Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 29.5.2016
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1168USD   27.028CZK   0.76245GBP   314.21HUF   4.3912PLN   7.4905HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Pravda

Mŕtvu 33-ročnú ženu našli pred jedným z panelákov v bratislavskej Petržalke. (Pravda)
Po zrážke dvoch áut na diaľnici D2 pred hraničným priechodom Kúty ostalo v stredu ráno osem zranených osôb, ku ktorým bola privolaná záchranka. (Pravda)
Zrejme neznalosť trasy vodiča maďarského kamióna bola jednou z príčin rannej tragédie, ktorá sa stala na železničnom priecestí v Dunajskostredskom okrese. (Pravda)
Nešťastie pri prácach. Vo firme, ktorá vyrába automobilové komponenty v Gbeľanoch, privalil v pondelok večer pred koncom pracovnej zmeny stroj údržbára. (Pravda)
Vreckári úradovali minulý týždeň v Žiari nad Hronom a okolí. Štyrom okradnutých ženám spôsobili škodu za takmer 1500 eur. (Pravda)
Telo muža bez známok života objavili bratislavskí policajti v sobotu okolo 18:15 v rieke Dunaj v blízkosti Jaroveckého ramena. (Pravda)
Auto zrazilo ženu s kočíkom, tá nehodu neprežila. Zranené je aj jedenásťmesačné dieťatko. (Pravda)
Mladý policajt zomrel v stredu podvečer po strele do spánku. Tragédia sa stala na Obvodnom policajnom oddelení na Sasinkovej ulici v Bratislave. (Pravda)
O život prišiel v stredu ráno 19-ročný Krupinčan pri zrážke osobného auta s kamiónom na ceste medzi Zvolenom a Krupinou. (Pravda)
Do lesa nad Donovalmi dopoludnia spadol 25-ročný paraglajdista. Podľa očitého svedka mal problém s padákom. (Pravda)
Už nielen alkohol a agresivita, ale čoraz častejšie aj drogy sa podpisujú pod dopravné nehody. (Pravda)
Už druhú banku prepadli tento týždeň v Bratislave. Maskovaný a ozbrojený muž odcudzil dopoludnia v pobočke na Karadžičovej vyše tritisíc eur. (Pravda)
V obci Hrabovec nad Laborcom (okres Humenné) sa v nedeľu po piatej hodine ráno prevrátil autobus vezúci svadobných hostí zo svadby. (Pravda)
Skialpinista slovenskej národnosti zahynul po tom, čo spadol pri zlyžovávaní centrálneho žľabu Kežmarského štítu smerom do Skalnatej doliny vo Vysokých Tatrách. (Pravda)
Policajti obvinili mladíka, ktorý na tiesňovej linke hrozil, že sa odpáli pred dolnokubínskou nemocnicou a pri ďalšom hovore vykríkol Alah je veľký. (Pravda)
Rieka Rimava v Rimavskej Seči v okrese Rimavská Sobota v sobotu vyplavila telo nebohej 76-ročnej ženy. (Pravda)
V Rumunsku kúpil tri deti od ich rodičov, u nás pre neho museli pracovať. Dvom chlapcom sa podarilo ujsť a vyhľadali pomoc. (Pravda)
Piati záchranári Horskej záchrannej služby (HZS) zachraňovali 31-ročného horolezca. (Pravda)
Výťahová kabína v Nemocnici s poliklinikou svätého Lukáša v Galante sa zrútila z desiateho poschodia do suterénu. Pracovník na jej hornej časti pád neprežil. (Pravda)
V Tatrách sa zranili dvaja litovskí horolezci, jeden z nich utrpel vážny úraz hlavy a končatín. (Pravda)

Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.