Warning: file_get_contents(/var/www/panorama.sk/public_html/inc/metacont/sk/453.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/panorama.sk/public_html/go/clanky/index.php on line 694
Panoráma.sk - Bratislava, Podunajsko (Atlas turistických zaujímavostí)
Panorama.sk
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Bratislava, Podunajsko (Atlas turistických zaujímavostí)

Bratislava, Podunajsko (Atlas turistických zaujímavostí)

Brožúra obsahuje informácie o regiónoch, mapu Slovenskej republiky v mierke 1 : 100 00 aj s vyznačeným kladom listov mapy, mapy regiónu v mierke 1 : 100 000 a textové informácie o turisticky zaujímavých miestach v Bratislave a Podunajsku. Texty a fotografie k jednotlivým miestam sú rovnaké ako v publikácii 444 turisticky zaujímavostí Slovenska, ktorá vyšla v roku 2002, ale nové a cenné je ich spojenie s mapami. Lokality môže užívateľ v brožúre poľahky nájsť podľa zoznamu, ktorý je priradený na jej konci. Texty sú v slovenskom, českom a poľskom jazyku.

OBJEDNAJTE TU:Order
Bratislava, Podunajsko (Atlas turistických zaujímavostí)
Cena: 4.61 EUR
Mierka: 0
Kategória: Turistickí sprievodcovia - Slovensko
Vydavateľ: VKÚ, a.s., Harmanec
Vydanie 1
Rok vydania: 2005
ISBN: 80-8042-448-9
Počet strán: 64
Mäkká väzba
Rozmery: 15.00 x 24.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Turistickí sprievodcovia - Slovensko
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.