Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Panorama.sk in EnglishEnglish
Dnes je 28.7.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1058USD   27.029CZK   0.71270GBP   310.02HUF   4.1285PLN   7.5965HRK . . . viac LOGIN
Dve jazerá, ktoré vznikli po vybágrovaní štrkovísk pri Rovinke a Dunajskej Lužnej v tesnej blízkosti Bratislavy. Ak by ste chceli oboplávať Nové Košariská 1, zaplávete si viac ako 2 a pol kilometra. (Výlety a relax)

(Výlety a relax)

Je to definitívne. Podarilo sa nám nájsť pomenovanie pre dva nové úseky zdokonalenej Džungľovej varianty v Bodíckych ramenách. (Výlety a relax)

"Idorik prišiel k bezplatnému pobytu ako slepá kura k zrnu. Predstava plážovej dovolenky ho však vydesila. (Cestopisy)

Letná sezónaVisí kokso na skale,vyvaľuje okále:Tuším som to poplietol,s kajakom som sem liezol. Autor: © Copyright Zlatica, 24. (Lezenie)

Zopár snímiek z lezenia na Alternatívke v Malých Karpatoch. Alternatívna stena je schovaná v lese nad Plaveckým Podhradím a navštevujú ju skôr výkonnejší lezci, ktorým vyhovujú ťažké cesty. (Lezenie)

Ktovie, kto dal meno Venuša útvaru v skalnatom výbežku pod Plaveckým hradom, v oblasti nazývanej medzi lezcami Blázon. Zjavne ho k tomu motivovalo to, že skalnatá stena je nad dutinou zakončená dvoma výbežkami, ktoré pri určitej dávke fantázie pripomínajú prsníky. (Lezenie)

Na rôznych diktátoch a pravopisných cvičeniach si žiaci precvičia vybrané slová, písanie veľkých písmen a ďalšie gramatické javy, s ktorými majú často problémy. Správne riešenia si overia v závere cvičebnice. (Kníhkupectvo)

Učebnica Angličtiny pre samoukov a 3CD. Učebnica bola preložená z českého jazyka a jej autorkou je Ľudmila Kollmannová. (Kníhkupectvo)

Album "The Best Of", zoskupil populárne hity Pavla Hammela v nových aranžmánoch. Podieľali sa na ňom osvedčení spolupracovníci P. (Kníhkupectvo)

V auguste sa leto prehupne do druhej polovice. Niekedy sa zdá, že sa v auguste leto končí. (Kalendár a folklór)

Júl je mesiac žatvy a to sa odráža v ľudových pranostikách. Vybrali sme niekoľko ukážok. (Kalendár a folklór)

Učebnice Krížom-krážom

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.