Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Panorama.sk in EnglishEnglish
Dnes je 3.9.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1229USD   27.022CZK   0.73450GBP   314.20HUF   4.2330PLN   7.5585HRK . . . viac LOGIN
Rytieri na Devíne Celodenné podujatie venované bojovému umeniu v čase renesancie. Uskutoční sa v nedeľu šiesteho septembra, 2015 na hrade Devín v Bratislave. (Výlety a relax)

(Výlety a relax)

Na slovenskej strane dunajských ramien sme postupom času objavili dve džungľové varianty. Tak hovoríme splavom, pri ktorých je nutné trocha kľučkovať v úzkych ramenách medzi popadanými stromami, podliezať a preliezať ich kmene a konáre. (Výlety a relax)

Jeden supertropický augustový deň. Snímky z výletu na Čunovské jazero. (Fotopotulky, filmy)

"Idorik prišiel k bezplatnému pobytu ako slepá kura k zrnu. Predstava plážovej dovolenky ho však vydesila. (Cestopisy)

Dvanásť dní o všetko Dvanásť dní o všetko bojovali na Gašerbrume I dvaja českí horolezci - Mára Holeček a Tomáš Petreček. Mára tak tretíkrát neuspel pri prvovýstupe cez juhozápadnú stenu Gašerbrumu. (Lezenie)

(Lezenie)

Mačacie lávky na skalách Blázna v Malých Karpatoch dostali v Malokarpatskom sprievodcovi Vlada Lineka tri hviezdičky. Je to pekná cesta s dvoma štandami vhodná na nácvik viacdĺžkového lezenia. (Lezenie)

Webkamera sníma prístav v Skalici na Baťovom kanáli. (Webkamery na Slovensku)

(Webkamery na Slovensku)

Vydavateľ ponúka texty a notácie vybraných 221 ľudových piesní. Zbierku hudobne pripravil skladateľ, interpret a multiinštrumentalista Bernard Herstek a zostavovatelia. (Kníhkupectvo)

Na rôznych diktátoch a pravopisných cvičeniach si žiaci precvičia vybrané slová, písanie veľkých písmen a ďalšie gramatické javy, s ktorými majú často problémy. Správne riešenia si overia v závere cvičebnice. (Kníhkupectvo)

Učebnica Angličtiny pre samoukov a 3CD. Učebnica bola preložená z českého jazyka a jej autorkou je Ľudmila Kollmannová. (Kníhkupectvo)

Podzim na strakatej kobyle jazdí, vraví ľudová riekanka. Predzvesťou "strakatej kobyly" je prvé zožltnuté lístie začiatkom septembra. (Kalendár a folklór)

V auguste sa leto prehupne do druhej polovice. Niekedy sa zdá, že sa v auguste leto končí. (Kalendár a folklór)

Ander z Košic - štyri CD za cenu troch

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.