Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 9.10.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1362USD   27.109CZK   0.74070GBP   311.59HUF   4.2170PLN   7.6290HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Malý Biel sa rozrastie o trojicu bytoviek. V obci v tesnom susedstve Senca a logistických hál v smere na diaľnicu pribudne 120 menších bytov, ktoré mali podľa dokumentov predložených štátnym orgánom názov Square. Investorom je spoločnosť Envirostavby Veľký Biel, s.r.o. (eTrend)
Na Slovensku sa objavuje ďalší závažný problém s novostavbou spojený s rovnakou osobou statika. Päť rokov staré piešťanské Centroom vedľa obchodného centra Aupark, kde je 44 bytov, obchody i kancelárie musia okamžite vysťahovať. Podľa statického posudku je stav budovy nevyhovujúci. (eTrend)
V celej Európskej únii už nie je žiadna krajina, kde by ceny bývania výraznejšie klesali. Počas jarných mesiacov tohto roka zaznamenal európsky štatistický úrad Eurostat zlacnenie len v troch krajinách, aj to len mierne. Až sedem krajín, ktoré vykázali ešte začiatkom roka pokles cien, sa dostalo do plusu. (eTrend)
Na trenčianskom trhu pribudol celý projekt na predaj. Developerská spoločnosť T3 Invest prostredníctvom realitnej kancelárie Lexxus ponúka niekoľko rokov pripravované obytné Quadro ďalším investorom. (eTrend)
Inzercia | Nobelova ulica nesie meno Alfreda Nobela, vynálezcu dynamitu a zakladateľa fondu, z ktorého sa každoročne udeľujú Nobelove ceny. Ten v roku 1873 v Bratislave založil fabriku na výrobu dynamitu. Práve v oblasti dnešnej Nobelovej ulice bol jeden zo vstupov do areálu fabriky. Pôvodnú architektúru na ulici dnes pripomína už len žlto-okrová historická budova s iniciálkami D.N. (Dynamit Nobel) na priečelí. (eTrend)
V stredu večer boli na slávnostnom ceremoniáli odovzdané ceny za najlepšiu slovenskú architektúru CEZAAR 2015. (eTrend)
V Košickej mestskej časti Lorinčík v susedstve s Perešom sa začína výstavba obytného súboru Lorinčík – Háje od holandsko-slovenských investorov zo skupiny CERE Invest. Projekt v niekoľkých fázach prinesie 267 obytných jednotiek v rodinných domov, radovej zástavbe, viladomoch aj bytovkách. (eTrend)
Komerčné nehnuteľnosti na Karadžičovej ulici v Bratislave patriace do skupiny Tatra Asset Management (TAM), čo je realitný fond Tatra banky, bude spravovať poradenská firma CBRE. Ide o administratívny komplex City Business Center (CBC) III, IV a V. (eTrend)
Hoci v súčasnosti na realitnom trhu panuje dobrá situácia a nové byty aj domy sa predávajú vysokou rýchlosťou, nie každý projekt sa zväčšuje. Plánovaný Slnečný vrch II na okraji Devínskej Novej Vsi pri závode Volkswagenu sa naopak, výrazne scvrkol. Namiesto bytoviek majú vyrásť len rodinné domy. (eTrend)
Inzercia | Sofistikované technológie a štýlový dizajn novej toalety Geberit AquaClean Mera povznáša komfort a pohodlie toaliet na úplne novú úroveň. Toaleta v sebe ukrýva integrovanú sprchu, ktorá zaručí jemnú a zároveň účinnú hygienu, prekvapí aj množstvom ďalších dômyselných funkcií. Estetický a luxusný vzhľad toalety si vyslúžil ocenenie na ISH 2015 a tiež Red Dot Design Award 2015, jednom z najprestížnejších ocenení v oblasti dizajnu. (eTrend)
Záujemcovia o bývanie v Bratislave mali v letných mesiacoch najširší výber novostavieb za posledné štyri roky. V ponuke bolo podľa poradenskej spoločnosti Bencont Investments 3 600 voľných bytov, z toho len pätina bola pripravená na nasťahovanie. Kto si chce vybrať byť podľa svojich predstáv, musí kupovať z papiera, teda ešte pred začiatkom alebo počas výstavby. (eTrend)
Medzinárodný realitný fond Heitman hovorí o oživení bratislavského realitného trhu na základe vlastných výsledkov. Za prvých šesť mesiacov tohto roka totiž podpísal nájomné zmluvy na vyše 18-tisíc m2 administratívnych priestorov, čo je o tritisíc viac než za celý vlaňajšok. (eTrend)
Na konci bratislavskej Dúbravky pribudol do predaja ďalší rezidenčný projekt. Developerská spoločnosť Corwin Capital tu pod názvom Dúbravy pripravuje viac než 250 bytov v ôsmich blokoch. Ide o lokalitu na okraji mestskej časti za obratiskom električiek. (eTrend)
V Košiciach sa chystá ďalší developerský projekt. Česká skupina CTR spúšťa predaj nových bytov v komplexe Rezidencia pri radnici neďaleko historického centra. Stavať chce začať už v najbližších mesiacoch. (eTrend)
Vzhľadom na rast stavebného sektora prestali byť pre riaditeľov stavebných spoločností najväčším problémom v podnikaní nízke ceny realizovaných zákaziek. V tohtoročnom prieskume ich prekonala byrokracia a nekvalitná legislatíva, ktorá získala horšie hodnotenie. (eTrend)
Burina, náletová zeleň, staršie kancelárie, nočné podniky, rozostavané stavby aj moderné sídla firiem. Zóna Čulenova na okraji bratislavského centra ponúka ozaj rôznorodý pohľad na to, ako môže metropola vyzerať. (eTrend)
Dánska skupina plánuje ešte v tomto roku rozšíriť výrobu bezúdržbových strešných okien až o 40 percent. Súčasné výrobné kapacity tak využije na maximum, preto v Partizánskom materská spoločnosť investovala šesť miliónov eur do výstavby dvoch nových hál. (eTrend)
Bratislavské biznis centrum Apollo 1 na Prievozskej ulici má mať narušenú statiku. Dokazuje to posudok, ktorý získala Televízia Markíza a o technických problémoch hovoria odsťahované spoločnosti CITI Bank a Accenture, ako aj oficiálna tlačová správa vlastníka budovy. (eTrend)
Na okraji Trenčína prebieha príprava novej obytnej zóny Bývanie Zlatovce. Koncom októbra sa majú začať stavať prvé rodinné domy. Celkovo je tu pripravených 52 pozemkov a na výber šesť typov samostatne stojacich domov a dvojdomov s jednotnou architektúrou. (eTrend)
Grécka kríza vedie viacerých Európanov k uvažovaniu o kúpe bývania v tejto juhoeurópskej krajine. Hoci ceny domov a bytov výrazne klesli, niekde až o polovicu, takáto investícia môže byť riziková. Najmä kvôli hrozbe návratu Grékov k pôvodnej mene, ktorá by sa rýchlo voči euru oslabila, a tým okamžite znížila hodnotu investície. (eTrend)

Pravda

Ľudí, ktorí rozmýšľajú nad vlastným bývaním, nepotešia vyššie ceny bytov. Slovákov však pri lacných hypotékach vyššia investícia neodrádza. (Pravda)
Na Slovensku bolo do minulého roku zateplených spolu takmer 825 tisíc bytov. (Pravda)
Ceny nových bytov v Česku podľa developerov v budúcom roku vzrastú priemerne o 6,6 %, v roku 2017 zdražejú o ďalších 4,9 %. (Pravda)
V Bratislave pribudne nové obchodné centrum M2 zamerané na predaj nábytku. Nachádzať sa bude v Shopping Palace Zlaté Piesky. (Pravda)
Pretrvávajúci záujem ľudí o nové byty v Prahe pomáha aj developerom, o ktorých byty predtým nebol príliš veľký záujem. (Pravda)
V prvom polroku tohto roka sa začala výstavba 10 198 bytov, čo je medziročne o 29,5 % viac. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa po miernom raste v predchádzajúcich troch štvrťrokoch v druhom kvartáli tohto roka znížila. (Pravda)
Bratislavský hotel Kempinski, ktorý je súčasťou River Parku na nábreží Dunaja, sa mení na Grand Hotel River Park. (Pravda)
Británia chce zakročiť proti praniu špinavých peňazí cez svoj trh lukratívnych nehnuteľností. (Pravda)
Väčšina populácie rieši otázku bývania maximálne raz či dvakrát v živote, a to zvyčajne v čase, keď sa osamostatňujú alebo si zakladajú rodinu. (Pravda)
V prvom štvrťroku si priemerne zarábajúci Slovák zo svojho mesačného platu mohol dovoliť kúpiť 0,68 m2 bytu alebo domu. (Pravda)
Ľudia sú väčšmi otvorení možnosti presťahovať sa z mesta na vidiek ako v minulosti. Pri zmene bydliska sú však vo svojich požiadavkách na bývanie náročnejší. (Pravda)
Vlastné obydlie si môže zo svojich prostriedkov dovoliť čoraz viac Slovákov. Dostupnosti bývania nahrávajú lacnejšie hypoték, aj rastúci zárobok. (Pravda)
Na trhu rezidenčných novostavieb v Bratislave v období od októbra 2014 do apríla tohto roka pribudlo takmer 1 500 bytov v 19 projektoch. (Pravda)
Kto zvažuje kúpu bytu, mal by spozornieť. Začali totiž výrazne dražieť byty. V hlavnom meste stúpli v niektorých lokalitách o 10 percent. (Pravda)
V prvom kvartáli tohto roka sa v Bratislave predalo 814 bytov, pričom rekordmanom bola Bratislava II. (Pravda)
Nájomné bývanie je slabinou Slovenska. Ak by sa rozbehlo, výrazne by to pomohlo najmä mladým ľuďom. Tí sú často odkázaní na hypotéky. (Pravda)
Nákupné centrum Avion Shopping Park v Bratislave zmodernizuje interiér za päť miliónov eur. (Pravda)
Viac ako tretina (37,8 percenta) nových bytov, ktoré vlani v Prahe predali developeri, bola 2+kk. Ľudia ich kúpili spolu 2249. (Pravda)
Český miliardár Radovan Vítek kúpil od bubeníka niekdajšej slávnej britskej skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglicku. (Pravda)

iDNES.cz

Ve vyhlédnutém bytě na Vinohradech se mladý pár musel rozhodnout: buď si zaplatí část rekonstrukce a bude investovat do zařízení, s nímž se může odstěhovat, nebo bude muset dál hledat své vysněné bydlení. Volba padla na první možnost.
(iDNES.cz)
841 metrů za 27 dní. Tímto tempem dojel mostecký kostel Nanebevzetí Panny Marie před 40 lety na nynější místo. A také do Guinnessovy knihy rekordů. „Nikoho ani nenapadlo, že by se to nepovedlo,“ říká Josef Holanec, který se na akci podílel, v článku magazínu Víkend DNES.
(iDNES.cz)
Sto let starý kostel od architekta Giovanniho Boschettiho v chicagské čtvrti Malá Itálie je již několik let odsvěcený. Manželé s třemi dětmi si kostel koupili a předělali jej na prvotřídní bydlení o rozloze 500 metrů čtverečních.
(iDNES.cz)
V naší soutěži o novou střechu ze skandinávské střešní krytiny Ruukki jasně zvítězili majitelé rodinných domů, chataři měli prostě smůlu. Získali minimum hlasů.
(iDNES.cz)
Tři dekory doslova zaplavily největší světový veletrh keramických obkladů Cersaie v Bologni. Výrobci vsadili na kámen, dřevo a beton. A také se zaměřili na 3D keramické obklady.
(iDNES.cz)
Vila na soukromém kopci v Beverly Hills stojí v přepočtu více než tři a půl miliardy korun. A to musel její majitel, miliardář a realitní podnikatel Jeff Greene, pořádně slevit. Za dům s 12 ložnicemi a 25 koupelnami totiž ještě před rokem požadoval přibližně 4,7 miliardy korun.
(iDNES.cz)
Žádné soukromí, rozvrzané postele, ošklivé koupelny i WC, společné kuchyně a rozmary spolubydlících. To jsou běžné problémy studentských kolejí. Architekti ze švédské kanceláře Tengbom Architects vymysleli úplně jiné kolejní bydlení. Pro studenty navrhli malé útulné domečky.
(iDNES.cz)
Manželé s malými dětmi našli svůj domov u Hradce Králové. Oslovili architektku Gabrielu Kaprálovou, která jim pro pozemek v rovinaté krajině východních Čech navrhla nízkoenergetickou dřevostavbu. Dům dostal jméno Zilvar a rodině se v něm skvěle žije.
(iDNES.cz)
V Krásném Březně byly vyhlášeny výsledky druhého ročníku Ceny Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro za pozitivní počiny a příběhy památkové péče. První cenu získaly Havlíčkovy sady v Praze.
(iDNES.cz)
Praskající stěny, a to neustále. To výrazně ovlivnilo rekonstrukci bytu v domě z 90. let minulého století. Stavba totiž stojí na měkkém podloží v centru Brna, takže se, byť „jemně“, neustále hýbe. Architekt Jaromír Sedlák musel proto volit netradiční řešení.
(iDNES.cz)
Původní dvougenerační dispozice domu v Praze se dvěma jednotkami 2+1 přestala majitelům vyhovovat. Začali přemýšlet, kam by mohl dům růst. Oslovený architekt Lukáš Lipert rychle rozhodl, že nejsnadnější cesta bude směrem nahoru, tedy přidat domu ještě jedno patro navíc.
(iDNES.cz)
Architekti projektující opravu vily Košťál v pražské osadě Baba odmítli tvrzení, že jde o demolici části domu. Jeho vzhled se prý nezmění a nyní se dělají udržovací práce, následně začne rekonstrukce. ČTK to řekla architektka Magdalena Rochová z kanceláře J.R.A., která opravu projektovala. Na Babě byly v uplynulé době zahájeny práce na dvou funkcionalistických domech. Osadu tvoří 33 domů.
(iDNES.cz)
Košíře lákají na blízkost centra, poctivou pražskou historii, čistý vzduch a spoustu zeleně, kterou by tady málokdo čekal. Vždyť tato městská část obklopuje kopec přímo nad frekventovanou Plzeňskou ulicí. Pojďme společně navštívit čtvrť, na kterou místní nedají dopustit.
(iDNES.cz)
Pokoj s parketami a vysokými stropy se štukovou výzdobou jako by si žádal něco speciálního... Bydlí v něm jedenáctiletá Klárka a jeho zařízení dostala jako dárek. Nešlo však o překvapení, do plánů rodičů i designérek mohla zasahovat. Návštěva byla fotografována pro časopis Domov.
(iDNES.cz)
Otakar Svoboda, ředitel Jihočeské filharmonie, přišel s nápadem vybudovat koncertní síň v Budějovicích stejným způsobem jako český pavilon na výstavě Expo 2015. Ten je modulární architekturou a celý vznikl ze speciálních kontejnerů. Stavba by podle odhadu vyšla na 200 milionů korun.
(iDNES.cz)
Okna činžáku na náměstí Hrdinů v Praze na Pankráci už roky zakrývá obří billboard. S extrémními podmínkami bydlení obyvatelé souhlasili. V březnu 2015 zazvonil u vchodu filmař Michal Hříbek, který o netradičním životě natočil krátký dokument Za plakátem. „Není to příjemný,“ uznává v něm jedna z obyvatelek domu.
(iDNES.cz)
Vlastní byt je pro mladý pár skvělá výchozí pozice, jen za pár let tu budou bydlet tři, možná čtyři. A právě na takovou variantu je třeba byt připravit hned na začátku, nejlépe s pomocí architekta.
(iDNES.cz)
Rothmayerova vila ve Střešovicích je od října otevřena pro veřejnost. Její správce, Muzeum hlavního města Prahy, v ní připravil expozici věnovanou architektu Otto Rothmayerovi a jeho učiteli Josipu Plečnikovi. Otevřeno bude čtyři dny v týdnu, ale jen po předchozí rezervaci.
(iDNES.cz)
Na dva dětské pokojíčky nezbývalo ve staré zástavbě v nizozemském Rijswijku místo. Architekti nelenili a napsali na místní stavební úřad žádost o rozšíření domu. Stalo se neuvěřitelné, úředníci revoluční přestavbu řadovky povolili.
(iDNES.cz)

AReality

Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Znížená cena: 349.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový byt možnosť prerobiť na 4 izbový byt, Klemensova ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, 4 poschodie zo 6 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, bytový dom r. 1923 a v r. 1996 kompletná rekonštrukcia domu okrem obvodových stien, vlastné kúrenie - plynový kotol zn. Vaillant (cca 3ročný) + KRB v obývačke – VIĎ FOTOGALÉRIU! Tiché prostredie – orientovaný do 3 uzavretých dvorov. celková plocha: 112,20m2 (108,45 m2 byt + 3,75 m2 pivnica), byt je po čiastočnej rekonštrukcii r.1996 – stopy vo výške cca 3,20m, drevené dvojité okná so žalúziami, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) – podlahové kúrenie, zánovné obklady, dlažby, sanita, kuchyňa – kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umývačka riadu, práčka. Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – drevená podlaha. Orientácia : kuchyňa – JV, chodba – J, spálňa – Z, obývačka, izba - S. Na dome prebehla rekonštrukcia strechy, v blízkom období je plánovaná rekonštrukcia výťahu. Mesačné náklady: 110,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Eurovea, Mlynské Nivy, Tesco Kamenné Námestie, divadlo Malá scéna, SND, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Rezidenčné parkovanie pri dome. Cena: 199.990,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt v novostavbe v Starom Meste (pod Slavínom) vo veľmi tichej a zelenej časti na Vlčkovej ul.. Nachádza na prízemí bytového domu s vlastnou terasou, alarmom, klimatizačnými zariadeniami a vlastným kúrením. Byt má tri nepriechodné izby, z ktorých dve sú priamo napojené veľkým výkladom na terasu o rozlohe 25 m2. K bytu patrí parkovacie miesto v garáži a murovaná pivnica, nachádzajúce sa v suteréne bytového domu. Byt sa prenajíma nezariadený a je ihneď k dispozícii. Cena mesačného nájmu je 1.000,- eur plus energie vo výške 150,- eur (káblová TV, internet, elektrika, voda, kúrenie, plyn). ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, mail. krizanovic@bmre.sk, online ponuka na www.bmre.sk (AReality)
RK MER – Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM + samostatný obytný domček (garsónka 33m2), NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Možnosť okamžitého nasťahovania, plne zariadený – KÚPOU VOĽNÝ. MOŽNOSŤ KÚPY AJ SO ZARIADENÍM. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený s garážou (pre 1auto + 1x parkovacie státie pred garážou, v garáži elektrika a voda + úložný priestor) a so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, ZASTAVANÁ PLOCHA: 140m2 dom + 33m2 domček (garsónka), OBYTNÁ PLOCHA: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom, POZEMOK: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: PRÍZEMIE – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba POSCHODIE – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Pri dome sa nachádza nový kostol – nezvoní – tiché prostredie. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Kamila s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou... SUPER CENA: 309.990,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM + samostatný obytný domček (garsónka 33m2), NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Možnosť okamžitého nasťahovania, plne zariadený – KÚPOU VOĽNÝ. MOŽNOSŤ KÚPY AJ SO ZARIADENÍM. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený s garážou (pre 1auto + 1x parkovacie státie pred garážou, v garáži elektrika a voda + úložný priestor) a so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, ZASTAVANÁ PLOCHA: 140m2 dom + 33m2 domček (garsónka), OBYTNÁ PLOCHA: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom, POZEMOK: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: PRÍZEMIE – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba POSCHODIE – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Pri dome sa nachádza nový kostol – nezvoní – tiché prostredie. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Kamila s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou... SUPER CENA: 309.990,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – Garážové státie, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, v OV, v garážovom dome, vstup na diaľkové ovládanie, garážové státie sa nachádza v podzemnej garáži pri dome Záhorácka ul., výmera: 19,71 m2. SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 9.000,- Eur, - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. o výmere 19,71 m2. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Odkúpime Vašu nehnuteľnosť ... Máte finančné problémy? Dlžoby (exekúcie, nedoplatky na nájomnom, dražbu, bankové a nebankové subjekty, iné dlžoby) a ťarchy viaznúce na vašom byte alebo inej nehnuteľnosti ? Potrebujete to riešiť predajom nehnuteľnosti a neviete ako na to? V prípade DOHODY, odkúpime Vašu nehnuteľnosť do 48 hodín v Bratislave a okolí do 20 km - platba za HOTOVOSŤ, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám náhradné bývanie. ODKÚPIME AKÚKOĽVEK AJ ZADĹŽENÚ NEHNUTEĽNOSŤ V BRATISLAVE A OKOLÍ DO 20 km. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Zaručujeme Vám: • maximálnu obojstrannú spokojnosť • serióznosť a diskrétnosť V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
RK MER - Ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt, ulica Námestie Hraničiarov, BA V - Petržalka, NOVOSTAVBA 2008 - zateplená - DOMINANT - TREBA VIDIEŤ, VOĽNÝ - S MOŽNOSŤOU OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, situovaný v tichej časti. Byt sa nachádza v dobrej vyhľadávanej lokalite Petržalky, 10 MINÚT DO CENTRA, s možnosťou dokúpenia k bytu si garáž, nachádza sa priamo v obytnom v dome (a je k dispozícii okamžite). Byt je svetlý, priestranný, moderne upravený, v OV, 3 poschodie zo 7 poschodí, výťah, celková výmera bytu vrátane 2x balkónov (z obývačky 7 m2 + 3 m2) je: 117,25 m2 (dispozičné riešenie bytu o výmere 107,25 m2: chodba so vstavanou skriňou na mieru ROLLDOR - zn. KOMANDOR, obývačka - otvorená (s výstupom na balkóny), prepojená s kuchynskou časťou (kuchynská linka s barovým pultom a so zabudovanými elektrospotrebičmi: elektrická varná doska, umývačka riadu - 45 cm, mikrovlnná rúra, rúra na pečenie, digestor, chladnička) a pracovňou, ktorá je vkusne oddelená od obývačkovej časti ROLLDOROVÝMI dverami zn. KOMANDOR, detská izba so vstavanou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR, spálňa so šatníkovou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR, detská izba so vstavanou skriňou ROLLDOR - zn. KOMANDOR - všetky izby majú samostatné vstupy, komora v byte (momentálne bola využívaná ako priestor na práčku so sušičkou), samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) spoločná s WC, v obývačkovej časti - s časti znížený sadrokartónový strop s bodovými svetlami, v 3 izbách vonkajšie rolety, v obývačke vnútorné žalúzie, plastové okná, bezpečnostné dvere, podlahy: vstupná chodba - dlažba, v izbách plávajúce podlahy - VIĎ GALÉRIU, PODORYS K DISPOZÍCII, vlastné kolektory, pripojenie na internet a káblová televízia. Byt je bez pivnice. K bytu je možné dokúpiť aj murovanú garáž na diaľkové ovládanie pod domom v cene 17.000,- EUR (garáž s elektrikou, bez jamy). Nízke mesačné náklady 208,- EUR/4 osoby (správcovskej spoločnosti) + energie (elektrika). Slušný čistý vchod, uzamyká sa, elektrický vrátnik. DOBRÁ LOKALITA, blízkosť CENTRA 10 MINÚT, výborná dostupnosť do centra mesta, MHD, nákupné možností, pošta, banky, v blízkosti: zdravotné stredisko - Šusteková, trhovisko Mlynarovičová. Cena IBA: 239.000,- EUR, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA, byt sa predáva aj so spoluvlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, VOĽNÝ - S MOŽNOSŤOU OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. K bytu je možné dokúpiť aj murovanú garáž na diaľkové ovládanie pod domom v cene 17.000,- EUR (garáž s elektrikou, bez jamy), NENI PODMIENKOU. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za vás, problém vyriešime a zabezpečíme Vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 7 izbový dom, Miloslavov, Veterná ulica, okres: Senec, pekný - dobre dispozične riešený, PO ROZSIAHLEJ KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII v roku 2015, TREBA VIDIEŤ !, IBA 17 km od BRATISLAVY – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, ZATEPLENÝ DOM, samostatne stojaci, dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, garáž (s jamou) pre 3 autá 62 m2, + možnosť parkovania aj vo dvore, alarm, krb, MOŽNOSŤ VYUŽITIA DVOJGENERAČNÉHO RODINNÉHO DOMU (predpríprava na dvojgeneračný urobená), v tichej uličke, v zástavbe rodinných domov, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. V prípade Dohody možnosť výmeny za byt v Bratislave, prípadne rodinný dom v okolí Bratislavy do 15 km. Výmera pozemku: 1.985 m2, zastavaná plocha: 179 m2, úžitková plocha: 550 m2, plocha obytnej časti: 320 m, celková zastavaná plocha: 516 m2 vrátane terasy 120 m2 a garáže. Inžinierske siete všetky : mestská voda, kanalizácia, vlastná studňa - vŕtaná - 26 m, elektrika 220 – 380 V, plyn, nové kúrenie - nový kotol zn. PROTHERM + zásobník na ohrev vody. Stavba: tehla a kváder s dostatočným zateplením, strecha sedlová - škridla, okolie domu upravené zámkovou dlažbou, terasa cca 120 m2 – zámková dlažba, vonkajšia brána a garážová brána na diaľkové ovládanie, vonkajšie osvetlenie senzorové. Záhrada - upravená a vysadená ovocnými stromkami miešanými cca 50 ks, marhule, broskyne, jablká, slivky, egreše, ríbezle atď .. Rodinný dom PREŠIEL ROZSIAHLOU – KOMPLETNOU REKONŠTRUKCIOU v roku 2015 na ktorú boli použité kvalitné materiály - fasáda, zateplenie, zateplená garáž pre 3 autá s jamou, vnútorný krb, možnosť vykurovania v izbách prieduchmi z krbu, bezpečnostné dvere, plastové okná s poistnými zámkami na klučkách proti otvoreniu, nové podlahy plávajúce a dlažby, nové interiérové dvere, nové sanity - obklady a dlažby, nové kuchynské linky, ALARM, príprava rozvodov na internet, nový okrasný betónový plot, zámková dlažba, atď - TREBA VIDIEŤ. Dispozičné riešenie rodinného domu: 1. Prízemie (1.NP) – vstupná chodba – podlaha dlažba, veľká priestranná jedáleň prepojená s kuchynskou časťou s výstupom na terasu do záhradnej časti, k dispozícii nová kuchynská linka do tvaru U s barovým pultom (plynový sporák, digestor, elektrická rúra, drez, samostatne stojaca chladnička s mrazničkou), pri kuchyni komora/špajza, veľká priestranná obývačka s krbom s výstupom na terasu do záhradnej časti, jedálenská časť s obývacou izbou prechodná, pekná - samostatná kuchyňa určená ako záhradná s výstupom na terasu, kúpeľňa (vaňa) s miestnosťou ako odkladacím priestorom/práčovňou, spoločná s WC - GEBERIT, bidet, rebríkový radiátor, 1 x menšia izba/hosťovská. zhrnutie: prízemie: vstupná chodba, 3 izby, 2x kuchyňa, špajza/komora, 1x kúpeľňa spoločná s WC + Geberit, krb, terasa 1. časť 1. poschodia (2.NP) – výstup cez schodište obložené drevom, chodba, veľká priestranná izba prepojená so spálňou, 1x decká izba alebo pracovňa, izby majú možnosť byť vykurované aj prieduchmi s krbu, 1x miestnosť s hotovou predprípravou rozvodov kuchynskej časti (možnosť využitia aj izby), 1x miestnosť s predprípravou rozvodov kúpeľne. zhrnutie: 1. časť 1. poschodia: 2x izba, 1 kúpelňa, 1x kuchyňa. 2. časť 1. poschodia (2.NP) – výstup cez schodište obložené dlažbou, medziposchodie: kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, 1. poschodie: 1x veľká priestranná decká izba, Podkrovie - 1x veľká priestranná spálňa, 1x kúpeľňa s rohovou vaňou + WC, 2x miestnosť pre šatník zhrnutie: medziposchodie a 2. časť 1. poschodia a podkrovia: 2x izba, 2x kúpelňa s WC, 2x miestnosť pre šatník. Podpivničenie (1.PP) - prístup do pivničných priestorov je z jednej časti z domu kde sa nachádza 1x miestnosť na kotolňu a 1x miestnosť, ktorá môže slúžiť ako fitko a druhý vstup je zo záhradnej časti, z vonku, kde sa nachádza 1 miestnosť. zhrnutie: podpivničenie - 3 miestnosti. Dobrá lokalita, nachádza sa tu občianska vybavenosť, obecný úrad, základná obchodná sieť, základná škola, materská škola, potraviny, pošta a pod. Super cena: 260.000,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj Rekreačná chata pri jazere Veľké Košariská, Rovinka, okr. SENEC, v OV, Novostavba z roku 2007 postavená z tehly+ podkrovie IPOR, 3 podlažná, 1 podpivničená, sedlová strecha / škridla plech- IKOPAL /. Pozemok má rozlohu 424m2, z toho zastavaná plocha je 74m2, úžitková plocha je 200m2. Plus je podiel na spoločnej ceste a podiel je aj na spoločnej pláži. Chata je umiestnená pri jazere. Inžinierske siete: elektrika 380 W, septik 18m3, vlastná voda-studňa, Príjazdová cesta je spevnená-štrková. Pivnica: bojler so zásobníkom, čerpadlo, studňa Prízemie: kuchyňa s izbou, kde sú krbové kachle, kúpelňa s vaňou, umývadlom spolu s WC. Je tu výstup na terasu. 1 NP. Hlavný vstup do chatky, obývačka, izba a balón cez obidve miestnosti. 2 NP. Atrium, 2x izba, WC. V celej chate sú drevené eurookná, podlahy: plávajúce parkety a dlažby. Klimatizácia Kúrenie je možné s krbovými kachlami , alebo s klimatizáciou, s ktorou sa dá aj kúriť a aj chladiť. Na pozemku je aj vonkajší altánok, ktorý je zastrešený, je tu dlažba a dubové lavice a stoly. Pri chate je aj lodenica, kde sa dajú odložiť lode a iné veci + je aj vonkajšia komora. Na pozemku je parkovanie pre 3 autá. Pozemok je upravený parkovou úpravou, tráva, stromy, kríky a kvety. Výhodou je blízkosť jazera v ktorom je čistá voda a možnosť kúpania, chytania rýb, člnkovania. Nádherná lokalita predstavuje oázu oddychu a rekreácie. Možnosť celoročného užívania chaty. Cena:199.000,-EUR, –EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový, Obchodná ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, CETRUM, TEHLA, 1 poschodie z 1 poschodia (okná vo výške cca 5m), v OV, vlastné kúrenie - plynové gamatky + KRB v spálni, byt je v pôvodnom stave, stropy o výške cca 3,40m – VIĎ FOTOGALÉRIU - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je možné upraviť podľa vlastných predstáv - do bytu sa vchádza samostatným vstupom cez schodište prislúchajúcemu tomuto bytu. Celková plocha bytu: 97,30 m2 (93,30 m2 byt + 4 m2 balkón), stropy vo výške cca 3,40m, pekné pôvodne historické interiérové drevené zárubne a drevené dvere, kúpeľňa (vaňa). Podlahy – kuchyňa, chodba , izby – drevená podlaha. Orientácia bytu : kuchyňa, izba s balkónom (severo - západ), spálňa a obývačka orientované do Obchodnej ul., (juho - východ). V spálni sa nachádza funkčný krb. Izby majú samostatné vstupy. Mesačné náklady: 143,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Tesco Kamenné Námestie, dostupnosť MHD. Parkovanie zabezpečené priamo v dome pod bránou na základe povolenia. Cena: 159.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, V PRÍPADE RÝCHLEHO JEDNANIA MOŽNOSŤ DOHODY. Kontakt: 0948 045 045, 0948 069 608, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj dvojgarzónka, Stavbárska ulica , Bratislava II – Vrakuňa, v OV,40,29 m2, bez pivnice, bez balkóna, 7 poschodie z 10 poschodí. V bytovom dome sú 2 nové výťahy, kamerový systém v celom dome, nová brána + uzamykanie čípom, nové schránky, Vymaľované schodište + nová dlažba na schodišti. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred rokom. Nové maľovky, nová kuchynská linka, dlažba v chodbe. V izbách je PVC zakryté kobercom. Samostatné WC, kúpelňa je so sprchovacím kútom. Pôvodné drevené okná, pôvodná elektrika. Nové vstupné dvere-protipožiarne. V byte sú merače na radiátoroch. Orientácia bytu: J-Z. Mesačné náklady na bývanie pre 1 osobu sú 120,- eur + energie. Lokalita: Vrakuňa, v blízkosti LIDL, BILLA, TESCO, MHD, banky, školy, škôlky, lekár, pošta. Cena: 27.800,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver ,v prípade ručenia inou nehnuteľnosťou – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Kontakt: 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU, bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÉ. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás, zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj 2 izbový byt prerobený na 3-izbový byt + podkrovie, Kadnárova ulica, Bratislava III – Rača - Krasňany, Tehlový dom z roku 1952, zateplený s novou sedlovou strechou v roku 2014, vymenená brána do domu, vymenená elektrika v spoločných priestoroch domu. Byt je v OV. Celková rozloha bytu aj s podkrovím je 113,61m2. Byt : 67,53 m2 vrátane dvoch pivníc : 4,32m2+4,65m2 + podkrovie nad bytom má rozlohu 46,08m2, byt nemá balkón, nachádza sa na 2 poschodí z 2 poschodí bez výťahu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou cca 5 rokov. Kompletne nové vlastné kúrenie na plynový kotol + nové radiátory. Prietokový ohrievač na teplú vodu. Vymenená poistná elektrická skrinka. Plastové okná vymenené v celom byte pred cca 3 rokmi. Kuchynská linka bola premiestnená do chodby a z kuchyne je momentálne izba. V obývačke a v spálni sú pôvodné drevené parkety a v ostatnom priestore je dlažba. Obývačka je prechodná do spálne. Samostatné WC pôvodné a pôvodná kúpelňa. Výhodou je podkrovie nad bytom, ktoré sa dá využiť na bývanie a zväčšiť celý obytný priestor. Majiteľ má 100% súhlas vlastníkov bytov na prípadnú realizáciu zobytnenia podkrovia. Byt je orientovaný na dve svetové strany: Východ – Západ. Mesačné nájomné pre 3 osoby je 106 eur. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dostatkom zelene, blízko lesa, v okolí 5 minút chôdze je výborná občianska vybavenosť: LIDL, TERNO, kostol, banky, lekár, lekáreň, reštaurácie, trh, trafika, zastávka MHD aj električiek, kúpalisko, školy, škôlky, športové a oddychové vyžitie Cena: 123.000,- EUR ,možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045 , prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za Vás a problém vyriešime. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj 2 izbový byt prerobený na 3-izbový byt + podkrovie, Kadnárova ulica, Bratislava III – Rača - Krasňany, Tehlový dom z roku 1952, zateplený s novou sedlovou strechou v roku 2014, vymenená brána do domu, vymenená elektrika v spoločných priestoroch domu. Byt je v OV. Celková rozloha bytu aj s podkrovím je 113,61m2. Byt : 67,53 m2 vrátane dvoch pivníc : 4,32m2+4,65m2 + podkrovie nad bytom má rozlohu 46,08m2, byt nemá balkón, nachádza sa na 2 poschodí z 2 poschodí bez výťahu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou cca 5 rokov. Kompletne nové vlastné kúrenie na plynový kotol + nové radiátory. Prietokový ohrievač na teplú vodu. Vymenená poistná elektrická skrinka. Plastové okná vymenené v celom byte pred cca 3 rokmi. Kuchynská linka bola premiestnená do chodby a z kuchyne je momentálne izba. V obývačke a v spálni sú pôvodné drevené parkety a v ostatnom priestore je dlažba. Obývačka je prechodná do spálne. Samostatné WC pôvodné a pôvodná kúpelňa. Výhodou je podkrovie nad bytom, ktoré sa dá využiť na bývanie a zväčšiť celý obytný priestor. Majiteľ má 100% súhlas vlastníkov bytov na prípadnú realizáciu zobytnenia podkrovia. Byt je orientovaný na dve svetové strany: Východ – Západ. Mesačné nájomné pre 3 osoby je 106 eur. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dostatkom zelene, blízko lesa, v okolí 5 minút chôdze je výborná občianska vybavenosť: LIDL, TERNO, kostol, banky, lekár, lekáreň, reštaurácie, trh, trafika, zastávka MHD aj električiek, kúpalisko, školy, škôlky, športové a oddychové vyžitie Cena: 123.000,- EUR ,možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045 , prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za Vás a problém vyriešime. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Byt sa nachádza na 1. poschodí z 3 v zateplenom bytovom dome v tichej časti Levíc. Byt je čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, plávajúce podlahy, jadro pôvodné. K bytu patrí pivnica, taktiež je tu možnosť využitia pozemku okolo domu – záhradka, garáž. Byt tvorí vstupná chodba, izba, kuchyňa prepojená s ďalšou izbou, kúpeľňa a samostatné WC. Celková výmera byt – 50 m2. Byt je kúpou voľný. Pri kúpe nehnuteľnosti z našej ponuky máte možnosť získať najvýhodnejší hypotekárny úver na trhu. Samozrejmosťou je bezplatné vyhotovenie zmlúv, vybavenie formalít na katastri a kompletná asistencia pri kúpe nehnuteľnosti. (AReality)
V obci Blatná na Ostrove iba 10 km od Šamorína je na predaj pekný trojizbový byt s balkónom o výmere 62 m2. Cena bytu je v porovnaní so Šamorínom o polovicu nižšia!!! Byt je vyprataný a vymaľovaný začiatkom mája 2015. K bytu patria aj dve veľké pivnice a kúpou je okamžite voľný. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a nachádza sa na druhom z dvoch poschodí. V rámci rekonštrukcie bola položená plávajúca podlaha vo všetkých troch izbách, okná a dvere na balkón sú plastové a vstupné dvere sú bezpečnostné. V chodbe a kuchyni je položená nová dlažba a vymenená je aj kuchynská linka. V byte sa kúri vlastným plynovým kotlom, takže spotreba a platba za teplo sa dá dobre regulovať. K výhodám patrí aj dvor za domom, ktorý slúži domácim ako parkovisko. Autobusová zastávka je od bytu vzdialená na 3 minúty. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK vo výške 32 000 € V prípade, ak ste našli danú nehnuteľnosť za nižšiu cenu, kontaktujte nás a my Vám vybavíme najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s  ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 14 ročnou praxou !! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Bc. Martin Augustín Všeobecné informácie: 0948 790 082 e-mail: reality@samorin.com (AReality)
V obci Hviezdoslavov Vám ponúkame na predaj novostavby bungalovov. Výstavba už prebieha a dokončenia september 2015. Nachádzajú sa na rovinatom pozemku o výmere 436 m2. Domy budú disponovať vstupnou halou, obývacou časťou s kuchyňou a špajzou, tromi izbami, kúpeľňou s WC a oddeleným WC.Celková úžitková plocha domu je 91 m2. V obývacej časti je   predpríprava na krb, vstup na terasu. Kúrenie v domoch bude podlahové, okná plastové, strecha škridlová. Bungalovy sa budú predávať dokončené v stave okamžitého nasťahovania. V izbách plávajúca podlaha, interiérové dvere a zárubne, sanita v kúpeľni a WC. Možnosť úpravy interiéru podľa predstáv klienta. Obec Hviezdoslavov sa nachádza vo vzdialenosti 25 km od Bratislavy a 6 km od mesta Šamorín so známou Hipoarénou  a Aquaparkom. V obci dobrá občianska vybavenosť, škôlka, potraviny, reštaurácia, multifunkčné ihrisko, rybník. Vo vzdialenosti 1000 m stanica vlaku Regiojet. Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 114 990 €. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme právny servis v rámci ceny  a naše skúsenosti na realitnom trhu so 14 ročnou praxou. kontakt: 0948 79 00 82 mail: reality@samorin.com (AReality)
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu, 4-izbový prízemný dom typu Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 150 m2, úžitková plocha 136 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, vnútorné dvere s obložkovou zárubňou. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET - zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. SŤAHOVANIE MOŽNÉ IHNEĎ !!! ODPORÚČAM VIDIEŤ !!! Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 14 ročnou praxou. 100% financovanie RD môže byť aj cez ČSOB banku, pričom výška splátky je 497€/mes. Znalecká hodnota domu je vo výške 150.000,-EUR. Cena : 135 000 Eur + dohoda možná Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)

Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.