Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Dnes je 9.12.2016
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0762USD   27.038CZK   0.84995GBP   314.29HUF   4.4540PLN   7.5355HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Pravda

Tri ženy zastrelil v noci na nedeľu mladý muž pred reštauráciou v mestečku na juhovýchode Fínska. (Pravda)
Dvojica Slovákov vo veku 32 a 33 rokov, ako aj 22-ročný Rakúšan a 20-ročný Ind sa vo štvrtok večer dostali do sporu v jednom z vozňov viedenskej rýchlodráhy. (Pravda)
Po požiari drevenej chatrče v Richnave v Gelnickom okrese našli vo vnútri mŕtve šesťmesačné dieťa. (Pravda)
Pri nočnom požiari rodinného domu v Tlmačoch v okrese Nitra zahynuli dvaja ľudia. Hasičov k požiaru domu na Starej ulici privolali pred druhou hodinou v noci. (Pravda)
Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia po tom, ako pri požiari rodinného domu v Trnovci nad Váhom (okres Šaľa) zomrel štvorročný chlapec. (Pravda)
Štyridsaťjedenročný muž z Levíc zahynul v blízkosti križovatky ciest Záhradnícka a Miletičova. (Pravda)
Tragédia sa odohrala v nedeľu dopoludnia v objekte jednej z košických spoločností. (Pravda)
Vo Vysokých Tatrách v sobotu zahynul turista, po pošmyknutí na skale pod sedlom Váhy padal približne 200 metrov do doliny. (Pravda)
Na železničnom priecestí v obci Zemianska Olča v okrese Komárno v utorok ráno došlo k stretu vlaku RegioJet s kamiónom. (Pravda)
Na bratislavskom sídlisku Dúbravka opäť horelo. Len päť dní po tragickom požiari, pri ktorom boli aj obete na ľudských životoch, vzbĺkli plamene v byte na Bilíkovej ulici. (Pravda)
Pátra po ňom polícia, rodina aj kamaráti. Zatiaľ bezvýsledne. Dvadsaťosemročný Ján Hronček z Hriňovej, ktorý s kamarátom prevádzkuje vo svojom rodnom meste kaviareň, zmizol bez stopy. (Pravda)
Z bratislavského Mosta SNP v pondelok krátko po 21:00 skočil do Dunaja muž. Nájsť sa ho zatiaľ nepodarilo, pátracie akcie pokračujú. (Pravda)
Na rušnej rýchlostnej ceste R1 medzi Trnavou a Nitrou sa našlo auto s 38-ročným vodičom, ktorý mal prestrelenú hlavu. (Pravda)
V Zlatých Moravciach našli okolo jednej hodiny popoludní zastreleného príslušníka Národnej kriminálnej agentúry. (Pravda)
Policajná inšpekcia na východnom Slovensku vyšetruje vraždu, z ktorej je podozrivý policajt. Obeťou vraždy by mala byť jeho snúbenica. (Pravda)
Políciu v nemeckom meste Hannover privolal 19-ročný mladík, ktorý v kufri našiel živé bábätko a kostru dávnejšie narodeného iného dojčaťa. (Pravda)
Prípad, na ktorý polícia uvalila embargo. Vyšetruje, za akých okolností zomrela trojročná Simonka zo Bzovskej Lehôtky Zatiaľ začala trestné stíhanie pre usmrtenie. (Pravda)
Za doteraz nezistených okolností zomrela v Trstenej (okr.Tvrdošín) 33-ročná žena a ročné dieťa sa zranilo. (Pravda)
Pri nedeľnej dopravnej nehode v okrese Rimavská Sobota zomrelo 2-ročné dievčatko. Potvrdila to banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová. (Pravda)
Trojročné dieťa z obce Bíňa v okrese Nové Zámky prišlo o život po tom, čo ho zasiahla elektrina. Tragická nehoda sa stala v rodinnom dome. (Pravda)

Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.