Warning: file_get_contents(/var/www/panorama.sk/public_html/inc/metacont/sk/545.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/panorama.sk/public_html/go/clanky/index.php on line 690
Panoráma.sk - Liptovský Ján
Panorama.sk
×
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Liptovský Ján

Termálne kúpalisko - Liptovský Ján

Obec Liptovský Ján sa nachádza medzi Liptovským Mikulášom a Liptovským Hrádkom a je východiskom pre výlety do jednej z najkrajších dolín Liptova, Jánskej doliny. Je vyhľadávaná najmä pre krasové jaskyne. Dedina, ktorej počiatku siahajú do 13. storočia, bola v roku 1991 vyhlásená za pamiatkovú zónu. Lokalita je oddávna známa termálnou vodou a minerálnymi prameňmi.

Termálne kúpalisko - Liptovský Ján

Južne od obce sa nachádza areál letných termálnych kúpalisk a krytá plaváreň, bazén 50 m, 2 detské bazény, 1 kľudový bazén , ktoré využívajú prameň Rudolf s teplotou vody okolo 28°C. Termálna voda má liečivé účinky, lieči kožné choroby, choroby pohybových ústrojov, látkovej výmeny, ženské, nervové, ba aj choroby srdca a ciev. Krytý bazén v hoteli Máj je v prevádzke po celý rok, ostatné bazény sú k dispozícii od 1.6. do 30.9.

Kontakt: +(421) (44) 5208902

> Ubytovanie - objednávka

Viac informácií:

Pobyty pri vode

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.