Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 2.7.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1066USD   27.265CZK   0.71030GBP   314.85HUF   4.1927PLN   7.5975HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Bývanie

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

eTrend

Po veľkom úspechu High Line, parku na bývalej železničnej estakáde, by mohol v New Yorku vzniknúť aj podzemný park nazvaný The Lowline. Jeho iniciátori aktuálne zbierajú peniaze potrebné na rozvoj projektu cez crowdfundingovú kampaň. (eTrend)
Dubaj plánuje ako prvý na svete postaviť malú kancelársku budovu s použitím 3D tlačiarne. Nová technológia by mala znížiť náklady a ušetriť čas, píše agentúra Reuters. (eTrend)
Obytný projekt Zipava na okraji Stupavy neďaleko slovenskej metropoly už spoločnosť Strabag Developent dokončuje. V súčasnosti prebieha kolaudácia tretej fázy, v lokalite tak pribudne ďalších 60 bytov. (eTrend)
Financovanie bývania: Súdne rozhodnutie o vysporiadaní BSM nemá vplyv na zmluvu o stavebnom sporení (eTrend)
Úrad geodézie, kartografie a katastra SR spustil nový mapový portál, ktorý sprístupňuje informácie z katastra nehnuteľností. Umožňuje zistiť, komu patrí ten-ktorý pozemok, vrátane podielov viacerých vlastníkov, aká je jeho výmera, účel, prípadne kto sú jeho správcovia a nájomcovia. (eTrend)
Členovia mestskej rady v Paríži hlasovali v utorok v prospech plánov na postavenie obrej trojuholníkovej výškovej budovy Tour Triangle, ktorá bude prvým moderným mrakodrapom vo francúzskej metropole za vyše 40 rokov. Žiadaný projekt vyvolal veľké súperenie medzi firmami, informuje tlačová agentúra Reuters. (eTrend)
Protesty proti ružinovskému projektu Residence Tower pokračujú. Pôvodne plánovaný najvyšší obytný vežiak na Slovensku mal vyrásť v lokalite, kde dnes stojí niekoľko etáp obytného komplexu Jégého alej. Napriek petícii obyvateľov investor tvrdí, že chce stavať. (eTrend)
Mesto Levice získalo na druhý pokus dotáciu na nákup 58 nájomných bytov v novom obytnom komplexe Atóm. Projekt súkromnej spoločnosti Delta Rent je rekonštrukciou bývalého hotela v centre Levíc. Dokončená bola už vlani. (eTrend)
Namiesto bývalého kúpaliska Sĺňava v obci Banka hneď vedľa Piešťan má vyrásť rozsiahly kúpeľný a rekreačný rezort. Developerská spoločnosť Immocap prezentovala svoje zámery pred verejnosťou. V porovnaní so staršími plánmi sa vizualizácie úplne zmenili, z obrázkov zmizli aj výškové budovy. (eTrend)
Druhé najväčšie, donedávna najväčšie golfové ihrisko na Slovensku Black Stork vo Veľkej Lomnici mení majiteľov. Košickí veľkopodnikatelia Ladislav Krajňák a Juraj Kamarás z neho nedávno vycúvali. Svoje podiely predali doterajším spoločníkom, rodinnej firme Hruškovcov, ktorá areál manažuje (eTrend)
Vlastním dom a pozemok vo výlučnom vlastníctve, ktorý som nadobudla pred tromi rokmi darovacou zmluvou. V čase darovania bol dom veľmi starý a bolo nutné ho zrekonštruovať. Chcem predať podiel z týchto nehnuteľností blízkej osobe. Nemám žiadny znalecký odhad nehnuteľnosti v čase darovania. Príjem z predaja by podliehal dani, lebo ho vlastním menej ako päť rokov. Ak predám tento podiel na nehnuteľnosti za nižšiu sumu ako bola hodnota v čase, keď som ju nadobudla, musím aj tak priznávať tento predaj do daňového priznania do marca 2016, aj keď základ dane nebude kladný? Ako zistím obstarávaciu hodnotu nehnuteľnosti? (eTrend)
Po roku od vyhlásenia architektonickej súťaže na podobu nového Guggenheimovho múzea v Helsinkách je známy víťaz. Štúdio Moreau Kusunoki Architectes z Paríža uspelo medzi šiestimi finalistami vybranými vlani v decembri. Celkovo do súťaže prišlo 1 715 návrhov zo 77 krajín, vrátane Slovenska. Ide o rekord v počte príspevkov v medzinárodných súťažiach na svete. (eTrend)
Developerská skupina HB Reavis chystá veľkú výstavbu v hlavnom meste Maďarska. Na trojhektárovom pozemku, ktorý získala vlani, chce postaviť kancelársku budovu s veľkosťou najväčšieho slovenského administratívneho komplexu Apollo. (eTrend)
Keď majitelia výstaviska Incheba vlani v lete predstavili myšlienku súkromného internátu pre študentov bratislavských univerzít, šlo o prvý realizovaný zámer týchto rozmerov v hlavnom meste. Po roku a dvoch semestroch hodnotia prestavbu časti Hotela Incheba na internát pozitívne. (eTrend)
Niektorí panelákom hovorili „králikárne“ pre ich vzhľad a šedivú uniformitu, ktorá často značne menila ráz celých miest. Iní si ich ale pochvaľovali ako lacné a vo svojej dobe moderné bývanie. (eTrend)
