Panorama.sk
Contents
Panorama.sk in SlovakSK
Weather

Praktické knižné slovníky Lingea (Obojstranné, angličtina, nemčina)

Prakticky slovnik - Cover Page

Obojstranne knizne slovniky z vydavatelstva Lingea s podtitulom prakticky slovnik ... pre každého sa rozmerom 11,5x16,5 cm zaraduju k strednym slovnikom, ale obsahom (70 az 80-tisic hesiel) a zaberom (od aktualnej slovnej zasoby po najnovsie technicke, ekonomicke, ci pravne terminy) ho môzeme na nasom trhu priradit skôr k väcsim slovnikom.

Sú to autorsky pôvodné slovníky. Pri jeho koncipovaní sa autoria snažili čo najhutnejšie, ale v maximálne prehľadnej forme postihnúť skutočnú slovnú zásobu angličtiny, nemčiny a slovenčiny.

Anglicko-slovenský a slovensko-anglický praktický slovník (Lingea) - Cover Page

Anglicko-slovenský a slovensko-anglický praktický slovník (Lingea)

Slovník obsahuje súčasnú frekvenčne usporiadanú slovnú zásobu, nechýbajú ani najnovšie technické, ekonomické či právne termíny odrážajúce technologický pokrok začiatku nového tisícročia.

Všetky heslá a významy sú overené na základe informácií z dôveryhodných zdrojov, starostlivo spracované a graficky upravené tak, aby vám umožnili nielen čo najrýchlejšie nájsť správny preklad, ale ho tiež správne použiť v danom kontexte.

Pri práci na anglickej strane slovníka autori vychádzali z najnovších anglických výkladových slovníkov renomovaných nakladateľstiev akými sú Collins, Oxford, Cambridge, Longman, Cassell, Merriam Webster, Chambers, Random House, Bloomsbury, z množstva slovníkov frázových slovies, idiómov a slangu, z odborných slovníkov a encyklopédií, v neposlednom rade z vlastných korpusových zdrojov a internetu. Slovenská strana vychádza z vlastného rozsiahleho slovníka slovenčiny.

OBSAH SLOVNÍKA
strán 1 248
hesiel 70 000
príkladov, idiómov a fráz 14 000
prekladov 220 000

HLAVNÉ VLASTNOSTI
Aktuálna slovná zásoba verne odrážajúca súčasný písaný a hovorený jazyk
Odborná terminológia a ustálené slovné spojenia
Dvojfarebná tlač pre lepšiu prehľadnosť hesiel

Nemecko-slovenský a slovensko-nemecký praktický slovník (Lingea) - Cover Page

Nemecko-slovensky a slovensko-nemecky prakticky slovnik (Lingea)

Pri praci na nemeckej strane slovnika autori vychadzali z najnovsich nemeckych vykladovych slovnikov renomovanych nakladatelstiev akymi su Duden, Langenscheidt, z mnozstva slovnikov frazovych slovies, idiomov a slangu, z odbornych slovnikov a encyklopedii, v neposlednom rade z vlastnych korpusovych zdrojov a internetu.

Slovenska strana vychadza z vlastneho rozsiahleho slovnika slovenciny. Tento zivy, priebezne aktualizovany a neustale rozsirovany slovnik tvori zjednocujuci zaklad vsetkych prekladovych slovnikov LIngea, ktore postupne vychadzaju v kniznej aj elektronickej podobe od roku 2005.

Obsahuje sucasnu frekvencne usporiadanu slovnu zasobu, nechybaju ani najnovsie technicke, ekonomicke ci pravne terminy odrazajuce technologicky pokrok zaciatku noveho tisicrocia.

OBSAH SLOVNIKA

stran 1 264
hesiel 80 000
prikladov, idiomov a fraz 17 000
prekladov 200 000

HLAVNE VLASTNOSTI

Aktualna slovna zasoba verne odrazajuca sucasny pisany a hovoreny jazyk
Odborna terminologia a ustalene slovne spojenia
Dvojfarebna tlac pre lepsiu prehladnost hesiel

ORDER HERE:Order
Anglicko-slovenský a slovensko-anglický praktický slovník (Lingea)
Price: EUR 19.58
Scale: 0
Category: Dictionaries, Languages
Published by: Lingea
Edition 1.
Published in 2008.
ISBN: 978-80-89323-16-6
1248 pp.
Hardbound
Dimensions: 11.50 x 16.50 cm
Payment conditions
More in the category
>> Dictionaries, Languages
Email the link

Panorama.sk - Contacts / About Us
© Copyright 1998 - 2018, Panorama.sk
All rights reserved. Any publishing or further dissemination of press releases and photographs from resources of Panorama.sk without prior written approval by Panorama.sk constitues a violation of Copyright Act.
Partners of Panorama.sk sometimes place small data files called cookies on your device. By using Panorama.sk you agree to the placement of cookies on your device.