Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 18.4.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0814USD   27.486CZK   0.71990GBP   301.36HUF   4.0187PLN   7.5690HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

(eTrend)
Rýchly rast nájomného vo veľkých nemeckých mestách spôsobuje, že bývanie je cenovo dostupné pre čoraz menej ľudí. Vláda Angely Merkelovej po dlhých diskusiách pripravila zákonnú brzdu na výšku nájomného, ktorú už schválili obe komory parlamentu. (eTrend)
Neďaleko bratislavského Račianskeho mýta pribudnú ďalšie byty. Investičná skupina Penta tu po rýchlom predaji prvej fázy rezidenčného projektu Pri mýte štartuje druhú etapu. K viac než 130 ohláseným bytom pribudne ďalších 195. (eTrend)
Vinice pod Bratislavským hradom, Zámocká ako umelecká ulička, plávajúci bazén na Dunaji, osvetlenie reštaurácie na vrchu Mosta SNP podľa počasia či akvaponická farma v nevyužívaných kúpeľoch. Je to len nieľko z celkovo 95 nápadov inšpirujúcich k pozitívnym zmenám Bratislavy, ktoré prináša po sedemročnej prestávke projekt Mestské zásahy. (eTrend)
(eTrend)
Na južnom okraji bratislavského sídliska Petržalka začnú čoskoro stavať ďalšie stovky bytov. Developerská spoločnosť Cresco na jar rozostavia prvý obytný dom v rámci zóny Slnečnice – Mesto. Celkovo môže na okraji metropoly vyrásť v horizonte niekoľkých rokov až 7-tisíc bytov. (eTrend)
Najväčšia rozostavaná obytná štvrť na okraji Trnavy známa ako Arboria sa ďalej rozrastá. Developerská spoločnosť Lucron totiž spustila predaj ďalších 130 bytov v etape pomenovanej Východná. Prvá časť ďalších bytoviek má byť hotová budúci rok. (eTrend)
Najvychytenejšou lokalitou pre sídlo firmy je okres Bratislava II a jeho mestská časť Ružinov. Podľa Kancelárskeho fóra je tu sústredených najviac kancelárskych plôch aj najväčší dopyt firiem. V prvom štvrťroku tohto roka sa sem sústredil dopyt až 44 percent firiem hľadajúcich priestory v hlavnom meste. (eTrend)
Spoločnosť Danubia Invest sa odvolala voči rozhodnutiu mestskej časti Čunovo, ktorá zamietla jej žiadosť o územné rozhodnutie pre športovo-rekreačný areál Danubia Park. Výhrady samosprávy a organizátorov petície označuje za chybné a nepodložené. (eTrend)
Hoci výstavbu mali začať už pred niekoľkými rokmi, stále sa odkladá. Skupina českého realitného podnikateľa Luděka Sekyru chce po dlhej dobe rozmraziť plánovanú výstavbu novej štvrte na Rohanskom ostrove neďaleko centra Prahy. Pre spoločnosť známu výrokom, že Bratislava je Dubaj na Dunaji, by to znamenalo veľký návrat. (eTrend)
Spoločnosť Tatry mountain resorts (TMR), za ktorou stojí aj finančná skupina J&T, kúpi za 30 miliónov zlotých (skoro 7,5 milióna eur) celkom 75 percent akcií prevádzkovateľa najväčšieho poľského zábavného parku Ślonskie Wesoły Miasteczko pri meste Chorzów. (eTrend)
Hodnota februárovej stavebnej produkcie predstavovala 244,9 miliónov eur, oznámil Štatistický úrad SR. Medziročne tak stúpla takmer o 12 miliónov eur. Na tejto zmene sa podieľali obzvlášť inžinierske stavby, ktoré presiahli 58 miliónov eur a dostali sa tak na úroveň obvyklú v rokoch 2009 až 2013. (eTrend)
Centrálna časť Petržalky má namiesto schátraného objektu nové bowlingové centrum. Dvojpodlažný projekt vyrástol namiesto bývalého kultúrno-osvetového zariadenia Ludus na Tupolevovej ulici priamo pod existujúcimi panelákmi. (eTrend)
Financovanie bývania: Pri rozostavaných bytoch oslovíte so žiadosťou o úver iba niekoľko bánk (eTrend)
Sieť menších lokálnych obchodných centier Kocka pokračuje v plánovanom rozširovaní. Šieste centrum otvorila investičná skupina M-Market v Martine. Do kompletnej rekonštrukcie bývalého obchodného centra Spektrum investovala 1,3 milióna eur. (eTrend)
Líder slovenského veľkoobchodu Metro Cash & Carry SR pokračuje v posilňovaní distribučných kapacít. Do rozšírenia svojej najmladšej prevádzky v retailovej zóne Bory na západnom okraji Bratislavy o novú platformu plánuje investovať zhruba 2,5 milióna eur. (eTrend)
Roky príprav, prezentácií, protestov aktivistov, rozhodnutí pamiatkarov a presviedčania, že ide o správnu vec. Osobný prístav na bratislavskom nábreží by konečne mohol získať zelenú, investor plánovaný projekt niekoľkokrát znižoval. Splnil tak aj poslednú pripomienku pamiatkarov. (eTrend)
(eTrend)
Neďaleko Topoľčian sa chystá športovo-oddychový areál. Pod názvom Nemečky ho chce pri rovnomennej vodnej nádrži a obci postaviť miestna spoločnosť MG Invest Development. Pôjde o rozsiahle niekoľkohektárové územie, v rámci ktorého sa počíta s chatami, penziónom i športoviskami. (eTrend)
Na slovenský trh dnes vstupuje najväčší európsky predajca športových potrieb, francúzsky Decathlon. Prvú predajňu otvára v novovznikajúcej štvrti Bory medzi bratislavskými mestskými časťami Devínska Nová Ves a Lamač. Do konca roka plánuje otvoriť ďalšie dve prevádzky v Bratislave a Košiciach. Pozrite si vo fotogalérii, ako vyzerá prvá slovenská predajňa francúzskeho reťazca. (eTrend)

Pravda

V prvom kvartáli tohto roka sa v Bratislave predalo 814 bytov, pričom rekordmanom bola Bratislava II. (Pravda)
Nájomné bývanie je slabinou Slovenska. Ak by sa rozbehlo, výrazne by to pomohlo najmä mladým ľuďom. Tí sú často odkázaní na hypotéky. (Pravda)
Nákupné centrum Avion Shopping Park v Bratislave zmodernizuje interiér za päť miliónov eur. (Pravda)
Viac ako tretina (37,8 percenta) nových bytov, ktoré vlani v Prahe predali developeri, bola 2+kk. Ľudia ich kúpili spolu 2249. (Pravda)
Český miliardár Radovan Vítek kúpil od bubeníka niekdajšej slávnej britskej skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglicku. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa na Slovensku v štvrtom kvartáli minulého roka zvýšila o tri eurá na 1 218 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovenské nehnuteľnosti na bývanie sú v prepočte podľa analýzy Poštovej banky približne o pätinu lacnejšie ako pred krízou. (Pravda)
Ceny obytných nehnuteľností v treťom kvartáli minulého roka medziročne posilnili o 2,3 %, na Slovensku to bolo o 1,2 %. (Pravda)
Na bratislavský trh rezidenčných nehnuteľností pribudlo v poslednom kvartáli minulého roka 900 nových bytov. (Pravda)
Nové vedenie Prahy bude naďalej pokračovať v začatej privatizácii takmer 4000 bytov. (Pravda)
Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)
V treťom štvrťroku 2014 sa začalo stavať 4 006 bytov, čo je medziročne o 8,3 % viac. (Pravda)
Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)
Ruskí investori a skupina FID Group kúpili nákupné a kancelárske centrum Slovanský dům v ulici Na Příkopě v centre Prahy. (Pravda)
Nové nákupné centrum Bory Mall v Bratislave, ktoré za 150 miliónov eur postavila Penta, otvorilo svoje brány zákazníkom. (Pravda)
Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)

iDNES.cz

Ořechovka v Praze-Střešovicích je jednou z nejznámějších a nejdražších pražských vilových čtvrtí. Původně zde byla nádherná barokní zahrada šlechtice Jana Kryštofa Bořka s letohrádkem. Válka o dědictví rakouské v roce 1742 ale všechno zničila. Z původní osady Bořekovka se tak stala Ořechovka.


(iDNES.cz)
U domu brněnského architekta Petra Skrušného je na první pohled vidět, že jej autor promyslel do nejmenšího detailu, aby odpovídal potřebám pětičlenné rodiny. A aby se dům vešel na místo bývalého tenisového kurtu. Díky použití bílého betonu stavba doslova září.


(iDNES.cz)
Do Prahy přichází festival architektury Otevřené domy (Open House). Čtyřicet staveb se zdarma zpřístupní veřejnosti 16. - 17. května. Akce vznikla z nadšení lidí, kterým se zalíbila myšlenka umožnit občanům navštívit běžně nedostupná místa. Součástí je i doprovodný program.


(iDNES.cz)
Pat a Mat. I tak si může občas připadat Honza s Mariannou. Odhodlaně se pouštějí do rekonstrukce a úprav 100 let starého domu, který si koupili, ale občas se jim něco nepovede. Takže musí začít znovu. Ostatní je pak „klasika“: finance i síly docházejí, proto zkusili pomoc designérů.


(iDNES.cz)
Vášnivé diskuse vyvolává v Českém Krumlově přístavba penzionu Hotel Belarie. Prosklenou terasu přilepenou k historickému domu u Vltavy s výhledem na zámek majitel postavil se svolením města i památkářů.


(iDNES.cz)
Mladý kanadský architekt Jay S. Lim si v bývalé chatové osadě v Ottawě postavil černobílý dům z plechu. Bydlí v něm spolu se svou ženou a třemi dětmi. V rodinném domě postaveném podle učení feng-šuej má také svou kancelář.


(iDNES.cz)
Do Milána se v dubnu jezdí hlavně za nábytkem, ale Češi to „rozsvítili“ hlavně na Euroluce, veletrhu svítidel, který každý druhý rok probíhá současně se Salone del Mobile na výstavišti Rho, letos od 14. do 19. dubna.


(iDNES.cz)
V Praze v Podolí vyroste netradiční cyklokavárna. Budou ji tvořit tři velkoobjemové lodní kontejnery. Kavárna Musette bude stát v Podolí u oblíbené cyklostezky. Inspiraci získal majitel Petr Mandel v Austrálii.


(iDNES.cz)
Nic není nemožné. I tak lze označit rekonstrukci domu, který byl v 80. letech postavený svépomocí tehdy obvyklým způsobem. Tedy pod heslem „co dům dal“. Díky pečlivě promyšlené rekonstrukci se však proměnil v moderní a funkční bydlení.


(iDNES.cz)
Slunečné počasí a odpočinek venku si můžete užít dokonce i na malé lodžii v panelovém domě. Vhodně zvolený nábytek a doplňky mohou i z malého prostoru vytvořit místo, kde lze příjemně relaxovat, vychutnat si dobrou kávu či chvíle zábavy s dětmi. Prostě malý obývací pokoj.


(iDNES.cz)
Stačí zaplatit 150 milionů korun za luxusní vilu a ihned budete bydlet na Western Esplanade v anglickém městě Brighton na jižním pobřeží Anglie v přímořském letovisku Southend-on-Sea.


(iDNES.cz)
Hana Němcová si říkala, že má konečně štěstí. Dozvěděla se o prodeji pěkného zrekonstruovaného bytu v klidné části Pardubic. Těšila se na příjemné bydlení a pak přišel šok. Rekonstrukce bytu byl jen umně dotažený podvod. Opraveno nebylo nic.


(iDNES.cz)
Hana je architektka. Toužila po bytě ve staré zástavbě, který by byl v původním stavu, aby si jej mohla zrekonstruovat podle své představy. Miluje staré domy. Po dlouhém hledání nakonec našla své zázemí na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Návštěva byla fotografována pro časopis Bydlení.


(iDNES.cz)
Bydlím v rybářské vesnici Punta Gorda. Na Kubu jsem odcestoval díky kamarádovi začátkem roku 2014, na ostrově jsem se zamiloval do úžasné Kubánky a už jsem se jí nepustil, píše Dalibor ve svém příspěvku do seriálu Češi v zahraničí.


(iDNES.cz)
Už je to tady. Konečně lze posedět nebo dokonce si poležet na zahradě, aniž by člověk riskoval chřipku. Ti otužilejší (a nejen oni) si už mohou dopřát i potěšení z vodní relaxace ve spa nebo osvěžující sprchu.


(iDNES.cz)
Na sídliště Řepy jsme se přestěhovali z Letné v srpnu 1986. Byl mi tehdy necelý rok. Matka na stěhování dodnes vzpomíná jako na křivdu. Bylo to ve městě, v renomované čtvrti. Byt s vysokými stropy měl nesporné kvality, říká Vít Podráský v rozhovoru pro knihu Legenda o sídlišti, která nyní vychází.


(iDNES.cz)
Manželé z jižních Čech šli na výstavbu nového bydlení trochu jinou cestou, než bývá obvyklé. Nejdříve si vybrali dům, pak pro něj hledali nejlepší místo.


(iDNES.cz)
Clarion Grandhotel Zlatý lev v Liberci, kdysi jeden z nejlépe vybavených v monarchii, slaví letos sto deset let od dostavby. A k výročí dostal náročnou rekonstrukci za 90 milionů korun.


(iDNES.cz)
Leká vás každý šramot či zapraskání, bojíte se o svůj život a chcete mít maximální ochranu proti všem nevítaným návštěvám? Pak by právě pro vás mohla být tím pravým nemovitost, která se od pátku 10. dubna bude dražit na Floridě. Kromě běžných pokojů má i sedm bunkrů pro případ nouze a tajné schodiště.


(iDNES.cz)

AReality

Ponúkame exkluzívne na predaj veľmi pekný a výborne dispozične riešený 4-izbový byt v Dúbravke na Repašského ul. s veľkou kuchyňou. Byt má zasklenenú lodžiu, nachádza sa na 1 z 8. poschodí a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V celom byte sú plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, merače a regulátory tepla, plávajúca podlaha a bezpečnostné protipožiarne dvere. Jadro je murované, toaleta oddelená od kúpeľne, ktorá prešla rekonštrukciou. Byt sa nachádza v zateplenom dome s orientáciou na juhovýchod a severozápad. K bytu patrí vyhradené parkovacie miesto pred domom. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, mail: krizanovic@bmre.sk, on-line ponuka www.bmre.sk (AReality)
RK MER - Predaj 3 izbový byt, Námestie Hraničiarov, Bratislava V – PETRŽALKA, 12 poschodie z 12 poschodí, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ DOM, strecha po rekonštrukcii, zrekonštruované výťahy, celková plocha: 77,50 m2 (66 m2 byt + 1,50m2 pivnica + 2x loggia 5m2), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – 2x nové plastové okná(kuchyňa, izba) 2x pôvodné drevené, zánovné interiérové dvere, plávajúce podlahy v 2x izba, kuchyňa, chodba. Kuchyňa – nová kuchynská linka so spotrebičmi - plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, murované jadro, kúpeľňa (sprchový kút) – nové obklady, dlažby, WC – samostatné, obývačka – prechodná, 2x izba samostatný vstup. K bytu patrí pivnica o poschodie nižšie. Orientácia bytu: V-Z. Mesačné náklady 180,-eur/3osoby + energie. Byt je situovaný v príjemnom prostredí, dobrá dostupnosť MHD, dobrá občianska vybavenosť – TESCO EXPRESS, samoška, škola, škôlka, 7 minút do centra, dobré dopravné spojenie. Bezproblémové parkovanie pri dome. Slušný čistý vchod uzamykateľný na čip, nová vchodová brána. Cena: 98.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Na predaj 2 izbový byt, NOVOSTAVBA r. 2004, Námestie sv. Františka, BA IV – KARLOVA VES, v OV, zmiešaná konštrukcia, ZATEPLENÝ DOM, výťah, 6 poschodie zo 7 poschodí, podlah. plocha: 52,40 m2 (byt 50,60m2 + 1,80m2 balkón z obývačky) k bytu neprislúcha pivnica. Veľmi vkusne zariadený a priestranný - VIĎ FOTOGALÉRIU! plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, bezpečnostné dvere zn. Adlo, kúpeľňa (vaňa) – nové obklady, dlažby, nová sanita, WC – samostatné, kuchyňa spoločná s obývačkou – nová kuchynská na mieru so spotrebičmi – elektrická rúra, elektrický sporák, digestor, chladnička s mrazničkou, zo spálne vstup do šatníka, podlahy – nová plávajúca podlaha. Mesačné náklady 101-eur/1osoba +energie. Orientácia bytu: JV. Byt je situovaný v príjemnom prostredí, kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlka, detské ihriská, zdravotné stredisko, poliklinika, v blízkosti BILLA, Lidl, TESCO, lekáreň, banky, dobrá dostupnosť MHD, len 5 minút do centra, dobré dopravné spojenie. Slušný čistý vchod uzamykateľný na čip. KÚPOU VOĽNÝ. V prípade záujmu možnosť dokúpiť parkovacie státie v bytovom dome na -2p. cena parkovacieho státia je 10.000,-Eur. Cena: 115.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj ADMINISTRATÍVNY OBJEKT so SKLADOM, SPOLOČENSKÁ ulica, BA II – Ružinov – Trnávka, NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY, TREBA VIDIEŤ, momentálne využívané ako administratíva – kancelárie a predajňa so skladovými priestormi, k dispozícii je aj plocha s expedičnou jamou, alarm, klimatizácia, chladiaci box – v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Pozemok: 881 m2, zastavaná plocha cca 478 m2, úžitková plocha cca 400 m2, priemerná výška podlaží: 3,50 m, všetky inžinierske siete plyn, voda, kanalizácia, elektrika s vlastnou trafostanicou. Cena: 398.400,- Eur + DPH, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Stavba: objekt je založený na železobetónových základoch - pätky a pásy, nosná konštrukcia objektu tvorí oceľový montovaný skelet BAUMS s kombinovaným obvodným plášťom, štítové steny sú murované, pozdĺžne obvodové steny sú po rekonštrukcii 2002 a tvoria ľahké izolačné plechové panely (hliníkový plech, tepelnoizolačná hmota SYSPUR, poplastovaný plech, vstupné hliníkové dvere, hliníkové okná, na oknách sú osadené vnútorné žalúzie. V časti objektu sú aj plastové okná s izolačným dvojsklom, stropný podhľad je kazetový s integrovanými žiarivkovými svietidlami. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorne rozdeľujú objekt skladu murované, čiastočne zo sádrokartónu, opatrené štukovou omietkou. Vnútorná časť je dispozične rozdelená NA KANCELÁRIE SO ZÁZEMÍM (šatne, sprchy, kuchynky, WC), SKLADOVÝM PRIESTOROM A CHLADIACIM BOXOM, podlahy: nášlapné vrstvy tvorené podľa využívania jednotlivých priestorov, keramické dlažby, PVC a lepené krytiny. V skladových priestoroch je chladiaci box a v kancelárskych priestoroch sú inštalované klimatizačné jednotky, strecha – plochá, krytina strechy je z asfaltových natavovaných pásov (okrem novej krytiny expedičnej časti), Jedná sa o samostatne stojaci prízemný, nepodpivničený objekt s dvomi samostatným vstupmi. Vykurovanie objektu je z vlastnej kotolne, v zadnej časti radiátormi Kored. V objekte sú rozvody ALARMU. OBJEKT JE MOŽNÝ VYUŽÍVAŤ AJ AKO DVE SAMOSTATNÉ JEDNOTKY, SO SAMOSTATNÝMI VSTUPMI - viď pôdorys. Orientácia nehnuteľnosti – hlavný vstup je Východ, je v rovinatom teréne, objekt je určený na podnikanie, momentálne využívané ako administratíva – kancelárie a predajňa so skladovými priestormi. Objekt je situovaný v dobrej a tichej lokalite, dobrá dostupnosť a infraštruktúra, neďaleko nákupného strediska Avion, Ikea, dobrá dostupnosť na diaľnicu. Cena: 398.400,- Eur + DPH – spolu s DPH – 498.000,- EUR, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ DOHODA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový byt, Vajanského ulica, STUPAVA okr. Malacky – LEN 10min od Bratislavy – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, v OV, TEHLA, len 15 ročná stavba, TICHÁ LOKALITA - TREBA VIDIEŤ! dom sa plánuje zatepľovať, prízemie z 3 poschodí – bezbariérový prístup do bytu (otočený do tichého dvora), bez výťahu, celková plocha: 81,47 m2 (70 m2 byt + 8 m2 terasa z obývačky – zrušená zväšsená kuchyňa, + 3,47m2 pivnica), vlastné kúrenie v byte - nový plynový kotol Protherm (ročný), byt je po rekonštrukcii v r. 2005 – vchodové bezpečnostné dvere Adlo, plastové okná so žalúziami a bezpečnostnými fóliami, plávajúce podlahy v izbách, vstavaná skriňa ROLLDOR v chodbe, Kuchyňa – kuchynská linka na mieru z masívu so vstavanými spotrebičmi – elektrická rúra, plynový sporák, digestor zn. Zanussi, kúpeľňa – rohová vaňa, nové obklady, dlažby, WC – samostatné, izby samostatné vstupy obývačka prechodná do Kuchyne a na terasu, terasa – znížený sadrokartónový strop, stropové bodové svetlá. Orientácia bytu: JZ. Možnosť kúpy bytu aj so zariadením. Lokalita Stupava je mestečko v blízkosti prírody - chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty a priehrady. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, kúsok známy golfový areál PEGAS, rôzne obchody, v blízkosti nákupné centrum BORY, reštaurácie, hotel, BILLA, DOPRAVA: Priamy prístup na diaľnicu D2, výborná dostupnosť do Bratislavy, autom do 10 min, bez dopravných obmedzení. Autobusová doprava je bezproblémová. KÚPOU VOĽNÝ. DOHODA MOŽNÁ. Cena: 95.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, NOVOSTAVBA 2006, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ, SUPER LOKALITA, v OV, 1. poschodie (2.NP) zo 4. poschodí (pod bytom sa nachádza nebytový priestor), bez výťahu, celková výmera bytu: 87,74 m2 (byt pozostáva z: chodby 10,70 m2, obývacej izby 17.84 m2, izby 17,84 m2, izby 12,14 m2, kúpeľne 3,36 m2, kuchyne 13,48 m2, špajze 1,14 m2, WC 1,36 m2 a pivnice 2,20 m2. K bytu patria dve loggie každá o výmere 3,84 m2 – t.j. spolu: 7,68 m2 (1x loggia z obývačky + 1x loggia detskej izby + 1x francúzsky balkón z kuchyni)). Celková podlahová plochu bytu (bez plochy loggií) je 80,06 m2 (VIĎ PODORYS). K BYTU JE MOŽNÉ DOKÚPIŤ SI PARKOVACIE MIESTO V PODZEMNEJ GARÁŽI PRI DOME, ktoré je k dispozícii, dom má vlastnú plynovú kotolňu. Na úpravu bytu boli použité nadštandartné materiály: bezpečnostné dvere zn. ADLO 16 bodové so špeciálnym uzamykaním, byt je komplet celý odizolovaný (stropy aj podlahy), okná: drevené EURO okná s kvalitnými vonkajšími žalúziami zn. CLIMATRONIC (riadiaci systém s dizajnom meteostanice), podlaha: plávajúca drevená, interiérové dvere drevené + zaťahovacie, radiátory (merač tepla k bytu na chodbe), regulátor tepla v byte, v celom byte je kvalitná vodou umývateľná maľovka, KUCHYŇA s francúzskym balkónom: kvalitná na mieru robená drevená kuchynská linka s barovým putom a rohovou ozdobnou skrinkou, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická trúba, digestror – bez komínový s uhlíkovým filtrom, umývačka riadu, kameninový drez, samostatne stojaca americká chladnička s výrobníkom ľadu (pripojená s ventilom na vodu), v kuchynskej časti špajza, KÚPEĽŇA samostatná: rohová vaňa, dvojumývadlo, kúpeľňová zostava, kvalitné obklady a podlaha: dlažba, WC: Geberit, kvalitný obklad a dlažba, detská izba podlaha plávajúca drevená: s výstupom na loggiu, spálňa: podlaha plávajúca drevená, IZBY MAJÚ SAMOSTATNÉ VSTUPY. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: Sever, situované do Záhoráckej ulice a izba a spálňa: JUH, situované do dvora. Nízke mesačné náklady správcovskej spoločnosti: 133,-EUR/3 osoby (vysoké preplatky) + energia elektrika podľa spotreby. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 115.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. V PRÍPADE ZÁUJMU MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ SI K BYTU PARKOVACIE STÁTIE pri dome, ktoré je dispozícii, o výmere 19,71 m2 za cenu: 11.000,-EUR. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, NOVOSTAVBA 2006, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ, SUPER LOKALITA, v OV, 1. poschodie (2.NP) zo 4. poschodí (pod bytom sa nachádza nebytový priestor), bez výťahu, celková výmera bytu: 87,74 m2 (byt pozostáva z: chodby 10,70 m2, obývacej izby 17.84 m2, izby 17,84 m2, izby 12,14 m2, kúpeľne 3,36 m2, kuchyne 13,48 m2, špajze 1,14 m2, WC 1,36 m2 a pivnice 2,20 m2. K bytu patria dve loggie každá o výmere 3,84 m2 – t.j. spolu: 7,68 m2 (1x loggia z obývačky + 1x loggia detskej izby + 1x francúzsky balkón z kuchyni)). Celková podlahová plochu bytu (bez plochy loggií) je 80,06 m2 (VIĎ PODORYS). K BYTU JE MOŽNÉ DOKÚPIŤ SI PARKOVACIE MIESTO V PODZEMNEJ GARÁŽI PRI DOME, ktoré je k dispozícii, dom má vlastnú plynovú kotolňu. Na úpravu bytu boli použité nadštandartné materiály: bezpečnostné dvere zn. ADLO 16 bodové so špeciálnym uzamykaním, byt je komplet celý odizolovaný (stropy aj podlahy), okná: drevené EURO okná s kvalitnými vonkajšími žalúziami zn. CLIMATRONIC (riadiaci systém s dizajnom meteostanice), podlaha: plávajúca drevená, interiérové dvere drevené + zaťahovacie, radiátory (merač tepla k bytu na chodbe), regulátor tepla v byte, v celom byte je kvalitná vodou umývateľná maľovka, KUCHYŇA s francúzskym balkónom: kvalitná na mieru robená drevená kuchynská linka s barovým putom a rohovou ozdobnou skrinkou, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická trúba, digestror – bez komínový s uhlíkovým filtrom, umývačka riadu, kameninový drez, samostatne stojaca americká chladnička s výrobníkom ľadu (pripojená s ventilom na vodu), v kuchynskej časti špajza, KÚPEĽŇA samostatná: rohová vaňa, dvojumývadlo, kúpeľňová zostava, kvalitné obklady a podlaha: dlažba, WC: Geberit, kvalitný obklad a dlažba, detská izba podlaha plávajúca drevená: s výstupom na loggiu, spálňa: podlaha plávajúca drevená, IZBY MAJÚ SAMOSTATNÉ VSTUPY. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: Sever, situované do Záhoráckej ulice a izba a spálňa: JUH, situované do dvora. Nízke mesačné náklady správcovskej spoločnosti: 133,-EUR/3 osoby (vysoké preplatky) + energia elektrika podľa spotreby. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 115.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. V PRÍPADE ZÁUJMU MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ SI K BYTU PARKOVACIE STÁTIE pri dome, ktoré je dispozícii, o výmere 19,71 m2 za cenu: 11.000,-EUR. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 419.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 2,5 izb. byt na ul. Haburská v obľúbenej časti Ružinova, pri Štrkovci. OV, výmera 67,22 m2 + balkón, nachádza sa na ideálnom 3. poschodí/7 panelového zatepleného bytového domu. K bytu patrí pivnica. Byt je v slušnom pôvodnom stave, avšak s plastovými oknami. Jadro je murované, v izbách sú pôvodné dubové parkety. Byt ma nízke mesačné náklady 75,- €/1 osoba + energie. Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou pri dome parkovisko, reštaurácia, školy, banky, potraviny, MHD. Vzdialenosť do centra mesta 10 minút. Cena bytu je 118.000,- € + provízia RK podľa dohody. Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Pre našich klientov hľadáme nehnuteľnosti v Bratislave - garsónky, dvojgarzónky, 1-izbové byty, 2-izbové byty, 3-izbové byty, 4-izbové byty, pozemky, RD. Neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť stačí ak nám na email zašlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefonický kontakt na Vás a my Vás obratom budeme kontaktovať. Ponúkame Vám i možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme Vám nové bývanie. (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v lukratívnej časti Kramárov, ul. Bárdošova. OV, výmera 36 m2, bez balkóna, nachádza sa na zvýšenom prízemí/3 v tehlovom dome. K bytu patrí pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná so žalúziami + mreže, plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, vchodové dvere sú bezpečné, vstavaná skriňa. V byte po rekonštrukcii ešte nikto nebýval a predáva sa so zariadením. Dispozícia bytu: vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do kuchyne, obývacej izby a kúpeľne spojenej s WC. Mesačné náklady sú cca 100,- €. HU možný, kúpou voľný. Výborná občianska vybavenosť: obchody, škola, škôlka, detské ihriská, zdravotné stredisko, dobrá dostupnosť do mesta, v tesnej blízkosti MHD a zároveň v pešej dostupnosti lesopark. Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Pre našich klientov hľadáme nehnuteľnosti v Bratislave - garsónky, dvojgarzónky, 1-izbové byty, 2-izbové byty, 3-izbové byty, 4-izbové byty, pozemky, RD. Neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť stačí ak nám na email zašlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefonický kontakt na Vás a my Vás obratom budeme kontaktovať. Ponúkame Vám i možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme Vám nové bývanie. (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 3-izb. byt na ul. Nám. hraničiarov, Petržalka. OV, výmera 67 m2 + 2 x lodžia, nachádza sa na 12 p./12 zatepleného panelového domu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: 2 x plastové okná, 2x drevené pôvodné okná, plávajúca podlaha okrem detskej izby, dlažba, zachovalá kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovým kútom, bezpečnostné dvere. Inak slušný pôvodný stav. Byt je slnečný orientovaný na SV a JZ. Bytový dom je zateplený, nová strecha. Výborná občianska vybavenosť, v blízkom okolí niekoľko Základných škôl, škôlky, Gymnázium, Obchodné akadémie, centrum voľného času, parky, ihriská, výborná možnosť nákupov v okolí – Kaufland, Billa, Albert, pošta, polícia, zdravotné stredisko. Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Pre našich klientov hľadáme nehnuteľnosti v Bratislave - garsónky, dvojgarzónky, 1-izbové byty, 2-izbové byty, 3-izbové byty, 4-izbové byty, pozemky, RD. Neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť stačí ak nám na email zašlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefonický kontakt na Vás a my Vás obratom budeme kontaktovať. Ponúkame Vám i možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme Vám nové bývanie. (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na ul. Nám. sv. Františka, v obľúbenej časti Karlovej Vsi. Je to novostavba z roku 2004, byt má výmeru 50,6 m2 + lodžia 1,8 m2, nachádza sa na 6. poschodí/7 s výťahom. V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa s vaňou, vchodové dvere sú bezpečnostné zn. Adlo. Obývačka je spojená s kuchyňou, samostatná spálňa, z ktorej je vstup do šatníka, samostatné WC a samostatná kúpeľňa. Byt je svetlý, orientovaný na JV. Nízke mesačné náklady 101,- €. Možnosť dokúpiť o garážové státie, cena 10.000,- €, nie je to podmienka. Lokalita ponúka plnú občiansku vybavenosť, priamo na námestí je Miestny úrad, kostol, lekáreň, detské ihrisko, fontána, banky, v blízkosti sa nachádzajú potraviny, Billa, Terno, Lidl, Tesco, škola, škôlka, zastávky MHD, lesopark Líščie údolie. Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Pre našich klientov hľadáme nehnuteľnosti v Bratislave - garsónky, dvojgarzónky, 1-izbové byty, 2-izbové byty, 3-izbové byty, 4-izbové byty, pozemky, RD. Neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť stačí ak nám na email zašlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefonický kontakt na Vás a my Vás obratom budeme kontaktovať. Ponúkame Vám i možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme Vám nové bývanie. (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj tehlový 2-izb. byt na ul. Doležalova, Bratislava Ružinov, časť Trnávka. OV, výmera bytu 43 m2, nachádza sa na zvýšenom prízemí v 5 poschodovom tehlovom dome. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, kuchynská linka, nová kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC, nová elektroinštalácia, vchodové dvere sú bezpečnostné. Na oknách sú z vonku mreže. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej priestrannej kuchyne, samostatnej spálne, obývačka je priechodná do spálne, kúpeľňa je spojená s WC. Výmera miestností: predsieň 3,27 m2, kúpeľňa 2,58 m2, kuchyňa 8,69 m2, izba 14,6 m2, izba 13,14 m2. Bytový dom je zateplený, boli vymenené stúpačky, nová vstupná brána. V blízkosti AVION Shopping Park, výborná dostupnosť MHD. Cena je vrátane provízíe! Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/2-izb-dolezalova-trnavka-zv-prizemie-tehlovy-dom-251754 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 2-izb. byt na ul. Čiernovodská, Vrakuňa. OV, výmera 53 m2, nachádza sa na 2. poschodí v 3. poschodovom panelovom dome bez výťahu. K bytu patrí pivnica. V byte sú plastové okná si žalúziami, vo väčšej izbe je plávajúca podlaha, inak slušný pôvodný stav. Jadro murované. Byt je otočený do dvora. Nízke mesačné náklady na bývanie 100,- €/1 osoba. Byt sa skladá z dvoch nepriechodných izieb (17,3 m2 a 12,4 m2. predsiene (11,0 m2). kuchyne (6,7 m2, kúpeľne (2,6 m2) a samostatného WC (1,0 m2). Bytový dom je zateplený. Nachádza sa v peknom prostredí na pokojnej ulici, mimo rušnej cesty. V okolí sa nachádza výborná občianska vybavenosť : bchodné reťazce Tesco Hm, lidl, Billa, Kaufland, reštaurácie atď. V blízkosti je zákl. škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, Lesopark Vrakuňa. V dosahu cca 300 m (5 minút pešej chôdze) je zastávka MHD (autobusy 67,75, 78,79, trolejbusy 201,202 + nočné spoje). Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Pre našich klientov hľadáme nehnuteľnosti v Bratislave - garsónky, dvojgarzónky, 1-izbové byty, 2-izbové byty, 3-izbové byty, 4-izbové byty, pozemky, RD. Neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť stačí ak nám na email zašlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefonický kontakt na Vás a my Vás obratom budeme kontaktovať. Ponúkame Vám i možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme Vám nové bývanie. http://www.lionreal.sk/2-izb-ciernovodska-vrakuna-izby-samostatne-tiche-prostredie-255676 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 4-izb. byt na ul. Sekurisova, Dúbravka. OV, výmera 76 m2 + lodžia o ktorú bol zväčšený priestor v obývačke, nachádza sa na ideálnom 2. poschodí v 4. poschodovom panelovom zateplenom panelovom bytovom dome. K bytu patrí pivnica. Byt je po rekonštrukcii: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, interiérové dvere so zárubňami, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, v chodbe rolldoor, vchodové dvere sú bezpečnostné zn. Sherlock. V byte bola zmenená pôvodná dispozícia, prechod z chodby do kuchyne bol uzatvorený a vytvorený šatník. Bytový dom je zateplený, boli vymenené stúpačky, nová strecha, pozemky pod domom sú vysporiadané. Pri vážnom záujme dohoda možná! Nachádza sa v tichej lokalite Dúbravky s množstvom zelene a s výbornou občianskou vybavenosťou - Billa, DM, Lidl..., zastávka MHD (autobus, električka) v cca 5 min. dosahu pešo. Priamo pred domom sa nachádza materská škôlka a základná škola, neďaleko známe bratislavské gymnázium Bílikova a súkromná anglická škola (EISB) ako aj zdravotné stredisko. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/4-izb-byt-sekurisova-ul-2-p4-dom-zatepleny-moznost-kupit-garaz-238286 (AReality)
Ponúkame Vám na predaj krásny jednoizbový byt v centre mesta Šamorín. Úžitková plocha bytu je 29 m2. Nachádza sa v zateplenom bytovom dome na druhom poschodí z ôsmich s výťahom. Byt disponuje vstupnou chodbou s rolldorovou skriňou, kuchyňou a izbou.Kuchynská linka robená na mieru disponuje štandardnými spotrebičmi. V kuchyni sa tiež nachádza jedálenský stôl. V kúpelni sa nachádza sprchovací kút aj miesto pre práčku. Podlaha v izbe a kuchyni plávajúca, v predsieni a kúpelni dlažba. Byt je zrekonštruovaný, okná plastové, kúrenie ústredné plynové. Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 95,-€. K bytu patrí pivnica. Uvedená nehnuteľnosť sa nachádza priamo v centre mesta, v tesnej blízkosti pešej zóny so všetkou občianskou vybavenosťou. Vo vzdialenosti 1500 m Aquapark a Hipoaréna. Vzdialenosť do Bratislavy 25 km. Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 44000,-€. Možnosť financovania prostrdníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou. kontakt: 0948 79 00 82 mail: reality@samorin.com (AReality)
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu, 4-izbový prízemný dom typu Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 150 m2, úžitková plocha 136 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, vnútorné dvere s obložkovou zárubňou. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET - zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. SŤAHOVANIE MOŽNÉ IHNEĎ !!! ODPORÚČAM VIDIEŤ !!! Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou. 100% financovanie RD môže byť aj cez ČSOB banku, pričom výška splátky je 497€/mes. Cena : 135 000 Eur + dohoda možná Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
Ponúkame na predaj veľmi pekný, priestranný 4 izb. RD, 4 ročnú novostavbu v radovej zástavbe, v tichej lukratívnej časti Stupavy. Dom je tehlový, má užitkovú plochu 155m2, pozostáva z prízemia, kde je situovaná vstupná hala, kúpeľňa s WC, špajza, veľká obývačka prepojená s kuchyňou, s výstupom na terasu. Poschodie tvoria 3 veľké izby, z toho jedna má veľký šatník, kúpeľňa. Dom má sedlovú strechu s krytinou Tondach, čím vytvára úložný priestor v podkroví. V celom dome je plávajúca podlaha a dlažby, päťkomorové plastové otváravo - výklopné okná s izolačným dvojsklom . Kúrenie je ústredné formou radiátorov, plynový kondenzačný kotol Vaillant. Ohrev vody zabezpečule 120 l zásobník Vaillant. Dom je na spoločných stenách so susedmi odhlučnený. Vybavený je rohovou KL so zabudovanými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu. Pozemok za domom o rozlohe 70 m2 tvorí terasa lemovaná nádhernou záhradkou s parkovou úpravou, vybavená kvapôčkovou závlahou, poskytujúca dostatok súkromia. Dom má priestrannú garáž, brána na DO. V dome sa nachádzajú všetky IS, dátová prípojka, kanalizácia K domu vedie asfaltová prístupová cesta, slepá ulica mimo hlavnej cesty. Pred domom je parkovanie pre 3 autá. Výborná kľudná lokalita, 100 m od domu les, do centra obce 5 min. pešo. Stupava poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a veľmi dobrú dostupnosť, ako do Malaciek, tak do Ba. V blízkosti nájazd na diaľnicu, 2 x benzínová pumpa, autobusová zastávka 3 min., cca 4 km je zastávka bratislavskej MHD. Dom je bez tiarch, kúpou voľný. 0905 410 614 - aj vo večerných hodinách a cez víkendy. ................... V CENE je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv právnikom, zabezpečenie všetkých dokumentov potrebných k prevodu nehnuteľnosti, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností. .................. ZDARMA poskytujeme služby hypotekárneho poradcu - zabezpečenie najvýhodnejšej hypotéky pre financovanie kúpy nehnuteľnosti. .................... Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku potrebného k HÚ. (AReality)
DVD Lúčnica 1948 - 2008 / 60 rokov krásy

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.