Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 5.7.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1096USD   27.145CZK   0.71020GBP   315.48HUF   4.1955PLN   7.5970HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

Pravda

Na Batizovskom jazere sa v sobotu utopili dve dievčatá. Ako povedala prešovská policajná hovorkyňa Jana Migaľová, telá 11-ročného a 13-ročného dievčaťa vytiahli potápači v sobotu. (Pravda)
Milan z obce Zbyňov, ktorá leží v Rajeckej doline v okrese Žilina, chcel pred poludním preplávať nádrž z jednej strany na druhú. (Pravda)
Dvaja mŕtvi, 11-ročný chlapec a 18-ročný mladík, pri dvoch haváriách traktora - to je tragická bilancia doobedia v Prešovskom kraji. (Pravda)
Smrťou 66-ročného muža sa skončil výlet skupiny slovenských turistov vo Vysokých Tatrách. Muž sa pošmykol na snehovom poli a padal niekoľko sto metrov. (Pravda)
Zaistené drogy a deväť obvinení je výsledkom protidrogovej akcie Národnej kriminálnej agentúry (NaKA) najmä v Bratislave a v Senci. (Pravda)
Pri bavorskej obci Egerer (v okrese Chiemenig) došlo v pondelok v skorých ranných hodinách k ťažkej dopravnej nehode, ktorá si vyžiadala troch mŕtvych. (Pravda)
Ako v akčnom filme sa skončila naháňačka polície s posádkou Fabie v bratislavskom Ružinove. (Pravda)
Polícia zaistila 25,6 kilogramu hašiša v hodnote 265-tisíc eur. Ide o najväčšie množstvo tejto drogy, aké kriminalisti na Slovensku odhalili od vzniku samostatnej republiky v roku 1993. (Pravda)
Pri dopravnej nehode v okrese Malacky zahynul 33-ročný motocyklista. Polícia príčinu nehody vyšetruje. (Pravda)
Streľbou zo vzduchovky na ľudí si Ladislav Ch. v Nemšovej chránil svoj majetok. Jeden brok zasiahol do tváre 60-ročného muža, ktorý skončil v nemocnici. (Pravda)
Nehodu, pri ktorej neďaleko košickej zoo vyhasli tri životy, zapríčinil podľa predbežného vyšetrovania polície 36-ročný vodič Nissanu Primera. (Pravda)
Polícia už pozná totožnosť muža, ktorého rozštvrtené telo objavil cyklista pred niekoľkými dňami pri Prístavnom moste. Zároveň už obvinila muža podozrivého z vraždy. (Pravda)
Záchranný vrtuľník musel pre silný vietor pristáť, lekár s horskými záchranármi pokračovali peši k postihnutému. Aj napriek pomoci však muž zomrel. (Pravda)
Vodič a dve malé deti zahynuli v pondelok predpoludním pri tragickej nehode v zákrute cesty pred Zoologickou záhradou v Košiciach - Kavečanoch. (Pravda)
Na rýchlostnej ceste R1 sa dnes v katastri obce Šoporňa, okres Galanta pri zrážke dvoch áut zranilo päť ľudí. (Pravda)
Záchranári z Horskej záchrannej služby pomáhali v piatok poľskému turistovi, ktorý po približne 200 metrovom páde na západnej stene Rysov utrpel poranenia hlavy, kostrče, chrbtice a odreniny rúk. (Pravda)
Tri osoby sa zranili pri požiari rodinného domu na ulici Fraňa Kráľa v Senci. (Pravda)
Seneckí hasiči zasahujú pri dopravnej nehode štyroch osobných motorových vozidiel v katastri obce Nová Dedinka smer Hrubá Borša v Seneckom okrese. (Pravda)
V podvodoch s nadmernými odpočtami DPH bol zapletený aj vedúci oddelenia kontroly z Daňového úradu v Trnave. (Pravda)
Smrteľný pracovný úraz sa stal v stredu v spoločnosti Kovsmol na Ulici Ku Surdoku v Prešove. Pracovníka firmy zavalili kovové rúry. (Pravda)

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.