Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 27.3.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0973USD   27.376CZK   0.73710GBP   299.65HUF   4.0763PLN   7.6498HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Po otvorení nákupného centra Bory Mall a pokračujúcom rozvoji obchodnej zóny chystá investičná skupina Penta Investments aj výstavbu obytnej časti novej štvrte Bory medzi bratislavskými mestskými časťami Lamač a Devínska Nová Ves. (eTrend)
(eTrend)
Projektové spoločnosti na Slovensku majú v súčasnosti kapacity využité zhruba na 80 percent, kým vlani bol priemer o desať percentných bodov nižšie. Väčšie vyťaženie udávajú firmy z inžinierskeho staviteľstva, projektanti pozemných stavieb sú na úrovni priemeru. (eTrend)
Športovo-rekreačný areál Danubia Park na okraji Bratislavy nemusí tak skoro vyrásť. Po desiatich rokoch príprav a prekresľovania odmietla mestská časť Čunovo vydať územné rozhodnutie, informuje tlačová agentúra SITA. (eTrend)
Netradičný pôdorys interiéru dal pri pretváraní zabrať. Porovnajte pôvodný stav s inšpiráciami (eTrend)
Po dvanástich rokoch príprav včera poslanci mestského zastupiteľstva schválili nový územný plán mesta Banská Bystrica. Nahradí dokument spred takmer štyridsiatich rokov zmenený množstvom doplnkov. (eTrend)
Predaj nových rodinných domov v Spojených štátoch sa vo februári zvýšil oproti predchádzajúcemu mesiacu o 7,8 percenta a dosiahol najvyššiu úroveň za posledných sedem rokov. Oznámilo to ministerstvo obchodu USA. (eTrend)
Nie je to len boj na poli dát a nie je to ani o počte klientov či prvenstve najnovších technohračiek. Technologické giganty chcú určovať podobu sveta aj v architektúre. Firmy Google, Apple či Facebook chcú byť futuristickými lídrami v každom smere. A čo robia ony, budú čoskoro chcieť všetci. (eTrend)
Pozor, padá omietka! Všadeprítomný nápis v okolí Račianskeho mýta a neďalekých bývalých priemyselných areálov stratí o niekoľko rokov význam. Ošarpané ploty a opustené pozemky zarastené burinou začínajú nahrádzať polyfunkčné areály s námestiami i väčšími verejnými priestormi. Lukratívna lokalita širšieho centra Bratislavy v rovnakom čase prilákala troch veľkých developerov, ktorí sa pustili do premeny brownfieldov. (eTrend)
V bratislavskom Starom Meste sa chystá ďalšia menšia bytovka. Prieluku medzi domami na rohu ulice 29. augusta a Mickiewiczovej má vyplniť sedempodlažná stavba s takmer 30 bytmi a apartmánmi. (eTrend)
Počet konkurzov v poľskom stavebníctve podľa dostupných údajov klesol vlani o štvrtinu za tri kvartály 2014. Nadnárodná spoločnosť Coface tento vývoj zohľadnila v hodnotení rizika tamojšieho stavebného sektora z pohľadu platobnej neschopnosti a z veľmi vysokého ho posunula na vysoké. Naďalej očakáva pokračovanie pozitívneho trendu a aj znižovanie rizika. (eTrend)
Pozdĺž bratislavskej Panónskej cesty na južnom okraji Petržalky prebieha výstavba prevádzky BMW. Autorizované servisné centrum vyrastie priamo oproti plánovanej rezidenčnej zóne Slnečnice – mesto smerom do sídliska. Otvorenie je naplánované na jar. (eTrend)
Financovanie bývania: Stavebná sporiteľňa poskytuje iba úvery na bývanie občanom a len správcom (eTrend)
Japonský Panasonic po zrušení fabriky na výrobu elektroniky predáva zvyšky areálu. V Krompachoch, ktorých štatistika zamestnanosti dostala vlani prepustením stoviek zamestnancov poriadnu ranu, je na predaj niekoľko hektárov. Priemyselné haly a sklady predáva poradenská agentúra CBRE. (eTrend)
Okresný úrad Bratislava rozhodol, že stavbu polyfunkčného objektu Domino v bratislavskej Petržalke nezastaví ani nenariadi odstrániť ju. Ako informovala tlačová tajomníčka Miestneho úradu Petržalka Michaela Platznerová, celú vec vrátil petržalskému stavebnému úradu na nové konanie. (eTrend)
Pod Tatrami možno nakupovať vo viacerých obchodných centrách, tento rok sa očakáva otvorenie ďalších dvoch. Aj to je dôvod zmrazenia výstavby multifunkčného projektu Horse na ulici Slovenského odboja, kde investor už niekoľkokrát posunul termín dokončenia. Dnes hovorí o dlhšom časovom období. (eTrend)
(eTrend)
RTVS si pripomína 30 rokov vysielania v „obrátenej pyramíde“. Z nového rozhlasového strediska na Mýtnej ulici 1 v Bratislave sa začalo pravidelne vysielať presne 27. marca 1985. Výročie oslávia dvoma koncertmi, pyramídu taktiež na šesť večerov nasvietia a otvoria v nej výstavu venovanú jej histórii a zaujímavostiam. (eTrend)
Bývalý park na Belopotockého v centre hlavného mesta bude opäť parkom. Revitalizácia plochy pod rozhlasovou pyramídou v bratislavskom Starom Meste má čoskoro začať. Samospráva pripravuje verejné obstarávanie na zhotoviteľa, s prácami sa môže začať po ukončení obstarávania. (eTrend)
V našom bytovom dome, ktorý je v správe bytového družstva, sa bude pravdepodobne meniť zástupca vlastníkov bytov. Podľa zákona by mal novy zástupca vlastníkov bytov byť jedným z vlastníkov bytov. Máme v dome nielen vlastníkov, ale aj nájomcov družstevných bytov. Lenže nik z vlastníkov túto funkciu nechce vykonávať, tak sú vyvíjané tlaky aj na nájomcov, aby sa o tento post uchádzali. Lenže v zákone nie je nikde napísané, že to môže byť niekto z nájomcov, keďže ich byt vlastní bytové družstvo. Môže byť zástupcom vlastníkov -- vlastník bytu alebo to môže byť aj nájomca bytu? (eTrend)

Pravda

Nájomné bývanie je slabinou Slovenska. Ak by sa rozbehlo, výrazne by to pomohlo najmä mladým ľuďom. Tí sú často odkázaní na hypotéky. (Pravda)
Nákupné centrum Avion Shopping Park v Bratislave zmodernizuje interiér za päť miliónov eur. (Pravda)
Viac ako tretina (37,8 percenta) nových bytov, ktoré vlani v Prahe predali developeri, bola 2+kk. Ľudia ich kúpili spolu 2249. (Pravda)
Český miliardár Radovan Vítek kúpil od bubeníka niekdajšej slávnej britskej skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglicku. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa na Slovensku v štvrtom kvartáli minulého roka zvýšila o tri eurá na 1 218 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovenské nehnuteľnosti na bývanie sú v prepočte podľa analýzy Poštovej banky približne o pätinu lacnejšie ako pred krízou. (Pravda)
Ceny obytných nehnuteľností v treťom kvartáli minulého roka medziročne posilnili o 2,3 %, na Slovensku to bolo o 1,2 %. (Pravda)
Na bratislavský trh rezidenčných nehnuteľností pribudlo v poslednom kvartáli minulého roka 900 nových bytov. (Pravda)
Nové vedenie Prahy bude naďalej pokračovať v začatej privatizácii takmer 4000 bytov. (Pravda)
Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)
V treťom štvrťroku 2014 sa začalo stavať 4 006 bytov, čo je medziročne o 8,3 % viac. (Pravda)
Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)
Ruskí investori a skupina FID Group kúpili nákupné a kancelárske centrum Slovanský dům v ulici Na Příkopě v centre Prahy. (Pravda)
Nové nákupné centrum Bory Mall v Bratislave, ktoré za 150 miliónov eur postavila Penta, otvorilo svoje brány zákazníkom. (Pravda)
Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)
V druhom štvrťroku tohto roka sa začala výstavba 4 198 bytov, čo je v medziročnom porovnaní o 14,6 % menej. (Pravda)

iDNES.cz

Nový občanský zákoník mluví víc ve prospěch „slabšího“ nájemníka, který si může leccos dovolit. Například nezaplatit i tři nájmy, aniž by byl jakkoliv postihnutelný. Vypadá to, že majitel nemovitosti je proti neplatiči bezmocný. Řešení ale naštěstí existuje.


(iDNES.cz)
Odešla z manželství i z krásného domu se zahradou, kde o všem rozhodoval úspěšný muž. Ve třiačtyřiceti letech tak Alena začíná nový život ve vybydlené garsoniéře. Její sen o pěkném bydlení si vzali na starost designéři.


(iDNES.cz)
Cenově dostupný domek s terasou je konečně na světě. První prototypy mobilního a moderního bydlení od firmy Heijmans stojí na ostrůvku na východě Amsterdamu. Domy se pronajímají za v přepočtu 20 tisíc korun, což je srovnatelné s nájmem garsonky o 16 metrech čtverečních.


(iDNES.cz)
Byt v Brně je v domě starém přibližně 40 let. Jeho majitelka, která momentálně pracuje v zahraničí, se rozhodla pro totální rekonstrukci. S prosbou na řešení se obrátila na designéra Petra Shromáždila.


(iDNES.cz)
Mohlo by to vypadat jako nejnovější trik slavného mága a iluzionisty Davida Copperfielda. Z bazénu v nejvyšším patře jeho čtyřpodlažního penthousu na Manhattanu zmizela všechna voda. Bohužel ale šlo jen o závadu čerpadla, kvůli které voda vyplavila nejen Copperfieldův byt, ale i 30 pater pod ním.


(iDNES.cz)
Tento velkoryse koncipovaný byt v Praze na Letné v secesním činžovním domě vznikl spojením dvou bytů poté, co se Vítovi a Darině podařilo přikoupit sousední byt. Nyní obývají komfortně zadaptovaných 150 metrů čtverečních. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.


(iDNES.cz)
Skanzenem starých roubenek se budou pyšnit Valašské Klobouky. Parta dobrovolníků tady o víkendu postavila salaš, v níž dříve spávali pastevci. Následovat budou další stavby.


(iDNES.cz)
Pražské sídliště Solidarita je prvním velkým bytovým projektem po druhé světové válce. Stavělo se svépomocí od roku 1947 do 1951 prostřednictvím družstva Solidarita. V Praze 10 - Strašnicích tehdy vyrostl nejen bytové domy, ale také řadové domky.


(iDNES.cz)
Stavební práce v rekonstruovaném bytě 3+1 skončily, ale problémy při zařizování nikoliv. A to si majitelka Martina, poučená předchozími zkušenostmi, dávala na firmy opravdu pozor. Předchozí maléry přinesly ovšem kýžený efekt: tentokrát se nedala a dodavatele přinutila vše napravit.


(iDNES.cz)
Olomoucký dům U Zlaté koule, jehož drastická změna fasády dráždí okolí, pyká za díru ve stavebním zákoně. V něm našel oporu postoj úředníků, že nátěr vzhled stavby nezmění. Znalci ale upozorňují, že podle jiné části zákona šlo agresivní zásah usměrnit. Jenže chybí přesná definice, co je „vzhled stavby“.


(iDNES.cz)
Karolína Navrátilová objevila na okraji Brna byt podle svých představ. Nechtěla o něj přijít, podepsala proto urychleně rezervační smlouvu a zaplatila rezervační poplatek. Zatajená skutečnost, že byt není bytovou jednotkou, však Karolínu o uhrazených 90 tisíc korun připravila.


(iDNES.cz)
Rekonstrukce řadového domu ve Strašnicích poskytla čtyřčlenné rodině komfortní bydlení. A to přesto, že zastavěná plocha má šířku pouze čtyři a délku dvanáct metrů. Díky ekologickému systému vytápění a chytře řešené dispozici získala rodina navíc ekonomicky úsporné bydlení.


(iDNES.cz)
V září 2014 jsem odjel do Singapuru na desetiměsíční pracovní stáž do pobočky firmy, pro kterou pracuji. Dva měsíce před odletem jsem zjistil, že si ubytování musím najít sám. Zjistil jsem polohu kanceláře a vytipoval si rezidenční oblasti co nejblíž mému budoucímu pracovišti, píše Mirek.


(iDNES.cz)
Voda. Používáme ji denně k pití, k vaření, praní, osobní hygieně, splachování. Na osobní hygienu a splachování připadne až 70 % denní spotřeby domácnosti. V domácím rozpočtu to jsou tisíce. Nové baterie pomáhají vodu spořit.


(iDNES.cz)
Rekonstrukce zchátralého historického domu na Pohořelci poblíž Pražského hradu, který v srpnu 2013 dočasně obsadili squatteři, by měla začít brzy. Památkáři ale požadují zkušební průzkumy zdiva. Společnost Radovana Vítka chce dům opravit za 394 milionů korun na 20 luxusních apartmánů k pronájmu.


(iDNES.cz)
Vysokoškolák Jakub Med vyhrál v loňském roce s koupelnovou sestavou Retro soutěž Studenti pro Dřevojas. Elegantní nábytek, který se dnes vyrábí a úspěšně prodává, měl jako inspiraci slavnou světovou výstavu EXPO 1958.


(iDNES.cz)
Demolice železničního nádraží na pražském Těšnově se stal jakýmsi mementem a symbolem necitlivého přístupu úřadů k památkám. Novorenesanční stavba, která patřila k nejkrásnějším nádražím ve střední Evropě, definitivně zmizela v oblacích prachu před 30 lety, 16. března 1985.


(iDNES.cz)
Téměř sto let starý dům majitelé opravovali deset let, časem jim totiž došla energie i peníze. Chyběly dveře, podlahy a hlavně síla něco změnit, zato majitelce přibývaly kilogramy na váze. Proměna s designéry měla nastartovat „nový život“.


(iDNES.cz)
Cornwallský rodák Stephen Chidgey začal s odvážnou přestavbou starých a zanedbaných stájí na dům v malé vísce nedaleko moře už před čtvrt stoletím. Začátky byly těžké, ale Chidgey se nevzdal. Je přesvědčený, že jen on si dokáže splnit sen podle svých představ.


(iDNES.cz)
Už šest let Vídeň dominuje žebříčku velkoměst, kde se nejlépe žije. Jedním z kritérií je i úroveň vzdělávacího systému či kvalita životního prostředí. Nový vzdělávací areál Sonnwendviertel je nejlepším důkazem, jak k těmto kritériím Rakušané přistupují.


(iDNES.cz)

AReality

Ponúkame exkluzívne na predaj veľmi pekný a výborne dispozične riešený 4-izbový byt v Dúbravke na Repašského ul. s veľkou kuchyňou. Byt má zasklenenú lodžiu, nachádza sa na zvýšenom prízemí z 8. poschodí a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V celom byte sú plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, merače a regulátory tepla, plávajúca podlaha a bezpečnostné protipožiarne dvere. Jadro je murované, toaleta oddelená od kúpeľne, ktorá prešla rekonštrukciou. Byt sa nachádza v zateplenom dome s orientáciou na juhovýchod a severozápad. K bytu patrí vyhradené parkovacie miesto pred domom. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, mail: krizanovic@bmre.sk, on-line ponuka www.bmre.sk (AReality)
Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1,5-izbový byt s balkónom v Ružinove na Astrovej ul., 7/8 poschodie, byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná, drevené parkety, veľká vstavaná skriňa, nová kuchynská linka spolu so spotrebičmi, bezpečnostné protipožiarne dvere, murované jadro... Byt je orientovaný na južnú, slnečnú stranu s pekným výhľadom do tichej časti a nachádza sa v zrekonštruovanom vchode s novým hydraulickým výťahom. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, mail: krizanovic@bmre.sk, on-line ponuka www.bmre.sk (AReality)
Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste, 3/3 poschodie, byt sa nachádza v tehlovom dome, je po kompletnej rekonštrukcii - plastové okná, nová elektroinštalácia, nové rozvody vody a odpadu, murované jadro, bezpečnostné protipožiarne dvere, nové interiérové dvere, veľká vstavaná skriňa... Byt je orientovaný do dvoch svetových strán - východ a západ, je slnečný s výhľadom z oboch strán do tichých dvorov. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, mail: krizanovic@bmre.sk, on-line ponuka www.bmre.sk (AReality)
Ponúkame na predaj ADMINISTRATÍVNY OBJEKT so SKLADOM, SPOLOČENSKÁ ulica, BA II – Ružinov – Trnávka, NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY, TREBA VIDIEŤ, momentálne využívané ako administratíva – kancelárie a predajňa so skladovými priestormi, k dispozícii je aj plocha s expedičnou jamou, alarm, klimatizácia, chladiaci box – v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Pozemok: 881 m2, zastavaná plocha cca 478 m2, úžitková plocha cca 400 m2, priemerná výška podlaží: 3,50 m, všetky inžinierske siete plyn, voda, kanalizácia, elektrika s vlastnou trafostanicou. Cena: 398.400,- Eur + DPH, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Stavba: objekt je založený na železobetónových základoch - pätky a pásy, nosná konštrukcia objektu tvorí oceľový montovaný skelet BAUMS s kombinovaným obvodným plášťom, štítové steny sú murované, pozdĺžne obvodové steny sú po rekonštrukcii 2002 a tvoria ľahké izolačné plechové panely (hliníkový plech, tepelnoizolačná hmota SYSPUR, poplastovaný plech, vstupné hliníkové dvere, hliníkové okná, na oknách sú osadené vnútorné žalúzie. V časti objektu sú aj plastové okná s izolačným dvojsklom, stropný podhľad je kazetový s integrovanými žiarivkovými svietidlami. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorne rozdeľujú objekt skladu murované, čiastočne zo sádrokartónu, opatrené štukovou omietkou. Vnútorná časť je dispozične rozdelená NA KANCELÁRIE SO ZÁZEMÍM (šatne, sprchy, kuchynky, WC), SKLADOVÝM PRIESTOROM A CHLADIACIM BOXOM, podlahy: nášlapné vrstvy tvorené podľa využívania jednotlivých priestorov, keramické dlažby, PVC a lepené krytiny. V skladových priestoroch je chladiaci box a v kancelárskych priestoroch sú inštalované klimatizačné jednotky, strecha – plochá, krytina strechy je z asfaltových natavovaných pásov (okrem novej krytiny expedičnej časti), Jedná sa o samostatne stojaci prízemný, nepodpivničený objekt s dvomi samostatným vstupmi. Vykurovanie objektu je z vlastnej kotolne, v zadnej časti radiátormi Kored. V objekte sú rozvody ALARMU. OBJEKT JE MOŽNÝ VYUŽÍVAŤ AJ AKO DVE SAMOSTATNÉ JEDNOTKY, SO SAMOSTATNÝMI VSTUPMI - viď pôdorys. Orientácia nehnuteľnosti – hlavný vstup je Východ, je v rovinatom teréne, objekt je určený na podnikanie, momentálne využívané ako administratíva – kancelárie a predajňa so skladovými priestormi. Objekt je situovaný v dobrej a tichej lokalite, dobrá dostupnosť a infraštruktúra, neďaleko nákupného strediska Avion, Ikea, dobrá dostupnosť na diaľnicu. Cena: 398.400,- Eur + DPH – spolu s DPH – 498.000,- EUR, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ DOHODA, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový byt, Vajanského ulica, STUPAVA okr. Malacky – LEN 10min od Bratislavy – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, v OV, TEHLA, len 15 ročná stavba, TICHÁ LOKALITA - TREBA VIDIEŤ! dom sa plánuje zatepľovať, prízemie z 3 poschodí – bezbariérový prístup do bytu (otočený do tichého dvora), bez výťahu, celková plocha: 81,47 m2 (70 m2 byt + 8 m2 terasa z obývačky – zrušená zväšsená kuchyňa, + 3,47m2 pivnica), vlastné kúrenie v byte - nový plynový kotol Protherm (ročný), byt je po rekonštrukcii v r. 2005 – vchodové bezpečnostné dvere Adlo, plastové okná so žalúziami a bezpečnostnými fóliami, plávajúce podlahy v izbách, vstavaná skriňa ROLLDOR v chodbe, Kuchyňa – kuchynská linka na mieru z masívu so vstavanými spotrebičmi – elektrická rúra, plynový sporák, digestor zn. Zanussi, kúpeľňa – rohová vaňa, nové obklady, dlažby, WC – samostatné, izby samostatné vstupy obývačka prechodná do Kuchyne a na terasu, terasa – znížený sadrokartónový strop, stropové bodové svetlá. Orientácia bytu: JZ. Možnosť kúpy bytu aj so zariadením. Lokalita Stupava je mestečko v blízkosti prírody - chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty a priehrady. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, kúsok známy golfový areál PEGAS, rôzne obchody, v blízkosti nákupné centrum BORY, reštaurácie, hotel, BILLA, DOPRAVA: Priamy prístup na diaľnicu D2, výborná dostupnosť do Bratislavy, autom do 10 min, bez dopravných obmedzení. Autobusová doprava je bezproblémová. KÚPOU VOĽNÝ. DOHODA MOŽNÁ. Cena: 95.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, NOVOSTAVBA 2006, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ, SUPER LOKALITA, v OV, 1. poschodie (2.NP) zo 4. poschodí (pod bytom sa nachádza nebytový priestor), bez výťahu, celková výmera bytu: 87,74 m2 (byt pozostáva z: chodby 10,70 m2, obývacej izby 17.84 m2, izby 17,84 m2, izby 12,14 m2, kúpeľne 3,36 m2, kuchyne 13,48 m2, špajze 1,14 m2, WC 1,36 m2 a pivnice 2,20 m2. K bytu patria dve loggie každá o výmere 3,84 m2 – t.j. spolu: 7,68 m2 (1x loggia z obývačky + 1x loggia detskej izby + 1x francúzsky balkón z kuchyni)). Celková podlahová plochu bytu (bez plochy loggií) je 80,06 m2 (VIĎ PODORYS). K BYTU JE MOŽNÉ DOKÚPIŤ SI PARKOVACIE MIESTO V PODZEMNEJ GARÁŽI PRI DOME, ktoré je k dispozícii, dom má vlastnú plynovú kotolňu. Na úpravu bytu boli použité nadštandartné materiály: bezpečnostné dvere zn. ADLO 16 bodové so špeciálnym uzamykaním, byt je komplet celý odizolovaný (stropy aj podlahy), okná: drevené EURO okná s kvalitnými vonkajšími žalúziami zn. CLIMATRONIC (riadiaci systém s dizajnom meteostanice), podlaha: plávajúca drevená, interiérové dvere drevené + zaťahovacie, radiátory (merač tepla k bytu na chodbe), regulátor tepla v byte, v celom byte je kvalitná vodou umývateľná maľovka, KUCHYŇA s francúzskym balkónom: kvalitná na mieru robená drevená kuchynská linka s barovým putom a rohovou ozdobnou skrinkou, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická trúba, digestror – bez komínový s uhlíkovým filtrom, umývačka riadu, kameninový drez, samostatne stojaca americká chladnička s výrobníkom ľadu (pripojená s ventilom na vodu), v kuchynskej časti špajza, KÚPEĽŇA samostatná: rohová vaňa, dvojumývadlo, kúpeľňová zostava, kvalitné obklady a podlaha: dlažba, WC: Geberit, kvalitný obklad a dlažba, detská izba podlaha plávajúca drevená: s výstupom na loggiu, spálňa: podlaha plávajúca drevená, IZBY MAJÚ SAMOSTATNÉ VSTUPY. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: Sever, situované do Záhoráckej ulice a izba a spálňa: JUH, situované do dvora. Nízke mesačné náklady správcovskej spoločnosti: 133,-EUR/3 osoby (vysoké preplatky) + energia elektrika podľa spotreby. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 115.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. V PRÍPADE ZÁUJMU MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ SI K BYTU PARKOVACIE STÁTIE pri dome, ktoré je dispozícii, o výmere 19,71 m2 za cenu: 11.000,-EUR. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, NOVOSTAVBA 2006, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ, SUPER LOKALITA, v OV, 1. poschodie (2.NP) zo 4. poschodí (pod bytom sa nachádza nebytový priestor), bez výťahu, celková výmera bytu: 87,74 m2 (byt pozostáva z: chodby 10,70 m2, obývacej izby 17.84 m2, izby 17,84 m2, izby 12,14 m2, kúpeľne 3,36 m2, kuchyne 13,48 m2, špajze 1,14 m2, WC 1,36 m2 a pivnice 2,20 m2. K bytu patria dve loggie každá o výmere 3,84 m2 – t.j. spolu: 7,68 m2 (1x loggia z obývačky + 1x loggia detskej izby + 1x francúzsky balkón z kuchyni)). Celková podlahová plochu bytu (bez plochy loggií) je 80,06 m2 (VIĎ PODORYS). K BYTU JE MOŽNÉ DOKÚPIŤ SI PARKOVACIE MIESTO V PODZEMNEJ GARÁŽI PRI DOME, ktoré je k dispozícii, dom má vlastnú plynovú kotolňu. Na úpravu bytu boli použité nadštandartné materiály: bezpečnostné dvere zn. ADLO 16 bodové so špeciálnym uzamykaním, byt je komplet celý odizolovaný (stropy aj podlahy), okná: drevené EURO okná s kvalitnými vonkajšími žalúziami zn. CLIMATRONIC (riadiaci systém s dizajnom meteostanice), podlaha: plávajúca drevená, interiérové dvere drevené + zaťahovacie, radiátory (merač tepla k bytu na chodbe), regulátor tepla v byte, v celom byte je kvalitná vodou umývateľná maľovka, KUCHYŇA s francúzskym balkónom: kvalitná na mieru robená drevená kuchynská linka s barovým putom a rohovou ozdobnou skrinkou, kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická trúba, digestror – bez komínový s uhlíkovým filtrom, umývačka riadu, kameninový drez, samostatne stojaca americká chladnička s výrobníkom ľadu (pripojená s ventilom na vodu), v kuchynskej časti špajza, KÚPEĽŇA samostatná: rohová vaňa, dvojumývadlo, kúpeľňová zostava, kvalitné obklady a podlaha: dlažba, WC: Geberit, kvalitný obklad a dlažba, detská izba podlaha plávajúca drevená: s výstupom na loggiu, spálňa: podlaha plávajúca drevená, IZBY MAJÚ SAMOSTATNÉ VSTUPY. Orientácia bytu: obývačka a kuchyňa: Sever, situované do Záhoráckej ulice a izba a spálňa: JUH, situované do dvora. Nízke mesačné náklady správcovskej spoločnosti: 133,-EUR/3 osoby (vysoké preplatky) + energia elektrika podľa spotreby. Slušný čistý vchod, uzamykateľný na čip, SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 115.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. V PRÍPADE ZÁUJMU MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ SI K BYTU PARKOVACIE STÁTIE pri dome, ktoré je dispozícii, o výmere 19,71 m2 za cenu: 11.000,-EUR. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 419.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Exkluzívne iba u nás!!! Ponúkame na predaj 3 izbový byt bez balkóna Bratislava - Nové Mesto na Kukučínovej ul., s rozlohou 72 m2, nachádzajúci sa na zv. prízemí/6 p. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - menené rozvody elektriny, vody a plynu, 12 bodové bezpečnostné zvukotesné dvere ADLO , pl. okná so žalúziami, v izbách je pl. podlaha, v kuchyni a na chodbe je dlažba, v kuchyni je rohová linka so spotrebičmi - el. rúra s plynovou varnou doskou, chladnička spolu s mrazničkou, mikrovlná rúra, na chodbe vstavaná skriňa a šatníkové sedenie na mieru, kúpeľňa spolu s WC, bidetom, rohovou vaňou. Dve izby sú nepriechodné, orientácia J - Z do ulice. Bytový dom je zateplený s vlastnou kotolňou. K bytu patrí murovaná pivnica 4 m2. Byt je v OV, aj na HÚ, bez tiarch. V blízkosti sa nachádza obchodné centrum Polus, Lidl, základná škola, škôlka a jazero Kuchajda, dobrá občianska vybavenosť, rýchle spojenie do centra. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. ===PRACUJEME PROFESIONÁLNE A DISKRÉTNE=== Ostatné informácie a obhliadky: Dvorská Zuzana 0908 444 205, on-line ponuka www.bmre.sk (AReality)
Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj 3 - izbový byt Bratislava - Nové Mesto na Škultétyho ul., s rozlohou 67 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na 1/6 poschodí. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - pl. okná s vnútornými žalúziami, v obývačke sú na oknách kvalitné el. žalúzie, drevené parkety, WC samostatné, bezp. dvere, orientácia V - Z. Bytový dom je zateplený, nové výťahy, v lokalite s bohatou občianskou vybavenosťou. Byt je orientovaný do dvora s možnosťou parkovania, obývačka je do ulice. Byt je v OV, aj na HÚ, predáva sa aj so zariadením. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene !!! ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. ===PRACUJEME PROFESIONÁLNE A DISKRÉTNE=== Ostatné informácie a obhliadky: Dvorská Zuzana 0908 444 205, on-line ponuka www.bmre.sk (AReality)
Predáme 12r., 5izb. RD, OV, ÚP 240 m2, pozemok 800 m2 s krásnou parkovou úpravou na Ríbezľovej ul. - BA II. Dom: na prízemí komplet vybavená KL so spotrebičmi, samostatná jedáleň (alebo izba), špajza, pivnica, obývacia izba s krbom, WC, veľká terasa, na poschodí 3x izba, galéria, francúzske balkóny + veľký balkón, kúpelka s WC. Pozemok: 8á rovina, parková úprava s jazierkom, el. zavlažovanie, 2x altánok, záhradný krb, domček na náradie. Garáž: 30 m2 + prístrešok na jedno auto, el. brána vstupná aj garážová. Ostatné: Všetky IS, studňa, KTV, satelit, internet, kúrenie plynové (kotol Vaillant), 230 aj 380V, krb, alarm, valbova strecha. Dom sa nachádza v krásnej a tichej (slepá ulica) časti Prievozu s výbornou dostupnosťou do všetkých častí BA ( Mierová, Gagarinová, mestský obchvat). Je postavený v strede pozemku čo zabezpečuje úplné súkromie pre bývanie, oddych a relax. Dom sa predáva komplet zariadený a vybavený (čo nie je podmienkou) a je bez ďalších investícií. Možný aj HÚ. Znalecký posudok zo 12/2014 na túto nehnuteľnosť máme v RK - ohodnotené na 500.000.- EUR ! TREBA VIDIEŤ ! DOHODA ISTÁ ! MOŽNOSŤ VÝMENY ZA BYT - BYTY V BRATISLAVE + DOPLATOK ! (AReality)
Pozemok pred vybudovaním inžinierskych sietí (voda, plyn, el. energia a kanalizácia) a komunikácie. Pozemok v peknej lokalite, blízko jazera. Cenovo výhodný pozemok pre rodinné domy. Predpokladaný termín výstavby IS a komunikácie v roku 2015. Tichá lokalita, smer južne od konca ul. SNP, smerom k jazeru. POZEMOK sa nachádza mimo ochranného pásma plynovodu. (AReality)
Pozemok samostatne stojací rodinný dom v Ivanke pri Dunaji, v pripravovanej lokalite Dombale (smer na Bernolákovo; za lokalitou Vinice). Výmera 703 m2 – je to výmera konečná, z ktorej sa už neprispieva na komunikácie a spoločné zariadenia, hĺbka pozemku cca 31 m. Cena 58,-€/m2 plus podiel na nákladoch na budovanie inžinierskych sietí a komunikácie. Predpoklad budovania inžinierskych sietí a komunikácie: jar 2016. (AReality)
Ponúkame na predaj krásne rovinaté pozemky od výmery 407m2 do cca 860m2 s výbornou cenou 109,-EUR/m2 komplet so skolaudovanými sietami. Pozemky sú obdĺžnikového tvaru s výbornou orientáciou a so šírkou od 18m pri menších pozemkoch 15m. ETAPA II. Prebieha kolaudácia sietí a komunikácie : Stavebný rožný pozemok číslo 25. s výmerou 856m2 ( možnosť stavať okamžite) Pozemok rožný pozemok číslo 56 s výmerou 586m2 ( možnosť stavať okamžite ) + rezidenčné luxusné pozenky s výmerou od 2000m2 cena týchto pozemkov je 93,-EUR/m2 Etapa III. Ktorá sa začína stavať Apríl/2015 a termín kolaudácie je koniec roka 2015. Máme na predaj cca 30 stavebných pozemkov od výmery 407m2 do !!!!spojením viac pozemkov vedľa seba vieme dosiahnuť výmeru podľa Vašich požiadaviek !!!! Nechajte sa inšpirovať možnosťami lokality a atmosférou okolia v krásnom prostredí trnavskej prírody. Projekt Kamenný mlyn je výnimočný tým, že pre vaše bývanie spája mesto a prírodu. Tak si váš nový domov, ohraničený krásnou stromovou alejou, zachová kontakt s mestom Situovanie pozemkov v projekte Kamenný mlyn umožňuje zdravý aktívny život uprostred prírody, ale zároveň vás nepripraví o dynamiku mesta. Poloha pozemkov je z centra Trnavy ľahko a rýchlo dostupná nielen autom, ale i MHD, čo predurčuje túto lokalitu na ideálne miesto pre aktívny domov. Súčasťou rekreačnej oblasti Kamenný mlyn je aj prírodné kúpalisko, amfiteáter, detské ihrisko, cyklotrasa, bežecká trasa a chodníky pre peších. Obhliadky každý deň Peter Markovič (AReality)
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný 2 izbový byt na Sibírskej ulici v Bratslave,časť Nové mesto. Rozloha bytu je 54m2,nachádza sa na 1.poschodí z 5,s výťahom. Dispozičné riešenie: vstupná chodba,2 priestranné priechodné izby/v spálni loggia/,samostatná kuchyňa s balkónom,kúpeľňa a wc samostatne. Byt je po rekonštrukcii: plastové okná,nové podlahy a dlažba,nová kuchynská linka,čerstvo vymaľovaný. Byt ešte nebol obývaný,prenajíma sa zariadený. Parkovanie priamo pred domom. Veľmi dobrá občianska vybavenosť,dobrá dostupnosť MHD do centra mesta. Tichá,príjemná lokalita na bývanie. Bytový dom je zateplený,kompletne zrekonštruovaný. Cena: 530€/mesiac vrátane energií Kontakt: Alena Červeňová 0948 805 044 Bc.Ivana Nevinová 0905 545 447 cervenova@loftreal.sk nevinova@loftreal.sk (AReality)
Hľadáte vhodné priestory na Vaše podnikanie? Ste na správnej adrese... Ponúkame na dlhodobý prenájom obchodné priestory na Vajnorskej ulici v Bratislave III,časť Nové mesto. Nachádzajú sa na prízemí tehlového bytového domu,s výkladmi do ulice. Rozloha je 76m2. Podlaha: dlažba. Čiastočná rekonštrukcia: nové elektrické rozvody,nová maľovka/. Priestory sa nachádzajú vo veľmi dobrej lokalite neďaleko Trnavského mýta,OC Centrál,LIDL... Voľné ihneď! Cena: 670 €/mesiac + energie podľa spotreby V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte: Alena Červeňová 0948 805 044 cervenova@loftreal.sk (AReality)
Predáme dvojpodlažnú novostavbu RD, 165 m2 podlahovej plochy na 4,8 á pozemku, ktorú tvorí 4izb. byt s príslušenstvom ktorým je zádverie, hala, kuchyňa, 2x kúpelňa, práčovňa, sklad, komora, 2x WC, šatník, schodisko, chodba, terasa 10 m2, sklad záhradného náradia a dvoj garáž s el. bránou. V dome je kombinované kúrenie: podlahové, krbové (prieduchy v každej izbe), radiátory. Kuch.linka s komplet zabudovanými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, el. varná sklo-keramická doska, umývačka riadu + práčka. Podlahy: dlažba, drevené parkety. Kúpeľňa a samostatné WC na každom podlaží, dolu sprch. kút, hore kút+rohová vaňa. Orientácia JZ. Úplne nový dom ešte neobývaný. Dom je vybavený alarmom, ktorý je možné aktivovať samostatne na oboch podlažiach. Lukratívna poloha s krásnym výhľadom na mesto a Rakúsko, dobrá pripojiteľnosť na mestský okruh aj do centra. Pekná slnečná záhrada na relax. Treba vidieť! Dohoda možná. *** Možná aj výmena za menší bungalov v smere na Senec plus váš doplatok *** (AReality)
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj samostatne stojaci veľký dvojgeneračný rodinný dom so záhradou, predzáhradkou, dvorom a ďalším zázemím s výborným dispozičným riešením, OV, UP 327 m2, pozemok 564 m2, BA II - Ružinov časť Prievoz. Rodinný dom je dvojpodlažný z časti podpivničený s dvojgarážou, terasou ( 24 m2 ) a troma balkónmi. Dom pozostáva zo siedmich izieb, 2 kuchýň, 2 kúpeľni a troch WC. V suteréne domu je dostatok priestoru na vytvorenie posilňovne - fitnes, herne, alebo skladových priestorov. Dominantou domu je veľká obývacia miestnosť s nádherným krbom, kuchyňou prepojenou s jedálenskou časťou a spomínanou terasou, ktorá je orientovaná na JZ. Dom bol postavený v roku 1987 z tehly a je vo výbornom udržiavanom pôvodnom stave so všetkými IS, určený na pokojné bývanie vo vyhľadávanej časti Prievozu pri kaštieli. (AReality)
Samolepky Ivana Baja - Smiech na lane - Vždy s úsmevom

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk