Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 3.9.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.3115USD   27.784CZK   0.79330GBP   315.49HUF   4.2141PLN   7.6083HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Kríza zmenila bývanie v Španielsku. Kým pred šiestimi rokmi žilo v prenájme 11,4 percenta obyvateľov krajiny, teraz je to už 20 percent. Práve prenájmy pomáhajú stabilizovať španielsky realitný trh po prasknutí bubliny. (eTrend)
Jeden a pol roka trvajúca dostavba múzea moderného umenia Danubiana Meulensteen Art Museum je hotová. Dostavbu skolaudovali v niekoľkých termínoch v auguste, hovorí PR manažérka múzea Martina Hudačková. Pre návštevníkov múzeum opäť otvoria v utorok 9. septembra. (eTrend)
Rozhranie Liptova a Oravy, ktoré spája horský prechod Huty sa má premeniť na rekreačné stredisko. Kolibu a niekoľko turistických chodníkov v okolí majú podľa plánov spoločnosti Enpora, s.r.o., doplniť lyžiarske zjazdovky, lanovky, vleky, reštaurácie i vyhliadková veža. Zámer v súčasnosti posudzuje ministerstvo životného prostredia. (eTrend)
Financovanie bývania: Pri svojpomocných prácach predložíte doklad o kúpe použitého materiálu (eTrend)
Miera neobsadenosti priemyselných a logistických priestorov na Slovensku dosiahla ku koncu prvého polroka tohto roka 7,5 %. Mesačné požadované nájomné v týchto nehnuteľnostiach sa pohybovalo od 3,65 do 4,20 eur za štvorcový meter. (eTrend)
(eTrend)
(eTrend)
Rusko rastie. Hoci ho svet v súčasnosti sleduje najmä z pohľadu ukrajinsko-ruských vzťahov, veľa sa deje aj na poli bývania. Vlani v obrovskej krajine pribudlo najviac nových bytov od roku 1989, teda od pádu socialistického Sovietskeho zväzu. Rusi postavili rekordných 912-tisíc jednotiek, no rast ekonomiky sa spomaľuje. (eTrend)
Rekreačná apartmánová lokalita medzi Veľkou a Tatranskou Lomnicou pod Tatrami sa ďalej rozrastá. K viacerým existujúcim projektom pridáva developerská skupina WBA komplex pomenovaný Natur Resort Lomnica. Ide o niekoľko stavebných pozemkov, na ktorých postaví chaty rôznych veľkostí. (eTrend)
Logistická a developerská spoločnosť, ako aj správca priemyselných nehnuteľností nakupovala. P3 získala do vlastníctva jedenásť logistických parkov v Českej republike, za ktoré zaplatila dokopy 523 miliónov eur. Ide o jednu z najväčších realitných transakcií v krajine vôbec. (eTrend)
Cestu z Veľkej do Tatranskej Lomnice pod slovenskými veľhorami doplní ďalšia rekreačná výstavba. Komplex predbežne pomenovaný Therme Tatry má vyrásť neďaleko golfového ihriska Black Stork. Stojí za ním Golf International, s.r.o., teda majiteľ tohto ihriska, ktorý chce pri prevádzke predstaveného projektu zužitkovať aj geotermálnu vodu. (eTrend)
V Petrovanoch na východe Slovenska investoval rakúsky podnikateľ Michael Leier takmer dva milióny eur do výrobnej linky na brúsenie tehál. Zvyšní producenti už brúsené výrobky ponúkajú dlhšie a práve dopyt zákazníkov rozhodol o inovácii aj v najmladšej slovenskej tehelni. (eTrend)
Druhá najvyššia veža v Monaku – Tour Odeon, ponúkne pravdepodobne najdrahší penthouse na svete. V 170 metrov vysokom mrakodrape, ktorého stavba má byť dokončená v októbri tohto roka, sa bude nachádzať celkovo 70 rozľahlých apartmánov. (eTrend)
Švédsky predajca nábytku Ikea otvoril svoj prvý obchod na území bývalej Juhoslávie. Investícia do obchodného domu v chorvátskej metropole Záhreb dosiahla 750 miliónov kún (98,3 milióna eur). Ide o najväčšiu investíciu švédskeho giganta od roku 2005. (eTrend)
Pôvodom tunajšia developerská skupina predala svoj ďalší dokončený komplex. Pražskú administratívnu budovu River Garden I v Karlíne získal Prvý realitný fond, spravovaný spoločnosť IAD Investments s aktivitami aj na Slovensku. (eTrend)
V bratislavskej Rači nastala nezvyčajná situácia. Developerská spoločnosť Intercom Development, ktorá je členom skupiny Grafobal, ponúka možnosť vybudovať park formou zámeny pozemkov. Samospráva by od investora projektu Radničné námestie získala susedné parcely s podmienkou výstavby zelenej plochy zámenou za iné, ktoré má súkromník v prenájme. Starosta Peter Pilinský takýto návrh víta, upozorňuje však na ďalšie otázniky. (eTrend)
Financovanie bývania: Stavebný sporiteľ sa bude musieť budúci rok viac snažiť, ak bude pýtať od štátu maximálnu štátnu prémiu (eTrend)
Neďaleko plavárne v košickom Starom Meste pribudne nové bývanie. Na Bajzovej ulici sa začala výstavba päťposchodovej budovy so 14 bytmi. V projekte prevažujú väčšie byty, ceny sa pohybujú od necelých 1 500 do necelých 1 600 eur za štvorcový meter vrátane dane. (eTrend)
Luxusný projekt bývania pre najbohatších pokazil fotky najslávnejších pamiatok Istanbulu. Prelomové rozhodnutie najvyššieho tureckého súdu teraz definitívne nariadilo zbúranie troch výškových budov rezidencie OnaltiDokuz. (eTrend)
Realitná a developerská spoločnosť Trei Real Estate otvorila ďalšie dve nákupné centrá pod značkou Vendo Park. V Galante a v českej Mohelnici tak pribudlo tritisíc až štyritisíc štvorcových metrov obchodnej plochy. (eTrend)

Pravda

Žilina predáva kórejskú dedinu v Krasňanoch, za sedem bytoviek a deväť rodinných domov pýta najmenej 14 miliónov eur. (Pravda)
Najväčšie developerské spoločnosti plánujú postaviť v Prahe v najbližších rokoch tisíce nových bytov za miliardy korún. (Pravda)
Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. (Pravda)
Index dostupnosti bývania v súčasnosti dosahuje na Slovensku historicky najvyššie hodnoty. (Pravda)
Priemerná cena bývania sa v druhom kvartáli 2014 pohybovala na úrovni z prvej polovice roku 2007 (Pravda)
Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovania energetickej hospodárnosti budov. (Pravda)
"Len" za necelý milión eur predáva gitarista slávnej britskej skupiny Pink Floyd David Gilmour svoj ??dom na gréckom ostrove Rhodos. (Pravda)
Slováci sa aktuálne rekordne zadlžujú, aby si zabezpečili vlastné bývanie, ktoré však preplácajú viac ako ľudia v okolitých krajinách. (Pravda)
V Dubaji vznikne hotelový a zábavný komplex, ktorého súčasťou bude najväčšie nákupné stredisko na svete. (Pravda)
Pri predaji nehnuteľnosti existuje určitá postupnosť krokov, ktoré pozná každý dobrý realitný maklér. A odteraz aj vy. (Pravda)
Ceny domov sa v mnohých krajinách pohybujú vysoko nad historickými priemermi a svet musí konať, varuje MMF. (Pravda)
V prvom štvrťroku tohto roka začala výstavba 3 678 bytov, čo je medziročne o 44 % viac. (Pravda)
Buď je krásny byt a okolie nič moc. Alebo okolie krásne a byt v dome, kde developeri a architekti zabudli, že tu budú bývať ľudia. Hájpark chce byť iný. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie na Slovensku sa v I. kvartáli medziročne zvýšili o 6 eur na 1 221 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Rozžeravený londýnsky trh nehnuteľností zaznamenal ďalší rekord. Nemenovaný boháč z východnej Európy si kúpil strešný apartmán za 140 miliónov libier. (Pravda)
Skupina HB Reavis predala tri budovy kancelárskeho projektu City Business Center (CBC), ktoré sa nachádzajú na Karadžičovej ulici v Bratislave. (Pravda)
Kvalita stavebných prác naďalej klesá. Väčšina stavebných spoločností v Česku priznáva, že stavia na "hranici bezpečnej ceny". (Pravda)
Londýnsky West End je celosvetovo najdrahším kancelárskym trhom už druhý rok po sebe. (Pravda)
Ceny domov vo Veľkej Británii rástli najrýchlejším tempom za viac ako šesť rokov. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie sa v štvrtom kvartáli 2013 znížili o 5 eur na hodnotu 1 215 eur za meter štvorcový. (Pravda)

iDNES.cz

Cílem realitního makléře je prodat nemovitost v co nejkratší možné době za co nejvyšší cenu. Nechce se zdržovat, proto případné problémy zatajuje a se zájemcem často manipuluje. Je proto nutné všechny získané informace ověřit a rozhodně se nespoléhat na ústní dohody. Platí jen to, co je na papíře.


(iDNES.cz)
Získat v historickém centru Prahy mezonetový byt o ploše 270 metrů čtverečních se podařilo díky spojení dvou půdních bytů. Za kvalitním bydlením stojí pečlivá a nápaditá práce mladých architektek a designérek ze studia Artiga, Kamily Hornychové a Lenky Langerové.


(iDNES.cz)
Bára s Jirkou koupili byt v novostavbě a společně se těšili na nový domov. Ale cesta k němu byla hodně problematická. Mladý pár věřil, že developer bude spolehlivý. Nakonec nic nebylo tak, jak si dojednali, a místo do bytu se stěhovali na chatu.


(iDNES.cz)
Smršť. Více než sto soutěžících poslalo poslední srpnový víkend své příspěvky do naší soutěže o skleněné dveře a příčku z pískovaného skla od společnosti J. A.P., končil totiž termín přihlášek. Dnes přinášíme tři z nich.


(iDNES.cz)
Na Okoř jezdili na výlety od svých devatenácti let. Chátrající mlýn v podhradí jim učaroval už tehdy. Když to finanční podmínky po letech dovolily, objekt koupili a během čtrnácti měsíců jej i s okolím proměnili k nepoznání. Pokud existuje pojem „splněný sen“, pak tady určitě.


(iDNES.cz)
Ještě před několika lety to byla jen exotika pro ekoblázny. Dnes tepelná čerpadla, solární kolektory a fotovoltaické panely hýbou trhem se zdroji tepla a elektřiny. Pomohl jim růst cen energií, ale také dotace a solární boom. Těží z toho i řada šikovných českých firem, z nichž osm představujeme.


(iDNES.cz)
Někdo podcenil otevřený prostor a jeho zápory, jiný by chtěl dokončit rekonstrukci v bytě pomocí designového prvku. Důvodů, proč si pořídit skleněné dveře nebo příčku z pískovaného skla, je celá řada. To dokazují i další adepti na výhru v naší soutěži.


(iDNES.cz)
Pražské sídliště Invalidovna je pozoruhodným projektem. Stavělo se ve dvou etapách od roku 1958 do roku 1970. Tehdy k panelovým domům přibyl ještě Hotel Olympik. O cestě k této experimentální výstavbě a celé urbanistické koncepci vyjde v září publikace Experimentální sídliště Invalidovna.


(iDNES.cz)
Není to ani nejbohatší město světa, ani zdaleka není největší a ve srovnání s Prahou, Benátkami nebo Istanbulem není zdaleka nejkrásnější. Přesto Vídeň v posledních pěti letech vede žebříček měst společnosti Mercer hodnotící, kde se žije nejlépe na světě. Vídeň prý myslí více na lidi.


(iDNES.cz)
Barbora žije v Praze od svých studií. Dosud bydlela v bytě 1 + kk v oblasti Prahy 9, kterou si velmi oblíbila. Nedostatek metrů čtverečních ji však přiměl hledat byt větší, který by víc odpovídal jejím představám. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)
Podle jedněch megalomanský a atypický dům, který nemá v chráněné oblasti Jizerských hor co dělat. Podle druhých v krajině citlivě zamaskovaná stavba hodná následování. Hypermoderní rozlehlý rodinný dům v Oldřichově v Hájích každopádně nezapadá do představ o tuctovém bydlení a budí emoce.


(iDNES.cz)
Největší developerské společnosti plánují postavit v Praze v nejbližších letech tisíce nových bytů za miliardy korun. Po okrajových částech chtějí expandovat více do centra, vyplývá z prohlášení developerů.


(iDNES.cz)
Rodinná zástavba v oblasti trutnovského Červeného kopce přináší architektům a stavebním firmám velké výzvy. Vyřešit svažitý pozemek s převýšením 7,4 metru a navrhnout na něm dvoupodlažní dům s dřevěnou konstrukcí se podařilo Ateliéru Povětroň.


