Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 1.8.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0967USD   27.031CZK   0.70410GBP   308.30HUF   4.1435PLN   7.5920HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

(eTrend)
Rača svoje pripomienky zaslala Ministerstvu životného prostredia SR začiatkom tohto roka, viaceré z nich však podľa miestneho úradu neboli akceptované. (eTrend)
Dlhé roky pripravovaný projekt od investičnej skupiny Penta na Čulenovej ulici v Bratislave sa predstavuje v mierne pozmenenej podobe. V centre hlavného mesta chce investičná skupina postaviť na úvod tri vežiaky s celkovým počtom vyše 800 bytov. Za architektúrou stojí svetoznámy ateliér Zahy Hadid. (eTrend)
Firma Rikostav z východného Slovenska dodá do nemeckého Kolína nad Rýnom v najbližších mesiacoch najmenej 260 obytných kontajnerov, z ktorých sa má vyrobiť ubytovací komplex pre utečencov z Afriky. (eTrend)
Ceny stavebných prác v prvom polroku tohto roka medziročne vzrástli o 1,5 percenta. Ako informoval Štatistický úrad SR (ŠÚ SR), ceny stavebných prác v júni sa oproti máju zvýšili o 0,7 percenta a v porovnaní s júnom minulého roka boli vyššie o 2,3 percenta. (eTrend)
Bývalé sanatórium na bratislavských Kramároch prechádza kompletnou premenou. V lokalite na Ďumbierskej ulici dnes už stoja nové objekty a vracajú sa sem obyvatelia. Prvé domy projektu Zelená Hôrka sú už hotové, pracuje sa na ďalších. (eTrend)
V bratislavskej Mlynskej doline sa pod výškovou budovou RTVS rozbehla menšia stavba. Do konca tohto roku tu má vyrásť polyfunkčná budova pre technologické start-upy. (eTrend)
V moravskom kúpeľom mestečku Luhačovice sa chystajú rekonštruovať ďalšie diela zakladateľa modernej slovenskej architektúry Dušana Jurkoviča (1868-1947), ktorý im vtlačil riešením kúpeľných hotelov a ďalších objektov v štýle ľudovej secesie osobitú tvár. (eTrend)
Kde sa býva lepšie, na vidieku alebo v meste a čo je preferovanejší typ bývania? Aby sme sa dopátrali k odpovedi, tak si otázku musíme preformulovať nasledovne. Komu viac vyhovuje bývanie na vidieku a komu bývanie v meste? Aká cieľová skupina a čo preferuje? V ktorých oblastiach Slovenska? Samozrejme ďalej na to vplýva vek cieľovej skupiny, vzdelanie, prostredie, makro a mikroekonomické ukazovatele, atď. (eTrend)
Developerská skupina YIT dnes spúšťa predpredaj v dlho očakávanom multifunkčnom projekte Stein v širšom centre Bratislavy. Znamená to aj zverejnenie cien bytov v prvej etape, ktoré patria medzi to drahšie na bratislavskom trhu. Pohybujú sa vysoko nad dve tisíc eur za štvorec. (eTrend)
Kancelárie s posilňovňami, veľkými firemnými jedálňami a vnútornými kaviarňami, pohodlnými relaxačnými zónami s hernými konzolami alebo konferenčnými miestnosťami s malými výtvarnými galériami sú už aj v Bratislave. Podľa poradenskej spoločnosti DTZ nájomcovia požadujú kreatívny priestor, ktorý má pozitívny vplyv aj na ich biznis. (eTrend)
Kým na Slovensku vnímame študentské internáty najmä cez časté oslavy a nie vždy najlepší technický stav izieb, v západnej Európe je to rozbehnutý realitný biznis, kde sa točia miliardy. Vo Veľkej Británii je aktuálne na predaj portfólio 25 internátnych budov za viac než 550 miliónov eur. (eTrend)
Postupne rastúce Južné mesto na konci Petržalky odhaľuje ďalšiu časť. Na mieste umelého kopca z navezeného stavebného odpadu pri ceste do Rusoviec a Rajky má vyrásť v štyroch blokoch štyristo bytov. Ide o ďalšiu etapu projektu Slnečnice od developerskej spoločnosti Cresco. (eTrend)
Jeden z najznámejších obchodných domov v bývalom Československu – Kotva v Prahe je na predaj. Jeho aktuálny majiteľ, írska spoločnosť Markland Kotva síce podľa portálu Ihned.cz potenciálnu zmenu vlastníkov nepotvrdila, ostatní hráči ale áno. Záujemcovia majú dostať podrobnosti po letných prázdninách. (eTrend)
V Michalovciach sa začali práce na obnove národnej kultúrnej pamiatky Moussonov dom, v ktorom sídli Astronomický areál v Michalovciach. Košický samosprávny kraj získal na projekt nenávratný finančný príspevok vo výške 645 062 eur z Regionálneho operačného programu. Dokončený musí byť ešte tento rok. (eTrend)
Architekt, ktorý nemôže navrhovať. Tak sa sám pomenúva Adam Gebrian, ktorý v Českej republike architektúru hodnotí, kritizuje a o nej aj publikuje. Žil a študoval v Liberci, Los Angeles, Rotterdame, Amsterdame, Londýne či Paríži, momentálne pôsobí v Prahe. (eTrend)
(eTrend)
Kúpiť byt a následne ho prenajímať, čo sa označuje ako kúpa na investíciu, bude v českej metropole o niečo jednoduchšie. Developeri totiž sledujú nárast záujmu investorov a reagujú naň ponukou garantovaného výnosu. Ide o niečo podobné, ako bolo v minulosti vidieť v apartmánoch v slovenských horách. (eTrend)
Na okraji bratislavskej Dúbravky pribudnú k existujúcim dvom ďalšie dve bytovky. Projekt pomenovaný Tujetoin od investorskej spoločnosti Bencont Development nedávno ohlásil hotovú hrubú stavbu prvých dvoch objektov, v týchto dňoch spúšťa výstavbu druhej etapy. (eTrend)
Na okraji bratislavskej Dúbravky pribudne ďalšia takmer stovka bytov. Developerská skupina YIT pôvodom z Fínska spúšťa druhú fázu predaja rezidenčnej novostavby Tammi. Nachádza sa vedľa obchodného centra Dubrawa za obratiskom električiek. (eTrend)

Pravda

Británia chce zakročiť proti praniu špinavých peňazí cez svoj trh lukratívnych nehnuteľností. (Pravda)
Väčšina populácie rieši otázku bývania maximálne raz či dvakrát v živote, a to zvyčajne v čase, keď sa osamostatňujú alebo si zakladajú rodinu. (Pravda)
V prvom štvrťroku si priemerne zarábajúci Slovák zo svojho mesačného platu mohol dovoliť kúpiť 0,68 m2 bytu alebo domu. (Pravda)
Ľudia sú väčšmi otvorení možnosti presťahovať sa z mesta na vidiek ako v minulosti. Pri zmene bydliska sú však vo svojich požiadavkách na bývanie náročnejší. (Pravda)
Vlastné obydlie si môže zo svojich prostriedkov dovoliť čoraz viac Slovákov. Dostupnosti bývania nahrávajú lacnejšie hypoték, aj rastúci zárobok. (Pravda)
Na trhu rezidenčných novostavieb v Bratislave v období od októbra 2014 do apríla tohto roka pribudlo takmer 1 500 bytov v 19 projektoch. (Pravda)
Kto zvažuje kúpu bytu, mal by spozornieť. Začali totiž výrazne dražieť byty. V hlavnom meste stúpli v niektorých lokalitách o 10 percent. (Pravda)
V prvom kvartáli tohto roka sa v Bratislave predalo 814 bytov, pričom rekordmanom bola Bratislava II. (Pravda)
Nájomné bývanie je slabinou Slovenska. Ak by sa rozbehlo, výrazne by to pomohlo najmä mladým ľuďom. Tí sú často odkázaní na hypotéky. (Pravda)
Nákupné centrum Avion Shopping Park v Bratislave zmodernizuje interiér za päť miliónov eur. (Pravda)
Viac ako tretina (37,8 percenta) nových bytov, ktoré vlani v Prahe predali developeri, bola 2+kk. Ľudia ich kúpili spolu 2249. (Pravda)
Český miliardár Radovan Vítek kúpil od bubeníka niekdajšej slávnej britskej skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglicku. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa na Slovensku v štvrtom kvartáli minulého roka zvýšila o tri eurá na 1 218 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovenské nehnuteľnosti na bývanie sú v prepočte podľa analýzy Poštovej banky približne o pätinu lacnejšie ako pred krízou. (Pravda)
Ceny obytných nehnuteľností v treťom kvartáli minulého roka medziročne posilnili o 2,3 %, na Slovensku to bolo o 1,2 %. (Pravda)
Na bratislavský trh rezidenčných nehnuteľností pribudlo v poslednom kvartáli minulého roka 900 nových bytov. (Pravda)
Nové vedenie Prahy bude naďalej pokračovať v začatej privatizácii takmer 4000 bytov. (Pravda)
Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)
V treťom štvrťroku 2014 sa začalo stavať 4 006 bytov, čo je medziročne o 8,3 % viac. (Pravda)
Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)

iDNES.cz

Před 60 lety se v Československu začala ve velkém stavět panelová sídliště. Nyní jsou domovem pro čtvrtinu národa. Jak se žije v paneláku v 21. století? „Neměnil bych,“ říká Ondřej Havelka z českobudějovického sídliště Máj v článku pro magazín Víkend DNES.
(iDNES.cz)
Původní sídlo londýnského Scotland Yardu mění majitele. Historickou budovu koupil za 110 milionů liber (v přepočtu zhruba 4,2 miliardy korun) jeden z nejbohatších mužů v Indii Jusuffali Kader. Z místa se stane luxusní hotel.
(iDNES.cz)
Na severu Norska za polárním kruhem je nově v provozu sauna, o které její tvůrci tvrdí, že je největším takovým veřejným zařízením na světě. Jmenuje se Agora (veřejné shromáždění) a vejde se do ní až 150 lidí.
(iDNES.cz)
Mladý pár hledal byt na východním okraji Prahy poblíž svého pracoviště v Říčanech. Rozměrově odpovídající byt, dokonce i s menší terasou, se Hance a Petrovi podařilo najít v nové zástavbě bytových domů v Uhříněvsi. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.
(iDNES.cz)
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem vybrala po roce a tři čtvrtě od zbourání historického nemocničního pavilonu A náhradu. Stavět se bude podle návrhu společnosti Pelčák a partner, která vyhrála v architektonické soutěži. Univerzita chce s vítězem podepsat smlouvu ještě letos.
(iDNES.cz)
Když s vidinou ušetření pár tisíců korun zvolíte levného, ale špatného dodavatele, může se vám ve výsledku stavba prodražit i o několik desítek tisíc či dokonce statisíce. Před výběrem dodavatele je třeba věnovat pozornost několika zásadním otázkám.
(iDNES.cz)
Na ostrově Krk ve vesničce Risika nedaleko zálivu Svatého Marka vyrostla novostavba, kterou byste na chorvatském ostrůvku nečekali. Původně letní sídlo si manželé s již dospělými dětmi natolik oblíbili, že se do něj nastěhovali natrvalo.
(iDNES.cz)
Už 70 let stojí na německém ostrově Rujána v Baltském moři obří komplex mořských lázní Prora. Nacistický kolos nikdy nezačal sloužit svému původnímu účelu. Po letech chátrání se začal proměňovat na pětihvězdičkový resort.
(iDNES.cz)
Najednou je všechno jinak. Moc nábytku, přemíra grafik i doplňků, zato málo světla. Během dvanácti let dokázala majitelka interiér domu zahltit spoustou věcí, které najednou spíš překážely než dělaly radost. Na pomoc si pozvala architektku Petru Vasquez.
(iDNES.cz)
Šťastné setkání potkalo starou chalupu v Nových Mitrovicích. Koupil si ji muž se šikovnýma rukama a ochotou je používat - kameník a sochař Miroslav Hakl. Do naší letní soutěže přispěl i detailním popisem, jak si postavil krb včetně udírny.
(iDNES.cz)
Budova hotelu v srdci londýnské City přitahuje pozornost ve dne v noci. Její fasáda je za denního světla zářivě bílá, zatímco po setmění bývá různě barevná. Může za to high-tech povrch corian a řada LED světel.
(iDNES.cz)
Nejlepší nově postavený dům na světě stojí v anglickém hrabství Oxfordshire u města Henley nad Temží. Rozhodla o tom mezinárodní komise. Ze všech novostaveb za pět let se jí nejvíc líbil moderní třípokojový dům architekta Davida Chipperfielda.
(iDNES.cz)
Jakub Melichar s přítelkyní si našli byt v oblíbené pražské lokalitě. Podepsali rezervační smlouvu a vyjednali si v bance hypoteční úvěr. Prodávající se ale nečekaně rozhodli, že byt neprodají. A mladé dvojici hrozí statisícová pokuta od banky.
(iDNES.cz)
Nemusíte být Starck, Urquiola, Rashid, Plesl nebo Koldová. I tak můžete vystavit své nápady na největší tuzemské přehlídce designu, na pražském podzimním Designbloku. Stačí se přihlásit do konce letošního července.
(iDNES.cz)
Od sametové revoluce uplynulo již 25 let a to je příležitost se zamyslet, jak se do tváře Prahy zapsala nová doba. Proto se sdružení Arnika rozhodlo udělat s pomocí všech Pražanů inventuru stavebního vývoje metropole a díky ní najít skleněné peklo i pražský klenot.
(iDNES.cz)
Viset v kapsli, která vypadá jako prosklený lusk zavěšený na horské stěně 130 metrů nad zemí, bude zřejmě pro většinu lidí spíš noční můrou. Pro odvážné je to nabídka pro nocování v peruánském Sacred Valley. Odměnou je jedna z nejkrásnějších vyhlídek na světě.
(iDNES.cz)
Architekt Dušan Řezáč ze studia Modulora navrhl skvělou dřevostavbu. Dům v Ošelíně v okrese Tachov získal loni cenu Grand Prix architektů. Nechal si ho postavit německý majitel, který se zamiloval do české krajiny.
(iDNES.cz)
Manželé Hlaváčkovi bydlí ve Žďárci u Skutče v okrese Chrudim od roku 1980. Tehdy si koupili zdevastovanou hospodářskou usedlost a postupně ji pod hlavičkou Svazu zahrádkářů předělali na centrum jógy. V roce 2013 ke stavení přibyl dům Slamák, ve kterém spokojeně žijí.
(iDNES.cz)
Zdědit byt po babičce má svůj rub i líc. Ztráta milovaného člověka na straně jedné, na druhé získané bydlení. Ale i tato „pozitivní“ strana může přinést komplikace. V bytě čtenářky to byla miniaturní koupelna, která babičce nevadila, ale vnučce ano.
(iDNES.cz)
Koupelna je místem, které v horkých dnech vyhledává několikrát denně i zarytý nepřítel vody. Představuje však i nebezpečné místo. Únava z vysokých teplot vede k nepozornosti, pak stačí uklouznout ve vaně nebo na mokré dlažbě a o hodně nepříjemný úraz může být vystaráno.
(iDNES.cz)

AReality

RK MER - Predaj 1 izbový byt, Bystrická ulica, Pezinok - JUH- centrum, v OV, 28,78m2 + balkón 4m2, bez pivnice. Byt sa nachádza na 2 poschodí zo 4 poschodí bez výťahu. Dom je panelový, zateplený pred asi 10 rokmi. Vstupná brána je nová, veľmi slušný, čistý vchod. V byte boli robené čiastočné úpravy: plávajúce podlahy v izbe, v kuchyni a v chodbe. Novšia kuchynská linka na mieru, v chodbe šatníková skriňa na mieru. Ostatné je v slušnom pôvodnom stave. Pôvodné umakartové jadro, pôvodné okná. Orientácia bytu je na JUH, slnečná strana. Mesačné náklady na bývanie pre 3 osoby je 130,- eur. Lokalita: Pezinok – Juh, je širšie centrum Pezinka, asi 7 minút peši do centra, v blízkosti LIDL, TESCO, škôlka, základná škola, plaváreň, športové areály, cca 5 minút peši na zastávku autobusov. Cena: 48.500,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový byt možnosť prerobiť na 4 izbový byt, Klemensova ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, 4 poschodie zo 6 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, bytový dom r. 1923 a v r. 1996 kompletná rekonštrukcia domu okrem obvodových stien, vlastné kúrenie - plynový kotol zn. Vaillant (cca 3ročný) + KRB v obývačke – VIĎ FOTOGALÉRIU! celková plocha: 112,20m2 (108,45 m2 byt + 3,75 m2 pivnica), byt je po čiastočnej rekonštrukcii r.1996 – stopy vo výške cca 3,20m, drevené dvojité okná so žalúziami, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) – podlahové kúrenie, zánovné obklady, dlažby, sanita, kuchyňa – kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umývačka riadu, práčka. Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – drevená podlaha. Orientácia : kuchyňa – JV, chodba – J, spálňa – Z, obývačka, izba - S. Na dome prebieha rekonštrukcia strechy, v blízkom období je plánovaná rekonštrukcia výťahu. Mesačné náklady: 110,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Eurovea, Mlynské Nivy, Tesco Kamenné Námestie, divadlo Malá scéna, SND, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Rezidenčné parkovanie pri dome. Cena: 209.990,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový, Obchodná ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, CETRUM, TEHLA, 1 poschodie z 1 poschodia (okná vo výške cca 5m), v OV, vlastné kúrenie - plynové gamatky + KRB v spálni, byt je v pôvodnom stave, stropy o výške cca 3,40m – VIĎ FOTOGALÉRIU - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je možné upraviť podľa vlastných predstáv - do bytu sa vchádza samostatným vstupom cez schodište prislúchajúcemu tomuto bytu. Celková plocha bytu: 97,30 m2 (93,30 m2 byt + 4 m2 balkón), stropy vo výške cca 3,40m, pekné pôvodne historické interiérové drevené zárubne a drevené dvere, kúpeľňa (vaňa). Podlahy – kuchyňa, chodba , izby – drevená podlaha. Orientácia bytu : kuchyňa, izba s balkónom (severo - západ), spálňa a obývačka orientované do Obchodnej ul., (juho - východ). V spálni sa nachádza funkčný krb. Izby majú samostatné vstupy. Mesačné náklady: 143,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Tesco Kamenné Námestie, dostupnosť MHD. Parkovanie zabezpečené priamo v dome pod bránou na základe povolenia. Cena: 159.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, V PRÍPADE RÝCHLEHO JEDNANIA MOŽNOSŤ DOHODY. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. KÚPOU VOĽNÝ. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, zastavaná plocha: 140m2 dom + 34m2 domček (garsónka), obytná plocha: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33,8m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom, pozemok: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. Dispozičné riešenie domu: Prízemie – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba 1.Poschodie – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Kamila s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou.. Cena: 329.600,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, ulica 1.Mája, Pezinok- centrum, v OV, 55,77m2, (byt 55,77m2 vrátane dvoch pivníc 4 m2)+balkón cca 2 m2, pivnica ,komora pri byte. Byt sa nachádza na 7 nadzemnom podlaží / 7 poschodí ,výťah, tehlový dom cca 45 ročný - zateplený v roku 2005 + zateplená strecha – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011. Plastové okná so žalúziami. Kompletne nová elektroinštalácia s novou poistnou skrinkou, nová vodoinštalácia, v celom byte je plávajúca podlaha s vysokým leskom , nové stierky a maľovka. Kúpelňa bola dispozične zmenená a je spolu s WC.V kúpelni je nová dlažba a obklady, vaňa, umývadlo zabudované v skrinke, prívod a priestor na pračku, WC závesné + vlastný prietokový ohrievač na teplú vodu. V chodbe je rolldor na mieru. Bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere. Nová kuchynská linka do tvaru L so spotrebičmi / digestor, el. rúra, plynová varná doska, umývačka riadu, mikrovlná rúra/. Vedľa bytu je komora . Obývačka je prechodná do spálne. V spálni je rolldor na mieru. Z obývačky je vstup na balkón s nádherným výhľadom na Karpaty. Orientácia bytu je JZ. Nájomné je 75,- eur / mes 1 osoba. Byt je kúpou voľný. Tichá lokalita pri centre mesta, v blízkosti škôlka, školy, potraviny . K autobusovej zastávke je cca 5 min. peši s dobrým napojením do centra mesta a železničnú a autobusovú stanicu. Lokalita má veľmi dobrú občiansku vybavenosť. Cena: 79.900,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbová CHATA, RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA rok 2012, Pinotová ulica, BA III – Nové Mesto, lokalita „AHOJ – BRIEŽKY“, v OV, SUPER LOKALITA - tiché prostredie pri lese, 20min pešo na KOLIBU, 4.min centrum TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu). Jedná sa o: samostatne stojacu, dvojpodlažnú, zateplenú, čiastočne podpivničenú (11,64m2) so záhradným domčekom na náradie a prístreškom na sedenie, pôvodná chatka 30 ročná, komplet zrekonštruovaná do tehly a nadstavená v r. 2006 a znovu skolaudovaná v r.2012, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – nová škridla (km beta), zastavaná plocha: 69m2, užitková plocha: 82,41 m2, obytná plocha: 70,77 m2 (prízemie 34, 64 m2 + podkrovie 36,13 m2) pozemok: 481 m2, IS: studňa 52m (napojených 10 ľudí z toho 3 celoročne), elektrika, žumpa, 8m3 nádrž na daždovú vodu na polievanie záhrady, kúrenie – krb s prieduchmi , a elektrikou, boiler na ohrev teplej vody, nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami, nové vchodové plastové dvere, nové interiérové dvere a zárubne, maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby. Dispozičné riešenie: Prízemie – vstupná chodba, kúpeľňa s WC (sprchovací kút), kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou, elektrická rúra – 3kombinácia – grill, rúra, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, krb obložený chorvátskym vápencom. 1.Poschodie – 2x izba – vstavaná skrina ROLLDOR, z toho v spláľni je balkón (5,43 m2) , samostatné WC. Orientácia: JV - SZ. Len 3.min do CENTRA - možnosť využitia na trvalé bývanie, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi chatkami v chatovej oblasti – bývanie ako v rodinnom dome – MOŽNOSŤ TRVALÉHO POBYTU, chodí i pošta a OLLO. Nádherná záhradka s množstvom plodín – hruška, jabloň, čerešňa, figy, broskyňa, ríbezle, maliny, černice, josta, arónia, egreše, čajoviny - šalvia, mäta, levadula, medovka, rododendrón, pestujú sa i papariky, paradajky, uhorky, hrášok, jahody, maliny, černice. V blízkosti les, cyklistický chodník, na Kolibu 20min. pešo, zástavka MHD 5min. pešo, prístupová cesta asfaltové spevnená. Možnosť kúpy aj so zariadením. Cena: 210.000,- Eur, NUTNÁ 30% HOTOVOSŤ, zvyšok možný hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbová CHATA, RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA rok 2012, Pinotová ulica, BA III – Nové Mesto, lokalita „AHOJ – BRIEŽKY“, v OV, SUPER LOKALITA - tiché prostredie pri lese, 20min pešo na KOLIBU, 4.min centrum TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu). Jedná sa o: samostatne stojacu, dvojpodlažnú, zateplenú, čiastočne podpivničenú (11,64m2) so záhradným domčekom na náradie a prístreškom na sedenie, pôvodná chatka 30 ročná, komplet zrekonštruovaná do tehly a nadstavená v r. 2006 a znovu skolaudovaná v r.2012, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – nová škridla (km beta), zastavaná plocha: 69m2, užitková plocha: 82,41 m2, obytná plocha: 70,77 m2 (prízemie 34, 64 m2 + podkrovie 36,13 m2) pozemok: 481 m2, IS: studňa 52m (napojených 10 ľudí z toho 3 celoročne), elektrika, žumpa, 8m3 nádrž na daždovú vodu na polievanie záhrady, kúrenie – krb s prieduchmi , a elektrikou, boiler na ohrev teplej vody, nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami, nové vchodové plastové dvere, nové interiérové dvere a zárubne, maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby. Dispozičné riešenie: Prízemie – vstupná chodba, kúpeľňa s WC (sprchovací kút), kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou, elektrická rúra – 3kombinácia – grill, rúra, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, krb obložený chorvátskym vápencom. 1.Poschodie – 2x izba – vstavaná skrina ROLLDOR, z toho v spláľni je balkón (5,43 m2) , samostatné WC. Orientácia: JV - SZ. Len 3.min do CENTRA - možnosť využitia na trvalé bývanie, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi chatkami v chatovej oblasti – bývanie ako v rodinnom dome – MOŽNOSŤ TRVALÉHO POBYTU, chodí i pošta a OLLO. Nádherná záhradka s množstvom plodín – hruška, jabloň, čerešňa, figy, broskyňa, ríbezle, maliny, černice, josta, arónia, egreše, čajoviny - šalvia, mäta, levadula, medovka, rododendrón, pestujú sa i papariky, paradajky, uhorky, hrášok, jahody, maliny, černice. V blízkosti les, cyklistický chodník, na Kolibu 20min. pešo, zástavka MHD 5min. pešo, prístupová cesta asfaltové spevnená. Možnosť kúpy aj so zariadením. Cena: 210.000,- Eur, NUTNÁ 30% HOTOVOSŤ, zvyšok možný hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj – pekný, priestranný 2 izbový byt bez loggie/balkóna, Očovská ulica, Bratislava V – Petržalka, KRÁSNY VÝHĽAD, SUPER TICHÁ, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, DOSTATOK ZELENE, ZAČIATOK Petržalky, blízka DOSTUPNOSŤ DO CENTRA 10 MINÚT, v OV, 52,15 m2, (50,05 m2 byt + 2,10 m2 pivnica), dom je TEHLOVÝ - nezateplený, 3 poschodie z 3 poschodí bez výťahu, zo spálni KRÁSNY VÝHĽAD na rodinné domy a Rakúsko a z obývačky a kuchyni výhľad na Kamzík, TREBA VIDIEŤ - v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je pekný, priestranný po kompletnej 10 - 12 ročnej priebežnej rekonštrukcii (v roku 2002 - 2003), veľmi udržiavaný, dispozične upravený: komplet nové rozvody elektriky, vody, plastové okná so žalúziami, nové interiérové drevené dvere so zárubňami, kuchyňa otvorená - prepojená s obývačkou, kuchynská linka do tvaru L predelená od obývačky s barovým pultom, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (chladnička, plynová platňa), digestor, podlahy v izbách a v kuchyni – plávajúca podlaha, vstupná chodba - dlažba, v spálni vstavaná skriňa ROLLDOR, kúpeľňa (vaňa) – murované jadro (obklady, dlažby), WC samostatné, merače na radiátoroch, obývačka prechodná. Orientácia bytu: spálňa: Juh, obývačka a kuchyňa: Západ. Nízke mesačné náklady 155,- EUR / 2 osoby + energie (elektrika + plyn). Slušný čistý - čiastočne zrekonštruovaný vchod - vymenené plastové okná na schodišti, uzamyká sa. DOBRÁ, TICHÁ LOKALITA, blízkosť CENTRA, MHD, nákupné možností, bezproblémové parkovanie pred domom. Cena: 98.000,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za vás, problém vyriešime a zabezpečíme Vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 419.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Odkúpime Vašu nehnuteľnosť ... Máte finančné problémy? Dlžoby (exekúcie, nedoplatky na nájomnom, dražbu, bankové a nebankové subjekty, iné dlžoby) a ťarchy viaznúce na vašom byte alebo inej nehnuteľnosti ? Potrebujete to riešiť predajom nehnuteľnosti a neviete ako na to? V prípade DOHODY, odkúpime Vašu nehnuteľnosť do 48 hodín v Bratislave a okolí do 20 km - platba za HOTOVOSŤ, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám náhradné bývanie. ODKÚPIME AKÚKOĽVEK AJ ZADĹŽENÚ NEHNUTEĽNOSŤ V BRATISLAVE A OKOLÍ DO 20 km. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Zaručujeme Vám: • maximálnu obojstrannú spokojnosť • serióznosť a diskrétnosť V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 105.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
RK MER - Ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt, ulica Námestie Hraničiarov, BA V - Petržalka, NOVOSTAVBA 2008 - zateplená - DOMINANT - TREBA VIDIEŤ, VOĽNÝ - S MOŽNOSŤOU OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, situovaný v tichej časti. Byt sa nachádza v dobrej vyhľadávanej lokalite Petržalky, 10 MINÚT DO CENTRA, s možnosťou dokúpenia k bytu si garáž, nachádza sa priamo v obytnom v dome (a je k dispozícii okamžite). Byt je svetlý, priestranný, moderne upravený, v OV, 3 poschodie zo 7 poschodí, výťah, celková výmera bytu vrátane 2x balkónov (z obývačky 7 m2 + 3 m2) je: 117,25 m2 (dispozičné riešenie bytu o výmere 107,25 m2: chodba so vstavanou skriňou na mieru ROLLDOR - zn. KOMANDOR, obývačka - otvorená (s výstupom na balkóny), prepojená s kuchynskou časťou (kuchynská linka s barovým pultom a so zabudovanými elektrospotrebičmi: elektrická varná doska, umývačka riadu - 45 cm, mikrovlnná rúra, rúra na pečenie, digestor, chladnička) a pracovňou, ktorá je vkusne oddelená od obývačkovej časti ROLLDOROVÝMI dverami zn. KOMANDOR, detská izba so vstavanou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR, spálňa so šatníkovou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR, detská izba so vstavanou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR - všetky izby majú samostatné vstupy, komora v byte (momentálne bola využívaná ako priestor na práčku so sušičkou), samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) spoločná s WC, v obývačkovej časti - s časti znížený sadrokartónový strop s bodovými svetlami, v 3 izbách vonkajšie rolety, v obývačke vnútorné žalúzie, plastové okná, bezpečnostné dvere, podlahy: vstupná chodba - dlažba, v izbách plávajúce podlahy - VIĎ GALÉRIU, PODORYS K DISPOZÍCII, vlastné kolektory, pripojenie na internet a káblová televízia. Byt je bez pivnice. K bytu je možné dokúpiť aj murovanú garáž na diaľkové ovládanie pod domom v cene 17.000,- EUR (garáž s elektrikou, bez jamy). Nízke mesačné náklady 208,- EUR/4 osoby (správcovskej spoločnosti) + energie (elektrika). Slušný čistý vchod, uzamyká sa, elektrický vrátnik. DOBRÁ LOKALITA, blízkosť CENTRA 10 MINÚT, výborná dostupnosť do centra mesta, MHD, nákupné možností, pošta, banky, v blízkosti: zdravotné stredisko - Šusteková, trhovisko Mlynarovičová. Cena IBA: 239.000,- EUR, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA, byt sa predáva aj so spoluvlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, VOĽNÝ - S MOŽNOSŤOU OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. K bytu je možné dokúpiť aj murovanú garáž na diaľkové ovládanie pod domom v cene 17.000,- EUR (garáž s elektrikou, bez jamy), NENI PODMIENKOU. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za vás, problém vyriešime a zabezpečíme Vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
V obci Blatná na Ostrove iba 10 km od Šamorína je na predaj pekný trojizbový byt s balkónom o výmere 62 m2. Cena bytu je v porovnaní so Šamorínom o polovicu nižšia!!! Byt je vyprataný a vymaľovaný začiatkom mája 2015. K bytu patria aj dve veľké pivnice a kúpou je okamžite voľný. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a nachádza sa na druhom z dvoch poschodí. V rámci rekonštrukcie bola položená plávajúca podlaha vo všetkých troch izbách, okná a dvere na balkón sú plastové a vstupné dvere sú bezpečnostné. V chodbe a kuchyni je položená nová dlažba a vymenená je aj kuchynská linka. V byte sa kúri vlastným plynovým kotlom, takže spotreba a platba za teplo sa dá dobre regulovať. K výhodám patrí aj dvor za domom, ktorý slúži domácim ako parkovisko. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK vo výške 33 500 € V prípade, ak ste našli danú nehnuteľnosť za nižšiu cenu, kontaktujte nás a my Vám vybavíme najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s  ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 14 ročnou praxou !! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Bc. Martin Augustín Všeobecné informácie: 0948 790 082 e-mail: reality@samorin.com (AReality)
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu, 4-izbový prízemný dom typu Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 150 m2, úžitková plocha 136 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, vnútorné dvere s obložkovou zárubňou. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET - zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. SŤAHOVANIE MOŽNÉ IHNEĎ !!! ODPORÚČAM VIDIEŤ !!! Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 14 ročnou praxou. 100% financovanie RD môže byť aj cez ČSOB banku, pričom výška splátky je 497€/mes. Znalecká hodnota domu je vo výške 150.000,-EUR. Cena : 135 000 Eur + dohoda možná Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
V Hviezdoslavove sú na predaj domy v cene bytov v tejto lokalite. Projekt murovaných zatepleplených dvojdomov z tehly, ponúka štyri trojizbové byty. Dva na poschodí o výmere 57,16 m2 a dva na prízemí o výmere 58,89 m2. Každý z bytov má samostatný vchod a vlastný pozemok. Vrchné byty majú pozemok o výmere cca. 205 m2 a dva francúzske balkóny, spodné byty majú pozemok cca o výmere 189 m2 a terasu o výmere 20m2. Všetky byty majú po dve parkovacie miesta. Domy sa predávajú v štádiu holodom a na kompletné dokončenie je potrebných cca 4.000 €. Domy sú napojené na obecnú vodu a kanalizáciu, je v nich podlahové kúrenie. Dvojdomy sa nachádza na hranici obcí Hviezdoslavov a Kvetoslavov, neďaleko železničnej stanice na ktorej premáva od marca 2012 špeciálny regionálny vlak, ktorý spája región južného Slovenska od Komárna po Bratislavu. Dobrá frekvencia vlakov výrazne zlepšila dopravné spojenie do Bratislavy a zároveň znížila hustotu cestnej dopravy. Vrchné byty sa predávajú za 69.990,- EUR a spodné za 73.990,- EUR. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK vo výške 69.990,- EUR V prípade, ak ste našli danú nehnuteľnosť za nižšiu cenu, kontaktujte nás a my Vám vybavíme najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s  ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu so 14 ročnou praxou !! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Bc. Martin Augustín Všeobecné informácie: 0948 790 082 e-mail: reality@samorin.com (AReality)
POPIS BYTU: Ponúkame na predaj veľký priestranný 3,5 izbový byt v lukratívnej časti - Bratislava I. Staré Mesto, Blumentálska ulica. Celková plocha bytu: 136.15 m2, Úžitková plocha bytu: 125.76 m2. Rozloha miestností v m2 : Kuchyňa: 5,7 Kúpelňa: 5,14 Predsieň: 13,8 Komora: 1,17 WC: 1,04 Izba 2: 10,55 Izba 4: 39,86 Izba 5: 23,5 Izba 6: 25 Spolu: 125,76 Byt sa nachádza na 2.poschodí / 5-poschodového domu. Bytový dom je pavlačového typu. K bytu prináleží pivnica: 7.22 m2 a aj povala pod zrekonštruovanou strechou s výmerou: 3.55 m2. STAV BYTU: Byt má dve nepriechodné izby, z jednej je vstup do kúpeľne, obývacia izba je prechodná na dve strany. Kúrenie v byte je riešené vykurovaním z vlastného kotla a zároveň v každej izbe sa nachádzajú zrekonštruované elektrické kachle. Súčasťou kuchyne je jedáleň, prípadne možnosť využitia ako ďalšej izby. Byt je s krásnymi využiteľnými vysokými stropmi - 3.5 m. V celom byte sú drevené parkety a plastové okná. Kúpeľňa a WC sú oddelené. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza priamo v centre Hlavného mesta, v tichej uličke ktorá ponúka príjemné bývanie. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (škola, škôlka, zdravotnícke zariadenie, kostol, potraviny). Pred domom je rezidenčné parkovanie, blízko MHD. (AReality)
Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt s loggiou v Leviciach na ulici Textilná s rozlohou 64 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 7 s výťahom. Byt je svetlý a priestranný,  situovaný na severo-východ. Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, troch izieb, kuchyne, kúpeľne s oddeleným WC. Byt bol čiastočne zrekonštruovaný. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Kúrenie: centrálne. Ďalšie vybavenie: bezpečnostné dvere, chladnička, sporák kombinovaný plyn/elektrina, mikrovlnka, pračka, televízor, káblová televízia, internet. Byt je k dispozícií k okamžitému nasťahovaniu. Cena 430 €/mesiac vrátane energií. Pri prvej platbe dve splátky vopred. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0905 408 979. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY. (AReality)
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Banskej Bystrici, vo vyhľadávanej časti Fončorda. Úžitková plocha je 59m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, a má zmenené dispozičné riešenie. Nachádza sa na 3. poschodí z 4. Podlahy sú parkety a dlažba, na stenách stierky. Okná sú plastové. V kúpeľni klasická vaňa. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie je centrálne. Ostatné vybavenie: internet.Výhodou je slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka MHD, teda komplexná občianská vybavenosť v blízkosti. Bytový dom je zateplený. Cena 55 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0949 421 746, 0907 131 823 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY. (AReality)

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.