Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 23.7.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.3481USD   27.485CZK   0.79050GBP   309.63HUF   4.1473PLN   7.6170HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Hoci konzultačné firmy sa v hlavnom meste sťažujú, že na trhu niet nových klientov, pohľad do štatistík je optimistickejší. Podľa združenia Bratislava Research Fórum (BRF), ktoré spája niekoľko poradenských spoločností v druhom kvartáli poklesla neobsadenosť kancelárskych priestorov v hlavnom meste pod 14 percent. (eTrend)
Až desatina zo všetkých bratislavských bytov nie je trvalo obývaná. Z celkových takmer 197-tisíc bytov je 19 288 prázdnych alebo slúži na dočasný prenájom, vypočítala poradenská spoločnosť Bencont Investments na základe údajov z vlaňajšieho sčítania obyvateľstva. (eTrend)
V novej komerčnej zóne Pharos Park pri bratislavskom letisku sa po piatich rokoch príprav začala výstavba prvého obchodného domu. Z viacerých ohlásených reťazcov začal ako prvý stavať nemecký predajca pre domácich majstrov a remeselníkov Bauhaus. Prvú predajňu na Slovensku má otvoriť na budúcu jar. V rovnakom čase by mal otvárať športový diskont Decathlon a krátko po nich aj predajca nábytku Sconto. (eTrend)
Žilinské sídlisko Hájik sa rozrastá o novostavbu pomenovaná Slnečná terasa. Miestna developerská firma PTM-Byty, s.r.o., tu už v tretej etape buduje komplex s plánovanou viac než stovkou bytov. (eTrend)
Jedno zatvorenie obchodného centra za druhým, to je realita v Spojených štátoch amerických. V minulosti úspešné priestory plné nájomníkov a nakupujúcich zažívajú ťažké časy po odchode kľúčových značiek, takzvaných kotevných nájomcov, za ktorých nevedia majitelia centier nájsť plnohodnotné náhrady. Situácia sa týka aj niektorých slovenských miest. (eTrend)
Financovanie bývania: Počas sporenia možno požiadať o prevod práv na najbližších príbuzných v priamom rade (eTrend)
Priemerná výška nájmu kancelárskych priestorov v druhom kvartáli tohto roka v Bratislave vykázala ako celok pokles až na štvrtý bratislavský obvod. Vyplýva to z údajov o trhu kancelárskych priestorov za druhý kvartál tohto roka, ktoré zverejnil portál Kancelarie.sk. (eTrend)
Klebety o predaji obchodného centra Eurovea chodili po Bratislave niekoľko mesiacov. Dnes prichádza potvrdenie – nákupné stredisko s kanceláriami získal Peter Korbačka z finančnej skupiny J&T. (eTrend)
Na brehu Liptovskej Mary vyrastá Marina Liptov. Ide o prvú fázu rozsiahleho rekreačného rezortu na západnej strane pri obci Bobrovník. Areál je známy aj pod názvom Castoria a do médií sa dostal najmä vďaka bývalému spoluvlastníkovi, dnes ministrovi, Jánovi Počiatkovi. V projekte však už nefiguruje. (eTrend)
(eTrend)
Citlivé územie na Ružinovskej ulici v Bratislave vedľa reštaurácie 4in je opäť predmetom diskusií. Nedávno sa totiž k téme uskutočnila verejná diskusia medzi okolitými obyvateľmi, samosprávou a investorom, ktorá priniesla rôzne názory. Novým majiteľom projektu známeho ako Ružinovská 2010 sa medzičasom stala spoločnosť Real Business. (eTrend)
Po odštartovaní výstavby nákupného centra Forum v Poprade sa pohol dopredu aj projekt rovnomenného prešovského projektu. Holandský developer Multi Development rokuje o spolupráci s majiteľom susedného obchodného domu Tesco Stores SR. (eTrend)
V poľskej metropole pripravujú ďalšiu výstavbu. Pôvodom slovenská developerská skupina HB Reavis začína práce na druhej fáze biznis centra Gdański, ktoré úvodnú etapu zdvojnásobí. Komplex v blízkosti množstva dopravných ťahov sa v porovnaní s tunajšími projektmi firmy vyznačuje netradičnou architektúrou. (eTrend)
Bratislavský Doprastav, najväčšia spoločnosť na slovenskom stavebnom trhu, podľa minuloročných tržieb vykázal za vlaňajšok stratu 60,4 milióna eur na základe individuálnej účtovnej závierky, zostavenej podľa medzinárodných účtovných štandardov (IFRS). (eTrend)
Spoločnosť Rasperia Trading z priemyselného konglomerátu Basic Element, ktorý vlastní ruský oligarcha Oleg Deripaska, si podľa oznámenia Strabagu uplatnila call opciu na nákup akcií koncernu a zvýšila svoj podiel na 25 percent. (eTrend)
Rozostavaný bytový dom Le Monde na ulici Jozefa Kronera na martinskom sídlisku Ľadoveň dokončí nový investor. Stavbu chce zvýšiť o dve podlažia a zväčšiť priľahlé parkovisko. Mesto Martin už začalo územné konanie na zmenu stavby. (eTrend)
(eTrend)
V prvom polroku tohto roku minuli realitní investori na Slovensku podstatne menej peňazí ako vlani za rovnaké obdobie. Druhý polrok by však mal priniesť viacero transakcií, ktoré vlaňajšiu úspešnú bilanciu napodobnia. (eTrend)
Po rozpačitom vývoji od začiatku roka stavebná produkcia v máji medziročne stúpla o dve percentá na 386,1 milióna eur, podľa predbežných údajov, ktoré oznámil Štatistický úrad SR. (eTrend)
Na dodatočné povolenie pozastavenej kontroverznej stavby Domino v Petržalke zareagovali obyvatelia okolitých domov odvolaním. Developer podľa nich dokladal dokumenty po zákonnej lehote a nepožiadal mesto o nové záväzné stanovisko. (eTrend)

Pravda

Slováci sa aktuálne rekordne zadlžujú, aby si zabezpečili vlastné bývanie, ktoré však preplácajú viac ako ľudia v okolitých krajinách. (Pravda)
V Dubaji vznikne hotelový a zábavný komplex, ktorého súčasťou bude najväčšie nákupné stredisko na svete. (Pravda)
Pri predaji nehnuteľnosti existuje určitá postupnosť krokov, ktoré pozná každý dobrý realitný maklér. A odteraz aj vy. (Pravda)
Ceny domov sa v mnohých krajinách pohybujú vysoko nad historickými priemermi a svet musí konať, varuje MMF. (Pravda)
V prvom štvrťroku tohto roka začala výstavba 3 678 bytov, čo je medziročne o 44 % viac. (Pravda)
Buď je krásny byt a okolie nič moc. Alebo okolie krásne a byt v dome, kde developeri a architekti zabudli, že tu budú bývať ľudia. Hájpark chce byť iný. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie na Slovensku sa v I. kvartáli medziročne zvýšili o 6 eur na 1 221 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Rozžeravený londýnsky trh nehnuteľností zaznamenal ďalší rekord. Nemenovaný boháč z východnej Európy si kúpil strešný apartmán za 140 miliónov libier. (Pravda)
Skupina HB Reavis predala tri budovy kancelárskeho projektu City Business Center (CBC), ktoré sa nachádzajú na Karadžičovej ulici v Bratislave. (Pravda)
Kvalita stavebných prác naďalej klesá. Väčšina stavebných spoločností v Česku priznáva, že stavia na "hranici bezpečnej ceny". (Pravda)
Londýnsky West End je celosvetovo najdrahším kancelárskym trhom už druhý rok po sebe. (Pravda)
Ceny domov vo Veľkej Británii rástli najrýchlejším tempom za viac ako šesť rokov. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie sa v štvrtom kvartáli 2013 znížili o 5 eur na hodnotu 1 215 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Priemerná cena mesačného nájmu s energiami v Bratislave dosiahla v poslednom štvrťroku 2013 necelých 736 eur. (Pravda)
V roku 2013 sa v Bratislave predalo celkovo 2 445 bytov. Takmer 50 % z nich tvorili byty v nových projektoch. (Pravda)
V roku 2013 sa na bratislavskom rezidenčnom trhu novostavieb predalo 2 258 bytov, čo je o 14,2 % vyšší predaj ako v roku 2012. (Pravda)
Developeri vlani v Prahe predali spolu 5015 nových bytov, čo je medziročne o 24,9 percenta viac. (Pravda)
V Prahe skolaudovali bytový dom Rezidencia Eliška. Má 93,6 metra a je najvyššou čisto bytovou budovou v Česku. (Pravda)
Realitný trh v Českej republike čaká v budúcom roku ďalšie oživenie, posilniť by sa mali aj väčšie realitné kancelárie. (Pravda)
Spoločnosť Best Hotel Properties získala 90-percentný podiel v Hoteli InterContinental Praha za 36 mil. eur. (Pravda)

iDNES.cz

Divné, nezvyklé, ale majestátní a krásné. Takové jsou favorité prestižní soutěže World Festival of Interiors, která v říjnu vyhlásí nejzajímavější interiér roku 2014. Podívejte se, jaké realizace se probojovaly do finále.


(iDNES.cz)
Časté návštěvy na webu Bydlení portálu iDNES.cz přiměly majitele nového bytu k několika rozhodnutím. První z nich bylo zásadní: se zařízením nového bytu by měl pomoci profesionál.


(iDNES.cz)
Češi se při koupi nového bytu rozhodují podle lokality a ceny. Skoro tři čtvrtiny nemění městskou část. Kvalitu projektu už tolik neřeší. Přitom právě nedostatky ve výstavbě jsou vždy předmětem reklamací a následného zklamání.


(iDNES.cz)
Bílá kuchyň? Omyl. Letošním favoritem je fialová barva, byť v kombinaci s bílou nebo kávovou. Odvážná barevnost se prosadila i díky takzvané multimediální 3D kabině, kde si zájemce může vyzkoušet barevnou simulaci své kuchyňské linky.


(iDNES.cz)
Praha se už nevylidňuje. Do hlavního města míří lidé z regionů i z ciziny. Do šířky už ale město příliš neporoste. Nové čtvrti mají vznikat v dnes zanedbaných, původně spíše industriálních zónách. O satelitní městečka za Prahou lidé ztratili zájem.


(iDNES.cz)
Příběh domu, který dnes majiteli slouží nejen jako firemní sídlo, ale zároveň také k rekreačnímu bydlení, začal mnohem dříve, než se investorovi podařilo najít vhodný pozemek a autory projektu. Kromě jasně vymezeného poslání stavby hrála hlavní roli také velkorysost a kvalita její realizace.


(iDNES.cz)
Větrat, větrat a zase větrat. V horku to jinak nejde. Jenže otevřená okna nebo dveře na terasu jsou pozvánkou pro nežádoucí pyly, mouchy, komáry i můry. Sítěmi proti hmyzu však bez problémů projdou čtyřnozí spolubydlící. Pokud mají vlastní dveře.


(iDNES.cz)
Majitelka rodinného domu si nevěděla rady se zařízením koupelny. Toužila po něčem originálním, co by ji ale přesně vystihovalo. Při rozhovoru s návrhářkou se zmínila, že je vášnivá čtenářka. A nápad na netradiční koupelnu byl na světě.


(iDNES.cz)
Léto je ideální doba na cesty za architekturou. Dny lidové architektury otevřely v Libereckém kraji turistům i běžně nepřístupné památky včetně zajímavých statků, kde lidé bydlí. V Praze zase probíhá festival Landscape. Žižkovské nádraží tak zaplavila zeleň v řadě podob.


(iDNES.cz)
Historické a památkově chráněné budovy v centru Prahy skrývají jedinečné architektonické prvky. Nyní si je mohou zájemci prohlédnout zdarma. První exkurzi pro veřejnost po svých šesti historických budovách pořádá společnost Flow East.


(iDNES.cz)
Víno a umění. Této dvojici se vždy dařilo, byť někdy se špatnými konci... V pražské Skořepce, v domě U smrti čp. 354 bydlel v 17. století nejvýznamnější český barokní malíř Petr Brandl. Upil se. Architekt a malíř Jan Špaček v domě na témže místě navrhl interiéry vinného šenku...


(iDNES.cz)
"Stavby zajímavých realizací dotujeme ze svého, proslaví nás totiž po světě," říká mladý architekt Marek Obtulovič, který pracuje ve slavném vietnamském ateliéru Vo Trong Nghia. Kancelář, která zaslouženě sbírá světová ocenění, se proslavila konstrukcemi z typicky asijského materiálu: bambusu.


(iDNES.cz)
Rychle a s co nejmenší námahou. Takový by měl být úklid, a nejen v létě. V době, kdy převažují hladké podlahy, lze úklid zvládnout jen s tyčovým vysavačem nebo mopem. U vytírání už nemusíte ani být.


(iDNES.cz)
Kaplického knihovna by se mohla přeměnit v galerii moderního umění. Postarat se o to mají světově uznávaní architekti. Na Ministerstvu kultury nyní hledají možnosti, jak projekt uvést v život.


(iDNES.cz)
Panelákový byt 3+1 si dva mladí muži přáli upravit tak, aby splňoval jejich nároky na bydlení. Velmi špatný technický stav interiéru převážila poloha domu v zeleni a u metra, která majitelům zcela vyhovovala.


(iDNES.cz)
Vzala jsem si hypotéku na domek a rozhodla se, že svůj současný malý byt pronajmu. Do vybavení bytu jsem investovala dost peněz, takže mi nebylo jedno, komu byt pronajmu, píše ve svém příběhu čtenářka Alena.


(iDNES.cz)
“Zákazníci již řadu marketingových triků e-shopů prohlédli. Chápou, že ´sleva 70 procent z původní ceny´ bývá často pouze imaginární,” tvrdí Petr Václav ml., jeden z majitelů české společnosti levneElektro.cz.


(iDNES.cz)
Tenhle příběh je varováním před neuváženou rekonstrukcí staršího rodinného domu, která se zvrhla v děsivou noční můru a kolaps rodinných financí. Na začátku všeho byl splněný sen o životě v domečku se zahrádkou. Když ale selže řemeslník, je všemu konec.


(iDNES.cz)
Poslední příspěvek naší soutěže O nejlépe upravené okolí domu je hodně překvapivý. Stojí totiž za ním společenství vlastníků, tedy hned řada lidí, nikoliv jediná rodina. Je to důkaz, že lidé ještě dokážou myslet nejen na sebe.


(iDNES.cz)

AReality

RK MER – Predaj 6 izbový dom, KALINKOVO, okres: Senec, TREBA VIDIEŤ! IBA 17 km od BRATISLAVY – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, ZATEPLENÝ DOM, samostatne stojaci, dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, S MOŽNOSŤOU VYUŽITIA DVOJGENERAČNÉHO RODINNÉHO DOMU (predpríprava urobená), dobre dispozične riešený, v tichej uličke, v zástavbe rodinných domov, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. K DISPOZÍCII ZNALECKÝ POSUDOK z 05/2014 ohodnotený na 270.000,- EUR. Rodinný dom bol pôvodne postavený v roku 1975 a v rokoch 2012 a 2013 PREŠIEL ROZSIAHLOU – KOMPLETNOU RENOVÁCIOU - REKONŠTRUKCIOU VRÁTANE NADSTAVBY 2.NP (kompletná rekonštrukcia od základov - od nových rozvodov elektriky, kúrenia, kanalizácie, vodoinštalácie, fasády, zateplenia, omietok, prípravy rozvodov na ALARM, príprava rozvodov na internet, prípravy na saunu, sanity ... atď.... Výmera pozemku: 802 m2, zastavaná plocha: 173,95 m2 (podpivničenie (1.PP - 65,77 m2, 1.NP – 173,95 m2, 2.NP – 140,54 m2), celková úžitková plocha: 340 m2, stavba: zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál a siporexových tvárnic s dostatočným zateplením v skladobnej hrúbke nad 45 cm, okolie domu upravené zámkovou dlažbou, terasa cca 8x8 – zámková dlažba. Inžinierske siete: vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia, plyn, elektrika 220 – 380 V, nové kúrenie – plynový kotol – Buderus prepojený s dvoma výmenníkmi (samostatne pre 1.NP a 2.NP), ohrev vody: plynový zásobník ohrievača zn. Buderus, vykurovanie v dome: radiátory, prízemie (1. NP) a 1. poschodie (2.NP) má vlastný výmenník ústredného vykurovania, bezpečnostné dvere, plastové okná (euro okná) s imitáciou dreva, drevené interiérové dvere s drevenými zárubňami. Dispozičné riešenie rodinného domu: Prízemie (1.NP) – ZP 173,95 m2: vstupná chodba – podlaha dlažba, veľká priestranná obývačka prepojená s kuchynskou časťou, k dispozícii nová kuchynská linka (so zabudovanou chladničkou s mrazničkou, elektrický sporák s varnou doskou a teplovzdušnou rúrou, digestor, umývačka riadu, drez), 2 izby – z toho jedna izba so šatníkom, komora – úložný priestor, podlahy v izbách – plávajúce, predpríprava kúpeľne (osadený základ GEBERIT, rebríkový radiátor), príprava na saunu, sprchovací kút - hotový, oddychová miestnosť – podlaha dlažba - s výstupom na terasu. Výstup na 1. Poschodie (2.NP) – drevené schodisko. 1. poschodie (2.NP) – ZP 140,54 m2: veľká priestranná obývačka prepojená s kuchynskou časťou, chodba, 2x izby, predpríprava kúpeľne (osadený základ GEBERIT, rebríkový radiátor). Podpivničenie (1.PP) ZP 65,77 m2: miestnosť – kotolňa + 2 miestnosti, prístup do pivničných priestorov z domu aj z vonku. Parkovanie vo dvore, vstupná brána: predpríprava na diaľkové ovládanie. Dobrá lokalita, nachádza sa tu kompletná občianska vybavenosť, obecný úrad, základná obchodná sieť, základná škola a pod. Kalinkovo poskytuje možnosť športového a kultúrneho vyžitia. Super cena: 260.000,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I - Staré Mesto – CENTRUM, v OV, TEHLA, nezateplený, 3 poschodie z 5 poschodí, výťah. Celková výmera bytu vrátane balkónu : 90 m2 (z toho plocha bytu: 77,41 m2 + plocha pivnice k bytu 3,65 m2 + balkón pozdĺž celej obývačky 9 m2 (užitková plocha bytu: 81 m – byt + pivnica)). Byt je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, pozostáva zo : vstupnej chodby, kuchyni s komorou (komora s oknom), kúpeľni (vaňa) s oknom, samostatné WC a troch priestranných izieb so samostatným vstupom, v kuchyni, kúpeľni, komore a v jednej izbe sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu, ostatné okná v 2 izbách sú zachovalé pôvodné drevené, podlahy: v izbách a vo vstupnej chodbe sú zachovalé drevené parkety. Správcovské poplatky sú vo výške 230,- EUR. Orientácia bytu: kuchyňa, kúpeľňa, komora a 1x izba orientované – Z - s výhľadom do dvora a na Slavín a 2 izby do ulice – V - s výhľadom na Kolibu a Kamzík. Dom má novú vlastnú kotolňu, novú vstupnú bránu uzamykateľnú na čip, nové schránky, plánuje sa rekonštrukcia balkónov, dvor zo zeleňou, parkovanie pred domom, slušný vchod. Super cena: 123.000,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 48.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 48.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
NOVOSTAVBA, 2 izbový byt, prenájom, Hlbinná, BA - P.Biskupice, 50 m2 + 8 m2 loggia, 2/3 p. s výťahom, kompletne zariadený nábytkom a el. spotrebičmi. Byt pozostáva z priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou a vstupom na veľkú loggiu s posedením, samostatnej spálne, kúpelne spojenej s WC. K bytu patrí pivnica a parkovacie miesto na súkromnom pozemku. Byt sa nachádza v tichej lokalite v uzatvorenom dvore s výhľadom do záhrad, s dobrou občianskou vybavenosťou a infraštruktúrou. Vhodný pre 2 osoby prípadne rodinu s malým dieťaťom bez domácich zvierat. Voľný od 1.8.2014. Cena prenájmu 550 EUR/mes vrátane energií, KTV, internetu a parkovacieho státia. Pri podpise NZ sa vyžaduje zábezpeka (kaucia) vo výške 550 EUR + prvé nájomné + jednorázová provízia pre RK vo výške 400 EUR. Viac info na 0918 792 078, 0903 792 078. (ID 10644) (AReality)
Predáme v Ružinove na ul. Muškátová 3 izb. byt o výmere 68m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí (cca 2m od zeme) v 4 podlažnom bytovom dome s výťahom. Bytový dom je zateplený. Byt je v  pôvodnom slušnom stave (drevene parkety v izbách, v chodbe a kuchyni je PVC). Orientácia bytu je V-Z. K bytu prislúchajú 2 pivnice. Mesačné náklady sú cca 90€/1 osobu. Výhody: výborná lokalita, tiché prostredie, obchody (RETRO), škola, škôlka, zastávka trolejbusov cca 100m od domu. http://livereal.sk/nehnutelnost/416600/3-izb-muskatova-68m2-zvysene-prizemie-vyborna-lokalita.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme na ul. Sklenárska, veľmi pekný moderný 2 izb. byt o výmere 68m2 (byt má 64m2, loggia 4m2). Nachádza sa na prízemí v 7 podlažnom tehlovom bytovom dome (obytný súbor Athos – Porthos – Aramis). Kolaudácia domu bola okolo roku 2008. Byt má vlastné kúrenie (podlahové), je zabezpečený alarmom a klimatizovaný. Obývacia izba je prepojená s kuchynským a jedálenským kútom a so vstupom do záhrady, malá komora pri kuchyni, samostatná spálňa, nadštandardná kúpeľňa so sprchovým kútom, vchodové bezpečnostné dvere, rolldor, murovaný barový pult, v interiéri použitý kameň, slnečná loggia a záhrada vhodná na oddych a relax. Orientácia bytu je na Z, nízke prevádzkové náklady. V prípade záujmu je možné dokúpiť si garáž. LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver, výborná a vyhľadávaná lokalita v blízkosti Horského parku a Slavína, slepá ulica, čím je zaručené maximálne súkromie. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, vynikajúca adresa na podnikanie a bývanie. http://livereal.sk/nehnutelnost/358554/2izb-sklenarska-obytny-subor-athos---porthos---aramis-68m2--80m-zahrada-klimatizacia-alarm-vlastne-kurenie-v-blizkosti-horskeho-parku-garaz-znizena-cena.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Bratislave - Podunajské Biskupice na ul. Bieloruská 4 izbový zrekonštruovaný byt o výmere 80m2 vrátene lodžie. Byt sa nachádza na 5 poschodí v 8 podlažnom bytovom dome s výťahom. Bytový dom je zateplený. Byt bol rekonštruovaný v roku 2010 (plastové okná, plávajúca podlaha, keramická dlažba, nová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (varná doska, rúra, digestor, umývačka riadu), kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC. V byte sú vstavané skrine. Kúrenie je ústredné. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť (škola, škôlka, detské ihriská, obchody, Tesco, Lidl, Billa, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, park). Je možný HU. http://livereal.sk/nehnutelnost/415370/4izb-s-lodziou-ul-bieloruska-80m2-p58-zrekonstruovany.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme 1 izbový byt v Petržalke na ul. Znievska o výmere 38m2 (+pivnica). Nachádza sa na 12. poschodí v 12 podlažnom panelovom bytovom dome (rekonštrukcia strechy v roku 2012 - izolácia), v bytovom dome sa nachádzajú 2 výťahy. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná, zásuvky, vypínače, nové vchodové dvere (protipožiarne), nová kuchynská linka ktorej súčasťou zostáva zabudovaný sporák, sklo keramická varná doska, digestor a práčka, súčasťou izby je rolldor skriňa. Byt má novú kúpeľňu s klasickou vaňou a nové WC. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet. Výhody: slnečný, pekný výhľad v blízkosti kompletná občianska vybavenosť. K cene bude pripočítaný poplatok pre RK za kompletný právny servis vo výške 2 000 €. (AReality)
Predáme v Stupave, lokalita Stupava Západ, ul. Jána Ondruša,  3 izb. byt s loggiou o výmere cca 77m2 (byt má 70m2, loggia 7m2). Je to tehlová novostavba v nízkopodlažnom (3 podlažia) bytovom dome rodinného charakteru. Byt sa predáva v štádiu holobyt, ktorý obsahuje: plastové okná, vchodové dvere, dvere do technickej miestnosti, elektroinštalácia (bez zásuviek a vypínačov), voda, odpady, zateplenie bytu z vonkajšej strany, dorobený prístupový chodník, dorobené parkovacie miesto pre 1 auto.  Doplatok je podla dohody za kúrenie a potery. Byty sú nízkoenergetické, predpokladané náklady do 100 €. Výborná lokalita s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do BA. Super cena. Možnosť dorobenia aj do štádia na kľúč. http://livereal.sk/nehnutelnost/398892/3izb-stupava-holobyt-novostavba-tehla-loggia-77m2-p-33-startovaci-nizkoenergeticky-byt-pre-mladu-rodinu.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v obci Dunajská Lužná, k. ú. Jánošíková novostavbu 5 izb. RD na 2,4 á pozemku so VIS(mestská voda, plyn, elektrina, kanalizácia) situovaný v tichej zastavanej časti obce, pri hrádzi na konci slepej ulice, žiadna premávka. Stavba RD (2002- 2005) realizovaná svojpomocne majiteľom domu za použitia najkvalitnejších stavebných materiálov (tehla 38 porotherm, drevo, krytina Bramac, zateplený polystyrénom), s alternatívnym zdrojom tepla ( krbová vložka- ručná práca, teplovzdušné prieduchy do každej miestnosti (6x)). Nízkoenergetický dom, energetický certifikát "B". Dom je 2 podlažný, katalógový projekt PRAKTIK 86 s malými úpravami. Kolaudácia domu prebehla v roku 2012.Úžitková plocha domu 180m2 PRÍZEMIE: 90 m2- Vstupná hala, kuchyňa, obývacia izba prepojená s jedálňou, hosťovská izba, kúpeľňa s wc. Technická miestnosť(14 m2) so zdrojom ÚK, so samostatným vchodom. PODKROVIE: 90 m2- 2x izba, 1x obývacia izba, kúpeľňa(15,6 m2). Kúpa možná aj na úver, výborná lokalita. Výhody: blízko BA ,slnečný, tiché prostredie, zdravotné stredisko, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika, alternatívny zdroj tepla- krb. http://livereal.sk/nehnutelnost/354124/5izb-rd-dunajska-luzna-novostavba-centrum-obce-pri-hradzi-pozemok-244m2-vis-krb-vyborna-lokalita-energ-cert-b.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme na ul. Legionárska (prelom mestských častí BA 1 a BA 3) 3 izb. byt o výmere 77m2. Nachádza sa na 4 poschodí v 4 podlažnom tehlovom bytovom dome bez výťahu. Bytový dom je zrekonštuovaný, má novú fasádu, upravený interiér. Byt je po cca 12 ročnej rekonštrukcii. V celom byte je nová elektrina, plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere, vlastný kotol, kúpeľna je veľká priestranná s rohovou vaňou, z kuchyne je balkón otočený do dvora, veľká komora. V prípade záujmu je možnosť vybudovať krásny mezonet o výmere ďaľších cca 64m2  (3 izby + kúpeľňa). List vlastníctva je bez tiarch, kúpa možná aj na úver, výborná lokalita. Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu. http://livereal.sk/nehnutelnost/386428/3izb-legionarska-77m2-p-44-balkon-vlastny-kotol-tehla-moznost-dobudovat-este-dalsich-64m2.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Ružinove na ul. Kapušianska 3 izb. tehlový byt o výmere 66,4m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí (cca 2,5m od zeme) v 3 podlažnom bytovom dome. Bytový dom má nové vstupné dvere, vyregulované kúrenie a nové stupačky. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá prebehla pred cca 6-8 rokmi. Má plastové okná s vnútornými žalúziami a vonkajšou roletou, rohovú kuchynskú linku, v izbách sú dubové parkety, v hale rolldor. Orientácia bytu je na J a na S, LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver, okamžite k dispozícii, výborná poloha a lokalita. Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu. http://livereal.sk/nehnutelnost/408314/3izb-kapusianska-tehla-66m2-vyborna-lokalita.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Petržalke na ul. Mlynarovičova garzonku o výmere 30,5m2 (byt má 25m2, loggia 5,5m2). Nachádza sa na 3 poschodí v 12 podlažnom panelovom bytovom dome. Bytový dom je zateplený, má plastové okná na medziposchodí, nové vstupné dvere, upravený vchod. Byt bol rekonštruovaný pred cca 10-timi rokmi, má laminátové podlahy, renovovanú kuchynskú linku. Orientácia bytu je na J, náklady na prevádzaku sú cca 85€/1 osobu. Výborná lokalita. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. http://livereal.sk/nehnutelnost/410777/garzonka-ul-mlynarovicova-305m2-p-312-vyborna-lokalita.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Bratislave - Nové Mesto na ulici Nobelova kompletne zrekonštruovaný 1 izb. tehlový byt o výmere 29m2. Nachádza sa na prízemí v 4 podlažnom bytovom dome. Byt je riadne zabezpečený. V byte je všetko nové (rozvody elektriny, vody, kuchynská linka, plastové okná, kúpeľňa, podlahy). Byt má jednu veľkú miestnosť, veľkú kupeľňu a menšiu kuchyňu. Výhody: tiché prostredie. Parkovanie je bez problémové. V okolí je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchody, rýchla dostupnosť do centra. Byt treba vidieť. http://livereal.sk/nehnutelnost/410124/1izb-nobelova-29m2-po-kompletnej-rekonstukcii-tiche-prostredie.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Stupave, lokalita Stupava Západ, ul. Jána Ondruša,  3 izb. byt s loggiou o výmere cca 77m2 (byt má 70m2, loggia 7m2). Je to tehlová novostavba v nízkopodlažnom (3 podlažia) bytovom dome rodinného charakteru. Kúrenie je elektrické. Byt sa predáva v štádiu holobyt, ktorý obsahuje: plastové okná, vchodové dvere, dvere do technickej miestnosti, elektroinštalácia (vrátane zásuviek a vypínačov), potery, el. kúrenie, bojler na TUV, voda, odpady, steny obložené sadrokartonom, vymalované na bielo, v technickej miestnosti dlažba, na loggii dlažba, zateplenie bytu z vonkajšej strany, dorobený prístupový chodník, dorobené parkovacie miesto pre 1 auto. Dokončenie na kľúč je možné. Ku každému bytu patrí 1 parkovacie miesto. Krásna poloha s výhľadom orientovaným do zelene na kulisu Malých Karpát a na južnej strane na tok Stupavského potoka dodáva lokalite neobyčajné čaro. http://livereal.sk/nehnutelnost/187276/3-izb-s-loggiou-77m2-p-33-stupava-novostavba-skolaudovane-tehla-vyborna-cena-velmi-mala-investicia-na-dokoncenie-na-kluc-moderna-fasada.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Stupave, lokalita Stupava Západ, ul. Jána Ondruša,  3 izb. byt s loggiou o výmere cca 83m2 (byt má 73m2, loggia 10m2). Je to tehlová novostavba v nízkopodlažnom (3 podlažia) bytovom dome rodinného charakteru. Kúrenie je elektrické. Byt sa predáva v štádiu holobyt, ktorý obsahuje: plastové okná, vchodové dvere, dvere do technickej miestnosti, elektroinštalácia (vrátane zásuviek a vypínačov), potery, el. kúrenie, bojler na TUV, voda, odpady, steny obložené sadrokartonom, vymalované na bielo, v technickej miestnosti dlažba, na loggii dlažba, zateplenie bytu z vonkajšej strany, dorobený prístupový chodník, dorobené parkovacie miesto pre 1 auto. Dokončenie na kľúč je možné. Ku každému bytu patrí 1 parkovacie miesto. Krásna poloha s výhľadom orientovaným do zelene na kulisu Malých Karpát a na južnej strane na tok Stupavského potoka dodáva lokalite neobyčajné čaro http://livereal.sk/nehnutelnost/397759/3-izb-s-loggiou-83-m2-p-23-stupava-novostavba-skolaudovane-tehla-vyborna-cena-velmi-mala-investicia-na-dokoncenie-na-kluc-moderna-fasada.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v obci Most pri Bratislave na ul. Bratislavská, 2 izb. byt o výmere 53m2. (byt má 49m2, loggia 4m2). Nachádza sa na 1 poschodí (nie prízemie) v 3 podlažnom bytovom dome s výťahom. Dom bol kolaudovaný v 2008, je to nízkoenergetická novostavba. Byt má 2 samostatné izby, halu, samostatnú kuchyňu a kúpeľňú s WC, kúrenie je ústredné, vlastný kotol na plyn, nízke náklady na prevádzku. Nájom na 4 osoby sa platí 60€, plyn 37€ a elektrina 20€. Orientácia bytu je na JZ. V byte sú plastové okná so žalúziami, laminátové podlahy, v kúpeľni je dlažba, kuchynská linka so sporákom (môže zostať aj chladnička) v hale je veľký roldor a v izbe može zostať veľká skriňa. Výborná lokalita a dispozízia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. http://livereal.sk/nehnutelnost/245689/2-izb-most-pri-bratislave-53m2-nizkoenergeticka-novostavba-zasklena-loggia-vlastne-kurenie.htm (AReality)

Reklama
Delicious Bookmark this on Delicious
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk