Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 1.11.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2524USD   27.770CZK   0.78425GBP   308.26HUF   4.2177PLN   7.6640HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Opustená americká dediny Johnsonville má po dramatickej internetovej dražbe nového majiteľa, ktorý za opustenú obec s rybníkom, kaplnkou a niekoľkými domami zaplatil 1,9 milióna dolárov. (eTrend)
(eTrend)
Vo východnej časti Trnavy pribúdajú nové byty. Developerská spoločnosť Lucron práve dokončuje a kolauduje prvú fázu objektu pomenovaného ako Arboria – Slnečná. Vznikla takmer stovka bytov rôznych veľkostí a výmer, v ktorých susedstve vyrastá takmer identická budova. (eTrend)
Na obľúbených Kramároch v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto by mohol do troch rokov pribudnúť ďalší bytový projekt. Spoločnosť Forespo Reality 1 patriaca pod realitný fond Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky zverejnila zámer na výstavbu dvoch bytoviek so spolu 84 bytmi. (eTrend)
Spisovateľ, ktorý chce uniknúť pred svetom a sústrediť sa na tvorbu. Vášnivý surfer bažiaci po týždni na vlnách v chránenej oblasti. Tím prírodných vedcov bádajúci v nehostinných podmienkach. Lekári v krízových oblastiach. Alebo mladý pár, ktorý chce tráviť víkendy v prírode osamote. (eTrend)
Obytná zóna Senec Gardens neďaleko tohto okresného mesta sa ďalej rozrastá. Po vybudovaní umelého jazierka, malometrážnych bytov, niekoľkých rodinných domov, mestských víl a zasieťovania stavebných pozemkov, pribudnú štartovacie byty i byty priamo pri jazere. Developerom je spoločnosť Nep Partners. (eTrend)
V logistickom parku pri Lozorne pri diaľnici do Česka dokončila developerská spoločnosť P3 Logistic Parks piatu halu. V budove s rozlohou 14 675 štvorcových metrov vzniklo vyše šesťtisíc štvorcov špekulatívne, teda bez dopredu podpísaného konkrétneho nájomcu. (eTrend)
Schvaľovanie novostavieb trvá pridlho a spolupráca medzi samosprávou a developermi je stále ťažkopádna a nedokonalá. Územný plán Bratislavy je navyše rigidný a nie je jednoduché ho meniť. Developeri volajú najmä po jasných pravidlách, odznelo na diskusii Stavebného-fóra.sk. (eTrend)
Modernizácia košickej železničnej stanice sa posunula z interiéru k vonkajšku. Stanica získa prístavbu, ktorá sa začala minulý týždeň búraním fasády zo strany Staničného námestia. Vynovená stanica má byť hotová do konca roku 2016. Celkové náklady by mali dosiahnuť 2,8 milióna eur. (eTrend)
Kritickú situáciu s parkovaním v Bratislave vidí čoraz viac investorov ako podnikateľskú príležitosť. V posledných mesiacoch sa objavilo viacero projektov hromadných garáží v Ružinove, Novom Meste aj v Petržalke, kde je situácia najhoršia. (eTrend)
Gazduj | Hovorí sa, že umenie robiť kompromisy sa v ničom neodrazí tak výrazne ako v manželstve - a pri výbere nehnuteľnosti. Asi jediným kritériom, pri ktorom sa kompromisy prijímajú ojedinele, je rozpočet. Pre ostatné kritériá platí opak. Schopnosť robiť kompromisy je predpokladom úspešnej kúpy nehnuteľnosti. (eTrend)
Po dlhých rokoch príprav sa blíži štart výstavby jedného z najväčších rezidenčných projektov v Košiciach. Rezidencia pri Radnici od českej skupiny CTR žiada o územné rozhodnutie a štart výstavby plánuje na budúci rok. Blízko centra východoslovenskej metropoly, na Strojárenskej ulici, pribudne 294 bytov. (eTrend)
Nadácia Solomona R. Guggenheima, preslávená zbieraním a vystavovaním umenia, sa rozhodla pre nové múzeum v Helsinkách po prvýkrát v takmer 80-ročnej histórii usporiadať architektonickú súťaž. Renomé nadácie a jej múzeí prilákalo rekordný počet návrhov – prihlásilo sa 1 715 architektov a tímov. (eTrend)
Podnikateľ Igor Rattaj predal spoločnosť Snowhill, ktorá v Česku prevádzkuje šesť horských stredísk. Novým majiteľom sa stali českí podnikatelia Daniel Kučera a Martin Vokatý. (eTrend)
Národná kultúrna pamiatka vo Vysokých Tatrách sa po dvoch desaťročiach od zatvorenia dočká obnovy. Hotel Lomnica blízko centra Tatranskej Lomnice získal nový investor, ktorý chce budúci rok začať kompletnú obnovu a dostavbu. Jeho meno je zatiaľ neznáme. (eTrend)
K vyše trom stovkám staníc jedného z najväčších systémov podzemnej dráhy na svete pribudnú na linke 16 ďalšie dve nové so zaujímavým dizajnom. V medzinárodnej súťaži organizovanej agentúrou regionálneho rozvoja Sociéte du Grand Paris uspeli španielsky a francúzsky tím. (eTrend)
Silnejúci trend novej výstavby logistiky bude pokračovať aj naďalej. Naznačuje to aktivita v oblasti prenajatých priestorov, ktorá úrovňou 52 640 štvorcových metrov stúpla o tretinu oproti predošlému kvartálu. Rastúce množstvo budovaných skladov zasa dáva možnosť uspokojiť spoločnosti, ktoré chcú rýchlo expandovať, informuje poradenská spoločnosť Cushman & Wakefield (C&W). (eTrend)
V bratislavskej Petržalke nedávno pribudla dokončená a skolaudovaná novostavba. Nový háj priamo pri dostihovej dráhe je už aj kompletne vypredaný. Projekt sa stal známy najmä flexibilitou pri výbere konkrétneho bytu až do tej miery, že sa klient mohol rozhodovať medzi balkónom a oknom. (eTrend)
(eTrend)
Ak bohatý investor pred piatimi rokmi zariskoval a vrazil 250 miliónov eur do komerčných nehnuteľností na kľúčových trhoch strednej a východnej Európy, neprerobil oproti tomu, kto uprednostnil bezpečnejšiu západnú Európu. Ukázala to štúdia, ktorú poradenská spoločnosť Colliers International nazvala Keby som bol boháčom. (eTrend)

Pravda

Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)
V druhom štvrťroku tohto roka sa začala výstavba 4 198 bytov, čo je v medziročnom porovnaní o 14,6 % menej. (Pravda)
Žilina predáva kórejskú dedinu v Krasňanoch, za sedem bytoviek a deväť rodinných domov pýta najmenej 14 miliónov eur. (Pravda)
Najväčšie developerské spoločnosti plánujú postaviť v Prahe v najbližších rokoch tisíce nových bytov za miliardy korún. (Pravda)
Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. (Pravda)
Index dostupnosti bývania v súčasnosti dosahuje na Slovensku historicky najvyššie hodnoty. (Pravda)
Priemerná cena bývania sa v druhom kvartáli 2014 pohybovala na úrovni z prvej polovice roku 2007 (Pravda)
Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovania energetickej hospodárnosti budov. (Pravda)
"Len" za necelý milión eur predáva gitarista slávnej britskej skupiny Pink Floyd David Gilmour svoj ??dom na gréckom ostrove Rhodos. (Pravda)
Slováci sa aktuálne rekordne zadlžujú, aby si zabezpečili vlastné bývanie, ktoré však preplácajú viac ako ľudia v okolitých krajinách. (Pravda)
V Dubaji vznikne hotelový a zábavný komplex, ktorého súčasťou bude najväčšie nákupné stredisko na svete. (Pravda)
Pri predaji nehnuteľnosti existuje určitá postupnosť krokov, ktoré pozná každý dobrý realitný maklér. A odteraz aj vy. (Pravda)
Ceny domov sa v mnohých krajinách pohybujú vysoko nad historickými priemermi a svet musí konať, varuje MMF. (Pravda)
V prvom štvrťroku tohto roka začala výstavba 3 678 bytov, čo je medziročne o 44 % viac. (Pravda)
Buď je krásny byt a okolie nič moc. Alebo okolie krásne a byt v dome, kde developeri a architekti zabudli, že tu budú bývať ľudia. Hájpark chce byť iný. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie na Slovensku sa v I. kvartáli medziročne zvýšili o 6 eur na 1 221 eur za meter štvorcový. (Pravda)

iDNES.cz

Mít svoje místo a cítit se někde doma znamená mimo jiné mít svého zelináře, řezníka a kavárnu. Taky restauraci, kde vědí, že to zase bude montepulciano a caesar salát. Tohle všechno jde, když obyvatel může obsáhnout svoje okolí pěšky. A maličké Podolí procházkou obejít lze.


(iDNES.cz)
Začátek listopadu je doslova nabitý: v Brně se můžete zúčastnit doprovodného programu konference Pasivní domy 2014, energeticky šetrné stavění jé tématem interaktivní výstavy v brněnském Technickém muzeu a 7. listopadu začínají Dny otevřených pasivních domů.


(iDNES.cz)
České studio Atelier 8000 se zúčastnilo mezinárodní architektonické soutěže na novou Kežmarskou chatu ve Vysokých Tatrách. Návrh má tvar obrovské krychle, která jakoby omylem dopadla na zasněžený zemský povrch. Projekt sice soutěž nevyhrál, ale zaujal řadu zahraničních webů zaměřených na architekturu.


(iDNES.cz)
„Koupili jsme vlastně velmi specifický byt, pro řadu lidí by bylo ale asi zvláštní žít v 1+kk, které tvoří jeden otevřený prostor,“ říká majitel. Rodině s malou dcerkou se tu však díky promyšlenému přístupu bydlí dobře. Společně sdílený prostor vnímají jako příjemný bonus.


(iDNES.cz)
Na okraji Bratislavy vyrostl obyčejný dům, který je svou normálností až výjimečný. Stavba letos získala od Slovenské komory architektů Cenu za architekturu CEZAAR. Skromné bydlení se zápražím, která připomíná letní prázdniny u babičky, navrhl architekt Peter Jurkovič.


(iDNES.cz)
Dětem to nejlepší. A české. Nápad mladé fotografky Adély Husákové Kantůrkové vznikl, jak jinak, kvůli absenci poctivě vyrobených hraček. Marně je sháněla pro malou dceru. Nějakou dobu to trvalo, ale výsledkem je projekt Hugo chodí bos, kde se sešla kombinace české tradice a nápadů mladých designérů.


(iDNES.cz)
Když se potkají dva lidé, kteří milují hausbóty, tak to nemůže skončit jinak. Jakub s Janou si své bydlení na Vltavě nejen vysnili, ale také zrealizovali. Kvůli vzhledu fasády přezdívají svému domovu na hausbótu krabička od sirek.


(iDNES.cz)
Příšerní řemeslníci, nesnesitelní sousedé, vychytralí realitní makléři a všude jen studené a neosobní interiéry. Bydlení v Česku s sebou nese plno nástrah, to víme. Ale jaké je to jinde? To nám nejlépe zprostředkují našinci, kteří v cizině bydlí. Jejich příspěvky budeme přinášet v novém seriálu Češi v zahraničí.


(iDNES.cz)
Kachny a husy nemohou mít podzim rády, na pekáči jich končí víc než kdy jindy. Ovšem zážitek z kachní pečínky dělá radost lidem. A velikou. Zejména pokud se k ní podává karlovarský knedlík.


(iDNES.cz)
Jan Kučera z Českých Budějovic není v nakupování nemovitostí žádný nováček. Při poslední koupi chtěl ušetřit pár tisíc a vzal veškerá rizika na sebe. Bohužel chyboval a jeho neznalost či spíše nepozornost ho stála 150 tisíc korun.


(iDNES.cz)
Moderní atypicky řešený rodinný dům vyrostl v klidné satelitní části brněnského předměstí. Majitelé měli parcelu koupenou už delší čas, a tak si mohli v klidu stavbu dobře naplánovat. Bylo to o to jednodušší, že se majitelka Lucie Schäfferová sama věnuje interiérovému designu.


(iDNES.cz)
Na výsledcích architektonických soutěží je vidět, že čeští tvůrci jsou silnější v úpravách starších domů než v novostavbách. Z nejzdařilejších rekonstrukcí posledních let jsme vybrali desítku ověnčenou cenami.


(iDNES.cz)
Měly sloužit třicet let, slouží však dodnes. V památkově chráněném území dnes existuje řada úprav těchto domků, které vznikaly ve 30. a 40. letech minulého století jako bydlení pro zaměstnance firmy Baťa.


(iDNES.cz)
Symbol Holešovic a ukázka pražského prvorepublikového funkcionalismu nemá jediný pravý úhel. Nevěříte? Zajděte se podívat do Veletržního paláce na výstavu o jeho příběhu, inspirovanou jeho trojím výročím - 90 let od započetí stavby, 40 let od fatálního požáru a počátek nové éry.


(iDNES.cz)
I během chladných zimních měsíců je možné posilovat imunitní systém. V boji se stresem, ztuhlými svaly nebo bolestmi kloubů napomáhají i vířivé vany neboli vířivky, které vrací unavené tělo zpět do rovnováhy.


(iDNES.cz)
Developeři mají v Praze v nabídce sedm tisíc nových bytů, jejich celková hodnota vzrostla oproti prvnímu pololetí o dvě miliardy na 32 miliard korun. Průměrná cena dostupného bytu je 4,7 milionu korun, vyplývá z nejnovější analýzy developerské společnosti Trigema.


(iDNES.cz)
Výhled do krajiny - to bývá jeden z rozhodujících parametrů pro výběr stavebního pozemku. Majitelé jsou pak ochotni parcele „odpustit“ i to, že má chyby, tedy ne zrovna ideální tvar, velikost, položení… Přesně to byl také případ tohoto domu na jihu Čech.


(iDNES.cz)
Šestipokojový butikový hotel Château de la Resle leží ve vsi Montigny ve francouzském vinařském kraji Chablis. Před čtyřmi lety ho zprovoznila dvojice nizozemských podnikatelů. Johan Bouman a Pieter Frandssens vybavili hotel luxusním nábytkem, se kterým bodují u hostů i na světových výstavách.


(iDNES.cz)
Na letošním Cersaie, největším světovém veletrhu keramických obkladů, se po letech decentních šedých, béžových a hnědých odstínů opět vrátily barvy. A také se zvýšily požadavky na technologie.


(iDNES.cz)

AReality

Predaj – 3 izbový byt, Beniakova ulica, Bratislava IV – Karlova Ves – Dlhé Diely – EXKLUZÍVNE v ponuke IBA U NÁS, zateplený dom, panel, 2x výťah, SUPER LOKALITA v blízkosti lesa, krásny výhľad na Rakúsko. Byt je v osobnom vlastníctve, 6. poschodie (7. nadzemné podlažie) z 12. poschodí, celková výmera bytu: 73,45 m2 (z obývačky loggia cca 3 m2, pivničná kobka k bytu 1,32 m2), slnečný byt, s krásnym výhľadom na Rakúsko a les. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii cca 10 ročnej: plastové okná so žalúziami, zasklenená loggia z izby, v priestrannej vstupnej chodbe je kazetový strop s bodovými svetlami, podlahy: vstupná predsieň, chodba, kuchyňa – dlažba, v dvoch izbách je plávajúca podlaha, v jednej izbe PVC – linoleum, samostatná kúpeľňa (vaňa) a WC - obklady a dlažby, murované jadro, izby majú samostatné vstupy. Orientácia bytu: kuchyňa a obývačka (loggia) – Západ, 2x izba (spálňa a detská izba) – Juh. K prístupu bytu na poschodí je uzamykateľná chodba, kde sa nachádzajú dve bytové jednotky. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, nové schránky, nová vstupná brána, nové výťahy, bezproblémové parkovanie pri dome. SUPER LOKALITA – komplet občianska vybavenosť, školy, škôlky, MHD, výborná dostupnosť do centra mesta, v blízkosti: obchodné centrá Billa, Terno, fitness, reštaurácie, detské ihriská, možnosti výletov v blízkom lese turistické chodníky na Devínsku Kobylu, Devín. Cena: 101.000,- Eur – VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, NOVOSTAVBA 2006, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ, SUPER LOKALITA, v OV, 1. poschodie (2.NP) zo 4. poschodí (pod bytom sa nachádza nebytový priestor), bez výťahu, celková výmera bytu: 87 m2 (byt pozostáva z: chodby 10,70 m2, obývacej izby 17.84 m2, izby 17,84 m2, izby 12,14 m2, kúpeľne 3,36 m2, kuchyne 13,48 m2, špajze 1,14 m2, WC 1,36 m2 a pivnice 2,20 m2. K bytu patria dve loggie každá o výmere 3,84 m2 – t.j. spolu: 7,68 m2 (1x loggia z obývačky + 1x loggia detskej izby + 1x francúzsky balkón z kuchyni)). Celková podlahová plochu bytu (bez plochy loggií) je 80,06 m2 (VIĎ PODORYS). K BYTU JE MOŽNÉ DOKÚPIŤ SI PARKOVACIE MIESTO V PODZEMNEJ GARÁŽI PRI DOME, ktoré je k dispozícii, dom má vlastnú plynovú kotolňu. Na úpravu bytu boli použité nadštandartné materiály: bezpečnostné dvere zn. ADLO 16 bodové so špeciálnym uzamykaním, byt je komplet celý odizolovaný (stropy aj podlahy), okná: drevené EURO okná s kvalitnými vonkajšími žalúziami zn. CLIMATRONIC (riadiaci systém s dizajnom meteostanice), podlaha: plávajúca drevená, interiérové dvere drevené + zaťahovacie, radiátory (merač tepla k bytu na chodbe), regulátor tepla v byte, v celom byte je kvalitná vodou umývateľná maľovka, KUCHYŇA s francúzskym balkónom: kvalitná na mieru robená drevená kuchynská linka s barovým putom a rohovou ozdobnou skrinkou, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická trúba, digestror – bez komínový s uhlíkovým filtrom, umývačka riadu, kameninový drez, samostatne stojaca americká chladnička s výrobníkom ľadu (pripojená s ventilom na vodu), v kuchynskej časti špajza, KÚPEĽŇA samostatná: rohová vaňa, dvojumývadlo, kúpeľňová zostava, kvalitné obklady a podlaha: dlažba, WC: Geberit, kvalitný obklad a dlažba, detská izba podlaha plávajúca drevená: s výstupom na loggiu, spálňa: podlaha plávajúca drevená, IZBY MAJÚ SAMOSTATNÉ VSTUPY. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: Sever, situované do Záhoráckej ulice a izba a spálňa: JUH, situované do dvora. Nízke mesačné náklady správcovskej spoločnosti: 133,-EUR/3 osoby (vysoké preplatky) + energia elektrika podľa spotreby. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 118.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. V PRÍPADE ZÁUJMU MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ SI K BYTU PARKOVACIE STÁTIE pri dome, ktoré je dispozícii, o výmere 19,71 m2 za cenu: 11.000,-EUR. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, (1,5 izbový byt), Mesačná ulica, Bratislava II - Ružinov - Ostredky, v OV, 47,68m2 (byt 43,29m2 vrátane pivnice 1,9m2 + loggia 4,39m2), pivnica k bytu sa nachádza na medziposchodí, byt sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží / 6 poschodí, výťah, panelový dom zateplený v roku 2010 – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Kompletne nová elektroinštalácia, nová vodoinštalácia, v celom byte je plávajúca podlaha, nové stierky a maľovka. Kúpeľňa a WC prešli tiež rekonštrukciou, nová vaňa, nové keramické umývadlo, obklady a dlažba. WC je samostatné s novou keramickou misou, obklad a dlažba. Nové interiérové dvere, nové bezpečnostné dvere SHERLOCK 13-bodové. Byt je bez kuchynskej linky so všetkými prívodmi a predprípravou na jej umiestnenie. Loggia prešla tiež rekonštrukciou, nová dlažba a maľovka. Byt je orientovaný do tichého zeleného parku na Juh, mesačné nájomné 115,- eur /mes.1 osoba. Slnečný byt, výborná a tichá lokalita, veľa zelene ,do centra 7 minút, v blízkosti je nákupné centrum BUDÚCNOSŤ, LIDL, AVION, škôlky, školy, pošta, banky, zdravotné stredisko, 100 metrov od domu je zastávka MHD. Byt je kúpou voľný. Cena: 95.000,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 110.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0905 868 781, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 110.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0905 868 781, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 47.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 47.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I - Staré Mesto – CENTRUM, v OV, TEHLA, nezateplený, 3 poschodie z 5 poschodí, výťah. Celková výmera bytu vrátane balkónu : 90 m2 (z toho plocha bytu: 77,41 m2 + plocha pivnice k bytu 3,65 m2 + balkón pozdĺž celej obývačky 9 m2 (užitková plocha bytu: 81 m – byt + pivnica)). Byt je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, pozostáva zo : vstupnej chodby, kuchyni s komorou (komora s oknom), kúpeľni (vaňa) s oknom, samostatné WC a troch priestranných izieb so samostatným vstupom, v kuchyni, kúpeľni, komore a v jednej izbe sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu, ostatné okná v 2 izbách sú zachovalé pôvodné drevené, podlahy: v izbách a vo vstupnej chodbe sú zachovalé drevené parkety. Správcovské poplatky sú vo výške 230,- EUR. Orientácia bytu: kuchyňa, kúpeľňa, komora a 1x izba orientované – Z - s výhľadom do dvora a na Slavín a 2 izby do ulice – V - s výhľadom na Kolibu a Kamzík. Dom má novú vlastnú kotolňu, novú vstupnú bránu uzamykateľnú na čip, nové schránky, plánuje sa rekonštrukcia balkónov, dvor zo zeleňou, parkovanie pred domom, slušný vchod. Super cena: 123.000,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Nezábudková ulica, Bratislava II – Ružinov, bez loggie, v OV, po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, dispozične upravený, TREBA VIDIEŤ! – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - prízemie (z jednej strany 2 okná vo výške cca 1,80 m – na oknách sú vonkajšie rolety a z druhej strany 2 okná vo výške cca 3,70 m) z 3 poschodí, celková plocha bytu 65,74 m2, z toho výmera podlahovej plochy bytu je 64,48 m2 a k bytu patrí pivničná kobka na poschodí, ktorej podlahová plocha je 1,23 m2, panel, nezateplený dom, VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, SUPER LOKALITA, TICHÉ PROSTREDIE, veľa zelene, škôlka, domov dôchodcov, neďaleko obchodné centrum Retro. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – nové rozvody vody, elektriky, nové stierky, nové plastové okná so žalúziami, v obývačke a ešte v jednej izbe vonkajšie rolety, nové interiérové dvere, nové radiátory, na radiátoroch sú merače, obývačka otvorená - prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou, v obývačkovej časti – stropové bodové svetlá, nová kuchynská linka s barovým pultom, kuchynská linka so zabudovanými elektro spotrebičmi - plynový sporák s elektrickou teplovzdušnou rúrou, digestor, umývačka riadu, kuchyňa presvetlená sklobetónovými kockami, spálňa s priestranným šatníkom, priestranná kúpeľňa s oknom do tvaru L spoločná s WC, nové obklady a dlažby, nová sanita, rohová vaňa, nové WC, nové podlahy v celom byte – dlažba a plávajúce podlahy. Cena: 119.900,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Veľkorysý pozemok pre Váš nový domov. V tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti historického parku voderadského kaštieľa ponúkame na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy bez kompromisov. Nová, urbanisticky citlivo riešená obytná zóna ponúka aktuálne 35 stavebných pozemkov s veľkosťami od 600 m2 až po veľkorysých 1 400 m2. V cene pozemkov sú vybudované všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, optické káble a verejné osvetlenie. Medzi pozemkami je vybudovaná cesta a chodníky oddelené pásom zelene, čo príjemne dotvorí životný priestor v tejto lokalite. Obec Voderady sa vyznačuje príjemným, pokojným vidieckym prostredím (1400 obyvateľov) a zároveň vynikajúcou dostupnosťou na diaľnicu (6 min.), do Trnavy (15 min.) či Bratislavy (k Avionu 25 min.). Atraktívnosť lokality výrazne stúpla s otvorením neďalekého (5 min.) dizajnérskeho nákupného centra One Fashion Outlet. Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si posledný pozemok za najvýhodnejšiu uvádzaciu cenu 50 Eur/m2! (AReality)
Ponúkame na predaj 4-izbový prízemný rodinný dom typ Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 110 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, laminované dvere s obložkovou zárubňou. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET, zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou. Cena : 135 000 Eur Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
  Predáme krásny 3 izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii , o výmere 68,5 m2, v centre Šamorína. Byt je situovaný na 8/8 p. s výťahom. V byte je kuchyňa s kuchynskou linkou so spotrebičmi, obývacia miestnosť , 2 spáľne, kúpeľňa a samostatné WC. Okná sú plastové, s izolačným troj-sklom, so žaluziami, plávajúca podlaha , obklady a dlažba, laminované dvere, s obložkovou zárubňou. Vstupné dvere sú protipožiarne a bezpečnostné. Z obývacej izby je vstup na loggiu 4,8 m2 . V obývacej izbe a v spálni je klimatizačná jednotka. K bytu patrí aj pivnica. Dom bude zateplený na jeseň 2014,všetky náležitosti sú pripravené. Strecha bola rekonštruovaná v r. 2013. Vchod má el. vrátnika. Vynikajúca dostupnosť k spojom, obchodom, škole, škôlke, k zdrav.stredisku.Tiché, kľudné  prostredie. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou !! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Ing. Zdenka Gregorová   Cena nehnuteľnosti je 65 000 Eur. Kontakt : 0948 790 082 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 1-izb. byt na ul. Závadská v BA III – Rača. OV, výmera 38 m2, nachádza sa na 3. pochodí v 12 poschodovom zateplenom panelovom bytovom dome, nové výťahy. K bytu patrí pivnica. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, kuchynská linka, kúpeľňa, WC, dlažba, v chodbe rolldoor. Podlahy sú PVC. Mesačné náklady sú 95,- €/1 osoba. Byt je slnečný, orientovaný na JV. Bytový dom je zateplený, vstup na číp, nové výťahy, strecha, pozemok je pod domom vysporiadaný. Na poschodí je 6 bytov. Bezproblémové parkovanie. V okolí kompletná občianska vybavenosť. HU možný. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/1-izb-byt-zavadska-ul-raca-3-p12-dom-zatepleny-233313 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 1-izb. byt na ul. Novohorská v Rači s veľkou lodžiou. OV, výmera 39 m2 vrátane lodžie (fínsky zasklievací systém), nachádza sa na 3. poschodí v 3. poschodovom panelovom bytovom dome bez výťahu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, kuchynská linka, kúpeľňa, WC, bezpečnostné dvere, nové radiátory, v chodbe rolldoor. Mesačné náklady sú 114,- €/1 osoba. Bytový dom je zateplený, boli vymenené stúpačky, strecha. Dobrá občianska vybavenosť, obchody, zastávky, dobré parkovanie, blízko les. Tiché prostredie. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/1-izb-s-velkou-lodziou-novohorska-raca-3-p3-dom-zatepleny-227146 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj vo výbornej lokalite pri Slovenskom rozhlase 1,5 izb. byt, ul. Mýtna, BA – Staré Mesto. Výmera bytu 45,27 m2 + balkón 6,86 m2, nachádza sa na 6. poschodí v 6. poschodovom tehlovom dome s novým výťahom. K bytu patrí pivnica. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, stierky, plávajúce podlahy, kúpeľňa, WC, kuchyňa, čiastočne elektrické rozvody, rolldoor. Byt je otočený do dvora na východ. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, bol zateplený, nová strecha, menené stúpačky, nový výťah. Parkovanie je v uzamykateľnom dvore. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/15-izb-tehlovy-byt-mytna-ul-stare-mesto-6-p6-balkon-232066 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 2,5-izb. byt na ul. Komárnicka vo vyhľadávanej časti Ružinova. OV, výmera 70 m2, balkón z kuchyne, lodžia, ktorá bola zrušená na úkor spálne, nachádza sa na 7. poschodí/ 10 poschodového zatepleného bytového domu. K bytu patrí pivničná kobka. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná, kuchynská linka so spotrebičmi (umývačka riadiu, práčka, chladnička, sporák), plávajúca podlaha v obývačke, v izbách drevené parkety, roldoor v chodbe a spálni, nová kúpeľňa, samostatné WC, vchodové dvere sú bezpečnostné. V byte sú nízke mesačné náklady 170,- €/4 osoby. Je slnečný orientovaný na západ. Byt sa predáva s kompletným zariadením! Bytový dom je po rekonštrukcii: bol zateplený, nové stúpačky, vstup na číp, nová strecha. Jedna z najvyhľadávanejších lokalít BA, ktorá si drží a bude držať cenu! Kompletná občianska vybavenosť: detské ihriská, parky, lavičky, školy, škôlky, obchody (BILLA, EXPRES TESCO...), služby, reštaurácie a nákupné centrum POLUS, fakultná nemocnica s poliklinikou, zástavky MHD len pár metrov, banky, pošta, Štrkovecké jazero. Pokojná časť Bratislavy vhodná pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj, prírodu, rekreáciu a zároveň výbornú dostupnosť do centra mesta, na obchvat, či do nákupného centra Polus. Cena dohodou! Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/3-izb-byt-komarnicka-ul-vyhladavana-cast-ruzinova-pri-strkovci-225495 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 3-izb. byt na ul. Račianska, pri Račianskom mýte. OV, výmera 68,95 m2 + lodžia + balkón, nachádza sa na 7. poschodí v 11. poschodovom zateplenom panelovom dome s novým výťahom. K bytu patrí pivnica. Byt je v slušnom pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Jadro je murované, veľmi pekné zachovalé drevené parkety, vchodové dvere sú bezpečnostné. Mesačné náklady sú cca 110,- €/1 osoba. Orientácia bytu na JV a SZ. Dispozícia bytu pozostáva z predsiene, z ktorej je vstup do kúpeľne, WC a obývačky, obývačka je priechodná do kuchyne, do kuchyne sa dá prechádzať i z kúpeľne, dve spálne sú samostatné. Bytový dom je zateplený, nový vstup, výťah, strecha. Pozemok je vysporiadaný. Výborná lokalita – širšie centrum. V okolí OC Centrál, Tesco, Samoška, obchody, reštaurácie, parky, detské ihriská, pošta, úrady, banky, výborná dostupnosť do historického centra a pod. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 1-izb. byt (v súčasnosti je dispozične riešený ako 2-izb.) na ul. Píniova, BA II – Vrakuňa. Byt sa nachádza v novostavbe (2005), je na 4. poschodí 4-poschodového bytového domu so sedlovou strechou, bez výťahu a bez balkóna, výmera bytu 39,89 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná z toho je jedno vystúpené (byt nie je rožný), plávajúce podlahy, dlažba, kuchynská linka, kúpeľňa, bezpečnostné dvere. Byt má vlastné vykurovanie, mesačné náklady sú nízke 59,- €/1 osoba. Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne so sprchovacím kútom spolu s wc, samostatnej izby a obývacej izby s kuchynským kútom. V okolí bytového domu je cyklotrasa, lesopark, nákupné centrum, zástavka MHD. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/1-izb-piniova-ul-vrakuna-4-p4-vyuzivany-ako-2-izb-219703 (AReality)

1. novembra:
Denisa
31. októbra:
Aurélia
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk