Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 23.12.2014
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2259USD   27.618CZK   0.78490GBP   315.33HUF   4.2665PLN   7.6650HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Po deviatich rokoch od otvorenia sa jedno z prvých bratislavských biznis centier dočkalo modernizácie. Apollo BC 1, ktoré postavila developerská skupina HB Reavis a dnes patrí do portfólia fondu Hannover Leasing získalo nové logo a vynovené priestory. (eTrend)
Severoslovenské mesto Bytča a jeho okolie nie je častým cieľom rezidenčných novostavieb. Zväčša tu vyrastajú len rodinné domy. Zmeniť to môže pripravovaný projekt bytoviek v obci Maršová – Rašov na druhej strane diaľnice D1. Vzniknúť tu má 69 obytných jednotiek. (eTrend)
Doplnené o vyjadrenie HB Reavis 22. decembra 2014 o 10.00. Developerská spoločnosť HB Reavis predala košické nákupné centrum Aupark s priľahlou kancelárskou vežou Aupark Tower a nedávno získané Malinovského kasárne juhoafrickému investorovi New Europe Property Investments (NEPI) za celkovo 165 miliónov eur. (eTrend)
Keď bol kolega pred časom na pracovnej ceste vo Viedni, vypočul si zaujímavú diskusiu. Nová viedenská železničná stanica Hauptbahnhof, okolo ktorej vyrastá multifunkčná štvrť plná kancelárskych vežiakov, parkov a nových bytov, totiž priniesla aj obchodné centrum. (eTrend)
(eTrend)
Rozostavaná hala vedľa Audi Centra v bratislavskej Dúbravke je už hotová. Hoci pôvodne sa hovorilo o skladovej hale pre nové vozidlá, napokon tu vzniklo oficiálne zastúpenie mníchovskej automobilky BMW pod názvom BMW Group M. (eTrend)
Viedeň sa každoročne rozrastie o vyše 20-tisíc nových obyvateľov. Prílev ľudí do najrýchlejšie rastúcej metropoly v Európe vytvára tlak na ceny bývania. Počas tohto roka si udržiavali medziročný nárast okolo osem percent. Spoločnosť Soravia Capital očakáva podobný vývoj aj v budúcom roku. (eTrend)
Diskusia o budúcej podobe nevyužívaného sanatória a celého rehabilitačného areálu v zeleni Malých Karpát postupuje ďalej. Kultúrnu pamiatku plánuje investičná skupina Arca Capital zrekonštruovať a pridať k nej novostavbu. Pribudnúť majú aj menšie apartmánové domy, zámer predložený štátnym orgánom hovorí aj o spornej revitalizácii kúpaliska. (eTrend)
Na okraji Michaloviec pripravuje miestna spoločnosť Ingema novú obytnú zónu Domio. Na ploche 24-tisíc štvorcových metrov prinesie 36 päťizbových rodinných domov troch typov. (eTrend)
Matke som darovala byt v roku 2014. Byt som získala kúpou v septembri 2010 a od tohto času tam mám aj trvalý pobyt. Moja mama uvažuje o tom, že byt predá. Predajná cena bude pravdepodobne nižšia ako cena, za ktorú som ho kúpila ja. Bude pri predaji bytu platiť daň? (eTrend)
„Verejné obstarávanie, v ktorom je rozhodujúcim kritériom architektonická kvalita a nie najnižšia ponuková cena, je na Slovensku výnimočnou udalosťou.“ To je známy a dlhodobo rezonujúci fakt, ktorý osvetľuje architektonickú úroveň domácich verejných stavieb. Výnimočnosť či priam revolučnosť uvedeného citátu je v tom, že nebol odpočutý na večierku architektov, ale ide o úvodnú pasáž z vyhlásenia architektonickej súťaže na verejnú stavbu. (eTrend)
Dajte pozor, aby ste kultivovaný priestor nepretvorili na niečo gýčové (eTrend)
Rakúska realitná skupina Conwert Immobilien Invest SE po rokoch našla domácich kupcov pre časť svojich nehnuteľností na Slovensku a celé portfólio v Českej republike. Dokopy zinkasuje 48,5 milióna eur. (eTrend)
Pred začatím prác je dobré presvedčiť sa o kvalite podkladu – fasády a vhodnom výbere kotviacich prvkov. (eTrend)
Posledná naplánovaná etapa administratívneho komplexu Westend Business Park na bratislavskej Patrónke by mala začať rásť na budúci rok. Developer J&T Real Estate teraz predložil úradom druhú zmenu projektu. (eTrend)
Stavebníctvo sa dodnes riadi stavebným zákonom z roku 1976. Hoci bol viac než 30-krát novelizovaný, napriek tomu jeden z kľúčových problémov, a tým je odstraňovanie čiernych stavieb, dostatočne nerieši. (eTrend)
Americký internetový obchod Amazon si prenajme 5 500 štvorcových metrov kancelárií v novej administratívnej budove The Blox v pražských Dejviciach neďaleko Víťazného námestia. Zmluva počíta s možnosťou rozšírenia prenajatých priestorov, napísali denníky E15 a Hospodářské noviny. (eTrend)
Tri veže s 32 podlažiami s takmer šesťsto bytmi v novej obytnej zóne Mlynské nivy - západ pri Prístavnom moste. Plány spred piatich rokov, ktoré to dotiahli až do nášho rebríčka nikdy nepostavených najuletenejších mrakodrapov, sa zmenili. Developer s izraelským pozadím vlastnený fondami z Holandska a Luxemburska teraz predstavil skromnejší zámer. (eTrend)
Financovanie bývania: Verejné rozvodové siete sú vylúčené zo stavebných účelov (eTrend)
V piatom ročníku súťaže o najlepšie obnovený objekt tradičnej architektúry v Bratislavskom kraji získalo ocenenie šesť stavieb. Ocenenie verejnosti sa ušlo rodinnému domu vo Svätom Jure. (eTrend)

Pravda

Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)
V treťom štvrťroku 2014 sa začalo stavať 4 006 bytov, čo je medziročne o 8,3 % viac. (Pravda)
Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)
Ruskí investori a skupina FID Group kúpili nákupné a kancelárske centrum Slovanský dům v ulici Na Příkopě v centre Prahy. (Pravda)
Nové nákupné centrum Bory Mall v Bratislave, ktoré za 150 miliónov eur postavila Penta, otvorilo svoje brány zákazníkom. (Pravda)
Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)
V druhom štvrťroku tohto roka sa začala výstavba 4 198 bytov, čo je v medziročnom porovnaní o 14,6 % menej. (Pravda)
Žilina predáva kórejskú dedinu v Krasňanoch, za sedem bytoviek a deväť rodinných domov pýta najmenej 14 miliónov eur. (Pravda)
Najväčšie developerské spoločnosti plánujú postaviť v Prahe v najbližších rokoch tisíce nových bytov za miliardy korún. (Pravda)
Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. (Pravda)
Index dostupnosti bývania v súčasnosti dosahuje na Slovensku historicky najvyššie hodnoty. (Pravda)
Priemerná cena bývania sa v druhom kvartáli 2014 pohybovala na úrovni z prvej polovice roku 2007 (Pravda)
Najväčší českí developeri sa pustili do boja proti povinnému zvyšovania energetickej hospodárnosti budov. (Pravda)
"Len" za necelý milión eur predáva gitarista slávnej britskej skupiny Pink Floyd David Gilmour svoj ??dom na gréckom ostrove Rhodos. (Pravda)
Slováci sa aktuálne rekordne zadlžujú, aby si zabezpečili vlastné bývanie, ktoré však preplácajú viac ako ľudia v okolitých krajinách. (Pravda)
V Dubaji vznikne hotelový a zábavný komplex, ktorého súčasťou bude najväčšie nákupné stredisko na svete. (Pravda)

iDNES.cz

Vánoce po celý rok, to je sen většiny dětí. Pro řezbáře Tomáše Štolbu to však není nic neobvyklého. V domku za Prahou, který sám zrekonstruoval, prožívá díky své práci sváteční atmosféru skoro každý den.


(iDNES.cz)
Vůně cukroví, vanilky a leštěnky na nábytek. Tak vnímáme Vánoce. Alespoň podle čichových vjemů. Pokud jste nestihli napéct a uklidit, možná postačí, když interiéru dáte tu správnou vůni.


(iDNES.cz)
Stačí přidat světýlka a vánoční atmosféra se hned povznese na vyšší úroveň. Kdo chce více, osvětlí zahradu a dům jako z amerického filmu. Ale světelné řetězy, prodlužovací kabely i další prvky pro sváteční osvětlení mají různou kvalitu i bezpečnost. Hodně záleží i na tom, jak s nimi člověk zachází.


(iDNES.cz)
Manželé Kosíkovi žili v podkrovním bytě v činžovním domě v centru Prahy. Když se narodilo první dítě, začali hledat větší bydlení. Chtěli zahradu a více klidu. Navíc si přáli komfortní, příjemný a ekologický domov s nízkými náklady na provoz. To vše se jim splnilo v Kolovratech.


(iDNES.cz)
Do Austrálie jsme přiletěli v červenci 1969. Práci ve svém oboru jsem našel okamžitě, po několika letech mě ministerstvo přeložilo do Melbourne. Nejdříve jsme si pronajali větší byt a po půl roce jsme si našli vlastní domek na předměstí, píše Miloš ve svém druhém příspěvku o bydlení v zahraničí.


(iDNES.cz)
Zvláště v zimních měsících září v českých městech kromě pouličního osvětlení také reklamní plochy a sváteční výzdoba. Důsledkem světelného znečištění je například nekvalitní spánek, ale i vážné zdravotní problémy.


(iDNES.cz)
Ze sněhuláka se zatím mohly děti těšit leda tak na kresbách Josefa Lady. Teplotní rekord 14,8 °C naměřený v pátek v Lednici a v Pohořelicích u Brna o něčem vypovídá. Kdo chce potomkům dopřát sněhuláka před domem, bude muset asi sáhnout po štětci a plechovce barvy.


(iDNES.cz)
Chata v zadní části zahrady stojí na pozemku v centru Oxfordu a majitelé ji prodávají za 750 tisíc liber, v přepočtu za 26 milionů korun. Ceny parcel a nemovitostí se v slavném univerzitním městě vyšplhaly do závratných výšek a přeskočily i některé oblasti v Londýně.


(iDNES.cz)
Vedle sídla České televize na pankrácké pláni vyrostou výškové bytové domy. Pro developerskou společnost Central Group je navrhne architekt Josef Pleskot. Jeho AP Atelier vyhrál architektonickou soutěž na projekt Rezidence Park Kavčí Hory.


(iDNES.cz)
Mladá manželská dvojice si oblíbila architektonický a umělecký styl třicátých let minulého století zvaný Bauhaus. Programově si jej zvolila pro své nové bydlení. Realizovala jej ale překvapivě jako montovanou dřevostavbu.


(iDNES.cz)
Chata stojí v kanadském Vancouveru a pro čtyřčlennou rodinu Scottových je splněným snem. Milují freeride snowboarding a v zasněžených horách rádi tráví každou chvíli. Neradi se svazují konvencemi a takový je i jejich víkendový domek.


(iDNES.cz)
Nebývá častým zvykem, že česká firma osloví designéra, aby pro ni vymyslel něco nového a neotřelého. Výjimka však potvrzuje pravidlo. A tak vznikla designová značka tapet PaperJoe, pod níž je podepsána Eva Hanzalová.


(iDNES.cz)
Vlastník nemovitosti, který nesleduje katastr nemovitostí, může být poměrně jednoduchým podvodem připraven o svou nemovitost. Možnosti nápravy či získání náhrady jsou v takovém případě velmi omezené. Jedinou účinnou obranou je preventivní dlouhodobé sledování katastru nemovitostí.


(iDNES.cz)
Souznění architektury s přírodou, to napadne každého při pohledu na novostavbu v podhůří Beskyd. Je to kouzelná krajina, otevřená a přátelská, ale současně jako by si chránila své tajemství. Obojí platí i o domě zasazeném do jihozápadního svahu kopce.


(iDNES.cz)
Po narození druhého dítěte již manželé Volfovi věděli, že se budou muset konečně přestěhovat do vlastního. „Pronajatý byt nám již nestačil. Po dvou měsících hledání se nám podařilo najít ideální 4+1 za 4,2 milionu korun,“ popisuje začátky s nákupem bytu Jaroslav Volf z Prahy.


(iDNES.cz)
Jejich příběh zní tak trochu jako pohádka. Indka Anvita Jain a Čech Kryštof Kříž se potkali v Británii během studií. Po nejrůznějších peripetiích v Indii, Británii, České republice i v USA se v roce 2013 vzali v Dillí. Nyní žijí v Praze, kde proměnili staré vetešnictví na designové studio.


(iDNES.cz)
První dáma Spojených států Michelle Obamová připravila Bílý dům na Vánoce. Letošní tradiční a klasickou vánoční výzdobu doplnily hi-tech sváteční ozdoby vytištěné ve 3D tiskárně.


(iDNES.cz)
Zákazy z Bruselu veřejnost nesnáší. To platí i o rozhodnutí Evropské komise o zákazu prodeje vysavačů s příkonem vyšším než 1600 W od 1. září 2014. Od 1. září 2017 musí být jejich příkon dokonce 900 W a méně. Jenže budou takové spotřebiče vůbec fungovat? Vyzkoušeli jsme je za vás.


(iDNES.cz)
Další příspěvek do našeho seriálu Češi v zahraničí zaslala čtenářka z Říma. „Ocitla jsem se na hlavním římském nádraží Termini s obrovským kufrem a bez střechy nad hlavou. Plán byl jasný, ubytovat se na jednu noc v hostelu a během dvou dnů si najít bydlení na šest měsíců,“ popisuje své začátky Aneta.


(iDNES.cz)
Dům ve starší pražské čtvrti navrhl ve 30. letech minulého století architekt Bíba. „Kostka“ porostlá zeleným přísavníkem nijak výrazně neprojevovala svůj funkcionalistický původ. Přesto se architekti z Ateliéru 6 snažili při rekonstrukci respektovat její ráz.


(iDNES.cz)

AReality

RK MER – Predaj 3 izbový byt, Sadmelijská ulica, Bratislava III – Rača, prízemie z 12 poschodí otočené do tichej časti – v okolí zeleň, v OV, PANEL, výťah, ZATEPLENÝ DOM 2010, celková plocha: 72,80 m2 (66,40 m2 byt + 6,20 m2 zasklená loggia pozdĺž obývačky a kuchyne) byt je bez pivnice, byt je v pôvodnom veľmi slušnom stave - MOŽNOSŤ UPRAVIŤ PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV! pôvodné drevené okná, pôvodné interiérové dvere, murované jadro, kúpeľňa (vaňa) – zánovná sanita, obklady, dlažby, WC – samostatné, kuchyňa – pôvodná kuchynská linka so spotrebičmi - plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, komora vedľa kuchyne, podlahy – PVC, obývačka – prechodná, 2x izba - samostatný vstup. Orientácia bytu: prevažne JZ. Dve izby a kuchyňa sú orientované do tichého parku za domom. Mesačné náklady 125,-eur/1osoba + energie. V okolí dostatok zeleňe, možnosť športovej aktivity, kompletná občianska vybavenosť – obchody, škola, škôlka, dobrá dostupnosť MHD. Parkovanie pri dome. Nová vchodová brána, slušný čistý vchod uzamykateľný na čip. KÚPOU VOĽNÝ. Cena: 87.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 4 izbový byt, Račianska ulica, Bratislava III – Nové Mesto, v OV, VLASTNÉ KÚRENIE, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ (momentálne slúži ako 3 izbový byt, v 4 izbe je urobený šatník), po kompletnej rekonštrukcii, tehlový dom, 1. poschodie z 2 poschodí, zateplený r. 2010 s novou strechou, celková výmera bytu: 100,23 m2, byt sa nachádza na s vlastným pozemkom – záhradou o výmere 350 m2, s predprípravou jazierka (vlastná studňa) - do záhrady je výstup z terasy, s murovanou GARÁŽOU na diaľkové ovládanie o výmere 19 m2, presklená vykurovaná terasa o výmere cca 13,48 m2, klimatizácia v 2 miestnostiach (kuchyni a v obývačke), v obývačke - zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, na rekonštrukciu bytu boli použité nadštandartné materiály: plastové okná, komplet nové rozvody elektriky a vody, odpadu, nové kúrenie, nový kotol BUDERUS, nové radiátory, steny čiastočne – benátske štuky, stropové bodové svetlá, nové interiérové dvere, kvalitné podlahy a dlažby, Wi-Fi, KTV. Obývačka s podsvieteným barovým pultom: zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb, steny kombinácia – benátske štuky + moderný, umelý ozdobný obkladový kameň, podlahy – plávajúca podlaha. Kuchyňa zo špajzou (špajza presvetlená s políčkami): nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (zabudovaná chladnička, zabudovaná teplovzdušná rúra NARDI, sklokeramická varná doska zn. SCHOT CERAN, umývačka riadu, nerezový digestor, podlaha – dlažba, čiastočne – stropové bodové svetlá, podlaha - dlažba GRANIT). Nová kúpeľňa s oknom: masážny sprchovací kút, bidet, WC, nové obklady mramor a dlažba. Šatník s oknom, presklenený s posuvnými dverami, vybavený policovým systémom, momentálne je táto izba využívaná na šatník, možnosť úpravy na 4-tú izbu. Terasa: 13,48 m2, zasklenená, vykurovaná s výstupom do záhrady. Pozemok: 350 m2, upravený, oplotený vlastným ozdobným murovaným plotom – čím je odhlučnený priestor, čiastočne zámková dlažba, predpríprava na trávnik, stromy – tuje, predpríprava na jazierko, vlastná studňa. Orientácia bytu: JV a SZ. Super lokalita s dobrou dostupnosťou do centra, kompletná občianska vybavenosť, MHD, potraviny, zdravotné stredisko, cyklotrasy, blízkosť lesa. Za domom je dobrý prístup do lesa. Super cena IBA: 280.000,- EUR vrátane murovanej garáže, s vlastným pozemkom (záhradou) 350 m2, MOŽNOSŤ KÚPY AJ NA HYPOTEKÁRNY ÚVER. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, 0948 069 608 prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 4 izbový byt, Račianska ulica, Bratislava III – Nové Mesto, v OV, VLASTNÉ KÚRENIE, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ (momentálne slúži ako 3 izbový byt, v 4 izbe je urobený šatník), po kompletnej rekonštrukcii, tehlový dom, 1. poschodie z 2 poschodí, zateplený r. 2010 s novou strechou, celková výmera bytu: 100,23 m2, byt sa nachádza na s vlastným pozemkom – záhradou o výmere 350 m2, s predprípravou jazierka (vlastná studňa) - do záhrady je výstup z terasy, s murovanou GARÁŽOU na diaľkové ovládanie o výmere 19 m2, presklená vykurovaná terasa o výmere cca 13,48 m2, klimatizácia v 2 miestnostiach (kuchyni a v obývačke), v obývačke - zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, na rekonštrukciu bytu boli použité nadštandartné materiály: plastové okná, komplet nové rozvody elektriky a vody, odpadu, nové kúrenie, nový kotol BUDERUS, nové radiátory, steny čiastočne – benátske štuky, stropové bodové svetlá, nové interiérové dvere, kvalitné podlahy a dlažby, Wi-Fi, KTV. Obývačka s podsvieteným barovým pultom: zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb, steny kombinácia – benátske štuky + moderný, umelý ozdobný obkladový kameň, podlahy – plávajúca podlaha. Kuchyňa zo špajzou (špajza presvetlená s políčkami): nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (zabudovaná chladnička, zabudovaná teplovzdušná rúra NARDI, sklokeramická varná doska zn. SCHOT CERAN, umývačka riadu, nerezový digestor, podlaha – dlažba, čiastočne – stropové bodové svetlá, podlaha - dlažba GRANIT). Nová kúpeľňa s oknom: masážny sprchovací kút, bidet, WC, nové obklady mramor a dlažba. Šatník s oknom, presklenený s posuvnými dverami, vybavený policovým systémom, momentálne je táto izba využívaná na šatník, možnosť úpravy na 4-tú izbu. Terasa: 13,48 m2, zasklenená, vykurovaná s výstupom do záhrady. Pozemok: 350 m2, upravený, oplotený vlastným ozdobným murovaným plotom – čím je odhlučnený priestor, čiastočne zámková dlažba, predpríprava na trávnik, stromy – tuje, predpríprava na jazierko, vlastná studňa. Orientácia bytu: JV a SZ. Super lokalita s dobrou dostupnosťou do centra, kompletná občianska vybavenosť, MHD, potraviny, zdravotné stredisko, cyklotrasy, blízkosť lesa. Za domom je dobrý prístup do lesa. Super cena IBA: 280.000,- EUR vrátane murovanej garáže, s vlastným pozemkom (záhradou) 350 m2, MOŽNOSŤ KÚPY AJ NA HYPOTEKÁRNY ÚVER. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, 0948 069 608 prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 450.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - predaj 1- izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I – Staré mesto, Centrum, v OV, 35 m2,+ terasa 20 m2, byt sa nachádza na 6 poschodí zo 6 poschodí, výťah. Dom je tehlový, postavený v roku 1958, strecha je po rekonštrukcii. Byt prešiel v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou, od nových rozvodov elektriky, vody. Veľká obývacia izba je redelená rolldorom na dve miestnosti. Z obývačky je prístup na terasu. Kúpelňa je spoločná s WC, v kúpelni je vaňa, keramické umývadlo, WC misa so zabudovanou nádržkou na splachovanie v stene - systém GEBERIT. V kuchyni je kuchynská linka na ktorej je kuchynský nerezový drez s batériou a zabudovaná elektrická rúra, zabudovaná elektrická varná sklokeramická doska, vstavaný odsávač pár. Podlaha je v byte z laminátových parkiet a v kúpelni s WC a v kuchyni je keramická dlažba. Vnútorné steny majú a stropy majú hladké omietky, resp. stierky s maľovkou. Okná a vonkajšie dvere na terasu sú vymenené za plastové. Vnútorné – interierové dvere sú drevené plné osadené do drevených zárubní. Vonkajšie dvere sú protipožiarne. Vykurovanie a príprava úžitkovej vody je riešená centrálne, a to oceľovými panelovými radiatormi zn. KORAD a jedným rebríkovým v kúpelni. Byt je orientovaný na dve svetové strany, izba : JV, kuchyňa a kúpelňa s WC : JZ. Byt sa nachádza v lokalite Staré mesto, 5m od domu je hlavná komunikácia smerujúca do historického centra, pri dome zastávka MHD, neďaleko je vlaková stanica. V okolí sa nachádza základná a vyššia občianska vybavenosť. Za obytným domom je LESOPARK- HORSKÝ PARK – miesto pre oddych, športové vyžitie a relax. Cena: 86.500,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, Za hradbami ulica, Pezinok - centrum, v OV, 54,78m2,(byt 54,78m2 + pivnica 2 m2), balkón, pivnica, byt sa nachádza na 3 nadzemnom podlaží / 6 poschodí, výťah, tehlový dom cca 45 ročný - zateplený – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012 . Plastové okná so žalúziami . Kompletne nová elektroinštalácia, nová vodoinštalácia, v celom byte je drevená podlaha s vysokým leskom, okrem chodby tam je dlažba, nové stierky a maľovka. Kúpelňa s novými obkladmi, dlažbou, sprchovacím kútom a keramickým umývadlom so skrinkou, WC – nová keramická misa. V chodbe je rolldor na mieru. Bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere + zárubne. Nová kuchynská linka so spotrebičmi. Vedľa bytu bola komora z ktorej sa prerobil šatník, ktorý je súčasťou bytu, vstup do šatníka je zo spálne. Orientácia bytu je JZ. Nájomné spolu s energiami je 135,- eur / mes 2 osoby. Byt je kúpou voľný. Tichá lokalita v centre, v blízkosti škôlka, školy, nákupné centrum. Cena: 79.500,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, NOVOSTAVBA 2006, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ, SUPER LOKALITA, v OV, 1. poschodie (2.NP) zo 4. poschodí (pod bytom sa nachádza nebytový priestor), bez výťahu, celková výmera bytu: 87 m2 (byt pozostáva z: chodby 10,70 m2, obývacej izby 17.84 m2, izby 17,84 m2, izby 12,14 m2, kúpeľne 3,36 m2, kuchyne 13,48 m2, špajze 1,14 m2, WC 1,36 m2 a pivnice 2,20 m2. K bytu patria dve loggie každá o výmere 3,84 m2 – t.j. spolu: 7,68 m2 (1x loggia z obývačky + 1x loggia detskej izby + 1x francúzsky balkón z kuchyni)). Celková podlahová plochu bytu (bez plochy loggií) je 80,06 m2 (VIĎ PODORYS). K BYTU JE MOŽNÉ DOKÚPIŤ SI PARKOVACIE MIESTO V PODZEMNEJ GARÁŽI PRI DOME, ktoré je k dispozícii, dom má vlastnú plynovú kotolňu. Na úpravu bytu boli použité nadštandartné materiály: bezpečnostné dvere zn. ADLO 16 bodové so špeciálnym uzamykaním, byt je komplet celý odizolovaný (stropy aj podlahy), okná: drevené EURO okná s kvalitnými vonkajšími žalúziami zn. CLIMATRONIC (riadiaci systém s dizajnom meteostanice), podlaha: plávajúca drevená, interiérové dvere drevené + zaťahovacie, radiátory (merač tepla k bytu na chodbe), regulátor tepla v byte, v celom byte je kvalitná vodou umývateľná maľovka, KUCHYŇA s francúzskym balkónom: kvalitná na mieru robená drevená kuchynská linka s barovým putom a rohovou ozdobnou skrinkou, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická trúba, digestror – bez komínový s uhlíkovým filtrom, umývačka riadu, kameninový drez, samostatne stojaca americká chladnička s výrobníkom ľadu (pripojená s ventilom na vodu), v kuchynskej časti špajza, KÚPEĽŇA samostatná: rohová vaňa, dvojumývadlo, kúpeľňová zostava, kvalitné obklady a podlaha: dlažba, WC: Geberit, kvalitný obklad a dlažba, detská izba podlaha plávajúca drevená: s výstupom na loggiu, spálňa: podlaha plávajúca drevená, IZBY MAJÚ SAMOSTATNÉ VSTUPY. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: Sever, situované do Záhoráckej ulice a izba a spálňa: JUH, situované do dvora. Nízke mesačné náklady správcovskej spoločnosti: 133,-EUR/3 osoby (vysoké preplatky) + energia elektrika podľa spotreby. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 118.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. V PRÍPADE ZÁUJMU MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ SI K BYTU PARKOVACIE STÁTIE pri dome, ktoré je dispozícii, o výmere 19,71 m2 za cenu: 11.000,-EUR. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, NOVOSTAVBA 2006, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ, SUPER LOKALITA, v OV, 1. poschodie (2.NP) zo 4. poschodí (pod bytom sa nachádza nebytový priestor), bez výťahu, celková výmera bytu: 87 m2 (byt pozostáva z: chodby 10,70 m2, obývacej izby 17.84 m2, izby 17,84 m2, izby 12,14 m2, kúpeľne 3,36 m2, kuchyne 13,48 m2, špajze 1,14 m2, WC 1,36 m2 a pivnice 2,20 m2. K bytu patria dve loggie každá o výmere 3,84 m2 – t.j. spolu: 7,68 m2 (1x loggia z obývačky + 1x loggia detskej izby + 1x francúzsky balkón z kuchyni)). Celková podlahová plochu bytu (bez plochy loggií) je 80,06 m2 (VIĎ PODORYS). K BYTU JE MOŽNÉ DOKÚPIŤ SI PARKOVACIE MIESTO V PODZEMNEJ GARÁŽI PRI DOME, ktoré je k dispozícii, dom má vlastnú plynovú kotolňu. Na úpravu bytu boli použité nadštandartné materiály: bezpečnostné dvere zn. ADLO 16 bodové so špeciálnym uzamykaním, byt je komplet celý odizolovaný (stropy aj podlahy), okná: drevené EURO okná s kvalitnými vonkajšími žalúziami zn. CLIMATRONIC (riadiaci systém s dizajnom meteostanice), podlaha: plávajúca drevená, interiérové dvere drevené + zaťahovacie, radiátory (merač tepla k bytu na chodbe), regulátor tepla v byte, v celom byte je kvalitná vodou umývateľná maľovka, KUCHYŇA s francúzskym balkónom: kvalitná na mieru robená drevená kuchynská linka s barovým putom a rohovou ozdobnou skrinkou, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická trúba, digestror – bez komínový s uhlíkovým filtrom, umývačka riadu, kameninový drez, samostatne stojaca americká chladnička s výrobníkom ľadu (pripojená s ventilom na vodu), v kuchynskej časti špajza, KÚPEĽŇA samostatná: rohová vaňa, dvojumývadlo, kúpeľňová zostava, kvalitné obklady a podlaha: dlažba, WC: Geberit, kvalitný obklad a dlažba, detská izba podlaha plávajúca drevená: s výstupom na loggiu, spálňa: podlaha plávajúca drevená, IZBY MAJÚ SAMOSTATNÉ VSTUPY. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: Sever, situované do Záhoráckej ulice a izba a spálňa: JUH, situované do dvora. Nízke mesačné náklady správcovskej spoločnosti: 133,-EUR/3 osoby (vysoké preplatky) + energia elektrika podľa spotreby. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 118.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. V PRÍPADE ZÁUJMU MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ SI K BYTU PARKOVACIE STÁTIE pri dome, ktoré je dispozícii, o výmere 19,71 m2 za cenu: 11.000,-EUR. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
V úplnom centre Dunajskej Stredy je na predaj veľký dvojizbový byt na druhom z piatich poschodí s celkovou úžitkovou plochou 67 m2 . Veľkometrážny byt má priestrannú predizbu a veľkú obývaciu izbu s balkónom s krásnym výhľadom na mesto. Druhá izba je nízkou stenou rozdelená na spálňu a televíznu miestnosť, takže byt možno využiť aj ako trojizbový. Kuchyňa s peknou kuchynskou linkou a spotrebičmi je priestranná, s možnosťou vytvorenia jedálenského kúta. Okná sú plastové so žalúziami, podlahy dlažby a drevené parkety. Kúpeľňa je so sprchovacím kútom, pričom záchod je osobitne. Byt má dobré dispozičné riešenie a k výhodám okrem polohy patrí aj výťah. K bytu patrí aj skladový priestor nachádzajúci sa na medziposchodí. V bezprostrednom okolí je kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, základnej školy a obchodov. Treba vidieť! Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie 39 900 € Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou !! Kontakt: 0948 790 082, e-mail: reality@samorin.com (AReality)
Ponúkame na predaj 4-izbový prízemný rodinný dom typ Bungalov postavený na pozemku o výmere 715 m2, v novej kľudnej lokalite, v obci Macov iba 28 km od Bratislavy. Zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 110 m2, dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem plynu. Ideálna orientácia na svetové strany. Presvetlený obytný priestor pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačka s jedálňou spojená s kuchyňou, z chodby je vstup do : 3x samostatné izby, technická miestnosť , samostatná toaleta s umývadlom, hlavná veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom,umývadlom a toaletou. Strop je využiteľný pre skladovanie. Bonusom je prestrešená terasa orientovaná na juhovýchod, vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Zateplenie 15cm, tehla, plastové okná s izlozačným dvojsklom, bezpečnostné dvere, predpríprava na alarm a krb (komín SCHIEDEL), podlahové vykurovanie, obklady a dlažba, plávajúce podlahy, laminované dvere s obložkovou zárubňou. Terén je rovinatý, prístup k domu je po novovybudovanej asfaltovej a betónovej komunikácii, s osvetlením. Rýchle vlakové spojenie REGIOJET, zastávka Lehnice, ktorá je vzdialená od pozemku 1,8 km s možnosťou parkovania a do Bratislavy chodí každú hodinu, čo trvá cca 37 minút. Ešte pohodlnejšie bude cestovanie autom, na rýchlostnej ceste R7, kde sa rýchlo napojíte a v Bratislave ste za 15 minút. Možnosť financovania pristredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 12 ročnou praxou. Cena : 135 000 Eur + dohoda možná Treba vidieť info na tel. č.  0905 79 00 82 (AReality)
Len u nás ! Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Habura vzdialenej 7 km od mesta Medzilaborce. Predávaný rodinný dom o zastavanej ploche 100 m2 pozostáva z 2 izieb, kuchyne, komory, a predsiene. Dom sa nachádza v strede obce na pozemku o rozlohe 1144m2. Je podpivničený. Konštrukcia domu je tehlová. Rodinný dom je napojený na obecný vodovod a elektrickú energiu. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Plynová prípojka je v blízkom dosahu. Rodinný dom je svoju dispozíciou po rekonštrukcii vhodný nielen na trvalé bývanie, ale aj na rekreačné účely ako chalupa v krásnom prostredí Nízkych Beskýd. Predávaný dom je bez tiarch a kúpou ihneď voľný. Možnosť platby aj hypotekárnym úverom. Pri vážnom záujme je dohoda možná. (AReality)
Na predaj stavebná parcela 1.241 m2, Bratislava m.č. Nové Mesto – KOLIBA. Parcela je situovaná ako rožná na ul. Hlavná a Jaseniová, prístupná z dvoch strán, v miernom svahu, tvar skoro štvorec, orientácia V a JZ, krásny výhľad. Lokalita: užšie centrum hlavného mesta, šikovné spojenie s MHD aj autom do centra a diaľničný obchvat. Všetky IS na pozemku. V zmysle UPI sa parcela nachádza v stabilizovanom území charakteru rodinnej zástavby. Percento zastavanosti je 30% čo znamená pekných 372 m2 zastavanej plochy, výška zastavannosti 2+1, pozemok je dostatočne veľký na vytvorenie parkovacích miest. Vhodný na výstavbu klasického RD aj RD s 3 bytmi. Na parcele sa nachádza 2 podlažný RD v dobrom stave. Výhody: lokalita, rožná parcela veľmi dobre prístupná, výhľad, zastavané územie RD, všetky IS, veľký potenciál - rekonštrukcia, prístavba, nadstavba na jestvujúci RD resp. výstavba nového objektu. Cena: 600.000,- vrátane provízie pre RK, právneho servisu, notárskych a katastrálnych poplatkov. DOHODA MOŽNÁ !! Kontakt a obhliadka: Ing. Zvonárová, 0905 611 184 , zvonarova@loftreal.sk , www.loftreal.sk (AReality)
Veľkorysý pozemok pre Váš nový domov. V tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti historického parku voderadského kaštieľa ponúkame na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy bez kompromisov. Nová, urbanisticky citlivo riešená obytná zóna ponúka aktuálne 35 stavebných pozemkov s veľkosťami od 600 m2 až po veľkorysých 1 400 m2. V cene pozemkov sú vybudované všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, optické káble a verejné osvetlenie. Medzi pozemkami je vybudovaná cesta a chodníky oddelené pásom zelene, čo príjemne dotvorí životný priestor v tejto lokalite. Obec Voderady sa vyznačuje príjemným, pokojným vidieckym prostredím (1400 obyvateľov) a zároveň vynikajúcou dostupnosťou na diaľnicu (6 min.), do Trnavy (15 min.) či Bratislavy (k Avionu 25 min.). Atraktívnosť lokality výrazne stúpla s otvorením neďalekého (5 min.) dizajnérskeho nákupného centra One Fashion Outlet. Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si posledný pozemok za najvýhodnejšiu uvádzaciu cenu 50 Eur/m2! (AReality)
Ponúkame Vám na prenájom pekný veľky kompletne rekonštruovaný 1 izbový byt o veľkosti 35m2 plus samostatné chodba cca5m2 v centre mesta na Palackeho ulici. Byt sa nachádza v 6 podlažnom Tehlovom bytovom dome na 6 poschodí s výťahom. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi. Na podlahách je plávajúca podlaha, v kúpeľni sa nachádza toaleta a sprchový kút. Byt je ihneď k dispozícii. Ilustračné foto Cena prenájmu: 400 EUR, INF: 0905 302230 (AReality)
Ponúkame Vám na predaj zaujímavo dispozične riešený 5 izbový zateplený RD v peknom prostredí Malých Karpát v obci Limbach. RD sa nachádza v tichej ulici na 1 mája s pekným rovinatým zatrávneným pozemkom s keramickou dlažbou na chodníkoch o veľkosti 600m2 na ktorom sa nachádza bazén a vybetónovaná upravená terasa s grilom. Súčasťou domu je zastrešená terasa, pivnica o veľkosti 50m2 , priestranná garáž na diaľkové ovládanie pre dve auta a kotolňa. Celková úžitková plocha dvojpodlažného RD je 275m2, bez pivnice. Dispozičné riešenie domu: 1 podlažie, priestranná chodba, šatník, veľká KL, komora, spálňa, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, obývačka s krbom, izba, 2 podlažie: chodba, veľká priestranná izba, komora - odkladací priestor, šatník, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, izba. RD prešiel kompletnou rekonštrukciou, plastové okná, sieťky na všetkých oknách, v izbách sú parkety, chodba, kuchyňa a sociálne zariadenie keramická dlažba žľaby, zvody, bridlicový obklad okolo domu, zateplené vstupné dvere, omietky, vonkajšie podhľady . RD je napojený na všetky IS , klimatizovaný s vlastnou studňou. RD sa nachádza v blizkosti dobrej občianskej vybavenosti a dostupnosti do mesta. Cena: 180 000 EUR, INF: 0905 302230 (AReality)
Kúpime byt v Petržalke alebo aj v inej časti BA. Môže byť garsónka, 1 izb., dvoj alebo 3 izbový byt aj v pôvodnom stave. Cena dohodou, prípadne zaplatíme za klienta podlžnosti a byt sprostredkujeme na predaj, pričom zabezpečíme náhradné bývanie alebo ubytovanie. Právne zastúpime klienta aj pri jednaní s veriteľmi a zabezpečíme kompletný právny servis. Platba v hotovosti. tel. 0905 828 408 0948 040 540 (AReality)
Hľadáte rozumné riešenie ako predať byt, ktorý je zaťažený záložným právom, pred exekúciou, alebo Potrebujete radu, prípadne pomoc a zabezpečenie sprostredkovania predaja, Potrebujete si ešte pred predajom svojho bytu požičať, aby ste preklenuli určité obdobie pokiaľ sa byt bude predávať, Máte problémy so splácaním hypotéky a preto chcete byt predať a pritom nemať problémy so splácaním Vášho úveru, Chcete predať okamžite - je tu pre Vás výkup nehnuteľností. Oslovte nás a na spoločnom stretnutí nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať. tel. 0905 828 408 (AReality)
2 izb. po čerstvej rekonštrukcii - Astronomická, tehla, zv. prízemie/3.p., 56m2, nepriechodné izby. Orientovaný na 3 svetové strany. Plávajúce podlahy.Nová kúpeľňa s vaňou, wc rekonštruované, plastové okná. Po rekonštrukcii kuchyne.Situované na Ostredkoch, obľúbená poloha plná zelene. Neďaleko nákupné centrá Avion, Ikea. Voľné okamžite. Cena 91.750,- Eur ( V cene aj sprostredkovateľská provízia). Kontaktujte: 0907620246. (AReality)
Učebnice Krížom-krážom

23. decembra:
Naďa
22. decembra:
Vtip pre Adelu
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2014, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk