Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 18.1.2018
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2230USD   25.516CZK   0.88860GBP   308.75HUF   4.1713PLN   7.4235HRK . . . viac

Vláčik Prešporáčik v starej Bratislave

The PresporacikLogo Tour4u

Veselé červené autíčko, ktoré pripomína vláčik, jazdí po historickom centre Bratislavy. Volá sa Prešporáčik a je to špeciálne upravené vozidlo s ekologickým pohonom na plyn. Vjazd má povolený aj na pešiu zónu.

Vyhliadkové autíčko je kabriolet. Má priesvitnú rolovaciu strechu a sťahovacie okná, takže prehliadka mesta je príjemná aj za daždivého počasia. Ulice brázdi príjemnou rýchlosťou okolo 8km/h, ktorá zaručuje pekný výhľad na okolité budovy a okolie, ale aj príležitosť na fotografovanie, alebo nakrúcanie.

The Presporacik

Súčasťou vyhliadkovej jazdy je aj výklad o pamätihodnostiach, je možný v niekoľkých jazykoch: slovenčine, angličtine, nemčine, španielčine, francúzštine, taliančine a v ich kombináciách.

Jazdy na objednávku sú možné kedykoľvek cez deň, či večer, inak sú vyhliadky k dispozícii väčšinou medzi 9.00 a 17.00 hodinou, podľa záujmu.

V prípade záujmu vyplňte formulár.

13. 7. 2012   
Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama
Mailujte adresu stránky

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.