Warning: file_get_contents(/var/www/panorama.sk/public_html/inc/metacont/sk/89.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/panorama.sk/public_html/go/clanky/index.php on line 703
Panoráma.sk - Slovensko 2004 - Súhrnná správa o stave spoločnosti
Panorama.sk
Politika, spoločnosť
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Slovensko 2004 - Súhrnná správa o stave spoločnosti

Slovakia 2004. A Global Report on the State of Society - obálka

Takmer tisícstranová publikácia Slovensko 2004 - Súhrnná správa o stave spoločnosti vychádza ako v poradí deviate pokračovanie série analytických ročeniek Inštitútu pre verejné otázky a je zároveň stou publikáciou, ktorú IVO vydal od svojho založenia v roku 1997. Pod vedením editorov Miroslava Kollára a Grigorija Mesežnikova pracovalo na príprave 34 tematických kapitol 55 autorov a desiatky oponentov. Aj v roku 2004 autori Súhrnnej správy diagnostikovali súčasný stav a identifikovali možnosti pozitívneho vývoja vo viacerých oblastiach verejného života. V tomto vydaní Súhrnnej správy sa spolu s tradičnými kapitolami objavili aj časti tematicky pokrývajúce šport, násilie páchané na ženách, zahraničnú migráciu, kvalitu života, populačných vývoj a štruktúru rodín na Slovensku. Súhrnná správa je stelesnením úsilia spolupracujúcich think tankov, mimovládnych neziskových organizácií, akademických a vysokoškolských pracovísk o kritickú nezávislú sociálnu analýzu slovenskej spoločnosti.

Viac informácií:

Súhrnná správa o stave spoločnosti

OBJEDNAJTE TU:Order
Slovensko 2004 - Súhrnná správa o stave spoločnosti
Cena: 24.90 EUR
Mierka: 0
Kategória: Politika, hospodárstvo a spoločnosť
Vydavateľ: Inštitút pre verejné otázky
Vydanie 1
Rok vydania: 2005
ISBN: 80-88935-79-2
Počet strán: 743
Mäkká väzba
Rozmery: 16.40 x 23.50 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Politika, hospodárstvo a spoločnosť
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.