Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 16.4.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.3803USD   27.459CZK   0.82510GBP   307.23HUF   4.1868PLN   7.6207HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Hive-inn alebo Úľový hotel umožňuje izbám z použitých lodných kontajnerov cestovať. Konštrukcia pôsobí ako úľ, do ktorého môžu izby vojsť a vyjsť z neho ako včely. S úľovým hotelom súťaží hongkongské štúdio OVA v tohtoročnej súťaži radikálnych inovácií. (eTrend)
Krížom cez križovatku oproti bratislavskému Manhattanu je plánovaný ďalší vežiak. Spoločnosť Wigro Trade Center zo skupiny Juraja Širokého kreslila 30-poschodový objekt so stovkami bytov, administratívne priestory, park a ďalšiu výstavbu namiesto niekdajšieho mlynu a pekárne. Medzičasom si časť pozemku vzala Billa a zvyšok zamrzol. (eTrend)
Náš nový sused v rodinnom dome zbúral starý plot a postavil nový betónový, podľa práva pravej ruky. Plot je teda jeho majetkom. Svoju stranu dokončil novou omietkou, druhú, teda našu stranu však odmietol omietnuť. V Občianskom zákonníku a ani v ani stavebnom zákone sme nenašli nič, čo by ho k tomu zaväzovalo. Môže odmietnuť našu stranu omietnuť? Viete nám poradiť postup ako by sme ho k tomu mohli prinútiť? (eTrend)
Po areáli bývalého pivovaru Stein ide do dražby ďalšia nehnuteľnosť v centre Bratislavy z konkurzu skupiny Orco. Na predaj je dom na rohu Poštovej a Obchodnej ulice známy ako bývalý hotel Palace. (eTrend)
Otázky o trvácnosti novostavieb sú pomerne časté a týkajú sa najmä projektov z čias boomu. Projekt Boria za predajňou Billa na Bajkalskej dáva za pravdu skeptikom. Bez rozsiahlej opravy fasády sa nedožila ani prvého desaťročia. Bežia práce na obnove vonkajšieho povrchu. (eTrend)
Aktualizované 15. apríla 2014 o 14.00: Najväčšie búranie v histórii Európy mala sledovať v priamom prenose miliarda ľudí. Päť vežiakov, ktoré sú kontroverzným symbolom škótskeho Glasgowa, malo padnúť za 15 sekúnd počas otváracieho ceremoniálu hier Commonwealthu. Demolícia mala nahradiť tradičný ohňostroj. (eTrend)
Stavebná poradňa: Proti zemnej vlhkosti sa používa vodorovná a zvislá izolácia (eTrend)
Stavebná produkcia vo februári medziročne klesla o 3,5 percenta, na 233,3 milióna eur. Predbežné údaje Štatistického úradu SR tak znamenajú najnižšie hodnoty za druhý mesiac od roku 2009, ale porovnateľné s vlaňajškom. Vo februári minulého roka však stavebnú výrobu podržala rastúca inžinierska výstavba, kým v tomto roku to boli byty a popri nich aj vyššie stavebné výkony v zahraničí. (eTrend)
Názor | Pivovar Stein. Dokument o výrobe piva v Bratislave, ktorý už niekoľko rokov chátra. Ukazuje historické súvislosti, dokazuje, že aj v širšom centre hlavného mesta fungovala továreň. Má nespochybniteľnú hodnotu a túto treba nejakým spôsobom zachovať. Potiaľto argumentom aktivistov a pamiatkarov rozumiem. (eTrend)
Developerská spoločnosť Grunt po rokoch rozbieha ešte pred krízou naplánované projekty. Prvý z nich, bytový dom na Vlárskej ulici na bratislavských Kramároch, sa už začal stavať. Dokončený by mal byť v novembri. (eTrend)
Svetová architektúra. V polovici marca otvoril holandský kráľ Viliam Alexander rotterdamskú hlavnú stanicu Rotterdam Centraal, ktorej dizajn s dramatickým priečelím sa vyníma spomedzi stavieb tohto typu. (eTrend)
Záver vlaňajška potvrdil trendy vo vývoji cien bývania v Európskej únii z celého roka. Pokles priemerných cien domov a bytov sa podľa údajov európskeho štatistického úradu Eurostat postupne zmierňoval. (eTrend)
Koniec bratislavskej Dúbravky sa rozrastie o novú výstavbu. Fínsko-slovenská developerská skupina YIT Reding chce v najbližších týždňoch rozbehnúť budovanie projektu Tammi vedľa existujúceho obchodného centra. Vzniknúť majú stovky bytov rôznych veľkostí, názov komplexu znamená „dub“. (eTrend)
Slováci najčastejšie bývajú v trojizbovom byte, ale väčšina sníva o rodinnom dome. Zistil to najnovší online prieskum, ktorý ČSOB zrealizovala v marci tohto roka. V trojizbovom byte býva viac ako štyridsať percent respondentov, s výrazným odstupom nasledovali obyvatelia dvojizbového bytu. (eTrend)
Som vlastníčkou nehnuteľnosti a mám jedno dieťa. V prípade mojej smrti by som chcela, aby nehnuteľnosť zdedil môj priateľ, nie moje dieťa. Zároveň však chcem, aby som do mojej smrti bola výlučným vlastníkom iba ja. Ak sú možnosti zabezpečenia? (eTrend)
Ak by sme chceli nájsť symbol slovenského realitného boomu, bratislavská Jégého alej by bola určite v najužšom výbere. Spolu s hviezdnymi menami ako sú Tri veže, Koloseo alebo Manhattan. To všetko sú megaprojekty odkazujúce na dobu svojho vzniku, teda predkrízové roky 2006 až 2008, kedy sa predalo skoro všetko a medzi developerov sa zamiešali mäsiari a kvetinári. Na príklade týchto projektov je o to zaujímavejšie sledovať, kam a či vôbec sa celý segment posunul. (eTrend)
Na rande s Jégého alejou 3 sme sa vydali okolo jednotky a dvojky a musíme priznať, že pri pohľade na ne sme sa začali báť, čo nás čaká. Už však na prvý pohľad pôsobí Jégého alej 3 lepšie ako predchodkyne. Sčasti preto, že je hmotovo nižšia s ľudskejšou mierkou a sčasti preto, že materiálovo-výtvarné stvárnenie je jednoduchšie a pôsobí elegantnejšie. (eTrend)
Interiérová poradňa: Pracovňa, spálňa a zároveň obývačka pre šestnásťročnú slečnu (eTrend)
Ponuka voľných bytov v novostavbách v Bratislave je najnižšia za päť rokov vyhodnocovania dát. Podľa poradenskej spoločnosti Bencont Investments k začiatku apríla po prvýkrát klesla pod tritisíc bytov. (eTrend)
Do Trnavy sa chystá Zelené átrium. V porovnaní s inými má byť táto novostavba výnimočná svojim pasívnym vyhotovením nenáročným na energie a mnohými „zelenými“ prístupmi k životu a prírode. Investorská spoločnosť SMF Marko chce stavbu naštartovanú vlani dokončiť na jar 2015. (eTrend)

