Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 1.9.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1268USD   27.048CZK   0.73210GBP   314.80HUF   4.2405PLN   7.5610HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Na južnom okraji bratislavskej Petržalky má vyrásť Dolnozemská brána. Ide o bytovku dnes nazvanú Vazex, proti ktorej v roku 2008 na vrchole realitného boomu protestovali obyvatelia susedných domov. Mestská časť pred časom vydala územné rozhodnutie na zmenšený projekt. (eTrend)
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja vyhlásilo verejnú súťaž na zhotovenie, údržbu a prevádzku Informačného systému Register bytov. Predpokladaná cena za poskytnutie tejto služby je 7,1 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty, resp. 8,52 milióna vrátane dane. (eTrend)
Bratislavský Starý most má už 268 metrov a k staromestskému brehu Dunaja mu chýba len sto metrov. Od štvrtka prebiehal technicky náročný výsuv takmer 80-metrovej mostnej konštrukcie. Celý most má byť hotový do 15. decembra. (eTrend)
(eTrend)
V lokalite na juh od hlavného mesta neďaleko Dunajskej Lužnej vzniká nová obytná zóna. Projekt pomenovaný Alej Hrušov má v malej obci Kalinkovo priniesť 120 stavebných pozemkov, na ktorých zasieťovaní sa v súčasnosti pracuje. (eTrend)
Starší prízemný dom medzi dvojicou viacpodlažných stavieb na Palárikovej ulici pri bratislavskej Hlavnej stanici nahradí sedempodlažná bytovka. Novostavba po búraní pôvodného domu už od jari vyrastá. Aktuálne sa stavia štvrté podlažie. (eTrend)
Som poberateľka starobného dôchodku a prenajímam byt v mojom vlastníctve. Z tohto dôvodu som aj evidovaná na daňovom úrade. Mesačný príjem od nájomcu je 260 eur, čo je 3120 eur ročne. Výdavky za nájom, energie a internet predstavujú ročne 1728 eur. Môj čistý príjem z prenájmu tak dosahuje 1392 eur. Som povinná ako dôchodkyňa podať daňové priznanie, keď skutočný príjem je menej ako 1901 eur? (eTrend)
(eTrend)
Hotelov v Bratislave síce nie je málo a výstavba nových sa v posledných rokoch výrazne spomalila, existujúce sa však tešia rastúcej obsadenosti i zvyšujúcej sa výnosnosti za izbu. Hovorí o tom štúdia poradenskej spoločnosti Cushman & Wakefield (C&W). Slovenská metropola je však stále najlacnejšia v regióne. (eTrend)
Pri bratislavskej križovatke Patrónka tesne za zastávkou MHD v smere von z mesta má vyrásť polyfunkčný objekt. Investorská spoločnosť s cyperskými majiteľmi tu chce postaviť supermarket Billa a dve bytovky. Nepozdáva sa to susedným obyvateľom, ktorí s výstavbou nesúhlasia. (eTrend)
Komárňanská predajňa nábytku na hlavnej ceste v smere z Veľkého Mederu sa rozrastie. K existujúcej prevádzke pribudne o niečo menšia prístavba, ktorá má doplniť predaj bytových doplnkov a nezabrať pritom ďalšie pozemky. Zastavaná plocha sa zväčší o polovicu. (eTrend)
(eTrend)
Dlhé roky nevyužívaná budova sporiteľne na rohu Miletičovej a Prievozskej ulice priamo pri zastávke MHD prejde rozsiahlou rekonštrukciou. Bývalé kancelárie v biznis zóne nahradia byty a apartmány, ktoré možno s ohľadom na malé výmery označiť za štartovacie. Projekt dostane názov Apollis. (eTrend)
Otvorenia veľkých obchodných centier v slovenských mestách pravidelne sprevádzajú masy návštevníkov napriek tradičným otázkam o vhodnosti ďalšieho nákupného strediska. Potvrdila to aj trnavská City Arena z dielne skupiny Euro Max, ktorú v prvý otvárací víkend navštívilo 78-tisíc ľudí. (eTrend)
Slovenská sporiteľňa podpísala úverovú zmluvu na financovanie výstavby administratívnej budovy Twin City A v Bratislave. Banka poskytne developerskej spoločnosti HB Reavis úver v celkovej výške 27 miliónov eur. (eTrend)
Niekdajšia prázdna plocha v okolí Rustavelliho ulice v bratislavskej mestskej časti Rača v posledných rokoch výrazne zmenila tvár. Dnes tu stojí niekoľko skolaudovaných bytoviek a ďalšie vyrastajú v tesnej blízkosti. Najaktívnejším developerom je Grafobal Group Ivana Kmotríka. (eTrend)
Rakúska sieť hobbymarketov Baumax by mala na Slovensku ukončiť svoje podnikanie. To, o čom sa mesiace špekulovalo a reťazec nechcel potvrdiť, sa ukazuje ako reálne. Prevádzky trápiacej sa firmy má prebrať nemecký konkurent Obi. (eTrend)
Pod Dubajom si možno predstaviť viacero bláznivých nápadov, architektonických výstrelkov či megalomanských projektov. Označiť takto zopár bytových domov v Ivanke pri Dunaji neďaleko Bratislavy je tiež odvážne. Vzniknúť majú v rámci obytnej zóny Dombale. (eTrend)
Majiteľ prvého moderného bratislavského nákupného centra Polus a priľahlých kancelárskych veží mení krátko po nástupe nového vedenia stratégiu. Rakúska realitná skupina Immofinanz Group ohlásila predaj logistického portfólia a chce sa zamerať na obchody a kancelárie. Rozvíjať sa plánuje najmä v Rakúsku, Nemecku a Poľsku. (eTrend)
Najnovší rezidenčný projekt developerskej spoločnosti J&T Real Estate v bratislavskej Petržalke má prvé povolenia. V lete získal v spojenom stavebnom a územnom konaní prvé stavebné povolenie na technickú časť objektov a druhé územné rozhodnutie, taktiež na časť objektov. (eTrend)

Pravda

Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa po miernom raste v predchádzajúcich troch štvrťrokoch v druhom kvartáli tohto roka znížila. (Pravda)
Bratislavský hotel Kempinski, ktorý je súčasťou River Parku na nábreží Dunaja, sa mení na Grand Hotel River Park. (Pravda)
Británia chce zakročiť proti praniu špinavých peňazí cez svoj trh lukratívnych nehnuteľností. (Pravda)
Väčšina populácie rieši otázku bývania maximálne raz či dvakrát v živote, a to zvyčajne v čase, keď sa osamostatňujú alebo si zakladajú rodinu. (Pravda)
V prvom štvrťroku si priemerne zarábajúci Slovák zo svojho mesačného platu mohol dovoliť kúpiť 0,68 m2 bytu alebo domu. (Pravda)
Ľudia sú väčšmi otvorení možnosti presťahovať sa z mesta na vidiek ako v minulosti. Pri zmene bydliska sú však vo svojich požiadavkách na bývanie náročnejší. (Pravda)
Vlastné obydlie si môže zo svojich prostriedkov dovoliť čoraz viac Slovákov. Dostupnosti bývania nahrávajú lacnejšie hypoték, aj rastúci zárobok. (Pravda)
Na trhu rezidenčných novostavieb v Bratislave v období od októbra 2014 do apríla tohto roka pribudlo takmer 1 500 bytov v 19 projektoch. (Pravda)
Kto zvažuje kúpu bytu, mal by spozornieť. Začali totiž výrazne dražieť byty. V hlavnom meste stúpli v niektorých lokalitách o 10 percent. (Pravda)
V prvom kvartáli tohto roka sa v Bratislave predalo 814 bytov, pričom rekordmanom bola Bratislava II. (Pravda)
Nájomné bývanie je slabinou Slovenska. Ak by sa rozbehlo, výrazne by to pomohlo najmä mladým ľuďom. Tí sú často odkázaní na hypotéky. (Pravda)
Nákupné centrum Avion Shopping Park v Bratislave zmodernizuje interiér za päť miliónov eur. (Pravda)
Viac ako tretina (37,8 percenta) nových bytov, ktoré vlani v Prahe predali developeri, bola 2+kk. Ľudia ich kúpili spolu 2249. (Pravda)
Český miliardár Radovan Vítek kúpil od bubeníka niekdajšej slávnej britskej skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglicku. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa na Slovensku v štvrtom kvartáli minulého roka zvýšila o tri eurá na 1 218 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovenské nehnuteľnosti na bývanie sú v prepočte podľa analýzy Poštovej banky približne o pätinu lacnejšie ako pred krízou. (Pravda)
Ceny obytných nehnuteľností v treťom kvartáli minulého roka medziročne posilnili o 2,3 %, na Slovensku to bolo o 1,2 %. (Pravda)
Na bratislavský trh rezidenčných nehnuteľností pribudlo v poslednom kvartáli minulého roka 900 nových bytov. (Pravda)
Nové vedenie Prahy bude naďalej pokračovať v začatej privatizácii takmer 4000 bytov. (Pravda)
Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)

iDNES.cz

Gabriela uzavřela v červnu 2013 smlouvu o smlouvě budoucí o koupi nemovitosti za sedm milionů korun. Prostorný půdní byt s velkou terasou v centru Prahy stavěl menší developer, který výstavbu financoval z kupní ceny bytu. Ze splněného snu se ale nakonec vyklubal neuvěřitelný příběh.
(iDNES.cz)
Během prázdnin jsme představili nejzajímavější příspěvky z chalupářské soutěže určené jak pro chataře, tak pro majitele chalup. Ti se svým především roubeným skvostům věnují s pečlivostí a láskou opravdu nevídanou, i proto do finále postoupily většinou chalupy.
(iDNES.cz)
Krásná vila Amoras stojí na Sardinii a může se pochlubit skutečně unikátním bazénem, který vede pod skleněnou podlahou rozlehlého obývacího pokoje. Majitelé dům prodávají za deset milionů liber, v přepočtu 370 milionů korun.
(iDNES.cz)
Venkovskou idylou let minulých se pyšní mlýn z roku 1928 nedaleko brdských lesů s později přistavěnou „chaloupkou“, který před dvěma lety citlivě zrekonstruovali manželé Chudárkovi. Návštěva byla fotografována pro časopis Domov.
(iDNES.cz)
V Londýně ve čtvrti Hampstead vyrostl dům, kterému se okamžitě začalo říkat Ledovec. Na povrchu je z něj vidět jen malá část, největší prostory domu se schovávají pod zemí. Nyní je luxusní vila na prodej za 4,5 milionu liber, v přepočtu za 166 milionu korun.
(iDNES.cz)
Po více letech dochází u poškozených eternitových střech k uvolňování azbestových vláken do ovzduší. Situaci může zhoršit i mechanické odstraňování mechorostů. Toho se bojí i Bára s Tomášem, kteří bydlí na chatě, jejíž střecha zarůstá mechem. I proto se přihlásili do naší soutěže o novou střechu.
(iDNES.cz)
Sny se staly skutečností. První soukromé plovoucí ostrovy vyrostou na Maledivách, v Dubaji a v Miami. Kdo chce mít naprosté soukromý a klid, může si konečně pořídit svůj ráj, kde ho již nebudou žádní sousedé rozčilovat.
(iDNES.cz)
Přenést tradiční finskou dřevostavbu na pozemek za humny by nebylo z architektonického hlediska nejšťastnějším řešením. Avšak nahlédnout, inspirovat se a zužitkovat severské pojetí při vlastním návrhu domu nemusí být na škodu.
(iDNES.cz)
Dětské pokoje dvou malých chlapců - dvojčat jsou navržené s rozmyslem a citem. S architekturou rodinného domu na okraji Prahy si rozumí. Spokojení nejsou jen dospělí, ale především malí obyvatelé, kteří získali pokoje svých snů.
(iDNES.cz)
Skoro 80 metrů čtverečních obytné plochy, třináctimetrová terasa a k tomu zdařilé dispozice, které odpovídaly představám o správném bydlení. Přesto noví majitelé byt starý jen pár let chtěli zrekonstruovat. A to pěkně od podlahy.
(iDNES.cz)
Německá studentka Leonie Müllerová už měla dost bydlení v podnájmu. Platila vysoké poplatky, hádala se s majitelem a lokalita také nebyla ideální. Do školy musela pravidelně dojíždět. Při jedné jízdě vlakem ji napadlo, že si koupí roční kartu BahnCard 100 a bude přebývat ve vlacích.
(iDNES.cz)
Manželé s malým synem dokázali, že se ničeho nebojí. Vybudovali si domov ve starých garážích v přízemí amsterdamského činžáku a získali tak velkorysý byt s industriálním charakterem.
(iDNES.cz)
Půdní byty, Ať už vestavby nebo nástavby, představují originální bydlení, které má však i své nástrahy. Kromě kvalitní střešní izolace a pečlivého plánu rozmístění a typu oken je třeba důkladně promyslet i dispozici a zařízení interiéru.
(iDNES.cz)
V centru Kodaně se veřejnosti zpřístupnil nový most pro pěší. Dostal jméno Cirkelbroen (Kulatý most) a ihned se stal místní dominantou. Most, který tvoří pět různě velkých kruhových plošin, navrhl dánsko-islandský umělec Olafur Eliasson.
(iDNES.cz)
Chata z 50. let minulého století, stará roubenka i mobilheim. V naší chalupářské soutěži se objevily různé typy víkendového bydlení. Národ chatařů a chalupářů ukázal, že si umí poradit s nejrůznějšími problémy. Majitelé domku v Podkrkonoší jsou toho zářným příkladem.
(iDNES.cz)
V posledním ročníku magisterského studia jsem se rozhodla, že vyjedu do světa na studijní pobyt a volba padla na Amsterdam v Holandsku. Tenkrát jsem nad tím ani moc nepřemýšlela, teprve až dnes vidím, jak mi tehdejší rozhodnutí změnilo život, píše Květa v příspěvku do seriálu Češi v zahraničí.
(iDNES.cz)
Původně to sice byl materiál vyvinutý na pracovní kuchyňské a koupelnové desky, postupně se však začal používat i na umyvadla a dřezy. Corian má totiž jako materiál pro „mokré procesy“ řadu předností.
(iDNES.cz)
„Chtěl jsem si vždy otevřít občerstvení s benzinkou, kam by jezdili kamioňáci a motorkáři,“ říká Tomáš Oujezdský, který svému snu propadl ve Spojených státech. Nakonec si v Praze na Letné otevřel bistro s hotdogy. Jednoduchý interiér podniku je dílem architektů z 0,5 Studia.
(iDNES.cz)
Ekologie, kvalita a výdrž materiálů. To je skandinávský přístup k bydlení, který platí i o ocelových střešních krytinách. Ve Finsku, kde mají obrovský podíl domy ze dřeva, představuje ocel ideální řešení, nezatěžuje totiž subtilní konstrukce dřevostaveb. Právě takovou střechu můžete vyhrát v naší soutěži.
(iDNES.cz)
Páteční odpoledne mělo vždycky stejný řád. Příchod domů ze školy, balení, odjezd na chatu. Balení obnášelo bleskový přesun tašek, košíků a bedýnek s potravinami a prázdnými sklenicemi a víčky ze čtvrtého patra našeho činžáku do oranžového žigulíku dole.
(iDNES.cz)

AReality

RK MER - Predaj 1 izbový byt, Bystrická ulica, Pezinok - JUH- CENTRUM, SUPER TICHÁ LOKALITA, v OV, celková výmera: 32,78 m2 (28,78m2 + balkón 4m2), byt je bez pivnice. Byt sa nachádza na 2 poschodí zo 4 poschodí bez výťahu, VOĽNÝ - MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, TREBA VIDIEŤ. Dom je panelový, zateplený pred asi 10 rokmi. Vstupná brána je nová, veľmi slušný, čistý vchod. V byte boli robené čiastočné úpravy: plávajúce podlahy v izbe, v kuchyni a v chodbe, novšia kuchynská linka na mieru, v chodbe šatníková skriňa na mieru. Ostatné je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, kúpelňa (vaňa) , spoločná s WC. Pôvodné umakartové jadro, pôvodné okná - drevené. Orientácia bytu je na JUH, slnečná strana. Mesačné náklady na bývanie pre 3 osoby je 130,- eur. Lokalita: Pezinok – Juh, je širšie centrum Pezinka, asi 7 minút peši do centra, v blízkosti LIDL, TESCO, škôlka, základná škola, plaváreň, športové areály, cca 5 minút peši na zastávku autobusov, SUPER TICHÁ LOKALITA. Cena: 44.900,- EUR, možná DOHODA, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, VOĹNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 1 izbový byt, Bystrická ulica, Pezinok - JUH- CENTRUM, SUPER TICHÁ LOKALITA, v OV, celková výmera: 32,78 m2 (28,78m2 + balkón 4m2), byt je bez pivnice. Byt sa nachádza na 2 poschodí zo 4 poschodí bez výťahu, VOĽNÝ - MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, TREBA VIDIEŤ. Dom je panelový, zateplený pred asi 10 rokmi. Vstupná brána je nová, veľmi slušný, čistý vchod. V byte boli robené čiastočné úpravy: plávajúce podlahy v izbe, v kuchyni a v chodbe, novšia kuchynská linka na mieru, v chodbe šatníková skriňa na mieru. Ostatné je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, kúpelňa (vaňa) , spoločná s WC. Pôvodné umakartové jadro, pôvodné okná - drevené. Orientácia bytu je na JUH, slnečná strana. Mesačné náklady na bývanie pre 3 osoby je 130,- eur. Lokalita: Pezinok – Juh, je širšie centrum Pezinka, asi 7 minút peši do centra, v blízkosti LIDL, TESCO, škôlka, základná škola, plaváreň, športové areály, cca 5 minút peši na zastávku autobusov, SUPER TICHÁ LOKALITA. Cena: 44.900,- EUR, možná DOHODA, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, VOĹNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – Garážové státie, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, v OV, v garážovom dome, vstup na diaľkové ovládanie, garážové státie sa nachádza v podzemnej garáži pri dome Záhorácka ul., výmera: 19,71 m2. SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 9.000,- Eur, - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. o výmere 19,71 m2. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový byt možnosť prerobiť na 4 izbový byt, Klemensova ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, 4 poschodie zo 6 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, bytový dom r. 1923 a v r. 1996 kompletná rekonštrukcia domu okrem obvodových stien, vlastné kúrenie - plynový kotol zn. Vaillant (cca 3ročný) + KRB v obývačke – VIĎ FOTOGALÉRIU! Tiché prostredie – orientovaný do 3 uzavretých dvorov. celková plocha: 112,20m2 (108,45 m2 byt + 3,75 m2 pivnica), byt je po čiastočnej rekonštrukcii r.1996 – stopy vo výške cca 3,20m, drevené dvojité okná so žalúziami, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) – podlahové kúrenie, zánovné obklady, dlažby, sanita, kuchyňa – kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umývačka riadu, práčka. Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – drevená podlaha. Orientácia : kuchyňa – JV, chodba – J, spálňa – Z, obývačka, izba - S. Na dome prebehla rekonštrukcia strechy, v blízkom období je plánovaná rekonštrukcia výťahu. Mesačné náklady: 110,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Eurovea, Mlynské Nivy, Tesco Kamenné Námestie, divadlo Malá scéna, SND, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Rezidenčné parkovanie pri dome. Cena: 204.990,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Možnosť okamžitého nasťahovania, plne zariadený – KÚPOU VOĽNÝ. V prípade rýchleho jednania možná dohoda o cene. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený s garážou (pre 1auto + 1x parkovacie státie pred garážou, v garáži elektrika a voda) a so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, zastavaná plocha: 140m2 dom + 33m2 domček (garsónka), obytná plocha: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom, pozemok: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. Dispozičné riešenie domu: Prízemie – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba 1.Poschodie – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. MOŽNOSŤ KÚPY AJ SO ZARIADENÍM. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Pri dome sa nachádza nový kostol – nezvoní – tiché prostredie. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Kamila s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou.. SUPER CENA: 319.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade rýchleho jednania možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj 2 izbový byt prerobený na 3-izbový byt + podkrovie, Kadnárova ulica, Bratislava III – Rača - Krasňany, Tehlový dom z roku 1952, zateplený s novou sedlovou strechou v roku 2014, vymenená brána do domu, vymenená elektrika v spoločných priestoroch domu. Byt je v OV. Celková rozloha bytu aj s podkrovím je 113,61m2. Byt : 67,53 m2 vrátane dvoch pivníc : 4,32m2+4,65m2 + podkrovie nad bytom má rozlohu 46,08m2, byt nemá balkón, nachádza sa na 2 poschodí z 2 poschodí bez výťahu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou cca 5 rokov. Kompletne nové vlastné kúrenie na plynový kotol + nové radiátory. Prietokový ohrievač na teplú vodu. Vymenená poistná elektrická skrinka. Plastové okná vymenené v celom byte pred cca 3 rokmi. Kuchynská linka bola premiestnená do chodby a z kuchyne je momentálne izba. V obývačke a v spálni sú pôvodné drevené parkety a v ostatnom priestore je dlažba. Obývačka je prechodná do spálne. Samostatné WC pôvodné a pôvodná kúpelňa. Výhodou je podkrovie nad bytom, ktoré sa dá využiť na bývanie a zväčšiť celý obytný priestor. Majiteľ má 100% súhlas vlastníkov bytov na prípadnú realizáciu zobytnenia podkrovia. Byt je orientovaný na dve svetové strany: Východ – Západ. Mesačné nájomné pre 3 osoby je 106 eur. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dostatkom zelene, blízko lesa, v okolí 5 minút chôdze je výborná občianska vybavenosť: LIDL, TERNO, kostol, banky, lekár, lekáreň, reštaurácie, trh, trafika, zastávka MHD aj električiek, kúpalisko, školy, škôlky, športové a oddychové vyžitie Cena: 125.000,- EUR ,možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045 , prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za Vás a problém vyriešime. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj 2 izbový byt prerobený na 3-izbový byt + podkrovie, Kadnárova ulica, Bratislava III – Rača - Krasňany, Tehlový dom z roku 1952, zateplený s novou sedlovou strechou v roku 2014, vymenená brána do domu, vymenená elektrika v spoločných priestoroch domu. Byt je v OV. Celková rozloha bytu aj s podkrovím je 113,61m2. Byt : 67,53 m2 vrátane dvoch pivníc : 4,32m2+4,65m2 + podkrovie nad bytom má rozlohu 46,08m2, byt nemá balkón, nachádza sa na 2 poschodí z 2 poschodí bez výťahu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou cca 5 rokov. Kompletne nové vlastné kúrenie na plynový kotol + nové radiátory. Prietokový ohrievač na teplú vodu. Vymenená poistná elektrická skrinka. Plastové okná vymenené v celom byte pred cca 3 rokmi. Kuchynská linka bola premiestnená do chodby a z kuchyne je momentálne izba. V obývačke a v spálni sú pôvodné drevené parkety a v ostatnom priestore je dlažba. Obývačka je prechodná do spálne. Samostatné WC pôvodné a pôvodná kúpelňa. Výhodou je podkrovie nad bytom, ktoré sa dá využiť na bývanie a zväčšiť celý obytný priestor. Majiteľ má 100% súhlas vlastníkov bytov na prípadnú realizáciu zobytnenia podkrovia. Byt je orientovaný na dve svetové strany: Východ – Západ. Mesačné nájomné pre 3 osoby je 106 eur. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dostatkom zelene, blízko lesa, v okolí 5 minút chôdze je výborná občianska vybavenosť: LIDL, TERNO, kostol, banky, lekár, lekáreň, reštaurácie, trh, trafika, zastávka MHD aj električiek, kúpalisko, školy, škôlky, športové a oddychové vyžitie Cena: 125.000,- EUR ,možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045 , prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za Vás a problém vyriešime. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Možnosť okamžitého nasťahovania, plne zariadený – KÚPOU VOĽNÝ. V prípade rýchleho jednania možná dohoda o cene. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený s garážou (pre 1auto + 1x parkovacie státie pred garážou, v garáži elektrika a voda) a so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, zastavaná plocha: 140m2 dom + 33m2 domček (garsónka), obytná plocha: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom, pozemok: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. Dispozičné riešenie domu: Prízemie – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba 1.Poschodie – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. MOŽNOSŤ KÚPY AJ SO ZARIADENÍM. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Pri dome sa nachádza nový kostol – nezvoní – tiché prostredie. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Kamila s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou.. SUPER CENA: 319.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade rýchleho jednania možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový, Obchodná ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, CETRUM, TEHLA, 1 poschodie z 1 poschodia (okná vo výške cca 5m), v OV, vlastné kúrenie - plynové gamatky + KRB v spálni, byt je v pôvodnom stave, stropy o výške cca 3,40m – VIĎ FOTOGALÉRIU - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je možné upraviť podľa vlastných predstáv - do bytu sa vchádza samostatným vstupom cez schodište prislúchajúcemu tomuto bytu. Celková plocha bytu: 97,30 m2 (93,30 m2 byt + 4 m2 balkón), stropy vo výške cca 3,40m, pekné pôvodne historické interiérové drevené zárubne a drevené dvere, kúpeľňa (vaňa). Podlahy – kuchyňa, chodba , izby – drevená podlaha. Orientácia bytu : kuchyňa, izba s balkónom (severo - západ), spálňa a obývačka orientované do Obchodnej ul., (juho - východ). V spálni sa nachádza funkčný krb. Izby majú samostatné vstupy. Mesačné náklady: 143,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Tesco Kamenné Námestie, dostupnosť MHD. Parkovanie zabezpečené priamo v dome pod bránou na základe povolenia. Cena: 159.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, V PRÍPADE RÝCHLEHO JEDNANIA MOŽNOSŤ DOHODY. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbová CHATA, RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA rok 2012, Pinotová ulica, BA III – Nové Mesto, lokalita „AHOJ – BRIEŽKY“, v OV, SUPER LOKALITA - tiché prostredie pri lese, 20min pešo na KOLIBU, 4.min centrum TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu). Jedná sa o: samostatne stojacu, dvojpodlažnú, zateplenú, čiastočne podpivničenú (11,64m2) so záhradným domčekom na náradie a prístreškom na sedenie, pôvodná chatka 30 ročná, komplet zrekonštruovaná do tehly a nadstavená v r. 2006 a znovu skolaudovaná v r.2012, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – nová škridla (km beta), zastavaná plocha: 69m2, užitková plocha: 82,41 m2, obytná plocha: 70,77 m2 (prízemie 34, 64 m2 + podkrovie 36,13 m2) pozemok: 481 m2, IS: studňa 52m (napojených 10 ľudí z toho 3 celoročne), elektrika, žumpa, 8m3 nádrž na daždovú vodu na polievanie záhrady, kúrenie – krb s prieduchmi , a elektrikou, boiler na ohrev teplej vody, nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami, nové vchodové plastové dvere, nové interiérové dvere a zárubne, maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby. Dispozičné riešenie: Prízemie – vstupná chodba, kúpeľňa s WC (sprchovací kút), kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou, elektrická rúra – 3kombinácia – grill, rúra, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, krb obložený chorvátskym vápencom. 1.Poschodie – 2x izba – vstavaná skrina ROLLDOR, z toho v spláľni je balkón (5,43 m2) , samostatné WC. Orientácia: JV - SZ. Len 3.min do CENTRA - možnosť využitia na trvalé bývanie, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi chatkami v chatovej oblasti – bývanie ako v rodinnom dome – MOŽNOSŤ TRVALÉHO POBYTU, chodí i pošta a OLLO. Nádherná záhradka s množstvom plodín – hruška, jabloň, čerešňa, figy, broskyňa, ríbezle, maliny, černice, josta, arónia, egreše, čajoviny - šalvia, mäta, levadula, medovka, rododendrón, pestujú sa i papariky, paradajky, uhorky, hrášok, jahody, maliny, černice. V blízkosti les, cyklistický chodník, na Kolibu 20min. pešo, zástavka MHD 5min. pešo, prístupová cesta asfaltové spevnená. Možnosť kúpy aj so zariadením. Cena: 210.000,- Eur, NUTNÁ 30% HOTOVOSŤ, zvyšok možný hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbová CHATA, RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA rok 2012, Pinotová ulica, BA III – Nové Mesto, lokalita „AHOJ – BRIEŽKY“, v OV, SUPER LOKALITA - tiché prostredie pri lese, 20min pešo na KOLIBU, 4.min centrum TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu). Jedná sa o: samostatne stojacu, dvojpodlažnú, zateplenú, čiastočne podpivničenú (11,64m2) so záhradným domčekom na náradie a prístreškom na sedenie, pôvodná chatka 30 ročná, komplet zrekonštruovaná do tehly a nadstavená v r. 2006 a znovu skolaudovaná v r.2012, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – nová škridla (km beta), zastavaná plocha: 69m2, užitková plocha: 82,41 m2, obytná plocha: 70,77 m2 (prízemie 34, 64 m2 + podkrovie 36,13 m2) pozemok: 481 m2, IS: studňa 52m (napojených 10 ľudí z toho 3 celoročne), elektrika, žumpa, 8m3 nádrž na daždovú vodu na polievanie záhrady, kúrenie – krb s prieduchmi , a elektrikou, boiler na ohrev teplej vody, nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami, nové vchodové plastové dvere, nové interiérové dvere a zárubne, maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby. Dispozičné riešenie: Prízemie – vstupná chodba, kúpeľňa s WC (sprchovací kút), kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou, elektrická rúra – 3kombinácia – grill, rúra, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, krb obložený chorvátskym vápencom. 1.Poschodie – 2x izba – vstavaná skrina ROLLDOR, z toho v spláľni je balkón (5,43 m2) , samostatné WC. Orientácia: JV - SZ. Len 3.min do CENTRA - možnosť využitia na trvalé bývanie, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi chatkami v chatovej oblasti – bývanie ako v rodinnom dome – MOŽNOSŤ TRVALÉHO POBYTU, chodí i pošta a OLLO. Nádherná záhradka s množstvom plodín – hruška, jabloň, čerešňa, figy, broskyňa, ríbezle, maliny, černice, josta, arónia, egreše, čajoviny - šalvia, mäta, levadula, medovka, rododendrón, pestujú sa i papariky, paradajky, uhorky, hrášok, jahody, maliny, černice. V blízkosti les, cyklistický chodník, na Kolibu 20min. pešo, zástavka MHD 5min. pešo, prístupová cesta asfaltové spevnená. Možnosť kúpy aj so zariadením. Cena: 210.000,- Eur, NUTNÁ 30% HOTOVOSŤ, zvyšok možný hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj – pekný, priestranný 2 izbový byt bez loggie/balkóna, Očovská ulica, Bratislava V – Petržalka, KRÁSNY VÝHĽAD, SUPER TICHÁ, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, DOSTATOK ZELENE, ZAČIATOK Petržalky, blízka DOSTUPNOSŤ DO CENTRA 10 MINÚT, v OV, 52,15 m2, (50,05 m2 byt + 2,10 m2 pivnica), dom je TEHLOVÝ - nezateplený, 3 poschodie z 3 poschodí bez výťahu, zo spálni KRÁSNY VÝHĽAD na rodinné domy a Rakúsko a z obývačky a kuchyni výhľad na Kamzík, TREBA VIDIEŤ - v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je pekný, priestranný po kompletnej 10 - 12 ročnej priebežnej rekonštrukcii (v roku 2002 - 2003), veľmi udržiavaný, dispozične upravený: komplet nové rozvody elektriky, vody, plastové okná so žalúziami, nové interiérové drevené dvere so zárubňami, kuchyňa otvorená - prepojená s obývačkou, kuchynská linka do tvaru L predelená od obývačky s barovým pultom, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (chladnička, plynová platňa), digestor, podlahy v izbách a v kuchyni – plávajúca podlaha, vstupná chodba - dlažba, v spálni vstavaná skriňa ROLLDOR, kúpeľňa (vaňa) – murované jadro (obklady, dlažby), WC samostatné, merače na radiátoroch, obývačka prechodná. Orientácia bytu: spálňa: Juh, obývačka a kuchyňa: Západ. Nízke mesačné náklady 155,- EUR / 2 osoby + energie (elektrika + plyn). Slušný čistý - čiastočne zrekonštruovaný vchod - vymenené plastové okná na schodišti, uzamyká sa. DOBRÁ, TICHÁ LOKALITA, blízkosť CENTRA, MHD, nákupné možností, bezproblémové parkovanie pred domom. Cena: 98.000,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za vás, problém vyriešime a zabezpečíme Vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 419.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Odkúpime Vašu nehnuteľnosť ... Máte finančné problémy? Dlžoby (exekúcie, nedoplatky na nájomnom, dražbu, bankové a nebankové subjekty, iné dlžoby) a ťarchy viaznúce na vašom byte alebo inej nehnuteľnosti ? Potrebujete to riešiť predajom nehnuteľnosti a neviete ako na to? V prípade DOHODY, odkúpime Vašu nehnuteľnosť do 48 hodín v Bratislave a okolí do 20 km - platba za HOTOVOSŤ, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám náhradné bývanie. ODKÚPIME AKÚKOĽVEK AJ ZADĹŽENÚ NEHNUTEĽNOSŤ V BRATISLAVE A OKOLÍ DO 20 km. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Zaručujeme Vám: • maximálnu obojstrannú spokojnosť • serióznosť a diskrétnosť V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
RK MER - Ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt, ulica Námestie Hraničiarov, BA V - Petržalka, NOVOSTAVBA 2008 - zateplená - DOMINANT - TREBA VIDIEŤ, VOĽNÝ - S MOŽNOSŤOU OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, situovaný v tichej časti. Byt sa nachádza v dobrej vyhľadávanej lokalite Petržalky, 10 MINÚT DO CENTRA, s možnosťou dokúpenia k bytu si garáž, nachádza sa priamo v obytnom v dome (a je k dispozícii okamžite). Byt je svetlý, priestranný, moderne upravený, v OV, 3 poschodie zo 7 poschodí, výťah, celková výmera bytu vrátane 2x balkónov (z obývačky 7 m2 + 3 m2) je: 117,25 m2 (dispozičné riešenie bytu o výmere 107,25 m2: chodba so vstavanou skriňou na mieru ROLLDOR - zn. KOMANDOR, obývačka - otvorená (s výstupom na balkóny), prepojená s kuchynskou časťou (kuchynská linka s barovým pultom a so zabudovanými elektrospotrebičmi: elektrická varná doska, umývačka riadu - 45 cm, mikrovlnná rúra, rúra na pečenie, digestor, chladnička) a pracovňou, ktorá je vkusne oddelená od obývačkovej časti ROLLDOROVÝMI dverami zn. KOMANDOR, detská izba so vstavanou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR, spálňa so šatníkovou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR, detská izba so vstavanou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR - všetky izby majú samostatné vstupy, komora v byte (momentálne bola využívaná ako priestor na práčku so sušičkou), samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) spoločná s WC, v obývačkovej časti - s časti znížený sadrokartónový strop s bodovými svetlami, v 3 izbách vonkajšie rolety, v obývačke vnútorné žalúzie, plastové okná, bezpečnostné dvere, podlahy: vstupná chodba - dlažba, v izbách plávajúce podlahy - VIĎ GALÉRIU, PODORYS K DISPOZÍCII, vlastné kolektory, pripojenie na internet a káblová televízia. Byt je bez pivnice. K bytu je možné dokúpiť aj murovanú garáž na diaľkové ovládanie pod domom v cene 17.000,- EUR (garáž s elektrikou, bez jamy). Nízke mesačné náklady 208,- EUR/4 osoby (správcovskej spoločnosti) + energie (elektrika). Slušný čistý vchod, uzamyká sa, elektrický vrátnik. DOBRÁ LOKALITA, blízkosť CENTRA 10 MINÚT, výborná dostupnosť do centra mesta, MHD, nákupné možností, pošta, banky, v blízkosti: zdravotné stredisko - Šusteková, trhovisko Mlynarovičová. Cena IBA: 239.000,- EUR, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA, byt sa predáva aj so spoluvlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, VOĽNÝ - S MOŽNOSŤOU OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. K bytu je možné dokúpiť aj murovanú garáž na diaľkové ovládanie pod domom v cene 17.000,- EUR (garáž s elektrikou, bez jamy), NENI PODMIENKOU. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za vás, problém vyriešime a zabezpečíme Vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
V obci Blatná na Ostrove iba 10 km od Šamorína je na predaj pekný trojizbový byt s balkónom o výmere 62 m2. Cena bytu je v porovnaní so Šamorínom o polovicu nižšia!!! Byt je vyprataný a vymaľovaný začiatkom mája 2015. K bytu patria aj dve veľké pivnice a kúpou je okamžite voľný. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a nachádza sa na druhom z dvoch poschodí. V rámci rekonštrukcie bola položená plávajúca podlaha vo všetkých troch izbách, okná a dvere na balkón sú plastové a vstupné dvere sú bezpečnostné. V chodbe a kuchyni je položená nová dlažba a vymenená je aj kuchynská linka. V byte sa kúri vlastným plynovým kotlom, takže spotreba a platba za teplo sa dá dobre regulovať. K výhodám patrí aj dvor za domom, ktorý slúži domácim ako parkovisko. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK vo výške 33 500 € V prípade, ak ste našli danú nehnuteľnosť za nižšiu cenu, kontaktujte nás a my Vám vybavíme najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s  ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 14 ročnou praxou !! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Bc. Martin Augustín Všeobecné informácie: 0948 790 082 e-mail: reality@samorin.com (AReality)
V obci Hviezdoslavov Vám ponúkame na predaj novostavby bungalovov. Výstavba už prebieha a dokončenia august 2015. Nachádzajú sa na rovinatom pozemku o výmere 436 m2. Domy budú disponovať vstupnou halou, obývacou časťou s kuchyňou a špajzou, tromi izbami, kúpeľňou s WC a oddeleným WC.Celková úžitková plocha domu je 91 m2. V obývacej časti je   predpríprava na krb, vstup na terasu. Kúrenie v domoch bude podlahové, okná plastové, strecha škridlová. Bungalovy sa budú predávať dokončené v stave okamžitého nasťahovania. V izbách plávajúca podlaha, interiérové dvere a zárubne, sanita v kúpeľni a WC. Možnosť úpravy interiéru podľa predstáv klienta. Obec Hviezdoslavov sa nachádza vo vzdialenosti 25 km od Bratislavy a 6 km od mesta Šamorín so známou Hipoarénou  a Aquaparkom. V obci dobrá občianska vybavenosť, škôlka, potraviny, reštaurácia, multifunkčné ihrisko, rybník. Vo vzdialenosti 1000 m stanica vlaku Regiojet. Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 114 990 €. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme právny servis v rámci ceny  a naše skúsenosti na realitnom trhu so 14 ročnou praxou. kontakt: 0948 79 00 82 mail: reality@samorin.com (AReality)
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu, 4-izbový prízemný dom typu Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 150 m2, úžitková plocha 136 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, vnútorné dvere s obložkovou zárubňou. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET - zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. SŤAHOVANIE MOŽNÉ IHNEĎ !!! ODPORÚČAM VIDIEŤ !!! Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 14 ročnou praxou. 100% financovanie RD môže byť aj cez ČSOB banku, pričom výška splátky je 497€/mes. Znalecká hodnota domu je vo výške 150.000,-EUR. Cena : 135 000 Eur + dohoda možná Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
Samolepky Ivana Baja - Smiech na lane - Vždy s úsmevom

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.