(eTrend)
Na hlavnej ceste cez okresné mesto Pezinok v tesnej blízkosti centra pribudla sedempodlažná novostavba s bytmi, obchodmi i kanceláriami. Projekt pomenovaný Panorama Centrum Pezinok dokončili, kolaudačné rozhodnutie je otázkou najbližších dní. Investorom je miestna spoločnosť Vista Real. (eTrend)
Dlho pripravovaný bytový dom na Ružinovskej ulici známy ako Ružinovská 2010 sa tento mesiac začal stavať. Pod novým názvom CityHouse prinesie celkovo 91 bytov a apartmánov väčších výmer a 156 parkovacích miest. Ceny s daňou sa pohybujú okolo 1 800 až 1 900 eur za štvorcový meter. (eTrend)
Rozkopaná Štúrova ulica v Bratislave by mohla byť na jeseň sprejazdnená. V lete je ešte pripravená rekonštrukcia električkovej trate na Jesenského ulici, ktorá by mala potrvať približne tri mesiace. (eTrend)
Developerská spoločnosť HB Reavis získala do nového administratívneho komplexu Twin City, ktorý stavia na okraji Starého Mesta, ďalšieho významného nájomcu. Poradenská spoločnosť PwC Slovensko si prenajala takmer 4 500 štvorcových metrov v budove Twin City A. (eTrend)

Pravda

Vlastné obydlie si môže zo svojich prostriedkov dovoliť čoraz viac Slovákov. Dostupnosti bývania nahrávajú lacnejšie hypoték, aj rastúci zárobok. (Pravda)
Na trhu rezidenčných novostavieb v Bratislave v období od októbra 2014 do apríla tohto roka pribudlo takmer 1 500 bytov v 19 projektoch. (Pravda)
Kto zvažuje kúpu bytu, mal by spozornieť. Začali totiž výrazne dražieť byty. V hlavnom meste stúpli v niektorých lokalitách o 10 percent. (Pravda)
V prvom kvartáli tohto roka sa v Bratislave predalo 814 bytov, pričom rekordmanom bola Bratislava II. (Pravda)
Nájomné bývanie je slabinou Slovenska. Ak by sa rozbehlo, výrazne by to pomohlo najmä mladým ľuďom. Tí sú často odkázaní na hypotéky. (Pravda)
Nákupné centrum Avion Shopping Park v Bratislave zmodernizuje interiér za päť miliónov eur. (Pravda)
Viac ako tretina (37,8 percenta) nových bytov, ktoré vlani v Prahe predali developeri, bola 2+kk. Ľudia ich kúpili spolu 2249. (Pravda)
Český miliardár Radovan Vítek kúpil od bubeníka niekdajšej slávnej britskej skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglicku. (Pravda)
Priemerná cena nehnuteľností na bývanie sa na Slovensku v štvrtom kvartáli minulého roka zvýšila o tri eurá na 1 218 eur za meter štvorcový. (Pravda)
Slovenské nehnuteľnosti na bývanie sú v prepočte podľa analýzy Poštovej banky približne o pätinu lacnejšie ako pred krízou. (Pravda)
Ceny obytných nehnuteľností v treťom kvartáli minulého roka medziročne posilnili o 2,3 %, na Slovensku to bolo o 1,2 %. (Pravda)
Na bratislavský trh rezidenčných nehnuteľností pribudlo v poslednom kvartáli minulého roka 900 nových bytov. (Pravda)
Nové vedenie Prahy bude naďalej pokračovať v začatej privatizácii takmer 4000 bytov. (Pravda)
Na Slovensku nie sú definované štandardy, ktoré by mal každý pri obchode s realitami dodržiavať. Realitky to chcú zmeniť. (Pravda)
V treťom štvrťroku 2014 sa začalo stavať 4 006 bytov, čo je medziročne o 8,3 % viac. (Pravda)
Vedenie Paríža sporí, či sa má alebo nemá vo francúzskej metropole vybudovať obrí mrakodrap Tour Triangle s výškou 180 metrov. (Pravda)
Ruskí investori a skupina FID Group kúpili nákupné a kancelárske centrum Slovanský dům v ulici Na Příkopě v centre Prahy. (Pravda)
Nové nákupné centrum Bory Mall v Bratislave, ktoré za 150 miliónov eur postavila Penta, otvorilo svoje brány zákazníkom. (Pravda)
Moskovskí kriminalisti zaznamenali podľa tlače nový trik podvodníkov, ktorí lákajú penzistov na lacné domy na Kryme. (Pravda)
Na Slovensku ceny obytných nehnuteľností v druhom štvrťroku stúpli aj oproti predošlému kvartálu, aj medziročne. (Pravda)

iDNES.cz

V Sydney ve čtvrti Paddington vyrostl dům, který navenek nepůsobí nijak mimořádně. Mladá rodina, které dům patří, pozornost okolí nevyhledává. Svůj soukromý život schovala na malý dvorek.
(iDNES.cz)
Ze stovky dřevěných lamel vytvořil designér Sebastian Errázuriz skříňku Wave. Pokud ji chcete otevřít, vznikne efekt „dřevěného vlnobití“. Ovšem pěkně hlučného.
(iDNES.cz)
Paříž bude mít novou dominantu. Eiffelovu a Montparnasskou věž doplní třetí velikán, mrakodrap o výšce 180 metrů, který má být ve tvaru pyramidy a získal proto název Tour Triangle (Trojúhelníková věž). Po téměř dvouleté bitvě projekt ve středu schválila pařížská radnice se souhlasem všech městských obvodů.
(iDNES.cz)
V domku ve zlínské části Letná, v němž se nacházela expozice o baťovském bydlení, nově zájemci najdou infocentrum o meziválečné architektuře.
(iDNES.cz)
Někteří jim kvůli vzhledu a šedivé uniformitě, která často značně měnila ráz celých měst, říkali „králíkárny“. Jiní si je pochvalovali jako levné a ve své době moderní bydlení. Domy z prefabrikovaných panelů zažily největší rozmach v 70. a 80. letech minulého století v zemích východního bloku.
(iDNES.cz)
Přišli, viděli, a dotáhli vše do konce. I tak lze krátce popsat rekonstrukci bytu ve starém domě na Malé Straně. Trvala sice rok a půl, ale majitelé mohou být spokojeni.
(iDNES.cz)
Byt v novostavbě v Dejvicích si pro svou rodinu vyhlédl mladý právník. Prostor byl ovšem stísněný a krkolomný, oslovil proto architekty, kteří z podlouhlé nudle udělali přednost. Celou dispozici podélně rozdělili nábytkovou stěnou.
(iDNES.cz)
Majitel koupil malý dům se zahradou v dezolátním stavu, byť stojí v jedné z nejelegantnějších pařížských čtvrtí. Neobydlená stavba chátrala již řadu desetiletí, zbourat ji chtěl už v roce 1860 baron Haussmann v rámci přestavby Paříže. Nový majitel ji však proměnil ve skvělé minimalistické bydlení.
(iDNES.cz)
Martin Fenin se narodil v Chebu, ačkoliv s ním vlastně neměl nic společného. Jak říká: „Důvodem bylo jen to, že babička pracovala jako ředitelka tamní nemocnice a chtěla mít vše pod kontrolou.“ Tuto vlastnost po ní Martin zdědil, protože rekonstrukci svého pražského bytu věnoval nadstandardní péči.
(iDNES.cz)
Ve Francii se vyrábí největší loď na světě. Obrovské plavidlo Harmony of the Seas se staví v loděnici STX France v přístavním městě Saint-Nazaire. Na vodu byla loď spuštěna v červnu. Plula do dva kilometry vzdáleného doku, kde bude dokončena v únoru 2016.
(iDNES.cz)
Povinnost zajistit zpracování energetických průkazů (PENB) při prodeji a pronájmu nemovitostí platí od roku 2013, přesto stále existuje řada majitelů, kteří tuto povinnost podceňují. Hrozí jim pokuta 100 tisíc od Státní energetické inspekce. Kontroly vystavených PENB od 1. 7. 2015 ještě zpřísní.
(iDNES.cz)
Mladá rodina a malý byt. Babička a velký byt. Výsledek? Rozumná výměna, kdy si rodina vzájemně pomůže. Jenže jak vyřešit bydlení mladého páru s dvěma dětmi v interiéru, kde se „zastavil čas“? V tomto případě je rada architekta opravdu na místě.
(iDNES.cz)
Prázdný dům představuje pro svou lokalitu problém, přitahuje negativní sociální jevy a snižuje hodnotu okolních nemovitostí. Opuštěná obydlí jsou zároveň nemorální, protože spousta lidí spí pod širým nebem či na ubytovnách za vysoké poplatky, píše na webu Prázdné Domy jeho zakladatel Petr Zeman.
(iDNES.cz)
Při výběru střešní krytiny se musí brát v úvahu jak nosná střešní konstrukce (krov nebo strop, který přenáší zatížení), tak i tvar a sklon střechy a její předpokládané zatížení (sněhem, deštěm, poryvy větru). Statický posudek krovu musí vypracovat odborník.
(iDNES.cz)
Architekt Petr Šindelář navrhuje netradičně minimalistické dřevěné zahradní altány a sauny pod značkou Kijukiju. Postavíte je za dva dny. Stojí na zemních vrutech, není třeba kopat ani betonovat.
(iDNES.cz)
Nemožné na počkání, zázraky se dějí. Tak nějak shrnul mladý pár příběh rekonstrukce své koupelny. Zbývalo jim totiž minimum času, aby se vše stihlo ještě před narozením potomka. Naštěstí manželé oslovili studio, které jim vyšlo vstříc.
(iDNES.cz)
Starší manželé si koupili lesní parcelu na okraji litevského městečka Kulautuva. Dům zasazený do krásné přírody si objednali u kanceláře Studija Archispektras.
(iDNES.cz)
I dobrý dům může být ještě lepší. Často pomůže změna dispozice, což je i případ tohoto domu. Jeho přízemí bylo zcela zbytečně zaplněno větším množstvím malých pokojů. Úprava celému domu výrazně prospěla.
(iDNES.cz)
Ačkoliv je v provozu už půl století a konkuruje mu řada modernějších aquaparků, nemá plavecký stadion v Praze-Podolí o návštěvníky nouzi. Denně projde turnikety dva a půl tisíce lidí, kteří mají kromě krytého a venkovního padesátimetrového bazénu k dispozici saunu, fitness centrum či tobogán.
(iDNES.cz)
Prvotním záměrem stavebníka byl dům, který bude vzbuzovat otázku, zda jde o pečlivou rekonstrukci prvorepublikové funkcionalistické vily, nebo o novostavbu. Záměr se zdařil dokonale.
(iDNES.cz)

AReality

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - Bratislava-Ružinov-Prievoz. Celková plocha pozemku má výmeru 327m2.Pozemok sa nachádza v intraviláne,v tichšej časti Prievozu. Pozemok je rovinatý,oplotený.Prístup z asfaltovej komunikácie. Inžinierske siete: elektrina,vodovod,kanalizácia,plyn - všetko na pozemku. Pôvodný RD zbúraný.Je vybudovaná nová základová doska,ktorá je z časti podpivničená(9m2). Na rekonštrukciu a prístavbu je vydané platné stavebné povolenie.Zastavaná plocha nového RD bude mať výmeru 110 m2.Parkovanie vo dvore. Predáva sa aj so stavebným materiálom(tehly na hrubú stavbu) nachádzajúcim sa na pozemku.Dokončenie stavby uskutoční nový vlastník. Pozemok bez tiarch,kúpou ihneď voľný. Cena 193 000 €- vrátane provízie RK, právneho servisu a správnych poplatkov na katastri. Kontakt: Ing.Peter Horňák - člen REALITNEJ ÚNIE , autorizovaný geodet mobil : 0948 042 321 mail : hornak@loftreal.sk web : www.loftreal.sk, www.geowork.sk (AReality)
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci PRIEVALY,okr.Senica,cca 70km od BA. Pozemok sa nachádza v nádhernom a tichom prostredí v blízkosti lesa Malých Karpát.Vhodný je na výstavbu rodinného domu,rekreačnej chaty,ako investícia. Plocha: pozemku 1835m2. Mierne svahovitý pozemok ,na ktorý je prístup z asfaltovej cesty. V blízkosti pozemku sa nachádzajú prípojky k vodovodu, elektrine, plynu, kanalizácii. Občianska vybavenosť: v obci je škola,škôlka,obchod,kostol. Vyhľadávané sú pivné kúpele-Šándorfský pivovar.Okolitá príroda Malých Karpát ponúka široké možnosti na turistiku. K pozemku je vypracovaný polohopisný a výškopisný plán(prevýšenie v rámci pozemku od 2m do 3m). Cena 38 600 €,vrátane provízie RK, právneho servisu a poplatkov na katastri. Kontakt: Ing.Peter Horňák Mobil : 0948 042 321 mail : hornak@loftreal.sk web : www.loftreal.sk (AReality)
POPIS DOMU: Ponúkame na predaj rodinný dom, Bratislava I, Staré Mesto, Poľná ulica. Dom má zastavanú plochu 126 m2. Pozostáva z dvoch podlaží plus podkrovie a pivnice. Momentálne je rozdelený na 2 samostatné bytové jednotky - prízemie má samostatný vchod zo spoločného dvoru, 2 izby, kuchyňu, 2 komory, WC a kúpeľňu. Na poschodí je izba prepojená s kuchyňou, krb, samostatná izba, kúpeľňa s WC. Z obývacej izby je veľký balkón do dvora. Podkrovie je upravené na pracovňu a spálňu so sprchovým kútom. Na dvore je podzemná pivnica o rozlohe cca 7 m2. STAV DOMU: Dom bol priebežne rekonštruovaný, fasáda a strecha pred 12 rokmi, plastové okná, v podkroví strešné drevené okná, veľmi dobrý udržiavaný stav domu. Pôdorys v RK, pošleme na vyžiadanie. LOKALITA: Výborná lokalita v centre mesta, v tichej slepej ulici, pri Ondrejskom cintoríne a Medickej záhrade poskytuje komfortné bývanie, ktoré sa dá prípadne spojiť podnikaním. Parkovanie na rezidenčných miestach pred domom a v celom meste. (AReality)
RK MER - Predaj dvojgarsónka, Závodná ulica, Bratislava II – Podunajské Biskupice, prízemie z 10 poschodí, v OV, PANEL, ZATEPLENÝ DOM, dom r. 1975 a v r. 2012 bytový dom prebehol kompletnou rekonštrukciou a kolaudáciou, výťah, celková plocha: 35,62 m2 (34,05 m2 byt + 1,57m2 pivnica), byt je novo zrekonštruovaný – plastové okná so žalúziami a nepriehľadnými zrkadlovými fóliami, nové interiérové dvere, nové plávajúce podlahy v izbách, nové maľovky, stierky, murované jadro, kúpeľňa (sprchový kút) – nové obklady, dlažby, sanita, WC – samostatné s umývadlom, kuchyňa – nová kuchynská linka so vstavanými elektrospotrebičmi – elektrická sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, vstupná chodba – nová dlažba. Mesačné náklady cca 96,-eur/ 2osoby + energie. Orientácia bytu: Západ. Zariadenie dohodou. Byt je situovaný v príjemnom prostredí, kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlka, detské ihriská, lekárne, banky, Lidl, Kaufland, dobrá dostupnosť cca len 8 minút do centra. Bezproblémové parkovanie pri dome. Slušný čistý vchod uzamykateľný na čip. Cena: 62.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
POPIS DOMU: Ponúkame na predaj exkluzívnu modernú rodinnú vilu z nadštandardných materiálov, Čremchová ulica, Bratislava III. Nové Mesto, časť Koliba. Dom pozostáva z prízemia, 2 nadzemných podlaží a priestrannej garáže pre jedno vozidlo. Garáž je prepojená s domom. Pri vstupe do domu sa taktiež nachádza kotolňa s práčovňou,šatník a WC Na prízemí sa nachádza samostatný byt s kúpeľňou o výmere 58 m2, ktorý sa dá využiť na viacgeneračné bývanie. Na 1. nadzemnom podlaží je priestranná obývacia izba izba s kuchyňou a jedálňou. V obývacia izba je presklenená francúzskymi oknami a dverami z ktorých je krásny panoramatický výhľad na mesto. Vedie z nej prístup na krásne presvetlenú veľkú terasu. Na 2. nadzemnom podlaží sú 4 izby - rodičovská spálňa, kúpelňa /sprchový kút a vaňa/, pracovňa, 2 detské izby, a ďalšia kúpelňa. Zo všetkých izieb je výstup na ďalšiu veľkú terasu s krásnym výhľadom na Bratislavu. STAV DOMU: Novostavba je dokončená v štádiu holodom, treba dokončiť už len vnútro domu - podlahy, sanitu, kuchynskú linku. Okná sú vysoko kvalitné drevené, zvonka hliníkové. Všetky okná majú vonkajšie žalúzie a nad schodiskom sa nachádzajú panoramatické svetlíky. Dom sa nachádza na peknom svetlom svahovitom pozemku. LOKALITA: Vila sa nachádza v exkluzívnej lokalite na Bratislavskej Kolibe s výnimočným výhľadom na mesto, je tu blízkosť prírody a pritom výborná dostupnosť do centra mesta. (AReality)
Predaj 5 izbový rodinný dom, Malacky – Padzelek, Lipová ulica, nová štvrť rodinných domov. Nádherný rodinný dom typu BUNGALOV vo francúzskom štýle je 6 ročná - NOVOSTAVBA, postavený z tehly + zateplenie 10 cm. Strecha je sedlová so škridlou BRAMAK. Dom je prízemný s obytným podkrovím bez pivnice. Pozemok má výmeru 800 m2, z toho zastavaná plocha je 322 m2, úžitková plocha domu je 200 m2 + podkrovie 100 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Za domom je garáž pre 2 autá s automatickým ovládaním. Vedľa garáže je prístavba – letná kuchyňa, kde je krb, gril, samostatná kuchynka s umývačkou riadu, samostatným WC, posedenie pre väčšie množstvo ľudí. Vedľa letnej kuchyne je miestnosť s prípravou na saunu. Na pozemku je jacuzzi, bazén, trampolína a preliezačky pre deti. Pri dome sú 2 vonkajšie parkovacie státia. Rodinný dom má : vstupnú predsieň , hosťovskú izbu s vlastnou kúpelňou kde je sprchovací kút a umývadlo, samostatné hosťovské WC . Z predsiene ide chodba, kde je pracovňa, detská izba, spálňa s vlastnou kúpelňou, kde je vaňa, 2x umývadlo, sprchovací kút, WC, bidet. Spálňa má aj vlastný šatník. Zo vstupnej predsiene priamo prichádzate do veľkého otvoreného priestoru , kde je obývačka s krbovými kachlami, kuchyňa a jedálenský stôl. Je to veľmi pekne a vkusne zariadené vo francúzskom štýle. Veľkosť priestoru vyzdvihuje aj galéria a vysoký strop. Z kuchyne je vstup na terasu. Z každej izby sa dá priamo dostať na pozemok. Z galérie sa dostanete do obytného podkrovia. V celom dome je dlažba, a v hosťovskej a detskej izbe je na dlažbu položená plávajúca podlaha. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom BUDERUS. Dom má aj ALARM, KLIMATIZÁCIU, predprípravu na kamerový systém, OPTICKÝ KÁBEL. Dom je zariadený vo francúzskom štýle s luxusnými materiálmi a zariadením. Pozemok má parkovú úpravu s trávou, jazierkom a záhradnými stromami a so zavlažovacím systémom. Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti Malaciek – Padzelek,, kde je výstavba nových rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra , alebo na príjazdové komunikácie. Neďaleko sa nachádza sieť obchodov a nákupné centrum. Cena: 419.000,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária, ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v BRATISLAVE, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a zabezpečíme bývanie. Súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 1 izbový byt, Bystrická ulica, Pezinok - JUH- centrum, v OV, 28,78m2 + balkón 4m2, bez pivnice. Byt sa nachádza na 2 poschodí zo 4 poschodí bez výťahu. Dom je panelový, zateplený pred asi 10 rokmi. Vstupná brána je nová, veľmi slušný, čistý vchod. V byte boli robené čiastočné úpravy: plávajúce podlahy v izbe, v kuchyni a v chodbe. Novšia kuchynská linka na mieru, v chodbe šatníková skriňa na mieru. Ostatné je v slušnom pôvodnom stave. Pôvodné umakartové jadro, pôvodné okná. Orientácia bytu je na JUH, slnečná strana. Mesačné náklady na bývanie pre 3 osoby je 130,- eur. Lokalita: Pezinok – Juh, je širšie centrum Pezinka, asi 7 minút peši do centra, v blízkosti LIDL, TESCO, škôlka, základná škola, plaváreň, športové areály, cca 5 minút peši na zastávku autobusov. Cena: 52.900,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Ponuka na predaj 2,5 izbový byt pôvodne 2izbový byt, predaj z rodinných dôvodov, veľkometrážny s predzáhradkou, Na Revíne, Bratislava III – NOVÉ MESTO, časť Kramáre, NOVOSTAVBA - stavba rok: 2006 - kolaudácia: 2014, SUPER TICHÁ LOKALITA, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE - TREBA VIDIEŤ .... , EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, byt je situovaný do jednej strany, prízemie zo 7 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, zateplený dom, užitková plocha: 106,40m2 (104 m2 byt + 2,40 m2 pivnica) + 36m2 vlastná uzavretá predzáhradka so závlahovým systémom a altánkom - VIĎ FOTOGALÉRIU! byt je veľmi vkusne dispozične upravený – podlahové kúrenie v celom byte, plastové okná s vonkajšími roletami na elektrický pohon, bezpečnostné dvere, byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky (z obývačky vstup na predzáhradku) s kuchyňou a jedálenskou časťou –kuchyňa – kuchynská linka do tvaru U so zabudovanými spotrebičmi – elektrická sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička – novédvierka ku kuchynskej linke k dispozícii, dve priestranné izby so samostatným vstupom, oproti spálni sanachádza šatník, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, 2x umývadlo, rebrinový radiátor) vkusné obklady, dlažby, sanita, samostatné WC s bidetom.Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – plávajúca podlaha. Mesačné náklady: 120,-eur/ 1osoba + energie. Výhodou je samostatná uzamykateľná chodba len pre 2 byty. Dom sa nachádza v príjemnom veľmi tichom prostredí, z predzáhradky výhľad na les, super tichá lokalita. V okolí kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlka, banky, Terno. Len 3 min do CENTRA, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Parkovanie pri dome. Cena: 159.990,- Eur - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE, TREBA VIDIEŤ, predaj bytu z rodinných dôvodov, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Predaj priestranný 3 izbový byt možnosť prerobiť na 4 izbový byt, Klemensova ulica, Bratislava I – STARÉ MESTO, 4 poschodie zo 6 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, bytový dom r. 1923 a v r. 1996 kompletná rekonštrukcia domu okrem obvodových stien, vlastné kúrenie - plynový kotol zn. Vaillant (cca 3ročný) + KRB v obývačke – VIĎ FOTOGALÉRIU! celková plocha: 112,20m2 (108,45 m2 byt + 3,75 m2 pivnica), byt je po čiastočnej rekonštrukcii r.1996 – stopy vo výške cca 3,20m, drevené dvojité okná so žalúziami, kúpeľňa (vaňa + sprchovací kút) – podlahové kúrenie, zánovné obklady, dlažby, sanita, kuchyňa – kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou, digestor, umývačka riadu, práčka. Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – drevená podlaha. Orientácia : kuchyňa – JV, chodba – J, spálňa – Z, obývačka, izba - S. Na dome prebieha rekonštrukcia strechy, v blízkom období je plánovaná rekonštrukcia výťahu. Mesačné náklady: 110,-eur/ 2osoby + energie. V okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti školy, škôlka, banky, nákupné centrum Eurovea, Mlynské Nivy, Tesco Kamenné Námestie, divadlo Malá scéna, SND, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Rezidenčné parkovanie pri dome. Cena: 209.990,- Eur, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade vážneho záujmu možná dohoda o cene. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, ulica 1.Mája, Pezinok- centrum, v OV, 55,77m2, (byt 55,77m2 vrátane dvoch pivníc 4 m2)+balkón cca 2 m2, pivnica ,komora pri byte. Byt sa nachádza na 7 nadzemnom podlaží / 7 poschodí ,výťah, tehlový dom cca 45 ročný - zateplený v roku 2005 + zateplená strecha – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011 . Plastové okná so žalúziami . Kompletne nová elektroinštalácia s novou poistnou skrinkou, nová vodoinštalácia, v celom byte je plávajúca podlaha s vysokým leskom , nové stierky a maľovka. Kúpelňa bola dispozične zmenená a je spolu s WC.V kúpelni je nová dlažba a obklady, vaňa, umývadlo zabudované v skrinke, prívod a priestor na pračku, WC závesné + vlastný prietokový ohrievač na teplú vodu. V chodbe je rolldor na mieru. Bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere. Nová kuchynská linka do tvaru L so spotrebičmi / digestor, el. rúra, plynová varná doska, umývačka riadu, mikrovlná rúra/. Vedľa bytu je komora . Obývačka je prechodná do spálne. V spálni je rolldor na mieru. Z obývačky je vstup na balkón s nádherným výhľadom na Karpaty. Orientácia bytu je JZ. Nájomné je 75,- eur / mes 1 osoba. Byt je kúpou voľný. Tichá lokalita pri centre mesta, v blízkosti škôlka, školy, potraviny . K autobusovej zastávke je cca 5 min. peši s dobrým napojením do centra mesta a železničnú a autobusovú stanicu. Lokalita má veľmi dobrú občiansku vybavenosť. Cena: 79.900,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Odkúpime Vašu nehnuteľnosť ... Máte finančné problémy? Dlžoby (exekúcie, nedoplatky na nájomnom, dražbu, bankové a nebankové subjekty, iné dlžoby) a ťarchy viaznúce na vašom byte alebo inej nehnuteľnosti ? Potrebujete to riešiť predajom nehnuteľnosti a neviete ako na to? V prípade DOHODY, odkúpime Vašu nehnuteľnosť do 48 hodín v Bratislave a okolí do 20 km - platba za HOTOVOSŤ, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám náhradné bývanie. ODKÚPIME AKÚKOĽVEK AJ ZADĹŽENÚ NEHNUTEĽNOSŤ V BRATISLAVE A OKOLÍ DO 20 km. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Zaručujeme Vám: • maximálnu obojstrannú spokojnosť • serióznosť a diskrétnosť V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
RK MER – Predaj 3 izbový rodinný dom, Svätoplukova ulica, Chorvátsky Grob, okres Senec – len 10 km od Bratislavy, v OV, EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VID FOTOGALERIU. Jedna sa o jednopodlažný, samostatne stojaci, čiastočne podpivničnený, RD s letnou kuchyňou, Pozemok : 459m2, celková podlahová plocha: 153,19m2 (zastavaná plocha 136,3 m2 + 16,89 m2 pivnica), STAVBA: TEHLA, Sedlová strecha – škridla, IS: mestská voda, studňa, kanalizácia, elektrika 220/380V, Kúrenie (liatinové radiátory) – elektricky aj plynový kotol, pôvodný stav – kuchyňa – zachovala kuchynská linka, plynový šporák kombinovaný s el.rúrou, kúpeľňa – vaňa, povodne obklady, dlažby, WC – samostatne, Obývačka, chodba - nová plávajúca podlaha, 2x izba a 2x kuchyňa – PVC. Super lokalita len 10 minút od Bratislavy, okolie disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – TESCO, Lekár , Lekáreň, Reštaurácie, Škola, Škôlka. Ticha lokalita, v okolí dostatok zelene. Cena: 105.000,- Eur, MOŽNÁ DOHODA možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER – Ponuka na predaj 2,5 izbový byt pôvodne 2izbový byt, predaj z rodinných dôvodov, veľkometrážny s predzáhradkou, Na Revíne, Bratislava III – NOVÉ MESTO, časť Kramáre, NOVOSTAVBA - stavba rok: 2006 - kolaudácia: 2014, SUPER TICHÁ LOKALITA, VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE - TREBA VIDIEŤ .... , EXKLUZÍVNE IBA U NÁS, byt je situovaný do jednej strany, prízemie zo 7 poschodí, VÝŤAH, v OV, TEHLA, zateplený dom, užitková plocha: 106,40m2 (104 m2 byt + 2,40 m2 pivnica) + 36m2 vlastná uzavretá predzáhradka so závlahovým systémom a altánkom - VIĎ FOTOGALÉRIU! byt je veľmi vkusne dispozične upravený – podlahové kúrenie v celom byte, plastové okná s vonkajšími roletami na elektrický pohon, bezpečnostné dvere, byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky (z obývačky vstup na predzáhradku) s kuchyňou a jedálenskou časťou –kuchyňa – kuchynská linka do tvaru U so zabudovanými spotrebičmi – elektrická sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička – novédvierka ku kuchynskej linke k dispozícii, dve priestranné izby so samostatným vstupom, oproti spálni sanachádza šatník, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, 2x umývadlo, rebrinový radiátor) vkusné obklady, dlažby, sanita, samostatné WC s bidetom.Podlahy – kuchyňa, chodba – dlažba, izby – plávajúca podlaha. Mesačné náklady: 120,-eur/ 1osoba + energie. Výhodou je samostatná uzamykateľná chodba len pre 2 byty. Dom sa nachádza v príjemnom veľmi tichom prostredí, z predzáhradky výhľad na les, super tichá lokalita. V okolí kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlka, banky, Terno. Len 3 min do CENTRA, dobrá dostupnosť MHD. Slušný čistý vchod. Parkovanie pri dome. Cena: 159.990,- Eur - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - VOĽNÝ - OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE, TREBA VIDIEŤ, predaj bytu z rodinných dôvodov, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Kontakt: 0915 378 460, 0948 045 045, 0903 215 200, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku na www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
RK MER - Predaj 2 izbový byt, Šachorová ulica, Bratislava III-Vajnory. Novostavba z roku 2007, TEHLA + ZATEPLENIE, OV, byt má rozlohu 60m2, (byt 56m2 + pivnica 1,9m2 + balkón 2,5 m2./ Byt sa nachádza na 2 poschodí z 2 poschodí, bez výťahu, strecha domu je sedlová. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, samostatná spálňa, kuchyňa prepojená s obývačkou, balkón zo spálne, veľká vstupná hala, samostatné WC. V byte sú plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere ,, SHERLOCK“, nové interiérové dvere, do spálne sú posuvné drevené dvere. Podlahy: v chodbe a v kuchyni je dlažba, v izbách je plávajúca podlaha. Kúpelňa je s vaňou, umývadlom a pračkou a s nadštandartným obkladom a dlažbou. WC – závesný systém geberit. Kuchyňa je prepojená s obývačkou, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi / digestor, plynová varná doska, el. rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou/. Súčasťou kuchynskej linky je aj barový pult so stoličkami. V obývačke je jedna stena obložená kameňom, ktorá zútulňuje celý priestor. Je tu aj klimatizácia. V spálni a vo vstupnej hale je ROLLDOR. Orientácia bytu : JZ. Nájomné: 86,- eur/mes/1osoba. Byt je prázdny, kúpou voľný. V suteréne domu sa nachádzajú parkovacie státia, ktoré sa dajú prenajať. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dobrou infraštruktúrou, neďaleko škôlky, školy, obchodné zariadenia, pošta, lekár, banky. V blízkosti je možnosť relaxovať pri jazere, v lete možnosť kúpania. Neďaleko domu je zastávka MHD. Cena: 107.000,- EUR, možnosť kúpy bytu aj na hypotekárny úver – EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0903 215 200, 0948 045 045, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia/kúpy nehnuteľnosti len BRATISLAVA, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 48 hodín – PLATBA V HOTOVOSTI (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky voči bankovým a nebankovým subjektom a iné ťarchy zapísané na liste vlastníctva odťažíme), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za vás a zabezpečíme vám bývanie. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, pozemky, RD). Ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
Kúpime byt - garsónku, 1, 2, 3, 4 izb. byt - Bratislava I, II, III, IV, V, PLATBA V HOTOVOSTI, cena dohodou. Realitná kancelária ďalej ponúka exkluzívne klientom možnosť priameho vykúpenia akejkoľvek nehnuteľnosti v BRATISLAVE a jej okolí do 15 km, aj zadlžených. V prípade dohody, odkúpime akúkoľvek aj zadlženú nehnuteľnosť do 24 hodín (po neplatičoch, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), dlhy vyrovnáme a problém vyriešime za Vás. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI – lokalita: Bratislava a blízke okolie do 15 km (garsónky, 1, 2, 3, 4 izb. byty, stavebné pozemky, rodinné domy). Ak chcete bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Platba v hotovosti, alebo na úver. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • bezplatnú inzerciu • spoľahlivého klienta • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. (AReality)
KÚPIME BYTY/NEHNUTEĽNOSTI Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Zaručujeme Vám vám 100% diskrétnosť a zabezpečíme komplet právny servis bez poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Bližšie info.: kontakt: 0948 045 045, 0903 215 200. (AReality)
Ponúkame na predaj pekný 2izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede časť východ. Byt sa nachádza na 2/7 posch. v tehlovom bytovom dome s výťahom. Výmera bytu 49,6m2 + menšia pivnica. Rozloha bytu : predsieň, kúpeľňa, toaleta, 2izby, kuchyňa , špajza. Cez kuchyňu je prístup na balkón . Byt je v slušnom pôvodnom stave ihneď obývateľný. V blízkosti bytu sú nákupné centrá, škola, škôlka, obchody. V okolí je veľa parkovacích miest , pre deti uzavreté detské ihrisko. Odporúčam obhliadku! Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie 33 500,- Eur V prípade , ak ste našli danú nehnuteľnosť za nižšiu cenu, kontaktujte nás a my Vám vybavíme najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Možnosť financovania prostredníctvom úveru, ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu už 14 rokov! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Sabina Derzsiová, číslo inzerátu SD390 Kontakt: 0948 790 082, e-mail: reality@samorin.com (AReality)
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Bratislave-Petržalke. Úžitková plocha bytu je 66 m2 a nachádza sa na šiestom poschodí z dvanástich. Byt disponuje vstupnou halou, kuchyňou s lodžiou a tromi izbami. Rohová kuchynská linka disponuje štandardnými spotrebičmi a kuchynským kútom. V obývacej časti je položená drevená plávajúca podlaha, znížený strop s bodovým osvetlením, elektrické a optické káble zabudované v stene. V útulných izbách je plávajúca podlaha. Kúpeľna disponuje rohovou vaňou, umývadlovou zostavou, WC a miestom pre práčku. V celom byte sú osadené nové interiérové dvere a zárubne, nové plastové okná a presklená lodžia. Vstupné dvere bezpečnostné. Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 167,- €. Bytový dom je zateplený, boli uvedené do prevádzky dva nové výťahy. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej časti Petržalky, v tesnej blízkosti jazera Draždiak s možnosťou športovo-relaxačného vyžitia. Občianska vybavenosť, ako obchody, poliklinika, detské ihrisko, škôlka vo vzdialenosti do 200 m. Veľmi pekný byt s možnosťou okamžitého nasťahovania. Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 119900,- €. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu so 14 ročnou praxou. kontakt: 0948 79 00 82 mail: reality@samorin.com (AReality)
MiSi Real s.r.o , ponúka exkluzívne na predaj pekný rodinný dom zo záhradou v obci Sap. Dedinka s počtom obyvateľov pod 1000, je malá, útulná, priateľská hraničiaca s Maďarskom. Rodinný dom je celý podpivničený a dvojpodlažný. Počet izieb 6, 2x WC, kúpeľna. Veľmi vkusne a účelne zariadený. Šírka pozemku 17 m. Dom je vhodný na okamžité trvalé bývanie, rekrečné bývanie, podnikanie...Najlepší úsudok si urobíte po obhliadke,ktorú je možné si dohodnúť cez víkend, výnimočne cez týždeň. (AReality)
Ponúkame na predaj slnečný 4 izbový byt na Nejedlého ulici v Bratislave,časť Dúbravka. Rozloha je 75,3m2 vrátane pivnice/2m2/ + loggia/3m2/,nachádza sa na na 6.poschodí z 8,s výťahom, v zateplenom bytovom dome. Čiastočná rekonštrukcia: plastové okná/okrem obývacej izby so vstupom na loggiu/,nové podlahy,nové rozvody vody,elektriny,nová kuchynská linka, nová sanita/vaňa,umývadlo,toaleta/,izby v pôvodnom stave. Dispozičné riešenie: vstupná hala,kúpelňa oddelene od wc,kuchyňa so vstupom do izby,obývacia izba so vstupom do spálne a na loggiu,1 samostatná izba. Veľmi dobrá lokalita na bývanie,výhodou tohto bytu je ,že si ho môžete upraviť podľa vlastných predstáv. Občianska vybavenosť: OC Dubravia,OC Saratov,Dom kultúry,škola,škôlka,obchody,cukráreň... Cena: 120.000€ - možnosť prefinancovania aj prostredníctvom HÚ. Ak Vás naša ponuka zaujala,neváhajte nás kontaktovať: Alena Červeňová 0948 805 044 Bc.Ivana Nevinová 0905 545 447 cervenova@loftreal.sk nevinova@loftreal.sk Tešíme sa na spoluprácu. (AReality)
Ander z Košic - štyri CD za cenu troch

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.