Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca

Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny
Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 26.10.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2659USD   27.695CZK   0.78870GBP   308.65HUF   4.2235PLN   7.6730HRK . . . viac LOGIN

Fotoreportáž z plavby do Múzea Danubiana

V roku 2012 boli obnovené víkendové plavby z centra Bratislavy do Galérie Danubiana na Čunovskej priehrade. Cestovný poriadok.

Rieka. Plavba. Kultúra. Relax. Tieto štyri atribúty spája projekt Loďou do múzea Danubiana a na Vodné dielo Čunovo. Výlet ponúka okrem zážitku z plavby loďou možnosť vychutnať si krásy okolitej prírody na brehoch rieky Dunaj, jedinečnú symbiózu výtvarných diel, modernej architektúry a prezentácie sochárskych diel v novozaloženom parku galérie moderného umenia Danubiana, či príležitosť návštíviť areál vodných športov v Čunove.
Fotoreportáž Panorámy.sk je zo slávnostnej plavby 7. júla 2010 s účasťou predstaviteľov Bratislavského samosprávneho kraja, Hlavného mesta SR Bratislavy, spoločnosti Via Danubia, s.r.o. a Slovenského vodohospodárskeho podniku š.p.

Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana
18. 6. 2012   
26. októbra:
Demeter
25. októbra:
Aurel a náušnica
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk