Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 2.10.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2603USD   27.502CZK   0.77820GBP   310.30HUF   4.1815PLN   7.6425HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Obec na juhu Slovenska sa má rozrásť o multifunkčné priestory. Investori okolo finančníka Mária Hoffmanna plánujú k obrovskému jazdeckému areálu, z ktorého časť už funguje, pridať aj športovú halu. Dokumenty predložili na posúdenie štátnym orgánom. (eTrend)
Bratislavské Polianky sa môžu rozšíriť o nových obyvateľov. Vzniknúť má polyfunkčný komplex s prevažujúcou funkciou bývania, komunitným dvorom pre susedov, zelenými plochami i veľkým parkoviskom. Projekt dostali štátne orgány na posúdenie od firmy Jannis, s.r.o., za ktorou je architektonicko-developerská spoločnosť ITB spolu s ďalším partnerom. (eTrend)
Hoci o obchodných centrách v hlavnom meste sa tvrdí, že je ich veľa, pribúdajú ďalšie. Vajnoria pri kruhovom objazde v smere z diaľnice D1 do Vajnôr a Svätého Jura sa buduje už niekoľko mesiacov. Termín otvorenia je stanovený na jar 2015. (eTrend)
Kritizovaný a nekonečný komplex viladomov v bratislavskom Devíne od stavebnej skupiny Skanska nevyrastie. Projekt totiž kúpila domáca developerská spoločnosť Corwin Capital. Objemy zmenšila a okrem menších bytových domov počíta s rodinnými domami. Nazvala ho Záhrady Devín. (eTrend)
(eTrend)
Ulice tvorené blokmi nižších tehlových domov s predzáhradkami, vnútorné dvory s množstvom zelene, námestia, sady, dostatok obchodíkov. Sídliská postavené v 50. a 60. rokoch minulého storočia dnes patria medzi najobľúbenejšie bývanie v slovenských mestách. (eTrend)
Medzi kupcami pražských komerčných budov pribúdajú Rusi. Kapitál od bohatých tamojších podnikateľov vidieť za kancelárskymi i hotelovými objektmi v pražskej metropole. Aj im vďačí česká metropola za tohtoročný veľký nárast realitných transakcií. (eTrend)
Pred štyrmi rokmi sa hovorilo o 25-podlažnom kancelárskom vežiaku, bytoch, obchodoch i podzemných garážach. Dnes je areál na ulici Za stanicou v bratislavskom Novom Meste na predaj. Zahŕňa staršie administratívne budovy i skladové priestory. (eTrend)
Financovanie bývania: Banka môže a nemusí zrušiť ručiteľovi jeho status. Rozhoduje finančné správanie hlavného dlžníka (eTrend)
Malý Dunaj v bratislavských Podunajských Biskupiciach už definitívne dokončili. Novostavba, ktorá pribúdala na Kazanskej v niekoľkých etapách a rokoch, výstavbu uzavrela druhou fázou trojky. Za projektom stojí Penzión, stavebné družstvo. (eTrend)
Centrum mesta nepotrebuje toľko parkovacích miest, lebo je už prehustené autami a má kvalitne vybudovanú verejnú dopravu. Obyvatelia z okrajových častí sú naopak viac odkázaní na vlastné autá a parkovanie. Nové pravidlá parkovania v Prahe odrážajú túto myšlienku. (eTrend)
Spoločnosť Group One Finance, v ktorej je predsedom predstavenstva niekdajší automobilový pretekár a politik Jirko Malchárek, investovala do dostavby areálu autocentra Audi v Dúbravke. (eTrend)
Bývam v bytovom dome, kde žije 12 domácností. Prebehlo písomné hlasovanie o zvýšení sadzby na tvorbu fondu opráv. Nová výška preddavku sa stáva pre mňa neúnosná, pretože ako jediný vlastním raz taký veľký byt ako ostatní vlastníci, pretože bývam v obývateľnom podkroví. Mám ako vlastník nejaké možnosti ako platiť prijateľnejšiu sadzbu do fondu opráv? (eTrend)
(eTrend)
Na Račianskej ulici ešte v časti bratislavského Nového Mesta vyrastajú nové byty. Projekt pomenovaný Gaštanový hájik ich prinesie 27 v tesnom susedstve obchodného domu Light Park a železničnej stanice Bratislava – Predmestie. (eTrend)
Verejnú súťaž na dodávku a montáž modulových montovaných tribún a sklopných sedadiel na 16 štadiónoch s predpokladanou cenou 25 a pol milióna eur vyhlásil Slovenský futbalový zväz (SFZ) v polovici novembra 2013. (eTrend)
Rozľahlý projekt, do ktorého sa HB Reavis pustil, počíta aj s premenou autobusovej stanice (eTrend)
Nové kongresové centrum s kapacitou 500 ľudí je v Bešeňovej realitou. Na ploche 1 000 m2 vznikli tri miestnosti s kapacitou 350, 100 a 50 miest, ktoré sú medzi sebou prepojené. Do kongresových priestorov je prístup z externého prostredia a aj priamo z areálu. (eTrend)
Gazduj | Pri hľadaní prenájmu môžete naraziť na podvodníkov, ktorí prenajímajú byty v atraktívnych lokalitách za podozrivo nízke ceny. Záujem o telefonický kontakt iniciovaný zo strany potenciálneho nájomcu ignorujú a osobné stretnutie odmietajú s výhovorkou, že kvôli smiešnej sume nájomného sa im neoplatí vycestovať na Slovensko. Obmieňajú inzeráty, zakladajú si nové e-mailové adresy a vystupujú pod menami skutočných majiteľov bytov. (eTrend)
Rozostavaný a pozastavený rezidenčný projekt Zlaté krídlo v bratislavskej Rači sa stále neblíži k dokončeniu. Napriek rozmrazeniu predaja začiatkom vlaňajška sa developerská spoločnosť Doas s prepojením na DDM Group s pokračovaním výstavby neponáhľa a čaká na záujem klientov. (eTrend)

Pravda

Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)
V druhom štvrťroku tohto roka sa začala výstavba 4 198 bytov, čo je v medziročnom porovnaní o 14,6 % menej. (Pravda)
Žilina predáva kórejskú dedinu v Krasňanoch, za sedem bytoviek a deväť rodinných domov pýta najmenej 14 miliónov eur. (Pravda)
Najväčšie developerské spoločnosti plánujú postaviť v Prahe v najbližších rokoch tisíce nových bytov za miliardy korún. (Pravda)
Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. (Pravda)
Index dostupnosti bývania v súčasnosti dosahuje na Slovensku historicky najvyššie hodnoty. (Pravda)
Priemerná cena bývania sa v druhom kvartáli 2014 pohybovala na úrovni z prvej polovice roku 2007 (Pravda)
Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovania energetickej hospodárnosti budov. (Pravda)
"Len" za necelý milión eur predáva gitarista slávnej britskej skupiny Pink Floyd David Gilmour svoj ??dom na gréckom ostrove Rhodos. (Pravda)
Slováci sa aktuálne rekordne zadlžujú, aby si zabezpečili vlastné bývanie, ktoré však preplácajú viac ako ľudia v okolitých krajinách. (Pravda)
V Dubaji vznikne hotelový a zábavný komplex, ktorého súčasťou bude najväčšie nákupné stredisko na svete. (Pravda)
Pri predaji nehnuteľnosti existuje určitá postupnosť krokov, ktoré pozná každý dobrý realitný maklér. A odteraz aj vy. (Pravda)
Ceny domov sa v mnohých krajinách pohybujú vysoko nad historickými priemermi a svet musí konať, varuje MMF. (Pravda)
V prvom štvrťroku tohto roka začala výstavba 3 678 bytov, čo je medziročne o 44 % viac. (Pravda)
Buď je krásny byt a okolie nič moc. Alebo okolie krásne a byt v dome, kde developeri a architekti zabudli, že tu budú bývať ľudia. Hájpark chce byť iný. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie na Slovensku sa v I. kvartáli medziročne zvýšili o 6 eur na 1 221 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Rozžeravený londýnsky trh nehnuteľností zaznamenal ďalší rekord. Nemenovaný boháč z východnej Európy si kúpil strešný apartmán za 140 miliónov libier. (Pravda)
Skupina HB Reavis predala tri budovy kancelárskeho projektu City Business Center (CBC), ktoré sa nachádzajú na Karadžičovej ulici v Bratislave. (Pravda)
Kvalita stavebných prác naďalej klesá. Väčšina stavebných spoločností v Česku priznáva, že stavia na "hranici bezpečnej ceny". (Pravda)

iDNES.cz

Vícenáklady. Magické slovo, které uslyší snad každý, kdo se pustí do stavby domu. Často se objevují hned po zahájení prací. Přitom lze takové finanční ztráty eliminovat, a to ještě před prvním kopnutím do země.


(iDNES.cz)
Nikdy není pozdě, řekla si Karin Montgomery Spathová z Nového Zélandu a chopila se těsně před důchodem nový výzvy. Vrhla se na proměnu půdy nad garáží, ze které vytvořila perfektní garsonku.


(iDNES.cz)
Při výběru kotle či jiného zdroje tepla je nutné kromě cen a dostupnosti paliv zvážit tři věci. Zaprvé započítat další platby - elektřinu, investici a údržbu. Zadruhé promyslet, jak palivo ovlivní dům. Třetí kritérium je komfort obsluhy. Výběr zdroje tepla je ale vždy otázkou priorit.


(iDNES.cz)
Postavit špičkový luxusní hotelový resort na korálovém ostrově, kde na začátku nic nebylo a muselo se dovézt vše včetně písku na stavbu, se zdařilo hlavně díky šikovným českým rukám a architektovi Petru Kolářovi ze studia ADR.


(iDNES.cz)
Fotbalista Radek Šírl se vrátil z ruského Petrohradu zpět domů k rodičům do Rudné u Prahy. Ale světem protřelý muž samozřejmě toužil po vlastním bydlení, a tak koupil pozemek a začal stavět. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)
Vypadá to, že chodící válec pro křečka již nebude jen jeho doménou. Americký designér Robb Godshaw navrhl kancelářský nábytek, aby byly fit i kancelářské myši u počítačů.


(iDNES.cz)
Zuzana Hájková se chtěla odstěhovat z Prahy na venkov. Přes pražskou realitní kancelář koupila nemovitost, která byla inzerovaná jako rodinný dům se zahradou. Oficiálně vlastní ale jen přístavek, navíc na cizím pozemku, bez vody a bez možnosti připojení na veřejné sítě.


(iDNES.cz)
Při návrhu a realizaci bytu na pražských Vinohradech nemusel architekt Lukáš Obršál přistupovat na žádné kompromisy. Klientem si totiž byl tentokrát sám. Výsledek je tak příkladem funkčního bydlení, které je během provozu plné života mladé rodiny. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)
Stavební trh je v Česku přesycený firmami, které nabízejí stavbu rodinného domu na klíč, kdekoliv, z čehokoliv a samozřejmě za nejlepší cenu. Volba padne nejčastěji na zděný dům, nebo dřevostavbu. Zjistěte, jaký typ stavby je pro vás nejvýhodnější.


(iDNES.cz)
Lokalita Prahy 6 přirostla Miroslavovi a Erice k srdci, proto byli rádi, že našli rodinné bydlení nedaleko místa, kde dosud žili v pronájmu. Nový domov získali v době, kdy bylo ještě možné ledacos při jeho realizaci ovlivnit. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)
Čínské město Si-an v provincii Ša-an-si se topí v odpadcích všeho druhu. Smetí, rozbitý nábytek a nejrůznější pytle se válejí mezi domy a také u dětského hřiště. Ale zeleným plochám se úzkostlivě vyhnuly.


(iDNES.cz)
Jsou mu čtyři roky a stále roste. „Dítě“, jehož autorem je architekt Marek J. Štěpán, se dokázal z velikosti 1+kk dostat až na 4+kk. Po čtyřech letech se Freedomek neboli designově promyšlená minimalistická dřevostavba vrací do Prahy.


(iDNES.cz)
Nemovitost na rohu ulic Pokorného a Stinná v Třebíči je unikátní. Má velmi vzácnou fasádu, bydlel tu hrdina, podle nějž se ulice jmenuje. A na pavlači je záchod, jaký se dnes nevidí. Tento ceněný dům nyní dostává novou podobu. Takovou, jako měl před mnoha desítkami let.


(iDNES.cz)
Útulný styl jihofrancouzské Provence ji okouzlil tak, že se stal součástí jejího profesního života. Manžel s její volbou souhlasil. Jejich nový domov tak nemohl vypadat jinak než jako usedlost s příjemnou atmosférou Středomoří.


(iDNES.cz)
Žádný komerční veletrh, ani nudné teoretické přednášky. Seminář Interiéry 2014 je otevřený každému, kdo se zajímá o navrhování interiérů a chce se seznámit s novinkami na trhu.


(iDNES.cz)
Staré objekty industriální architektury připomínají na Vysočině odeznívající průmyslovou éry. Fabriky, lihovary, pivovary, manufaktury a mnohé další dnes už často slouží jinému účelu, než pro jaký vznikly. Vysočina je jimi doslova posetá. Některé jsou jedinečné hlavně díky architektovi.


(iDNES.cz)
Vidíte odtud desítky kilometrů, dokonce i Ještěd, Krkonoše nebo Šumavu. Tedy pokud je pěkné počasí. Původně se odtud měly vysílat ty „nejlepší“ rozhlasové vlny, jenže nakonec to dopadlo všechno jinak. Z původně plánované budovy Českého rozhlasu je nejvyšší kancelářská budova v Praze.


(iDNES.cz)
Co dělat se sousedy, jejichž hlasitý sexuální život obtěžuje celý dům? Každý nemůže instalovat protihlukové stěny a nosit špunty v uších. Policii nikdo volat nechce, přece se neděje nic nepatřičného. Stěžovatel by nakonec vypadal jako nepřející škarohlíd. Řešením je dopis adresovaný vášnivé dvojici.


(iDNES.cz)
Bytový dům Vallecas 47 s nejkrásnější fasádou v Evropě stojí v Madridu od roku 2012. Navrhli jej architekti ze španělského ateliéru Untercio. Dům se sociálními byty zdobí nejen omítka, ale také celoprosklená okna, zinkové parapety, tmavě šedé hliníkové rámy a černě lakované ocelové schodiště.


(iDNES.cz)
Hlavní inspirací mladých manželů bylo bydlení rodičů, kteří si již před deseti lety nechali na Moravě postavit srubový dům. Měli tak osobní zkušenost s materiálem, provedením, vnitřním prostředím i údržbou takové stavby.


(iDNES.cz)

AReality

Karloveské rameno - prenájom 3 izb. bytu v novostavbe, 93,70 m2, 3 posch., výťah, loggia, parkovanie v podzemnej garáži, kompletne zariadený, pivnica cena - 850 EUR/mes. + energie (AReality)
Predaj veľmi pekný 3 izbový byt, Strečnianska ulica, Bratislava V - Petržalka, dobrá lokalita Petržalky, (v blízkosti Tesco a Billa), s dobrou dostupnosťou do centra - EXLUZÍVNE IBA U NÁS, v OV, celková výmera: 74 m2 (69,95 m2 vrátane pivničnej kobky 1,40 m2 + 4 m2 loggia), 2 poschodie 4 poschodí, výťah, dom je zateplený, nová strecha. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: nové rozvody elektriky a vody, bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, nové interiérové dvere a drevené zárubne, murované jadro, kúpeľňa spoločná s WC, nová sanita (sprchovací kút -15 ročná kúpeľňa), podlahy: kuchyňa a chodba dlažba, v izbách plávajúce podlahy, 12 ročná kuchynská linka na mieru so zabudovanými elektro - spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická várna doska, elektrická rúra, digestor). V kuchyni a kúpeľni je aj podlahové elektrické kúrenie. Loggia z kuchyne zrušená, kuchyňa zväčšená o loggiu. Elektrika prerobená na 380 W, v chodbe vstavaná skriňa na mieru ROLLDOR, v detskej izbe nábytok robený na mieru zostáva. Veľká vstupná hala, izby samostatné vstupy - dobré dispozičné riešenie bytu. Orientácia bytu : JV-SZ. Slušný čistý vchod. Dom je situovaný v peknom prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou, výborná a tichá lokalita, v blízkosti je zdravotné stredisko, nákupné centrá - Tesco, Billa, Carrefour, zastávka MHD, bezproblémové parkovanie pred domom, škola, škôlka, športoviská, jazero Draždiak, blízky príjazd na všetky mosty, blízkosť hrádze. Cena: 115.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej kúpy nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 47.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 47.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I - Staré Mesto – CENTRUM, v OV, TEHLA, nezateplený, 3 poschodie z 5 poschodí, výťah. Celková výmera bytu vrátane balkónu : 90 m2 (z toho plocha bytu: 77,41 m2 + plocha pivnice k bytu 3,65 m2 + balkón pozdĺž celej obývačky 9 m2 (užitková plocha bytu: 81 m – byt + pivnica)). Byt je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, pozostáva zo : vstupnej chodby, kuchyni s komorou (komora s oknom), kúpeľni (vaňa) s oknom, samostatné WC a troch priestranných izieb so samostatným vstupom, v kuchyni, kúpeľni, komore a v jednej izbe sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu, ostatné okná v 2 izbách sú zachovalé pôvodné drevené, podlahy: v izbách a vo vstupnej chodbe sú zachovalé drevené parkety. Správcovské poplatky sú vo výške 230,- EUR. Orientácia bytu: kuchyňa, kúpeľňa, komora a 1x izba orientované – Z - s výhľadom do dvora a na Slavín a 2 izby do ulice – V - s výhľadom na Kolibu a Kamzík. Dom má novú vlastnú kotolňu, novú vstupnú bránu uzamykateľnú na čip, nové schránky, plánuje sa rekonštrukcia balkónov, dvor zo zeleňou, parkovanie pred domom, slušný vchod. Super cena: 123.000,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Nezábudková ulica, Bratislava II – Ružinov, bez loggie, v OV, po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, dispozične upravený, TREBA VIDIEŤ! – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - prízemie (z jednej strany 2 okná vo výške cca 1,80 m – na oknách sú vonkajšie rolety a z druhej strany 2 okná vo výške cca 3,70 m) z 3 poschodí, celková plocha bytu 65,74 m2, z toho výmera podlahovej plochy bytu je 64,48 m2 a k bytu patrí pivničná kobka na poschodí, ktorej podlahová plocha je 1,23 m2, panel, nezateplený dom, VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, SUPER LOKALITA, TICHÉ PROSTREDIE, veľa zelene, škôlka, domov dôchodcov, neďaleko obchodné centrum Retro. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – nové rozvody vody, elektriky, nové stierky, nové plastové okná so žalúziami, v obývačke a ešte v jednej izbe vonkajšie rolety, nové interiérové dvere, nové radiátory, na radiátoroch sú merače, obývačka otvorená - prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou, v obývačkovej časti – stropové bodové svetlá, nová kuchynská linka s barovým pultom, kuchynská linka so zabudovanými elektro spotrebičmi - plynový sporák s elektrickou teplovzdušnou rúrou, digestor, umývačka riadu, kuchyňa presvetlená sklobetónovými kockami, spálňa s priestranným šatníkom, priestranná kúpeľňa s oknom do tvaru L spoločná s WC, nové obklady a dlažby, nová sanita, rohová vaňa, nové WC, nové podlahy v celom byte – dlažba a plávajúce podlahy. Cena: 119.900,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Ponúkame na predaj 4-izbový prízemný rodinný dom typ Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 110 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, laminované dvere s obložkovou zárubňou. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET, zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou. Cena : 149 000 Eur Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
  Predáme krásny 3 izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii , o výmere 68,5 m2, v centre Šamorína. Byt je situovaný na 8/8 p. s výťahom. V byte je kuchyňa s kuchynskou linkou so spotrebičmi, obývacia miestnosť , 2 spáľne, kúpeľňa a samostatné WC. Okná sú plastové, s izolačným troj-sklom, so žaluziami, plávajúca podlaha , obklady a dlažba, laminované dvere, s obložkovou zárubňou. Vstupné dvere sú protipožiarne a bezpečnostné. Z obývacej izby je vstup na loggiu 4,8 m2 . V obývacej izbe a v spálni je klimatizačná jednotka. K bytu patrí aj pivnica. Dom bude zateplený na jeseň 2014,všetky náležitosti sú pripravené. Strecha bola rekonštruovaná v r. 2013. Vchod má el. vrátnika. Vynikajúca dostupnosť k spojom, obchodom, škole, škôlke, k zdrav.stredisku.Tiché, kľudné  prostredie. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou !! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Ing. Zdenka Gregorová   Cena nehnuteľnosti je 65 000 Eur. Kontakt : 0948 790 082 (AReality)
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Dunajskej Strede časť Boriny. Výmera bytu je 29m2. Nachádza sa na 2 podľaží zo 4. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciu: plastové okná ,v  izbe je plávajúca podlaha v kúpeľni nájdete sprchovací kút.  Výhody bytu: priestranná slnečná kuchyňa, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, kľudná lokalita, zateplený bytový dom. k Bytu prislúcha aj pivnica. Blízko k centrum mesta. Možnosť okamžitého nasťahovania! Cena: 22.500 - Eur vrátane provízii RK! Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou.   (AReality)
Hľadáte bývanie Vašich snov v srdci Starého Mesta? Ponúkame Vám na predaj atypický 2 izbový byt v historickom centre Starého Mesta na Dobrovičovej ulici. Úžitková plocha je 53m2, nachádza sa na 2 poschodí z 2. V dome sú len 4 bytové jednotky. K bytu prináleží pivnica. Vchod do domu je z 2 strán- z Dobrovičovej a z Tobruckej ulici. Byt je orientovaný na 2 strany do tichej bočnej ulice a do uzatvoreného dvora, ktorý patrí k domu. Dispozičné riešenie: vstupná hala, veľká kúpeľňa s moderným sprchovacím kútom a oknom, samostatné wc nad ktorým je vybudovaný veľký odkladací priestor, samostatná kuchyňa s novou kuchynskou linkou, veľká obývacia miestnosť a spálňa. Byt je po kompletnej rekonštrukcii vrátane novej elektriky a rozvodov, nového plynového kotla - má vlastné kúrenie, nových radiátorov, repasovaných pôvodných okien a dverí. Stropy sú vysoké 3,9 m. Nízke mesačné náklady. Veľmi príjemné bývanie,vynikajúca občianska vybavenosť,blízko Šafárikovo námestie,Eurovea,pár minút peši k nábrežiu Dunaja,reštaurácie,obchody,banky...všade máte blízko. Tento byt treba vidieť! Cena: 153 500 € V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte: Alena Červeňová 0948 805 044 Bc.Ivana Nevinová 0905 545 447 cervenova@loftreal.sk nevinova@loftreal.sk (AReality)
Veľkorysý pozemok pre Váš nový domov. V tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti historického parku voderadského kaštieľa ponúkame na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy bez kompromisov. Nová, urbanisticky citlivo riešená obytná zóna ponúka aktuálne 35 stavebných pozemkov s veľkosťami od 600 m2 až po veľkorysých 1 400 m2. V cene pozemkov sú vybudované všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, optické káble a verejné osvetlenie. Medzi pozemkami je vybudovaná cesta a chodníky oddelené pásom zelene, čo príjemne dotvorí životný priestor v tejto lokalite. Obec Voderady sa vyznačuje príjemným, pokojným vidieckym prostredím (1400 obyvateľov) a zároveň vynikajúcou dostupnosťou na diaľnicu (6 min.), do Trnavy (15 min.) či Bratislavy (k Avionu 25 min.). Atraktívnosť lokality výrazne stúpla s otvorením neďalekého (5 min.) dizajnérskeho nákupného centra One Fashion Outlet. Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si posledný pozemok za najvýhodnejšiu uvádzaciu cenu 50 Eur/m2! (AReality)
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Kamilkovej ulici v Bratislave,časť RAČA. Dom je postavený v miernom svahu, na pozemku o rozlohe 1297m2,zastavaná plocha je 153m2,úžitková plocha je 300m2. K domu prináleží aj pivnica o rozlohe 80m2- vínna pivnica + skladové priestory. IS – elektrina,vodovod,žumpa. Na 2 podlažiach sa nachádza 6 veľkých izieb,2 kúpeľne,2 toalety. Dom je v dobrom pôvodnom stave,ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Veľká záhrada – vinica,ovocné stromy,zeleninová záhradka,skleník – okrasná kvetinová časť pri dome v prednej časti. Veľká terasa v prednej časti domu. Kúrenie – plynový kotol. Ideálne bývanie vo výbornej,tichej lokalite plnej zelene.Krásny výhľad. Dobrá dostupnosť do mesta. Parkovanie – v garáži. V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte prosím: Alena Červeňová 0948 805 044 Bc.Ivana Nevinová 0905 545 447 nevinova@loftreal.sk cervenova@loftreal.sk Tento dom treba vidieť !!! (AReality)
Tento 3,5 izbový s výmerou 120 m2 prekvapí najmä svojou svetlosťou. Všetky jeho miestnosti sú svojím tvarom atypické (krídlo motýľa), každá z nich má však samosatný vstup. Veľké okná pocitovo zväčšujú priestory a poskytujú nádherné výhľady. Svojou výmerou (43,26 m2) je veľkorysá najmä obývačka so vstupom z predsiene a výstupom na balkón o výmere (6,60 m2). Z obývačky je vstup do vedľa sa nachádzajúcej kuchyne (9,77 m2). Veľmi príjemné sú aj spálňa (18,75 m2) s balkónom (1,48 m2), detská izba (11,7 m2) a vedľa detskej izby situovaná pracovňa (8,55 m2). V byte sa nachádza samostatný šatník, hosťovské WC s umývadlom a kúpeľňa s vírivou vaňou, sprchovacím kútom, dvoma umývadlami, WC a bidetom. Okná v celom byte sú dvojkomorové plastové, s vonkajšími plastovými roletami. Podlahy sú z keramickej dlažby, s výnimkou menších izieb, v ktorých sú laminátové parkety. Komfort bývania zväčšuje krb na pevné palivo v obývačke, vlastné podlahové kúrenie, dve klimatizačné jednotky (v obývačke a spálni), dve vedľa seba sa nachádzajúce parkovacie miesta v suteréne domu. Rodiny s deťmi ocenia k domu priliehajúcu záhradu s detským ihriskom. V dome je k dispozícii posilňovňa s ping-pongovým stolom. Bytový dom s romantickým názvom Butterfly bol postavený vo svahovitom teréne v Bratislave, Karlovej Vsi, kolaudovaný bol v roku 1999. Dom aj záhrada sú oplotené, vstup na pozemok je bránou na diaľkové ovládanie. Mesačný zálohový predpis na byt a dve parkovacie miesta je 120 EUR, k nim treba pripočítať náklady na spotrebu elektriny a plynu v byte. Kúpna cena: znížená na 217 tis.- EUR z pôvodných 240 tis. EUR (v prípade záujmu môže v byte zostať na mieru vyrobený nábytok). Každé parkovacie miesto 13 000,- EUR. Kúpa parkovacích miest nie je podmienkou. (AReality)
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na 4. poschodí obytného domu s výťahom. Byt sa nachádza na Legionárskej ul. č. 23, v blízkosti Račianskeho a Trnavského mýta, kompletne zariadený - manželská posteľ, rolldoor v spálni a v chodbe, obývacia izba - kožená sedačka, TV, kuchyňa - kuchynská linka, plynový sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, stôl a stoličky, kúpeľňa - práčka, rohová vaňa. Byt je kompletne rekonštruovaný, plastové okná. Byt má výmeru 56 m2, orientácia na juh. Z obývacej izby je vchod na balkón cca 6 m2. V byte je zavedený internet a káblová TV. Poplatky sú zahrnuté v cene nájmu. Cena vrátane energií: 600,- €/mesačne. Províziu RK hradí prenajímateľ. (AReality)
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2izbový byt o výmere 62 m2 nachádzajúci sa v tehlovom bytovom dome na Špitálskej ulici č. 47 v lokalite Staré mesto, Bratislava I, oproti Krajskému riaditeľstvu policajného zboru, za cenu 600 €/mesiac vrátane energií. Byt je určený pre maximálne 2 osoby, bez detí a domácich zvierat. Pri podpise zmluvy sa platia 2 mesačné nájmy dopredu. Byt sa nachádza na 6. poschodí, pričom strecha bytového domu bola kompletne obnovená pred 5 rokmi. Byt pozostáva z predsiene, kuchyne, spálne, kúpeľne, obývačky a lodžie, pričom byt má aj malý balkón z kuchyne. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra (electrolux), mikrovlnná rúra (whirpool), vstavaná chladnička s mrazničkou, varná kanvica, rádio s budíkom, stôl, stoličky. V chodbe sa nachádza vstavaná zrkadlová skriňa, vešiak. V spálni sa nachádza nový nábytok – manželská posteľ, kvalitné matrace, komoda, nočné stolíky, veľká skriňa (4 m dĺžka), žehliaca doska, sušič prádla. V obývačke sa nachádza sedačka, stolík, TV (zapojená káblová televízia štandardný balík UPC), HIFI veža, vysávač. Províziu RK hradí prenajímateľ. (AReality)
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Starom Meste, Bratislava I na Lermontovovej ulici. Priestory sa nachádzajú v bytovom dome na zníženom prízemí/suterén. Celková úžitková plocha priestorov je 100 m2, štyri samostatné miestnosti, kuchynka a WC. Priestory sú kompletne zrekonštruované, štrukturovaná kabeláž, PC sieť, samostatné kúrenie, mreže na okná a bezpečnostný systém. Cena: 600 €/mesačne + energie Voľné od 1. Augusta 2014. (AReality)
Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom so sedlovou strechou v obci Malý Krtíš. Dom je umiestnený na svahovitom pozemku s celkovou výmerou 858 m2, pričom príjazd po asfaltovej ceste priamo z hlavnej cesty. Príjazdovú komunikáciu využíva aj susedný rodinný dom. V prednej časti pozemku sa nachádza okrasná záhrada s množstvom nádherných stromov a kríkov, dobre udržiavaná záhrada. V strednej časti pozemku sa nachádza aj jazierko s fontánkou a ďalšie okrasné kríky. V zadnej časti záhrady je ovocný sad s jabloňami, čerešňami, hruškami, hroznom a zeleninová záhrada. Dom je montovaný typ OKAL 117, postavený v roku 1972. Zastavaná plocha je 11x10 metrov, pričom spodná časť domu, ktorá je zapustená do svahu je murovaná. V suteréne sa nachádza garáž, kotolňa, práčovňa, sklad a dielňa. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, samostatná kuchyňa, obývacia izba, tri spálne a kúpelňa s WC. V podkroví sa nachádza nevyužitý skladovací priestor, pričom aj poschodie sa dá po úprave prispôsobiť na bývanie. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete vrátane verejnej kanalizácie. Pred 7 rokmi sa uskutočnila rekonštrukcia domu, pričom sa vykonalo aj zateplenie domu. Kúrenie domu je ústredné plynovým kotlom. Celková úžitková plocha domu je 167 m2. Cena: 95.000,- € (AReality)
Ponúkame na predaj 2 a 3 - izbové byty v novostavbách bytových domov rezidenčného projektu Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov vzdialenej len 17 km od Bratislavy. V cene od 50500,-EUR. Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od hlavného mesta. Toto prináša projekt Hviezdne bývanie, ktorého výstavba sa začala v marci 2012 v obci Hviezdoslavov. Ide o finančne dostupnú alternatívu k radovej zástavbe, pri zachovaní vysokého štandardu bývania i súkromia v jednom. Voľné byty sú uvedené na stránke: http://hviezdne-byvanie.sk/ . Orientácia JV – SZ. Pred budovami sú parkovacie miesta pre obyvateľov nadimenzované na počet bytov. Bytové domy sú murované z tehál a zateplené modernými zateplovacími systémami. Certifikát energetickej hospodárnosti bytového domu: „B“. Byty sú v štandardnom prevedení: plastové okná, parapety, plávajúce podlahy, vstupné protipožiarne dvere, interiérové dvere so zárubňami, omietky, maľovka, dlažby, obklady, sanita: umývadlo a vaňa s pákovou batériou, WC- závesná misa, mimo kuchynskej linky. Každý byt má buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj (plynový kondenzačný kotol na vykurovanie a ohrev teplej vody značky Immergas VICTRIX 26). Dvoj a trojpodlažná bytová zástavba v modernom štýle ponúka kvalitné a príjemné bývanie v štýle vidieka s budúcou občianskou vybavenosťou. V nebytových priestoroch plánuje investor dať priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Nemala by tu chýbať reštaurácia, kaderník, banka, lekár, lekáreň, posilňovňa. Dostupnosť denných a pracovných aktivít je zabezpečená aj komfortným železničným dopravcom REGIOJET s trasou Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vlaková stanica Kvetoslavov sa nachádza neďaleko bytových domov v dosahu pešou chôdzou cca 700 m. Do Bratislavy na hlavnú stanicu je to cca 30 min. Pre obhliadky a rezervácie kontaktujte zástupcu spoločnosti: 0918/555 033. Viac info: http://hviezdne-byvanie.sk/ Videoprezentácie: https://www.youtube.com/channel/UC5cO_4GFIWpSKyUo_gpGQMQ Stránka na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Hviezdne-byvanie-bytovy-projekt/179929558835111 Info o obci a regióne: http://hviezdoslavov.sk (AReality)
Autogramiáda Ivana Baja - Smiech na lane

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk