Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 21.11.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2539USD   27.657CZK   0.79890GBP   304.62HUF   4.2140PLN   7.6755HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

V Prešove vznikne 105 nových malometrážnych bytov. Developerská spoločnosť Cresco podrobnejšie predstavila svoje plány na prestavbu nedokončeného stomatologického pavilónu na Sídlisku III. Podľa dokumentov predložených štátnym orgánom je začiatok plánovaný o dva roky. (eTrend)
Momentálne žijem na Slovensku a som na materskej dovolenke. V Prahe vlastním družstevný byt, ktorý je v prenájme od 1. 3. 2014. Byt je písaný na mňa, nie na manžela. Môžem si do daňového priznania uplatniť náklady na rekonštrukcie bytu? Podávam priznanie a platím dane na Slovensku alebo v Českej republike? (eTrend)
Po troch nových predajniach v tomto roku má Billa v pláne ďalšie tri. Na severe Slovenska pridá nový obchod v Žiline, na východe v Košiciach a premiéru bude mať supermarket v Stropkove. (eTrend)
Na rozhraní Ružinova a Podunajských Biskupíc má vyrásť menšia stavba. Wiki – Distribučno-predajné centrum sa pripravuje pri uliciach Na piesku a Pod gaštanmi v priemyselnej zóne, ktorú okrem skladov a priemyselných hál charakterizujú aj záhradky a niekoľko rodinných domov. Navrhovateľom výstavby je fyzická osoba Jozef Šteffek. (eTrend)
Inzercia | Pod heslom „Spájame profesionálov v realitách“ 28. novembra 2014 (eTrend)
Do ponuky bývania v historickom centre Bratislavy pribudnú tri desiatky bytov a apartmánov. Developerská spoločnosť VI Group sa chystá začiatkom budúceho roka spustiť rekonštrukciu vyše storočného meštianskeho domu na Konventnej ulici. (eTrend)
Nábytok vyrobený na mieru ponuka možnosť využiť naozaj každý centimeter priestoru (eTrend)
„Dom krstného otca“ v čarovnom anglickom tudorovskom štýle na rozľahlom pozemku. Tento inzerát na stránke americkej realitnej kancelárie neponúka iba dôkladne zrekonštruovaný vyše osemdesiatročný dom na newyorskom Staten Islande, ale aj kus filmovej histórie. (eTrend)
Bytový fond na Slovensku tvoria takmer dva milióny bytov. Byty v bytových domoch prevažujú, najviac sa postavilo v rokoch 1970 až 1989. Zistil to Štatistický úrad SR zo sčítania obyvateľov, domov a bytov v roku 2011. Z vyše 1,77 milióna obývaných bytov je vyše 45 percent obnovených. (eTrend)
Po odobrení 115-metrovej administratívnej veže sa pustila developerská vetva skupiny Penta Investments do prípravy projektu bývania v novej mestskej zóne Čulenova. Dve oblé veže majú vyrásť na vyše sto metrov a priniesť 525 alebo až 584 bytov. (eTrend)
Ďalší starý objekt v hlavnom meste Slovenska prešiel rekonštrukciou na štartovacie byty. Ide o budovu na Hviezdnej ulici číslo 38 v bratislavských Podunajských Biskupiciach. Za investorskou spoločnosťou Olympia, v.o.s., stojí bývalý župan bratislavského kraja Ľubo Roman. (eTrend)
Novým majiteľom jedného z moderných symbolov Londýna, 180-metrového mrakodrapu prezývaného pre svoj tvar Uhorka, sa stala spoločnosť brazílskeho miliardára Josepha Safru. Za kancelársku vežu od slávneho architekta Normana Fostera zaplatila podľa Financial Times 726 miliónov libier (921 mil. eur). (eTrend)
Krátko po začiatku výstavby troch obchodov sa nová komerčná zóna Pharos Park pri bratislavskom letisku rozrastá o ďalších 2,9 hektára. Územie, ktoré bolo predtým vyčlenené mimo celku pre konkrétneho záujemcu, sa stáva súčasťou 47-hektárovej zóny. (eTrend)
Novinky v hypotékach | Národná banka Slovenska sprísnila pre banky, stavebné sporiteľne a pobočky zahraničných bánk podmienky poskytovania nových úverov formou niekoľkých odporúčaní. Postupne prinášame pohľad na niektoré z nich, ktoré sa priamo dotknú žiadateľov o hypotekárne úvery. (eTrend)
(eTrend)
(eTrend)
Rebríček najväčších nákupných centier na Slovensku sa otvorením Bory Mall na dlhší čas ustáli. Takmer všetky krajské mestá sú už nasýtené. Na budúci rok sa k nim pridajú aj Trnava, ktorá dostane City Arenu a Poprad, kde sa má otvárať Forum. (eTrend)
Kolega Daniel bol deň pred slávnostným otvorením obchodného centra Bory Mall vo Viedni. Videl novú vlakovú stanicu, kde okrem nástupíšť, kancelárskych vežiakov, bytov a vyhliadkovej veže vyrástlo aj obchodné centrum. „Kto tam bude chodiť, načo je nám ďalšie?“ pýtajú sa Viedenčania. (eTrend)
Prebiehajúca prestavba bývalej administratívnej budovy oproti nákupnému centru Central v bratislavskom Ružinove sa rozšíri o nadstavbu. Projekt Miletičova 5 tak ponúkne dodatočných osem bytov a dvanásť apartmánov. (eTrend)
Vo štvrtok otvára najnovšie veľké obchodné centrum v Bratislave. Projekt Bory Mall od investičnej skupiny Penta Investments vyrástol medzi Lamačom a Devínskou Novou Vsou a priniesol 54-tisíc m2 prenajímateľnej plochy a takmer dvesto obchodov. Pozrite si v galérii, ako vyzerá centrum vnútri. (eTrend)

Pravda

Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)
Ruskí investori a skupina FID Group kúpili nákupné a kancelárske centrum Slovanský dům v ulici Na Příkopě v centre Prahy. (Pravda)
Nové nákupné centrum Bory Mall v Bratislave, ktoré za 150 miliónov eur postavila Penta, otvorilo svoje brány zákazníkom. (Pravda)
Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)
V druhom štvrťroku tohto roka sa začala výstavba 4 198 bytov, čo je v medziročnom porovnaní o 14,6 % menej. (Pravda)
Žilina predáva kórejskú dedinu v Krasňanoch, za sedem bytoviek a deväť rodinných domov pýta najmenej 14 miliónov eur. (Pravda)
Najväčšie developerské spoločnosti plánujú postaviť v Prahe v najbližších rokoch tisíce nových bytov za miliardy korún. (Pravda)
Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. (Pravda)
Index dostupnosti bývania v súčasnosti dosahuje na Slovensku historicky najvyššie hodnoty. (Pravda)
Priemerná cena bývania sa v druhom kvartáli 2014 pohybovala na úrovni z prvej polovice roku 2007 (Pravda)
Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovania energetickej hospodárnosti budov. (Pravda)
"Len" za necelý milión eur predáva gitarista slávnej britskej skupiny Pink Floyd David Gilmour svoj ??dom na gréckom ostrove Rhodos. (Pravda)
Slováci sa aktuálne rekordne zadlžujú, aby si zabezpečili vlastné bývanie, ktoré však preplácajú viac ako ľudia v okolitých krajinách. (Pravda)
V Dubaji vznikne hotelový a zábavný komplex, ktorého súčasťou bude najväčšie nákupné stredisko na svete. (Pravda)
Pri predaji nehnuteľnosti existuje určitá postupnosť krokov, ktoré pozná každý dobrý realitný maklér. A odteraz aj vy. (Pravda)
Ceny domov sa v mnohých krajinách pohybujú vysoko nad historickými priemermi a svet musí konať, varuje MMF. (Pravda)

iDNES.cz

Anděl změnil podobu. Nárožní dům a hostinec z 19. století padl za oběť stanici metra Moskevská, ve které se našel filmový Kolja. Teď shlíží na jednu z nejživějších křižovatek Prahy na vzletné kancelářské budově černobílý Anděl inspirovaný filmem Nebe nad Berlínem.


(iDNES.cz)
„K životu potřebuji prostor, jsem tu rád,“ prohlíží svou zahradu s výhledem na šumavské kopce Václav, majitel moderního patrového domu. Splnil sobě i rodině sen o pohodlném bydlení v nadčasovém designu v kombinaci s nízkoenergetickým standardem. Navíc sám při realizaci přidal ruku k dílu.


(iDNES.cz)
Na místě staré lesní chaty vyrostl dům obložený dubem. Stojí na předměstí Aarhusu v Dánsku a majitelé ho dokázali postavit bez demoliční čety.


(iDNES.cz)
Bývalá budova č. 32 Baťových závodů ve Zlíně se po rekonstrukci postupně mění v multifunkční budovu. Horní podlaží s výhledem na celé město se proměnila na loftové byty.


(iDNES.cz)
Vypadá to, že doba mlčících vlastníků zchátralého bloku domů Ostravica-Textilia skončila. Nový majitel cenných zpustlých objektů chce mít totiž jasno, co s domy dál. A napovědět mu má veřejná debata, která se chystá na 25. listopadu v protějším Hotelu Palace, dnes rovněž zavřeném.


(iDNES.cz)
Díky programu RebytCalc si lze spočítat, na kolik vyjdou nové obklady, vana nebo stavba stěn, ale také bourání umakartu, odvoz sutí a stavební práce. Jako nástroj zdarma ho vyvinuli odborníci na ČVUT.


(iDNES.cz)
Majitel objevil zdevastovanou zemědělskou usedlost na samotě ze svého ultralehkého letadla. Místo se mu zdálo ideální pro nový přízemní dům s hangárem a přistávací plochou. Jeho sen se stal skutečností.


(iDNES.cz)
Další příspěvek do našeho seriálu Češi v zahraničí poslala čtenářka až z Mexika, kde žije čtyři roky. „Synovi byl rok a půl, když manžel dostal zajímavou pracovní nabídku. Příbuzným jsme dali klíče od bytu, sbalili šest kufrů, kočár, rozloučili se a vyrazili na dalekou cestu,“ píše Martina.


(iDNES.cz)
Antonio Citterio patří mezi nejlepší světové designéry. I díky tomu, že myslí na uživatele svých výrobků a dokáže se vžít do jejich pocitů a potřeb. Nová koupelnová kolekce Axor Citterio E je toho nejlepším důkazem.


(iDNES.cz)
Plánujete koupit byt, dům či pozemek? Udělejte to hned. Krize přitlačila ceny nemovitostí k zemi a hypotéky jsou nejlevnější za posledních šest let. Realitní trh se ale již probouzí a poptávka po bytech a domech poroste. V Praze a jejím okolí a v Brně už to začalo. Budeme opět stát fronty na byty?


(iDNES.cz)
Nábytek se v 80. letech nenakupoval, ale sháněl. Nestačilo mít peníze, důležité byly i kontakty. Dokonce i zaměstnanci Domu bytové kultury, veřejností označovaný jako Olok či Debilák, museli používat různé triky. Přesto DBK znamenal obrovskou změnu v prodeji nábytku.


(iDNES.cz)
Praha získala plochu a tribuny velkého strahovského stadionu. Stavba, která leží v atraktivní lokalitě nad centrem, však nyní chátrá a volá po velkých investicích.


(iDNES.cz)
Smrt na otravu oxidem uhelnatým je zbytečná, bohužel ale až příliš častá, hlavně v koupelnách, kde se o ohřev teplé vody stará plynový průtokový ohřívač vody. Přitom by někdy stačilo málo: pravidelně se starat o spalinovou cestu, tedy o komín a kouřovod.


(iDNES.cz)
V tomto přenádherném hotelu si na cestu posvítíte leda svíčkou a mobilem nesmíte nikoho obtěžovat. Volat můžete jen na pokoji. Hotel Adrere Amellal v oáze Siwa v Egyptě u libyjských hranic je postaven čistě z přírodních materiálů. Návštěvníci tak mohou poznat, jak se v drsných pouštních podmínkách kdysi dávno žilo.


(iDNES.cz)
Zajímavé realizace a projekty s důrazem na detail a minimalistické pojetí charakterizují práci českého designéra Jaroslava Juřici. S osobitým výrazem a konstrukční precizností dokáže navrhnout běžné předměty pro život, luxusní artefakty, ale i užitečnou věc k cestě na Měsíc.


(iDNES.cz)
Jste zvyklí vařit na plynu, ale lákají vás výhody indukce? Pořiďte si tento důmyslný sporák. Díky LED diodám, které vytvářejí iluzi plamene, se budete cítit, jako byste vařili na poctivém plynu.


(iDNES.cz)
Do půvabného vesnického domu v malebné krajině nedaleko hradu Žebrák se Veronika zamilovala už jako malá. Láska k tomuto víc než stoletému stavení, v němž kdysi bývala účtárna pro nedalekou fabriku, ji neopustila ani v dospělosti. Návštěva byla fotografována pro časopis Bydlení.


(iDNES.cz)
Japonsko má problém. Moderní rezidence i jejich obyvatelé stárnou a nikdo nemá sílu ani prostředky na generální opravy. Řešení přinesla až architektonická kancelář Takešiho Šikaučiho. Vymysleli bydlení na dobu určitou.


(iDNES.cz)
Prohlížení regálů a mrazících pultů je nuda. Zato virtuální nakupování potravin, kdy si zajistíte jídlo pomocí hologramu rybolovem, honem nebo sběrem, je ten nejlepší nápad. Díky němu vyhrála 12. listopadu v Paříži mladá designérka Pan Wang světovou soutěž Design Lab 2014.


(iDNES.cz)
Většinu jihomoravských měst pozůstatky socialistické výstavby hyzdí. Zatímco lidé nejsou z architektonických památek socialismu vždy nadšeni, odborníci jsou ve svém hodnocení mnohem zdrženlivější a upozorňují, že se ne vždy jedná o podřadnou architekturu.


(iDNES.cz)

AReality

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I - Staré Mesto – CENTRUM, v OV, TEHLA, nezateplený, 3 poschodie z 5 poschodí, výťah. Celková výmera bytu vrátane balkónu : 90 m2 (z toho plocha bytu: 77,41 m2 + plocha pivnice k bytu 3,65 m2 + balkón pozdĺž celej obývačky 9 m2 (užitková plocha bytu: 81 m – byt + pivnica)). Byt je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, pozostáva zo : vstupnej chodby, kuchyni s komorou (komora s oknom), kúpeľni (vaňa) s oknom, samostatné WC a troch priestranných izieb so samostatným vstupom, v kuchyni, kúpeľni, komore a v jednej izbe sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu, ostatné okná v 2 izbách sú zachovalé pôvodné drevené, podlahy: v izbách a vo vstupnej chodbe sú zachovalé drevené parkety. Správcovské poplatky sú vo výške 230,- EUR. Orientácia bytu: kuchyňa, kúpeľňa, komora a 1x izba orientované – Z - s výhľadom do dvora a na Slavín a 2 izby do ulice – V - s výhľadom na Kolibu a Kamzík. Dom má novú vlastnú kotolňu, novú vstupnú bránu uzamykateľnú na čip, nové schránky, plánuje sa rekonštrukcia balkónov, dvor zo zeleňou, parkovanie pred domom, slušný vchod. Super cena: 119.900,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, NOVOSTAVBA 2006, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ, SUPER LOKALITA, v OV, 1. poschodie (2.NP) zo 4. poschodí (pod bytom sa nachádza nebytový priestor), bez výťahu, celková výmera bytu: 87 m2 (byt pozostáva z: chodby 10,70 m2, obývacej izby 17.84 m2, izby 17,84 m2, izby 12,14 m2, kúpeľne 3,36 m2, kuchyne 13,48 m2, špajze 1,14 m2, WC 1,36 m2 a pivnice 2,20 m2. K bytu patria dve loggie každá o výmere 3,84 m2 – t.j. spolu: 7,68 m2 (1x loggia z obývačky + 1x loggia detskej izby + 1x francúzsky balkón z kuchyni)). Celková podlahová plochu bytu (bez plochy loggií) je 80,06 m2 (VIĎ PODORYS). K BYTU JE MOŽNÉ DOKÚPIŤ SI PARKOVACIE MIESTO V PODZEMNEJ GARÁŽI PRI DOME, ktoré je k dispozícii, dom má vlastnú plynovú kotolňu. Na úpravu bytu boli použité nadštandartné materiály: bezpečnostné dvere zn. ADLO 16 bodové so špeciálnym uzamykaním, byt je komplet celý odizolovaný (stropy aj podlahy), okná: drevené EURO okná s kvalitnými vonkajšími žalúziami zn. CLIMATRONIC (riadiaci systém s dizajnom meteostanice), podlaha: plávajúca drevená, interiérové dvere drevené + zaťahovacie, radiátory (merač tepla k bytu na chodbe), regulátor tepla v byte, v celom byte je kvalitná vodou umývateľná maľovka, KUCHYŇA s francúzskym balkónom: kvalitná na mieru robená drevená kuchynská linka s barovým putom a rohovou ozdobnou skrinkou, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická trúba, digestror – bez komínový s uhlíkovým filtrom, umývačka riadu, kameninový drez, samostatne stojaca americká chladnička s výrobníkom ľadu (pripojená s ventilom na vodu), v kuchynskej časti špajza, KÚPEĽŇA samostatná: rohová vaňa, dvojumývadlo, kúpeľňová zostava, kvalitné obklady a podlaha: dlažba, WC: Geberit, kvalitný obklad a dlažba, detská izba podlaha plávajúca drevená: s výstupom na loggiu, spálňa: podlaha plávajúca drevená, IZBY MAJÚ SAMOSTATNÉ VSTUPY. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: Sever, situované do Záhoráckej ulice a izba a spálňa: JUH, situované do dvora. Nízke mesačné náklady správcovskej spoločnosti: 133,-EUR/3 osoby (vysoké preplatky) + energia elektrika podľa spotreby. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 118.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. V PRÍPADE ZÁUJMU MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ SI K BYTU PARKOVACIE STÁTIE pri dome, ktoré je dispozícii, o výmere 19,71 m2 za cenu: 11.000,-EUR. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Nezábudková ulica, Bratislava II – Ružinov, bez loggie, v OV, po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, dispozične upravený, TREBA VIDIEŤ! – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - prízemie (z jednej strany 2 okná vo výške cca 1,80 m – na oknách sú vonkajšie rolety a z druhej strany 2 okná vo výške cca 3,70 m) z 3 poschodí, celková plocha bytu 65,74 m2, z toho výmera podlahovej plochy bytu je 64,48 m2 a k bytu patrí pivničná kobka na poschodí, ktorej podlahová plocha je 1,23 m2, panel, nezateplený dom, VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, SUPER LOKALITA, TICHÉ PROSTREDIE, veľa zelene, škôlka, domov dôchodcov, neďaleko obchodné centrum Retro. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – nové rozvody vody, elektriky, nové stierky, nové plastové okná so žalúziami, v obývačke a ešte v jednej izbe vonkajšie rolety, nové interiérové dvere, nové radiátory, na radiátoroch sú merače, obývačka otvorená - prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou, v obývačkovej časti – stropové bodové svetlá, nová kuchynská linka s barovým pultom, kuchynská linka so zabudovanými elektro spotrebičmi - plynový sporák s elektrickou teplovzdušnou rúrou, digestor, umývačka riadu, kuchyňa presvetlená sklobetónovými kockami, spálňa s priestranným šatníkom, priestranná kúpeľňa s oknom do tvaru L spoločná s WC, nové obklady a dlažby, nová sanita, rohová vaňa, nové WC, nové podlahy v celom byte – dlažba a plávajúce podlahy. Cena: 119.900,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
V úplnom centre Dunajskej Stredy je na predaj veľký dvojizbový byt na druhom z piatich poschodí s celkovou úžitkovou plochou 67 m2 . Veľkometrážny byt má priestrannú predizbu a veľkú obývaciu izbu s balkónom s krásnym výhľadom na mesto. Druhá izba je nízkou stenou rozdelená na spálňu a televíznu miestnosť, takže byt možno využiť aj ako trojizbový. Kuchyňa s peknou kuchynskou linkou a spotrebičmi je priestranná, s možnosťou vytvorenia jedálenského kúta. Okná sú plastové so žalúziami, podlahy dlažby a drevené parkety. Kúpeľňa je so sprchovacím kútom, pričom záchod je osobitne. Byt má dobré dispozičné riešenie a k výhodám okrem polohy patrí aj výťah. K bytu patrí aj skladový priestor nachádzajúci sa na medziposchodí. V bezprostrednom okolí je kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, základnej školy a obchodov. Treba vidieť! Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie 39 900 € Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou !! Kontakt: 0948 790 082, e-mail: reality@samorin.com (AReality)
Ponúkame na predaj 4-izbový prízemný rodinný dom typ Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 110 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, laminované dvere s obložkovou zárubňou. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET, zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou. Cena : 135 000 Eur + dohoda možná Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
Využite akciu a kúpte si nový bezbariérový jednoizbový byt v širšom centre Šamorína.  Bytový dom je už dokončený, plne funkčný a obývaný. Kolaudácia stavby bola v máji 2013. V ponuke sú posledné dva bezbariérové jednoizbové byty za 39 990 €. Byty sa predávajú dokončené komplet na kľúč, okrem kuchynskej linky. Bytový dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, obchody a navyše sa nachádza iba päť minút chôdze od centra mesta. K benefitom ponuky  patrí aj dobrá dostupnosť na hrádzu, ktorá je centrom relaxu a oddychu pre obyvateľov Šamorína. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK vo výške 44.000,- EUR Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou !! Kontakt: 0948 790 082, e-mail: reality@samorin.com     (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 2-izb. byt na ul. Račianska v Bratislava – Nové Mesto. OV, výmera bytu 79 m2, balkón, pivnica, nachádza sa na 1. poscodí (pod bytom je prízemný byt) 2. poschodového tehlového bytového domu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, plávajúe podlahy, kuchynská linka, zánovná kúpeľňa, obklady, dlažba, nové elektrické rozvoy. Izby sú samostatné, nepriechodné. Mesačné náklady sú 205,- €/3 osoby. Výborná lokalita, v okolí kompletná občianska vybavenosť. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/2-izb-tehlovy-byt-racianska-ul-nove-mesto-balkon-221802 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj veľký 1-izb. byt na ul. Milana Marečka v Devínskej Novej Vsi. OV, výmera 40,54 m2 + lodžia z izby 5 m2, nachádza sa na 8 poschodí 12. poschodového bytového domu. K bytu patrí latková kobka. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovým kútom, nové radiátory, čiastočne boli menené i elektrické rozvody. Byt je orientovaný na východ, výhľad na Karpaty. Nízke mesačné náklady 80,- €. Byt je bez tiarch, kúpou voľný. Bytový dom je pred zateplením. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/velky-1-izb-byt-milana-marecka-8-p12-lodzia-220895 (AReality)
predaj 2-izb.bytu -po -KOMPLET REKONŠTRUKCII- ihned možné bývanie -všetko vymenené- TREBA VIDIEŤ-vlastník- volať na číslo- 0915603212 !!!! (AReality)
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený byt na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Byt je v osobnom vlastníctve, má rozlohu 64 m2, juhovýchodnú orientáciu s pekným výhľadom. Nachádza sa na 4. poschodí (5/12) a pozostáva z 3 izieb, kuchyne s lodžiou a špajzou, chodby, kúpeľne, samostatného WC a šatníka. K bytu prináleží samostatná pivnica. Obytný dom je udržiavaný, v blízkosti sa nachádza autobusová zastávka, škola, obchody a v blízkom okolí je dobrá možnosť parkovania. (AReality)
Veľkorysý pozemok pre Váš nový domov. V tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti historického parku voderadského kaštieľa ponúkame na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy bez kompromisov. Nová, urbanisticky citlivo riešená obytná zóna ponúka aktuálne 35 stavebných pozemkov s veľkosťami od 600 m2 až po veľkorysých 1 400 m2. V cene pozemkov sú vybudované všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, optické káble a verejné osvetlenie. Medzi pozemkami je vybudovaná cesta a chodníky oddelené pásom zelene, čo príjemne dotvorí životný priestor v tejto lokalite. Obec Voderady sa vyznačuje príjemným, pokojným vidieckym prostredím (1400 obyvateľov) a zároveň vynikajúcou dostupnosťou na diaľnicu (6 min.), do Trnavy (15 min.) či Bratislavy (k Avionu 25 min.). Atraktívnosť lokality výrazne stúpla s otvorením neďalekého (5 min.) dizajnérskeho nákupného centra One Fashion Outlet. Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si posledný pozemok za najvýhodnejšiu uvádzaciu cenu 50 Eur/m2! (AReality)
Ponúkame na predaj útulný 2i byt s balkónom v 5 ročnej tehlovej novostavbe vzdialenej iba pár minút od BA, Most pri Bratislave, Bratislavská ul. o výmere 49,40 m2 + balkón 4,30 m2, 2.poschodie, vlastné kúrenie, výťah, pivnica. Byt je zariadený a vybavený elektrospotrebičmi, pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Tichá lokalita. Dispozícia bytu: veľká vstupná chodba s rollodormi po celej dĺžke steny, obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s WC. Kuchynská linka je rohová so zabudovanými spotrebičmi zn. Whirpol (sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor), chladnička s mrazničkou. Ohrev vody a vykurovanie je zabezpečené vlastným bytovým kotlom. Nízke mesačné náklady. Orientácia bytu SZ. Výborná občianska vybavenosť, v blízkosti sú potraviny, pošta, lekáreň, detské ihrisko, MŠ, ZŠ, zastávka autobusu. K bytu prináleží pivnica o výmere 2 x 1,25 m, bezproblémové parkovanie pred domom. TREBA VIDIEŤ! cena: 71 999 € Kontakt: Jela Béresová 0903 785292 beresova@loftreal.sk, www.loftreal.sk (AReality)
POZOR !!! Zľava 20% len pre Vás. Pri kúpe apartmánu cez našu RK získate zľavovú poukážku na zariadenie Vášho apartmánu – kuchyne, vstavané skrine, parkety, dlažba, obklad, sanita ( vaňa, umývadlá, pák. batérie), interiérové dvere, zárubne, koberce a doplnky od firiem Siko, Moderný byt, Decodom a Leardo. Zariaďte si Vaše vysnívané bývanie podľa seba. Bývajte a/alebo podnikajte v nadštandardnej novostavbe s nádherným výhľadom na hrad, za najlepšiu cenu za m2 v Bratislave! V ponuke na predaj sú posledné byty a apartmány v novostavbe Vienna Gate. 3 izbový apartmán na 17.poschodí, s úžitkovou plochou 83,1 m2, môže byť Váš vrátane kompletného štandardu za vynikajúcu cenu s možnosťou odpočtu DPH. Apartmán má výborné dispozičné riešenie, je priestranný a má vynikajúcu svetlosť vďaka celostenným preskleniam z kvalitného hliníkového profilu. V apartmáne je centrálne chladenie s lokálnou reguláciou teploty, rovnako aj vykurovanie s možnosťou nastavenia izbovej teploty na termostate. Apartmán si môžete zakúpiť v stave „open space“ alebo máte možnosť upraviť si dispozíciu podľa svojich potrieb. Apartmánový dom poskytuje stálu SBS službu a službu recepcie 8 – 18 hod. Príďte si pozrieť zariadený vzorový apartmán. Možnosť kúpy vzorového apartmánu aj s kompletným zariadením. Vienna Gate je polyfunkčný objekt s obchodnou galériou zameranou najmä na oblasti – zdravie, šport a relax. Určite oceníte komfort vybaviť si nákupy tzv. v papučiach. Nachádzajú sa tu reštaurácie, kaviarne, potraviny, lekáreň, pobočky bánk, fitness centrum, zdravá výživa ale aj kancelárske priestory. Návštevníci obchodnej galérie majú možnosť parkovania 2hodiny zdarma v podzemnej garáži. Objekt sa nachádza na dobrom strategickom mieste priamo pri pešej a cyklistickej trase Petržalské korzo, a zároveň s ľahkým napojením na diaľničný obchvat. Priamo pri Vienna Gate sú MHD zastávky, dostupnosť historického centra 8 minút mestskou dopravou. V pešej dostupnosti je železničná stanica Petržalka, čo ocenia najmä pracujúci v Rakúsku. V blízkosti sa nachádzajú aj ďalšie nákupné možnosti – Aupark, OC Danubia, Tesco, možnosť kultúrneho vyžitia – Incheba, športové a oddychové možnosti - kúpalisko Matador. Raz vidieť je lepšie ako 100x počuť! Objednajte sa na obhliadku ešte dnes. Viac informácií o projekte na www.orbis-rk.sk (AReality)
RE/MAX Developer ponúkame na prenájom výrobné, skladové a kancelárske priestory v dvoj podlažnej budove o celkovej výmere 3 000m2. K budove patrí aj 1 000m2 parkovacích a manipulačných priestorov, je napojená na všetky inžinierske siete, vykurovaná centrálnym plynovým vykurovaním, s možnosťou internetového pripojenia cez optickú sieť do rýchlosti 200 Mbps. Rreprezentatívny vstup a priestory, nadštandardný parkovací priestor pre zamestnancov a návštevy, 24/7 kamerový záznam s kontinuálnym nahrávaním. Prízemný sklad s užitočnou rozlohou takmer 500m2 - maximálne zaťaženie 3000 kg/m2 - výška stropu 3,55 m - maximálne zaťaženie stropu v ťahu 500 kg/m2 - veľkosť prepojovacích brán:výška: 2,28m, šírka: 2,07m - kapacita výťahu:1000 kg - objem výťahu:4,56 m3 1. poschodie - vstupná hala na 1. poschodí s rozlohou cez 150m2, môže vytvoriť reprezentatívnu recepciu pre vašu spoločnosť - kancelárske plochy na 1. poschodí zaberajú 274m2 a rozdelené sú do siedmich samostatných kancelárii. Hlavnou výhodou kancelárskych priestorov je zasadacia miestnosť s rozlohou cez 50m2, schopná usadiť viac ako 15 kolegov počas jedného stretnutia. Veľká jedáleň s kuchyňou s viac ako 110m2 môže naraz usadiť cez 50 zamestnancov - veľká kuchyňa ponúka možnosti prípravy a varenia pre zamestnancov. Šatne, sprchy a toalety sú oddelené pre mužov a ženy - komfortná kapacita je do 70 ľudí na jednu smenu pri jednosmennej prevádzke alebo 40 ľudí na smene pri viac smenej. Objekt sa nachádza v priemyselnej časti Trnavy s dobrým dojazdom z obchvatu Trnavy s R1, D1 smer Bratislava, Žilina, Nitra, Česká republika. V areály, kde sa nachádza objekt, je možné parkovať s kamiónmi. Priestor je monitorovaný a strážený. (AReality)
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBA 2i byt v Bratislave na Vietnamskej ul. Ružinov-Trnávka, 66,5m2 (byt 61,3m2 + loggia 5,2m2), p.2/7 s výťahom, kolaudácia v roku 2009. Byt je výhodne orientovaný na 2 svetové strany - východ a západ. Súčasťou bytu je kuchyňa s východom na loggiu, kuchynská linka robená na mieru aj so vstavanými spotrebičmi, komora, veľká vstupná hala so vstavanou skriňou a videovrátnikom, spálňa s veľkou vstavanou skriňou a vzdušná obývačka prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, samostatné WC. Nájomné je do 100 eur. Vchod bytovky je pravidelne udržiavaný, príjemní susedia. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, obchodné centrum Avion, športoviská, parčík, škola, škôlka, zastávka autobusu, trolejbusu. Dostupnosť do centra je cca 10minút autom po diaľničnom obchvate. Cena: 129.000,-€. Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. číslach: 0904 216 939, 0917 696 804. Naša stránka www.hulkareal.sk (AReality)
Ponúkame na predaj veľký 1 izbový byt s balkónom v malej 5-poschodovej novostavbe v modernom štýle bývania. Byt má 39m2 + balkón 3m2, nachádza sa na 3 poschodí v tehlovom 5 poschodovom dome s výťahom, s orientáciou do vnútrobloku - tiché átrium. Byt je v štandardnom vybavení vrátane kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi, bezpečnostné dvere, rolldoor. Kuchyňa spojená s obývačkou, čiastočne oddelený spací kút. Kúpeľňa s vaňou, spolu s wc. K bytu prislúcha pivnica (v cene). S bytom sa predáva garážové státie (+10.000 EUR). Uvedená cena je vrátane našej provízie (AReality)
Na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Vrakuňa, Toplianska ul. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3 posch. Plocha danej nehnuteľnosti je 36 m2. Byt je zrekonštruovaný a zariadený. Vhodný pre dve osoby. Voľný okamžite. Cena nájmu je vrátane energií. Bližšie informácie o nehnuteľnosti môžete získať na tomto odkaze: http://www.negotreal.sk/nehnutelnost30718-na-prenajom-1-izbovy-byt-na-toplianskej-ulici-vrakuna-bratislava -- NEGOTIANT -- realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ... (AReality)
RE/MAX Developer ponúka na predaj 2 izbový byt o výmere 50m2. Byt je v pôvodnom stave, má kuchyňu, obývačkou, spálňu s balkónom, byt je na 1. podlaží, k bytu patrí aj pivnica. Súčasťou ceny bytu je aj vykurovaná garáž, ktorá sa nachádza v suteréne hneď pod bytom. V obci je škôlka, škola, obchod. Vzdialenosť obce od Bratislavy 30km, od Trnavy 20km. (AReality)
Učebnice Krížom-krážom

21. novembra:
Víla Elvíra
20. novembra:
Kto je Félix?
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk