Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 18.12.2017
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1806USD   25.678CZK   0.88253GBP   313.43HUF   4.2167PLN   7.5465HRK . . . viac

DVD Škola tanca pre deti a začiatočníkov podľa choreografa Vladimíra Urbana

DVD Škola tanca pre deti a začiatočníkov podľa choreografa Vladimíra Urbana - DVD CoverDVD Škola tanca pre deti a začiatočníkov podľa choreografa Vladimíra Urbana - DVD Cover

DVD je prepisom pôvodnej videokazety s nahrávkou školy tanca z televíznej relácie Vandrovali Hudci. Slovenská televízia ju vysielala v rokoch 1998 až 2002, reláciu viedol choreograf Vladimír Urban. Nahrávka obsahuje 26 ľudových tancov zo Slovenska v skrátenom spracovaní, podriadenom potrebám televízneho vysielania. Metodika nácviku ľudových tancov je praktizovaná formou tzv. voľného vyučovania tancov. Zodpovedá nárokom a potrebám tých učiteľov a záujemcov o tanec, ktorým nejde o absolútne presnú interpretáciu, ale o hľadanie cesty, ako priblížiť ľudový tanec deťom a začiatočníkom. Voľba tancov, tanečných motívov a motivických radov zodpovedá možnostiam detí aj začiatočníkov z radov dospelých. Nahrávka je vhodná v prvom rade pre učiteľov, ktorí chcú vyučovať ľudové tance ľahko a kvalifikovane.

Objednať: DVD Škola tanca pre deti a začiatočníkov podľa choreografa Vladimíra Urbana - vypredané.
10. 11. 2009   
Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama
Mailujte adresu stránky

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.