Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 28.7.2016
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0991USD   27.035CZK   0.83875GBP   313.56HUF   4.3733PLN   7.4860HRK . . . viac LOGIN

Vláčik Prešporáčik v starej Bratislave

The PresporacikLogo Tour4u

Veselé červené autíčko, ktoré pripomína vláčik, jazdí po historickom centre Bratislavy. Volá sa Prešporáčik a je to špeciálne upravené vozidlo s ekologickým pohonom na plyn. Vjazd má povolený aj na pešiu zónu.

Vyhliadkové autíčko je kabriolet. Má priesvitnú rolovaciu strechu a sťahovacie okná, takže prehliadka mesta je príjemná aj za daždivého počasia. Ulice brázdi príjemnou rýchlosťou okolo 8km/h, ktorá zaručuje pekný výhľad na okolité budovy a okolie, ale aj príležitosť na fotografovanie, alebo nakrúcanie.

The Presporacik

Súčasťou vyhliadkovej jazdy je aj výklad o pamätihodnostiach, je možný v niekoľkých jazykoch: slovenčine, angličtine, nemčine, španielčine, francúzštine, taliančine a v ich kombináciách.

Jazdy na objednávku sú možné kedykoľvek cez deň, či večer, inak sú vyhliadky k dispozícii väčšinou medzi 9.00 a 17.00 hodinou, podľa záujmu.

V prípade záujmu vyplňte formulár.

13. 7. 2012   
Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.