Panorama.sk
Praktické knižné slovníky Lingea (Obojstranné, angličtina, nemčina)
×
Contents
Panorama.sk in SlovakSK
Weather

Praktické knižné slovníky Lingea (Obojstranné, angličtina, nemčina)

Prakticky slovnik - Cover Page

Obojstranne knizne slovniky z vydavatelstva Lingea s podtitulom prakticky slovnik ... pre každého sa rozmerom 11,5x16,5 cm zaraduju k strednym slovnikom, ale obsahom (70 az 80-tisic hesiel) a zaberom (od aktualnej slovnej zasoby po najnovsie technicke, ekonomicke, ci pravne terminy) ho môzeme na nasom trhu priradit skôr k väcsim slovnikom.

Sú to autorsky pôvodné slovníky. Pri jeho koncipovaní sa autoria snažili čo najhutnejšie, ale v maximálne prehľadnej forme postihnúť skutočnú slovnú zásobu angličtiny, nemčiny a slovenčiny.
Anglicko-slovenský a slovensko-anglický praktický slovník (Lingea) - Cover Page

Anglicko-slovenský a slovensko-anglický praktický slovník (Lingea) Slovník obsahuje súčasnú frekvenčne usporiadanú slovnú zásobu, nechýbajú ani najnovšie technické, ekonomické či právne termíny odrážajúce technologický pokrok začiatku nového tisícročia. Všetky heslá a významy sú overené na základe informácií z dôveryhodných zdrojov, starostlivo spracované a graficky upravené tak, aby vám umožnili nielen čo najrýchlejšie nájsť správny preklad, ale ho tiež správne použiť v danom kontexte. Pri práci na anglickej strane slovníka autori vychádzali z najnovších anglických výkladových slovníkov renomovaných nakladateľstiev akými sú Collins, Oxford, Cambridge, Longman, Cassell, Merriam Webster, Chambers, Random House, Bloomsbury, z množstva slovníkov frázových slovies, idiómov a slangu, z odborných slovníkov a encyklopédií, v neposlednom rade z vlastných korpusových zdrojov a internetu. Slovenská strana vychádza z vlastného rozsiahleho slovníka slovenčiny. OBSAH SLOVNÍKA
strán 1 248
hesiel 70 000
príkladov, idiómov a fráz 14 000
prekladov 220 000 HLAVNÉ VLASTNOSTI
Aktuálna slovná zásoba verne odrážajúca súčasný písaný a hovorený jazyk
Odborná terminológia a ustálené slovné spojenia
Dvojfarebná tlač pre lepšiu prehľadnosť hesiel

Nemecko-slovenský a slovensko-nemecký praktický slovník (Lingea) - Cover Page

Nemecko-slovensky a slovensko-nemecky prakticky slovnik (Lingea) Pri praci na nemeckej strane slovnika autori vychadzali z najnovsich nemeckych vykladovych slovnikov renomovanych nakladatelstiev akymi su Duden, Langenscheidt, z mnozstva slovnikov frazovych slovies, idiomov a slangu, z odbornych slovnikov a encyklopedii, v neposlednom rade z vlastnych korpusovych zdrojov a internetu. Slovenska strana vychadza z vlastneho rozsiahleho slovnika slovenciny. Tento zivy, priebezne aktualizovany a neustale rozsirovany slovnik tvori zjednocujuci zaklad vsetkych prekladovych slovnikov LIngea, ktore postupne vychadzaju v kniznej aj elektronickej podobe od roku 2005. Obsahuje sucasnu frekvencne usporiadanu slovnu zasobu, nechybaju ani najnovsie technicke, ekonomicke ci pravne terminy odrazajuce technologicky pokrok zaciatku noveho tisicrocia. OBSAH SLOVNIKA stran 1 264
hesiel 80 000
prikladov, idiomov a fraz 17 000
prekladov 200 000 HLAVNE VLASTNOSTI Aktualna slovna zasoba verne odrazajuca sucasny pisany a hovoreny jazyk
Odborna terminologia a ustalene slovne spojenia
Dvojfarebna tlac pre lepsiu prehladnost hesiel

Email the link

Panorama.sk - Contacts / About Us
© Copyright 1998 - 2018, Panorama.sk
All rights reserved. Any publishing or further dissemination of press releases and photographs from resources of Panorama.sk without prior written approval by Panorama.sk constitues a violation of Copyright Act.
Partners of Panorama.sk sometimes place small data files called cookies on your device. By using Panorama.sk you agree to the placement of cookies on your device.