Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny
Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Panorama.sk in EnglishEnglish
Dnes je 24.10.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2659USD   27.695CZK   0.78870GBP   308.65HUF   4.2235PLN   7.6730HRK . . . viac LOGIN
Festival, ako keď práska bičom. Hneď v prvom filme striptíz. (Výlety a relax)

Vydarený výlet v bodíckych ramenách Dunaja uskutočnený 11. októbra 2014. (Výlety a relax)

Viete koľko je na Dunaji brán? Ani ja to neviem. Poznám len niektoré. (Výlety a relax)

Skala "k zulíbání". Míla Svěcená kdesi na pieskovcoch v Čechách. (Lezenie)

Pekné počasie nás magickou silou vytiahlo od počítačov a poobede sme vybehli na Pajštún. Trocha som sa do kopca omeškal a tak som prišiel o stretnutie s týmto krásavcom. (Lezenie)

Tancuj, tancuj, vykrúcaj.. (Lezenie)

Keď sa v roku 2008 polárnik Peter Valušiak pokúšal o sólový prechod cez Južný pól naprieč Antarktídou, zastavil ho pád do ľadovcovej trhliny. Našťastie, pri páde sa zachytil lyžiarskou paličkou a z trhliny sa dostal vlastnými silami. (Festivaly, fotosúťaže, fotopotulky)

Ako po minulé roky, aj tentokrát je vstup na premietanie filmov na festivale Ekotopfilm v Bratislave zdarma. Oplatí sa prísť, je z čoho vyberať. (Festivaly, fotosúťaže, fotopotulky)

Prvá pozvánka je na výstavu fotografií Terra Viridis (Zelená Zem) v Slovenskom národnom múzeu na Vajanského nábreží v Bratislave. Prinášame zopár záberov a postrehov z vernisáže výstavy, ktorá ponúka fotografie nasnímané dvoma českými fotografmi divokej prírody - Ondřejom Prosickým a Petrom Bambouskom. (Festivaly, fotosúťaže, fotopotulky)

(Magazín)

Burčiak Že vraj je tu jeseň? Zhoď zo seba tieseň.Pozri na ten batoh, jak ľahko ho nesiem. (Magazín)

Nebezpečenstvo a mladosť idú ruka v ruke, nemožno ich oddeliť, napísal o filme Surfovanie na vlaku jeden zo zamestancov online videoservera VIMEO. Video získalo hlavnú cenu v novinárskej súťaži krátkych filmov World Press Photo 2014. (Magazín)

CD s nahrávkami Bratislava Hot Serenaders vydané v roku 2014. 1. (Kníhkupectvo)

Učebnica Krížom-krážom. Slovenčina B2 - ďalšia časť zo série obľúbených učebníc slovenčiny pre cudzincov Krížom-krážom. (Kníhkupectvo)

DVD z vystúpenia Lúčnice vydané v roku 2013. Celkový čas: 117 minút, jazyk: slovenčina, anglické titulky, formát obrazu: 16:9, zvuk: PCM Stereo 2. (Kníhkupectvo)

K októbru patrí jedna ľudová hádanka. Je takáto: Nemá štetec, ani farby, predsa lístie žltým farbí. (Kalendár a folklór)

24. októbra:
Kveta
23. októbra:
Lojzkin krok sun krok
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk