Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 9.2.2016
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1236USD   27.058CZK   0.77945GBP   311.55HUF   4.4530PLN   7.6420HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

eTrend

Najväčšia súťaž na mestský rozvoj sa skončila veľkým úspechom. Ponuka parížskej radnice priniesť inovatívne projekty pre 23 vybraných lokalít prilákala vyše osemsto návrhov. Teraz mesto zverejnilo víťazov pre jednotlivé lokality. Kritériom nebola najvyššia cena ale najinovatívnejší zámer. (eTrend)
V obci Hviezdoslavov ležiacej asi dvadsať kilometrov od Bratislavy pri Šamoríne pribudnú ďalšie pozemky pre výstavbu rodinných domov. K vyše 900 obyvateľom tak môže v plánovaných obytných súboroch Hviezda a Eurodevelopment pribudnúť ďalšia zhruba stovka. (eTrend)
V rakúskom meste Bruck an der Leitha vzdialenom 40 kilometrov od slovenských hraníc pribudlo nové športovo-relaxačné centrum. Dominantou projektu s názvom Leithana je ľadová plocha i ďalšie vybavenie. Stoja za ním slovenskí investori, pracuje tu slovenský personál. (eTrend)
Na okraji Parku nad Juhom pri križovatke Saratovskej ulice a Generála Svobodu na trenčianskom sídlisku Juh pripravuje domáci developer Monolit Slovakia novú výstavbu. Päťpodlažný dom s 38 bytmi už získal stavebné povolenie. (eTrend)
Nemecký reťazec Lidl pokračuje v expanzii na Slovensku. Do konca tohto roka plánuje postaviť ďalšiu predajňu v Novej Dubnici pri Trenčíne. Investovať do nej plánuje 2,5 milióna eur. (eTrend)
Niekoľko mesiacov po začiatku práce na prestavbe starej budovy v centre Bratislavy zastali. Projekt Žilinská na rovnomennej ulici v Starom Meste má dnes vymenené okná, zo stavby však zmizlo lešenie a už niekoľko mesiacov sú práce zastavené. (eTrend)
Pri téme prideľovania eurofondov v turistickom ruchu dlhoročným podnikateľom v biznise často zovrie hrdlo. Kým etablovaní hráči často nemajú nárok na príspevok od štátu, ktorý by mohli využiť na rozšírenie služieb či modernizáciu, no name firmy bez akýchkoľvek skúseností sa bez problémov dostanú k státisícom z eurofondov, ktoré neraz skončia v nefunkčných projektoch. (eTrend)
Predvlaňajší takmer rekordný objem vďaka predaju polyfunkčného centra Eurovea síce realitné investície na Slovensku nedosiahli, záver minulého roka však priniesol viacero veľkých transakcií, ktoré celkovú sumu vytiahli nad 400 miliónov eur. Počas celého roku 2015 boli najaktívnejším sektorom priemyselné a logistické nehnuteľnosti. (eTrend)
Keď dnes prídete k developerovi na predajné miesto informovať sa o ponuke, dostanete v prvom rade obrázky, vizualizácie ideálneho bytu, fotogenické výhľady, pôdorysy, v lepšom prípade technické výkresy. V budúcnosti to možno budú len 3D okuliare. V nich budete vidieť svoj budúci byt takmer rovnako, ako by ste v ňom fyzicky boli. Len technológia ešte musí dospieť. (eTrend)
V lokalite Pod Kopcami na severnom okraji Stupavy sa pripravuje výstavba novej obytnej zóny. Jej prvá fáza má na ploche 1,4 hektára priniesť sedem rovnakých bytových domov s celkovo 77 bytmi a 143 parkovacích miest. (eTrend)
Do portfólia českého ZFP realitního fondu pribudlo obchodné centrum. Ide o projekt OC Frýda vo Frýdku-Místku neďaleko Ostravy, ktoré je jediným nákupným strediskom v centre mesta s takmer 60-tisíc obyvateľmi. Za transakciou bola aj slovenská správcovská spoločnosť IAD Investments. (eTrend)
Rozsiahle parcely so starými objektmi na ulici Mlynské Nivy pri bratislavskom Prístavnom moste majú nového vlastníka. Pozemok s výmerou vyše 2,8 hektára nachádzajúci sa za garážami na Prístavnej ulici získala v dražbe domáca spoločnosť Koruna Finance, s.r.o. (eTrend)
Aktualizované; HB Reavis prišiel o veľkého nájomcu. Približne pred rokom ohlásený prenájom nových priestorov v rozostavanom multifunkčnom komplexe Twin City v bratislavskej lokalite Mlynské Nivy, si totiž firma rozmyslela. Swiss Re sa do projektu sťahovať s veľkou pravdepodobnosťou nebude. (eTrend)
Jednu z najnavštevovanejších turistických atrakcií sveta – Veľký bazár v tureckom Istanbule – čaká rekonštrukcia. Podľa starostu štvrte Fatih, v ktorej sa krytý komplex zhruba štyri a pol tisíca obchodov nachádza, môžu opravy trvať až desať rokov a vyjdú na zhruba 50 miliónov eur. (eTrend)
Dopyt po nových logistických plochách na Slovensku ďalej rastie. Developerská spoločnosť Goodman, ktorá má priestory v najväčšej zóne tohto typu v krajine, chce stavať novú halu. V lokalite medzi Sencom a Pezinkom tak pribudne ďalších viac než 12-tisíc štvorcových metrov plôch. (eTrend)
Sídlisko Muškát v lokalite Gánok na okraji Pezinka sa po čase opäť rozrastie. Plánovaná druhá časť štvrtej etapy by sa mala začať stavať ešte tento rok. Priniesť má ďalších 133 bytov. Po jej dokončení bude uzavretý celý projekt postupne vyrastajúci už trinásť rokov. (eTrend)
Dvadsať rokov opustenú železničnú stanicu Filiálka v centre mesta pri frekventovaných križovatkách Trnavské a Račianske mýto označili hlasujúci v ankete za najschátranejšie miesto Bratislavy. V hlasovaní na sociálnej sieti dala občianska iniciatíva Bratislava – mesto kde chcem žiť na výber päť lokalít. (eTrend)
Ceny bytov sa v priebehu minulého roka zvýšili o 6,4 percenta. Koncom roka sa tak predávali drahšie v priemere o 84 eur za štvorcový meter. Kým priemerná cena bytu na Slovensku narástla na 1 390 eur za štvorec, pri domoch klesla takmer o 30 eur alebo 2,7 percenta na 1 066 eur/m2. Výrazne sa líšil aj vývoj cien v jednotlivých regiónoch, ukázali nové štatistiky Národnej banky Slovenska (NBS). (eTrend)
Bývalá vila ministra propagandy tretej ríše Josepha Goebbelsa je záťažou pre jej majiteľa – mesto Berlín. Odmieta ju predať zo strachu, aby nehnuteľnosť nepadla do nesprávnych rúk a nestala sa pútnickým miestom nacistov. (eTrend)
Inzercia| Je tu web s reportážami o plusoch a nedostatkoch rezidenčných novostavieb. (eTrend)

Pravda

Ceny bytov a obytných domov na Slovensku pokračovali v poslednom štvrťroku vlaňajška v raste a dosiahli takmer trojročné maximum. (Pravda)
Ceny bytov za posledný rok zdraželi v hlavnom meste Slovenska už o 15 percent. Zdraženie cítiť aj v iných mestách, aj keď je miernejšie - okolo 5 až 10 percent. (Pravda)
Developeri plánujú na Slovensku vystavať alebo rozšíriť obchodné centrá do konca budúceho roku v celkovej výmere 89 tis. metrov štvorcových. (Pravda)
Ceny bytov a obytných domov dosiahli na Slovensku v treťom štvrťroku viac ako dvojročné maximum. Vyplýva to z údajov NBS. (Pravda)
Ceny nehnuteľností stúpajú nielen v Bratislave, ale aj inde. V porovnaní so začiatkom roka najvýraznejšie rástli ceny trojizbových bytov. (Pravda)
Ešte sú len vo výstavbe, a už poznajú svojich budúcich obyvateľov. Predaju neskolaudovaných bytov sa darí, hoci ľudia majú neraz pocit, že kupujú mačku vo vreci. (Pravda)
Ľudí, ktorí rozmýšľajú nad vlastným bývaním, nepotešia vyššie ceny bytov. Slovákov však pri lacných hypotékach vyššia investícia neodrádza. (Pravda)
Na Slovensku bolo do minulého roku zateplených spolu takmer 825 tisíc bytov. (Pravda)
Ceny nových bytov v Česku podľa developerov v budúcom roku vzrastú priemerne o 6,6 %, v roku 2017 zdražejú o ďalších 4,9 %. (Pravda)
V Bratislave pribudne nové obchodné centrum M2 zamerané na predaj nábytku. Nachádzať sa bude v Shopping Palace Zlaté Piesky. (Pravda)
Pretrvávajúci záujem ľudí o nové byty v Prahe pomáha aj developerom, o ktorých byty predtým nebol príliš veľký záujem. (Pravda)
V prvom polroku tohto roka sa začala výstavba 10 198 bytov, čo je medziročne o 29,5 % viac. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa po miernom raste v predchádzajúcich troch štvrťrokoch v druhom kvartáli tohto roka znížila. (Pravda)
Bratislavský hotel Kempinski, ktorý je súčasťou River Parku na nábreží Dunaja, sa mení na Grand Hotel River Park. (Pravda)
Británia chce zakročiť proti praniu špinavých peňazí cez svoj trh lukratívnych nehnuteľností. (Pravda)
Väčšina populácie rieši otázku bývania maximálne raz či dvakrát v živote, a to zvyčajne v čase, keď sa osamostatňujú alebo si zakladajú rodinu. (Pravda)
V prvom štvrťroku si priemerne zarábajúci Slovák zo svojho mesačného platu mohol dovoliť kúpiť 0,68 m2 bytu alebo domu. (Pravda)
Ľudia sú väčšmi otvorení možnosti presťahovať sa z mesta na vidiek ako v minulosti. Pri zmene bydliska sú však vo svojich požiadavkách na bývanie náročnejší. (Pravda)
Vlastné obydlie si môže zo svojich prostriedkov dovoliť čoraz viac Slovákov. Dostupnosti bývania nahrávajú lacnejšie hypoték, aj rastúci zárobok. (Pravda)
Na trhu rezidenčných novostavieb v Bratislave v období od októbra 2014 do apríla tohto roka pribudlo takmer 1 500 bytov v 19 projektoch. (Pravda)

iDNES.cz

Na Pankráci vyroste mrakodrap Véčko a bytový komplex s pětistovkou bytů od Josefa Pleskota. Kromě pláně si developeři oblíbili také břehy Vltavy. Nejvíc se staví na Holešovickém ostrově a na libeňském pobřeží u slepého ramene řeky. Zjistěte, kde budou nové dobré adresy.
(iDNES.cz)
Zdařilá proměna dvougeneračního bytu v posledním patře panelového domu v Praze prospěla nejen jeho majitelům, ale i obyvatelům celého domu. Návštěva byla připravena pro časopis Pěkné bydlení.
(iDNES.cz)
Měla to být skoro dvojčata - Invalidovny. Jedna v Paříži, druhá v Praze. Zatímco ta první je chloubou města, druhá patří k památkám v nejzoufalejším stavu. Deník Metro měl možnost si ji prohlédnout doslova od půdy po sklep.
(iDNES.cz)
Jaromír Schoffer se do velké mohutné budovy v obci Nemile u Zábřeha ihned zamiloval, i když byla v naprosto žalostném stavu. „Zjistil jsem, že jde o torzo tvrze z roku 1374. S majitelem jsme si plácli a já se se svými přáteli vrhl do záchrany této krásné ruiny,“ vysvětluje Schoffer.
(iDNES.cz)
„Majitel oslovil náš ateliér v době, kdy již měl za Prahou koupený pozemek i s kusem lesa, který místu dodává unikátní atmosféru. Les má ale zásadní nevýhodu, jeho ochranné pásmo je 50 metrů, což by výstavbu na pozemku znemožnilo,“ vysvětluje začátky spolupráce architekt Lukáš Pejsar z ateliéru 3AE.
(iDNES.cz)
Přes všechny problémy představují byty v panelových domech velkou šanci pro vytvoření pohodlného bydlení. Vlastně ani nevadí, když je byt v nevábném stavu, stejně jde většinou všechno pryč. To je i případ této rekonstrukce.
(iDNES.cz)
Jinde než v hospodě povídání o Braníku, „vesnici“ ve velkoměstě, začít nemůže. Branické hospody jsou živoucí pamětí čtvrti, její duší a doufejme, že i katalyzátorem budoucnosti.
(iDNES.cz)
Dřevo patří mezi stavebně nejstarší materiály a zároveň mezi ty nejmodernější. Příznivci dřeva mají na výběr především ze dvou nejpoužívanějších konstrukčních systémů: stavby roubené, nebo montované ze sendvičových stěnových panelů.
(iDNES.cz)
Dodnes není jasné, kdo si v Úštěku v severních Čechách ptačí domky postavil. Traduje se, že to byli italští dělníci, kteří zde v polovině 19. století stavěli železniční trať. Jenže se ukázalo, že tomu tak není. Stavení přilepená na skalách jako vlaštovčí hnízda zůstala dodnes v téměř původním stavu.
(iDNES.cz)
Obložené chlebíčky od Paukerta, to byl pojem. Ostatně tuto pochoutku proslavil za první republiky právě Jan Paukert. Jenže původní lahůdkářství na Národní třídě už není, bistro s tímto jménem však naleznete na Rohanském ostrově.
(iDNES.cz)
Nárožní novogotický dům na rohu Hybernské a Havlíčkovy ulice desítky let obepínaly plechové vlnité zátarasy, které byly kompletně počmárané graffiti. Lannův palác z roku 1859 se nyní podařilo vrátit zpátky do života.
(iDNES.cz)
Manželé Lane Dunlop a Tina Fetnerová si v přepočtu za devět milionů korun koupili chátrající vilu ve stylu art deco. Osmdesát let starý dům v kanadském Hamiltonu se rozhodli citlivě zmodernizovat. Proměny se ujala studia DPAI Architecture a Toms + McNally Design.
(iDNES.cz)
Garsoniéra, navíc ve velmi špatném stavu, to není ideální začátek společného bydlení. Proto se mladý pár s vervou pustil do rekonstrukce. Dotáhl ji do úspěšného konce, a tak se přihlásil i do naší soutěže o nejlepší rekonstrukci s dveřmi Sapeli.
(iDNES.cz)
Secesní vila stojí ve Fügnerově ulici v Poděbradech od roku 1907. Patrový dům s freskou je dílem stavitele Josefa Fialy. Nová historie vily začala v roce 2011, kdy zanedbaný dům koupila mladá tříčlenná rodina. Okouzlila je neobyčejná atmosféra a krásná původní dlažba.
(iDNES.cz)
Už 11. ročník Salonu dřevostaveb začíná 4. února v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Představí se zde 40 staveb, od rodinných domů, kaváren až po budovy vysokých škol. Ty nejzajímavější si můžete prohlédnout už nyní.
(iDNES.cz)
Zipporah Lisle-Mainwaringová vlastní dům na prestižní adrese v londýnském Kensingtonu. Nedávno jeho běžnou fasádu přeměnila na pruhovanou. Červené a bílé pruhy svítí do dálky, připomínají cukrárnu či plážovou chatku a ruší tradiční vzhled této čtvrti. Bohatí sousedé jsou v šoku.
(iDNES.cz)
Svépomocí postavený rodinný dům z roku 1980 potřeboval změnu. Noví majitelé, mladá tříčlenná rodina, měli především představu jiného interiéru, otevřenějšího a světlejšího.
(iDNES.cz)
Richard a Kamila Prokopovi z Ostravy toužili po vlastním bytě. Když našli vysněnou nemovitost, okamžitě podepsali rezervační smlouvu a složili zálohu. Kvůli nízkým příjmům však hypotéku nedostali. Přišli tak o byt i o poplatek 50 tisíc korun.
(iDNES.cz)
Koupelna zařízená přibližně před patnácti lety se mladým manželům nelíbila, rozhodli se ji zcela předělat. Vkus předchozích majitelů byl prostě jiný. Jenže zatímco většina lidí nahrazuje vanu sprchovým koutem, u této proměny bylo přání investorů opačné: vanovou koupel totiž oba milují.
(iDNES.cz)

AReality

Predaj priestranný 1,5 izbový byt, Ulica Československých Parašutistov, Bratislava III – NOVÉ MESTO, 5 poschodie z 6 poschodia, výťahu, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ DOM, super lokalita pri POLUSE, tiché prostredie - VIĎ FOTOGALÉRIU!, celková plocha: 51,30 m2 (41,65 m2 byt + 1,65 m2 pivnica + 2 x 4 m2 balkón), byt je po čiastočnej rekonštrukcii – vchodové bezpečnostné dvere Sherlock (8-bodové), nové radiátory, plastové okná so žalúziami, merače na radiátoroch, plávajúce podlahy, zánovné interiérové kúpeľňa (vaňa) – zánovné obklady, dlažby, sanita, WC – samostatné, kuchyňa – zánovná kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, vstavaná chladnička s mrazničkou. Mesačné náklady 140,-eur/ 1osoba +energie. Na dome prebehla rekonštrukcia fasády, nová vchodová brána na čip, výmena stupačiek, nové okná vo vchodových priestoroch, v súčasnosti sa plánuje rekonštrukcia výťahu. Slušný čistý vchod. Parkovanie pri dome. Byt je ihneď voľný k okamžitému nasťahovaniu. Cena: 90.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Ponúkame klientom: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených bytov a nehnuteľností. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov BYTY / NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1 izbové byty, 2 izbové byty, 3 izbové byty, 4 izb. byty, pozemky, rodinné domy). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje byty / nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Kuchyňa - okres Malacky. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV RD 301, 3 ročná - NOVOSTAVBA, kolaudácia rok 2013, v OV, prízemný rodinný dom, zateplený, nepodpivničený, s krytým osvetleným, keramickým bazénom so slanou vodou, bazén zn. RIVERINA 67 - rozmer 6,69 mx3,40 m, garážou (sekcionálna brána na diaľkové ovládanie), predpríprava elektroinštalácie na video vrátnika a posuvnú bránu pre auto, v obývačke predpríprava na krb, možnosť zobytnenia podkrovia o veľkosti 60 m2 (stred stropu výška cca 2,20 m, strecha nezateplená). Internet pripojenie + pevná linka Orange v obývačke a dvoch izbách, televízia Magio v obývačke a dvoch izbách. Priestranná záhrada s ovocnými stromami. Výmera pozemku: 962 m2, zastavaná plocha: 229,6 m2, úžitková plocha prízemia: 186, 9 m2. Inžinierske siete: elektrika, plyn, mestská voda, vlastná studňa, septik/žumpa - plastová - 10 m3. Terasa: 32 m2, (podlaha betón, k dispozícii dlažba, na ukončenie podlahy). Na rodinný dom boli použité kvalitné materiály, rodinný dom je veľmi pekný, TREBA VIDIEŤ a dobre dispozične riešený. Stavba rodinného domu je z biely YTONG – zateplenie, minerálna vlna a Novabrik (fasáda), strecha: škridla - glazovaná TONDACH, interiérové dvere zn. Sapeli, 2x kúpeľňa (1x kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, spoločná s WC - GEBERIT a 1x kúpeľňa so sprchovacím kútom spoločná s WC - GEBERIT), kúrenie: podlahové (okrem 1 miestnosti - komory), KÚRENIE: kotol zn. PROTHERM Tiger, kondenzačný kotol, so 120 l zásobníkom vody, podlahy v rodinnom dome: vstupná chodba, chodba, kuchynská časť - dlažba, ostatné časti rodinného domu v izbách – drevená plávajúca podlaha, izby samostatné vstupy okrem obývačky, plastové okná - zn. Prestiž. Dispozičné riešenie domu: prízemie: vstupná chodba, izba prerobená na väčší šatník, chodba do tvaru U, priestranná obývačka otvorená - prepojená z jedálňou a kuchyňou, z obývačkovej časti je možnosť výstupu na terasu a do záhrady. V obývačke je predpríprava na krb. 4 izby so samostatnými vstupmi, 1x technická miestnosť, 1x komora, 2 x kúpeľňa, z obývačkovej časti možnosť prechodu do spálni, zo spálni možnosť výstupu na terasu a do záhrady. Z vonkajšej časti vstup do garáže cez ovládaciu bránu, možnosť vstupu do garáže aj bočnými dverami. Pozemok je úpravený, bazén v záhrade. Rodinný dom sa nachádza v dobrej tichej časti Kuchyne, s výbornou dostupnosťou na príjazdové komunikácie. Blízkosť Bratislavy 25 - 30 minút. Cena: 260.000,- Eur, TREBA VIDIEŤ - možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Kuchyňa - okres Malacky. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV RD 301, 3 ročná - NOVOSTAVBA, kolaudácia rok 2013, v OV, prízemný rodinný dom, zateplený, nepodpivničený, s krytým osvetleným, keramickým bazénom so slanou vodou, bazén zn. RIVERINA 67 - rozmer 6,69 mx3,40 m, garážou (sekcionálna brána na diaľkové ovládanie), predpríprava elektroinštalácie na video vrátnika a posuvnú bránu pre auto, v obývačke predpríprava na krb, možnosť zobytnenia podkrovia o veľkosti 60 m2 (stred stropu výška cca 2,20 m, strecha nezateplená). Internet pripojenie + pevná linka Orange v obývačke a dvoch izbách, televízia Magio v obývačke a dvoch izbách. Priestranná záhrada s ovocnými stromami. Výmera pozemku: 962 m2, zastavaná plocha: 229,6 m2, úžitková plocha prízemia: 186, 9 m2. Inžinierske siete: elektrika, plyn, mestská voda, vlastná studňa, septik/žumpa - plastová - 10 m3. Terasa: 32 m2, (podlaha betón, k dispozícii dlažba, na ukončenie podlahy). Na rodinný dom boli použité kvalitné materiály, rodinný dom je veľmi pekný, TREBA VIDIEŤ a dobre dispozične riešený. Stavba rodinného domu je z biely YTONG – zateplenie, minerálna vlna a Novabrik (fasáda), strecha: škridla - glazovaná TONDACH, interiérové dvere zn. Sapeli, 2x kúpeľňa (1x kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, spoločná s WC - GEBERIT a 1x kúpeľňa so sprchovacím kútom spoločná s WC - GEBERIT), kúrenie: podlahové (okrem 1 miestnosti - komory), KÚRENIE: kotol zn. PROTHERM Tiger, kondenzačný kotol, so 120 l zásobníkom vody, podlahy v rodinnom dome: vstupná chodba, chodba, kuchynská časť - dlažba, ostatné časti rodinného domu v izbách – drevená plávajúca podlaha, izby samostatné vstupy okrem obývačky, plastové okná - zn. Prestiž. Dispozičné riešenie domu: prízemie: vstupná chodba, izba prerobená na väčší šatník, chodba do tvaru U, priestranná obývačka otvorená - prepojená z jedálňou a kuchyňou, z obývačkovej časti je možnosť výstupu na terasu a do záhrady. V obývačke je predpríprava na krb. 4 izby so samostatnými vstupmi, 1x technická miestnosť, 1x komora, 2 x kúpeľňa, z obývačkovej časti možnosť prechodu do spálni, zo spálni možnosť výstupu na terasu a do záhrady. Z vonkajšej časti vstup do garáže cez ovládaciu bránu, možnosť vstupu do garáže aj bočnými dverami. Pozemok je úpravený, bazén v záhrade. Rodinný dom sa nachádza v dobrej tichej časti Kuchyne, s výbornou dostupnosťou na príjazdové komunikácie. Blízkosť Bratislavy 25 - 30 minút. Cena: 260.000,- Eur, TREBA VIDIEŤ - možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 3 izbový byt, RAČIANSKA ulica, Bratislava III – NOVĚ MESTO, 4 poschodie zo 7 poschodí, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ (r. 2012), nový výťah, nové stupačky, celková plocha: 74,69 m2 (73,21 m2 byt + 1,48 m2 balkón) byt je bez pivnice, byt je po kompletnej rekonštrukcii cca v roku 2011-2012 – 2x izba – klimatizácia, nové rozvody elektriky – kúpeľňa, kuchyňa, nové rozvody vody, odpadu, bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, murované jadro, kúpeľňa spoločná s WC (rohová vaňa) – nové obklady dlažby, sanita, kuchyňa – nová kuchynská linka so spotrebičmi - plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, chladnička, práčka, 2x izba samostatná – obývačka prechodná, spálňa, chodba – vstavaná skriňa ROLLDOR, podlahy – obývačka - pôvodné drevené parkety, 2x izba – plávajúca podlaha, kuchyňa, chodba - dlažba. Orientácia bytu: Východ. Mesačné náklady 190,-eur/3 osoby + energie. Byt je situovaný v príjemnom prostredí, výborná dostupnosť MHD, dobrá občianska vybavenosť – OC Slimák, OC Polus, Billa, Lidl, Figaro, lekáreň, škola, škôlka, pošta, banky. Len 5 minúty do centra. Slušný, čistý vchod uzamykateľný na čip, nová vchodová brána, zrekonštruovaný vchod. Možnosť kúpy bytu aj so zariadením. Cena: 129.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Ponúkame klientom: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených bytov a nehnuteľností. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov BYTY / NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1 izbové byty, 2 izbové byty, 3 izbové byty, 4 izb. byty, pozemky, rodinné domy). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje byty / nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, Mierová ulica, Ružinov - Prievoz, samostatne stojaci RD, VHODNÝ NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE, v OV, pozemok: 354 m2 (šírka cca 10 x dĺžka 35), tehlový rodinný dom, nezateplený, čiastočne podpivničený pod kuchynskou časťou cca 12 - 15 m2), všetky inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia), zastavaná plocha RD cca 130 m2, strecha - sedlová, škridla. Stavba RD je cca 70 - 80 ročná, rodinný dom bol v roku 2013 čiastočne zrekonštruovaný, plastové okná, ostatné v udržiavanom pôvodnom stave, TREBA VIDIEŤ, kúpeľňa spoločná s WC, 2 izby prechodné, pri kuchyni komora/špajza, 2 izby prechodné, parkovanie vo dvore. Rodinný dom svojou vynikajúcou polohou a občianskou vybavenosťou v okolí je vhodný na bývanie aj podnikanie s dobrou a rýchlou dostupnosťou na všetky smery. Pozemok je upravený. Cena: 190.000,- Eur, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ DOHODA, VHODNÝ NA BÝVANIE A PODNIKANIE, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 3 izbový byt, Gorkého ulica, Pezinok- Starý Dvor, v OV, 69m2, (byt 66,01m2 vrátane pivnice + loggia cca 3m2), pivnica, byt sa nachádza na 11 poschodí z 12 poschodí , 2 x výťah, panelový dom cca 28 ročný- zateplený v roku 2011, nová brána do domu, v spoločných priestoroch sú nové plastové okná, nové výťahy 2 ročné – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2010. Plastové okná so žalúziami, nová kuchynská linka s kombinovaným sporákom a digestorom. Nové interiérové dvere + nové zárubne, v izbách sú plávajúce parkety, v chodbe a v kuchyni je dlažba. V hale, ktorá sa využíva ako obývacia izba je rolldorová skriňa. V celom byte sú nové maľovky a stierky, v kuchyni je sadrokartónový strop s kazetami. Kuchyňa je zväčšená o loggiu. V byte je pôvodné umakartové jadro a pôvodná elektrika. Všetky izby sú samostatné. Orientácia bytu : JZ-S. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 160,- eur + energie. Lokalita: Starý Dvor je v blízkosti centra a obchodných stredísk : TESCO, LIDL, MOLO, sú tu aj škôlky, školy, plaváreň, tenisové kurty. Tichá lokalita s množstvom zelene, bezproblémové parkovanie pri dome. Cena: 85.000,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Ponúkame klientom: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených bytov a nehnuteľností. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov BYTY / NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1 izbové byty, 2 izbové byty, 3 izbové byty, 4 izb. byty, pozemky, rodinné domy). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje byty / nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 3 izbový tichý byt, Sklenárova ulica, Bratislava- Ružinov - Nivy, v OV, 76,94m2, (byt 73,02m2 + pivnica 3,92m2) + balkón cca 4m2, byt sa nachádza na 2 poschodí zo 6 poschodí, výťah , dom je panelový z roku 1961- zateplený asi 7 rokov, nová strecha cca 5 rokov, vymenená vstupná brána. Dom sa nachádza pri Bajkalskej ceste. Byt je v pôvodnom stave vhodnom na rekonštrukciu, v izbách sú pôvodné drevené parkety, balkón je z obývacej izby, obývacia izba je prechodná do chodby, kde sú dve samostatné izby a samostatné WC a kúpelňa. Byt je orientovaný na VÝCHOD do Bajkalskej cesty. Mesačné náklady na bývanie pre 2 osby sú 160,- eur. Lokalita: Ružinov – Nivy je žiadaná a veľmi tichá lokalita s množstvom zelene, parkov, jazier, športových areálov. Asi 100m od domu sa nachádza stredisko ASTRA. Neďaleko je poliklinika a nemocnica, kúpalisko DELFÍN, trhovisko MILETIČOVÁ Pri dome je škola, škôlky. Ružinov – Nivy je svojou polohou dostupná na hlavné cesty ako Ružinovská, Gagarinová a Bajkalská cesta odkiaľ je možnosť napojenia na diaľničný obchvat. Do centra je to iba 5 minút, MHD je cca 50 od domu. Cena: 125.000,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Ponúkame klientom: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených bytov a nehnuteľností. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov BYTY / NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1 izbové byty, 2 izbové byty, 3 izbové byty, 4 izb. byty, pozemky, rodinné domy). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje byty / nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM + samostatný obytný domček (garsónka 33m2), NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Možnosť okamžitého nasťahovania, plne zariadený – KÚPOU VOĽNÝ. MOŽNOSŤ KÚPY AJ SO ZARIADENÍM. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený s garážou (pre 1auto + 1x parkovacie státie pred garážou, v garáži elektrika a voda + úložný priestor) a so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, POZEMOK: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia, ZASTAVANÁ PLOCHA: 140m2 dom + 33m2 domček (garsónka), OBYTNÁ PLOCHA: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: PRÍZEMIE – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba POSCHODIE – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Pri dome sa nachádza nový kostol – nezvoní – tiché prostredie. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Adélka s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou... Cena: 299.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - IBA U NÁS. V prípade záujmu možnosť kompletného zariadenia. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Ponúkame klientom: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených bytov a nehnuteľností. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov BYTY / NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1 izbové byty, 2 izbové byty, 3 izbové byty, 4 izb. byty, pozemky, rodinné domy). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje byty / nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM + samostatný obytný domček (garsónka 33m2), NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Možnosť okamžitého nasťahovania, plne zariadený – KÚPOU VOĽNÝ. MOŽNOSŤ KÚPY AJ SO ZARIADENÍM. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený s garážou (pre 1auto + 1x parkovacie státie pred garážou, v garáži elektrika a voda + úložný priestor) a so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, POZEMOK: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia, ZASTAVANÁ PLOCHA: 140m2 dom + 33m2 domček (garsónka), OBYTNÁ PLOCHA: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: PRÍZEMIE – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba POSCHODIE – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Pri dome sa nachádza nový kostol – nezvoní – tiché prostredie. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Adélka s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou... Cena: 299.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - IBA U NÁS. V prípade záujmu možnosť kompletného zariadenia. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Ponúkame klientom: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených bytov a nehnuteľností. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov BYTY / NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1 izbové byty, 2 izbové byty, 3 izbové byty, 4 izb. byty, pozemky, rodinné domy). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje byty / nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj - Administratívna budova, kancelárske priestory, vhodné sídlo firmy, Bratislava II - Trnávka, Krajná ulica, TREBA VIDIEŤ. Prístup z Galvaniho ulice a zo Studenej ulice, nachádza sa tu viacero spoločnosti napr.: Skanska, Homola, SWS, v blízkosti nákupné centrum Palace, dobré napojenie diaľnicu, respektíve diaľničný obchvat. Výmera pozemku: 732 m2, pozemok oplotený, úprava - zámková dlažba, celková úžitková plocha budovy: 440,39 m2, inžinierske siete: voda, elektrika 280/360, plyn, okrem kanalizácie, prístupová cesta asfaltová, 6 parkovacích miest vo dvore pred budovou + 3 parkovacie miesta na pozemku pred vstupom do areálu, možnosť prenájmu ďalších parkovacích miest na vedľajšom pozemku, plastové okná, podlahy - dlažba, PVC + koberce, alarm s napojením na políciu, klimatizácia na 2. NP. Administratívna budova je stavba: tehla, zateplená, kolaudácia v roku 2004, nepodpivničená, strecha škridla, veľmi dobre dispozične riešená. POPIS: Prízemie (1.NP): vstup so zádverím, recepcia so vstupom, 1x zasadacia miestnosť, 5x samostatná kancelária, šatňa, 3x archív, kuchynka, pánske a dámske WC, 1x miestnosť pre upratovačku, schodisko. 2.NP- chodba s odčlenenou časťou pre fajčiarov, 7x kancelária, serverovňa, 2x kuchynka, pánske a dámske WC, vstup do podkrovia, šatňa. Asfaltová prístupová komunikácia, prístup z Galvaniho ulice a zo Studenej ulice, na predmetnej ulici sídli viacero spoločností napr. Skanska, Homola, SWS, v blízkosti nákupné centrum Palace, dobré napojenie na diaľnicu respektíve diaľničný obchvat. Cena: 650.000,- EUR bez DPH, cena s DPH 780.000,- EUR, možnosť aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Ponúkame klientom: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj dvojgarzónka, Stavbárska ulica č. 36, PENTAGON , Bratislava II – Vrakuňa, v OV, 40,29 m2, bez pivnice, bez balkóna, 7 poschodie z 10 poschodí. V bytovom dome sú 2 nové výťahy, kamerový systém v celom dome, nová brána + uzamykanie čípom, nové schránky, Vymaľované schodište + nová dlažba na schodišti. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred rokom. Nové maľovky, nová kuchynská linka, dlažba v chodbe. V izbách je PVC zakryté kobercom. Samostatné WC, kúpelňa je so sprchovacím kútom. Pôvodné drevené okná, pôvodná elektrika. Nové vstupné dvere-protipožiarne. V byte sú merače na radiátoroch. Orientácia bytu: J-Z. Mesačné náklady na bývanie pre 1 osobu sú 95,- eur + energie. Lokalita: Vrakuňa, v blízkosti LIDL, BILLA, TESCO, MHD, banky, školy, škôlky, lekár, pošta. Cena: 27.800,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade ručenia inou nehnuteľnosťou – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Kontakt: 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU, bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÉ. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás, zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Zabezpečíme Vám výkup bytu, nehnuteľností aj zadĺžených, PLATBA V HOTOVOSTI do 24 hodín - BRATISLAVA a okolie do 15 km. Potrebujete rýchlo predať byt, nehnuteľnosť? Potrebujete riešiť dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúciu, dražbu bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy? Dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave na predaj a prenájom v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, 0915 378 460. (AReality)
Zabezpečíme Vám výkup bytu, nehnuteľností aj zadĺžených, PLATBA V HOTOVOSTI do 24 hodín - BRATISLAVA a okolie do 15 km. Potrebujete rýchlo predať byt, nehnuteľnosť? Potrebujete riešiť dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúciu, dražbu bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy? Dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave na predaj a prenájom v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, 0915 378 460. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Zabezpečíme Vám výkup bytu, nehnuteľností aj zadĺžených, PLATBA V HOTOVOSTI do 24 hodín - BRATISLAVA a okolie do 15 km. Potrebujete rýchlo predať byt, nehnuteľnosť? Potrebujete riešiť dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúciu, dražbu bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy? Dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave na predaj a prenájom v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, 0915 378 460. (AReality)
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 800 m2 na výstavbu RD, ktorý sa nachádza v strede obce Vojka nad Dunajom, pozemok je celý pooraný, v katastri vedený ako parcela C druh záhrady, IS pri pozemku: elektrina, mestský vodovod, IS na pozemku: kanalizácia, čiastočne oplotený (z 2 strán). Cena: 55,- eur/ m2. Kontakt: Mgr. Anetta Vlčáková, mobil: 0905 83 33 44, mail: anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@loftreal.sk . Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@loftreal.sk Výborná občianska vybavenosť: v obci sú potraviny, zastávka SAD, pohostinstvo, reštaurácia, lekár, MŠ, kostol, v blízkosti je kompa, hrádza na korčuľovanie, bicyklovanie, možnosť rybárčenia. Obec Vojka nad Dunajom leží v blízkosti Bratislavy, ako aj slovensko-maďarského hraničného priechodu pri Rajke a slovensko-rakúskeho hraničného priechodu pri Bergu. Pri realizácii predaja resp. kúpy nehnuteľnosti, naša realitná kancelária pre klientov BEZPLATNE zabezpečuje nasledovné služby: - komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv - komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností - poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách - správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy (AReality)
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na ul. Raketová v Bratislave - Ružinov, v tehlovom bytovom dome, o výmere 53 m2 na 1 p./3 p. po čiastočnej rekonštrukcii (pod bytom sa nachádza byt na prízemí). Byt má 2 samostatné nepriechodné izby, kuchyňu, samostatné wc, kúpeľňu (vaňa), chodbu, balkón. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, práčka), má plastové okná. Dom je čiastočne zateplený, bez výťahu, brána na čip, parkovanie pred domom, detské ihrisko za domom. Okolie: výborná občianska vybavenosť, tiché prostredie, zeleň, v blízkosti MHD, LIDL, nákupné centrum AVION, výborná dostupnosť cez obchvat na diaľnicu z mesta, aj do mesta. Byt je IHNEĎ VOĽNÝ. Cena 480 eur vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluve sa hradí: 1 mesačný nájom, 1 mesačný depozit, 1/2 z nájmu za sprostredkovanie (480+480+240=1200 eur). Kontakt: Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@loftreal.sk , Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@loftreal.sk. (AReality)
V obci Hviezdoslavov Vám ponúkame na predaj novostavby bungalovov. Nachádzajú sa na rovinatom pozemku o výmere 436 m2. Domy  disponujú vstupnou halou, obývacou časťou s kuchyňou a špajzou, tromi izbami, kúpeľňou  a oddeleným WC.Celková úžitková plocha domu je 91 m2. V obývacej časti je   predpríprava na krb, vstup na terasu. Kúrenie v domoch  podlahové v kombinácii s radiátormi, okná plastové, strecha škridlová. Bungalovy sa predávajú dokončené v stave okamžitého nasťahovania. V izbách plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou, interiérové dvere a zárubne, sanita v kúpeľni a WC. V exteriéri zámková dlažba s parkovacím státím, betónový plot s bridlicovým vzorom. Domy sú postavené z pálenej tehly, sú zateplené. Predpokladané mesačné náklady na bývanie vo výške 110,-€.  Obec Hviezdoslavov sa nachádza vo vzdialenosti 25 km od Bratislavy a 6 km od mesta Šamorín so známou Hipoarénou  a Aquaparkom. V obci dobrá občianska vybavenosť, škôlka, potraviny, reštaurácia, multifunkčné ihrisko, rybník. Vo vzdialenosti 1000 m stanica vlaku Regiojet. Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 114 990 €. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme právny servis v rámci ceny  a naše skúsenosti na realitnom trhu so 14 ročnou praxou. kontakt: 0948 79 00 82 mail: reality@samorin.com Maklér pre danú nehnuteľnosť: Marián Németh (AReality)
Ponúkame na predaj 2 a 3 - izbové byty v novostavbách bytových domov rezidenčného projektu Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov vzdialenej len 17 km od Bratislavy. V cene od 50500,-EUR. Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od hlavného mesta. Toto prináša projekt Hviezdne bývanie, ktorého výstavba sa začala v marci 2012 v obci Hviezdoslavov. Ide o finančne dostupnú alternatívu k radovej zástavbe, pri zachovaní vysokého štandardu bývania i súkromia v jednom. Voľné byty sú uvedené na stránke: http://hviezdne-byvanie.sk/ . Orientácia JV – SZ. Pred budovami sú parkovacie miesta pre obyvateľov nadimenzované na počet bytov. Bytové domy sú murované z tehál a zateplené modernými zateplovacími systémami. Certifikát energetickej hospodárnosti bytového domu: „B“. Byty sú v štandardnom prevedení: plastové okná, parapety, plávajúce podlahy, vstupné protipožiarne dvere, interiérové dvere so zárubňami, omietky, maľovka, dlažby, obklady, sanita: umývadlo a vaňa s pákovou batériou, WC- závesná misa, mimo kuchynskej linky. Každý byt má buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj (plynový kondenzačný kotol na vykurovanie a ohrev teplej vody značky Immergas VICTRIX 26). Dvoj a trojpodlažná bytová zástavba v modernom štýle ponúka kvalitné a príjemné bývanie v štýle vidieka s budúcou občianskou vybavenosťou. V nebytových priestoroch plánuje investor dať priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Nemala by tu chýbať reštaurácia, kaderník, banka, lekár, lekáreň, posilňovňa. Dostupnosť denných a pracovných aktivít je zabezpečená aj komfortným železničným dopravcom REGIOJET s trasou Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vlaková stanica Kvetoslavov sa nachádza neďaleko bytových domov v dosahu pešou chôdzou cca 700 m. Do Bratislavy na hlavnú stanicu je to cca 30 min. Pre obhliadky a rezervácie kontaktujte zástupcu spoločnosti: 0918/555 033. Viac info: http://hviezdne-byvanie.sk/ Videoprezentácie: https://www.youtube.com/channel/UC5cO_4GFIWpSKyUo_gpGQMQ Stránka na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Hviezdne-byvanie-bytovy-projekt/179929558835111 Info o obci a regióne: http://hviezdoslavov.sk (AReality)
SUPER PONUKA !! ... 495 €/mesiac VRÁTANE ENERGIÍ . . . . Ponúkame na prenájom veľmi peknú 2-garsónku cca 55 m2 - samostatný rodinný domček na ul. Kladnianska. Dom je po kompletnej rekonštrukcii, zateplený, má bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, pláv. podlahy, nová kúpeľňa so sprchovým kútom, šatník. Prenajíma sa komplet zariadený, vybavený novými spotrebičmi, nová posteľ s polohovateľnými matracmi. K domu patrí altánok so záhradným sedením. Dom poskytuje absolútne súkromie, má samostatný vstup, samostatné kúrenie a situovaný je v spoločnom dvore s domom majiteľky. Výborná, tichá lokalita, v okolí kompletná občianska vybavenosť, dobrá dostupnosť, MHD, neďaleko nájazd na diaľničný obchvat, široké športovo - relaxačné možnosti. Vhodný pre 1-2 osoby ( pár), bez voľne sa pohybujúcich domácich zvieratiek Voľný ihneď. Fajčenie len na terase 0905 410 614 - aj vo večerných hodinách a cez víkendy (AReality)
DVD Lúčnica 1948 - 2008 / 60 rokov krásy

Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.