Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 25.7.2016
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1014USD   27.023CZK   0.84108GBP   313.34HUF   4.3554PLN   7.4863HRK . . . viac LOGIN

Fotoreportáž z plavby do Múzea Danubiana

V roku 2012 boli obnovené víkendové plavby z centra Bratislavy do Galérie Danubiana na Čunovskej priehrade. Cestovný poriadok.

Rieka. Plavba. Kultúra. Relax. Tieto štyri atribúty spája projekt Loďou do múzea Danubiana a na Vodné dielo Čunovo. Výlet ponúka okrem zážitku z plavby loďou možnosť vychutnať si krásy okolitej prírody na brehoch rieky Dunaj, jedinečnú symbiózu výtvarných diel, modernej architektúry a prezentácie sochárskych diel v novozaloženom parku galérie moderného umenia Danubiana, či príležitosť návštíviť areál vodných športov v Čunove.
Fotoreportáž Panorámy.sk je zo slávnostnej plavby 7. júla 2010 s účasťou predstaviteľov Bratislavského samosprávneho kraja, Hlavného mesta SR Bratislavy, spoločnosti Via Danubia, s.r.o. a Slovenského vodohospodárskeho podniku š.p.

Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana
Vydané: 7. 7. 2010
Aktualizované: 7. 7. 2010
Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.