Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Slovenčina
Folklór
Slovníky
Sprievodca
Bratislava - Výlety - Šport
Webkamery - Lezenie - Voda
Európa -- Svet
Noviny

Slovensko
Svet
Kontakty
O nás
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 2.8.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.3395USD   27.638CZK   0.79610GBP   314.49HUF   4.1888PLN   7.6400HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

(eTrend)
Rozmach výstavby satelitných mestečiek poznačil všetky väčšie slovenské mestá. Za posledné dvadsaťročie prišli o vyše 130-tisíc obyvateľov, teda asi šesť percent. Väčšina z nich sa presťahovala práve do obcí na okraji miest. Mnohým však nesplnil únik z mesta očakávania pokojného bývania na vidieku. (eTrend)
Stredná a východná Európa je rekordmanom v nových obchodných centrách. V druhej polovici vlaňajška pribudlo na trhy tohto regiónu až 2,4 milióna m2 nákupných plôch, čo je 70 percent celkovej rozlohy na starom kontinente. Dokopy teda pribudlo 3,6 milióna štvorcov pre nákupných maniakov. (eTrend)
Študenti chystajúci sa na ďalší semester v hlavnom meste majú o možnosť ubytovania navyše. Majitelia petržalského výstaviska Incheba sa totiž pustili do podnikania s internátom. V rámci Hotela Incheba pozdĺž Viedenskej cesty zrekonštruovali a premenili časť priestorov na študentské ubytovanie pod názvom Student Residence. (eTrend)
(eTrend)
Jeden z moderných symbolov Londýna, 40-poschodový mrakodrap prezývaný Uhorka, je na predaj. Očakáva sa, že po ňom siahne zahraničný investor a zaplatí niečo medzi 600 a 650 miliónmi libier (760 až 820 miliónov eur). (eTrend)
Na okraji hlavného mesta – v priemyselnom parku Presskam vyrástla nová logistická hala triedy A. Postaví ju investor samotného parku a prináša 5 200 štvorcových metrov. Prebiehajú rokovania o jej obsadení nájomníkmi, výstavba bola špekulatívna. (eTrend)
Investorská skupina Cresco zverejnila podrobnosti druhej etapy bytového projektu Prima Park v susedstve kostry niekdajšieho obchodného domu Ružinov. Na rekonštrukciu bývalej budovy VÚB banky so 48 bytmi nadviaže novostavbou so 109 bytmi. (eTrend)
Rast svetovej populácie znamená viac úst, ktoré treba nakŕmiť, a čoraz aj menej poľnohospodárskej pôdy, ktorá ustupuje výstavbe. Konvenčné poľnohospodárstvo preto v niektorých oblastiach nemusí stačiť. S obmedzenou plochou sa preto pestovanie väčšieho množstva plodín na menšom priestore javí nielen ako logickým riešením, ale aj ako nutnosťou. Niektorí vkladajú nádej do vertikálnych fariem či interiérového pestovania. (eTrend)
Mesto Trenčianske Teplice sa pustilo do budovania prvých nájomných bytov. Vzniknú v bývalom Dome služieb Narcis na ulici M. R. Štefánika v širšom centre mesta. Počet žiadostí je vyšší ako počet nových bytov, radnica preto plánuje ďalší podobný projekt. (eTrend)
Výstavba na Slovensku je limitovaná a nepravidelná. Trh logistiky a priemyselných nehnuteľností je malý a ovplyvňujú ho rozhodnutia jednotlivých hráčov. To vedie k medzikvartálnemu kolísaniu štatistík. Developeri ale rozostavali nové haly, takže do konca roka niečo pribudne, informuje poradenská spoločnosť Cushman & Wakefield. (eTrend)
Tohtoročný boom štartovacích bytov prispel k novému pokrízovému rekordu v predaji novostavieb v Bratislave. Počas apríla až júna predali developeri 752 bytov, o vyše desatinu viac ako rok predtým. (eTrend)
Financovanie bývania: Pri bezúčelovom úvere netreba banke predkladať účel použitia finančných prostriedkov (eTrend)
Chcete si otvoriť kanceláriu a nemáte financií nazmar? Potom sa treba vyhnúť mestám z nasledujúceho rebríčka. Kým v Bratislave stojí priemerný štvorcový meter administratívnych priestorov približne 12 eur mesačne, v londýnskej štvrti West End je to v priemere 183 eur. Hovorí o tom globálna štúdia poradenskej spoločnosti CBRE. (eTrend)
Spoločnosť Aquapark Poprad pripravuje modernizáciu a rekonštrukciu vnútorných priestorov Aquacity Poprad v častiach wellness&spa a stravovacie zariadenie. Predpokladaná cena stavebných prác plánovaných na desať mesiacov od výberu zhotoviteľa je 1,7 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty. (eTrend)
Severovýchodná časť Bratislavy sa rozrastá o nové rodinné domy a byty. Projekt pomenovaný Východná alej vyrastá v štvrti známej ako Rendez na okraji Rače smerom na Vajnory. Ponúka tri desiatky rodinných domov a menší bytový dom. Investormi sú spoločnosti Ceros a Atops. (eTrend)
Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovaniu energetickej účinnosti budov. Byty podľa nich kvôli tomu zdražejú až o 15 percent, úspory za energie vraj navyše vyžiadajú vyššie náklady na prevádzku technológií. (eTrend)
(eTrend)
Mestá v budúcnosti zmenia podobu, aby vyhoveli požiadavkám na nízku spotrebu energií. Odborníci z Fakulty architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave pracujú na tom, ako by mohli vyzerať budúce solárne mestá. (eTrend)
Máte voľný milión dolárov a neviete, čo s nimi. Na slovenských realitných portáloch za 739-tisíc eur po prepočte vyskakujú vily na bratislavskom kopci, apartmánové rezorty alebo aj celé kancelárske objekty či bývalé družstvá. Pri pohľade do sveta to už taká veľkolepá suma nie je. Niekde vystačí len na garsónku. (eTrend)

Pravda

Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovania energetickej hospodárnosti budov. (Pravda)
"Len" za necelý milión eur predáva gitarista slávnej britskej skupiny Pink Floyd David Gilmour svoj ??dom na gréckom ostrove Rhodos. (Pravda)
Slováci sa aktuálne rekordne zadlžujú, aby si zabezpečili vlastné bývanie, ktoré však preplácajú viac ako ľudia v okolitých krajinách. (Pravda)
V Dubaji vznikne hotelový a zábavný komplex, ktorého súčasťou bude najväčšie nákupné stredisko na svete. (Pravda)
Pri predaji nehnuteľnosti existuje určitá postupnosť krokov, ktoré pozná každý dobrý realitný maklér. A odteraz aj vy. (Pravda)
Ceny domov sa v mnohých krajinách pohybujú vysoko nad historickými priemermi a svet musí konať, varuje MMF. (Pravda)
V prvom štvrťroku tohto roka začala výstavba 3 678 bytov, čo je medziročne o 44 % viac. (Pravda)
Buď je krásny byt a okolie nič moc. Alebo okolie krásne a byt v dome, kde developeri a architekti zabudli, že tu budú bývať ľudia. Hájpark chce byť iný. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie na Slovensku sa v I. kvartáli medziročne zvýšili o 6 eur na 1 221 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Rozžeravený londýnsky trh nehnuteľností zaznamenal ďalší rekord. Nemenovaný boháč z východnej Európy si kúpil strešný apartmán za 140 miliónov libier. (Pravda)
Skupina HB Reavis predala tri budovy kancelárskeho projektu City Business Center (CBC), ktoré sa nachádzajú na Karadžičovej ulici v Bratislave. (Pravda)
Kvalita stavebných prác naďalej klesá. Väčšina stavebných spoločností v Česku priznáva, že stavia na "hranici bezpečnej ceny". (Pravda)
Londýnsky West End je celosvetovo najdrahším kancelárskym trhom už druhý rok po sebe. (Pravda)
Ceny domov vo Veľkej Británii rástli najrýchlejším tempom za viac ako šesť rokov. (Pravda)
Priemerné ceny nehnuteľností na bývanie sa v štvrtom kvartáli 2013 znížili o 5 eur na hodnotu 1 215 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Priemerná cena mesačného nájmu s energiami v Bratislave dosiahla v poslednom štvrťroku 2013 necelých 736 eur. (Pravda)
V roku 2013 sa v Bratislave predalo celkovo 2 445 bytov. Takmer 50 % z nich tvorili byty v nových projektoch. (Pravda)
V roku 2013 sa na bratislavskom rezidenčnom trhu novostavieb predalo 2 258 bytov, čo je o 14,2 % vyšší predaj ako v roku 2012. (Pravda)
Developeri vlani v Prahe predali spolu 5015 nových bytov, čo je medziročne o 24,9 percenta viac. (Pravda)
V Prahe skolaudovali bytový dom Rezidencia Eliška. Má 93,6 metra a je najvyššou čisto bytovou budovou v Česku. (Pravda)

iDNES.cz

V Číně je opravdu možné všechno. Pokud si stěžujete na to, že bydlíte hned u silnice, tak se dobře podívejte na dům v Tchaj-jüanu v provincii Šan-si. Silniční most zde postavili tak blízko, že se jej mohou obyvatelé z okna dotknout.


(iDNES.cz)
Jaromír Materna dokáže navrhnout i nejobyčejnější předměty takovým způsobem, aby se líbily a dobře sloužily. Estetika, logika a vtip totiž patří mezi zásady, na nichž mladý designér staví své úspěšné projekty. Originální nápad a zajímavý výraz tak nikdy nejdou proti funkci a praktickému užívání.


(iDNES.cz)
Developeři mají v Praze v nabídce 6 600 nových bytů v celkové ceníkové hodnotě 30 miliard korun. Nejdražší byt stojí 34,97 milionu korun, nejlevnější 1,2 milionu korun, vyplývá z analýzy developerské společnosti Trigema.


(iDNES.cz)
Sjel nejvyšší vodopád v české vodácké historii, ale nebojí se vzít ani za práci na stavbě svého domu. Jan Lásko si pro svůj domov našel inspiraci na Novém Zélandě, kde často pobýval. Bylo mu jasné, že to bude dřevostavba s terasou.


(iDNES.cz)
Architekt Oliver Lang a stavitel Martin Warren postavili na nároží klidné čtvrti ve Vancouveru v Kanadě zajímavý rodinný dům. Na své obyvatele zatím čeká. Nyní slouží jako ukázka moderního životního stylu i jako butik s bytovým zařízením.


(iDNES.cz)
Když si architektka Klára Císařovská zařizovala podkrovní mezonetovou garsonku, určitě kromě nepřehlédnutelné schopnosti maximálně využít prostor zapojila i svůj vtip. Návštěva byla fotografována pro časopis Bydlení.


(iDNES.cz)
Mrakodrap, kterému se pro jeho tvar říká Okurka, nabízí k prodeji realitní agentura Savills. Její agenti očekávají, že jeden ze symbolů londýnské finanční čtvrti City by se mohl prodat za zhruba 650 milionů liber, v přepočtu 22,6 miliardy korun.


(iDNES.cz)
Obyvatelům bytových domů nejvíce vadí sousedé, nájemníci a problémy spojené s lidským faktorem. Nespokojenost s lidmi nás pálí dokonce více než technické a estetické nedostatky domu. Z průzkumu Raiffeisen stavební spořitelny vyplývá, že je se svým bydlením naprosto spokojena jen pětina Čechů.


(iDNES.cz)
Zdevastovaný prostor staré výrobní haly z konce 19. století se proměnil v pivnici, která si dokonce vysloužila ocenění v architektonické soutěži Grand Prix Architektů 2014 v kategorii interiér.


(iDNES.cz)
Slavný fotograf Peter Steinhauer žije s manželkou a třemi dětmi v Singapuru. A dokumentuje celou Asii. V čínském Hongkongu si všiml zajímavě zabalených budov, které dělníci zakrývají během stavby a rekonstrukce pomocí bambusové konstrukce a barevné tkaniny.


(iDNES.cz)
Slunce je skvělé, ale nesmí jej být příliš. Hlavně tam, kde si chce člověk odpočinout. Sluncem zalitá terasa nebo lodžie se pak může proměnit v rozpálené peklo. Jasným favoritem se pak stává markýza chránící před nežádoucími slunečními paprsky, ale v případě nutnosti i deštěm.


(iDNES.cz)
S přítelem, fenkou a kocourem jsme se rozhodli opustit náš malý, tmavý byt v centru Prahy. Nový domov jsme našli na sídlišti na okraji města. Zde jsme si koupili panelový byt 3+kk v opravdu děsivém stavu píše čtenářka Jana.


(iDNES.cz)
Vodovodní baterie patří mezi nejpoužívanější zařízení v bytě. V kuchyni je to podle výzkumů vůbec nejnamáhanější kus vybavení. Proto každá závada baterie citlivě zasáhne do chodu celé domácnosti.


(iDNES.cz)
Pěšky sice jdeme až od 27. patra, ale stejně se mi už trochu pletou nohy. Jeden schod, druhý, třetí, další, další, další. "Radši si drž čepici. Dneska to nahoře fičí," varuje Richard Drašar, který je mým průvodcem v oblacích.


(iDNES.cz)
Při výběru domácích spotřebičů se věk nebo motorika budoucího uživatele příliš nezohledňují. Přitom výběr vhodného přístroje může usnadnit staršímu člověku domácí práce včetně vaření a nabídnout i větší bezpečnost a také pohodlí.


(iDNES.cz)
Cadillac Coupe DeVille z roku 1969 přebudovali dva zruční chlápci z Los Angeles na pojízdný bazén. Phil Weickerz a Duncan Forster se již s unikátním vozidlem přihlásili na rychlostní závody, které proběhnou v srpnu v Utahu na solných pláních v Bonneville.


(iDNES.cz)
Nucené vystěhování tisíců squatterů z mnohapatrového mrakodrapu v srdci venezuelské metropole Caracasu zahájili místní vojáci a úřady. Nelegální obyvatelé v tomto nejvyšším slumu světa žili téměř deset let. To je začátek konce jedné z nejkontroverznějších dominant města.


(iDNES.cz)
Žijeme v době, kdy na internetu najdeme recept na chleba s máslem i na štěpení jádra. Na sociálních sítích šíříme naše nápady i je tam hledáme. Včetně těch, jak si pomoci v domácnosti. Některé z tipů se postupem času staly takřka hitem internetu a rozhodně stojí za vyzkoušení.


(iDNES.cz)
Rekonstrukci domu v místě historické domkářské zástavby v Praze 6, které památkáři prohlásili za památkovou zónu, se podařilo pojmout s velkým nadhledem a s využitím moderních prvků.


(iDNES.cz)

AReality

Teraz zrekonštruovaný 3 izb. byt má výmeru 70,5 m2 z toho balkón 3 m2 a k bytu patrí aj priestranná pivnica. Nachádza sa na 5./6 posch. v zateplenom bytovom dome. Je prakticky dispozične riešený, chodba s priestorom na vstavanú skriňu, dve samostatné spálne, obývačka otvorená s kuchyňou a výstupom na balkón, dispozične zväčšená kúpeľňa. Celková rekonštrukcia: nové vchodové dvere, nové rozvody, v celom byte plávajúca podlaha, nové interiérové dvere aj zárubne, plastové okná, v celom byte znížený strop so zabudovanými svetlami, rohová vaňa v kúpeľni, závesné WC Geberit. Nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, rúra, mikrovlnka, varná doska, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou všetko zn. Whirpool. Byt po rekonštrukcii ešte NEBOL OBÝVANÝ. Byt je situovaný v najlepšej časti Ružinova, v tesnej blízkosti Štrkoveckého jazera ale v tichej lokalite s výhľadom na zeleň, za domom menší park. Cena: 125 000 €. (AReality)
RK MER – Predaj 6 izbový dom, KALINKOVO, okres: Senec, TREBA VIDIEŤ! IBA 17 km od BRATISLAVY – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, ZATEPLENÝ DOM, samostatne stojaci, dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, S MOŽNOSŤOU VYUŽITIA DVOJGENERAČNÉHO RODINNÉHO DOMU (predpríprava urobená), dobre dispozične riešený, v tichej uličke, v zástavbe rodinných domov, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. K DISPOZÍCII ZNALECKÝ POSUDOK z 05/2014 ohodnotený na 270.000,- EUR. Rodinný dom bol pôvodne postavený v roku 1975 a v rokoch 2012 a 2013 PREŠIEL ROZSIAHLOU – KOMPLETNOU RENOVÁCIOU - REKONŠTRUKCIOU VRÁTANE NADSTAVBY 2.NP (kompletná rekonštrukcia od základov - od nových rozvodov elektriky, kúrenia, kanalizácie, vodoinštalácie, fasády, zateplenia, omietok, prípravy rozvodov na ALARM, príprava rozvodov na internet, prípravy na saunu, sanity ... atď.... Výmera pozemku: 802 m2, zastavaná plocha: 173,95 m2 (podpivničenie (1.PP - 65,77 m2, 1.NP – 173,95 m2, 2.NP – 140,54 m2), celková úžitková plocha: 340 m2, stavba: zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál a siporexových tvárnic s dostatočným zateplením v skladobnej hrúbke nad 45 cm, okolie domu upravené zámkovou dlažbou, terasa cca 8x8 – zámková dlažba. Inžinierske siete: vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia, plyn, elektrika 220 – 380 V, nové kúrenie – plynový kotol – Buderus prepojený s dvoma výmenníkmi (samostatne pre 1.NP a 2.NP), ohrev vody: plynový zásobník ohrievača zn. Buderus, vykurovanie v dome: radiátory, prízemie (1. NP) a 1. poschodie (2.NP) má vlastný výmenník ústredného vykurovania, bezpečnostné dvere, plastové okná (euro okná) s imitáciou dreva, drevené interiérové dvere s drevenými zárubňami. Dispozičné riešenie rodinného domu: Prízemie (1.NP) – ZP 173,95 m2: vstupná chodba – podlaha dlažba, veľká priestranná obývačka prepojená s kuchynskou časťou, k dispozícii nová kuchynská linka (so zabudovanou chladničkou s mrazničkou, elektrický sporák s varnou doskou a teplovzdušnou rúrou, digestor, umývačka riadu, drez), 2 izby – z toho jedna izba so šatníkom, komora – úložný priestor, podlahy v izbách – plávajúce, predpríprava kúpeľne (osadený základ GEBERIT, rebríkový radiátor), príprava na saunu, sprchovací kút - hotový, oddychová miestnosť – podlaha dlažba - s výstupom na terasu. Výstup na 1. Poschodie (2.NP) – drevené schodisko. 1. poschodie (2.NP) – ZP 140,54 m2: veľká priestranná obývačka prepojená s kuchynskou časťou, chodba, 2x izby, predpríprava kúpeľne (osadený základ GEBERIT, rebríkový radiátor). Podpivničenie (1.PP) ZP 65,77 m2: miestnosť – kotolňa + 2 miestnosti, prístup do pivničných priestorov z domu aj z vonku. Parkovanie vo dvore, vstupná brána: predpríprava na diaľkové ovládanie. Dobrá lokalita, nachádza sa tu kompletná občianska vybavenosť, obecný úrad, základná obchodná sieť, základná škola a pod. Kalinkovo poskytuje možnosť športového a kultúrneho vyžitia. Super cena: 260.000,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I - Staré Mesto – CENTRUM, v OV, TEHLA, nezateplený, 3 poschodie z 5 poschodí, výťah. Celková výmera bytu vrátane balkónu : 90 m2 (z toho plocha bytu: 77,41 m2 + plocha pivnice k bytu 3,65 m2 + balkón pozdĺž celej obývačky 9 m2 (užitková plocha bytu: 81 m – byt + pivnica)). Byt je v slušnom udržiavanom pôvodnom stave, pozostáva zo : vstupnej chodby, kuchyni s komorou (komora s oknom), kúpeľni (vaňa) s oknom, samostatné WC a troch priestranných izieb so samostatným vstupom, v kuchyni, kúpeľni, komore a v jednej izbe sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu, ostatné okná v 2 izbách sú zachovalé pôvodné drevené, podlahy: v izbách a vo vstupnej chodbe sú zachovalé drevené parkety. Správcovské poplatky sú vo výške 230,- EUR. Orientácia bytu: kuchyňa, kúpeľňa, komora a 1x izba orientované – Z - s výhľadom do dvora a na Slavín a 2 izby do ulice – V - s výhľadom na Kolibu a Kamzík. Dom má novú vlastnú kotolňu, novú vstupnú bránu uzamykateľnú na čip, nové schránky, plánuje sa rekonštrukcia balkónov, dvor zo zeleňou, parkovanie pred domom, slušný vchod. Super cena: 123.000,- EUR možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Veľkorysý pozemok pre Váš nový domov. V tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti historického parku voderadského kaštieľa ponúkame na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy bez kompromisov. Nová, urbanisticky citlivo riešená obytná zóna ponúka aktuálne 35 stavebných pozemkov s veľkosťami od 600 m2 až po veľkorysých 1 400 m2. V cene pozemkov sú vybudované všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, optické káble a verejné osvetlenie. Medzi pozemkami je vybudovaná cesta a chodníky oddelené pásom zelene, čo príjemne dotvorí životný priestor v tejto lokalite. Obec Voderady sa vyznačuje príjemným, pokojným vidieckym prostredím (1400 obyvateľov) a zároveň vynikajúcou dostupnosťou na diaľnicu (6 min.), do Trnavy (15 min.) či Bratislavy (k Avionu 25 min.). Atraktívnosť lokality výrazne stúpla s otvorením neďalekého (5 min.) dizajnérskeho nákupného centra One Fashion Outlet. Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si posledný pozemok za najvýhodnejšiu uvádzaciu cenu 50 Eur/m2! (AReality)
PASS REALITY ponúka na predaj 4i novopostavený RD v tichej časti Trnávky na Železnej ulici. Úsporná drevostavba ( s izoláciou Rockwool a strechou Bramac) so zastavanou plochou 66,80 m2 a úžitkovou plochou 107,2 m2 bola postavená a skolaudovaná v roku 2006. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej 26 m2 obývacej miestnosti s krbom s prieduchmi do izieb a so vstupom do záhrady, samostatnej 8,1 m2 kuchyne, komory a WC. Na poschodí sú dve detské izby (12.8 a 11.9 m2), francuzsky balkón, 10.1 m2 spálňa a 8.1 m2 kúpeľňa s vaňou, WC a sprchovacím kútom. Vnútorné steny sú s akustickou izoláciou. Vykurovanie je možné prostredníctvom krbu alebo elektrických kolektorov, čo prispieva k nízkym mesačným prevádzkovým nákladom - cca 120 Eur.Pozemok má 232 m2, záhrada je pekne upravená, sčasti zatrávnená so záhradným domčekom. Za domom je terasa s vonkajším posedením i s krbom. Výhodou bývania je, že sa dom nachádza v kľudnej bočnej ulici, avšak s výbornou dostupnosťou autom do centra mesta (cca 10 minút) i k zastávkam MHD ( 204, 205, 53, 63, 65, 96 ). Vo vzdialenosti do 3 min. je dostupné diaľničné prepojenie v smere na Žilinu, Nitru ako aj na Viedeň, Budapešť a Brno. Letisko je dosiahnuteľné v časovom horizonte 5 min. Mimoriadne významnou sa javí skutočnosť, že sa v blízkosti nachádzajú nákupné centrá – Hypermarket TESCO, Schoping park SORAVIA – PALACE, AVION PARC s IKEA, autosalóny a iné obchodné a administratívne centrá. V lete je príjemná blízkosť rekreačnej lokality Zlaté piesky s možnosťou kúpania, člnkovania a vodného lyžovania. Možnosť kúpy aj cez HÚ. V prípade záujmu kontaktujte: Ing. Daniela Heseková, 0914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk. Cena zahŕňa: 1. províziu RK za sprostredkovanie predaja 2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do katastra nehnuteľností 3. notárske poplatky pri overovaní podpisov 4. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad do katastra nehnuteľností V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru: 1. zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku 2. bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru (AReality)
Ponúkame na predaj komplet a vkusne prerobený 4 izb. byt v centre mesta Dunajská Streda. Byt má výmeru 82 m2 a nachádza sa na 3/8 p. V byte sa nachádza kuchyňa s kuchynskou linkou a so zabudovanými spotrebičmi ( chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, elektrická varná doska, digestor, kávovar ), na chodbe sa nachádza veľký šatník, slnečná obývacia miestnosť s balkónom, spálňa so vstavanou skriňou, 2 x detská izba, pekná kúpeľňa s rohovou vaňou, WC. V celom byte sú plastové okná so sieťkami, v obývacej miestnosti, v izbách, v kuchyni a na chodbách sú parkety a v sociálnych zariadeniach dlažba. V byte zostávajú všetky zabudované spotrebiče. Byt sa nachádza v priamom centre, blízko škola, škôlka, obchody, zdravotné zariadenie. Odporúčame vidieť. Možnosťou okamžitého nasťahovania !! Treba vidieť !!! Vybavíme všetko za Vás vrátane úveru !!!! Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK vo výške 45.000,- EUR plus dohoda možná Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou !! Info: 0905 79 00 82, email.: durdikova@samorin.com (AReality)
Ponúkame pekný 3 izbový byt v tichej lokalite. Byt sa nachádza na 3 poschodí v bytovom dome. Nezvyčajne veľká kuchyňa s kuchynskou linkou sa dá prepojiť s obývacou miestnosťou čím môže vzniknúť veľkorysý priestor. Z kuchyne je vstup na priestranný balkón, ktorý je situovaný do tichého dvora. Pôvodné drevené parkety sú vo veľmi dobrom stave a nachádzajú sa vo všetkých 3 izbách. Vchodové dvere sú nové a bezpečnostné. Interierové dvere v byte sú pôvodné. V celom byte sú nové biele plastové okná. Všetky 3 izby sú veľké a presvetlené. Dostatočne veľká kúpelňa  je spojená s toaletou. V kúpelni sa nachádza klasická vaňa, práčka, umývadlo. Toaleta je oddelená múrikom. K bytu prináleží murovaná pivnica a pomerná časť z kočikárne. Vchod bytového domu je čistý a udržiavaný, dobrí susedia. V blízkosti sa nachádza materská a základná škola, obchody. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK vo výške 60.000,- EUR Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou !! Kontakt : 0948 790 082, email: reality@samorin.com (AReality)
Ponúkame na predaj novostavbu, pekný, útulný a praktický dvojpodlažný domček Bratislava, Ružinov, Majoránová ul. Domček v osobnom vlastníctve s úžitkovou plochou 50m2, plus pozemok okolo domu 150m2, súčasťou pozemku je parkovacie miesto. Dispozícia domu: Prízemie: kuchyňa + obývacia izba, kúpeľňa spolu s WC, druhé podlažie tvorí veľká samostatná izba s možnosťou rozdelenia na dve. Domček sa predáva v štandarde, komplet sanita, bez kuchynskej linky. Domček plnohodnotne spĺňa požiadavky rodinného bývania v tichej a kľudnej lokalite s dostatkom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou, blízko MHD, OC- AVION, IKEA, HORNBACH, OC- HRON, TESCO. CENA: len 69000€ Tel: 0910 310 320 mail: maduda@loftreal.sk (AReality)
Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť projekt s názvom Bytový dom TURIEC. Pri jeho príprave sme vyvinuli maximálne úsilie o to, aby sme jeho budúcim obyvateľom neponúkli len bežné bývanie ale omnoho viac. Naším hlavným cieľom je aby budúci vlastníci bytov získali príjemný, pokojný a bezpečný domov, v ktorom sa budú cítiť nadovšetko dobre a budú ho mať radi. Pretože výber a kúpa bývania je jedno z najzásadnejších rozhodnutí v živote človeka, najväčší dôraz sme kládli na kvalitnú a praktickú dispozíciu bytov, profesionálne stavebné prevedenie, nízku energetickú náročnosť a najmä, na vytvorenie rodinného, bezpečného a neobvykle veľkorysého bývania. HLAVNÉ VÝHODY PRE VÁS: najnižšia cena m2 novostavby bytu v Martine a okolí vynikajúce dispozície bytov navrhované s ohľadom na potreby rodín špajze a/alebo šatníky vo väčšine z bytov mimoriadne veľká pivnica ku každému z bytov úzka komunita – len 16 rodín vysoká miera súkromia a bezpečnosti – vstup na parkovisko a do parku len cez pasáž pohodlný bezpečný prechod cez súkromnú bráničku pre deti do blízkej základnej školy 2 parkovacie miesta v cene každého bytu súkromný uzavretý park o rozlohe 1000 m2 v cene bytov vybavenie parku už v cene bytov (chodníky, lavičky a detské ihrisko) vysoká kvalita prevedenej stavby nízka energetická náročnosť vynikajúca dopravná dostupnosť vynikajúca občianska vybavenosť v okolí pohodlné možnosti financovania kúpy bytu Realizácia stavebnej časti začala v mesiaci marec 2014 a bytový dom bude kompletne dokončený najneskôr do konca septembra 2014. Pre bližšie informácie k výmerám, pôdorysom a cenám bytov prosím kliknite na: www.bytovydomturiec.sk (AReality)
Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť veľkometrážne 3 - izbové byty projekte s názvom Bytový dom TURIEC. Pri jeho príprave sme vyvinuli maximálne úsilie o to, aby sme jeho budúcim obyvateľom neponúkli len bežné bývanie ale omnoho viac. Naším hlavným cieľom je aby budúci vlastníci bytov získali príjemný, pokojný a bezpečný domov, v ktorom sa budú cítiť nadovšetko dobre a budú ho mať radi. Pretože výber a kúpa bývania je jedno z najzásadnejších rozhodnutí v živote človeka, najväčší dôraz sme kládli na kvalitnú a praktickú dispozíciu bytov, profesionálne stavebné prevedenie, nízku energetickú náročnosť a najmä, na vytvorenie rodinného, bezpečného a neobvykle veľkorysého bývania. HLAVNÉ VÝHODY PRE VÁS: najnižšia cena m2 novostavby bytu v Martine a okolí vynikajúce dispozície bytov navrhované s ohľadom na potreby rodín špajze a/alebo šatníky vo väčšine z bytov mimoriadne veľká pivnica ku každému z bytov úzka komunita – len 16 rodín vysoká miera súkromia a bezpečnosti – vstup na parkovisko a do parku len cez pasáž pohodlný bezpečný prechod cez súkromnú bráničku pre deti do blízkej základnej školy 2 parkovacie miesta v cene každého bytu súkromný uzavretý park o rozlohe 1000 m2 v cene bytov vybavenie parku už v cene bytov (chodníky, lavičky a detské ihrisko) vysoká kvalita prevedenej stavby nízka energetická náročnosť vynikajúca dopravná dostupnosť vynikajúca občianska vybavenosť v okolí pohodlné možnosti financovania kúpy bytu Realizácia stavebnej časti začala v mesiaci marec 2014 a bytový dom bude kompletne dokončený najneskôr do konca septembra 2014. Pre bližšie informácie ako sú výmery, pôdorysy a ceny bytov prosím kliknite na: www.bytovydomturiec.sk (AReality)
Predstavujeme Vám jedinečný 2 - izbový byt v projekte s názvom Bytový dom TURIEC. Pri jeho príprave sme vyvinuli maximálne úsilie o to, aby sme jeho budúcim obyvateľom neponúkli len bežné bývanie ale omnoho viac. Naším hlavným cieľom je aby budúci vlastníci bytov získali príjemný, pokojný a bezpečný domov, v ktorom sa budú cítiť nadovšetko dobre a budú ho mať radi. Pretože výber a kúpa bývania je jedno z najzásadnejších rozhodnutí v živote človeka, najväčší dôraz sme kládli na kvalitnú a praktickú dispozíciu bytov, profesionálne stavebné prevedenie, nízku energetickú náročnosť a najmä, na vytvorenie rodinného, bezpečného a neobvykle veľkorysého bývania. HLAVNÉ VÝHODY PRE VÁS: najnižšia cena m2 novostavby bytu v Martine a okolí vynikajúce dispozície bytov navrhované s ohľadom na potreby rodín špajze a/alebo šatníky vo väčšine z bytov mimoriadne veľká pivnica ku každému z bytov úzka komunita – len 16 rodín vysoká miera súkromia a bezpečnosti – vstup na parkovisko a do parku len cez pasáž pohodlný bezpečný prechod cez súkromnú bráničku pre deti do blízkej základnej školy 2 parkovacie miesta v cene každého bytu súkromný uzavretý park o rozlohe 1000 m2 v cene bytov vybavenie parku už v cene bytov (chodníky, lavičky a detské ihrisko) vysoká kvalita prevedenej stavby nízka energetická náročnosť vynikajúca dopravná dostupnosť vynikajúca občianska vybavenosť v okolí pohodlné možnosti financovania kúpy bytu Realizácia stavebnej časti začala v mesiaci marec 2014 a bytový dom bude kompletne dokončený najneskôr do konca septembra 2014. Pre bližšie informácie ako sú výmery, pôdorysy a ceny bytov prosím kliknite na: www.bytovydomturiec.sk (AReality)
Ponúkame na predaj pekný 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Čečinovej ulici v BA II,časť Ružinov. Tehlový rodinný dom je vo veľmi dobrom pôvodnom stave,veľké priestranné izby, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa s toaletou.Rozloha domu je 90m2,na pozemku o rozlohe 300m2.Na pozemku sú VIS. Veľmi príjemná lokalita na bývanie,veľmi dobrá občianska vybavenosť. Cena: 178.000 € V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte prosím: Bc.Ivana Nevinová 0905 545 447 Ala Červeňová 0948 805 044 nevinova@loftreal.sk cervenova@loftreal.sk (AReality)
Predaj 3-izb bytu na ul. Planet v mestske časti Ružinov, byt má podlahovú plochu 62 m2 + 6 m2 loggiu + 4 m2 pivnicu, byt je dobre dispozične riešený /samostatné vstupy do izieb, v izbách laminát, v chodbe dlažba, kuchynská linka so zabudovanou varnou platňou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, klimatizácia, byt sa nachádza sa na 7/8p. Kontakt Vajda 0905 410 273 (AReality)
Ponúkame na predaj PEKNÝ 2 izbový byt s prepojenou obývačkou a kuchyňou na ulici Pred poľom v Trenčíne. Pri rekonštrukcii boli vymenené okná, vymurované bytové jadro s rohovou vaňou, zabudovaná vstavaná skriňa v chodbe a v spálni, kuchynská linka, uložené plávajúce podlahy a dlažba, stropné kazety, obklad v spálni, vertikálne žalúzie, interiérové dvere a KLIMATIZÁCIA WC je samostatné. Zateplený činžiak. Obhliadku tohto zaujímavého bytu s výhľadom Vám zabezpečí Karol Maslík na tel. čísle 0948 192 272 Bc.Zuzana Dmitriyev na tel. čísle 0918 284 743 (AReality)
3-izbovy priestranny byt s balkonom na prenajom. Byt sa nachadza na terase, po kompletnej rekonstrukcii. Plne zariadeny, vratane spotrebicov. 3 izby, kuchyna, kupelna, wc, satnik a spajz pri vchode do bytu. Parkovanie vedla bytoveho domu. Pripadne garaz, cena dohodou. (AReality)
POPIS BYTU: Pekne zrekonštruovaný 3- izb. byt, Bratislava V. Petržalka, Budatínska ul., byt sa nachádza na 2/12 posch., výmera bytu 68 m2, balkón, výťah. STAV  BYTU: Byt je po kompletnej rekonštrukcii v byte sú plastové okná zo žalúziami, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, dlažba, nová kuchynská linka. Byt sa prenajíma zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi -mikrovlnka, práčka, chladnička. V prípade dohody možnosť do zariadenia alebo od zariadenia. Byt je voľný ihneď. Cena nájmu je 500,- eur + energie 150,- vhodný pre 4 osoby. LOKALITA: Dobrá poloha s kompletnou občianskou vybavenosťou, banky, reštaurácie, škola, MHD, nákupné centrum. (AReality)
Predaj – 1 izbový byt, Lazaretská ulica, Bratislava I – Staré mesto, CENTRUM, tehla – stavba postavená 1913, TREBA VIDIEŤ. Dom je zateplený cca 8 rokov, v OV, 42,47m2, bez balkóna, (byt 38,47m2+ 4m2 pivnica murovaná). Je to prízemný byt z 5 poschodí. Byt prešiel pred 5 rokmi kompletnou rekonštrukciou. Plastové okná s roletkami, nová elektrika, nové vodoinštalácie, nové vlastné kúrenie (turbo kotol). Nové vonkajšie a interierové dvere. V izbe je plávajúca podlaha, v kuchyni , v kúpelni a vo WC je dlažba. WC je samostatné. V kúpelni je masážna vaňa a keramické umývadlo, nové obklady. Nová kuchynská linka s kombinovaným sporákom a digestorom. Byt sa nachádza v spoločnom dvore, kde je veľmi tiché a príjemné prostredie. Byt je vhodný na bývanie a aj na podnikanie. Cena: 85.000,- Eur, kúpou voľný, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS . Kontakt: 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Prenajmeme 3 izbový byt na začiatku Petržalky v kľudnej časti na Pifflovej ulici s rozlohou bytu 72m2, ktorý sa nachádza na 7/8 poschodí. Byt je kompletne zrekonštruovaný s 3 nepriechodnými izbami, kuchyňou, samostatným WC, kúpeľňou, balkónom a pivnicou. Byt je zariadený: postele, skrine, kancelársky stôl, plastové okná, plávajúce podlahy, TV, chladnička s mrazničkou, práčka, moderná linka v kuchyni, kuchynský stôl + 4 kuchynské stoličky, plynový sporák. Hneď pri paneláku sa nachádza posilňovňa PenGym; na zástavky MHD 3 min. pešo, veľa spojov do centra, taxi z centra do 5e, 5 min. pešo Billa a TPD; 10 min. Aupark; do centra mesta pešo do 20 min., blízko na hrádzu a Magio pláž. V blízkosti sa nachádzajú MHD zástavky Dvory, Farského a Muchovo námestie. Byt je ideálny pre 3-4 osoby. Uprednostňujú sa mladí pracujúci ľudia. Cena bytu je 690€ vrátane energií, káblovej televízie a vysokorýchlostného 40/20 Mbps internetu. Vyžaduje sa vopred depozit v cene mesačného nájmu + platí sa aj provízia pre RK ako odmena za sprostredkovanie všetkých právnych úkonov. Byt je k dispozícií ihned. (AReality)
Autogramiáda Ivana Baja - Smiech na lane

Reklama
Delicious Bookmark this on Delicious
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk