Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 29.1.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1344USD   27.846CZK   0.74660GBP   312.18HUF   4.2365PLN   7.6918HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Priznanie musia podať do konca januára obci či mestu aj tí, ktorým sa niečo v ich vlastníctve zmenilo. Dnes odpovedáme na najčastejšie otázky zdaňovania nehnuteľností. Komplexný článok o dani z nehnuteľnosti nájdete tu. (eTrend)
Vyberte si: pracovňa, hosťovská alebo trucovňa (eTrend)
Už pred krízou pripravovaný bytový komplex na banskobystrickom sídlisku Fončorda získal stavebné povolenie. Investorská spoločnosť BB Top Reality tak môže postaviť tri bytovky s dokopy 95 bytmi. (eTrend)
Na južnom okraji Petržalky, priamo oproti Slnečniciam už niekoľko mesiacov rastie športový areál. Na časti umelého kopca pozostávajúceho z navozeného stavebného odpadu z výstavby sídliska má vzniknúť projekt Line 36, ktorý investori označujú za jediné freestyle centrum v Európe. (eTrend)
Vjazd do Záhorskej Bystrice zo starej cesty v smere z Bratislavy sa má o niekoľko rokov zmeniť. Zanedbaný ovocný sad pozdĺž Hodonínskej pri chatovej oblasti má nahradiť nová obytná zóna. Zámer predložilo štátnym orgánom viacero investorov, na čele s Grafobal Group Development. (eTrend)
Popredného majiteľa a developera nákupných centier v strednej a východnej Európe Atrium European Real Estate ovládol izraelský investor Gazit-Globe. Firma navýšila podiel v majiteľovi troch slovenských nákupných centier Atrium na 55 percent. (eTrend)
Názor | Názor | Referendum o rodine a diskusia o druhom dôchodkovom pilieri privolávajú možno nepriamo novú celospoločenskú tému. Bude odpovedať na otázky typu: čo sme spravili za 25 rokov pre rodinu? (eTrend)
Pred železničnou stanicou Bratislava – Nové Mesto oproti jazeru Kuchajda plánuje developerská spoločnosť Merius stavať nové byty. Jej zámer na 15-podlažný vežiak však odmieta mestská časť, ktorá vydáva stavebné povolenia. (eTrend)
Najväčší európsky majiteľ a prevádzkovateľ nákupných centier Unibail-Rodamco investuje do tri roky prebiehajúcej modernizácie bratislavského Auparku spolu vyše 20 miliónov eur. Práve sa rozbieha hlavná časť prác, ktorá výrazne zmení átrium a nákupnú galériu centra. Pohodlie zákazníkov však neobmedzí, keďže pracovať sa bude v noci, sľubuje vedenie Auparku. (eTrend)
Nemecký koncern Würth, ktorý otvára na Slovensku šiestu pobočku chce do roku 2020 rozšíriť sieť na pätnásť predajných miest. (eTrend)
Jeden z najväčších rozbiehajúcich sa rezidenčných projektov v hlavnom meste dostal stavebné povolenie. Projekt známy ako Pri mýte – v ohraničení ulíc Škultétyho, Račianska a Kominárska v Novom Meste bude stavať realitná časť investičnej skupiny Penta. Začať sa má prvou etapou. (eTrend)
Banská Bystrica sa má už na Vianoce 2016 dočkať novej autobusovej stanice. Súčasný chátrajúci objekt chce za necelé dva roky premeniť na multifunkčný projekt s obchodným centrom a dopravným terminálom slovenská spoločnosť Primum. Objekt získala vlani na jeseň. Aktualizované o nové vizualizácie a informácie o investorovi (23.1.2015) (eTrend)
(eTrend)
Postupné oživenie na trhu bývania v Európskej únii neustalo ani v letných mesiacoch minulého roka. Vo viacerých krajinách sa dokonca ceny v treťom štvrťroku zvýšili ešte výraznejšie ako v predchádzajúcich mesiacoch, ukázali čerstvo zverejnené údaje štatistického úradu Európskej únie Eurostat. (eTrend)
Slovensko bolo v minulom roku takmer rekordné. Na realitnom investičnom trhu sa „premlelo“ 610 miliónov eur, čo je druhá najvyššia hodnota od predkrízového roka 2005. Najviac za to môžu dve transakcie, vďaka ktorým krajina získala štvrté miesto na stredoeurópskom trhu, informuje poradenská spoločnosť JLL. (eTrend)
Kompletná modernizácia najnavštevovanejšieho bratislavského nákupného centra Aupark, o ktorej portál TREND Reality informoval už predvlani, vstupuje do hlavnej fázy. Začiatkom januára sa začali práce na premene hlavného átria. Celá rekonštrukcia za 15,5 milióna eur má byť dokončená v októbri. (eTrend)
Hotel Pod lipou s rozľahlým areálom v rekreačnej časti Modry Harmónia plánujú majitelia prebudovať na trojhviezdičkové ubytovanie s kongresovou sálou, wellness centrom, športoviskami, pivovarom, kinom a detským svetom. (eTrend)
V hlavnom meste dokončili jeden z menších rezidenčných projektov. Ide o komplex Belaria na Kolibe priamo nad železničným depom neďaleko väčšieho Vinohradisu. Pôvodne bol predstavený ešte počas realitného boomu, stavať ho začali napokon pred dvoma rokmi. Investorom je WBA Property Development. (eTrend)
Blízke slovenské pohraničie v okolí Bratislavy sa už niekoľko rokov zapĺňa stovkami slovenských obyvateľov. Odchádzajú do rakúskych i maďarských obcí a miest za viac či menej výrazne nižšími cenami bývania. Projekt Rajka Park v rovnomennej obci ponúka štvorce za tisíc eur. (eTrend)
Najvyšší rok v histórii. Takto označila Rada pre výškové budovy a mestské prostredie (CTBUH) vlaňajšok, ktorý bol z viacerých hľadísk rekordným pre výstavbu mrakodrapov s výškou minimálne dvesto metrov. (eTrend)

Pravda

Ceny obytných nehnuteľností v treťom kvartáli minulého roka medziročne posilnili o 2,3 %, na Slovensku to bolo o 1,2 %. (Pravda)
Na bratislavský trh rezidenčných nehnuteľností pribudlo v poslednom kvartáli minulého roka 900 nových bytov. (Pravda)
Nové vedenie Prahy bude naďalej pokračovať v začatej privatizácii takmer 4000 bytov. (Pravda)
Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)
V treťom štvrťroku 2014 sa začalo stavať 4 006 bytov, čo je medziročne o 8,3 % viac. (Pravda)
Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)
Ruskí investori a skupina FID Group kúpili nákupné a kancelárske centrum Slovanský dům v ulici Na Příkopě v centre Prahy. (Pravda)
Nové nákupné centrum Bory Mall v Bratislave, ktoré za 150 miliónov eur postavila Penta, otvorilo svoje brány zákazníkom. (Pravda)
Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)
V druhom štvrťroku tohto roka sa začala výstavba 4 198 bytov, čo je v medziročnom porovnaní o 14,6 % menej. (Pravda)
Žilina predáva kórejskú dedinu v Krasňanoch, za sedem bytoviek a deväť rodinných domov pýta najmenej 14 miliónov eur. (Pravda)
Najväčšie developerské spoločnosti plánujú postaviť v Prahe v najbližších rokoch tisíce nových bytov za miliardy korún. (Pravda)
Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. (Pravda)
Index dostupnosti bývania v súčasnosti dosahuje na Slovensku historicky najvyššie hodnoty. (Pravda)
Priemerná cena bývania sa v druhom kvartáli 2014 pohybovala na úrovni z prvej polovice roku 2007 (Pravda)
Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovania energetickej hospodárnosti budov. (Pravda)

iDNES.cz

Mladí manželé z přelidněného Sao Paula v Brazílii marně hledali vhodné bydlení. Nakonec pomohla náhoda. Na vhodný byt pro svou dceru natrefil otec během večerní procházky se psem.


(iDNES.cz)
V Praze jsou místa, kam byste se před deseti lety dobrovolně nenastěhovali, ale dnes je těžké tam sehnat byt, takový je o ně zájem. Třeba Anděl: kdysi zašlá průmyslová čtvrť na okraji města, dnes rušné centrum s nespočtem kaváren, restaurací a bohatou kulturou. A rozkvétají i další čtvrti.


(iDNES.cz)
Vytápění rodinného domu patří mezi významné položky rodinných rozpočtů. Správnou volbou zdroje tepla lze ušetřit na provozních a servisních nákladech v dalších obdobích. Jaké jsou možnosti vytápění a kolik vás jednotlivá paliva budou stát v blízké budoucnosti?


(iDNES.cz)
O peníze jde až v první řadě. V případě stavby domu by bylo možné tuto větu o financích trochu upravit: o peníze a chytrý nápad… Obojí se podařilo zvládnout mladé dvojici v městečku nedaleko Prahy díky architektům studia edit!


(iDNES.cz)
Po dlouhých peripetiích se majitelé domluvili s památkáři na nové podobě vyhořelé Petrovy boudy v Krkonoších. Stavba nové horské chaty byla schválena už loni v létě, teď je však jasné, jak bude nový objekt vypadat. Bude o něco menší než před požárem v roce 2011 a bude složený ze dvou budov.


(iDNES.cz)
Netradiční nabídka jedné turecké realitní kanceláře potěší milovníky tureckého pobřeží a antických staveb. Za 230 milionů korun jsou k mání ruiny dávného antického města Bargylia u Egejského moře. Nový majitel lokality inzerované jako rekreační sídlo nesmí na unikátním území nic postavit.


(iDNES.cz)
Pokud se sejde náročný zákazník a rozumný developer a přidá se vnímavý architekt, může vzniknout bydlení „ušité na míru“. To je i případ bytu v novostavbě, který byl pro klienty připravený ve stavu shell & core, tedy bez příček, podlah a rozvodů.


(iDNES.cz)
Podvodník málem připravil nic netušícího majitele o rodinný dům v Liberci, dalšího o pozemek v Mladé Boleslavi. Zaútočil totiž na katastr nemovitostí. Vlastníci se o podvodu dozvěděli až v momentě, kdy už jim nemovitosti nepatřily.


(iDNES.cz)
Hranaté skleněné vázy, takzvané žardiniéry, neztrácí na své kráse ani po více než padesáti letech. A přestože se vyráběly v mnohatisícových sériích a byly téměř v každé domácnosti, jsou dnes vyhledávanými objekty sběratelů.


(iDNES.cz)
Soukupovi žili v paneláku na plzeňském sídlišti a snili o velkém bungalovu kousek za městem. Vinou špatné informace od realitního makléře však koupili pozemek s vážným stavebním omezením. Prostornému bydlení je konec.


(iDNES.cz)
Do Číny jsem se poprvé podíval služebně v roce 2007. Před čtyřmi lety jsem zde zakotvil kvůli práci na delší dobu. Bydlím s rodinou na severu v osmimilionovém městě Šen-jang, kde je v zimě minus 30 a v létě plus 30 stupňů, píše Karel.


(iDNES.cz)
Žádné „studené a neosobní“, ale naopak útulné. Letošní mezinárodní veletrh nábytku v Kolíně nad Rýnem vsadil na 50. a 60. léta minulého století. Objevily se i barvy a pohodlí se ocitlo na prvním místě.


(iDNES.cz)
Ekologický aktivista Rob Greenfield se v osmadvaceti letech vzdal bydlení v prostorném bytě v San Diegu v Kalifornii. Pořídil si mobilní domeček, ve kterém chce žít nejméně jeden rok. Tímto krokem chce ušetřit nejen peníze, ale také chránit životní prostředí.


(iDNES.cz)
Kuchyň, koupelna a hala s posezením. Vše v černém. Jednotícím prvkem projektu připomínajícího luxusní byt se stal materiál corian v nových elegantních tónech černé barvy. Designér Christian Ghion jej vytvořil díky inovativní technologii DeepColour.


(iDNES.cz)
Manželé Houdkovi z Prahy měli o svém budoucím domě jasnou představu. I proto byla cesta k němu složitější. Dnes ale bíločerný dům s čistými liniemi září na kopci nad Berounkou a je důkazem, že se vyplatí jít za svým snem a nedělat kompromisy.


(iDNES.cz)
Strýček Skrblík by měl radost. Češi se snaží nejen více šetřit, ale chtějí i žít mnohem ohleduplněji k životnímu prostředí. Více než 70 procent českých domácností se zajímá o snižování spotřeby energie a vody a množství odpadu.


(iDNES.cz)
Historické budovy pražského hlavního nádraží, které se nyní rekonstruují, skrývají neuvěřitelné secesní skvosty. Krásné salonky jsou pro veřejnost uzavřené, pouze se pronajímají. Naposledy je navštívil mongolský prezident Cachjagín Elbegdordž, který v lednu přijel na oficiální státní návštěvu.


(iDNES.cz)
Manželé Shane a Holly Pavonettiovi se usadili v Austinu v Texasu a hned po svatbě se vrhli na stavbu domu. Nové bydlení si postavili za pár měsíců. Jejich originální domov, ve kterém spojili americký venkov i kosmopolitní New York, se dá v budoucnu jednoduše upravit.


(iDNES.cz)
Pozemek v Bratislavě-Prievoze vlastní Kamil už více než deset let, ale teprve změny v osobním životě ho přiměly postavit zde nový domov. Jeho představa byla jasná: kvalitní a lehce konzervativní řešení, které nebude nutné dlouho měnit. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)
Architekti z pražské kanceláře 0,5 Studio se ujali proměny bytu 1+kk na náměstí I. P. Pavlova, ve kterém žijí mladí manželé, kterým se narodilo dítě. Byt velký 50 metrů čtverečních bylo nutné rekonstruovat a nově přizpůsobit tříčlenné rodině. Vše vyřešilo vestavěné patro.


(iDNES.cz)

AReality

Kompletne zrekonštruovaný 2 izb. byt má výmeru 48,7 m2 z toho lodžia 4,5 m2 a k bytu patrí aj priestranná pivnica. Nachádza sa na 3./7 podl. v zateplenom bytovom dome. Pozostáva z priestrannej obývačky s výstupom na lodžiu, samostatnej kuchyne, samostatnej spálne, kúpeľne so sprchovým kútom a samostatného WC. Celková rekonštrukcia: nové vchodové dvere, nové rozvody, v celom byte plávajúca podlaha, nové interiérové dvere aj zárubne, nové plastové okná so žalúziami, v celom byte znížený strop so zabudovanými svetlami, nová kúpeľňa, závesné WC. Nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, rúra, varná doska, digestor - všetko zn. Whirpool. Byt po rekonštrukcii ešte NEBOL OBÝVANÝ. Je situovaný vo výbornej časti Ružinova, s dobrým dopravným napojením. Pri dome je parkovisko - bezproblémové parkovanie. Možnosť HÚ. Cena: 96 990 €. (AReality)
Predaj 4-izbový byt - mezonet, Košická ulica, Bratislava II - Ružinov, nadstavba (ytong) TREBA VIDIEŤ, v bytovom tehlovom dome na 5.posch., bez výťahu, výťah sa plánuje vybudovať. Celková rozloha bytu je 111 m2 a pozostáva - spodné podlažie 75 m2: chodba (8,97m2), kúpeľna (5,29m2), WC (1,29m2), obývačka spojená s kuchyňou (30,76m2), spálňa (14,94m2), detská izba (12,7m2) - horné podlažie 12 m2: hosťovská izba (11,32m2), terasa (23,95m2), schody (2,44m2). Byt bol skolaudovaný v roku 2001, má vlastný plynový kondenzačný kotol so zasobníkom 110l, drevené podlahy, dlažbu v kúpeľni, wc a v predsieni, dyhované dvere a zárubne, plastové okná, strešné drevené okná VELUX, kuchynská linka so zabudovanou umývačkou riadu , chladničkou a mrazničkou zn. Gorenje, zabudovanou mikrovlnnou rúrou zn. Whirlpool, varnou doskou a rúrou zn. Fagor, pracovná biodoska - masív jelša. Byt je zabezpečený bezpečnostnými vstupnými dverami Sherlock, inernet, skylink. Byt je veľmi pekný, s krásnou terasou s výhľadom do tichého dvora. Občianska vybavenosť v okolí domu je veľmi dobrá, v blízkosti zastávky autobusov, trolejbusov, najväčší trh v Bratislave - Miletičová ulica, reštaurácie, banky, obchody, kaviarne, tesco, lekáreň, škôlka. Náklady na služby/mesiac sú 158 eur(3 osoby). Cena: 198.000,- EUR, možnosť kúpiť aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0905 975 860, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj veľmi pekný 4 izbový byt, GELNICKÁ ulica, Bratislava III – Rača, dobre dispozične riešený, s priestrannou vstupnou chodbou, v super tichej lokalite – TREBA VIDIEŤ –v OV, 6 poschodie zo 6 poschodí, výťah, dvaja nájomníci na poschodí, panel, ZATEPLENÝ DOM V ROKU 2012, nová strecha, nová vstupná brána, celková plocha bytu vrátane loggie: 83 m2 (78,19 m2 (z toho 76,55 m2 byt + pivnica 1,64 m2) + zasklenená loggia z izby 4,81m2). Byt je po kompletnej 10 ročnej rekonštrukcii, okrem rozvodov elektriny a výmeny bezpečnostných dverí. Bola prevedená rekonštrukcia priebežne a to: nové plastové okná so žalúziami, stierky, v celom byte plávajúce podlahy, nové interiérové dvere, v obývačke veľmi vkusne urobený znížený sádrokartónový strop s bodovými svetlami, priestranná kuchyňa – kuchynská linka do tvaru L s bodovými svetlami a so zabudovanými elektrospotrebičmi: umývačka riadu, plynový sporák, chladnička, mraznička, elektrická mikrovlnná rúra, kúpeľňa - murované jadro obklady a dlažby (rohová vaňa + masážne trysky), WC (GEBERIT) – samostatné, vstupná chodba – vstavaná skriňa na mieru ROLLDOR + v dvoch izbách vstavané skrine na mieru ROLLDOR, merače na radiátoroch, 2 izby majú samostatný vstup, obývačka prechodná. K bytu patrí pivnica. Orientácia bytu: kuchyňa a obývačka – J (JV), 3x izba – S (SZ). Mesačné náklady cca 170,- - 180,- EUR/3 osoby (240,- EUR/5 osôb/mesiac + energie). Byt je situovaný v príjemnom prostredí, kompletná občianská vybavenosť - školy, škôlka, BILLA, dobrá dostupnosť MHD, parkovanie pred domom. Slušný, čistý vchod, uzamykateľný na čip. Cena: 121.990,-EUR – TREBA VIDIEŤ, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0948 069 608, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj veľmi pekný 4 izbový byt, GELNICKÁ ulica, Bratislava III – Rača, dobre dispozične riešený, s priestrannou vstupnou chodbou, v super tichej lokalite – TREBA VIDIEŤ –v OV, 6 poschodie zo 6 poschodí, výťah, dvaja nájomníci na poschodí, panel, ZATEPLENÝ DOM V ROKU 2012, nová strecha, nová vstupná brána, celková plocha bytu vrátane loggie: 83 m2 (78,19 m2 (z toho 76,55 m2 byt + pivnica 1,64 m2) + zasklenená loggia z izby 4,81m2). Byt je po kompletnej 10 ročnej rekonštrukcii, okrem rozvodov elektriny a výmeny bezpečnostných dverí. Bola prevedená rekonštrukcia priebežne a to: nové plastové okná so žalúziami, stierky, v celom byte plávajúce podlahy, nové interiérové dvere, v obývačke veľmi vkusne urobený znížený sádrokartónový strop s bodovými svetlami, priestranná kuchyňa – kuchynská linka do tvaru L s bodovými svetlami a so zabudovanými elektrospotrebičmi: umývačka riadu, plynový sporák, chladnička, mraznička, elektrická mikrovlnná rúra, kúpeľňa - murované jadro obklady a dlažby (rohová vaňa + masážne trysky), WC (GEBERIT) – samostatné, vstupná chodba – vstavaná skriňa na mieru ROLLDOR + v dvoch izbách vstavané skrine na mieru ROLLDOR, merače na radiátoroch, 2 izby majú samostatný vstup, obývačka prechodná. K bytu patrí pivnica. Orientácia bytu: kuchyňa a obývačka – J (JV), 3x izba – S (SZ). Mesačné náklady cca 170,- - 180,- EUR/3 osoby (240,- EUR/5 osôb/mesiac + energie). Byt je situovaný v príjemnom prostredí, kompletná občianská vybavenosť - školy, škôlka, BILLA, dobrá dostupnosť MHD, parkovanie pred domom. Slušný, čistý vchod, uzamykateľný na čip. Cena: 121.990,-EUR – TREBA VIDIEŤ, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0948 069 608, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - predaj 1- izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I – Staré mesto, Centrum, v OV, 35 m2,+ terasa 20 m2, byt sa nachádza na 6 poschodí zo 6 poschodí, výťah. Dom je tehlový, postavený v roku 1958, strecha je po rekonštrukcii. Byt prešiel v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou, od nových rozvodov elektriky, vody. Veľká obývacia izba je redelená rolldorom na dve miestnosti. Z obývačky je prístup na terasu. Kúpelňa je spoločná s WC, v kúpelni je vaňa, keramické umývadlo, WC misa so zabudovanou nádržkou na splachovanie v stene - systém GEBERIT. V kuchyni je kuchynská linka na ktorej je kuchynský nerezový drez s batériou a zabudovaná elektrická rúra, zabudovaná elektrická varná sklokeramická doska, vstavaný odsávač pár. Podlaha je v byte z laminátových parkiet a v kúpelni s WC a v kuchyni je keramická dlažba. Vnútorné steny majú a stropy majú hladké omietky, resp. stierky s maľovkou. Okná a vonkajšie dvere na terasu sú vymenené za plastové. Vnútorné – interierové dvere sú drevené plné osadené do drevených zárubní. Vonkajšie dvere sú protipožiarne. Vykurovanie a príprava úžitkovej vody je riešená centrálne, a to oceľovými panelovými radiatormi zn. KORAD a jedným rebríkovým v kúpelni. Byt je orientovaný na dve svetové strany, izba : JV, kuchyňa a kúpelňa s WC : JZ. Byt sa nachádza v lokalite Staré mesto, 5m od domu je hlavná komunikácia smerujúca do historického centra, pri dome zastávka MHD, neďaleko je vlaková stanica. V okolí sa nachádza základná a vyššia občianska vybavenosť. Za obytným domom je LESOPARK- HORSKÝ PARK – miesto pre oddych, športové vyžitie a relax. Cena: 86.500,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, Šachorová ulica, Bratislava III- Vajnory. Novostavba z roku 2007, TEHLA+ ZATEPLENIE ,OV, byt má rozlohu 60m2,( byt 56m2 + pivnica 1,9m2 + balkón 2,5 m2./ Byt sa nachádza na 2 poschodí z 2 poschodí, bez výťahu, strecha domu je sedlová. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, samostatná spálňa, kuchyňa prepojená s obývačkou, balkón zo spálne, veľká vstupná hala, samostatné WC. V byte sú plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere ,, SHERLOCK“, nové interiérové dvere, do spálne sú posuvné drevené dvere. Podlahy: v chodbe a v kuchyni je dlažba, v izbách je plávajúca podlaha. Kúpelňa je s vaňou, umývadlom a pračkou a s nadštandartným obkladom a dlažbou. WC – závesný systém geberit. Kuchyňa je prepojená s obývačkou, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi / digestor, plynová varná doska, el. rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou/. Súčasťou kuchynskej linky je aj barový pult so stoličkami. V obývačke je jedna stena obložená kameňom, ktorá zútulňuje celý priestor. Je tu aj klimatizácia. V spálni a vo vstupnej hale je ROLLDOR. V byte zostáva aj zariadenie / nie je podmienkou /. Orientácia bytu : JZ. Nájomné: 86,- eur/mes/1osoba V suteréne domu sa nachádzajú parkovacie státia, ktoré sa dajú prenajať. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dobrou infraštruktúrou, neďaleko škôlky, školy, obchodné zariadenia, pošta, lekár, banky. V blízkosti je možnosť relaxovať pri jazere, v lete možnosť kúpania. Neďaleko domu je zastávka MHD. Cena: 112.500,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 4izbový byt, Škultétyho ulica, Bratislava III – Nové Mesto, v OV, TEHLA, dom sa zatepľuje, 3 z 5 poschodí, nový výťah, celková plocha: 125,28 m2 (114 m2 byt + 8 m2 balkón z obývačky a 0,5m2 loggia z kuchyne + 3,28m2 pivnica), byt je po kompletnej rekonštrukcii v r. 2008 – nové rozvody elektriky, vody, vchodové bezpečnostné dvere, nové plastové okná so žalúziami, nové interiérové dvere, nové plávajúce podlahy, nové maľovky, stierky, kuchyňa – nová kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, loggia z kuchyne 0,5m2, obývačka – pôvodne zimná záhrada – celá presklená a pozdĺž obývačky balkón, kúpeľňa – spoločná s WC (rohová vaňa) – nové obklady, dlažby, sanita. Izby majú samostatné vstupy. K bytu patrí pivnica a kumbál na medziposchodí. Orientácia bytu: JZ - SV. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Centrál, Tržnica, Istropolis, Radošínske naivné divadlo, reštaurácie, Lidl, dobrá dostupnosť MHD len 3min do CENTRA. Možnosť kúpy bytu aj so zariadením. Cena: 182.000,- Eur možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 4 izbový byt, Račianska ulica, Bratislava III – Nové Mesto, v OV, VLASTNÉ KÚRENIE, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ (momentálne slúži ako 3 izbový byt, v 4 izbe je urobený šatník), po kompletnej rekonštrukcii, tehlový dom, 1. poschodie z 2 poschodí, zateplený r. 2010 s novou strechou, celková výmera bytu: 100,23 m2, byt sa nachádza na s vlastným pozemkom – záhradou o výmere 350 m2, s predprípravou jazierka (vlastná studňa) - do záhrady je výstup z terasy, s murovanou GARÁŽOU na diaľkové ovládanie o výmere 19 m2, presklená vykurovaná terasa o výmere cca 13,48 m2, klimatizácia v 2 miestnostiach (kuchyni a v obývačke), v obývačke - zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, na rekonštrukciu bytu boli použité nadštandartné materiály: plastové okná, komplet nové rozvody elektriky a vody, odpadu, nové kúrenie, nový kotol BUDERUS, nové radiátory, steny čiastočne – benátske štuky, stropové bodové svetlá, nové interiérové dvere, kvalitné podlahy a dlažby, Wi-Fi, KTV. Obývačka s podsvieteným barovým pultom: zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb, steny kombinácia – benátske štuky + moderný, umelý ozdobný obkladový kameň, podlahy – plávajúca podlaha. Kuchyňa zo špajzou (špajza presvetlená s políčkami): nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (zabudovaná chladnička, zabudovaná teplovzdušná rúra NARDI, sklokeramická varná doska zn. SCHOT CERAN, umývačka riadu, nerezový digestor, podlaha – dlažba, čiastočne – stropové bodové svetlá, podlaha - dlažba GRANIT). Nová kúpeľňa s oknom: masážny sprchovací kút, bidet, WC, nové obklady mramor a dlažba. Šatník s oknom, presklenený s posuvnými dverami, vybavený policovým systémom, momentálne je táto izba využívaná na šatník, možnosť úpravy na 4-tú izbu. Terasa: 13,48 m2, zasklenená, vykurovaná s výstupom do záhrady. Pozemok: 350 m2, upravený, oplotený vlastným ozdobným murovaným plotom – čím je odhlučnený priestor, čiastočne zámková dlažba, predpríprava na trávnik, stromy – tuje, predpríprava na jazierko, vlastná studňa. Orientácia bytu: JV a SZ. Super lokalita s dobrou dostupnosťou do centra, kompletná občianska vybavenosť, MHD, potraviny, zdravotné stredisko, cyklotrasy, blízkosť lesa. Za domom je dobrý prístup do lesa. Super cena IBA: 280.000,- EUR vrátane murovanej garáže, s vlastným pozemkom (záhradou) 350 m2, MOŽNOSŤ KÚPY AJ NA HYPOTEKÁRNY ÚVER. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, 0948 069 608 prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 4 izbový byt, Račianska ulica, Bratislava III – Nové Mesto, v OV, VLASTNÉ KÚRENIE, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ (momentálne slúži ako 3 izbový byt, v 4 izbe je urobený šatník), po kompletnej rekonštrukcii, tehlový dom, 1. poschodie z 2 poschodí, zateplený r. 2010 s novou strechou, celková výmera bytu: 100,23 m2, byt sa nachádza na s vlastným pozemkom – záhradou o výmere 350 m2, s predprípravou jazierka (vlastná studňa) - do záhrady je výstup z terasy, s murovanou GARÁŽOU na diaľkové ovládanie o výmere 19 m2, presklená vykurovaná terasa o výmere cca 13,48 m2, klimatizácia v 2 miestnostiach (kuchyni a v obývačke), v obývačke - zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, na rekonštrukciu bytu boli použité nadštandartné materiály: plastové okná, komplet nové rozvody elektriky a vody, odpadu, nové kúrenie, nový kotol BUDERUS, nové radiátory, steny čiastočne – benátske štuky, stropové bodové svetlá, nové interiérové dvere, kvalitné podlahy a dlažby, Wi-Fi, KTV. Obývačka s podsvieteným barovým pultom: zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb, steny kombinácia – benátske štuky + moderný, umelý ozdobný obkladový kameň, podlahy – plávajúca podlaha. Kuchyňa zo špajzou (špajza presvetlená s políčkami): nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (zabudovaná chladnička, zabudovaná teplovzdušná rúra NARDI, sklokeramická varná doska zn. SCHOT CERAN, umývačka riadu, nerezový digestor, podlaha – dlažba, čiastočne – stropové bodové svetlá, podlaha - dlažba GRANIT). Nová kúpeľňa s oknom: masážny sprchovací kút, bidet, WC, nové obklady mramor a dlažba. Šatník s oknom, presklenený s posuvnými dverami, vybavený policovým systémom, momentálne je táto izba využívaná na šatník, možnosť úpravy na 4-tú izbu. Terasa: 13,48 m2, zasklenená, vykurovaná s výstupom do záhrady. Pozemok: 350 m2, upravený, oplotený vlastným ozdobným murovaným plotom – čím je odhlučnený priestor, čiastočne zámková dlažba, predpríprava na trávnik, stromy – tuje, predpríprava na jazierko, vlastná studňa. Orientácia bytu: JV a SZ. Super lokalita s dobrou dostupnosťou do centra, kompletná občianska vybavenosť, MHD, potraviny, zdravotné stredisko, cyklotrasy, blízkosť lesa. Za domom je dobrý prístup do lesa. Super cena IBA: 280.000,- EUR vrátane murovanej garáže, s vlastným pozemkom (záhradou) 350 m2, MOŽNOSŤ KÚPY AJ NA HYPOTEKÁRNY ÚVER. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, 0948 069 608 prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 450.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, Za hradbami ulica, Pezinok - centrum, v OV, 54,78m2,(byt 54,78m2 + pivnica 2 m2), balkón, pivnica, byt sa nachádza na 3 nadzemnom podlaží / 6 poschodí, výťah, tehlový dom cca 45 ročný - zateplený – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012 . Plastové okná so žalúziami . Kompletne nová elektroinštalácia, nová vodoinštalácia, v celom byte je drevená podlaha s vysokým leskom, okrem chodby tam je dlažba, nové stierky a maľovka. Kúpelňa s novými obkladmi, dlažbou, sprchovacím kútom a keramickým umývadlom so skrinkou, WC – nová keramická misa. V chodbe je rolldor na mieru. Bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere + zárubne. Nová kuchynská linka so spotrebičmi. Vedľa bytu bola komora z ktorej sa prerobil šatník, ktorý je súčasťou bytu, vstup do šatníka je zo spálne. Orientácia bytu je JZ. Nájomné spolu s energiami je 135,- eur / mes 2 osoby. Byt je kúpou voľný. Tichá lokalita v centre, v blízkosti škôlka, školy, nákupné centrum. Cena: 79.500,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave,časť Nové Mesto. Byt sa nachádza na 2.poschodí/5.poschodí,v tehlovom bytovom dome,rozloha je 65m2,vrátane balkóna/2,5m2/ a pivnice. Veľmi dobré dispozičné riešenie-veľká kuchyňa,kúpeľňa s toaletou,2 priechodné izby + veľká vstupná predsieň.Balkón je z kuchyne. Byt je čiastočne zrekonštruovaný - zrepasované parkety,plastové okná so žalúziami,pekná kuchynská linka,nové rozvody. Veľmi príjemné bývanie neďaleko centra mesta,blízko zástavka MHD,dobré parkovanie priamo pred domom,veľmi dobrá občianska vybavenosť,milí susedia... Byt je orientovaný do tichého dvora plného zelene a kvetov. Cena: 120 000 € - v prípade vážneho záujmu dohoda na cene možná / HÚ možný V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte: Alena Červeňová 0948 805 044 Bc.Ivana Nevinová 0905 545 447 cervenova@loftreal.sk nevinova@loftreal.sk Tešíme sa na spoluprácu! (AReality)
Ponúkame na predaj 4-izbový prízemný rodinný dom typ Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 150 m2, úžitková plocha 136 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, vnútorné dvere s obložkovou zárubňou. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET - zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou. Cena : 135 000 Eur + dohoda možná Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
1 izb. byt v NOVOSTAVBE s balkónom, poschodie 10p./11p., Samostatná izba s kuchynskou linkou, chladnička s mrazničkou, barový pult so stoličkami, v chodbe vstavaný veľký Roll-dor. Veľká priestranná kúpeľňa s WC. Inak je byt BEZ nábytku. Výborné spojenie do centra aj na diaľničný obchvat, pekný výhľad na Rakúsko. Možnosť prenajatia aj garáže v suteréne bytového domu - pohodlné prepojenie výťahom (66,- EUR + E). Ihneď voľné. Cena: 330,- + E cca 100,-. Info a obhliadky: 0905 795 736 (AReality)
plne zrekonštruovaný a zariadený nábytkom aj spotrebičmi. 2 samostatné izby. Samostané WC. Kúpeľňa s murovaným sprchovacím kútom. Byt má vlastný bojler na teplú vodu a elektrické kúrenie. Zariadenie: chladnička, mikrovlnka, konvica, vysávač, multifunkčná rúra, 3x gauč, skríne, komody, vstavaná skriňa, knižnice, botník, 2x PC stolík, práčka. Dom sa nachádza v tichom prostredí, v blízkosti je dobrá občianska vybavenosť. Byt je vhodný pre jeden pár, mladú rodinku alebo pár + 1 dospelý. Preferujem dlhodobých a spoľahlivých podnájomníkov. (NEFAJČIARI !!) CENA: 2 os: nájomné 500 EUR/mes prípadne 3 os: nájomné 540 EUR/mes Cena je vrátane energií a internetu - pri podpise zmluvy sa platí aj depozit (AReality)
Ponúkame Vám na prenájom celý penzión s reštauráciou, s ubytovacími jednotkami a s okrasnou záhradou alebo len v kombinácií kuchyňa a reštaurácia s možnosťou ubytovania. Poloha zabehnutého penziónu je nasledovná : cca 20 km od kúpeľného mesta Piešťany, 30 km od lyžiarskeho strediska Bezovec, 30 km od Nitry, v blízkosti sú mestá : Topoľčany a Hlohovec. Reštaurácia má kapacitu 75 miest, s možnosťou širokého využitia: team building, svadby, rodinné oslavy,organizovanie firemných či spoločenských udalostí a pod. Reštaurácia, bar a kompet vybavená kuchyňa je na prízemí, s možnosťou organizovať aj dve samostatné akcie naraz, ďalej sa tu nachádzajú dve samostatné sociálne zariadenia a skladové miestnosti. Podstatnú časť prízemia tvorí veľká spoločenská sála, zaujímavo stavebne oddelená. Ubytovacie izby sú s kapacitou 20 lôžok a nachádzajú sa na prvom poschodí so samostatným vstupom mimo reštauráciu. Na poschodí je zaujímavá veľká slnečná terasa o rozlohe 80m2, vhodná aj na uzatvorené akcie počas letného obdobia. Na 2. poschodí je kancelária plus izby na bývanie v počte 5 ubytovacích jednotiek s vlastným sociálnym zariadením plus apartmán. Penzión je na pozemku o rozlohe 3366m2, ktorého značná časť je okrasná záhrada. Vonkajšie priestory a záhrady sú upravené so samostatne stojacou budovou využiteľnú pre bar, vináreň, alebo ďalšie ubytovanie. Vyhradené parkovanie je pre cca 10 áut. Záhrada je zavlažovaná elektronickým zavlažovacím systémom, ktorý čerpá vodu z vlastnej studne. Penzión je plne vybavený a pripravený na okamžité sprevádzkovanie, no zároveň ponúka možnosť iného funkčného využitia. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Ponúkaná cena už zahŕňa: 1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností 2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve. 3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní 4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na 49 realitných portáloch napr. Topreality.sk, byty.sk, nehnuteľnosti.sk, reality.sk, zoznamrealit.sk, X reality.sk, Areality.sk, sme.sk.... atď. Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B-C. Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany. Informujte sa na tel. čísle: 0905 847 729 R1reality ...cesta k novému bývaniu (AReality)
  Na prenájom skladové priestory v Topoľčanoch na ul. M.Rázusa . Výmera 250m2, elektrika k dispozícii (WC + voda vo vedľajšej budove). Priestor nie sú vykurované. Voľné ihneď. (AReality)
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Ďurkov. Nachádza sa v kľudnej časti obce, na rovinatom pozemku o výmere 961 m2. Je v pôvodnom zachovalom stave s kvalitnými drevenými oknami, dubovými podlahami, novou kuchynskou linkou. Dom je dvojpodlažný a podpivničený s obytnou plochou 280 m2 + pivnica 80 m2. 1. poschodie má veľkú obývačku, kuchyňu a jedáleň. Na 2.poschodí sa nachádzajú 4 spálne a kúpeľňa s WC. V pivnici je pracovná kuchyňa, kúpeľňa, WC, technické miestnosti s kotlom na plyn a tuhé palivo + garáž. Dom je postavený z kvádra s plechovou strechou, zateplený. Inžinierske siete: plyn, elektrina, obecný vodovod a žumpa. Kanalizácia je pred pozemkom. Vzdialenosť od Košíc 20 km. (AReality)
DVD Lúčnica 1948 - 2008 / 60 rokov krásy

28. januára:
Alfonz
27. januára:
Pre Bohuša
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk