Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Panorama.sk in EnglishEnglish
Dnes je 28.4.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0822USD   27.441CZK   0.71620GBP   301.21HUF   4.0037PLN   7.5943HRK . . . viac LOGIN
Deviateho apríla na Devínskom hrade otvorili výstavu Devín v praveku. Na výstave si môžete pozrieť archeologické nálezy, ktoré svedčia o tom, že stopy osídlenia na Devínskom hrade vedú do hlbokej minulosti. (Výlety a relax)

"Idorik prišiel k bezplatnému pobytu ako slepá kura k zrnu. Predstava plážovej dovolenky ho však vydesila. (Výlety a relax)

Vlaňajšia tragédia v ľadopáde Khumbu bola len predohrou k tomu, čo sa stalo o rok, v sobotu, dvadsiateho piateho apríla. Silné zemetrasenie, ktoré postihlo Nepál, spôsobilo sériu lavín aj na Evereste. (Lezenie)

Lezci, ktorí zaznamenali toto video, si vybrali šťastnú cestu na žulového obra Stawamus Chief v Kanade. Pozrite sa, čo sa dialo pár sto metrov od nich. (Lezenie)

Horolezecký oddiel Alpin Club Lokomotíva sa vybral na Pajštún 18. apríla a svoje podujatie označil ako Plán B. (Lezenie)

Na rôznych diktátoch a pravopisných cvičeniach si žiaci precvičia vybrané slová, písanie veľkých písmen a ďalšie gramatické javy, s ktorými majú často problémy. Správne riešenia si overia v závere cvičebnice. (Kníhkupectvo)

Učebnica Angličtiny pre samoukov a 3CD. Učebnica bola preložená z českého jazyka a jej autorkou je Ľudmila Kollmannová. (Kníhkupectvo)

Album "The Best Of", zoskupil populárne hity Pavla Hammela v nových aranžmánoch. Podieľali sa na ňom osvedčení spolupracovníci P. (Kníhkupectvo)

Ľudové pranostiky bývajú neraz protirečivé. V prípade mája sa väčšina ľudových pranostík zhoduje: Máj má byť studený a vlhký, prinajmenšom mokrý, aby sa vydarila úroda. (Kalendár a folklór)

27. apríla:
Jarovi
26. apríla:
Poštárka Jarka
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.