Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 23.4.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.3817USD   27.481CZK   0.82050GBP   307.05HUF   4.1906PLN   7.6248HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Celosvetové investície do nehnuteľností v tomto roku vzrastú o 13 % na 968 mld. eur. Vyplýva to z najnovšej štúdie realitno-poradenskej spoločnosti Cushman & Wakefield (C&W), podľa ktorej by mali byť ťahúňom rastu USA a západná Európa. Minulý rok investori vložili do svetových komerčných nehnuteľností takmer 860 mld. eur, čo predstavuje nárast o 23 % oproti roku 2012. (eTrend)
Medzi dlhodobo pozastavenými projektmi sú v hlavnom meste aj Jarabiny uprostred bratislavskej biznis zóny. Predošlý majiteľ komplex rozostaval, no neskôr ho pozastavil a sám sa dostal do problémov. Stavbu preto prevzal jej generálny dodávateľ, stavebná spoločnosť Váhostav, ktorá je v ňom združená spolu so Skanskou. (eTrend)
Na sever od hlavného mesta pribudnú radové domy. Ide síce len o dvanásť domov, sú však o tom zaujímavejšie, že ležia v zóne Záhorské sady od developerskej spoločnosti Penta. Pôvodne bol totiž celý rozsiahly areál rozparcelovaný len na veľké pozemky s výmerami od desiatich árov a viac, dnes je už v ponuke aj viacero menších. (eTrend)
Obyvatelia ulice Jozefa Hagaru neďaleko Peknej cesty v Rači po rokoch protestov proti výstavbe osempodlažnej polyfunkčnej bytovky medzi ich domami zrejme uspejú. (eTrend)
Na okraji Stupavy neďaleko hlavného mesta pribudne novostavba. Developersko-stavebná spoločnosť Zipp z rakúskeho koncernu Strabag totiž rozbieha výstavbu tretej etapy Zipavy. Predpokladaný termín dokončenia je budúci rok. (eTrend)
V roku 2010 ma pri zabezpečovaní rekonštrukcie domu podviedol remeselník. Spísali sme Zmluvo o dielo na rekonštrukciu a drobnú stavbu – altánok. Prácu ale nedokončil, vyplatenú zálohu spreneveril a altánok spadol. Sumu 5 900 eur ani nevyúčtoval, nevystavil ani faktúru a nedalo sa už s ním skontaktovať. Pokúšala som sa udať ho na polícii pre trestný čin podvodu, neoprávneného podnikania, pre trestný čin ohrozenia. Spravodlivosti som sa dva roky dovolávala aj na daňovej správe, na živnostenskom úrade a na SOI, všade bez úspechu. Bola som nútená začať súdny spor o vrátenie neoprávneného obohatenia, ktorý ma stál už ďalších asi 1 000 eur. O peniaze mi nejde, viem, že od neho žiadne neuvidím. Chcela by som usvedčiť podvodníka a zabrániť mu okrádať ďalších ľudí. Súd beží už druhý rok. Ešte je nariadené znalecké dokazovanie a predvolanie jeho svedkov, teda podľa mňa budú dosvedčené ďalšie klamstvá. Chcem, aby pokračovalo vyšetrovanie polície, živnostenského úradu a obchodnej inšpekcie. Mám šancu obnoviť tieto konania z roku 2011, na ktoré som dostala unisono zamietavé uznesenia? (eTrend)
Financovanie bývania: Stavebný sporiteľ môže požiadať o zvýšenie cieľovej sumy, stavebný úver alebo medziúver (eTrend)
Mrakodrap Kingdom Tower (Kráľovská veža) v saudskoarabskej Džidde, ktorý začnú stavať na budúci týždeň, by mal mať 200 poschodí a dosahovať výšku jeden kilometer. Uviedla to americká spravodajská televízia CNN. (eTrend)
Na konci marca otvorili multifunkčný komplex Dongdaemun Design Plaza (DDP) v kórejskom Soule. Dongdaemun, v preklade Veľká východná brána, je stará obchodná štvrť v okolí rovnomennej historickej brány. (eTrend)
Výrazný nedostatok sociálnych nájomných bytov a nové možnosti ich financovania prebudili aktivitu samospráv po celom Slovensku. Viacero projektov sa chystá aj v Bratislave. (eTrend)
Na Miletičovej sa pripravuje ďalší projekt štartovacieho bývania. Budova na Miletičovej 60, ktorá len koncom vlaňajška získala územné rozhodnutie na prestavbu na menšie byty, už má svoju budúcu podobu a vizualizácie. Ceny ešte známe nie sú. (eTrend)
Po ukončení dedičského konania sme sa dvaja súrodenci stali vlastníkmi bytu po matke rovným dielom. Obidvaja sme dlhodobo nezamestnaní. Moja sestra má ale podlžnosti v Sociálnej poisťovni a v súčasnosti rieši túto pohľadávku exekútor. Ja nemám žiadne dlhy alebo nevyriešené pohľadávky. Môže exekútor siahnuť na byt, ktorý sme zdedili po matke minulý rok? Môžeme o tento byt prísť? (eTrend)
Interiérová poradňa: Nazrite do sveta plného fantázie ako v rozprávke Alica v krajine zázrakov (eTrend)
Kancelársky trh v hlavnom meste je v súčasnosti najmä o „točení“ rovnakých nájomcov a ich presúvaní z horších budov do lepších. Staršie nehnuteľnosti tak ostávajú prázdne a sú buď potrebné ich rekonštrukcie alebo prenájom za nižšiu cenu. Na výšku nájomného sa tlačí napriek tomu, že v nákladoch firmy tvorí menej než 10-percentnú položku, odznelo na konferencii Stavebného-fóra.sk. (eTrend)
Hive-inn alebo Úľový hotel umožňuje izbám z použitých lodných kontajnerov cestovať. Konštrukcia pôsobí ako úľ, do ktorého môžu izby vojsť a vyjsť z neho ako včely. S úľovým hotelom súťaží hongkongské štúdio OVA v tohtoročnej súťaži radikálnych inovácií. (eTrend)
Krížom cez križovatku oproti bratislavskému Manhattanu je plánovaný ďalší vežiak. Spoločnosť Wigro Trade Center zo skupiny Juraja Širokého kreslila 30-poschodový objekt so stovkami bytov, administratívne priestory, park a ďalšiu výstavbu namiesto niekdajšieho mlynu a pekárne. Medzičasom si časť pozemku vzala Billa a zvyšok zamrzol. (eTrend)
Náš nový sused v rodinnom dome zbúral starý plot a postavil nový betónový, podľa práva pravej ruky. Plot je teda jeho majetkom. Svoju stranu dokončil novou omietkou, druhú, teda našu stranu však odmietol omietnuť. V Občianskom zákonníku a ani v ani stavebnom zákone sme nenašli nič, čo by ho k tomu zaväzovalo. Môže odmietnuť našu stranu omietnuť? Viete nám poradiť postup ako by sme ho k tomu mohli prinútiť? (eTrend)
Po areáli bývalého pivovaru Stein ide do dražby ďalšia nehnuteľnosť v centre Bratislavy z konkurzu skupiny Orco. Na predaj je dom na rohu Poštovej a Obchodnej ulice známy ako bývalý hotel Palace. (eTrend)
Otázky o trvácnosti novostavieb sú pomerne časté a týkajú sa najmä projektov z čias boomu. Projekt Boria za predajňou Billa na Bajkalskej dáva za pravdu skeptikom. Bez rozsiahlej opravy fasády sa nedožila ani prvého desaťročia. Bežia práce na obnove vonkajšieho povrchu. (eTrend)
Aktualizované 15. apríla 2014 o 14.00: Najväčšie búranie v histórii Európy mala sledovať v priamom prenose miliarda ľudí. Päť vežiakov, ktoré sú kontroverzným symbolom škótskeho Glasgowa, malo padnúť za 15 sekúnd počas otváracieho ceremoniálu hier Commonwealthu. Demolícia mala nahradiť tradičný ohňostroj. (eTrend)

Pravda

Skupina HB Reavis predala tri budovy kancelárskeho projektu City Business Center (CBC), ktoré sa nachádzajú na Karadžičovej ulici v Bratislave. (Pravda)
Kvalita stavebných prác naďalej klesá. Väčšina stavebných spoločností v Česku priznáva, že stavia na "hranici bezpečnej ceny". (Pravda)
Londýnsky West End je celosvetovo najdrahším kancelárskym trhom už druhý rok po sebe. (Pravda)
Ceny domov vo Veľkej Británii rástli najrýchlejším tempom za viac ako šesť rokov. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie sa v štvrtom kvartáli 2013 znížili o 5 eur na hodnotu 1 215 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Priemerná cena mesačného nájmu s energiami v Bratislave dosiahla v poslednom štvrťroku 2013 necelých 736 eur. (Pravda)
V roku 2013 sa v Bratislave predalo celkovo 2 445 bytov. Takmer 50 % z nich tvorili byty v nových projektoch. (Pravda)
V roku 2013 sa na bratislavskom rezidenčnom trhu novostavieb predalo 2 258 bytov, čo je o 14,2 % vyšší predaj ako v roku 2012. (Pravda)
Developeri vlani v Prahe predali spolu 5015 nových bytov, čo je medziročne o 24,9 percenta viac. (Pravda)
V Prahe skolaudovali bytový dom Rezidencia Eliška. Má 93,6 metra a je najvyššou čisto bytovou budovou v Česku. (Pravda)
Realitný trh v Českej republike čaká v budúcom roku ďalšie oživenie, posilniť by sa mali aj väčšie realitné kancelárie. (Pravda)
Spoločnosť Best Hotel Properties získala 90-percentný podiel v Hoteli InterContinental Praha za 36 mil. eur. (Pravda)
Nenápadná zmena zákona o dani z pridanej hodnoty v Česku zrejme zdraží od januára nové byty o desiatky tisíc korún. (Pravda)
Ceny nehnuteľností v Grécku pokračovali v treťom kvartáli vo výraznom poklese, hoci sa recesia v krajine zmiernila. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie sa v treťom štvrťroku znížili o 10 eur na 1 220 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovak Telekom na Slovensku predáva spolu 43 budov. Celkovo ide o 170-tisíc metrov štvorcových. (Pravda)
Realitná kríza sa podľa franchisingovej siete realitných kancelárií Directreal pravdepodobne skončila. (Pravda)
Ceny nehnuteľností určených na bývanie v druhom štvrťroku tohto roka na Slovensku vzrástli o 1,2 %. (Pravda)
Dve budovy komplexu Central do svojho portfólia získal Realitný fond správcovskej spoločnosti Tatra Asset Management. (Pravda)
V prvom polroku tohto roku začala výstavba 7 468 bytov, čo je medziročne viac o 20,4 %. (Pravda)

iDNES.cz

Chceme bydlet ve vysněném bytě a závidíme sousedovi domek s hezkou zahrádkou. Až 67 procent Čechů má pocit, že si to ti lidé nezaslouží. Výjimkou není ani závist ve vlastní rodině. To vyplývá z průzkumu Hypoteční banky na téma Češi a bydlení, který zkoumal i to, za co se před návštěvou stydíme.


(iDNES.cz)
Příjemná obec na severu Čech a developerský projekt, který splňoval všechny požadavky. Mladí manželé měli jasno, tady budeme bydlet. Pohádka o šťastném domově nyní končí trpkým zklamáním.


(iDNES.cz)
Redakce Doma Dnes vybrala v Čechách a na Moravě 15 nejlepších rodinných domů, které byly dokončeny v minulém roce. Možná by se mohly stát inspirací i pro případné zájemce o stavbu na podobném pozemku či v obdobné lokalitě.


(iDNES.cz)
Člověk je tvor věčně nespokojený. Nestačí mu, že pracné ruční praní a valchu nahradila pračka, během let dokonce automatická. Od dnešních spotřebičů chce uživatel ještě víc, a to omezit žehlení na minimum. Zkuste takové pomocníky vyhrát v naší soutěži!


(iDNES.cz)
Koberovy v Českém ráji vypadají jako běžná podhorská vesnice. Ve svém středu ale mají zajímavý unikát. Komplex třinácti rodinných domů, které jsou postavené v pasivním standardu. Energeticky úsporná vesnička vznikla před sedmi lety.


(iDNES.cz)
Práce rozhodla o tom, že Martina zůstane v Praze i po studiích. Po častém stěhování a pobytu v zahraničí si koupila vlastní byt. Přestože byl v žalostném stavu, okouzlil ji. Hned se tu totiž cítila jako doma. Návštěva byla fotografována pro časopis Bydlení.


(iDNES.cz)
V červnu roku 2012 jsem dokončil vysokou školu a sehnal práci s nástupem od července. Měl jsem měsíc na sehnání vhodného bytu 2 + kk pro sebe a přítelkyni. Hned u prvního navštíveného bytu jsem věřil, že jsem našel to pravé bydlení," popisuje své začátky s pronájmem čtenář František.


(iDNES.cz)
Dům jako ostrov, to byla představa architekta o rezidenci určené pro majetnou rodinu z Jižní Koreje, která by dokonale zapadla do ticha majestátní krajiny u jezera.


(iDNES.cz)
Španělské Ensamble Studio postavilo na pobřeží Costa de Morte umělou jeskyni. Do ní návrháři umístili pokoj o velikosti 25 metrů čtverečních s obrovským oknem. Z něj je úchvatný výhled na Atlantský oceán.


(iDNES.cz)
Inspirace hudbou a dokonalá práce sklářů, ale také nejmodernější technologie OLED. Tuzemské firmy se na mezinárodním veletrhu Light+Building ve Frankurtu nad Mohanem představily v nejlepším světlo, a to doslova.


(iDNES.cz)
Nový občanský zákoník vtrhl od ledna 2014 do našeho života a nevyhnul se ani oblasti bydlení. Vypadá to, že vše je jinak. Změny se týkají nejen katastru nemovitostí, ale také sousedských vztahů a vlastnických práv a povinností. Navíc přibyla jedna důležitá věc, začalo se věřit zdravému rozumu.


(iDNES.cz)
Pořídit si drahý nábytek a trnout, kdy bude pomalován fixem, Ivana a Pavel odmítli. Raději zvolili cenově dostupnější varianty, jejichž poničení je nebude mrzet a dětem i rodičům umožní žít v bytě naplno. Návštěva byla fotografována pro časopis Bydlení.


(iDNES.cz)
Gabriela Franková je brněnská rodačka. Vyrůstala ve velkém rodinném domě, pak se přestěhovala za studiem do Prahy a žila u kamaráda v pronájmu. Díky vítězství v České Miss získala byt v Praze - Horních Měcholupech. Je to její první samostatné bydlení.


(iDNES.cz)
Zrcadlo, lustr, "baculatý" laptop, skleněná deska na stropě. I tak mohou vypadat moderní digestoře. Na veletrhu Eurocucina a na výstavě Technology for the Kitchen v Miláně jich bylo před pár dny k vidění bezpočet.


(iDNES.cz)
Ministerstvo kultury rozhodlo, že správní budova ústecké Spolchemie bude památkově chráněná. Vedení chemičky s tím nesouhlasí a proti verdiktu se odvolalo. Management se domnívá, že rozhodnutí zhorší podmínky pro využití budovy, která byla nejvyšší administrativní stavbou meziválečného Československa.


(iDNES.cz)
Nizozemská rodina Wielheesenových si pro své letní sídlo ve španělské Marbelle pořídila příliš úzký pozemek. Parcela je navíc daleko od moře a majitelé si přitom přáli výhled na vlny a pláž. Architekt Wiel Arets jejich problém vyřešil. Na konzolovou střešní terasu umístil bazén s vyhlídkou.


(iDNES.cz)
Močit hned vedle památných míst a architektonických skvostů? V Praze nic překvapivého. Bohužel. Kritickou situaci u slavné gotické brány na Jungmannově náměstí se rozhodli vyřešit místní obyvatelé a zaměstnanci restaurace U Pinkasů společně s františkány.


(iDNES.cz)
Vypadá jako běžný záchod, ale nepotřebuje ani kanalizaci ani vodu. Moderní eko WC se nesplachuje. Ušetří až třetinu vody v domácnosti. Tuhé exkrementy jsou uvnitř separovány od moči, nevzniká nepříjemný zápach. Jen musíte tuhý obsah vynést jednou za čas na kompost.


(iDNES.cz)
Jihokorejec Park Sung Hwan věnoval šest let stavbě dvoupodlažní kavárny ve tvaru starého fotoaparátu Rolleiflex. Kuriózní domek postavil Hwan v městě Yangpyeong, který leží 40 kilometrů od Soulu.


(iDNES.cz)

AReality

Ponúkame Vám na predaj 2-iz. byt v BA-IV. ul. K. Adlera. Byt v pôvodnom stave -vymenené plastové okná , sa nachádza na 8/8 a má 51 m2. Izby nepriechodné. Bytový dom v roku 2013 prešiel rekonštrukciou - fasáda, strecha, vchod, stupačky. V blízkosti dobrá občianska vybavnosť . KV. Platba aj HU. Kontakt: 0905640744, hlinicka@loftreal.sk (AReality)
Predaj 2 izb bytu v tehlovom dome vo výbornej časti Ružinova, Herlianska ul. Rozloha bytu 56,5m2 z toho balkón 2,5m2, nachádza sa na 3. poschodí, je obojstranne orientovaný. Nehnuteľnosť prešla úplnou rekonštrukciou, plastové okna, vonkajšie rolety, stierky, maľovky, nové rozvody, sanita, podlahy dlažby, nove vchodové aj interiérové dvere, moderná kuchynská linka na mieru, zabudované spotrebiče. Chladnička, rúra, mikrovlna, varný panel. Byt je úplné nový po rekonštrukcii a ešte neobývaný. TREBA VIDIEŤ. Výborná lokalita pri štrkoveckom jazere. Cena: 109 999€. Dohoda možná. (AReality)
RK MER – predaj 3 izbový byt, Rustaveliho ulica, BA III – Rača, LUXUSNÁ NOVOSTAVBA s terasou, s vonkajším parkovacím státim s možnosťou dokúpenia s garážového státia. OV, 99,74m2 + terasa 18,52m2 (byt: 96,99m2 + pivnica: 2,75m2). Byt sa nachádza na 3 poschodí zo 4 poschodí s výťahom. Dom je postavený z YTONGU + zateplenie. Byt má vlastné kúrenie – kotol v kúpelni. Byt je v nadštandartnom prevedení s klimatizáciou. Plastové okná so žalúziami, terasa je presklená s hliníkovými oknami s elektrickým ovládaním otvárania strešných okien, v celom byte sú plávajúce podlahy okrem kuchyne , chodby a kúpene s WC – tam sú dlažby. Kuchyňa je prepojená s obývacím a vstupným priestorom, je to centrálna časť bytu, kde dominuje luxusná kuchynská linka na mieru so spotrebičmi ( chladnička s mrazničkou, zabudovaná el. rúra, sklokeranická el. varná doska, umývačka riadu, zabudovaný kávovar AEG, zabudovaná mikrovlnná rúra, digestor). V byte je zariadenie na mieru. Spálňa má vlastný vstup na terasu, šatník a TV. Z obývačky je tiež samostatný vstup na terasu s krásnym výhľadom na Karpaty. V obývačke je koženná sedacia súprava, sektorové zariadenie s plazmovým TV, jedálenský stôl so 6 stoličkami. Detská izba zostáva so vstavanými skriňami. Kúpelňa je spolu s WC, s masážnou a vírivou vaňou a sprchovacím kútom a pračkou. Bezpečnostné dvere. V dome je optický kábel, videovrátnik. Orientácia bytu – Z. Nájomné: 118 eur/3osoby + 18,76,- eur fond opráv. Byt sa predáva aj s vonkajším parkovacím státim za cenu : 235.000,- eur. Výborná tichá lokalita s nádherným výhľadom na Karpaty, blízko školy, škôlky, nákupné centrum. Cena: 235.000,- EUR, k bytu prislúcha 1 parkovacie miesto vonkajšie + možnosť dokúpiť garážové státie ( cena dohodou ),možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za Vás a problém vyriešime. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s terasou, Cyprichova ulica, Bratislava III – Rača m.č. Krasňany – SUPER lokalita – blízka dostupnosť do CENTRA cca 10 minút, v OV, zateplený tehlový dom, 1 poschodie (pod bytom sú obchodné priestory) zo 6 poschodí, výťah, celková výmera bytu vrátane terasy: 62,57 m2 (z toho výmera bytu vrátane príslušenstva je 47,06 m2 (45,93 m2 + pivnica 1,13 m2) + terasa z obývačky 15,51 m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii – zánovná kuchynská linka, kúpeľňa staršia spoločná s WC, linoleum, inak zachovalý pôvodný stav. Kuchyňa je priechodná do obývacej izby, spálňa - samostatná, z obývačky výstup na priestrannú terasu. Super lokalita, v blízkosti obchodné centrum, MHD. Cena: 84.990,- EUR, pri rýchlom jednaní možná DOHODA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0949 876 788, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 1 izbový byt, Karloveská ulica, Bratislava IV – Karlova Ves, pôvodný stav, byt je VOĽNÝ, situovaný do tichej časti, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, bez balkónu/loggie, prízemie (okno cca 2m nad zemou) zo 6 poschodí, výťah. Celková výmera bytu je 30,53 m2, pozostáva z 1 miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je: predsieň, kuchyňa, kúpeľňa, WC a komora nachádzajúca na poschodí prislúchajúca k bytu. Byt sa predáva aj so spoluvlastníckym podielom na pozemku. Obývačka - prechodná, WC a kúpeľňa samostatné. Orientácia bytu: východ. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti: cca 70,-EUR/ 1 osoba + energie. Slušný čistý vchod, uzamyká sa. Super lokalita, v blízkosti zdravotné stredisko, Billa, obchodné centrum, notár, škola, škôlka, MHD, detské ihrisko. Cena: 56.000,- Eur, možná DOHODA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej kúpy nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj 3-izbový byt, Ševčenkova ulica, Bratislava V - Petržalka, v OV, PANEL, 2x výťah, TICHÁ LOKALITA, celková plocha: 74,64 m2 (69,62 m2 byt + pivnica 1,37 m2 + 3,65 m2 zasklená loggia), 4 poschodie z 12 poschodí. Byt je po kompletnej, veľmi vkusnej rekonštrukcii v r. 2002 - 2011 – čiastočne menené rozvody elektriky – kúpeľňa, WC, vchodové bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere, nové radiátory, merače na radiátoroch, plastové okná so žalúziami, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, kuchyňa – nová kuchynská linka z masívu so spotrebičmi – 3-kombinácia (plynový sporák, elektrická rúra, umývačka riadu), digestor, chladnička, v hale a detskej izbe vstavaná skriňa ROLLDOR, obývačka – stropové bodové svetlá, sadrokartónový podhľad, kúpeľňa spoločná s WC (vaňa) – nové obklady, dlažby, sanita. Izby majú samostatné vstupy. Orientácia bytu: JV - Z . Nová vchodová brána, slušný vchod čistý vchod, uzamykateľný na čip, dom sa plánuje zatepľovať. K bytu patrí pivnica. Možnosť kúpy bytu aj so zariadením. Byt je situovaný v príjemnom prostredí, dobrá dostupnosť MHD, dobrá občianska vybavenosť – zdravotné stredisko, školy, škôlky, Daňový úrad, Kaufland, Lídl, Chorvátske rameno, pošta, lem 7 minút do centra, dobré dopravné spojenie. Bezproblémové parkovanie pri dome. Cena: 109.900,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200,prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj 4 izbový byt, ulica Jozefa Hagaru, BA III – Rača, mestská časť KRASŇANY, OV, výťah, tehlový, zateplený dom. Byt sa nachádza na 4 poschodí zo 6 poschodí. Byt má 104,54m2 (byt 101,14m2 + murovaná pivnica 3,4m2 + 2x loggia cca 6m2). Byt tvoria tieto miestnosti: 4 izby, kuchyňa, kúpelňa, WC, predsieň, dve komory, chodba a pivničná kobka umiestnená mimo bytu. Byt má dve loggie, ktoré nie sú zarátané do podlahovej plochy bytu. Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Novšia kuchynská linka s kombinovaným sporákom. Kúpelňa je po rekonštrukcii: sprchovací kút, vaňa, umývadlo, keramický obklad a dlažba. WC samostatné. V jednej izbe je plávajúca podlaha, v 3 izbách sú pôvodné drevené parkety. V chodbe a v kuchyni je PVC. Okná sú pôvodné. Elektrika je pôvodná. Kúrenie je centrálne. V dome sú vymenené stupačky, okrem odpadu. Orientácia bytu V-J. Veľmi tichá lokalita, blízko les, školy, škôlky, obchody, zdravotné strediská, viaceré lekárne a pobočky bánk. Byt je voľný od 1.11.2014, možnosť čerpať hypotekárny úver. Cena: 140.000,- EUR, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNOSŤ DOHODA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Kontakt: 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za Vás a problém vyriešime. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 3 izbový byt, ulica Jozefa Cígera Hronského – Račianské Mýto, Bratislava III - Nové Mesto, panel, zateplený dom, v peknej lokalite širšieho centra, v OV, 5 poschodie zo 6 poschodí, výťah, celková výmera bytu 65, 58 m2 (z toho byt 60 m2 + pivnica k bytu 1,48 m2 + loggia a balkón 4,10 m2) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, murované jadro, vymenené elektrická rozvodňa/skrinka, kúpeľňa: obklady, vaňa, vstupná chodba: 2x vstavaná skriňa na mieru ROLLDOR, podlahy v izbách: pôvodné drevené parkety, kuchyňa: dlažba, vstupná chodba: dlažba, inak slušný udržiavaný udržiavany stav, 1x balkón z kuchyni a 1x loggia zo spálni, kúpeľňa a wc samostatné, jedna izba prechodná – obývačka. Nízke mesačné náklady 180,- EUR/3 osoby + energie. Slušný vchod uzamykateľný na čip, v okolí výborná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť do centra, v blízkosti škola, škôlka, parkovanie pred domom. Cena: 107.900,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej kúpy nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 3 izbový byt, ulica Jozefa Cígera Hronského – Račianské Mýto, Bratislava III - Nové Mesto, panel, zateplený dom, v peknej lokalite širšieho centra, v OV, 5 poschodie zo 6 poschodí, výťah, celková výmera bytu 65, 58 m2 (z toho byt 60 m2 + pivnica k bytu 1,48 m2 + loggia a balkón 4,10 m2) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, murované jadro, vymenené elektrická rozvodňa/skrinka, kúpeľňa: obklady, vaňa, vstupná chodba: 2x vstavaná skriňa na mieru ROLLDOR, podlahy v izbách: pôvodné drevené parkety, kuchyňa: dlažba, vstupná chodba: dlažba, inak slušný udržiavaný udržiavany stav, 1x balkón z kuchyni a 1x loggia zo spálni, kúpeľňa a wc samostatné, jedna izba prechodná – obývačka. Nízke mesačné náklady 180,- EUR/3 osoby + energie. Slušný vchod uzamykateľný na čip, v okolí výborná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť do centra, v blízkosti škola, škôlka, parkovanie pred domom. Cena: 107.900,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej kúpy nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3izbový byt, Družstevná ul., Modra – lokalita „Majolika“, okr. Pezinok – len 25 km od Bratislavy, tichá lokalita, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ DOM, stavba rok 1981, 2 poschodie z 3 poschodí, bez výťahu, kotoľňa v dome, celková plocha: 87,75 m2 (73,57m2 byt + 11,18 m2 pivnica + 3 m2 balkón), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – nové plastové okná so žalúziami, nové plávajúce podlahy - v kuchyni a v izbách, elektrika – pôvodná, vchodové a interiérové dvere - pôvodné, kuchyňa – nová kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umakartové jadro, kúpeľňa – pôvodná, WC – samostatné. Izby majú samostatné vstupy. Mesačné náklady: 208,-eur/3osoby + energie. K bytu prináleží aj podiel na pozemku. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, zdravotné stredisko, banky, reštaurácie, dobré dopravné spojenie, v okolí dostatok zeleňe. Cena: 72.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3izbový byt, Družstevná ul., Modra – lokalita „Majolika“, okr. Pezinok – len 25 km od Bratislavy, tichá lokalita, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ DOM, stavba rok 1981, 2 poschodie z 3 poschodí, bez výťahu, kotoľňa v dome, celková plocha: 87,75 m2 (73,57m2 byt + 11,18 m2 pivnica + 3 m2 balkón), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – nové plastové okná so žalúziami, nové plávajúce podlahy - v kuchyni a v izbách, elektrika – pôvodná, vchodové a interiérové dvere - pôvodné, kuchyňa – nová kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umakartové jadro, kúpeľňa – pôvodná, WC – samostatné. Izby majú samostatné vstupy. Mesačné náklady: 208,-eur/3osoby + energie. K bytu prináleží aj podiel na pozemku. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, zdravotné stredisko, banky, reštaurácie, dobré dopravné spojenie, v okolí dostatok zeleňe. Cena: 72.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový byt, Miletičova ul., Bratislava II – Ružinov, 2 z 3 poschodí, bez výťahu, v OV, TEHLA, len 3 minút DO CENTRA, celková plocha: 81,48 m2 (80m2 byt + 1,48 m2 pivnica, byt je bez balkóna/loggie), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – nové maľovky, plastové okná, bezpečnostné dvere, interiérové dvere – pôvodné, pôvodné rozvody, elektriky, vody, kuchyňa – zánovná kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa (vaňa) – nová sanita, nové obklady, dlažby, WC – samostatné, 3x izba – samostatná vstup, v obývačke klimatizácia, podlahy – nová plávajúca podlaha. Orientácia bytu: JZ. Mesačné náklady 185,-eur/2 osoby + energie. V okolí domu kompletná občianska vybavenosť – Apollo business center, škola, škôlka, posilňovňa, tržnica, potraviny, kúpalisko Delfín, dobrá dostupnosť MHD – 3min. do centra. Parkovanie pri dome. Slušný čistý vchod. Cena: 120.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový byt, Miletičova ul., Bratislava II – Ružinov, 2 z 3 poschodí, bez výťahu, v OV, TEHLA, len 3 minút DO CENTRA, celková plocha: 81,48 m2 (80m2 byt + 1,48 m2 pivnica, byt je bez balkóna/loggie), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – nové maľovky, plastové okná, bezpečnostné dvere, interiérové dvere – pôvodné, pôvodné rozvody, elektriky, vody, kuchyňa – zánovná kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa (vaňa) – nová sanita, nové obklady, dlažby, WC – samostatné, 3x izba – samostatná vstup, v obývačke klimatizácia, podlahy – nová plávajúca podlaha. Orientácia bytu: JZ. Mesačné náklady 185,-eur/2 osoby + energie. V okolí domu kompletná občianska vybavenosť – Apollo business center, škola, škôlka, posilňovňa, tržnica, potraviny, kúpalisko Delfín, dobrá dostupnosť MHD – 3min. do centra. Parkovanie pri dome. Slušný čistý vchod. Cena: 120.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
RK MER – predaj 2izbový byt dispozične upravený na 3 izbový byt, Bratislavská ulica, Most pri Bratislave, okres Senec – len 5 km od Bratislavy, k bytu je odkúpená upravená predzáhradka, 5 ročná NOVOSTAVBA, v OV, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, prízemie z 3 poschodí, vlastné kúrenie (plynový kotol), celková plocha bytu: 61 m2 byt + 34 m2 predzáhradka. Byt je veľmi vkusne dispozične upravený z 2 izbového bytu na 3 izbový byt – TREBA VIDIEŤ: nové rozvody elektriky, vody, predpríprava na alarm, nové plastové okná so žalúziami, nové interiérové dvere a zárubne, nové plávajúce podlahy, kuchyňa – nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi – sklokeramická dvojplatnička, elektrická rúra, digestor, obývačka prechodná, z obývačky vstup na predzáhradku, v spálni a v detskej izbe vstavaná skriňa ROLLDOOR, kúpeľňa spoločná s WC (vaňa) – nové obklady, dlažby, nová sanita. K bytu prináleží spoluvlastnícky podiel na pozemku, pivnica a predzáhradka. Veľmi nízke mesačné náklady: len 80,-eur/ 3osoby + energie. Orientácia bytu: Východ. Slušný čistý vchod. V okolí dostatok zelene, kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, dobré dopravné spojenie. Cena: 86.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Kontakt: 0903 215 200, 0905 868 781, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predáme v obci Malinovo, lokalita Tri vody, 4 izb bungalov o výmere 130m2. Je to novostavba v štádiu holodom. Dom je postavený z tehly Porotherm 30 a zateplený 10 cm polystyrénom. Strecha je z väzníkového krovu, krytina betónova: Mediteran, predpríprava na krb, komín schiedel, okná sú plastové 2-sklo-7 komorové - úprava orech tmavý. Dom je napojený na VIS (voda, elektrina plyn, kanalizácia). Zastavaná plocha domu je 150m2, užitková plocha domu je 115m2 + 15m2 terasa.  Dom má 3 samostatné spálne, obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a jedálňou, vstupnú halu, 2 x kúpeľňu a 2x terasu. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika. Lokalita Tri vody - Malinovo je  projekt rezidenčného bývania s výborným riešením, ktorého hlavnou dominantou je centrálny park s reštauráciou, obchodmi a inými službami na jazere. To je umelým ostrovom rozdelené na tri samostatné vodné plochy. Jedna z nich sa bude využívať na kúpanie, ďalšie dve na vodné športy a relax. Komplex je veľmi citlivo zasadený do okolitej prírody, s plánovanou výstavbou  športovísk, nákupných zariadení a objektov pre občiansku vybavenosť. http://livereal.sk/nehnutelnost/369581/4izb-bungalov-malinovo-tri-vody-pozemok-555-vis-ticha-lokalita-holodom-novostavba.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme v Starom meste na ul. 29 augusta veľký priestranný 4 izb. byt o výmere 102m2( byt má 88m2, pivnica 14m2). Nachádza sa na 4 poschodí v 5 podlažnom tehlovom bytovom dome bez výťahu je (u vlastníkov je záujem o vybudovanie výťahu). 3 izby sú veľké a priestranné, štvrtá izba je menšia (izba 18,5 m2, izba 16,5 m2, izba 17,4 m2, 1/2 izba 4,9 m2, kúpelňa 3,8 m2, kuchyňa 13,6 m2, predsieň 11,2 m2, WC 1,2 m2, špajza 1,3 m2, pivnica 14,1 m2). Byt bol priebežne v období 1,5 až 5 rokov rekonštruovaný.  Má komplet novú elektrinu, nové stierky, nové plastové okná, nové rozvody kúrenia a radiátory, zrekonštruovanú kúpeľňu so sprchovým kútom, samostatné WC, nové rozvody vody a odpadov, menenú kuchynskú linku, laminátové podlahy a dlažby. Orientácia bytu je na J a na S, nájom je cca 94€, LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver, pozemky pod domom sú vysporiadané, výborná lokalita priamo v centre mesta.  Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. http://livereal.sk/nehnutelnost/366541/4izb-ul-29-augusta-priame-centrum-102m2-p-45-po-rekonstrukcii-upraveny-dom-tehla-vlastne-kurenie.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme na ul. Sklenárska, veľmi pekný moderný 2 izb. byt o výmere 68m2 (byt má 64m2, loggia 4m2). Nachádza sa na prízemí v 7 podlažnom tehlovom bytovom dome (obytný súbor Athos – Porthos – Aramis). Kolaudácia domu bola okolo roku 2008. Byt má vlastné kúrenie (podlahové), je zabezpečený alarmom a klimatizovaný. Obývacia izba je prepojená s kuchynským a jedálenským kútom a so vstupom do záhrady, malá komora pri kuchyni, samostatná spálňa, nadštandardná kúpeľňa so sprchovým kútom, vchodové bezpečnostné dvere, rolldor, murovaný barový pult, v interiéri použitý kameň, slnečná loggia a záhrada vhodná na oddych a relax. Orientácia bytu je na Z, nízke prevádzkové náklady. V prípade záujmu je možné dokúpiť si garáž. LV bez tiarch, kúpa možná aj na úver, výborná a vyhľadávaná lokalita v blízkosti Horského parku a Slavína, slepá ulica, čím je zaručené maximálne súkromie. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, vynikajúca adresa na podnikanie a bývanie. http://livereal.sk/nehnutelnost/358554/2izb-sklenarska-obytny-subor-athos---porthos---aramis-68m2--80m-zahrada-klimatizacia-alarm-vlastne-kurenie-v-blizkosti-horskeho-parku-garaz.htm?show_web=1 (AReality)
Predáme na ul. Kazanská, veľký 1 izb. byt o výmere 59m2 (byt má 45,5m2, vyvýšená časť 8m2, pivnica 2,25, 2x balkón). Nachádza sa na 7 poschodá v 7 podlažnom tehlovom bytovom dome. Kolaudácia domu bola v roku 2005. Byt je klimatizovaný, orientovaný na V, má plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere, laminátové podlahy, drevené interierové dvere a zárubne, rohovú kuchynskú linku. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. http://livereal.sk/nehnutelnost/359353/velky-1-izb-atypicky-podkrovny-byt-kazanska-59m2-p-77-2x-balkon-novostavba-tehla-klimatizacia.htm?show_web=1 (AReality)
Ander z Košic - štyri CD za cenu troch

Reklama
Delicious Bookmark this on Delicious
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk