Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 21.10.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2773USD   27.562CZK   0.79140GBP   306.37HUF   4.2227PLN   7.6663HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Po siedmich rokoch príprav a s polročným posunom oproti pôvodným plánom sa začína výstavba novej štvrte v bratislavskom podhradí za 130 miliónov eur. Zuckermandel od developera J&T Real Estate získal napriek viacerým odvolaniam aktivistov všetky povolenia. (eTrend)
Vlastním chatu s celoročným užívaním s piatimi miestnosťami a spoločnými sociálnymi zariadeniami. Príležitostne prenajmem izbu nájomníkovi. Môžem s nájomníkom uzavrieť takú zmluvu, kde jednou z podmienok bývania je pravidelná platba nájomného vždy mesiac vopred? V prípade, že platbu mesiac vopred nezrealizuje (s výnimkou vážnych a preukázateľných dôvodov), tak podľa zmluvy berie na vedomie, že svoj pobyt ukončí posledným dňom, ktorý ma zaplatený. Ďalej by som chcel vedieť, či možno do zmluvy uviesť, že sa prijíma ako nefajčiar a nealkoholik a pri porušení týchto zmluvných ustanovení ukončí svoj pobyt. (eTrend)
Financovanie bývania: Pri refinancovaní do inej banky nedochádza ku strate nároku na pôvodný štátny príspevok (eTrend)
Vedenie bratislavského Ružinova hovorí o stavebnej uzávere i nových územných plánoch. Regulovať výstavbu chce okolo jazera Štrkovec, v lokalite Ostredky, v Trnávke i v areáli chátrajúcej Cvernovky pri autobusovej stanici. (eTrend)
Investori tento rok opäť veria nehnuteľnostiam v Európe. Na ich nákupy minuli v prvom polroku 80 miliárd eur, o štvrtinu viac ako za prvých šesť mesiacov minulého roka. Objem investícií je tak najvyšší za posledných sedem rokov, uvádza poradenská spoločnosť KPMG v Barometri úverov na nehnuteľnosti. (eTrend)
Južný okraj Petržalky sa vo veľkom rozrastie. Po rokoch príprav, prekresľovania, zmien spoluinvestorov, nafúknutia i spľasnutia realitnej bubliny sa má čoskoro začať stavať. Developerská skupina Cresco dala do predaja 348 bytov v rámci zóny pomenovanej Slnečnice – Mesto. (eTrend)
(eTrend)
Existuje dosť hotelov, kde si hostia neželajú, aby tam dovolenkovali deti. Zariadenia im vychádzajú v ústrety, sú len pre dvojice. Ale neexistuje i veľa hotelov, kde, naopak, môžu prísť výlučne rodiny. (eTrend)
(eTrend)
Hotelový biznis smeruje do ďalšej krízy. Zatiaľ ale nie je jasné kedy, hovorí šéf konzultačnej firmy HVS London, Russell Kett. Všetky predošlé chyby sa totiž opakujú, znova a znova. Negatívny výhľad odznel na jednej z diskusií nedávneho mníchovského realitného veľtrhu Expo Real. (eTrend)
Na Račianskej ulici priamo pri Figare v hlavnom meste rastie nadstavba. Ide o pridanie dvoch podlažní na existujúci bytový dom oproti potravinám Billa. Investorom je firma Wigro Trade Center, a.s., podnikateľa Juraja Širokého, ktorej patria pozemky aj v širšom okolí. (eTrend)
Francúzsky reťazec so športovými potrebami Decathlon začína stavať predajňu v novej komerčnej zóne Pharos Park pri bratislavskom letisku. Začiatok výstavby zverejnil iba týždeň po ohlásení štartu prác v novej štvrti Bory. Obe dlhšie ohlasované predajne, prvé na Slovensku, otvorí na jar budúceho roka. (eTrend)
Približujete sa k budove v tvare obrovskej podkovy‚ ktorú na oboch stranách v strede vypĺňa niečo ako zrkadlo s odrazom okolia. Keď ale na sklo prilepíte nos‚ udrú vám do očí žiarivé farby. A nos cez pootvorené dvere zaregistruje lákavé vône. Až sa slinky zbiehajú na všetky dobroty‚ ktoré nájdete v novej rotterdamskej tržnici. (eTrend)
Neďaleko dostihovej dráhy v bratislavskej Petržalke začína výstavba. Rezidenčná novostavba Hájpark totiž dostala stavebné povolenie. Developerská spoločnosť Imagine Development sa okrem toho chváli aj rýchlym predajom, keďže z 27 ostali voľné len tri byty. (eTrend)
Po vyše roku kompletnej prestavby a rekonštrukcie budúci týždeň otvárajú M park v Považskej Bystrici. Ide o lokálne obchodné centrum s výmerou 3 400 prenajímateľných štvorcových metrov, z ktorých väčšina je už obsadená. (eTrend)
HB Reavis expanduje v Británii. Do svojho portfólia získal prázdnu kancelársku budovu v Londýne, ktorú zbúra a nahradí novou väčšou. Ide už o druhú akvizíciu v britskej metropole, čo potvrdzuje rastúci záujem firmy o medzinárodnú expanziu. (eTrend)
O dva mesiace by sa mali do novej kancelárskej budovy Business Garden Štefánikova v centre Bratislavy sťahovať prví nájomníci. Prináša takmer päťtisíc štvorcových metrov kancelárskej plochy na prenájom a päťsto metrov obchodnej plochy. (eTrend)
Stavebná poradňa: O nazretí do spisu spíše úrad záznam aj s uvedením dôvodov (eTrend)
Inzercia (eTrend)
Čínski architekti z LYCS Architecture vymysleli riešenie, ako postaviť moderne vybavenú školu v hustej mestskej zástavbe. Častý problém nielen čínskych miest vyriešili tým, že bežeckú dráhu a ihrisko pre loptové hry umiestnili na strechu budovy. (eTrend)

Pravda

Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)
V druhom štvrťroku tohto roka sa začala výstavba 4 198 bytov, čo je v medziročnom porovnaní o 14,6 % menej. (Pravda)
Žilina predáva kórejskú dedinu v Krasňanoch, za sedem bytoviek a deväť rodinných domov pýta najmenej 14 miliónov eur. (Pravda)
Najväčšie developerské spoločnosti plánujú postaviť v Prahe v najbližších rokoch tisíce nových bytov za miliardy korún. (Pravda)
Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. (Pravda)
Index dostupnosti bývania v súčasnosti dosahuje na Slovensku historicky najvyššie hodnoty. (Pravda)
Priemerná cena bývania sa v druhom kvartáli 2014 pohybovala na úrovni z prvej polovice roku 2007 (Pravda)
Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovania energetickej hospodárnosti budov. (Pravda)
"Len" za necelý milión eur predáva gitarista slávnej britskej skupiny Pink Floyd David Gilmour svoj ??dom na gréckom ostrove Rhodos. (Pravda)
Slováci sa aktuálne rekordne zadlžujú, aby si zabezpečili vlastné bývanie, ktoré však preplácajú viac ako ľudia v okolitých krajinách. (Pravda)
V Dubaji vznikne hotelový a zábavný komplex, ktorého súčasťou bude najväčšie nákupné stredisko na svete. (Pravda)
Pri predaji nehnuteľnosti existuje určitá postupnosť krokov, ktoré pozná každý dobrý realitný maklér. A odteraz aj vy. (Pravda)
Ceny domov sa v mnohých krajinách pohybujú vysoko nad historickými priemermi a svet musí konať, varuje MMF. (Pravda)
V prvom štvrťroku tohto roka začala výstavba 3 678 bytov, čo je medziročne o 44 % viac. (Pravda)
Buď je krásny byt a okolie nič moc. Alebo okolie krásne a byt v dome, kde developeri a architekti zabudli, že tu budú bývať ľudia. Hájpark chce byť iný. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie na Slovensku sa v I. kvartáli medziročne zvýšili o 6 eur na 1 221 eur za meter štvorcový. (Pravda)

iDNES.cz

Brenda a Mark Vossovi z Missouri si před půl rokem za 680 tisíc dolarů, v přepočtu 14,5 milionu korun, postavili na Floridě prázdninový dům s výhledem na Atlantský oceán. Nyní ale manželé s hrůzou zjistili, že jejich rezidence s pěti ložnicemi a pěti koupelnami stojí na špatném pozemku.


(iDNES.cz)
Děti nejedí maso, muž zeleninu a manželka drží dietu… Vyjít vstříc takové rodině není snadné, zejména když chybí čas. V jedné troubě však můžete připravit několik jídel najednou.


(iDNES.cz)
Zpěvačka Markéta Foukalová ze skupiny Lanugo žila s manželem a dvěma dětmi v malebném bytě v Praze-Podolí. Výhled na Vltavu byl krásný, ale rodina potřebovala větší prostor. Nakonec zakotvili v Karlíně, kde se jim zalíbil starý byt v bývalé administrativní budově firmy Ford z roku 1928.


(iDNES.cz)
Děti z lesní školky potřebovaly zázemí na zimu. Jejich učitel jim za měsíc s partou deseti pomocníků vyrobil a postavil jurtu s průměrem šest metrů. Děti budou mít svůj prostor, pokud tedy přes prezidentské veto nezačne platit nový zákon o dětských skupinách.


(iDNES.cz)
Na českém písečku nejsou industriální bábovičky novinkou. V řadě tuzemských měst zjizvených zkrachovalými továrnami je to však v poslední době silné téma. Podívejte se na šest nejzajímavějších proměn.


(iDNES.cz)
Návrat starých dobrých časů do Jindřišské pasáže se povedl architektům ze studia Monom. Limitovaný rozpočet mladé tvůrce při realizaci Café Peroutka rozhodně nelimitoval v chytrých nápadech.


(iDNES.cz)
Hollywoodský herec George Clooney ví, jak udělat své milované manželce radost. Několik dní po svatbě pořídil nádherné venkovské panství u vesnice Sonning v anglickém hrabství Oxfordshire.


(iDNES.cz)
Na co kupovat pohovku, když vám stačí koberec. Italský designér Alessandro Isola přišel s unikátním nápadem. Dokáže vytvořit koberec, který vytvarujete do podoby pohodlného sofa.


(iDNES.cz)
Některé byty mají při rekonstrukci slušnou šanci na dobrou proměnu. To byl i případ příjemně prosvětleného bytu 3+1 s orientací převážně na východ a západ. Největším problémem byl požadavek na dvě WC.


(iDNES.cz)
Barevné řešení objektu na náměstí Krále Jiřího je podle památkářů věrnou kopií toho, jak dům v minulosti vypadal. Tmavá omítka na něm byla už ve 13. století. Mezi lidmi však vzbuzuje otázky i kritiku.


(iDNES.cz)
Mladá rodina s maličkou dcerou se musela ze svého bydliště na venkově odstěhovat za prací stovky kilometrů daleko. Muž totiž získal novou práci v Hanoji. Prodali dům, sbalili všechny věci a s sebou rovnou vzali i staré rodiče. Pevně věřili, že v cizím městě najdou skvělý domov.


(iDNES.cz)
Špatný technický stav desítek tisíc osobních výtahů v Česku ohrožuje bezpečnost i životy lidí. V naprosté většině případů jde o zastaralá zařízení uvedená do provozu i před desítkami let. Dokud se nestane nehoda, majitelům nebo provozovatelům výtahů žádný postih nehrozí.


(iDNES.cz)
Přestože vytápění řeší každý majitel nemovitosti, je tento obor stále plný mýtů a polopravd, díky kterým není vytápění efektivní a mnohdy se zbytečně prodražuje.


(iDNES.cz)
V centru slavné promenády La Rambla v katalánské metropoli, prošpikované výraznými stavbami Gaudího, našla v bývalé garáži domov designérka Estrella Salietti. Ve třech úrovních se nyní rozkládá loft plný barev, světla a vzpomínek. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)
Mladý a zatím bezdětný pár si v Mladé Boleslavi pořídil starý byt 2+kk, který chtějí později pronajímat. Budou si totiž stavět vysněný rodinný dům. Byt velký 50 metrů čtverečních chtěli zařídit prakticky, ale nikoliv nudně. Obrátili se proto na návrhářku, která připravila projekt přesně podle jejich gusta.


(iDNES.cz)
Tak trochu zázrak. Co bylo před lety necitlivě rozdělené, se opět spojilo. Než se však z velkorysého bytu mohl stát moderní interiér s příjemným nádechem starých časů, musel projít zdevastovaný prostor náročnou rekonstrukcí.


(iDNES.cz)
Roman Novák koupil dům na okraji Jičína u chráněné krajinné oblasti. Okouzlil ho výhled a příjemná zahrada. V podkrovní nástavbě si zřídil ložnici a koupelnu a těšil se, jak si bydlení užije. Během zimy se začaly na stropě a tapetách objevovat mokré skvrny a plíseň. Idylce byl konec.


(iDNES.cz)
Vaření v parní troubě je zdravé a uchová nám spoustu živin a vitaminů. Ale pro vepřovou s knedlíkem to není, ušklíbne se český strávník, který nedá dopustit na propečenou kůrčičku. Jenže i „zdravá“ trouba může nabídnout skvělý zážitek i z typicky české kuchyně. Včetně křupavé kůrčičky.


(iDNES.cz)
Ruský miliardář Vasilij Kljukin, kterému je teprve osmatřicet let, představil svůj ambiciózní plán na výstavbu nemocnice budoucnosti. Zdravotní centrum se čtyřmi budovami bude mít podobu krásné plachetnice. Aby byl dojem úplný, budou stavbu obklopovat vodní plochy.


(iDNES.cz)

AReality

RK MER - Predaj 2 izbový byt, (1,5 izbový byt), Mesačná ulica, Bratislava II - Ružinov - Ostredky, v OV, 47,68m2 (byt 43,29m2 vrátane pivnice 1,9m2 + loggia 4,39m2), pivnica k bytu sa nachádza na medziposchodí, byt sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží / 6 poschodí, výťah, panelový dom zateplený v roku 2010 – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Kompletne nová elektroinštalácia, nová vodoinštalácia, v celom byte je plávajúca podlaha, nové stierky a maľovka. Kúpeľňa a WC prešli tiež rekonštrukciou, nová vaňa, nové keramické umývadlo, obklady a dlažba. WC je samostatné s novou keramickou misou, obklad a dlažba. Nové interiérové dvere, nové bezpečnostné dvere SHERLOCK 13-bodové. Byt je bez kuchynskej linky so všetkými prívodmi a predprípravou na jej umiestnenie. Loggia prešla tiež rekonštrukciou, nová dlažba a maľovka. Byt je orientovaný do tichého zeleného parku na Juh, mesačné nájomné 115,- eur /mes.1 osoba. Slnečný byt, výborná a tichá lokalita, veľa zelene ,do centra 7 minút, v blízkosti je nákupné centrum BUDÚCNOSŤ, LIDL, AVION, škôlky, školy, pošta, banky, zdravotné stredisko, 100 metrov od domu je zastávka MHD. Byt je kúpou voľný. Cena: 95.000,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - predaj 1- izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I – Staré mesto, Centrum, v OV, 35 m2,+ terasa 20 m2, byt sa nachádza na 6 poschodí zo 6 poschodí, výťah. Dom je tehlový, postavený v roku 1958, strecha je po rekonštrukcii. Byt prešiel v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou, od nových rozvodov elektriky, vody. Veľká obývacia izba je redelená rolldorom na dve miestnosti. Z obývačky je prístup na terasu. Kúpelňa je spoločná s WC, v kúpelni je vaňa, keramické umývadlo, WC misa so zabudovanou nádržkou na splachovanie v stene - systém GEBERIT. V kuchyni je kuchynská linka na ktorej je kuchynský nerezový drez s batériou a zabudovaná elektrická rúra, zabudovaná elektrická varná sklokeramická doska, vstavaný odsávač pár. Podlaha je v byte z laminátových parkiet a v kúpelni s WC a v kuchyni je keramická dlažba. Vnútorné steny majú a stropy majú hladké omietky, resp. stierky s maľovkou. Okná a vonkajšie dvere na terasu sú vymenené za plastové. Vnútorné – interierové dvere sú drevené plné osadené do drevených zárubní. Vonkajšie dvere sú protipožiarne. Vykurovanie a príprava úžitkovej vody je riešená centrálne, a to oceľovými panelovými radiatormi zn. KORAD a jedným rebríkovým v kúpelni. Byt je orientovaný na dve svetové strany, izba : JV, kuchyňa a kúpelňa s WC : JZ. Byt sa nachádza v lokalite Staré mesto, 5m od domu je hlavná komunikácia smerujúca do historického centra, pri dome zastávka MHD, neďaleko je vlaková stanica. V okolí sa nachádza základná a vyššia občianska vybavenosť. Za obytným domom je LESOPARK- HORSKÝ PARK – miesto pre oddych, športové vyžitie a relax. Cena: 94.900,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 110.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0905 868 781, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 110.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0905 868 781, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 4-izbový byt, Jégeho ulica, Bratislava II – Ružinov – Nivy, atraktívna lokalita v blízkosti centra Bratislavy, v OV, 93m2 / byt má výmeru 87,11m2 + loggia má 5,89m2 /, 5 poschodie z 12 poschodí. V dome sú 2 výťahy. Dom je zateplený od roku 2010, nová brána s uzamykaním na číp. Byt je bez pivnice. Byt bol rekonštruovaný pred 12 rokmi a dispozične zmenený na 3- izbový. Pri vstupe do bytu je chodba v ktorej sú dve komory. Byt má halu z ktorej sú samostatné vstupy do izieb. Pri rekonštrukcii bola urobená nová elektrika, nová vodoinštalácia, murované jadro, samostatné WC, v kúpelni je vaňa a keramické umývadlo, obklady a dlažba. Pri rekonštrukcii bola vymenená aj kuchynská linka. Plastové okná so žalúziami boli vymenené v roku 2007. Podlahy v kuchyni , v chodbe a v hale boli vymenené za dlažbu. V obývačke a v izbách je plávajúca podlaha. Interierové dvere sú pôvodné. Vstupné dvere sú bezpečnostné zn. SHERLOCK. Z obývačky je loggia orientovaná do dvora a je zasklená. Klimatizácia v obývačke. Byt je orientovaný : V-Z. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov- Nivy, 20 m od domu je hlavná komunikácia smerujúca do historického centra, pri dome zastávka MHD, v blízkosti je trhovisko MILETIČOVÁ a zimný štadión, letné kúpalisko TEHELNÉ POLE, jazero ŠTRKOVEC . V okolí sa nachádza základná, stredná škola, škôlky, jasle a vyššia občianska vybavenosť. Je tu miesto pre oddych , športové vyžitie a relax. Cena: 147.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver . Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 47.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Garzónka s loggiou (1 izba), Jasovská ulica, Bratislava V – Petržalka - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, 5 poschodie z 12 poschodí, 2 x výťah, panelový dom, terasový, nezateplený dom, byt je v OV, celková výmera bytu vrátane loggie: 27,68 m2 (z toho výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,20 m2) je 22,68 m2 + zasklenená loggia z izby cca 5 m2. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zasklenená loggia z izby, v izbe podlaha plávajúca, okná pôvodné – drevené, kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, murované jadro, v predsieni skriňa, kuchynská časť spoločná s obývacou časťou. Mesačné náklady správcovskej spoločnosti sú cca 90 EUR/ 1 osoba. Parkovanie prevažne bez problémov na verejnom parkovisku, vchod uzamykateľný na čip. Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou - nemocnica, zdravotné stredisko, materská škôlka, základné školy, stredné školy, LIDL, Billa, obchody a služby s rozličným zameraním, pošta, kostol, reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, cyklistická hrádza, prírodné jazero Draždiak, kúpanie, umelý kopec – motocross, dobré napojenie do centra. Cena: 47.000,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I - Staré Mesto – CENTRUM, v OV, TEHLA, nezateplený, 3 poschodie z 5 poschodí, výťah. Celková výmera bytu vrátane balkónu : 90 m2 (z toho plocha bytu: 77,41 m2 + plocha pivnice k bytu 3,65 m2 + balkón pozdĺž celej obývačky 9 m2 (užitková plocha bytu: 81 m – byt + pivnica)). Byt je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, pozostáva zo : vstupnej chodby, kuchyni s komorou (komora s oknom), kúpeľni (vaňa) s oknom, samostatné WC a troch priestranných izieb so samostatným vstupom, v kuchyni, kúpeľni, komore a v jednej izbe sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu, ostatné okná v 2 izbách sú zachovalé pôvodné drevené, podlahy: v izbách a vo vstupnej chodbe sú zachovalé drevené parkety. Správcovské poplatky sú vo výške 230,- EUR. Orientácia bytu: kuchyňa, kúpeľňa, komora a 1x izba orientované – Z - s výhľadom do dvora a na Slavín a 2 izby do ulice – V - s výhľadom na Kolibu a Kamzík. Dom má novú vlastnú kotolňu, novú vstupnú bránu uzamykateľnú na čip, nové schránky, plánuje sa rekonštrukcia balkónov, dvor zo zeleňou, parkovanie pred domom, slušný vchod. Super cena: 123.000,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Nezábudková ulica, Bratislava II – Ružinov, bez loggie, v OV, po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, dispozične upravený, TREBA VIDIEŤ! – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - prízemie (z jednej strany 2 okná vo výške cca 1,80 m – na oknách sú vonkajšie rolety a z druhej strany 2 okná vo výške cca 3,70 m) z 3 poschodí, celková plocha bytu 65,74 m2, z toho výmera podlahovej plochy bytu je 64,48 m2 a k bytu patrí pivničná kobka na poschodí, ktorej podlahová plocha je 1,23 m2, panel, nezateplený dom, VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA, SUPER LOKALITA, TICHÉ PROSTREDIE, veľa zelene, škôlka, domov dôchodcov, neďaleko obchodné centrum Retro. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – nové rozvody vody, elektriky, nové stierky, nové plastové okná so žalúziami, v obývačke a ešte v jednej izbe vonkajšie rolety, nové interiérové dvere, nové radiátory, na radiátoroch sú merače, obývačka otvorená - prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou, v obývačkovej časti – stropové bodové svetlá, nová kuchynská linka s barovým pultom, kuchynská linka so zabudovanými elektro spotrebičmi - plynový sporák s elektrickou teplovzdušnou rúrou, digestor, umývačka riadu, kuchyňa presvetlená sklobetónovými kockami, spálňa s priestranným šatníkom, priestranná kúpeľňa s oknom do tvaru L spoločná s WC, nové obklady a dlažby, nová sanita, rohová vaňa, nové WC, nové podlahy v celom byte – dlažba a plávajúce podlahy. Cena: 119.900,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlavlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia/KÚPY nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Prenájom - vhodný ako obchodný priestor alebo administratívny priestor, cca 70 m2, Exnárová ul., BA II, zabezpečený vstup, nové radiátory a merače, samostatný merač energie, WC samostatne, 3 samostatné miestnosti o rozmeroch cca 1 miestnosť: 2,5 x 5,5, 2 miestnosť: 4x5,5, 3 miestnosť 2,5 x 2,5 - môže slúžiť ako kuchynka, ktorú zabezpečí majiteľ, 4 miestnosť: môže slúžiť ako kúpeľňa alebo sklad. parkovacie miesto priamo pred priestorom. Cena aj s energiami je 400 €/mesiac. RK si účtuje províziu vo výške jedného mesačného nájmu. Naša RK vám zabezpečí kompletný právny a predajný servis aj s hypotekárnym poradenstvom. Ďalšie ponuky na Slovensku a v Maďarsku si môžete pozrieť na našej stránke www.elbereal.sk. ELBEREAL s.r.o. deakova@elbereal.sk Deáková Ivana +421 918 125 756 (AReality)
Veľkorysý pozemok pre Váš nový domov. V tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti historického parku voderadského kaštieľa ponúkame na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy bez kompromisov. Nová, urbanisticky citlivo riešená obytná zóna ponúka aktuálne 35 stavebných pozemkov s veľkosťami od 600 m2 až po veľkorysých 1 400 m2. V cene pozemkov sú vybudované všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, optické káble a verejné osvetlenie. Medzi pozemkami je vybudovaná cesta a chodníky oddelené pásom zelene, čo príjemne dotvorí životný priestor v tejto lokalite. Obec Voderady sa vyznačuje príjemným, pokojným vidieckym prostredím (1400 obyvateľov) a zároveň vynikajúcou dostupnosťou na diaľnicu (6 min.), do Trnavy (15 min.) či Bratislavy (k Avionu 25 min.). Atraktívnosť lokality výrazne stúpla s otvorením neďalekého (5 min.) dizajnérskeho nákupného centra One Fashion Outlet. Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si posledný pozemok za najvýhodnejšiu uvádzaciu cenu 50 Eur/m2! (AReality)
Ponúkame na predaj 2 a 3 - izbové byty v novostavbách bytových domov v projekte Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov vzdialenej len 17 km od Bratislavy. V cene od 50500,-EUR. Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od hlavného mesta. Toto prináša projekt Hviezdne bývanie, ktorého výstavba sa začala v marci 2012 v obci Hviezdoslavov. Ide o finančne dostupnú alternatívu k radovej zástavbe, pri zachovaní vysokého štandardu bývania i súkromia v jednom. Voľné byty sú uvedené na webovej stránke: http://hviezdne-byvanie.sk/ . Orientácia JV – SZ. Pred budovami sú verejné parkovacie miesta pre obyvateľov nadimenzované na počet bytov. Bytové domy sú murované z tehál a zateplené modernými zateplovacími systémami. Certifikát energetickej hospodárnosti bytového domu: „B“. Byty sú v štandardnom prevedení: plastové okná, parapety, plávajúce podlahy, vstupné protipožiarne dvere, interiérové dvere so zárubňami, omietky, maľovka, dlažby, obklady, sanita: umývadlo a vaňa s pákovou batériou, WC- závesná misa, mimo kuchynskej linky. Každý byt má buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj (plynový kondenzačný kotol na vykurovanie a ohrev teplej vody značky Immergas VICTRIX 26). Dvoj a trojpodlažná bytová zástavba v modernom štýle ponúka kvalitné a príjemné bývanie v štýle vidieka s budúcou občianskou vybavenosťou. V nebytových priestoroch plánuje investor dať priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Nemala by tu chýbať reštaurácia, kaderník, banka, lekár, lekáreň, posilňovňa. Dostupnosť denných a pracovných aktivít je zabezpečená aj komfortným železničným dopravcom REGIOJET s trasou Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vlaková stanica Kvetoslavov sa nachádza neďaleko bytových domov v dosahu pešou chôdzou cca 700 m. Do Bratislavy na hlavnú stanicu je to cca 30 min. Pre obhliadky a rezervácie kontaktujte zástupcu spoločnosti: 0918/555 033. Viac info: http://hviezdne-byvanie.sk/ Videoprezentácie: https://www.youtube.com/channel/UC5cO_4GFIWpSKyUo_gpGQMQ Stránka na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Hviezdne-byvanie-bytovy-projekt/179929558835111 Info o obci a regióne: http://hviezdoslavov.sk (AReality)
Predaj - záhrada s chatkou v prekrásnom prostredí v Gabčíkove, časť Starý prístav. Pozemok o rozlohe 500 m2, elektrika, studňa. Chatka je postavená z dvoch kontajnerových unimobuniek o rozmeroch 4,8m x 6m. V blízkosti je tesco 6 km,možnosť cykloturistiky. Pri rýchlom jednaní je možná dohoda. Cena nehnuteľnosti je 17 000 € vrátane provízie pre RK. Naša RK vám zabezpečí kompletný právny a predajný servis aj s hypotekárnym poradenstvom. Ďalšie ponuky nehnuteľností na Slovensku a v Maďarsku si môžete pozrieť na našej stránke www.elbereal.sk ELBEREAL s.r.o. deakova@elbereal.sk Deáková Ivana +421 918 125 756. (AReality)
Prenájom - Haanova ul., 4izb., (nepriechodné izby), 82 m2, 2/6, BA V, OV, za výbornú cenu (aj pre študentov) s loggiou (z kuchyne), vy-spravený a zateplený bytový dom, byt zariadený a vybavený, v pôvodnom udržiavanom stave, NEPRIECHODNÉ IZBY, k dispozícii ihneď. Pekné (zeleň) a kľudné prostredie, pri dome priestranný parking. RK si účtuje províziu vo výške jedného mesačného nájmu. Cena je aj s energiami. Naša RK vám zabezpečí kompletný právny a predajný servis aj s hypotekárnym poradenstvom. Ďalšie ponuky na Slovensku a v Maďarsku si môžete pozrieť na našej stránke www.elbereal.sk. ELBEREAL s.r.o. elbereal@elbereal.sk Deáková Ivana +421 918 125 756 (AReality)
Ponúkame na predaj 4-izbový prízemný rodinný dom typ Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 110 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, laminované dvere s obložkovou zárubňou. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET, zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou. Cena : 149 000 Eur Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
  Predáme krásny 3 izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii , o výmere 68,5 m2, v centre Šamorína. Byt je situovaný na 8/8 p. s výťahom. V byte je kuchyňa s kuchynskou linkou so spotrebičmi, obývacia miestnosť , 2 spáľne, kúpeľňa a samostatné WC. Okná sú plastové, s izolačným troj-sklom, so žaluziami, plávajúca podlaha , obklady a dlažba, laminované dvere, s obložkovou zárubňou. Vstupné dvere sú protipožiarne a bezpečnostné. Z obývacej izby je vstup na loggiu 4,8 m2 . V obývacej izbe a v spálni je klimatizačná jednotka. K bytu patrí aj pivnica. Dom bude zateplený na jeseň 2014,všetky náležitosti sú pripravené. Strecha bola rekonštruovaná v r. 2013. Vchod má el. vrátnika. Vynikajúca dostupnosť k spojom, obchodom, škole, škôlke, k zdrav.stredisku.Tiché, kľudné  prostredie. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou !! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Ing. Zdenka Gregorová   Cena nehnuteľnosti je 65 000 Eur. Kontakt : 0948 790 082 (AReality)
Predaj 1-izb bytu v Zohore na Lábskej ul. podlahová plocha bytu je 40 m2, byt je v pôvodnom stave, nachádza na 2/2.p.v tehlovom bytovom dome, k bytu prináleží pozemok /využívaný ako zahradka, pivnica. (AReality)
Ponúkame na predaj 2 a 3 - izbové byty v novostavbách bytových domov rezidenčného projektu Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov vzdialenej len 17 km od Bratislavy. V cene od 50500,-EUR. Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od hlavného mesta. Toto prináša projekt Hviezdne bývanie, ktorého výstavba sa začala v marci 2012 v obci Hviezdoslavov. Ide o finančne dostupnú alternatívu k radovej zástavbe, pri zachovaní vysokého štandardu bývania i súkromia v jednom. Voľné byty sú uvedené na stránke: http://hviezdne-byvanie.sk/ . Orientácia JV – SZ. Pred budovami sú parkovacie miesta pre obyvateľov nadimenzované na počet bytov. Bytové domy sú murované z tehál a zateplené modernými zateplovacími systémami. Certifikát energetickej hospodárnosti bytového domu: „B“. Byty sú v štandardnom prevedení: plastové okná, parapety, plávajúce podlahy, vstupné protipožiarne dvere, interiérové dvere so zárubňami, omietky, maľovka, dlažby, obklady, sanita: umývadlo a vaňa s pákovou batériou, WC- závesná misa, mimo kuchynskej linky. Každý byt má buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj (plynový kondenzačný kotol na vykurovanie a ohrev teplej vody značky Immergas VICTRIX 26). Dvoj a trojpodlažná bytová zástavba v modernom štýle ponúka kvalitné a príjemné bývanie v štýle vidieka s budúcou občianskou vybavenosťou. V nebytových priestoroch plánuje investor dať priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Nemala by tu chýbať reštaurácia, kaderník, banka, lekár, lekáreň, posilňovňa. Dostupnosť denných a pracovných aktivít je zabezpečená aj komfortným železničným dopravcom REGIOJET s trasou Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vlaková stanica Kvetoslavov sa nachádza neďaleko bytových domov v dosahu pešou chôdzou cca 700 m. Do Bratislavy na hlavnú stanicu je to cca 30 min. Pre obhliadky a rezervácie kontaktujte zástupcu spoločnosti: 0918/555 033. Viac info: http://hviezdne-byvanie.sk/ Videoprezentácie: https://www.youtube.com/channel/UC5cO_4GFIWpSKyUo_gpGQMQ Stránka na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Hviezdne-byvanie-bytovy-projekt/179929558835111 Info o obci a regióne: http://hviezdoslavov.sk (AReality)

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk