Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 26.5.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0978USD   27.372CZK   0.71380GBP   307.71HUF   4.1075PLN   7.5383HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Mesto Zvolen pred siedmimi rokmi získalo areál bývalých Hronských kasární na sídlisku Balkán a rozhodlo sa zmeniť ho na novú prevažne obytnú štvrť. Odvtedy sa podarilo premeniť päť z celkovo osemnástich objektov na nájomné bývanie. Ďalší rozvoj areálu závisí od finančných možností mesta a dostupnosti iných zdrojov. Súkromní investori totiž o výstavbu neprejavili záujem. (eTrend)
Ešte predtým, než v bratislavskom Ružinove vyrástol obytný komplex Jégého alej, bola medzi kostolom Saleziánov a historickou továrňou Cvernovky v pláne Residence Tower. Vežiak s 32 podlažiami a výškou 107 metrov mal byť v tom čase najvyššou obytnou budovou a treťou najvyššou vôbec v Bratislave. Na mieste roky stojí len opustený žeriav nad vykopanou jamou. (eTrend)
Hoci kríza z roku 2008 sa zvykne označovať ako finančné tsunami, s nepredvídateľnou živelnou katastrofou nemá až tak veľa spoločného. Realitné bubliny totiž možno pri pohľade do histórie sledovať a odhadnúť, kedy to zase praskne. Celý cyklus od dna až po vrchol má zväčša osemnásť rokov. (eTrend)
(eTrend)
Majiteľ a prevádzkovateľ pražskej autobusovej stanice Florenc, spoločnosť ČSAD Praha Holding, plánuje pri vstupe do komplexu postaviť sedempodlažnú administratívnu budovu Florenc Gate. Jej súčasťou majú byť obchody a reštaurácie. (eTrend)
Budovu Dell oproti kostolu Blumental v centre hlavného mesta rebrandovali. Jej hlavný nájomca totiž uvoľnil dve poschodia, ktoré prešli rekonštrukciou a hľadajú sa noví záujemcovia o tieto priestory. Celý objekt získal aj nové meno Cubus. (eTrend)
Pri Tehelnej ulici na okraji Senca smerom na Blatné prebieha príprava novej obytnej zástavby. Developerská spoločnosť Atops predáva 74 pozemkov určených na výstavbu rodinných domov, bytoviek a viladomov. Chystaná obytná zóna s rozlohou 12 hektárov má názov Nová tehelňa. (eTrend)
(eTrend)
Čas na ročné vyúčtovanie za byt sa kráti. Správca bytového domu alebo spoločenstvo vlastníkov bytov ho musí doručiť každému vlastníkovi do konca mája. (eTrend)
Slovenské mestá majú priamo v centrách mnoho „jaziev“ v podobe chátrajúcich priemyselných objektov alebo nevyužitých plôch. Opustené továrne, teplárne, nemocnice, silá či železničné koľajiská vytvárajú bariéry v pohybe ľudí a pre zanedbaný stav sú nebezpečné. Zároveň v sebe skrývajú obrovský potenciál na nové využitie a rozvoj mesta so zachovaním pôvodnej atmosféry. Inšpiráciu, ako pomôcť k ich oživeniu, najnovšie ponúkajú české Pardubice. (eTrend)
Priemyselná zóna pri Novom Meste nad Váhom sa ide ďalej rozširovať. Spoločnosť DDK Slovakia chystá výstavbu areálu na výrobu a skladovanie kancelárskych potrieb s úžitkovou plochou takmer 11-tisíc štvorcových metrov. (eTrend)
Dlho zastavený a veľakrát odkladaný projekt najväčšieho bratislavského nákupného centra Yosaria Plaza v Ružinove vraj aktuálne prechádza zásadnými zmenami. „Bude pre ľudí zaujímavejší a poskytne im viac služieb," tvrdí konateľ rovnomennej developerskej spoločnosti Ivan Líška bez uvedenia podrobností. (eTrend)
Ešte to nie je zlatá baňa, ale už ani studňa, ktorá len utopí peniaze. Slovensko zažíva malý realitný boom, pribúdajú nové byty, obchodné i kancelárske komplexy. Do diskusie vstupuje samospráva so svojimi niekedy nerealistickými požiadavkami. Prebúdzajú sa aj špekulanti a investori hľadajúci bezpečné úložisko financií. (eTrend)
Pôvodom slovenská developerská skupina HB Reavis vstupom na nové európske trhy a ďalšími aktivitami zvyšuje ziskovosť i návratnosť vlastného imania. Spoločnosť doma známa najmä obchodnými centrami Aupark a kancelárskymi budovami vlani medziročne zvýšila čistý zisk o 26 percent na aktuálnych 89 miliónov eur. (eTrend)
Európa stále láka svetových realitných investorov. Podiel zahraničných investícií do nehnuteľností sa vlani vrátil na predkrízovú úroveň, keď dosiahol 43 percent, najviac od roku 2007. Podľa poradenskej spoločnosti Cushman & Wakefield lákajú investorov vysoké výnosy rovnako ako zabezpečenie portfólia väčšou diverzifikáciou. (eTrend)
Tretie najväčšie slovenské mesto Prešov ponúka najmenej obchodných plôch vzhľadom na počet obyvateľov spomedzi všetkých krajských sídiel. Košičan má na výber dva a pol násobnú predajnú plochu, Bratislavčan a Žilinčan až šesťnásobnú. Aj preto sa tu aktuálne pripravuje najviac retailových projektov. Ako prvý z nich by sa mal na budúcu jar otvárať retail park Solivaria. (eTrend)
Mám od decembra 2013 uzatvorené stavebné sporenie na cieľovú sumu 85-tisíc eur, kde mám stanovenú úrokovú sadzbu stavebného úveru 2,9 %. V súvislosti s hypotékami mnohí riešia problém, či majú fixnú alebo variabilnú úrokovú sadzbu. Je „moja“ úroková sadzba stavebného úveru fixná, alebo mám očakávať, že koncom tohto roka, po uplynutí dvoch rokov sporenia, mi sporiteľňa zmení sadzbu? (eTrend)
Po šiestich rokoch príprav a výstavby sa 29. mája otvorí nová komerčná zóna Pharos Park pri bratislavskom letisku. Ako prvý spúšťa prevádzku predajca športového vybavenia Decathlon. Už čoskoro ho má nasledovať nemecký reťazec s potrebami pre domácich majstrov a remeselníkov Bauhaus. (eTrend)
Ďalšie leto prichádza. A každé akoby bolo teplejšie a horúcejšie než to predchádzajúce, minimálne pocitovo. Pokiaľ nebývate na Sibíri, pod zemou alebo ešte v domoch z čias minulých, ktorých steny sú z tehly s hrúbkou vyše metra, zostáva klimatizácia ako jedno z pohodlných riešení, ako sa doma neuvariť vo vlastnej šťave. Čo sa ale stane, keď ju bude mať každý? (eTrend)
Sprostredkovateľ na realitnom trhu (tzv. realitný maklér) je nezávislým samostatným sprostredkovateľom realizácie obchodu s nehnuteľnosťami, zastupujúci rovnako záujmy klienta, ktorý ho tým poveril (s vysokou odbornou starostlivosťou), ako aj klienta druhej strany. (eTrend)

Pravda

Kto zvažuje kúpu bytu, mal by spozornieť. Začali totiž výrazne dražieť byty. V hlavnom meste stúpli v niektorých lokalitách o 10 percent. (Pravda)
V prvom kvartáli tohto roka sa v Bratislave predalo 814 bytov, pričom rekordmanom bola Bratislava II. (Pravda)
Nájomné bývanie je slabinou Slovenska. Ak by sa rozbehlo, výrazne by to pomohlo najmä mladým ľuďom. Tí sú často odkázaní na hypotéky. (Pravda)
Nákupné centrum Avion Shopping Park v Bratislave zmodernizuje interiér za päť miliónov eur. (Pravda)
Viac ako tretina (37,8 percenta) nových bytov, ktoré vlani v Prahe predali developeri, bola 2+kk. Ľudia ich kúpili spolu 2249. (Pravda)
Český miliardár Radovan Vítek kúpil od bubeníka niekdajšej slávnej britskej skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglicku. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa na Slovensku v štvrtom kvartáli minulého roka zvýšila o tri eurá na 1 218 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovenské nehnuteľnosti na bývanie sú v prepočte podľa analýzy Poštovej banky približne o pätinu lacnejšie ako pred krízou. (Pravda)
Ceny obytných nehnuteľností v treťom kvartáli minulého roka medziročne posilnili o 2,3 %, na Slovensku to bolo o 1,2 %. (Pravda)
Na bratislavský trh rezidenčných nehnuteľností pribudlo v poslednom kvartáli minulého roka 900 nových bytov. (Pravda)
Nové vedenie Prahy bude naďalej pokračovať v začatej privatizácii takmer 4000 bytov. (Pravda)
Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)
V treťom štvrťroku 2014 sa začalo stavať 4 006 bytov, čo je medziročne o 8,3 % viac. (Pravda)
Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)
Ruskí investori a skupina FID Group kúpili nákupné a kancelárske centrum Slovanský dům v ulici Na Příkopě v centre Prahy. (Pravda)
Nové nákupné centrum Bory Mall v Bratislave, ktoré za 150 miliónov eur postavila Penta, otvorilo svoje brány zákazníkom. (Pravda)
Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)

iDNES.cz

V Sofii, v hlavním městě Bulharska, stojí od roku 2013 v rohu Jižního parku úžasný dvanáctipodlažní dům Red Apple. Věžák od architektonické kanceláře Aedes Studio je inspirovaný newyorským stylem 70. let. Tehdy se v SoHo na Manhattanu začaly na bydlení přestavovat továrny a sklady.


(iDNES.cz)
Do pračky už lze dát téměř vše: vlnu, hedvábí, ale také peří nebo sportovní boty. Jen je třeba dodržet doporučené teploty, programy, a další finty. V případě peří je to třeba sušení v sušičce s použitím speciálních míčků, nebo i obyčejných tenisáků.


(iDNES.cz)
Manželé Půlpánovi se rozhodli stavět na okraji Prahy. Bydleli v bytě 2+kk a ten jim po narození dcery začínal být malý. Toužili po ekologickém domě z přírodních materiálů. Při hledání vhodné firmy natrefili na architekta Aleše Brotánka. Díky němu rodina spokojeně žije v kvalitním pasivním domě.


(iDNES.cz)
Ve městě jako Londýn se musí s místem šetřit. Nejenže je ho málo, ale každý čtvereční metr v lukrativních částech města má téměř cenu zlata. Když si známý britský fotograf Mike Penn koupil byt v bývalé konírně, požádal o rekonstrukci studio TG architekta Thomase Griema.


(iDNES.cz)
Byt 3+kk se podařilo Petrovi pronajmout do měsíce od zveřejnění inzerátu. Rodina s dětmi složila jednu měsíční kauci a ihned se nastěhovala. Půl roku chodil nájem včas. A pak už nepřišlo nic.


(iDNES.cz)
Umění a bydlení patří k sobě. I proto se obrazy či umělecké předměty stále častěji prezentují společně formou pop-up výstav (tedy dočasných) v zajímavých bytech či domech. Už třetí ročník pop-up výstavy Art & Brick se uskuteční v pražských Dejvicích.


(iDNES.cz)
Malebný Nový Svět leží pod Pražským hradem a je považován za nejkrásnější místo v Praze. Je skrčený pod mohutnými hradbami a stranou veškerého ruchu. Říká se, že Nový Svět je nejzlatější z celé Prahy. Jeho chudí obyvatelé chtěli svou bídu vynahradit zlatými názvy domů.


(iDNES.cz)
Vytvořit z tmavého a stísněného prostoru světlý a vzdušný, to byl úkol pro designérku Vaidu Kraus. Její klienti si pořídili bydlení ve starším činžovním domě v pražské Libni a věřili, že se byt po rekonstrukci promění podle jejich představ. Povedlo se.


(iDNES.cz)
Ve Vídni roste jeden z největších městských rozvojových projektů v Evropě. Do městské čtvrti Seestadt Aspern se nastěhovaly již tři tisíce obyvatel. Koncem léta jich bude již šest tisíc.


(iDNES.cz)
Skvělý vztah otce s dcerou, fungující střídavá péče, ale nevyhovující garsoniéra. Příběh Vladimíra dokazuje, že se lidé mohou domluvit i po rozchodu, ale také to, že si samotný muž těžko sám poradí s tím, jak zařídit byt pro sebe a desetiletou dceru.


(iDNES.cz)
Kolja Stegemann a jeho dědeček Hans-Joachim se rozhodli splnit svůj klukovský sen. Celý život toužili po skrýši v korunách stromů. Jakmile se začalo stavět, dědeček zemřel. Kolja se však nezastavil a plán dokončil. V jednom domku žije se svou manželkou a dědečkův pronajímá.


(iDNES.cz)
Překotný stavební vývoj v Číně provází stále častěji problém s majiteli domů. Lidem se nelíbí nízké odstupné za jejich bydlení, a tak brání stavbám sídlišť, obchodních center i silnic. Úřady si s nimi nevědí rady. To je i případ třípodlažního domu ve městě Luo-jang v čínské provincii Che-nan, který „uvízl“ uprostřed silnice.


(iDNES.cz)
Bydlím v paneláku na sídlišti v Žilině na Slovensku. Staré bytové jádro dosluhovalo a pachy z vaření a cigaret od sousedů byly čím dál strašnější. Táhly se špatně utěsněnou stoupačkou a mně bylo jasné, že se bez kompletní rekonstrukce neobejdu, píše ve svém příspěvku o proměně Jaroslav.


(iDNES.cz)
Překvapivým vítězem prestižní tuzemské soutěže a nositelem Národní ceny za architekturu se stala chata v Doksech. Do letošního ročníku hlavní soutěžní přehlídky české architektury se přihlásilo 88 děl v sedmi kategoriích. Všechny stavby musely být realizované na území České republiky v loňském roce.


(iDNES.cz)
Espresso je pojem, bez něhož by se v současnosti neobešel snad žádný nápojový lístek. Dnes už pro něj nemusíme chodit do kavárny, stačí zmáčknout pár čudlíků na domácím přístroji. Přitom ještě před 70 lety bychom si ho stěží objednali i v některé z vyhlášených italských kaváren.


(iDNES.cz)
Kvalitní pračky a sušičky dnes zvládnou vyprat a usušit péřovou bundu, pánské sako i svetr z kašmíru. Jen je třeba respektovat údaje výrobců oděvů na visačkách, pak si ušetříte i námahu při žehlení. To lze omezit na minimum, což platí hlavně u košil.


(iDNES.cz)
V říjnu 2012 jsem přihlásila náš částečně rekonstruovaný statek ve Vřeskovicích u Klatov do soutěže o zateplení domu. V anketě čtenářů jsme získali třetí místo a balíky minerální vaty ihned využili. Opravy jsou u konce a my se zde konečně cítíme jako doma, píše o cestě za novým domovem paní Jaroslava.


(iDNES.cz)
Kamil s Norou tvoří elegantní a vitální manželský pár, který se už dočkal vnoučátek. Také na ně pamatovali ve své prostorné vile, kterou si pořídili na jižním okraji Prahy. Svěží moderní interiér rozhodně nezapře jejich mladistvého ducha. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)
Na konci roku 2013 jsme dokončili hrubou stavbu rodinného domu. Hledali jsme profesionála, který by vyzdil příčky a vyštukoval celý dům. Na základě osobního doporučení jsem oslovil místního řemeslníka, který měl výborné doložené reference. Realita byla ale úplně jiná, píše ve svém příběhu Lukáš.


(iDNES.cz)
Vzácná shoda zavládla při stavbě rodinné vily v blízkosti Prahy: architekt, investor i realizační tým rádi vzpomínají na společnou stavbu moderního objektu s promyšlenou dispozicí a velkorysými rozměry.


(iDNES.cz)

AReality

RK MER - Predaj – 3 izbový byt, Stromová ulica, Kramáre, Bratislava III – Nové Mesto, SUPER LOKALITA, DOSTATOK ZELENE, TREBA VIDIEŤ, v dobrej vyhľadávanej lokalite, v OV, tehlový dom, nezateplený, 2 poschodie zo 4 poschodí, výťah, 70,6 m2, k bytu prislúcha pivnica cca 2 m2, 2 x balkón (jeden je z kuchyni situovaný do ulice cca 2 m2 a jeden zo spálni cca 4 m2, situovaný do tichej časti), KRÁSNY VÝHĽAD. Byt je svetlý, moderne upravený, po kompletnej priebežnej rekonštrukcii okrem kúpeľni, rekonštrukcia prebehla v roku 2011 plastové okná so žalúziami, ostatné v roku 2013: nové rozvody elektriky, znížené sádro kartónové stropy s bodovými svetlami, 31 bodové bezpečnostné dvere, stierky, nové interiérové drevené dvere so zárubňami, podlahy – v celom byte plávajúca podlaha - kvalitná, v dvoch izbách skrine (spálni a v detskej izbe), kúpeľňa zachovalá (vaňa) – murované jadro (obklady, dlažby), v kúpeľni je plynový prietokový ohrievač vody, WC samostatné, merače na radiátoroch nie sú - sú regulátory na radiátoroch, obývačka prechodná. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: východ - orientované do hlavnej ulice, spalňa a detská izba - západ - situované do tichej časti. DOM MÁ VLASTNÚ KOTOLŇU. K bytu je možné dokúpiť aj murovanú tehlovú garáž pod domom v cene 20.000,- EUR (tehlová garáž s vodou a elektrikou, vlastné elektrické hodiny, bez jamy). Nízke mesačné náklady 178,- EUR / 3 osoby (správcovskej spoločnosti) + energie (elektrika + plyn). Slušný čistý vchod, uzamyká sa. DOBRÁ, TICHÁ LOKALITA, blízkosť CENTRA, MHD, nákupné možností, pošta, zdravotné stredisko - Kramáre, banky. K bytu je možné dokúpiť garáž. Cena IBA: 150.000,- EUR, byt sa predáva aj so spoluvlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, termín uvoľnia na základe dohody. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0948 069 608, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za vás, problém vyriešime a zabezpečíme Vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj – pekný, priestranný 2 izbový byt bez loggie/balkóna, Očovská ulica, Bratislava V – Petržalka, KRÁSNY VÝHĽAD, SUPER TICHÁ, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, DOSTATOK ZELENE, ZAČIATOK Petržalky, blízka DOSTUPNOSŤ DO CENTRA 10 MINÚT, v OV, 52,15 m2, (50,05 m2 byt + 2,10 m2 pivnica), dom je TEHLOVÝ - nezateplený, 3 poschodie z 3 poschodí bez výťahu, zo spálni KRÁSNY VÝHĽAD na rodinné domy a Rakúsko a z obývačky a kuchyni výhľad na Kamzík, TREBA VIDIEŤ - v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je pekný, priestranný po kompletnej rekonštrukcii cca v roku 2012 - 2013 veľmi udržiavaný, dispozične upravený: komplet nové rozvody elektriky, vody, plastové okná so žalúziami, nové interiérové drevené dvere so zárubňami, kuchyňa otvorená - prepojená s obývačkou, kuchynská linka do tvaru L predelená od obývačky s barovým pultom, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (chladnička, plynová platňa), digestor, podlahy v izbách a v kuchyni – plávajúca podlaha, vstupná chodba - dlažba, v spálni vstavaná skriňa ROLLDOR, kúpeľňa (vaňa) – murované jadro (obklady, dlažby), WC samostatné, merače na radiátoroch, obývačka prechodná. Orientácia bytu: spálňa: Juh, obývačka a kuchyňa: Západ. Nízke mesačné náklady 155,- EUR / 2 osoby + energie (elektrika + plyn). Slušný čistý - čiastočne zrekonštruovaný vchod - vymenené plastové okná na schodišti, uzamyká sa. DOBRÁ, TICHÁ LOKALITA, blízkosť CENTRA, MHD, nákupné možností, bezproblémové parkovanie pred domom. Cena: 98.000,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za vás, problém vyriešime a zabezpečíme Vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Ponuka na predaj 2,5 izbový byt pôvodne 2izbový byt, predaj z rodinných dôvodov, veľkometrážny s predzáhradkou, Na Revíne, Bratislava III – NOVÉ MESTO, časť Kramáre, NOVOSTAVBA - stavba rok: 2006 - kolaudácia: 2014, SUPER TICHÁ LOKALITA, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE - TREBA VIDIEŤ .... , EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, byt je situovaný do jednej strany, prízemie zo 7 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, zateplený dom, užitková plocha: 106,40m2 (104 m2 byt + 2,40 m2 pivnica) + 36m2 vlastná uzavretá predzáhradka so závlahovým systémom a altánkom - VIĎ FOTOGALÉRIU! byt je veľmi vkusne dispozične upravený – podlahové kúrenie v celom byte, plastové okná s vonkajšími roletami na elektrický pohon, bezpečnostné dvere, byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky (z obývačky vstup na predzáhradku) s kuchyňou a jedálenskou časťou –kuchyňa – kuchynská linka do tvaru U so zabudovanými spotrebičmi – elektrická sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička – novédvierka ku kuchynskej linke k dispozícii, dve priestranné izby so samostatným vstupom, oproti spálni sanachádza šatník, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, 2x umývadlo, rebrinový radiátor) vkusné obklady, dlažby, sanita, samostatné WC s bidetom.Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – plávajúca podlaha. Mesačné náklady: 120,-eur/ 1osoba + energie. Výhodou je samostatná uzamykateľná chodba len pre 2 byty. Dom sa nachádza v príjemnom veľmi tichom prostredí, z predzáhradky výhľad na les, super tichá lokalita. V okolí kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlka, banky, Terno. Len 3 min do CENTRA, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Parkovanie pri dome. Cena: 159.990,- Eur - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE, TREBA VIDIEŤ, predaj bytu z rodinných dôvodov, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Ponuka na predaj 2,5 izbový byt pôvodne 2izbový byt, predaj z rodinných dôvodov, veľkometrážny s predzáhradkou, Na Revíne, Bratislava III – NOVÉ MESTO, časť Kramáre, NOVOSTAVBA - stavba rok: 2006 - kolaudácia: 2014, SUPER TICHÁ LOKALITA, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE - TREBA VIDIEŤ .... , EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, byt je situovaný do jednej strany, prízemie zo 7 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, zateplený dom, užitková plocha: 106,40m2 (104 m2 byt + 2,40 m2 pivnica) + 36m2 vlastná uzavretá predzáhradka so závlahovým systémom a altánkom - VIĎ FOTOGALÉRIU! byt je veľmi vkusne dispozične upravený – podlahové kúrenie v celom byte, plastové okná s vonkajšími roletami na elektrický pohon, bezpečnostné dvere, byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky (z obývačky vstup na predzáhradku) s kuchyňou a jedálenskou časťou –kuchyňa – kuchynská linka do tvaru U so zabudovanými spotrebičmi – elektrická sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička – novédvierka ku kuchynskej linke k dispozícii, dve priestranné izby so samostatným vstupom, oproti spálni sanachádza šatník, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, 2x umývadlo, rebrinový radiátor) vkusné obklady, dlažby, sanita, samostatné WC s bidetom.Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – plávajúca podlaha. Mesačné náklady: 120,-eur/ 1osoba + energie. Výhodou je samostatná uzamykateľná chodba len pre 2 byty. Dom sa nachádza v príjemnom veľmi tichom prostredí, z predzáhradky výhľad na les, super tichá lokalita. V okolí kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlka, banky, Terno. Len 3 min do CENTRA, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Parkovanie pri dome. Cena: 159.990,- Eur - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE, TREBA VIDIEŤ, predaj bytu z rodinných dôvodov, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, ulica 1.Mája, Pezinok- centrum, v OV, 55,77m2, (byt 55,77m2 vrátane dvoch pivníc 4 m2)+balkón cca 2 m2, pivnica ,komora pri byte. Byt sa nachádza na 7 nadzemnom podlaží / 7 poschodí ,výťah, tehlový dom cca 45 ročný- zateplený v roku 2005 + zateplená strecha – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011 . Plastové okná so žalúziami . Kompletne nová elektroinštalácia s novou poistnou skrinkou, nová vodoinštalácia, v celom byte je plávajúca podlaha s vysokým leskom , nové stierky a maľovka. Kúpelňa bola dispozične zmenená a je spolu s WC.V kúpelni je nová dlažba a obklady, vaňa, umývadlo zabudované v skrinke, prívod a priestor na pračku, WC závesné + vlastný prietokový ohrievač na teplú vodu. V chodbe je rolldor na mieru. Bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere. Nová kuchynská linka do tvaru L so spotrebičmi / digestor, el. rúra, plynová varná doska, umývačka riadu, mikrovlná rúra/. Vedľa bytu je komora . Obývačka je prechodná do spálne. V spálni je rolldor na mieru. Z obývačky je vstup na balkón s nádherným výhľadom na Karpaty. Orientácia bytu je JZ. Nájomné je 75,- eur / mes 1 osoba. Byt je kúpou voľný. Tichá lokalita pri centre mesta, v blízkosti škôlka, školy, potraviny . K autobusovej zastávke je cca 5 min. peši s dobrým napojením do centra mesta a železničnú a autobusovú stanicu. Lokalita má veľmi dobrú občiansku vybavenosť. Cena: 79.900,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 105.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 105.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, Šachorová ulica, Bratislava III-Vajnory. Novostavba z roku 2007, TEHLA + ZATEPLENIE, OV, byt má rozlohu 60m2, (byt 56m2 + pivnica 1,9m2 + balkón 2,5 m2./ Byt sa nachádza na 2 poschodí z 2 poschodí, bez výťahu, strecha domu je sedlová. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, samostatná spálňa, kuchyňa prepojená s obývačkou, balkón zo spálne, veľká vstupná hala, samostatné WC. V byte sú plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere ,, SHERLOCK“, nové interiérové dvere, do spálne sú posuvné drevené dvere. Podlahy: v chodbe a v kuchyni je dlažba, v izbách je plávajúca podlaha. Kúpelňa je s vaňou, umývadlom a pračkou a s nadštandartným obkladom a dlažbou. WC – závesný systém geberit. Kuchyňa je prepojená s obývačkou, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi / digestor, plynová varná doska, el. rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou/. Súčasťou kuchynskej linky je aj barový pult so stoličkami. V obývačke je jedna stena obložená kameňom, ktorá zútulňuje celý priestor. Je tu aj klimatizácia. V spálni a vo vstupnej hale je ROLLDOR. Orientácia bytu : JZ. Nájomné: 86,- eur/mes/1osoba. Byt je prázdny, kúpou voľný. V suteréne domu sa nachádzajú parkovacie státia, ktoré sa dajú prenajať. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dobrou infraštruktúrou, neďaleko škôlky, školy, obchodné zariadenia, pošta, lekár, banky. V blízkosti je možnosť relaxovať pri jazere, v lete možnosť kúpania. Neďaleko domu je zastávka MHD. Cena: 107.000,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový byt možnosť prerobiť na 4 izbový byt, Klemensova ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, 4 poschodie zo 6 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, bytový dom r. 1923 a v r. 1996 kompletná rekonštrukcia domu okrem obvodových stien, vlastné kúrenie - plynový kotol zn. Vaillant (cca 3ročný) + KRB v obývačke – VIĎ FOTOGALÉRIU! celková plocha: 112,20m2 (108,45 m2 byt + 3,75 m2 pivnica), byt je po čiastočnej rekonštrukcii r.1996 – stopy vo výške cca 3,20m, drevené dvojité okná so žalúziami, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) – podlahové kúrenie, zánovné obklady, dlažby, sanita, kuchyňa – kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umývačka riadu, práčka. Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – drevená podlaha. Orientácia : kuchyňa – JV, chodba – J, spálňa – Z, obývačka, izba - S. Na dome prebieha rekonštrukcia strechy, v blízkom období je plánovaná rekonštrukcia výťahu. Mesačné náklady: 110,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Eurovea, Mlynské Nivy, Tesco Kamenné Námestie, divadlo Malá scéna, SND, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Rezidenčné parkovanie pri dome. Cena: 209.990,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj ADMINISTRATÍVNY OBJEKT so SKLADOM, SPOLOČENSKÁ ulica, BA II – Ružinov – Trnávka, NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY, TREBA VIDIEŤ, momentálne využívané ako administratíva – kancelárie a predajňa so skladovými priestormi, k dispozícii je aj plocha s expedičnou jamou, alarm, klimatizácia, chladiaci box – v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Pozemok: 881 m2, zastavaná plocha cca 478 m2, úžitková plocha cca 400 m2, priemerná výška podlaží: 3,50 m, všetky inžinierske siete plyn, voda, kanalizácia, elektrika s vlastnou trafostanicou. Cena: 398.400,- Eur + DPH, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Stavba: objekt je založený na železobetónových základoch - pätky a pásy, nosná konštrukcia objektu tvorí oceľový montovaný skelet BAUMS s kombinovaným obvodným plášťom, štítové steny sú murované, pozdĺžne obvodové steny sú po rekonštrukcii 2002 a tvoria ľahké izolačné plechové panely (hliníkový plech, tepelnoizolačná hmota SYSPUR, poplastovaný plech, vstupné hliníkové dvere, hliníkové okná, na oknách sú osadené vnútorné žalúzie. V časti objektu sú aj plastové okná s izolačným dvojsklom, stropný podhľad je kazetový s integrovanými žiarivkovými svietidlami. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorne rozdeľujú objekt skladu murované, čiastočne zo sádrokartónu, opatrené štukovou omietkou. Vnútorná časť je dispozične rozdelená NA KANCELÁRIE SO ZÁZEMÍM (šatne, sprchy, kuchynky, WC), SKLADOVÝM PRIESTOROM A CHLADIACIM BOXOM, podlahy: nášlapné vrstvy tvorené podľa využívania jednotlivých priestorov, keramické dlažby, PVC a lepené krytiny. V skladových priestoroch je chladiaci box a v kancelárskych priestoroch sú inštalované klimatizačné jednotky, strecha – plochá, krytina strechy je z asfaltových natavovaných pásov (okrem novej krytiny expedičnej časti), Jedná sa o samostatne stojaci prízemný, nepodpivničený objekt s dvomi samostatným vstupmi. Vykurovanie objektu je z vlastnej kotolne, v zadnej časti radiátormi Kored. V objekte sú rozvody ALARMU. OBJEKT JE MOŽNÝ VYUŽÍVAŤ AJ AKO DVE SAMOSTATNÉ JEDNOTKY, SO SAMOSTATNÝMI VSTUPMI - viď pôdorys. Orientácia nehnuteľnosti – hlavný vstup je Východ, je v rovinatom teréne, objekt je určený na podnikanie, momentálne využívané ako administratíva – kancelárie a predajňa so skladovými priestormi. Objekt je situovaný v dobrej a tichej lokalite, dobrá dostupnosť a infraštruktúra, neďaleko nákupného strediska Avion, Ikea, dobrá dostupnosť na diaľnicu. Cena: 398.400,- Eur + DPH – spolu s DPH – 498.000,- EUR, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ DOHODA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 419.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj veľmi pekný, priestranný 4 izb. RD, 4 ročnú novostavbu v radovej zástavbe, v tichej lukratívnej časti Stupavy. Dom je tehlový, má užitkovú plochu 155m2, pozostáva z prízemia, kde je situovaná vstupná hala, kúpeľňa s WC, špajza, veľká obývačka prepojená s kuchyňou, s výstupom na terasu. Poschodie tvoria 3 veľké izby, z toho jedna má veľký šatník, kúpeľňa. Dom má sedlovú strechu s krytinou Tondach, čím vytvára úložný priestor v podkroví. V celom dome je plávajúca podlaha a dlažby, päťkomorové plastové otváravo - výklopné okná s izolačným dvojsklom . Kúrenie je ústredné formou radiátorov, plynový kondenzačný kotol Vaillant. Ohrev vody zabezpečule 120 l zásobník Vaillant. Dom je na spoločných stenách so susedmi odhlučnený. Vybavený je rohovou KL so zabudovanými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu. Pozemok za domom o rozlohe 70 m2 tvorí terasa lemovaná nádhernou záhradkou s parkovou úpravou, vybavená kvapôčkovou závlahou, poskytujúca dostatok súkromia. Dom má priestrannú garáž, brána na DO. V dome sa nachádzajú všetky IS, dátová prípojka, kanalizácia K domu vedie asfaltová prístupová cesta, slepá ulica mimo hlavnej cesty. Pred domom je parkovanie pre 3 autá. Výborná kľudná lokalita, 100 m od domu les, do centra obce 5 min. pešo. Stupava poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a veľmi dobrú dostupnosť, ako do Malaciek, tak do Ba. V blízkosti nájazd na diaľnicu, 2 x benzínová pumpa, autobusová zastávka 3 min., cca 4 km je zastávka bratislavskej MHD. Dom je bez tiarch, kúpou voľný. 0905 410 614 - aj vo večerných hodinách a cez víkendy. ................... V CENE je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv právnikom, zabezpečenie všetkých dokumentov potrebných k prevodu nehnuteľnosti, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností. .................. ZDARMA poskytujeme služby hypotekárneho poradcu - zabezpečenie najvýhodnejšej hypotéky pre financovanie kúpy nehnuteľnosti. .................... Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku potrebného k HÚ. (AReality)
PROVÍZIA LEN 380,- : : : Ponúkame na prenájom tichý, nadštandartný 3 izb. byt cca 100 m2, 20/22 poschodie na ul. Bajkalská, v novostavbe 3 veže. Byt je priestranný, výborne dispozične riešený, má veľkú loggiu, obývačka je spojená s kuchyňou, 2 samostatné spálne, samostatné WC, šatník. Orientovaný je do tichej lokality. Prenajíma sa komplet zariadený tak, ako vidno z fotiek a vybavený spotrebičmi vrátane umývačky riadu, LCD TV, práčky. Celý byt je klimatizovaný. K vybaveniu patrí riad, žehlička s doskou. K bytu patrí garážvé státie v suteréne domu, blízo výťahu. V dome je 24 hod. recepcia, SBS, garáž s kamerovým systemom. Vynikajúca lokalita, blízo centra, v okolí kompletná občianska vybavenosť, školy škôlky, obchody, Billa, Lidl, banky, reštaurácie, nákupno - zábavné centrá Polus a Centrál 2 min..... vynikajúca dostupnosť, MHD na všetky smery, električky, v blízkosti nájazd na diaľničný obchvat, letisko 10 min.. Široké športovo - relaxačné možnosti, jazerá s parkovou úpravou, plaváreň, letné kúpalisko, zimný štadión, cyklotrasa... Byt je voľný ihneď. Cena 770,- € + 100,- € energie/mes. Vhodný aj pre 2 páry, alebo rodinu s deťmi, alebo klientov s domácim miláčikom. 0905 410 614 - aj vo večerných hodinách a cez víkendy. (AReality)
Ponúkame na prenájom pekný 1 izb. byt , v novostavbe, 33 m2, na ulici Staré Grunty. Byt má balkón, obývacia časť prepojená s kuchyňou. Prenajíma sa komplet zariadený, 2 válendy vhodné na trvalé spanie a vybavený spotrebičmi, v predsieni rolldoor. Výborná lokalita, do centra 3 min., v okolí kompletná občianska vybavenosť, nákupné centrum Cubicon, AUPARK, EUROVEA 5 min., dobrá dostupnosť, MHD 1 min., neďaleko nájazd na diaľničný obchvat. Vhodný max. pre 2 osoby. Možnosť parkovacieho státia pred domom v cene 17 €/mes. 0905 410 614 - aj vo večerných hodinách a cez víkendy (AReality)
Ponúkame na predaj priestranný 2 izb. byt 55 m2, v zateplenom dome v tichej lokalite na ul. Narcisová. Byt je situovaný na zvýšenom prízemí. Je výborne dispozične riešený, samostatná kuchyňa s možnosťou prepojiť s obývačkou, samostatné WC, priestranná kúpeľňa, veľké izby. Byt je možné prerobiť na plnohodnotný 3 izb. byt a vytvoriť loggiu. Výhodou je pôvodný stav, pre klientov, ktorý si môžu zrealizovať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, v izbách sú pôvodné drevené parkety, možné vybrúsiť a nalakovať. K bytu patrí pivnica. Pri dome bezproblémové parkovanie. Vynikajúca tichá lokalita, veľa zelene, v okolí kompletná občianska vybavenosť, nákupné centrum Retro 2 min., Lidl, Terno, Tesco expres, lekáreň, škola, škôlka, pošta, poliklinika, banky, všetko v pešej dostupnosti pár minút. V blízkosti sú taktiež veľké nákupno - zábavné centrá Avion, Kika, Hornbach, Centrál, Eurovea... Veľmi dobrá dostupnosť, MHD na všetky smery, električky 2 min., blízo do centra, neďaleko nájazd na diaľničný obchvat. Široké športovo - relaxačné možnosti, pri dome zrekonštruovaný park A. Hlinku, jazero s promenádou a oddychovou zónou 5 min., cyklotrasa vedúca až na hrádzu, štadión. 0905 410 614 - aj vo večerných hodinách a cez víkendy. ................... V CENE je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv právnikom, zabezpečenie všetkých dokumentov potrebných k prevodu nehnuteľnosti, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností. .................. ZDARMA poskytujeme služby hypotekárneho poradcu - zabezpečenie najvýhodnejšej hypotéky pre financovanie kúpy nehnuteľnosti. .................... Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku potrebného k HÚ. (AReality)
Ponúkame Vám na predaj zariadenú chatu v Leviciach. Plocha: úžitková 32m2, pozemku 923m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: drevená. Kúrenie: krb. Ostatné vybavenie: televízor. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Sedlová strecha s podkrovím.Strešná krytina: asfaltový šindel. Mierne svahovitý pozemok. Neupravená prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Uvedená nehnuteľnosť sa nachádza na peknom mieste s výhľadom na mesto Levice. Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 27000,-€. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu so 14 ročnou praxou. kontakt: 0948 79 00 82 mail: reality@samorin.com (AReality)
Predáme dvojposchodovú novostavbu rodinného domu v rekreačnej časti Rovinky pri jazere Nové Košariská, možnosť parkovania vnútri na vlastnom pozemku pre dve autá. Dom je postavený z tehly 25cm - Wienerberger - Porotherm, zateplenie - 10cm. Podlaha na prizemi je z keramickej dlažby s podlahovým kúrením. Vykurovanie zabezpečené kotlom -Thermona. Na poschodi sú radiátory. Podlaha na poschodi: masivne drevene parkety - orech, čerešňa. Dvere, zárubne sú všade z masívneho dreva. Schody na poschodie sú betónové a obložené dub - masív, 4cm hrúbka. Zábradlie je nerezové na schodoch hore ako aj na terase na poschodi. Okná sú 5 - komorové, plastové. Na pozemku je elektricka pripojka, vlastná studňa s ponorným čerpadlom, žumpa - 12m3. Príprava na krb zvnútra aj zvonka z terasy. Strecha je rovná, prístupová cesta je betónová, pevná linka pred pozemkom. Dom má 4 izby, na prízemí je vstupná hala, WC, sauna, obývačka spojená kuchyňou, terasa - 37m2, užitková plocha na prizemí 75m2. Na poschodi sú: kúpeľňa, WC, 3 miestmosti, balkón - 28m2, užitková plocha 75m2. Pokojná lokalita, výhľad na jazero. Cena  nehnuteľnosti  je vrátane provízie RK vo výške 239 000 €. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s  ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 14 ročnou praxou !! (AReality)
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt vo výmere 72,39 m2 len  10 minút od centra mesta DS. V byte je veľká samostatná vstupná hala, kuchyňa je moderne spojená so slnečnou  obývačkou, 3 priestranné samostatné izby umožňujú pohodné bývanie / 2 detské izby a spálňa/ .  Celý byt je kompletne rekonštruovaný, vrátane peknej, novo vykachličkovanej kúpeľne s vaňou a osobitnej WC s novou sanitou. V byte sú všade nové plastové okná, krásne  plávajúce podlahy a nové vchodové a vnútorné dvere. Byt je slnečný a moderne riešený. Krásny výhľad z balkóna Vám dodá  pocit uspokojenia a to všetko za výbornú cenu.V blízkosti je veľmi dobrá občianska vybavenosť. Treba vidieť! Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie 44 000 € Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 14 ročnou praxou !! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Mgr. Ildikó Dávidová Kontakt: 0948 790 082, e-mail: reality@samorin.com (AReality)
Učebnice Krížom-krážom

24. mája:
Ela
23. mája:
Želka
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.