Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 4.3.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1168USD   27.453CZK   0.72760GBP   305.07HUF   4.1582PLN   7.6720HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Hlavné mesto a mestská časť Rača vyšli obyvateľom Hagarovej ulice v ústrety. Pod ich oknami po rokoch protestov a petície nevyrastie osempodlažná bytovka. Samospráva a investor IRP Invest napokon pristúpili k zámene pozemkov. Miesto jednej bytovky tak možno vyrastú dve na iných miestach. (eTrend)
Inzercia | V súčasnej dobe vzniká v okolí centra viacero bytových projektov. Priamo na rozhraní Nového Mesta a Rače vzniká rezidenčný projekt Malé Krasňany, ktorý svojim prevedením hravo konkuruje projektom v Starom či Novom meste (eTrend)
Biznis so súkromným nájomným bývaním na Slovensku medzinárodnej skupine Conwert nevyšiel, firma sa koncom vlaňajška stiahla z trhu. Pritom predávala slovenské aktivity, medzi inými aj žilinské projekty Cube a Arboreum. Kupcu vtedy nezverejnila, dnes je už jasné, že sa ním stala bratislavská developerská skupina Cresco. (eTrend)
Investícia do nehnuteľností vlani prekonala očakávania až tretiny investorov. Iba sedem percent tých, ktorí vlani nasmerovali kapitál do realít, bolo sklamaných. Spokojnosť s investíciou do nehnuteľností tak výrazne rastie. (eTrend)
Technologický gigant Google odhalil na blogu vizualizácie premeny firemného sídla v kalifornskom meste Mountain View. Projekt od architektonických firiem BIG a Heatherwick Studio firma v piatok predložila mestskej rade. (eTrend)
Financovanie bývania: Niektorí zamestnanci bánk a finanční sprostredkovatelia ešte stále presviedčajú klientov o tom, že poistenie schopnosti splácať úver je povinnou súčasťou žiadosti o hypotéku. To ale nie je pravda (eTrend)
Obrovské náklady, nové cesty, železnice, apartmánové domy, lanovky, nedokončené stavebné detaily i nie celkom funkčné hotely, to všetko sa zapísalo do pamäti počas minuloročných olympijských hier v ruskom Soči za 51 miliárd amerických dolárov. Ako najnezmyselnejší projekt sa javí tamojšia ľahká železnica, ktorú portál Citylab.com označuje za olympijské zlyhanie histórie (eTrend)
Nízkoprahová Nocľaháreň sv. Vincenta de Paul na bratislavskej Ivánskej ceste prechádza od januára rekonštrukciou. Stavebné práce pokračujú za plnej prevádzky a podľa plánu by mali skončiť v prvej aprílovej dekáde. Investorom je nezisková organizácia Depaul Slovensko, ktorá v hlavnom meste prevádzkuje aj ďalšie zariadenia pre ľudí bez domova. (eTrend)
Ak hľadáte nové sídlo pre svoju firmu a z nejakého nepochopiteľného dôvodu túžite po najvyššom nájomnom na svete, londýnska štvrť West End splní predstavy. Výškou nájomného na úrovni 3 348 eur/m2 ročne, čo je v prepočte viac než sedemkrát drahšie než v Bratislave, dosiahla britská metropola vrchol rebríčka najdrahších kancelárií sveta. (eTrend)
Holandskí študenti z Technickej univerzity v Delfte realizovali unikátny projekt geniálne jednoduchej a cenovo dostupnej obnovy starého domu‚ ktorý môže byť vzorom pre celú krajinu. Získali s ním ocenenie na prestížnej svetovej súťaži‚ ale to im nestačilo. Pustili sa do rozsiahlej nadstavby projektu a idú s kožou na trh. (eTrend)
(eTrend)
Sezónne upravená produkcia stavebníctva eurozóny sa v decembri 2014 medzimesačne zmenšila o 0,8 % a v rámci celej 28-člennej Európskej únie oslabila o 0,5 %. V medziročnom porovnaní klesla decembrová produkcia stavebného sektora eurozóny o 3,5 % a v rámci celej EÚ o pol percenta. (eTrend)
Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) pripravujú výstavbu novej stanice pri nákupnom centre Bory Mall medzi bratislavskými mestskými časťami Dúbravka a Lamač. Je jedným z plánovaných siedmich prestupných terminálov integrovanej dopravy v meste. (eTrend)
Nemecký diskontný reťazec Kaufland otvoril vo februári na Slovensku štyri predajne. Už od začiatku mesiaca funguje prevádzka na Patrónke v bratislavskej Karlovej Vsi. Dnes ráno pribudli do siete Kauflandu obchody v susednej Dúbravke, Šamoríne a Veľkom Krtíši. (eTrend)
Prvým významným nájomcom v novom bratislavskom kancelárskom komplexe Twin City od developera HB Reavis je zaisťovacia spoločnosť Swiss Re. Švajčiarska firma si prenajala takmer celú jednu budovu na desať rokov. (eTrend)
Európska komisia a Nadácia Mies van der Rohe vyhlásili päť finalistov Ceny Európskej únie za najlepšiu súčasnú architektúru. Porota ich vybrala spomedzi užšieho výberu 40 realizácií za posledné dva roky. Spomedzi slovenských nominácií sa žiadna nedostala ani do užšieho výberu. (eTrend)
Do 22 m2 sa musí zmestiť kuchynská linka, jedálenský stôl, sedačka a TV zostava (eTrend)
Inzercia | Bez čoho by ste sa dnes v kancelárii nezaobišli? Čo má podľa súčasných meradiel spĺňať a rešpektovať nová kancelária? Ako sa pracovalo kedysi a kam sme sa za tie roky posunuli? Pozývame vás na výlet svetom kancelárií. (eTrend)
Štátny fond rozvoja bývania navýšil tohtoročný rozpočet o dve tretiny na vyše 292,5 milióna eur. Umožní to podporu obnovy ďalších 22-tisíc bytových jednotiek. Peniaze navyše pôjdu na obnovu bytových domov zateplením a odstránením systémových porúch, výmenu výťahov, spoločných rozvodov a vybudovanie bezbariérových prístupov. (eTrend)
Tretia najväčšia realitná spoločnosť na svete Cushman & Wakefield Inc. je na predaj. Denník The Wall Street Journal s odvolaním sa na informované zdroje napísal, že talianska rodina Agnelliovcov, ktorá firmu kontroluje prostredníctvom holdingovej firmy Exor, ponúkla svoj podiel na predaj. (eTrend)

Pravda

Nákupné centrum Avion Shopping Park v Bratislave zmodernizuje interiér za päť miliónov eur. (Pravda)
Viac ako tretina (37,8 percenta) nových bytov, ktoré vlani v Prahe predali developeri, bola 2+kk. Ľudia ich kúpili spolu 2249. (Pravda)
Český miliardár Radovan Vítek kúpil od bubeníka niekdajšej slávnej britskej skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglicku. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa na Slovensku v štvrtom kvartáli minulého roka zvýšila o tri eurá na 1 218 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovenské nehnuteľnosti na bývanie sú v prepočte podľa analýzy Poštovej banky približne o pätinu lacnejšie ako pred krízou. (Pravda)
Ceny obytných nehnuteľností v treťom kvartáli minulého roka medziročne posilnili o 2,3 %, na Slovensku to bolo o 1,2 %. (Pravda)
Na bratislavský trh rezidenčných nehnuteľností pribudlo v poslednom kvartáli minulého roka 900 nových bytov. (Pravda)
Nové vedenie Prahy bude naďalej pokračovať v začatej privatizácii takmer 4000 bytov. (Pravda)
Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)
V treťom štvrťroku 2014 sa začalo stavať 4 006 bytov, čo je medziročne o 8,3 % viac. (Pravda)
Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)
Ruskí investori a skupina FID Group kúpili nákupné a kancelárske centrum Slovanský dům v ulici Na Příkopě v centre Prahy. (Pravda)
Nové nákupné centrum Bory Mall v Bratislave, ktoré za 150 miliónov eur postavila Penta, otvorilo svoje brány zákazníkom. (Pravda)
Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)
Bory Mall, nové nákupno-zábavné centrum v Bratislave, otvorí svoje brány pre širokú verejnosť 13. novembra. (Pravda)
Konflikt na Ukrajine môže negatívne zasiahnuť aj do trhu komerčných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy. (Pravda)
Ceny domov v Španielsku vzrástli v druhom kvartáli oproti rovnakému obdobiu vlaňajška o 0,8 %. (Pravda)
V druhom štvrťroku tohto roka sa začala výstavba 4 198 bytov, čo je v medziročnom porovnaní o 14,6 % menej. (Pravda)
Žilina predáva kórejskú dedinu v Krasňanoch, za sedem bytoviek a deväť rodinných domov pýta najmenej 14 miliónov eur. (Pravda)

iDNES.cz

Pravověrným fanouškům Harryho Pottera už nestačí číst knihy nebo se dívat na filmy: nyní dávají přes internet dohromady peníze, aby mohli koupit polský hrad Czocha, přeměnit ho na hrad ve stylu Bradavic a zažít tak magickou atmosféru školy čar a kouzel kdykoli na vlastní kůži.


(iDNES.cz)
Ze staré chalupy nedaleko Prahy vznikl díky rekonstrukci a přístavbě příjemný rodinný dům. Svým vzhledem včetně několika menších okolních staveb dokonale zapadá do stávající zástavby navazující na dubový les.


(iDNES.cz)
Atraktivní místo, ale dispozice, která majitelům a jejich způsobu života nevyhovovala. I proto prošel nový byt v Holešovicích ihned po zakoupení výraznou proměnou, a to včetně impozantní střešní terasy.


(iDNES.cz)
Na skotském realitním trhu se objevila velká nádhera. Na prodej je malebný ostrůvek Holm of Huip o rozloze 25 hektarů. Za 350 tisíc liber, v přepočtu 13,1 milionu korun, získáte malebné místo s plážemi a tuleni, které je levnější než garsonka v centrálním Londýně.


(iDNES.cz)
Dana Doležalová z Hradce Králové kupovala malý byt na okraji města a těšila se na chvíli, kdy bude mít od nového domova klíče. Při převzetí bytu na ní ale čekalo nemilé překvapení. Původní majitel totiž v celém bytě odstříhal elektrické vývody přímo u zdi.


(iDNES.cz)
Rodinný dům kousek za Prahou občas nutí rodiče proměnit se na taxikáře a rozvážet děti za nejrůznějšími aktivitami. To je i případ Markéty a její rodiny, která se tak rozhodla dům prodat a pořídit si byt v klidné části Prahy 6, v těsné blízkosti Stromovky.


(iDNES.cz)
Tři roky studuji vysokou školu ve Wellingtonu, hlavním městě Nového Zélandu. Bydlel jsem různě. Začínal jsem na klasické koleji, pak jsem přešel do ubytovny pro baťůžkáře a poslední dva roky bydlím ve studentském bytovém komplexu, píše David ve svém příspěvku do seriálu Češi v zahraničí.


(iDNES.cz)
Kuchyň se spojila s jídelnou a obývacím pokojem, ložnice s koupelnou. První propojení funguje už dlouho, druhé se teprve začíná prosazovat. Prvními průkopníky byli majitelé loftů, dnes se do podobného řešení pouštějí i další.


(iDNES.cz)
Býval to posázavský klenot. Surové 20. století a požár v roce 2003 však přepychový barokní zámek v Kácově proměnily v ruinu. Do záchrany památky se pustili studenti.


(iDNES.cz)
Boj o dům na Václavském náměstí č. 47 stále pokračuje. Poté, co Ministerstvo kultury 2. února vydalo závazné stanovisko, podle něhož je demolice domu z pohledu památkové péče nepřípustná, přišla společnost Flow East s ekologickým auditem nové budovy.


(iDNES.cz)
Na českých i moravských horách rychle vyrůstají apartmánové domy. Kupují je skalní sportovci, milovníci horské romantiky a nebo nočního společenského života. Doba přeje bezstarostnému víkendovému bydlení i přesto, že žádný apartmán kouzelnou roubenku nikdy nedokáže nahradit.


(iDNES.cz)
Dal si krásný dárek k 15. výročí založení svého ateliéru. Architekt Luděk Rýzner, který patří k nejvýraznějším osobnostem současné architektury, vystaví svou tvorbu jako první architekt ze střední Evropy v newyorské galerii The Centre for Architecture Breakthrough Space zaměřené na architekturu.


(iDNES.cz)
Starší manželský pár se pustil do stavby nového domova na chorvatském ostrově Pag. Další stěhování již neplánují, a proto si dali na domě opravdu záležet. Nyní žijí ve vile, která se dokáže proměnit v rozmařilý večírkový stan.


(iDNES.cz)
Staré panelákové byty si přímo říkají o razantní změny. Mladý pár chce změnit umakartové jádro, ale také staré elektrické vedení v hliníku v plastových lištách. Na prvním místě však řeší umístění kola.


(iDNES.cz)
Bez tekoucí vody a elektřiny, ale plné romantiky. To jsou maringotky umně přestavěné na pohádkové chaloupky. Sarah a Christopher Broadbentovi z Východního Sussexu v Anglii vědí, co se lidem líbí. A jelikož jsou domky na kolečkách, mají manželé i jednodušší papírování.


(iDNES.cz)
Vzhled bytu fotbalisty Václava Kadlece spoluurčovala nejen přítelkyně Renata, ale také malý Scooby. V animovaných filmech má toto jméno většinou doga, tady patří čivavě. Byt je ukázkou, kdy měla drobná čivava na celkový výsledek interiéru větší vliv, než by jejím rozměrům příslušelo.


(iDNES.cz)
V Británii je na prodej jedinečná nemovitost. Unikátní větrný mlýn na břehu řeky Bure ve vesnici Horning v anglickém hrabství Norfolk prodává jeho majitel za v přepočtu 13,5 milionu korun.


(iDNES.cz)
Před pár lety by tomu nikdo asi neuvěřil. Ale to, co předvedli čeští skláři a designéři na únorovém veletrhu Ambiente ve Frankfurtu, lze označit jen jako triumf. Stojí za ním jak skvělé návrhy, tak unikátní technologie i řemeslný um a tradice českých sklářů.


(iDNES.cz)
David Frank by se mohl živit navrhováním kamen. Do svého rodinného domu na okraji Prahy si totiž sám nakreslil velmi účinná kamna s pecí a sporákem. Kamnář mu jeho nápad postavil, ale nejdřív musel Frank podepsat reverz.


(iDNES.cz)
V deset let starém domě toho nemuseli noví majitelé příliš měnit, až na jedno, a to obě koupelny. Kromě nemoderního obkladu se mladým manželům nelíbila ani jejich dispozice, která nebyla právě ideální.


(iDNES.cz)

AReality

Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1,5-izbový byt s balkónom v Ružinove na Astrovej ul., 7/8 poschodie, byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná, plávajúca podlaha, veľká vstavaná skriňa, nová kuchynská linka spolu so spotrebičmi, bezpečnostné protipožiarne dvere, murované jadro... Byt je orientovaný na južnú, slnečnú stranu s pekným výhľadom do tichej časti a nachádza sa v zrekonštruovanom vchode s novým hydraulickým výťahom. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, mail: krizanovic@bmre.sk, on-line ponuka www.bmre.sk (AReality)
Ponúkame exkluzívne na predaj veľmi pekný a výborne dispozične riešený 4-izbový byt v Dúbravke na Repašského ul. s veľkou kuchyňou. Byt má zasklenenú lodžiu, nachádza sa na zvýšenom prízemí z 8. poschodí a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V celom byte sú plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, merače a regulátory tepla, plávajúca podlaha a bezpečnostné protipožiarne dvere. Jadro je murované, toaleta oddelená od kúpeľne, ktorá prešla rekonštrukciou. Byt sa nachádza v zateplenom dome s orientáciou na juhovýchod a severozápad. K bytu patrí vyhradené parkovacie miesto pred domom. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo. Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, mail: krizanovic@bmre.sk, on-line ponuka www.bmre.sk (AReality)
RK MER - Predaj – pekný, priestranný 3 izbový byt, BAJZOVA ulica, Bratislava II – Ružinov – LÍŠČIE NIVY, SUPER LOKALITA, TREBA VIDIEŤ, v OV, 84 m2, (78 m2 byt + 6 m2 zasklenená loggia z obývačky, v dome sú byty bez pivníc), ZATEPLENÝ panelový dom, 9 poschodie z 9 poschodí (strecha po rekonštrukcii), KRÁSNY VÝHĽAD, 2x výťah, - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je pekný s krásnym výhľadom v dobrej vyhľadávanej lokalite, po kompletnej priebežnej rekonštrukcii v roku 2002 - 2007: plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere, stierky, nová elektrická skrinka s ističmi (nová elektrika okrem izieb), nové interiérové drevené dvere so zárubňami, nová 3 – ročná kuchynská linka (z dubového dreva) do tvaru L na mieru, so zabudovanými elektrospotrebičmi (umývačka riadu, elektrická rúra, plynová platňa), digestor, podlahy – plávajúca podlaha a v kuchyni dlažba, vstupná chodba – vstavaná šatníková skriňa, v izbe ROLLDOR, merače na radiátoroch, kúpeľňa (vaňa) – murované jadro (obklady, dlažby), WC samostatné, zasklenená loggia fínskym spôsobom z obývačky, čiastočne zateplená, na loggii urobená elektrika. Dispozičné riešenie bytu: veľká priestranná vstupná hala a predsieň, kuchyňa otvorená – vkusne prepojená s obývačkovou časťou klembou, izby majú samostatné vstupy. Nízke mesačné náklady 170,- EUR / 2 osoby (správcovskej spoločnosti, pri vyúčtovaní sú preplatky) + energie (elektrika + plyn). Slušný čistý - zrekonštruovaný vchod, uzamykateľný na čip, 2x výťah. DOBRÁ, TICHÁ LOKALITA, blízkosť CENTRA, MHD, nákupné možností, zimný štadión. Parkovanie pred domom. Cena: 145.000,- EUR – MOŽNÁ DOHODA, byt sa predáva aj so spoluvlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, termín uvoľnia na základe dohody, v ponuke EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za vás, problém vyriešime a zabezpečíme Vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Na predaj 2,5 izbový byt, Svidnícka ulica, Bratislava II – RUŽINOV, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ DOM r.2004, zrekonštruovaný výťah, 6 poschodie zo 6 poschodí, balkón, celková plocha: 71,45 m2 (64m2 byt + 4m2 balkón + 3,45m2 pivnica), byt je po kompletnej rekonštrukcii rok 2012 – nové maľovky, stierky, eurookná so žalúziami, nové stupačky v dome, elektrika čiastočne menená, nové drevené zásuvné interiérové dvere, murované jadro, kúpeľňa (vaňa) – nové obklady, dlažby, nová sanita, WC – samostatné, kuchyňa z dreva – nová kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, umývačka riadu, , vstupná chodba – vstavaná skriňa ROLLDOR, podlahy – izby – plávajúca podlaha, kuchyňa, chodba - dlažba. Mesačné náklady 168,-eur/2osoby +energie. Orientácia bytu: Východ. Byt je situovaný v príjemnom prostredí, kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlka, detské ihriská, Ružinovská nemocnica, v blízkosti OC Retro, dobrá dostupnosť MHD, len 7 minút do centra, dobré dopravné spojenie. Bezproblémové parkovanie pri dome. Slušný čistý vchod uzamykateľný na čip. Byt je kúpou voľný. Dohoda o cene možná. Cena: 121.800,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 439.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 105.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0905 868 781, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj 4-izbový byt - mezonet, Košická ulica, Bratislava II - Ružinov, nadstavba (ytong) TREBA VIDIEŤ, v bytovom tehlovom dome na 5.posch., bez výťahu, výťah sa plánuje vybudovať. Celková rozloha bytu je 111 m2 a pozostáva - spodné podlažie 75 m2: chodba (8,97m2), kúpeľna (5,29m2), WC (1,29m2), obývačka spojená s kuchyňou (30,76m2), spálňa (14,94m2), detská izba (12,7m2) - horné podlažie 12 m2: hosťovská izba (11,32m2), terasa (23,95m2), schody (2,44m2). Byt bol skolaudovaný v roku 2001, má vlastný plynový kondenzačný kotol so zasobníkom 110l, drevené podlahy, dlažbu v kúpeľni, wc a v predsieni, dyhované dvere a zárubne, plastové okná, strešné drevené okná VELUX, kuchynská linka so zabudovanou umývačkou riadu , chladničkou a mrazničkou zn. Gorenje, zabudovanou mikrovlnnou rúrou zn. Whirlpool, varnou doskou a rúrou zn. Fagor, pracovná biodoska - masív jelša. Byt je zabezpečený bezpečnostnými vstupnými dverami Sherlock, inernet, skylink. Byt je veľmi pekný, s krásnou terasou s výhľadom do tichého dvora. Občianska vybavenosť v okolí domu je veľmi dobrá, v blízkosti zastávky autobusov, trolejbusov, najväčší trh v Bratislave - Miletičová ulica, reštaurácie, banky, obchody, kaviarne, tesco, lekáreň, škôlka. Náklady na služby/mesiac sú 158 eur(3 osoby). Cena: 198.000,- EUR, možnosť kúpiť aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0905 975 860, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - predaj 1- izbový byt, Pražská ulica, Bratislava I – Staré mesto, Centrum, v OV, 35 m2,+ terasa 20 m2, byt sa nachádza na 6 poschodí zo 6 poschodí, výťah. Dom je tehlový, postavený v roku 1958, strecha je po rekonštrukcii. Byt prešiel v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou, od nových rozvodov elektriky, vody. Veľká obývacia izba je redelená rolldorom na dve miestnosti. Z obývačky je prístup na terasu. Kúpelňa je spoločná s WC, v kúpelni je vaňa, keramické umývadlo, WC misa so zabudovanou nádržkou na splachovanie v stene - systém GEBERIT. V kuchyni je kuchynská linka na ktorej je kuchynský nerezový drez s batériou a zabudovaná elektrická rúra, zabudovaná elektrická varná sklokeramická doska, vstavaný odsávač pár. Podlaha je v byte z laminátových parkiet a v kúpelni s WC a v kuchyni je keramická dlažba. Vnútorné steny majú a stropy majú hladké omietky, resp. stierky s maľovkou. Okná a vonkajšie dvere na terasu sú vymenené za plastové. Vnútorné – interierové dvere sú drevené plné osadené do drevených zárubní. Vonkajšie dvere sú protipožiarne. Vykurovanie a príprava úžitkovej vody je riešená centrálne, a to oceľovými panelovými radiatormi zn. KORAD a jedným rebríkovým v kúpelni. Byt je orientovaný na dve svetové strany, izba : JV, kuchyňa a kúpelňa s WC : JZ. Byt sa nachádza v lokalite Staré mesto, 5m od domu je hlavná komunikácia smerujúca do historického centra, pri dome zastávka MHD, neďaleko je vlaková stanica. V okolí sa nachádza základná a vyššia občianska vybavenosť. Za obytným domom je LESOPARK- HORSKÝ PARK – miesto pre oddych, športové vyžitie a relax. Cena: 86.500,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 4 izbový byt, Račianska ulica, Bratislava III – Nové Mesto, v OV, VLASTNÉ KÚRENIE, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ (momentálne slúži ako 3 izbový byt, v 4 izbe je urobený šatník), po kompletnej rekonštrukcii, tehlový dom, 1. poschodie z 2 poschodí, zateplený r. 2010 s novou strechou, celková výmera bytu: 100,23 m2, byt sa nachádza na s vlastným pozemkom – záhradou o výmere 350 m2, s predprípravou jazierka (vlastná studňa) - do záhrady je výstup z terasy, s murovanou GARÁŽOU na diaľkové ovládanie o výmere 19 m2, presklená vykurovaná terasa o výmere cca 13,48 m2, klimatizácia v 2 miestnostiach (kuchyni a v obývačke), v obývačke - zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, na rekonštrukciu bytu boli použité nadštandartné materiály: plastové okná, komplet nové rozvody elektriky a vody, odpadu, nové kúrenie, nový kotol BUDERUS, nové radiátory, steny čiastočne – benátske štuky, stropové bodové svetlá, nové interiérové dvere, kvalitné podlahy a dlažby, Wi-Fi, KTV. Obývačka s podsvieteným barovým pultom: zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb, steny kombinácia – benátske štuky + moderný, umelý ozdobný obkladový kameň, podlahy – plávajúca podlaha. Kuchyňa zo špajzou (špajza presvetlená s políčkami): nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (zabudovaná chladnička, zabudovaná teplovzdušná rúra NARDI, sklokeramická varná doska zn. SCHOT CERAN, umývačka riadu, nerezový digestor, podlaha – dlažba, čiastočne – stropové bodové svetlá, podlaha - dlažba GRANIT). Nová kúpeľňa s oknom: masážny sprchovací kút, bidet, WC, nové obklady mramor a dlažba. Šatník s oknom, presklenený s posuvnými dverami, vybavený policovým systémom, momentálne je táto izba využívaná na šatník, možnosť úpravy na 4-tú izbu. Terasa: 13,48 m2, zasklenená, vykurovaná s výstupom do záhrady. Pozemok: 350 m2, upravený, oplotený vlastným ozdobným murovaným plotom – čím je odhlučnený priestor, čiastočne zámková dlažba, predpríprava na trávnik, stromy – tuje, predpríprava na jazierko, vlastná studňa. Orientácia bytu: JV a SZ. Super lokalita s dobrou dostupnosťou do centra, kompletná občianska vybavenosť, MHD, potraviny, zdravotné stredisko, cyklotrasy, blízkosť lesa. Za domom je dobrý prístup do lesa. Super cena IBA: 280.000,- EUR vrátane murovanej garáže, s vlastným pozemkom (záhradou) 350 m2, MOŽNOSŤ KÚPY AJ NA HYPOTEKÁRNY ÚVER. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, 0948 069 608 prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 4 izbový byt, Račianska ulica, Bratislava III – Nové Mesto, v OV, VLASTNÉ KÚRENIE, LUXUSNÝ BYT – TREBA VIDIEŤ (momentálne slúži ako 3 izbový byt, v 4 izbe je urobený šatník), po kompletnej rekonštrukcii, tehlový dom, 1. poschodie z 2 poschodí, zateplený r. 2010 s novou strechou, celková výmera bytu: 100,23 m2, byt sa nachádza na s vlastným pozemkom – záhradou o výmere 350 m2, s predprípravou jazierka (vlastná studňa) - do záhrady je výstup z terasy, s murovanou GARÁŽOU na diaľkové ovládanie o výmere 19 m2, presklená vykurovaná terasa o výmere cca 13,48 m2, klimatizácia v 2 miestnostiach (kuchyni a v obývačke), v obývačke - zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012, na rekonštrukciu bytu boli použité nadštandartné materiály: plastové okná, komplet nové rozvody elektriky a vody, odpadu, nové kúrenie, nový kotol BUDERUS, nové radiátory, steny čiastočne – benátske štuky, stropové bodové svetlá, nové interiérové dvere, kvalitné podlahy a dlažby, Wi-Fi, KTV. Obývačka s podsvieteným barovým pultom: zabudovaný televízor, zabudovaný bio-krb, steny kombinácia – benátske štuky + moderný, umelý ozdobný obkladový kameň, podlahy – plávajúca podlaha. Kuchyňa zo špajzou (špajza presvetlená s políčkami): nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (zabudovaná chladnička, zabudovaná teplovzdušná rúra NARDI, sklokeramická varná doska zn. SCHOT CERAN, umývačka riadu, nerezový digestor, podlaha – dlažba, čiastočne – stropové bodové svetlá, podlaha - dlažba GRANIT). Nová kúpeľňa s oknom: masážny sprchovací kút, bidet, WC, nové obklady mramor a dlažba. Šatník s oknom, presklenený s posuvnými dverami, vybavený policovým systémom, momentálne je táto izba využívaná na šatník, možnosť úpravy na 4-tú izbu. Terasa: 13,48 m2, zasklenená, vykurovaná s výstupom do záhrady. Pozemok: 350 m2, upravený, oplotený vlastným ozdobným murovaným plotom – čím je odhlučnený priestor, čiastočne zámková dlažba, predpríprava na trávnik, stromy – tuje, predpríprava na jazierko, vlastná studňa. Orientácia bytu: JV a SZ. Super lokalita s dobrou dostupnosťou do centra, kompletná občianska vybavenosť, MHD, potraviny, zdravotné stredisko, cyklotrasy, blízkosť lesa. Za domom je dobrý prístup do lesa. Super cena IBA: 280.000,- EUR vrátane murovanej garáže, s vlastným pozemkom (záhradou) 350 m2, MOŽNOSŤ KÚPY AJ NA HYPOTEKÁRNY ÚVER. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, 0948 069 608 prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
!!! Posledné voľné byty v ŠTANDARDE za cenu HOLOBYTU !!! Aktuálna akcia sa týka bytov 2A - 3A a je platná do 15.03.2015. !!! Bližšie informácie o zvýhodnených cenách bytov vám poskytnú realitní makléri projektu ČEREŠŇOVÁ ALEJ!!! Ponúkame vám na predaj 4 izbové byty v novostavbe bytových domov v novovytvorenej lokalite Čerešňová alej – Dunajská Lužná. Tieto byty sa nachádzajú na prízemí bytového dvojdomu, kde sú v jednej samostatnej časti domu situované, len tri byty. Ku každému bytu sú priradené aj 2 parkovacie miesta. Všetky byty sa v súčasnosti predávajú vo fáze dokončenia ako holobyty s možnosťou bezproblémovej dostavby bytov do štandardného prevedenia zo strany investora stavby. Každý byt má výmeru 127,53 m2 vrátane plnohodnotnej terasy s výmerou 16,07 m2 a vlastného pozemku, ktorý môže nový vlastník využívať pre svoje voľnočasove aktivity. Veľkosť pozemku sa rozlišuje od konkrétneho bytu v bytových domoch. Vstup na tento pozemok je priamo z terasy bytu, resp. priamo po prístupovom chodníku umiestnenom v tesnej blízkosti domu. Čo je projekt Čerešňová alej? Čerešňová alej je projekt bytových domov v tichej, uzavretej ulici, ktorú nie je možné zahusťovať ďalšou zástavbou. Na veľkorysom pozemku sa nachádza len 36 bytov v šiestich dvojdomoch. Projekt bol od počiatočného architektonického návrhu, dispozičného riešenia a použitia najmodernejších stavebných materiálov a technológií, plánovaný ako miesto, do ktorého sa budete radi vracať. Čo nájdete v projekte Čerešňová alej? • súkromie v tichej, uzavretej ulici bez možnosti zahusťovania • kvalitné stavebné materiály a technológie • dve parkovacie miesta a vlastný pozemok ku každému byty • byty s vlastnou terasou a komfortom rodinného domu • veľa zelene, vzrastlé stromy na severnej hranici pozemku • vybudovanú občianska vybavenosť a infraštruktúru v obci • postavené, skolaudované, možnosť rýchleho nasťahovania Pozrite si projekt Čerešňová alej: www.ceresnovaalej.sk LOKALIZÁCIA GPS: N 48° 04´ 33.72" E 17° 16´ 23.08" Pozrite si 3D prezentáciu vzorového bytu, vizualizáciu interiéru bytu, prehliadnite si fotografie exterieru domov a príďte sa pozrieť do Čerešňovej aleji na svoj vysnívaný byt. 3D prezentácia vzorového bytu: http://www.raja.sk/panoramy/ceresnova-alej/ Cena bytu vrátane pozemku je už od: 113.450,- EUR Bližšie informácie Vám poskytnú realitní makléri projektu ČEREŠŇOVÁ ALEJ: Mgr. Nikola LELLÁKOVÁ – 0903 201 039 Mgr. Richard RISCHER - 0905 618 434 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 1-izb. byt na ul. Bodrocká, Podunajské Biskupice. OV, výmera 38,33 m2 vrátane pivnice, z toho pivnica 2,25 m2, nachádza sa na 3. podlaží (2. poschodie) v 5 podlažnom zateplenom bytovom dome bez výťahu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka, v chodbe odkladací priestor na oblečenie, v kúpeľni nový obklad, dlažba, WC samostatné, nové. Byt je dostatočne presvetlený, orientácia na východ do dvora. Mesačné náklady sú 95,- €/1 osoba. Bytový dom je zateplený, nové vstupné brány na číp, schránky, stúpačky, kúrenie vyregulované, na dome je nadstavba. Pekné a tiché prostredie, všetko dostupné v okolí - Tesco, Billa, Lidl, Samoška, zdravotné stredisko, ZŠ, MŠ, ihrisko, pošta, MHD, parkovanie bezproblémové priamo pri dome. Cena 56.990,- € vrátane provízie + dohoda pri vážnom záujme! Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/1-izb-bodrocka-podunajske-biskupice-tiche-prostredie-248524 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj 4-izb. byt na ul. Sekurisova, Dúbravka. OV, výmera 76 m2 + lodžia o ktorú bol zväčšený priestor v obývačke, nachádza sa na ideálnom 2. poschodí v 4. poschodovom panelovom zateplenom panelovom bytovom dome. K bytu patrí pivnica. Byt je po rekonštrukcii: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, interiérové dvere so zárubňami, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, v chodbe rolldoor, vchodové dvere sú bezpečnostné zn. Sherlock. V byte bola zmenená pôvodná dispozícia, prechod z chodby do kuchyne bol uzatvorený a vytvorený šatník. Bytový dom je zateplený, boli vymenené stúpačky, nová strecha, pozemky pod domom sú vysporiadané. Pri vážnom záujme dohoda možná! Nachádza sa v tichej lokalite Dúbravky s množstvom zelene a s výbornou občianskou vybavenosťou - Billa, DM, Lidl..., zastávka MHD (autobus, električka) v cca 5 min. dosahu pešo. Priamo pred domom sa nachádza materská škôlka a základná škola, neďaleko známe bratislavské gymnázium Bílikova a súkromná anglická škola (EISB) ako aj zdravotné stredisko. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/4-izb-byt-sekurisova-ul-2-p4-dom-zatepleny-moznost-kupit-garaz-238286 (AReality)
LIONREAL Vám ponúka na predaj tehlový 2-izb. byt na ul. Doležalova, Bratislava Ružinov, časť Trnávka. OV, výmera bytu 43 m2, nachádza sa na zvýšenom prízemí v 5 poschodovom tehlovom dome. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, kuchynská linka, nová kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC, nová elektroinštalácia, vchodové dvere sú bezpečnostné. Na oknách sú z vonku mreže. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, samostatnej spálne, obývačka je priechodná do spálne, kúpeľňa je spojená s WC. Bytový dom je zateplený, boli vymenené stúpačky, nová vstupná brána. V blízkosti AVION Shopping Park, výborná dostupnosť MHD. Provízia RK 2.000,- €. Telefón: 0907407754, 0948598398, 0903853035 http://www.lionreal.sk/2-izb-dolezalova-trnavka-zv-prizemie-tehlovy-dom-251754 (AReality)
2 izb. EXKLUZÍVNY byt v RUŽINOVE komplet zariadený aj s garážou JÉGEHO ALEJ s KBTV a Internetom TOP BYT NLREAL ponúka na prenájom nový, kompletne zariadený dvojizbový byt (53,3 m2) s klimatizáciou v novostavbe s nonstop recepciou v širšom centre Bratislavy (Jégého alej), na deviatom poschodí s veľkou lodžiou a s panoramatickým výhľadom na historickú časť mesta a všetky jej dominanty. Byt je vybavený domácimi spotrebičmi vysokej kvality: kombinovaná chladnička s mrazničkou, elektrická teplovzdušná rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, digestor, automatická práčka. Vo vstupnej hale je priestranný vstavaný šatník a v spálni ďalšia priestranná vstavaná skriňa. Navyše obytnej plochy má byt k dispozícii komoru a garážové státie v podzemnej garáži domu (len pre obyvateľov domu). K domu patrí park (záhrada) prístupná iba pre jeho obyvateľov. Jednoduchý prístup autom aj MHD. Pešo dostupné sú (do 3 až 10 min.): Zimný štadión Ondreja Nepelu (300 m; Dom odborov Istropolis (800 m; divadelné predstavenia, koncerty); Národné tenisové centrum (900 m; tenis, koncerty); trhovisko Miletičova (300 m); pošta, banky, obchody; (do 15 až 35 min.): plaváreň Pasienky (1100 m); nákupné centrum Polus City (1400 m); Fakultná nemocnica Ružinov (1700 m); autobusová stanica Mlynské Nivy (1900 m); centrum mesta - Kamenné námestie (2700 m); Hlavná stanica ŽSR (2600 m). Cena prenájmu za byt/mesiac: € 600 + energie (cena zahŕňa: prenájom bytu s kompletným zariadením a doplnkami +garáž+komora+TV so širokou ponukou programov a vysokorýchlostný internet+všetky energie). Naozaj veľmi príjemný, kvalitne zariadený byt v ktorom sa budete veľmi dobre cítiť. CENA komplet 599 + 110 ´= 709eur Viacej fotografií zašlem na vyžiadanie mailom. Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE Informácie mailom NON-STOP: makler@nlreal.sk Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške nájomného). (AReality)
predaj 2-izbového tehlového bytu, na 2 posch. má 2 veľké -nepriechodné izby- slnečný, po KOMPLET REKONŠTRUKCII- 0915603212 (AReality)
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok 858 m2, OV, BA IV - Záhorská Bystrica na Pútnickej ulici. Pozemok je široký cca 21 m, dlhý 40m. Všetky IS sú na hranici pozemku. V súčastnosti sa pozemok využíva ako záhrada. Cena je s províziou pre RK a zahŕňa kompletný právny servis. ** CELKOVÁ CENA: 111 111,- EUR ** LEN 129,50 EUR/m2 ! ** (AReality)
Predáme 4izb. byt, OV, 87 m2 + 4 m2 balkón, p.12/12 s dvoma výťahmi v zateplenom dome na Bajzovej ul. v Ružinove - BA II. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, nová kuchynská linka, prerobená kúpelka, WC, vymurované jadro. Inak v slušnom obyvateľnom stave, vhodný aj na prestavbu podľa vlastných predstáv. Dispozične veľmi vďačný a vyhľadávaný byt v Ružinove, má tri samostané izby plus obývaciu miestnosť s východom na balkón s krásnym výhľadom na Bratislavu čiastočne spojenú so samostatnou veľkou kuchyňou. Byt má malú a veľkú predsieň, veľkú špajzu a samostatný šatník. Bytový dom je zateplený, má vlastnú kotolňu, v spoločných priestoroch je kamerový systém. V okolí je výborná občianska vybavenosť, dobrá dostupnosť do cetra (5 min.) aj na mestský obchvat, v blízkosti OC Polus, OC Centrál, trhovisko Miletičova, Billa, Zimný štadión O.Nepelu, oddychová zóna Štrkovecké jazero, pošta, škola, škôlka, jasle a veľa iného. Výborná a vyhľadávaná lokalita na bývanie !!! Kúpou voľný, možný aj HÚ. V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátane provízie RK. (AReality)
Ander z Košic - štyri CD za cenu troch

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk