Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 28.11.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0580USD   27.024CZK   0.70290GBP   312.08HUF   4.2631PLN   7.6230HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Názor | Apartmány sú v dnešnej dobe súčasťou väčšiny novostavieb bytových domov a tento pojem je už dlhodobo udomácnený v oblasti realít. Na prvé počutie to pre laickú verejnosti môže pôsobiť exkluzívne, nadštandardne, avšak skutočnosť je trochu iná. Trend apartmánov k nám prišiel zo západu, kde je definovaný ako dovolenkové bývanie slúžiace na rekreáciu či prechodný pobyt. Avšak apartmán v bytových domoch sa patrične líši od klasických bytov. (eTrend)
Po deviatich mesiacoch od začiatku výstavby bola v uplynulých dňoch skolaudovaná druhá etapa projektu Dúhové bývanie na sídlisku Čermáň v Nitre. Developerovi, finančnej skupine Proxenta, sa podarilo predať všetkých 66 bytov ešte pred dokončením. (eTrend)
Banská Bystrica sa rozrastá o rezidenčnú novostavbu. V lokalite na Jesenskom vŕšku vyrastá päťpodlažný bytový dom s názvom Viladom Komenského, ktorý prinesie 42 bytov. Investorom je bratislavská spoločnosť GW Development, s.r.o. (eTrend)
Komplikovanému a zdanlivo nekonečnému príbehu menom Cvernovka v Bratislave môže byť koniec. Rozsiahle územie vedľa autobusovej stanice v hlavnom meste od predošlých francúzskych vlastníkov získala fínska developerská skupina YIT, ktorá tu plánuje postaviť novú rezidenčnú štvrť. V metropole má aj iný obdobný projekt – Stein. (eTrend)
Nemecká vláda očakáva tento rok dokončenie 260-tisíc až 270-tisíc nových bytov, z toho asi 120-tisíc nájomných. Spolková ministerka výstavby Barbara Hendricksová však podľa novín Immobilien Zeitung uvádza, že krajina potrebuje ročne minimálne 350-tisíc nových bytov. Odborníci hovoria dokonca o štyristotisíc jednotkách. (eTrend)
Názor | Keď som začínal v realitách pred 10 rokmi, prvé čo mi napadlo je, že sa zapojím do nejakej známej siete realitných kancelárií. Povedia mi, ako to mám robiť, čo mám robiť, s kým, za koľko a kedy to mám robiť. Samozrejme, že som rátal s nejakým poplatkom a následne percentom z obratu, tak ako fungujú všetky franšízové koncepty na svete. A fungujú už viac ako 100 rokov a je ich stále viac. (eTrend)
Priemyselný komplex s pamiatkovo chránenými budovami sa má zmeniť na živý mestský blok (eTrend)
Financovanie bývania: Splatiť časť hypoúveru bude možné pri výročí bez poplatku alebo kedykoľvek už len za 1 percento (eTrend)
Roky chátrajúci bratislavský Park kultúry a oddychu (PKO) na nábreží Dunaja sa má celý zbúrať. Súčasťou pokračovania komplexu River Park 2 má byť futuristické planetárium, mediatéka, centrálne námestie a obnovená nábrežná promenáda s mólom. Kompromisný návrh, ktorý je výsledkom dohody primátora Iva Nesrovnala s investorom projektu Henbury Development, dnes predstavili mesto a architekt zámeru na verejnej prezentácii. (eTrend)
Zákon o miestnom poplatku za rozvoj mal veľké ambície vniesť poriadok do územia zaťažovaného výstavbou, v piatok parlamentom schválená verzia však podľa developerov dáva samosprávam veľké príležitosti na korupčné správanie. (eTrend)
Prvé moderné nákupné centrum v 28-tisícovom Lučenci otvorí po pätnástich mesiacoch výstavby tento štvrtok 26. novembra. Na celkovej ploche 22 788 štvorcových metrov bude päťdesiat obchodov, multikino, gastro prevádzky aj kancelárie. V podzemnej garáži je 160 parkovacích miest. (eTrend)
Na okraji Dúbravky pribudne ďalšia rezidenčná novostavba. Mamapapa je nezvyčajný názov developerského projektu na Nejedlého ulici v bratislavskej mestskej časti. Investorom je spoločnosť ITB, ktorá stojí za viacerými novostavbami v hlavnom meste. (eTrend)
Septembrová slovenská stavebná produkcia medzimesačne posilnila o 8,4 %, čo bol spolu s Maďarskom najlepší výsledok. V medziročnom porovnaní bol 26-percentný rast stavebnej výroby na Slovensku najvýraznejší v celej Európskej únii. (eTrend)
Pôvodom slovenský developer HB Reavis získal od varšavskej radnice územné rozhodnutie pre mrakodrap s výškou 310 metrov. Podľa informácií poľských médií by sa budova navrhnutá renomovaným britským štúdiom Foster & Partners mala začať stavať v apríli budúceho roku. (eTrend)
Za prvé tri štvrťroky tohto roka dosiahol objem realitných investícií na Slovensku podľa poradenskej spoločnosti JLL 170 miliónov eur. Pritom na konci prvého polroka bola suma len na úrovni 19 miliónov. Najväčšia aktivita sa sústreďuje na segmenty logistiky a ľahkého priemyslu. (eTrend)
Staticky problémová budova Centroom v Piešťanoch bola podľa statika Jána Tomčániho navrhnutá podľa platných noriem, dobre a bezpečne. Odborný statický posudok z októbra tohto roku, ktorý konštatuje nevyhovujúci stav budovy a prekročenie účinkov zaťaženia proti norme, je podľa neho nesprávny. (eTrend)
Bratislavská mestská časť Karlova Ves začala územné konanie o stavebnej uzávere v zóne Karloveská zátoka. Michal Skalník z karloveského miestneho úradu informuje, že v tejto lokalite sa nachádzajú oddychové miesta pre ľudí a taktiež investičné a rezidenčné projekty. (eTrend)
V roku 2019 sa majú Bratislavčania konečne dočkať novej autobusovej stanice. Developerská skupina HB Reavis, ktorá je vlastníkom priestorov i pozemkov na Mlynských nivách, po rokoch plánov, odkladania príprav a predkladania rôznych konceptov predstavila na výstave Mapic vo francúzskom Cannes nový multifunkčný projekt. (eTrend)
Inzercia | Ochota budovať zdravé a tvorivé pracovné prostredie ladené ústretovo k zamestnancom sa konečne objavuje aj na Slovensku. Ďalší takýto projekt možno už čoskoro pribudne aj na bratislavskej Leškovej ulici. (eTrend)
Prudko rastúcu ponuku bývania v Bratislave dopĺňa ďalší očakávaný projekt. Bezručova Residence vstupuje do najvyššej kategórie s cenami od 3 240 do 4 320 eur za štvorcový meter s daňou. Dlho pripravovaný a menený projekt dnes spúšťa predaj. Rekonštrukcia a prestavba čiastočne pamiatkovo chránenej bývalej nemocnice sa začne na jar budúceho roka. Prví obyvatelia by sa mali do bytov oproti Modrému kostolíku sťahovať pred Vianocami 2018. (eTrend)

Pravda

Ceny bytov a obytných domov dosiahli na Slovensku v treťom štvrťroku viac ako dvojročné maximum. Vyplýva to z údajov NBS. (Pravda)
Ceny nehnuteľností stúpajú nielen v Bratislave, ale aj inde. V porovnaní so začiatkom roka najvýraznejšie rástli ceny trojizbových bytov. (Pravda)
Ešte sú len vo výstavbe, a už poznajú svojich budúcich obyvateľov. Predaju neskolaudovaných bytov sa darí, hoci ľudia majú neraz pocit, že kupujú mačku vo vreci. (Pravda)
Ľudí, ktorí rozmýšľajú nad vlastným bývaním, nepotešia vyššie ceny bytov. Slovákov však pri lacných hypotékach vyššia investícia neodrádza. (Pravda)
Na Slovensku bolo do minulého roku zateplených spolu takmer 825 tisíc bytov. (Pravda)
Ceny nových bytov v Česku podľa developerov v budúcom roku vzrastú priemerne o 6,6 %, v roku 2017 zdražejú o ďalších 4,9 %. (Pravda)
V Bratislave pribudne nové obchodné centrum M2 zamerané na predaj nábytku. Nachádzať sa bude v Shopping Palace Zlaté Piesky. (Pravda)
Pretrvávajúci záujem ľudí o nové byty v Prahe pomáha aj developerom, o ktorých byty predtým nebol príliš veľký záujem. (Pravda)
V prvom polroku tohto roka sa začala výstavba 10 198 bytov, čo je medziročne o 29,5 % viac. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa po miernom raste v predchádzajúcich troch štvrťrokoch v druhom kvartáli tohto roka znížila. (Pravda)
Bratislavský hotel Kempinski, ktorý je súčasťou River Parku na nábreží Dunaja, sa mení na Grand Hotel River Park. (Pravda)
Británia chce zakročiť proti praniu špinavých peňazí cez svoj trh lukratívnych nehnuteľností. (Pravda)
Väčšina populácie rieši otázku bývania maximálne raz či dvakrát v živote, a to zvyčajne v čase, keď sa osamostatňujú alebo si zakladajú rodinu. (Pravda)
V prvom štvrťroku si priemerne zarábajúci Slovák zo svojho mesačného platu mohol dovoliť kúpiť 0,68 m2 bytu alebo domu. (Pravda)
Ľudia sú väčšmi otvorení možnosti presťahovať sa z mesta na vidiek ako v minulosti. Pri zmene bydliska sú však vo svojich požiadavkách na bývanie náročnejší. (Pravda)
Vlastné obydlie si môže zo svojich prostriedkov dovoliť čoraz viac Slovákov. Dostupnosti bývania nahrávajú lacnejšie hypoték, aj rastúci zárobok. (Pravda)
Na trhu rezidenčných novostavieb v Bratislave v období od októbra 2014 do apríla tohto roka pribudlo takmer 1 500 bytov v 19 projektoch. (Pravda)
Kto zvažuje kúpu bytu, mal by spozornieť. Začali totiž výrazne dražieť byty. V hlavnom meste stúpli v niektorých lokalitách o 10 percent. (Pravda)
V prvom kvartáli tohto roka sa v Bratislave predalo 814 bytov, pričom rekordmanom bola Bratislava II. (Pravda)
Nájomné bývanie je slabinou Slovenska. Ak by sa rozbehlo, výrazne by to pomohlo najmä mladým ľuďom. Tí sú často odkázaní na hypotéky. (Pravda)

iDNES.cz

Na vrchu Hájek v pražské Libni stojí na severním úbočí nouzová kolonie Na Hájku a na jižním kolonie Na Kotlasce. Obě zachované prvorepublikové kolonie jsou v současné době velkou zajímavostí. Přežily 77 let, během kterých jim neustále hrozila likvidace.
(iDNES.cz)
Postavit jeřáb s takzvaným jehlovým výložníkem, který je potřeba pro práci na obzvlášť vysokých stavbách nebo na velmi těsném prostoru v centru velkoměst mezi mrakodrapy, není jednoduché. V New Yorku to zvládli za 17 hodin.
(iDNES.cz)
Lidí, kteří umějí vyrobit realistickou sochu ze skla bez použití forem, není na světě moc. Zhruba tak tři. Jedním z nich je Martin Janecký, který v pětatřiceti letech patří v oboru uměleckého sklářství ke světové špičce.
(iDNES.cz)
Pražský obchodní dům Kotva na náměstí Republiky slouží zákazníkům už 40 let, v průběhu nichž se výrazně změnil jeho interiér. Proměnila se i střecha stavby, což z ulice není vidět.
(iDNES.cz)
Městská vilka v městě Giv’atajim v telavivském distriktu působí světáckým a luxusním dojmem. Přitom jde jen o polovinu dvojdomku v zapadlé čtvrti, která se pomalu probouzí. Izraelský architekt David Lebenthal s manželkou Nurit Koniakovou a dvěma dětmi zde našli nový domov.
(iDNES.cz)
Pro rodinu s dvěma dětmi není byt 2+1 právě ideální. Proto není divu, že se takoví majitelé snaží změnit dispozici, aby měli dostatek soukromí jak oni, tak jejich děti. V tomto případě si manželé přáli přestavět byt na 3+kk.
(iDNES.cz)
Na hausbótu Overblue se majitelé budou doslova topit v luxusu, který zajistí kuchyně, velká postel a vířivka na palubě. Elegantní plavidlo v plném vybavení stojí 240 tisíc liber, v přepočtu za 9,2 milionu korun.
(iDNES.cz)
Někdy rekonstrukce bytu připomíná objevování pokladu. Byt v secesním žižkovském domě z přelomu 19. a 20. století je toho příkladem. Za dobu své existence jej totiž nikdo neměl snahu předělat. Proto v něm zůstaly zachované krásné příklady práce tehdejších řemeslníků.
(iDNES.cz)
Kdo chce bydlet v centru Londýna, může si pronajmout šikovně zařízený miniaturní byt o rozloze 12 metrů čtverečních. Týdenní nájem stojí 400 liber, v přepočtu 15 440 korun. Za tu cenu nájemce získá kompletně zařízené bydlení na jedné z nejexkluzivnějších londýnských adres.
(iDNES.cz)
Velké formáty i miniaturní mozaiky, to vše je na trhu. Výběr v keramických obkladech a dlažbách je dnes už takový, že uspokojí každého zájemce. Možná i proto není vůbec jednoduché vybrat si správně.
(iDNES.cz)
Andrea a Jiří Koubkovi z Jihlavy si koupili byt přímo od sousedky rodičů. Kupní smlouvu sepsali podle internetu a peníze poslali na účet prodávající. Kvůli chybám katastr řízení zastavil. Prodávající mezitím prodělala mozkovou příhodu a není schopna právních úkonů. Manželé nemají byt ani peníze.
(iDNES.cz)
Necelý měsíc, a jsou tu Vánoce. Se všemi dárky i spoustou jídla. Ale také se spoustou pachů, páry a mastnoty. Obrana? Kvalitní a správně instalovaná digestoř.
(iDNES.cz)
Své bydlení v Odense, třetím největším městě Dánska, jsem získala prostřednictvím ubytovací kanceláře University of Southern Denmark, kde studuji, píše Andrea do seriálu o bydlení na koleji.
(iDNES.cz)
Najít v Praze vhodný pozemek pro stavbu rodinného domu je stále obtížnější. „Nedokonalá“ parcela vyžaduje velmi individuální přístup, který nemůže vystačit se standardním řešením. To je i případ tohoto rodinného domu na nevelkém pozemku.
(iDNES.cz)
V bytovém domě mám za souseda mladíka, který si v bytě celý den a noc pouští velmi hlasitou hudbu. Nemohu spát a jsem s nervy pryč. Policii volám jen já, ostatní se bojí, ale nikdy se nic nevyřeší kvůli tomu, že dotyčný nemá občanku, píše Jitka v dalším příspěvku seriálu Sousedské války.
(iDNES.cz)
Na první pohled by se mohlo zdát, že pro průmyslového designéra Filipa Streita je funkce a technické vylepšení budoucího produktu zásadním, ale i jediným cílem. Proto nás překvapí, jak často se ve vztahu k designu zmiňuje o emocích.
(iDNES.cz)
Le Palais Royal na Floridě v Hillsboro Beach je nejdražší nemovitostí v USA, kterou v současné době nabízejí realitní kanceláře na prodej. Za 159 milionů dolarů, v přepočtu čtyři miliardy korun, získá nový majitel luxusní reprezentativní sídlo s šesti vodopády, nejvyšší měří 7,6 metru.
(iDNES.cz)
Jak dnes efektivně stavět? Hranatě, pravoúhle, s maximálním využitím prefabrikátů. Rodinný dům od architekta Hozmana se však nastíněné představě poněkud vymyká: nejen díky materiálům, z nichž je postaven, ale i díky tvaru, ideovému řešení a zasazení do krajiny.
(iDNES.cz)
Mladý slovinský architekt Marko Brajovic si postavil uprostřed brazilské džungle víkendové sídlo. Originální a ekologický dům uprostřed divoké přírody využívá i jako studio pro tvůrčí workshopy.
(iDNES.cz)
Světový den toalet se slaví 19. listopadu. Čechy, kteří milují na záchodech ticho a klid (47 %), nebo si zde čtou (36 %), asi většina vybraných záchodů nenadchne. Vynález starý více než 4 000 let sice prošel obrovským vývojem, ale někde se tak trochu zastavil čas...
(iDNES.cz)

AReality

Z poverenia majiteľov predmetnej nehnuteľnosti – Ponúkame na prenájom 3 izbový byt, V BA - Rači na Karpatskom námestí, v OV, TEHLA, 78 m2 + 2x loggia 5,00 m2 + pivnica 2,00 m2, 2/6, v pekne upravenom zateplenom bytovom dome. Byt je ČIASTOČNE ZARIADENÝ, veľký, slnečný, otočený do dvoch strán. Byt má výbornú dispozíciu – po chodbe sa dostaneme do priestrannej haly odkiaľ sú vchody do 3 samostatných izieb, kuchyne, WC a kúpeľne. Byt má dve lóggie – z kuchyne a zo spálne. Byt je po rekonštrukcii - v celom byte plastové okná so žalúziami , sanita – nové obklady a dlažby, nové WC – samostatné, murované jadro, kúpeľňa, stierky, podlahy, plávajúce parkety, kuchyňa s novou KL. Bezproblémové parkovanie pred domom, príjemné zelené prostredie s dostatkom zelene a detských ihrísk, kompletná občianska vybavenosť, MHD,BILLA, Kaufland, v blízkosti škôlky, ZŠ, poliklinika. Cena: 550 € / mesiac + energie Kontakt: RK BETTY Maklér: Zuzana Václavínková, 0905 680 241 (AReality)
RK BETTY Vám EXKLUZIVNE ponúka na predaj 3-izbový byt v BA – Rači – Karpatskom námestí, v tehle, v upravenom a bezpečnom bytovom dome, s osobným výťahom, slušným , bezpečným a čistým vchodom, s pivnicou po rekonštrukcii. Byt sa nachádza na 2. poschodí /7, má úžitkovú plochu: byt 74,80 m2 + loggia 3,13 m2 + loggia 1,20 m2 + pivnica 2,20 m2, bezpečnostné dvere, murované jadro, hlbokú a veľkorysú logiiu otočenú na západ. Byt prešiel rekonštrukciou. Boli vymenené plastové okná, rolety, kuchynská linka – osadené spotrebiče, podlahy, nové dlažby, nové IS, stierky, vytvorená nová kúpeľňa s WC. Popis: vstupná hala so skriňami, kúpeľňa s vaňou s WC, 3 nepriechodné samostatné izby, veľká kuchyňa so vstupom na lóggiu, druhá loggia je zo spáľne. Vyhľadávaná lokalita Bratislava – Rača je jedna z najobľúbenejších lokalít priamo na úpätí Malých Karpát ale pritom na skok do centra mesta. Mestská časť ponúka výbornú sieť školských a zdravotníckych zariadení, obchody, služby, športoviská, kultúrne a záujmové strediská. Táto lokalita je navyše ako stvorená na podnikanie výletov do Malých Karpát. Milovníci aktívneho životného štýlu sa tiež potešia neďalekým cyklistickým a bežeckým trasám v bratislavskom lesoparku. A čo na viac – Rača má rýchle prepojenie na centrum mesta – 20 min, či na diaľnicu je to len 5 min, BILLA, Kaufland, kultúrne stredisko. Rýchlo a bezplatne vám vybavíme najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. Ak ste tu nenašli dosť informácií - čo hľadáte, kontaktujte ma. Cena zahŕňa: - PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom - poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru: - zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku - bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov Cena: 125 000 € vrátane provízie a seriózneho servisu maklérskej kancelárie RK BETTY Kontakt: RK BETTY Maklér: Zuzana Václavínková, 0905 680 241 (AReality)
RK BETTY Vám EXKLUZIVNE ponúka na prenájom 1-izbový byt v BA – Novom Meste – na Šancovej ulici, v TEHLOVOM bytovom dome, slušným a čistým vchodom, s pivnicou. Byt sa nachádza na 2/6, má úžitkovú plochu: 46,16 m2 , bezpečnostné dvere, murované jadro, logiiu otočenú na západ. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Boli vymenené plastové okná, žalúzie, kuchynská linka, nová kúpeľňa, samostatné WC, podlahy, dlažby 2x ROLLDOR Popis: vstupná chodba , samostatný šatník, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, 1 neprechodné izby, kuchyňa spojená so vstupom. Vyhľadávaná lokalita Bratislava – Nové Mesto- je jedna z najobľúbenejších lokalít priamo na úpätí Malých Karpát ale pritom na skok do centra mesta. Mestská časť ponúka výbornú sieť školských a zdravotníckych zariadení, obchody, služby, športoviská, kultúrne a záujmové strediská. Táto lokalita je navyše ako stvorená na podnikanie výletov do Malých Karpát. Milovníci aktívneho životného štýlu sa tiež potešia neďalekým cyklistickým a bežeckým trasám v bratislavskom lesoparku. A čo na viac – Šancová ulica máj rýchle prepojenie na centrum mesta – 5 min, či na diaľnicu je to len 5 min, Nechýbajú potraviny, Tesco Expres, OC CENTRUM, LIDL, Banky, Kultúrne stredisko a neďaleká Nemocnica. Ak ste tu nenašli dosť informácií - čo hľadáte, kontaktujte ma. Cena: 400.- € + E Kontakt: RK BETTY Maklér: Zuzana Václavínková, 0905 680 241 (AReality)
Ponúkame na prenájom veľkometrážny, slnečný 1-izbový byt, v Bratislave – Novom Meste na Riazanskej ulicii v kvalitnej tehlovej Novostavbe - v príjemnej nízkej zástavbe, v peknom prostredí plnom zelene. Byt je orientovaný na J- S. Čistá podlahová plocha bytu je 60 m2 poschodie 1/1. Byt je celkovo elegantne vybavený a zariadený : bezpečnostné dvere, plastové okná, žalúzie, drevené parkety, vkusná – elegantná kúpeľňa + WC. Kuchyňa je vtipne a účelné zostavená na mieri so zabudovanými spotrebičmi, drevené interiérové dvere so zárubňami, komora. V okolí je dobrá občianska vybavenosť /školy, škôlka, nákupné strediská, zdravot. strediská, dobrá dostupnosť na MHD, dobré parkovacie možnosti, v blízkosti AHOJ na oddych a relax, Parkovanie priamo pred domom na súkromnom parkovisko. Vhodné pre 1 osobu. Majitelia si neželajú zvieratá. Cena: 400 € /mesiac vrátane energií Kontakt: RK BETTY Maklér: Ing. Zuzana Václavínková, 0905 680 241 (AReality)
Predaj – 3 izbový byt, Martinengova ulica, Bratislava I – Staré Mesto, TEHLA, ZATEPLENÝ DOM v roku 2014, SUPER LOKALITA neďaleko Horského parku, v OV. Stavba domu je z roku 1995, byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2005 - pekný, priestranný, dobre dispozične upravený, priestranná obývačka otvorená - prepojená s kuchynskou časťou, s výstupom na terasu, TREBA VIDIEŤ, S VEĽMI PEKNÝM VÝHĽADOM NA MLYNSKÚ DOLINU, dobrá DOSTUPNOSŤ DO CENTRA. Jedná sa o byt na prízemí (vo výške zvýšeného prízemia) z 5 poschodí (2 izby vo výške zvýšeného prízemia a kuchynská časť s obývačkou vo výške 1.poschodia (2. nadzemného)) s krásnym výhľadom na Mlynskú Dolinu), výťah. Celková plocha bytu: 97,50 m2 (podlahová plocha bytu 82,50 m2 + 3 m2 pivnica + terasa/loggia s výstupom z kuchyni 12 m2 + 1x francúzsky balkón zo spálni). Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2005: bezpečnostné dvere, nové rozvody elektriky a vody, stierky, stropové bodové svetlá, nové plastové okná so žalúžiami z jednej časti bytu - v dvoch izbách s nerozbitným sklom, v obývačke a v kuchynskej časti plastové okná so žalúziami s bezpečnostnou fóliou, nová kúpeľňa (hydromasážna vaňa a sprchovací kút), samostatné WC nové - GEBERIT, nová sanita, nové obklady a dlažby, nové radiátory - na radiátore merač tepla, nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi (umývačka riadu, práčka, nová mikrovlnná elektrická rúra, elektrická keramická platňa 380 V, digestor s vlastným filtrom, chladnička s mrazničkou), plávajúce podlahy v izbách, kuchyni a vo vstupnej chodbe, loggia podlaha: dlažba, interiérové dvere do izieb, vo vstupnej chodbe 1x odkladacia šatníková skriňa ROLLDOR, 1x šatník s ROLLDOROVÝMI DVERAMI. 2 izby majú samostatné vstupy. Byt je orientovaný na 2 strany, východ ( 2 izby) a západ (obývacia izba, kuchyňa). Mesačné náklady správcovskej spoločnosti 200,-Eur/3 osoby + energie elektrika. Slušný, čistý vchod, uzamyká sa na čip. SUPER LOKALITA, z bytu je krásny výhľad. Výhody: moderný, slnečný, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu. Cena: 179.900,- Eur, byt sa predáva aj so spoluvlastníckym podielom na pozemku, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - IBA U NÁS. V prípade záujmu možnosť kompletného zariadenia. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, Mierová ulica, Ružinov - Prievoz, samostatne stojaci RD, VHODNÝ NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE, v OV, pozemok: 354 m2 (šírka cca 10 x dĺžka 35), tehlový rodinný dom, nezateplený, čiastočne podpivničený pod kuchynskou časťou cca 12 - 15 m2), všetky inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia), zastavaná plocha RD cca 130 m2, strecha - sedlová, škridla. Stavba RD je cca 70 - 80 ročná, rodinný dom bol v roku 2013 čiastočne zrekonštruovaný, plastové okná, ostatné v udržiavanom pôvodnom stave, TREBA VIDIEŤ, kúpeľňa spoločná s WC, 2 izby prechodné, pri kuchyni komora/špajza, 2 izby prechodné, parkovanie vo dvore. Rodinný dom svojou vynikajúcou polohou a občianskou vybavenosťou v okolí je vhodný na bývanie aj podnikanie s dobrou a rýchlou dostupnosťou na všetky smery. Pozemok je upravený. Cena: 190.000,- Eur, PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ DOHODA, VHODNÝ NA BÝVANIE A PODNIKANIE, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť: priamy výkup bytu / nehnuteľnosti len v BRATISLAVE aj zadlžených. V prípade dohody, od Vás zrealizujeme akýkoľvek výkup bytu / nehnuteľnosti aj zadlženého bytu / nehnuteľnosti do 24 hodín (t.j. po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme do ponuky pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Neváhajte a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj 2 izbový byt prerobený na 3-izbový byt + podkrovie, Kadnárova ulica, Bratislava III – Rača - Krasňany, Tehlový dom z roku 1952, zateplený s novou sedlovou strechou v roku 2014, vymenená brána do domu, vymenená elektrika v spoločných priestoroch domu. Byt je v OV. Celková rozloha bytu aj s podkrovím je 113,61m2. Byt : 67,53 m2 vrátane dvoch pivníc : 4,32m2+4,65m2 + podkrovie nad bytom má rozlohu 46,08m2, byt nemá balkón, nachádza sa na 2 poschodí z 2 poschodí bez výťahu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou cca 5 rokov. Kompletne nové vlastné kúrenie na plynový kotol + nové radiátory. Prietokový ohrievač na teplú vodu. Vymenená poistná elektrická skrinka. Plastové okná vymenené v celom byte pred cca 3 rokmi. Kuchynská linka bola premiestnená do chodby a z kuchyne je momentálne izba. V obývačke a v spálni sú pôvodné drevené parkety a v ostatnom priestore je dlažba. Obývačka je prechodná do spálne. Samostatné WC pôvodné a pôvodná kúpelňa. Výhodou je podkrovie nad bytom, ktoré sa dá využiť na bývanie a zväčšiť celý obytný priestor. Majiteľ má 100% súhlas vlastníkov bytov na prípadnú realizáciu zobytnenia podkrovia. Byt je orientovaný na dve svetové strany: Východ – Západ. Mesačné nájomné pre 3 osoby je 106 eur. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dostatkom zelene, blízko lesa, v okolí 5 minút chôdze je výborná občianska vybavenosť: LIDL, TERNO, kostol, banky, lekár, lekáreň, reštaurácie, trh, trafika, zastávka MHD aj električiek, kúpalisko, školy, škôlky, športové a oddychové vyžitie Cena: 115.000,- EUR ,možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045 , prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme za Vás a problém vyriešime. PLATBA V HOTOVOSTI. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – predaj 1-izbový byt, Stavbárska ulica, Bratislava II – Vrakuňa, byt sa nachádza v samostatnom vchode na samostatnej terase, z ktorej časť prislúcha k bytu a využíva sa na sedenie a sušenie prádla. Terasa a vchod sú zabezpečené kamerovým systémom , sú uzamknuté. Spoločné dvere do chodby pre dva byty sú bezpečnostné, pancierové 16 bodové, potom sú vlastné bytové dvere. Byt je v OV, 23,04 m2, bez pivnice, bez balkóna, 1 poschodie . Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2015. Nová kuchynská linka na mieru, nová kúpelňa so sprchovacím kútom spolu s WC. V celom byte sú plávajúce podlahy, plastové okná so žalúziami, nová elektrika a vodoinštalácia. V izbe je vstavaný šatník. Orientácia bytu je na Východ. Mesačné náklady na bývanie pre 2 osoby sú 100,- eur + elektrika cca 20,- eur Lokalita: Vrakuňa, v blízkosti LIDL, BILLA, TESCO, MHD, banky, školy, škôlky, lekár, pošta. Cena: 28.500,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade ručenia inou nehnuteľnosťou – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Kontakt: 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU, bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÉ. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás, zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj dvojgarzónka, Stavbárska ulica č. 36, PENTAGON, Bratislava II – Vrakuňa, v OV, celková výmera 40,29 m2, bez pivnice, bez balkóna, 7 poschodie z 10 poschodí. V bytovom dome sú 2 nové výťahy, kamerový systém v celom dome, nová brána + uzamykanie čípom, nové schránky, Vymaľované schodište + nová dlažba na schodišti. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred rokom. Nové maľovky, nová kuchynská linka, dlažba v chodbe. V izbách je PVC zakryté kobercom. Samostatné WC, kúpelňa je so sprchovacím kútom. Pôvodné drevené okná, pôvodná elektrika. Nové vstupné dvere-protipožiarne. V byte sú merače na radiátoroch. Orientácia bytu: J-Z. Mesačné náklady na bývanie pre 1 osobu sú 120,- eur + energie. Byt je prázdny, kúpou voľný. Lokalita: Vrakuňa, v blízkosti LIDL, BILLA, TESCO, MHD, banky, školy, škôlky, lekár, pošta. Cena: 27.800,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver v prípade ručenia inou nehnuteľnosťou – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Kontakt: 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU, bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÉ. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás, zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 1 izbový byt, Bystrická ulica, Pezinok - JUH- centrum, v OV, 28,78m2 + balkón 4m2, bez pivnice. Byt sa nachádza na 2 poschodí zo 4 poschodí bez výťahu. Dom je panelový, zateplený pred asi 10 rokmi. Vstupná brána je nová, veľmi slušný, čistý vchod. V byte prebehla kompletná rekonštrukcia. Plastové okná so žalúziami. Murované jadro s oknom, nová vodoinštalácia, nová sanita / vaňa, WC, umývadlo / nové obklady a dlažba. V byte je nová elektrika v kúpelni, v kuchyni a v chodbe, v izbe bola robená revízia + nová poistná skrinka. Nové dvere do kúpelne. Nové vstupné protipožiarne dvere. V celom byte plávajúce podlahy. Nové stierky a maľovky. Nová kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi / sklokeramická plynová varná dosta, elektrická rúra, digestor/. Byt je orientovaný na JUH, slnečná strana. Tichá lokalita. Mesačné náklady na bývanie sú 69 eur/ 1 osoba + energie. Byt je prázdny, kúpou voľný. Lokalita: Pezinok – Juh, je širšie centrum Pezinka, asi 5 minút peši do centra, v blízkosti LIDL, TESCO, škôlka, základná škola, plaváreň, športové areály, cca 5 minút peši na zastávku autobusov. Cena: 56.500,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový byt možnosť prerobiť na 4 izbový byt, Klemensova ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, 4 poschodie zo 6 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, bytový dom r. 1923 a v r. 1996 kompletná rekonštrukcia domu okrem obvodových stien, vlastné kúrenie - plynový kotol zn. Vaillant (cca 3ročný) + KRB v obývačke – VIĎ FOTOGALÉRIU! Tiché prostredie – orientovaný do 3 uzavretých dvorov. celková plocha: 112,20m2 (108,45 m2 byt + 3,75 m2 pivnica), byt je po čiastočnej rekonštrukcii r.1996 – stopy vo výške cca 3,20m, drevené dvojité okná so žalúziami, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) – podlahové kúrenie, zánovné obklady, dlažby, sanita, kuchyňa – kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umývačka riadu, práčka. Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – drevená podlaha. Orientácia : kuchyňa – JV, chodba – J, spálňa – Z, obývačka, izba - S. Na dome prebehla rekonštrukcia strechy, v blízkom období je plánovaná rekonštrukcia výťahu. Mesačné náklady: 180,-eur/ 2osoby + energie – mesačné náklady sú momentálne navýšené kvôli rekonštrukcii výťahu. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Eurovea, Mlynské Nivy, Tesco Kamenné Námestie, divadlo Malá scéna, SND, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Rezidenčné parkovanie pri dome. Cena: 199.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 7 izbový dom, Miloslavov, Veterná ulica, okres: Senec, pekný - dobre dispozične riešený, PO ROZSIAHLEJ KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII v roku 2015, TREBA VIDIEŤ !, IBA 17 km od BRATISLAVY – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, ZATEPLENÝ DOM, samostatne stojaci, dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, garáž (s jamou) pre 3 autá 62 m2, + možnosť parkovania aj vo dvore, alarm, krb, MOŽNOSŤ VYUŽITIA DVOJGENERAČNÉHO RODINNÉHO DOMU (predpríprava na dvojgeneračný urobená), v tichej uličke, v zástavbe rodinných domov, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. V prípade Dohody možnosť výmeny za byt v Bratislave, prípadne rodinný dom v okolí Bratislavy do 15 km. Výmera pozemku: 1.985 m2, zastavaná plocha: 179 m2, úžitková plocha: 550 m2, plocha obytnej časti: 320 m, celková zastavaná plocha: 516 m2 vrátane terasy 120 m2 a garáže. Inžinierske siete všetky : mestská voda, kanalizácia, vlastná studňa - vŕtaná - 26 m, elektrika 220 – 380 V, plyn, nové kúrenie - nový kotol zn. PROTHERM + zásobník na ohrev vody. Stavba: tehla a kváder s dostatočným zateplením, strecha sedlová - škridla, okolie domu upravené zámkovou dlažbou, terasa cca 120 m2 – zámková dlažba, vonkajšia brána a garážová brána na diaľkové ovládanie, vonkajšie osvetlenie senzorové. Záhrada - upravená a vysadená ovocnými stromkami miešanými cca 50 ks, marhule, broskyne, jablká, slivky, egreše, ríbezle atď .. Rodinný dom PREŠIEL ROZSIAHLOU – KOMPLETNOU REKONŠTRUKCIOU v roku 2015 na ktorú boli použité kvalitné materiály - fasáda, zateplenie, zateplená garáž pre 3 autá s jamou, vnútorný krb, možnosť vykurovania v izbách prieduchmi z krbu, bezpečnostné dvere, plastové okná s poistnými zámkami na klučkách proti otvoreniu, nové podlahy plávajúce a dlažby, nové interiérové dvere, nové sanity - obklady a dlažby, nové kuchynské linky, ALARM, príprava rozvodov na internet, nový okrasný betónový plot, zámková dlažba, atď - TREBA VIDIEŤ. Dispozičné riešenie rodinného domu: 1. Prízemie (1.NP) – vstupná chodba – podlaha dlažba, veľká priestranná jedáleň prepojená s kuchynskou časťou s výstupom na terasu do záhradnej časti, k dispozícii nová kuchynská linka do tvaru U s barovým pultom (plynový sporák, digestor, elektrická rúra, drez, samostatne stojaca chladnička s mrazničkou), pri kuchyni komora/špajza, veľká priestranná obývačka s krbom s výstupom na terasu do záhradnej časti, jedálenská časť s obývacou izbou prechodná, pekná - samostatná kuchyňa určená ako záhradná s výstupom na terasu, kúpeľňa (vaňa) s miestnosťou ako odkladacím priestorom/práčovňou, spoločná s WC - GEBERIT, bidet, rebríkový radiátor, 1 x menšia izba/hosťovská. zhrnutie: prízemie: vstupná chodba, 3 izby, 2x kuchyňa, špajza/komora, 1x kúpeľňa spoločná s WC + Geberit, krb, terasa 1. časť 1. poschodia (2.NP) – výstup cez schodište obložené drevom, chodba, veľká priestranná izba prepojená so spálňou, 1x decká izba alebo pracovňa, izby majú možnosť byť vykurované aj prieduchmi s krbu, 1x miestnosť s hotovou predprípravou rozvodov kuchynskej časti (možnosť využitia aj izby), 1x miestnosť s predprípravou rozvodov kúpeľne. zhrnutie: 1. časť 1. poschodia: 2x izba, 1 kúpelňa, 1x kuchyňa. 2. časť 1. poschodia (2.NP) – výstup cez schodište obložené dlažbou, medziposchodie: kúpeľňa (vaňa) spoločná s WC, 1. poschodie: 1x veľká priestranná decká izba, Podkrovie - 1x veľká priestranná spálňa, 1x kúpeľňa s rohovou vaňou + WC, 2x miestnosť pre šatník zhrnutie: medziposchodie a 2. časť 1. poschodia a podkrovia: 2x izba, 2x kúpelňa s WC, 2x miestnosť pre šatník. Podpivničenie (1.PP) - prístup do pivničných priestorov je z jednej časti z domu kde sa nachádza 1x miestnosť na kotolňu a 1x miestnosť, ktorá môže slúžiť ako fitko a druhý vstup je zo záhradnej časti, z vonku, kde sa nachádza 1 miestnosť. zhrnutie: podpivničenie - 3 miestnosti. Dobrá lokalita, nachádza sa tu občianska vybavenosť, obecný úrad, základná obchodná sieť, základná škola, materská škola, potraviny, pošta a pod. Super cena: 250.000,- EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Zabezpečíme Vám výkup bytu, nehnuteľností aj zadĺžených, PLATBA V HOTOVOSTI do 24 hodín - BRATISLAVA a okolie do 15 km. Potrebujete rýchlo predať byt, nehnuteľnosť? Potrebujete riešiť dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúciu, dražbu bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy? Dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave na predaj a prenájom v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, 0915 378 460. (AReality)
RK MER – Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM + samostatný obytný domček (garsónka 33m2), NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Možnosť okamžitého nasťahovania, plne zariadený – KÚPOU VOĽNÝ. MOŽNOSŤ KÚPY AJ SO ZARIADENÍM. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený s garážou (pre 1auto + 1x parkovacie státie pred garážou, v garáži elektrika a voda + úložný priestor) a so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, POZEMOK: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia, ZASTAVANÁ PLOCHA: 140m2 dom + 33m2 domček (garsónka), OBYTNÁ PLOCHA: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: PRÍZEMIE – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba POSCHODIE – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Pri dome sa nachádza nový kostol – nezvoní – tiché prostredie. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Kamila s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou... SUPER CENA: 299.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj 6 izbový RODINNÝ DOM + samostatný obytný domček (garsónka 33m2), NOVOSTAVBA rok 2007, Čerešňová ulica, Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, SUPER LOKALITA - tiché prostredie v slepej uličke, TREBA VIDIEŤ! (viď fotogalériu) – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Možnosť okamžitého nasťahovania, plne zariadený – KÚPOU VOĽNÝ. MOŽNOSŤ KÚPY AJ SO ZARIADENÍM. Jedná sa o: samostatne stojaci, dvojpodlažný, zateplený, nepodpivničený s garážou (pre 1auto + 1x parkovacie státie pred garážou, v garáži elektrika a voda + úložný priestor) a so samostatným obytným domčekom (samostatná bytová jednotka – garsónka) a udržiavanou záhradkou s jazierkom, STAVBA: TEHLA, sedlová strecha – škridla, POZEMOK: 614 m2, IS: mestská voda, vlastná studňa, elektrika – 220/380 V, kanalizácia, ZASTAVANÁ PLOCHA: 140m2 dom + 33m2 domček (garsónka), OBYTNÁ PLOCHA: 232,4 m2 (139,40 m2 prízemie + 93 m2 poschodie) + 33m2 garsónka – komplet nová, kúrenie drevom. Záhrada – závlahový systém, jazierko s rybami, krásna upravená záhrada so stromami a kvetmi, terasa so sedením, hojdačkou a grilom. Kúrenie – plynový kotol Junkers , nové rozvody elektriky, nové plastové okná so žalúziami + strešné drevené okná, plastové vchodové dvere, drevené interiérové dvere a zárubne, nové maľovky, stierky, nové plávajúce podlahy, dlažby, drevené schodisko. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: PRÍZEMIE – vstupná chodba, hosťovské WC, kuchyňa – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza, jedálenská časť, priestranná obývačka s krbom, spálňa – samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 1x izba POSCHODIE – 3x izba so samostatným vstupom z každej izby výstup na balkón, kúpeľňa spoločná s WC – vaňa + sprchovací kút. Možnosť využitia na trvalé, firemné alebo rekreačné účely, v peknom, tichom prostredí medzi rodinnými domami v slepej uličke. OKOLIE Chorvátsky Grob – Čierna Voda, predmestie Bratislavy. Ponúka pokojné bývanie rodinám, ktoré potrebujú rýchlu dostupnosť Bratislavy a preferujú bývanie v modernej lokalite v oblasti s rezidenčnou výstavbou a novostavbami a peknou prírodou. Pri dome sa nachádza nový kostol – nezvoní – tiché prostredie. Občianska vybavenosť - škôlka, škola, lekár, lekáreň, potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitnes, kaderníctvo, ihriská a ostatné služby, pár minút ďalej sa nachádza supermarket Tesco a obchodná pasáž. V priamom okolí sa nachádza hotelové zariadenie Kamila s golfovým klubom a konskou jazdiarňou Ideálna poloha dostupná cez Vajnory umožňuje rýchlu dostupnosť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou... SUPER CENA: 299.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Predaj – Garážové státie, Záhorácka ulica, Malacky – Centrum, v OV, v garážovom dome, vstup na diaľkové ovládanie, garážové státie sa nachádza v podzemnej garáži pri dome Záhorácka ul., výmera: 19,71 m2. SUPER LOKALITA, všetko na dosah. Cena: 9.000,- Eur, - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. o výmere 19,71 m2. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Zabezpečíme Vám výkup bytu, nehnuteľností aj zadĺžených, PLATBA V HOTOVOSTI do 24 hodín - BRATISLAVA a okolie do 15 km. Potrebujete rýchlo predať byt, nehnuteľnosť? Potrebujete riešiť dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúciu, dražbu bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy? Dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave na predaj a prenájom v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, 0915 378 460. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Zabezpečíme Vám výkup bytu, nehnuteľností aj zadĺžených, PLATBA V HOTOVOSTI do 24 hodín - BRATISLAVA a okolie do 15 km. Potrebujete rýchlo predať byt, nehnuteľnosť? Potrebujete riešiť dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúciu, dražbu bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy? Dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave na predaj a prenájom v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, 0915 378 460. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový, Obchodná ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, CETRUM, TEHLA, 1 poschodie z 1 poschodia (okná vo výške cca 5m), v OV, vlastné kúrenie - plynové gamatky + KRB v spálni, byt je v pôvodnom stave, stropy o výške cca 3,40m – VIĎ FOTOGALÉRIU - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Byt je možné upraviť podľa vlastných predstáv - do bytu sa vchádza samostatným vstupom cez schodište prislúchajúcemu tomuto bytu. Celková plocha bytu: 97,30 m2 (93,30 m2 byt + 4 m2 balkón), stropy vo výške cca 3,40m, pekné pôvodne historické interiérové drevené zárubne a drevené dvere, kúpeľňa (vaňa). Podlahy – kuchyňa, chodba , izby – drevená podlaha. Orientácia bytu : kuchyňa, izba s balkónom (severo - západ), spálňa a obývačka orientované do Obchodnej ul., (juho - východ). V spálni sa nachádza funkčný krb. Izby majú samostatné vstupy. Mesačné náklady: 143,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Tesco Kamenné Námestie, dostupnosť MHD. Parkovanie zabezpečené priamo v dome pod bránou na základe povolenia. Cena: 159.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, V PRÍPADE RÝCHLEHO JEDNANIA MOŽNOSŤ DOHODY. Kontakt: 0948 045 045, 0948 069 608, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
DVD Lúčnica 1948 - 2008 / 60 rokov krásy

Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.