Pravda

Skupina HB Reavis predala tri budovy kancelárskeho projektu City Business Center (CBC), ktoré sa nachádzajú na Karadžičovej ulici v Bratislave. (Pravda)
Kvalita stavebných prác naďalej klesá. Väčšina stavebných spoločností v Česku priznáva, že stavia na "hranici bezpečnej ceny". (Pravda)
Londýnsky West End je celosvetovo najdrahším kancelárskym trhom už druhý rok po sebe. (Pravda)
Ceny domov vo Veľkej Británii rástli najrýchlejším tempom za viac ako šesť rokov. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie sa v štvrtom kvartáli 2013 znížili o 5 eur na hodnotu 1 215 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Priemerná cena mesačného nájmu s energiami v Bratislave dosiahla v poslednom štvrťroku 2013 necelých 736 eur. (Pravda)
V roku 2013 sa v Bratislave predalo celkovo 2 445 bytov. Takmer 50 % z nich tvorili byty v nových projektoch. (Pravda)
V roku 2013 sa na bratislavskom rezidenčnom trhu novostavieb predalo 2 258 bytov, čo je o 14,2 % vyšší predaj ako v roku 2012. (Pravda)
Developeri vlani v Prahe predali spolu 5015 nových bytov, čo je medziročne o 24,9 percenta viac. (Pravda)
V Prahe skolaudovali bytový dom Rezidencia Eliška. Má 93,6 metra a je najvyššou čisto bytovou budovou v Česku. (Pravda)
Realitný trh v Českej republike čaká v budúcom roku ďalšie oživenie, posilniť by sa mali aj väčšie realitné kancelárie. (Pravda)
Spoločnosť Best Hotel Properties získala 90-percentný podiel v Hoteli InterContinental Praha za 36 mil. eur. (Pravda)
Nenápadná zmena zákona o dani z pridanej hodnoty v Česku zrejme zdraží od januára nové byty o desiatky tisíc korún. (Pravda)
Ceny nehnuteľností v Grécku pokračovali v treťom kvartáli vo výraznom poklese, hoci sa recesia v krajine zmiernila. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie sa v treťom štvrťroku znížili o 10 eur na 1 220 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovak Telekom na Slovensku predáva spolu 43 budov. Celkovo ide o 170-tisíc metrov štvorcových. (Pravda)
Realitná kríza sa podľa franchisingovej siete realitných kancelárií Directreal pravdepodobne skončila. (Pravda)
Ceny nehnuteľností určených na bývanie v druhom štvrťroku tohto roka na Slovensku vzrástli o 1,2 %. (Pravda)
Dve budovy komplexu Central do svojho portfólia získal Realitný fond správcovskej spoločnosti Tatra Asset Management. (Pravda)
V prvom polroku tohto roku začala výstavba 7 468 bytov, čo je medziročne viac o 20,4 %. (Pravda)

iDNES.cz

Nizozemská rodina Wielheesenových si pro své letní sídlo ve španělské Marbelle pořídila příliš úzký pozemek. Parcela je navíc daleko od moře a majitelé si přitom přáli výhled na vlny a pláž. Architekt Wiel Arets jejich problém vyřešil. Na konzolovou střešní terasu umístil bazén s vyhlídkou.


(iDNES.cz)
Močit hned vedle památných míst a architektonických skvostů? V Praze nic překvapivého. Bohužel. Kritickou situaci u slavné gotické brány na Jungmannově náměstí se rozhodli vyřešit místní obyvatelé a zaměstnanci restaurace U Pinkasů společně s františkány.


(iDNES.cz)
Vypadá jako běžný záchod, ale nepotřebuje ani kanalizaci ani vodu. Moderní eko WC se nesplachuje. Ušetří až třetinu vody v domácnosti. Tuhé exkrementy jsou uvnitř separovány od moči, nevzniká nepříjemný zápach. Jen musíte tuhý obsah vynést jednou za čas na kompost.


(iDNES.cz)
Jihokorejec Park Sung Hwan věnoval šest let stavbě dvoupodlažní kavárny ve tvaru starého fotoaparátu Rolleiflex. Kuriózní domek postavil Hwan v městě Yangpyeong, který leží 40 kilometrů od Soulu.


(iDNES.cz)
Jsem mladá, zaměstnaná a svobodná. Již pět let mám pronajatý pokoj ve sdíleném panelovém bytě 2+kk. Rozhodla jsem se do vašeho seriálu přispět mou pozitivní zkušeností, píše čtenářka Jana.


(iDNES.cz)
Kuchyně bílé, dřevěné i kovové, moderní či v duchu industriálního designu. Milánský veletrh Eurocucina dal šanci každému. Přesto měly kuchyně jedno společné: cílem jejich autorů nebylo jen nabídnout místo k vaření, ale především k setkávání rodiny i přátel a vychutnání si dobrého jídla (i vína).


(iDNES.cz)
Vlastní architektonickou kancelář založili v roce 2010. Slabika RA na konci názvu kanceláře značí počáteční písmena příjmení dvou architektů: Růžička a Andrle. Dvojice tvrdí, že nejjednodušší je vzájemná spolupráce, všechno ostatní je složitější.


(iDNES.cz)
Romantická horská chata Aescher-Wildkirchli je nalepená ke kolmé skalní stěně hory Ebenalp ve švýcarských Alpách. Chata stojí ve výšce 1 454 metrů nad mořem a vede k ní pouze jedna pěší stezka. Pro turisty má otevřeno již 170 let.


(iDNES.cz)
Sedmý ročník mezinárodní sklářské soutěže Sanssouci Junior Glass Match přilákal do Karlových Varů 58 studentů sklářských oborů ze 14 škol ze čtyř zemí. Stejně jako loni získal hlavní cenu reprezentant Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.


(iDNES.cz)
Kromě větší ochrany dostal nájemce s novým občanským zákoníkem i nová práva. Může v bytě podnikat, dát část bytu do podnájmu bez souhlasu majitele, pokud v něm sám trvale bydlí, přijímat nové členy své domácnosti, a pokud jde o osoby blízké, nemůže mu to pronajímatel zakázat.


(iDNES.cz)
Praha se za své současné hranice rozšiřovat nebude. Vyplývá to z podkladů k novému metropolitnímu územnímu plánu. Stavět by se mělo pouze uvnitř v tzv. brownfieldech nebo rozvojových územích. Na tyto volné plochy se vejde téměř půl milionu lidí.


(iDNES.cz)
Lidé pracující v kancelářích označovaných jako open space šanci na soukromí příliš nemají. A je jedno, zda řeší pracovní telefonáty nebo musí vyřešit příchozí hovor od dítěte či přítelkyně. Telefonní hovory prostě ruší. Řešení? Židle, která má "boudičku" jako dětský kočárek.


(iDNES.cz)
V romantickém městečku Vejby na severu Dánska vyrostl členitý víkendový dům. Pět křídel, která vypadají jako samostatné domky, spojuje jídelní stůl: místo, kde se schází celá rodina.


(iDNES.cz)
Módní barevnost retro stylů 50. až 70. let minulého století ovládla pražský byt francouzské architektky Géraldine Savary. Výsledkem je přátelská atmosféra obytného prostoru, která je uživatelsky praktická a přitom hravě svěží. Návštěva byla fotografována pro časopis Bydlení.


(iDNES.cz)
Praha 8 začala s výstavbou centra Palmovka, ve kterém má vzniknout nové sídlo radnice a obchodní centrum. Radnice nyní buduje kanalizaci a propojovací komunikaci mezi ulicemi Vojenova a Sokolovská. Stavba vyjde na více než jednu miliardu.


(iDNES.cz)
Netají se tím, že se nechává inspirovat ženami a jejich křivkami. A že nejlepší inspirací a motorem jeho práce je nedůvěra. Když všichni pochybují, že nestihne termín, udělá architekt Jaromír Pizinger vše proto, aby se tak nestalo.


(iDNES.cz)
Zvuky domácích spotřebičů, hluk z ulice nebo od sousedů - to všechno vám ničí nervy i uši. Poradíme vám, jak odhlučnit podlahy, okna i jednotlivé domácí přístroje a konečně si doma odpočinout.


(iDNES.cz)
Nejznámější olomoucký panelák, dům Avion architekta Petra Braunera s charakteristickými kovovými reliéfy letadel na fasádě a restaurací v přízemí, nakonec od města odkoupí sami nájemníci. Radnice jim vyšla vstříc a zrušila prodej obálkovou metodou.


(iDNES.cz)

AReality

Ponúkame na predaj dvojgarzónku v Petržalke, Strečnianska ul. Byt sa nachádza na 7/12 poschodí novo zatepleného domu, 2 x výťah, zrekonštruované spoločné priestory, vstupná brána na číp, výmera bytu je 44 m2, má 2 x lóggiu z toho jedna je zasklenná, nové plávajúce podlahy, kúpelňa s vaňou spojená s toaletou, murované jadro, nová kuchynská linka, barový pult. K bytu patrí pivnica. Orientácia V s výhľadom na Draždiak. Parkovanie dobré pred domom, vynikajúca občianska vybavenosť. Byt je kúpou voľný, možný aj HÚ. Nízke náklady cca 100 EUR. CENA 72 000 EUR INF:0918 797 709 (AReality)
RK MER - Predaj 4 izbový byt, HOLÍČSKA ulica, Bratislava V – PETRŽALKA, 1 poschodie zo 4 poschodí, v OV, PANEL, ZATEPELNÝ DOM r.2012, výťah, celková plocha: 91,37 m2 (83 m2 byt + 2x 3,50m2 loggia + 1,37m2 pivnica), byt je v pôvodnom stave – výhodou je možnosť úpravy podľa vlastných predstáv – drevené okná, umakartové jadro, kúpeľňa (vaňa) – pôvodná, WC – samostatné, kuchyňa – pôvodná kuchynská linka, plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, izby majú samostatné vstupy, podlahy - PVC. K bytu patrí pivnica. Orientácia bytu: J-S. Mesačné náklady 240,-eur/4osoby + energie. Byt je situovaný v príjemnom prostredí – dostatok zeleňe v okolí, dobrá občianska vybavenosť – TESCO, Carefour, BILLA, zdravotné stredisko, lekáreň, športová hala, škola, škôlka, pošta, jazero Draždiak, zastávska MHD pred domom – len 7 minút do centra, dobré dopravné spojenie. Bezproblémové parkovanie pri dome. Cena: 100.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predáme na ul. Tomášikova (bytový komplex KOLOSEO) luxusný 2 izb. byt o výmere 75m2 (byt ma 64m2, terasa 11m2). Nachádza sa na 10 poschodí v 10 podlažnom bytovom dome. Bytový dom je tehlový, zateplený, kolaudovaný bol v roku 2007. Byt je moderne riešený, klimatizovaný, okná sú plastové, laminátové podlahy, kuchynská linka do tvaru U so vstavnými spotrebičmi zn. BOSCH (chladnička, umývačka, várna doska, el. rúra, digestor) 2x veľký rolldor, vchodové bezpečnostné dvere. Náklady na prevádzku sú cca 90/E na 2 osoby. LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver. V prípade záujmu je možné dokúpiť si aj garážové státie pod domom v cene 7000€. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. http://livereal.sk/nehnutelnost/366120/luxusny-2izb-tomasikova-75m2-terasa-p-1010-novostavba-garazove-statie-nizke-naklady-klimatizacia.htm?show_web=1 (AReality)
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s terasou, Cyprichova ulica, Bratislava III – Rača m.č. Krasňany – SUPER lokalita – blízka dostupnosť do CENTRA cca 10 minút, v OV, zateplený tehlový dom, 1 poschodie (pod bytom sú obchodné priestory) zo 6 poschodí, výťah, celková výmera bytu vrátane terasy: 62,57 m2 (z toho výmera bytu vrátane príslušenstva je 47,06 m2 (45,93 m2 + pivnica 1,13 m2) + terasa z obývačky 15,51 m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii – zánovná kuchynská linka, kúpeľňa staršia spoločná s WC, linoleum, inak zachovalý pôvodný stav. Kuchyňa je priechodná do obývacej izby, spálňa - samostatná, z obývačky výstup na priestrannú terasu. Super lokalita, v blízkosti obchodné centrum, MHD. Cena: 84.990,- EUR, pri rýchlom jednaní možná DOHODA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0949 876 788, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 1 izbový byt, Karloveská ulica, Bratislava IV – Karlova Ves, pôvodný stav, byt je VOĽNÝ, situovaný do tichej časti, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, bez balkónu/loggie, prízemie (okno cca 2m nad zemou) zo 6 poschodí, výťah. Celková výmera bytu je 30,53 m2, pozostáva z 1 miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je: predsieň, kuchyňa, kúpeľňa, WC a komora nachádzajúca na poschodí prislúchajúca k bytu. Byt sa predáva aj so spoluvlastníckym podielom na pozemku. Obývačka - prechodná, WC a kúpeľňa samostatné. Orientácia bytu: východ. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti: cca 70,-EUR/ 1 osoba + energie. Slušný čistý vchod, uzamyká sa. Super lokalita, v blízkosti zdravotné stredisko, Billa, obchodné centrum, notár, škola, škôlka, MHD, detské ihrisko. Cena: 56.000,- Eur, možná DOHODA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej kúpy nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predáme v obci Dunajská Lužná, k. ú. Jánošíková novostavbu 5 izb. RD na 2,4 á pozemku so VIS(mestská voda, plyn, elektrina, kanalizácia) situovaný v tichej zastavanej časti obce, pri hrádzi na konci slepej ulice, žiadna premávka. Stavba RD (2002- 2005) realizovaná svojpomocne majiteľom domu za použitia najkvalitnejších stavebných materiálov (tehla 38 porotherm, drevo, krytina Bramac, zateplený polystyrénom), s alternatívnym zdrojom tepla ( krbová vložka- ručná práca, teplovzdušné prieduchy do každej miestnosti (6x)). Nízkoenergetický dom, energetický certifikát "B". Dom je 2 podlažný, katalógový projekt PRAKTIK 86 s malými úpravami. Kolaudácia domu prebehla v roku 2012.Úžitková plocha domu 180m2 PRÍZEMIE: 90 m2- Vstupná hala, kuchyňa, obývacia izba prepojená s jedálňou, hosťovská izba, kúpeľňa s wc. Technická miestnosť(14 m2) so zdrojom ÚK, so samostatným vchodom. PODKROVIE: 90 m2- 2x izba, 1x obývacia izba, kúpeľňa(15,6 m2). Kúpa možná aj na úver, výborná lokalita. Výhody: blízko BA ,slnečný, tiché prostredie, zdravotné stredisko, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika, alternatívny zdroj tepla- krb. http://livereal.sk/nehnutelnost/354124/5izb-rd-dunajska-luzna-novostavba-centrum-obce-pri-hradzi-pozemok-244m2-vis-krb-vyborna-lokalita-energ-cert-b.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme na ul. Sklenárska, veľmi pekný moderný 2 izb. byt o výmere 68m2 (byt má 64m2, loggia 4m2). Nachádza sa na prízemí v 7 podlažnom tehlovom bytovom dome (obytný súbor Athos – Porthos – Aramis). Kolaudácia domu bola okolo roku 2008. Byt má vlastné kúrenie (podlahové), je zabezpečený alarmom a klimatizovaný. Obývacia izba je prepojená s kuchynským a jedálenským kútom a so vstupom do záhrady, malá komora pri kuchyni, samostatná spálňa, nadštandardná kúpeľňa so sprchovým kútom, vchodové bezpečnostné dvere, rolldor, murovaný barový pult, v interiéri použitý kameň, slnečná loggia a záhrada vhodná na oddych a relax. Orientácia bytu je na Z, nízke prevádzkové náklady. V prípade záujmu je možné dokúpiť si garáž. LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver, výborná a vyhľadávaná lokalita v blízkosti Horského parku a Slavína, slepá ulica, čím je zaručené maximálne súkromie. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, vynikajúca adresa na podnikanie a bývanie. http://livereal.sk/nehnutelnost/358554/2izb-sklenarska-obytny-subor-athos---porthos---aramis-68m2--80m-zahrada-klimatizacia-alarm-vlastne-kurenie-v-blizkosti-horskeho-parku-garaz.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Starom meste na ul. 29 augusta veľký priestranný 3 izb. byt o výmere 102m2( byt má 88m2, pivnica 14m2). Nachádza sa na 4 poschodí v 5 podlažnom tehlovom bytovom dome bez výťahu je (u vlastníkov je záujem o vybudovanie výťahu). 3 izby sú veľké a priestranné + navyše je pol izba. Byt bol priebežne v období 1,5 až 5 rokov rekonštruovaný.  Má komplet novú elektrinu, nové stierky, nové plastové okná, nové rozvody kúrenia a radiátory, zrekonštruovanú kúpeľňu so sprchovým kútom, samostatné WC, nové rozvody vody a odpadov, menenú kuchynskú linku, laminátové podlahy a dlažby. Orientácia bytu je na J a na S, LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver, pozemky pod domom sú vysporiadané, výborná lokalita priamo v centre mesta.  Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. http://livereal.sk/nehnutelnost/360355/3izb-ul-29-augusta-priame-centrum-102m2-p-45-po-rekonstrukcii-upraveny-dom-tehla-vlastne-kurenie.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme na prelome mestských častí BA- Ružinov a BA- Vrakuňa, na ul. Pod Gaštanmi, stavebný pozemok o výmere 2500m2 (veľkosť môže byť do cca 11 000m2). Pred pozemkom sú vybudované všetky IS(mestská voda, elektrina, plyn a kanalizácia) a datový kábel. Pozemok je určený na stavbu administratívnej budovy, prevádzky, max do 4 podlaží. Prístupová cesta je nová, asfaltová. V blízkosti sa nachádza momentálne budovaná megazóna Pharos, čím pozemok získava na bonite.  V susedstve sú už novovybudované budovy (stavebné s obchodné firmy) Výborná investičná príležitosť. http://livereal.sk/nehnutelnost/359715/stavebny-pozemok-ruzinov-od-2-500m2-do-11-000m2-pod-gastanmi-cca-500m-od-megazony-pharos-vyborna-poloha-a-cena-za-m2-45eur.htm?show_web=1 (AReality)
RK MER - Predaj DVOJGARSÓNKA, Námestie hraničiarov, Bratislava V – PETRŽALKA, 11 poschodie z 12 poschodí, v OV, PANEL, 2x výťah, celková plocha: 48,51m2 (36,34 m2 byt + 10 m2 2x zrušená loggia – prerobená na obytnú časť + 2,17m2 pivnica), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – plastové okná so žalúziami, nové plávajúce podlahy v izbách, nové maľovky, stierky, murované jadro, kúpeľňa spoločná s WC (vaňa) – pôvodná, kuchyňa – nová kuchynská linka so spotrebičmi – elektrický sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, vstupná chodba – vstavaná skriňa ROLLDOR. Dom je zateplený z jednej strany, taktiež je vymenená vchodová brána a nové schránky. Byt je situovaný v príjemnom prostredí, kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlka, detské ihriská, zdravotné stredisko, lekárne, Lidl, Samoška, v blízkosti cyklistická trasa, dobrá dostupnosť MHD - len 7 minút do centra. Bezproblémové parkovanie pri dome. Slušný čistý vchod uzamykateľný na čip. Cena: 74.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru (AReality)
RK MER - Predaj DVOJGARSÓNKA, Námestie hraničiarov, Bratislava V – PETRŽALKA, 11 poschodie z 12 poschodí, v OV, PANEL, 2x výťah, celková plocha: 48,51m2 (36,34 m2 byt + 10 m2 2x zrušená loggia – prerobená na obytnú časť + 2,17m2 pivnica), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – plastové okná so žalúziami, nové plávajúce podlahy v izbách, nové maľovky, stierky, murované jadro, kúpeľňa spoločná s WC (vaňa) – pôvodná, kuchyňa – nová kuchynská linka so spotrebičmi – elektrický sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, vstupná chodba – vstavaná skriňa ROLLDOR. Dom je zateplený z jednej strany, taktiež je vymenená vchodová brána a nové schránky. Byt je situovaný v príjemnom prostredí, kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlka, detské ihriská, zdravotné stredisko, lekárne, Lidl, Samoška, v blízkosti cyklistická trasa, dobrá dostupnosť MHD - len 7 minút do centra. Bezproblémové parkovanie pri dome. Slušný čistý vchod uzamykateľný na čip. Cena: 74.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I - Staré Mesto – CENTRUM, v OV, TEHLA, nezateplený, 3 poschodie z 5 poschodí, výťah. Celková výmera bytu vrátane balkónu : 87 m2 (z toho plocha bytu: 77,41 m2 + plocha pivnice k bytu 3,65 m2 + balkón pozdĺž celej obývačky 9 m2 (podlahová plocha bytu: 81 m – byt + pivnica)). Byt je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, pozostáva zo : vstupnej chodby, kuchyni s komorou (komora s oknom), kúpeľni (vaňa) s oknom, samostatné WC a troch priestranných izieb so samostatným vstupom, v kuchyni, kúpeľni, komore a v jednej izbe sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu, ostatné okná v 2 izbách sú zachovalé pôvodné drevené, podlahy: v izbách a vo vstupnej chodbe sú zachovalé drevené parkety. Správcovské poplatky sú vo výške 230,- EUR. Orientácia bytu: kuchyňa, kúpeľňa, komora a 1x izba orientované – Z - s výhľadom do dvora a na Slavín a 2 izby do ulice – V - s výhľadom na Kolibu a Kamzík. Dom má novú vlastnú kotolňu, novú vstupnú bránu uzamykateľnú na čip, nové schránky, plánuje sa rekonštrukcia balkónov, dvor zo zeleňou, parkovanie pred domom, slušný vchod. Super cena: 135.000,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3izbový byt, Družstevná ul., Modra – lokalita „Majolika“, okr. Pezinok – len 25 km od Bratislavy, tichá lokalita, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ DOM, stavba rok 1981, 2 poschodie z 3 poschodí, bez výťahu, kotoľňa v dome, celková plocha: 87,75 m2 (73,57m2 byt + 11,18 m2 pivnica + 3 m2 balkón), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – nové plastové okná so žalúziami, nové plávajúce podlahy - v kuchyni a v izbách, elektrika – pôvodná, vchodové a interiérové dvere - pôvodné, kuchyňa – nová kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umakartové jadro, kúpeľňa – pôvodná, WC – samostatné. Izby majú samostatné vstupy. Mesačné náklady: 208,-eur/3osoby + energie. K bytu prináleží aj podiel na pozemku. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, zdravotné stredisko, banky, reštaurácie, dobré dopravné spojenie, v okolí dostatok zeleňe. Cena: 72.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predáme v Dúbravke na ul. Cabanova, 2 izb. byt o výmere 50m2. Nachádza na 4 poschodí v 4 podlažnom bytovom dome bez výťahu (len 12 bytov v celom dome). K bytu je k dispozícii aj balkón na medziposchodí. Byt je po kompletnej nadštandardnej rekonštrukcii. Má komplet novú elektrinu, nové stierky, plastové okná, laminátové podlahy a dlažby, nové interierové dvere a zárubne, vchodové bezpečnostné dvere, nadštandardnú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, modernú kúpeľňu prepojenú s WC, 2x rolldor. Byt je klimatizovaný, kúrenie je vyregulované, bytový dom má novú strechu a je pred zatepelním.  Vo fonde opráv je dosť prostriedkov na realizáciu zateplenia aj bez úveru. Kúpa možná aj na úver, v prípade záujmu môže v byte zostať aj zariadenie. Výborná a vyhľadávaná lokalita pri lese. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu. http://livereal.sk/nehnutelnost/357847/2izb-cabanova-p-44-50m2-nova-strecha-nadstandardna-moderna-rekonstrukcia-klimatizacia-nizkopodlazny-dom.htm?show_web=1 (AReality)
RK MER – Predaj 3izbový byt, Družstevná ul., Modra – lokalita „Majolika“, okr. Pezinok – len 25 km od Bratislavy, tichá lokalita, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ DOM, stavba rok 1981, 2 poschodie z 3 poschodí, bez výťahu, kotoľňa v dome, celková plocha: 87,75 m2 (73,57m2 byt + 11,18 m2 pivnica + 3 m2 balkón), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – nové plastové okná so žalúziami, nové plávajúce podlahy - v kuchyni a v izbách, elektrika – pôvodná, vchodové a interiérové dvere - pôvodné, kuchyňa – nová kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umakartové jadro, kúpeľňa – pôvodná, WC – samostatné. Izby majú samostatné vstupy. Mesačné náklady: 208,-eur/3osoby + energie. K bytu prináleží aj podiel na pozemku. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, zdravotné stredisko, banky, reštaurácie, dobré dopravné spojenie, v okolí dostatok zeleňe. Cena: 72.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predáme na ul. Sputniková, 2,5 izb. byt o výmere 71m2 (byt má 62,5m2, pivnica 1m2, loggia 8m2). Byt sa nachádza na 6 poschodí v 6 podlažnom bytovom dome. Bytový dom je zateplený, má opravovanú strechu a vstup na čip (idú sa meniť stúpačky a bude nový výťah). Byt prešiel cca pred 10 rokmi rekonštrukciou. Okná sú plastové, nové rozvody vody a odpadov, rekonštruovaná bola kúpeľňa (so sprchovým kútom), WC, kuchyňa + 2x rolldor.  Vchodové dvere sú bezpečnostné, interierové dvere boli repasované, podlahy  v sú izbách dubové parkety, zvyšok je dlažba. Orientácia bytu na východ, LV bez tiarch, pozemok pod domom je vysporiadaný, kúpa možná aj na úver, nájom sa platí cca 200€ na 3 osoby (sú preplatky). Výborná lokalita Ružinova. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. http://livereal.sk/nehnutelnost/356469/3izb-sputnikova-71m2-p-66-po-ciastocnej-rekonstrukcii-loggia-vyborna-lokalita.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Starom meste na ul. Fraňa Kráľa 3 izb. byt o výmere 71m2 (byt má 68m2, francúzky balkón 1m2 + pivnica cca 2m2). Nachádza sa na prízemí  (pod bytom sú vykurované pivnice) v 5 podlažnom bytovom dome. Bytový dom je tehlový, zateplený, upravený vstup, nová brána, nové schránky, nové okná na medziposchodí, nová vlastná kotolňa (bez úveru, všetko sa platilo v hotovosti), spoločný dvor, možnosť parkovania vo dvore, brána na diaľkové ovládanie. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Má nové plastové okná, komplet novú elektrinu, znižované stropy, nové omietky, kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, el. rúra, elekrická várna doska, komínový digestor) nové podlahy a dlažby, vchodové bezpečnostné dvere, nové interierové dvere a zárubne, 2x veľké posuvné dvere, 2x rolldor, vo vstupnej hale sú steny obkladané kameňom.  Orientácia bytu je na Z a na S, mesačné náklady sú cca 130 EUR, LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver. V prípade záujmu môže zostať aj zariadenie (bez doplatku). Výhody: luxusný, slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. http://livereal.sk/nehnutelnost/354084/luxusny-3izbul-frana-krala-70m2-centrum-ticha-vyhladavana-lokalita-zrekonstruovany-dom-parkovanie-vo-dvore.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v centre mesta pri hrade, na ul. Zámocká kancelársky priestor o výmere 63m2. Nachádza sa na 1 poschodí (nie prízemie) v 4 podlažnom tehlovom bytovom dome. Dom bol kolaudovaný v roku 2003. Výhľad z priestoru je na ul. Zámocká, veľmi nízke prevádzkové náklady, nová kuchyňa, nová kúpeľňa, 3x francúzsky balkón, vchodové bezpečnostné dvere, možnosť dorobiť klimatizáciu. Kúpa možná aj na HU. Vynikajúca adresa na bývanie a podnikanie. http://www.livereal.sk/reality/1165/2izb-ul-zamocka-63m2-novostavba-pri-hrade-vyhodna-ponuka-priamo-v-centre-vyborna-cena (AReality)
Predáme v Podunajských Biskupiciach na ul. Bieloruská 1 izb. byt o výmere 33m2. Nachádza sa na 6 poschodí v 7 podlažnom bytovom dome. Bytový dom, je zateplený, má novú strechu, nový výťah. Byt je v slušnom pôvodnom stave, orientovaný do dvora. K bytu prináleží komora na poschodí a pivnica v suteréne. Veľmi slušný vchod, nájom je 78€, LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver, okamžite k dispozícii. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. http://livereal.sk/nehnutelnost/317798/1izb-bieloruska-33m2-p-67-slusny-povodny-stav-ihned-volny.htm (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový byt, Miletičova ul., Bratislava II – Ružinov, 2 z 3 poschodí, bez výťahu, v OV, TEHLA, len 3 minút DO CENTRA, celková plocha: 81,48 m2 (80m2 byt + 1,48 m2 pivnica, byt je bez balkóna/loggie), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – nové maľovky, plastové okná, bezpečnostné dvere, interiérové dvere – pôvodné, pôvodné rozvody, elektriky, vody, kuchyňa – zánovná kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa (vaňa) – nová sanita, nové obklady, dlažby, WC – samostatné, 3x izba – samostatná vstup, v obývačke klimatizácia, podlahy – nová plávajúca podlaha. Orientácia bytu: JZ. Mesačné náklady 185,-eur/2 osoby + energie. V okolí domu kompletná občianska vybavenosť – Apollo business center, škola, škôlka, posilňovňa, tržnica, potraviny, kúpalisko Delfín, dobrá dostupnosť MHD – 3min. do centra. Parkovanie pri dome. Slušný čistý vchod. Cena: 120.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Autogramiáda Ivana Baja - Smiech na lane

Reklama
Delicious Bookmark this on Delicious
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk