Panorama.sk
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Humoresky Vladimíra Nosáľa

Humoresky Vladimíra Nosáľa - obálka

"Humor je vynikajúci prostriedok na relaxáciu duše. Je to vlastne uhol pohľadu na život. Takýto veselý a optimistický pohľad na život dáva aj kniha Humoresky Vladimíra Nosáľa," píše o knihe spisovateľ Július Balco. V publikácii sú humoresky, glosy, ukážky z textov, ktoré Nosáľ písal pre Milana Mlsnu (Strýco Marcin), Ivana Krajíčka, Magdu Pavelekovú, Evu Krížikovú...

V osobitnej kapitole sú zmapovaní slovenskí ľudoví rozprávači. Ako poznamenáva spisovateľ Ivan Szabó, "táto téma ešte nebola u nás publikovaná. Pri čítaní ich osudov si čitateľ vybaví hlas uja z Detvy, Strýca Silvestra z Majcichova, Strýca Marcina, Nácka zo Štiavnyce, Sváka Ondra, Strýca Francka, Báťa Jana, Andera z Košíc a mnohých iných. Kniha je dplnená veselými ilustráciami Milana Stana, dobovými fotografiami a starými rytinami."

OBJEDNAJTE TU:Order
Humoresky Vladimíra Nosáľa
Cena: 6.27 EUR
Mierka: 0
Kategória: Humor
Vydavateľ: Panoráma.sk
Vydanie 1
Rok vydania: 2004
ISBN: 80-85451-21-2
Počet strán: 160
Tvrdá väzba
Rozmery: 14.00 x 22.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Humor
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.