Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 6.2.2016
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1202USD   27.037CZK   0.76975GBP   309.95HUF   4.4134PLN   7.6540HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Pravda

Uznávaný detský chirurg Vladimír Cingel zomrel. (Pravda)
Dvaja policajti sú ťažko zranení po nehode, ktorá sa stala krátko pred 12:45 na moste Lafranconi v Bratislave. (Pravda)
Univerzitná nemocnica v Bratislave (UNB) ošetrila 16 ľudí (šesť žien a desať mužov), ktorí sa zranili pri nehode autobusu mestskej hromadnej dopravy č. 21. (Pravda)
Jeden ľudský život a troch zranených si vyžiadali dve vážne nehody, ktoré sa vo štvrtok skoro ráno stali na diaľnici D2. (Pravda)
Telo 12-ročného chlapca našli v blízkosti kruhového objazdu za nákupným centrom. Záchranárom sa ho nepodarilo oživiť. (Pravda)
Na Mozartovej ulici v Bratislave došlo k streľbe, zahynuli pri tom dvaja ľudia. (Pravda)
Vážna nehoda, pri ktorej zasahovali aj leteckí záchranári, sa stala pred Patincami v Komárňanskom okrese. Vodička zrejme neprispôsobila rýchlosť a dostala šmyk. (Pravda)
Hasiči z Poltára zasahovali na obed pri požiari garáže v obci Kalinovo, pri ktorom zomreli dve osoby. (Pravda)
Horská záchranná služba pomáhala v sobotu 9. januára približne o 17:00 českému horolezcovi, ktorý zakopol a spadol, pričom padal približne 20 metrov. (Pravda)
Bratislavskí hasiči zasahujú pri požiari v bytovom dome na Kopčianskej ulici v bratislavskej Petržalke. (Pravda)
Horskí záchranári majú za sebou mimoriadne tragické dni a tvrdia, že sa s takýmto nešťastným obdobím na horách už dlho nestretli. (Pravda)
Po tragickom konci roka, keď v Tatrách zomreli štyria ľudia, nešťastná bilancia pokračuje. (Pravda)
Tragický týždeň v Tatrách sa neskončil. Okrem horolezca, ktorý zahynul na poľskej strane Tatier, tragicky skončil aj turista v Belianskych Tatrách. (Pravda)
Smutný záver roka v našich veľhorách. V Tatrách zahynuli traja horolezci a jeden turista. Nehody sa stali na troch miestach a za všetkými boli nešťastné pády. (Pravda)
Dve mŕtve telá, 59-ročného muža a 60-ročnej ženy, našiel v pondelok v dome v Žemberovciach (okr. Levice) syn zosnulej ženy. (Pravda)
Počas Štedrého dňa zasahovali hasiči v čase od 7:00 do 19:00 spolu 43-krát. Informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru SR Zuzana Farkasová. (Pravda)
Zatiaľ neznámy lupič prepadol stávkovú kanceláriu v bratislavskom nákupnom centre Central. (Pravda)
Žilinská polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý v piatok večer nahlásil bombu v bratislavskom obchodnom centre Polus. (Pravda)
Smrťou 56-ročného poľovníka sa v sobotu doobeda tragicky skončila poľovačka medzi obcami Čerín a Hrochoť v okrese Banská Bystrica. (Pravda)
Tragédia, ktorá zatiaľ nemá vysvetlenie. Životy troch súrodencov si vyžiadal požiar v obci Sačurov v okrese Vranov nad Topľou. Najmladší mal iba dva roky. (Pravda)

Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.