(iDNES.cz)
Manželé s třemi dětmi chtějí mít v interiéru hodně světla, zkušenostmi z tmavých podnájmů jsou poučeni. Mladá dvojice si zase přeje skleněné dveře do sprchového koutu. Naše soutěž o skleněné dveře nebo příčku z pískovaného skla od společnosti J. A. P. tak přišla jako na zavolanou.


(iDNES.cz)
Obří silo v Johannesburgu v Jihoafrické republice se dočkalo skvělé proměny. Firma Citiq z něj vytvořila nové studentské koleje. Na budově stojí několikapatrová nástavba z přepravních lodních kontejnerů, která nabízí stovky samostatných pokojíků.


(iDNES.cz)
Občas je všechno jinak. V tomto případě hledali manželé byt v centru Prahy, ale nakonec si pořídili bydlení na jejím okraji. Byt 3+kk s terasou si však říkal o úpravy. Architekt a designér Jiří Pelcl navrhl nejen interiér bytu, ale skvěle vyřešil i terasu s plochou 71 metrů čtverečních.


(iDNES.cz)
V dubnu 2014 dal americký herec Robin Williams své honosné sídlo v Napa Valley v Kalifornii na prodej. Dům stojící uprostřed vinic je k mání za 30 milionů dolarů, tedy v přepočtu za 630 milionů korun.


(iDNES.cz)
Demolice nevzhledné architektury a obnova té původní v centru Drážďan by mohla být příkladem pro Jihlavu, myslí si architektka Lenka Tomášová. Chtěla by zbourat Prior na Masarykově náměstí a místo něj obnovit původní blok domů Krecl. Hlasujte v anketě, jak byste s Priorem naložili vy.


(iDNES.cz)
V kuchyňském studiu můžete získat hodně cenných rad a doporučení. Odborníci pohlídají, abyste nezapomněli na něco důležitého. Při plánování kuchyně si však nenechte vnutit schéma, které nevyhovuje vašim zvykům.


(iDNES.cz)
Když se majitelé domu poohlíželi po bydlení, hledali místo, kde budou mít blízko k rodičům, na letiště (kvůli zaměstnání) a především kde budou mít malé dcery ideální prostředí. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)

AReality

RK MER - Predaj 1,5 izbový byt, Grösslingová ulica, Bratislava I – Staré Mesto, CENTRUM, v OV, TEHLA, zachovalá fasáda – rekonštrukcia v r. 1996, bez výťahu, zvýšené prízemie z 3 poschodí (okno vo výške cca 4m), orientovaný do tichého dvora, podlahová plocha : 53,18 m2 (45,67 m2 byt + balkón 4,35 + 2,34 m2 murovaná pivnica + 0,82 komora na balkóne). Byt je po rekonštrukcii – nové rozvody elektriky, vody (r.2003), nové plastové okná, nové vchodové dvere, vlastný nový boiler na ohrev teplej vody, elektrické kúrenie – nové el. vykurovače (r.2012), zrenovované interiérové dvere, kuchyňa – zánovná kuchynská linka so spotrebičmi – el. sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, kúpeľňa spoločná s WC (murovaný sprchový kút) - nové obklady, dlažby, sanita, podlahy - nová plávajúca podlaha – kuchyňa, vstupná chodba, spáľňa, drevené parkety - obývačka. Nízke mesačné náklady 45,- EUR/1 osoba + energie. Byt je orientovaný do tichého dvora, na Východnú stranu. Okolie disponuje výbornou občianskou vybavenosťou – škola, škôlka, obchody, banky, CENTRUM. Parkovanie pri dome. V roku 2012 bola menená elektrika vo vchodových priestoroch a v roku 2015 je naplánovaná rekonštrukcia vchodových priestorov a výmena schránok. Možnosť kúpy bytu aj so zariadením. Cena: 110.000,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu dohoda o cene možná. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 47.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 47.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okr. Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, Exkluzívne iba u nás! VID FOTOGALERIU. Jedna sa o : jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 120.000,- Eur, v prípade rýchleho jednania možná dohoda o cene, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0905 868 781, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okr. Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, Exkluzívne iba u nás! VID FOTOGALERIU. Jedna sa o : jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 120.000,- Eur, v prípade rýchleho jednania možná dohoda o cene, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0905 868 781, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okr. Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, Exkluzívne iba u nás! VID FOTOGALERIU. Jedna sa o : jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 120.000,- Eur, v prípade rýchleho jednania možná dohoda o cene, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0905 868 781, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I - Staré Mesto – CENTRUM, v OV, TEHLA, nezateplený, 3 poschodie z 5 poschodí, výťah. Celková výmera bytu vrátane balkónu : 90 m2 (z toho plocha bytu: 77,41 m2 + plocha pivnice k bytu 3,65 m2 + balkón pozdĺž celej obývačky 9 m2 (užitková plocha bytu: 81 m – byt + pivnica)). Byt je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, pozostáva zo : vstupnej chodby, kuchyni s komorou (komora s oknom), kúpeľni (vaňa) s oknom, samostatné WC a troch priestranných izieb so samostatným vstupom, v kuchyni, kúpeľni, komore a v jednej izbe sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu, ostatné okná v 2 izbách sú zachovalé pôvodné drevené, podlahy: v izbách a vo vstupnej chodbe sú zachovalé drevené parkety. Správcovské poplatky sú vo výške 230,- EUR. Orientácia bytu: kuchyňa, kúpeľňa, komora a 1x izba orientované – Z - s výhľadom do dvora a na Slavín a 2 izby do ulice – V - s výhľadom na Kolibu a Kamzík. Dom má novú vlastnú kotolňu, novú vstupnú bránu uzamykateľnú na čip, nové schránky, plánuje sa rekonštrukcia balkónov, dvor zo zeleňou, parkovanie pred domom, slušný vchod. Super cena: 123.000,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Nezábudková ulica, Bratislava II – Ružinov, bez loggie, v OV, po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, dispozične upravený, TREBA VIDIEŤ! – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - prízemie (z jednej strany 2 okná vo výške cca 1,80 m – na oknách sú vonkajšie rolety a z druhej strany 2 okná vo výške cca 3,70 m) z 3 poschodí, celková plocha bytu 65,74 m2, z toho výmera podlahovej plochy bytu je 64,48 m2 a k bytu patrí pivničná kobka na poschodí, ktorej podlahová plocha je 1,23 m2, panel, nezateplený dom, VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, SUPER LOKALITA, TICHÉ PROSTREDIE, veľa zelene, škôlka, domov dôchodcov, neďaleko obchodné centrum Retro. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – nové rozvody vody, elektriky, nové stierky, nové plastové okná so žalúziami, v obývačke a ešte v jednej izbe vonkajšie rolety, nové interiérové dvere, nové radiátory, na radiátoroch sú merače, obývačka otvorená - prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou, v obývačkovej časti – stropové bodové svetlá, nová kuchynská linka s barovým pultom, kuchynská linka so zabudovanými elektro spotrebičmi - plynový sporák s elektrickou teplovzdušnou rúrou, digestor, umývačka riadu, kuchyňa presvetlená sklobetónovými kockami, spálňa s priestranným šatníkom, priestranná kúpeľňa s oknom do tvaru L spoločná s WC, nové obklady a dlažby, nová sanita, rohová vaňa, nové WC, nové podlahy v celom byte – dlažba a plávajúce podlahy. Cena: 119.900,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Predáme v rekreačnej zóne Lintávy, medzi k.ú. Stupava a k.ú. Mariánka 3 podlažnú murovanú chatku s užitkovou plochou cca 60m2. Zastavná plocha je cca 20m2. Na prízemí sa nachádza skladový priestor, na prvom poschodí je obytný -spoločenský priestor (+ varenie) a v podkroví je priestor na spanie. Pozemok pod chatkou a priľahlý pozemok o výmere 479m2 je ešte nevysporiadaný. Chatka je murovaná, strecha sedlová. Na pozemku je elektrina a voda. Kúrenie je pevným palivom. Pozemok okolo chatky je upravený, terénne úpravy sú riešené kameňom.  Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. http://livereal.sk/nehnutelnost/438640/chatka-v-rekreacnej-zone-lintavy-medzi-stupavou-a-mariankou-krasna-priroda-jedinecny-vyhlad.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Petržalke na ul. Rovnianková 1izb. byt o výmere 33m2. Nachádza sa na 11 poschodí v 12 podlažnom zateplenom bytovom dome. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, má komplet novú elektrinu, stierky, plastové okná, interierové dvere a zárubne, vchodové bezpečnostné dvere, v hale rolldor, novú kuchynskú linku, novú kúpeľňu s vaňou, nové WC, nové podlahy a dlažby, merače. Nájom sa platí cca 100€ na 3 osoby, orientácia bytu je na V. Veľmi pekne a moderne prerobený byt. Kúpa možná aj na úver. Cena dohodou.  Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. http://livereal.sk/nehnutelnost/432365/1-izb-rovniankova-p-1112-kompletna-rekonstrukcia-aj-so-zariadenim-velmi-pekny-a-moderny-byt.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Petržalke na ul. Röntgenova, 4 izb byt o výmere 87m2 (byt má 84m2, loggia 3m2). Nachádza sa na 5 poschodí v 8 podlažnom bytovom dome. Bytový dom má novú strechu, je zateplený a má upravený vstup.  Byt je po kompletnej rekonštrukcii (okrem 4 okien v izbách). Má čiastočne urobenú elektrinu (kuchyňa, kúpeľňa, WC), plastové balkónové dvere v kuchyni, zasklenú a zateplenú loggiu, komplet novú rohovú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, digestor, rúra, plynová varná doska), komplet urobenú kúpeľňu so sprchovým kútom, nové WC, nové interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, nové podlahy a dlažby, 2x rolldor. Kúrenie je ústredné, centrálny merač, orientácia bytu na V a na Z, pozemok pod domom je vysporiadaný, LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver. Výborná lokalita a dispozícia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. http://livereal.sk/nehnutelnost/430514/4izb-rontgenova-87m2-p-58-kompletna-rekonstrukcia-vyhladavany-typ-bytu-neprechodne-izby-vyborna-lokalita.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Petržalke na ul. Námestie Hraničiarov, 3 izb. byt o výmere 75m2 (byt má 64m2, 2x loggia 10m2). Nachádza sa na 10 poschodí v 12 podlažnom panelovom bytovom dome. Bytový dom má novú strechu, je zateplený a má upravený vchod. Byt je po čiastočnej cca 5 ročnej rekonštrukcii. Má plastové okná, menenú kuchynskú linku, zrekonštruovanú kúpeľňu, laminátové podlahy a dlažby (kuchyňa a kúpeľňa). Kúrenie je ústredné, merače na radiátoroch, nájom je cca 150€ na 2 osoby, orientácia bytu na V a Z, LV bez tiarch, pozemok pod domom je vysporiadaný, kúpa možná aj na úver.  Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. http://livereal.sk/nehnutelnost/430453/3izb-namestie-hraniciarov-75m2-p-1012-2x-loggia-vyborna-lokalita-na-zaciatku-petrzalky.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Stupave, lokalita Stupava Západ, ul. Jána Ondruša,  3 izb. byt o výmere 72m2. Je to novostavba v nízkopodlažnom (3 podlažia) bytovom dome rodinného charakteru. Užitková plocha bytu 72m2,  pozemok 100 - 150m2. Je to tehlová zateplená novostavba. Kúrenie je elektrické. Byt sa predáva v štádiu holobyt, ktorý obsahuje: plastové okná, vchodové dvere, dvere do technickej miestnosti, elektroinštalácia (vrátane zásuviek a vypínačov), potery, el. kúrenie, bojler na TUV, voda, odpady, steny obložené sadrokartonom, vymalované na bielo, v technickej miestnosti dlažba,  zateplenie bytu z vonkajšej strany, dorobený prístupový chodník, oplotená záhrada, úprava pozemku na hrubo, dorobené parkovacie miesto pre 1 auto. Dokončenie na kľúč je možné. Ku každému bytu patrí 1 parkovacie miesto. Krásna poloha s výhľadom orientovaným do zelene na kulisu Malých Karpát a na južnej strane na tok Stupavského potoka dodáva lokalite neobyčajné čaro. http://livereal.sk/nehnutelnost/187273/3-izb-byt-stupava-72m2-s-pozemkom-cca-150m2-skolaudovane-novostavba-tehla-6bytovka-proviziu-neplatite-vyborna-bezkonkurencna-cena.htm?show_web=1 (AReality)
Dáme do prenájmu vo vynikajúcej tichej lokalite v priamom centre Starého mesta na ul. Medená 2 izb. byt o výmere 70m2. Byt sa nachádza na 3 poschodí v 4 podlažnom upravenom tehlovom dome. Byt je kompletne zrekonštruovaný, zariadený a okamžite k dispozícii. Kuchynská linka je rohová so vstavanými spotrebičmi, dubové parkety, nová kúpeľňa a WC. Parkovanie je možné v garáži- OPERA. Cena prenájmu je 550€ + 100 € energie príp. dohoda. http://livereal.sk/nehnutelnost/161180/na-prenajom-2izb-medena-priame-centrum-v-tichom-dvore-p-34-70m2-komplet-zariadeny.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme na ul. Stavbárska, vchod 34-36, 2 garzonku s loggiou o výmere 40m2 (byt má 36m2, loggia 4m2) Nachádza sa na 8 poschodí v 10 podlažnom tehlovom bytovom dome. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má plastové okná, laminátové podlahy, vyregulované kúrenie, rolldor v izbe. Nájom sa platí cca 130€ na 1 osobu. Orientácia bytu na J, LV je bez tiarch. Byt sa predáva aj so zariadením. Výborné bývanie pre začínajúce rodiny. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu. http://livereal.sk/nehnutelnost/400495/2-garzonka-stavbarska-vchod-34-36-p-810-loggia-40m2-nepriechodne-izby-ciastoc-rek-slusny-vchod.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme na ul. Sklenárska, veľmi pekný moderný 2 izb. byt o výmere 68m2 (byt má 64m2, loggia 4m2). Nachádza sa na prízemí v 7 podlažnom tehlovom bytovom dome (obytný súbor Athos – Porthos – Aramis). Kolaudácia domu bola okolo roku 2008. Byt má vlastné kúrenie (podlahové), je zabezpečený alarmom a klimatizovaný. Obývacia izba je prepojená s kuchynským a jedálenským kútom a so vstupom do záhrady, malá komora pri kuchyni, samostatná spálňa, nadštandardná kúpeľňa so sprchovým kútom, vchodové bezpečnostné dvere, rolldor, murovaný barový pult, v interiéri použitý kameň, slnečná loggia a záhrada vhodná na oddych a relax. Orientácia bytu je na Z, nízke prevádzkové náklady. V prípade záujmu je možné dokúpiť si garáž. LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver, výborná a vyhľadávaná lokalita v blízkosti Horského parku a Slavína, slepá ulica, čím je zaručené maximálne súkromie. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, vynikajúca adresa na podnikanie a bývanie. http://livereal.sk/nehnutelnost/358554/2izb-sklenarska-obytny-subor-athos---porthos---aramis-68m2--80m-zahrada-klimatizacia-alarm-vlastne-kurenie-v-blizkosti-horskeho-parku-garaz-znizena-cena.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Senci na ulici Šamorínska - Senecká pozemok o výmere od 10 000m2 do 65 000 m2. Výmera pozemku je podľa požiadavky. Nachádza sa na hlavnej trase zo Senca v smere na Sereď pri kruhovom objazde. Pozemok je výborne lokalizovaný. Pri pozemku sú VIS. Prístupová cesta je asfaltová. Pozemok je určený pre ľahký eko priemysel, logistiku, ale aj pre bytovú výstavbu. Bonita pôdy je 5- takže za vyňatie pôdy sa neplatí. V prípade záujmu dohoda. http://livereal.sk/nehnutelnost/420375/pozemok-senec-ul-samorinska-senecka-od-10-000m2-do-65-000m2-pri-pozemku-vis-vyborna-lokalizacia-hlavny-tah-na-sered-pri-kruhovom-objazde.htm?show_web=1 (AReality)
Ponúkam Vám na predaj veľký tehlový 2-izb.byt v centre na Pražskej ul. Byt sa nachádza na 4p z 5p, výťah (2 byty na poschodí), k bytu patrí aj pivnica. Byt má rozlohu 70 m2, balkón 2 m2 s výhľadom na Karpaty. Byt má priestranú halu, z ktorej sú vstupy do kúpeľne, nepriechodných 2 izieb, samostnatného WC a kuchyne. Kuchyňa má aj špajzu. Byt je po rekonštrukcii - plastové okná,podlahy, rozvody. Bytový dom má spoločnú kotoľňu pre 3 vchody. Možnosť parkovania vo dvore. V blízkosti zastávka autobusu a trolejbusu. V okolí kompletná občianska vybavenosť. Kúpov je voľný. http://livereal.sk/nehnutelnost/418502/2-izb-prazska-70-m2-45-p-vyhlad-centrum.html (AReality)
Autogramiáda Ivana Baja - Smiech na lane

3. septembra:
Playboy Belko
2. septembra:
Linda
Reklama
Delicious Bookmark this on Delicious
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk