Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 28.5.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0863USD   27.404CZK   0.70700GBP   308.80HUF   4.1335PLN   7.5755HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

Pravda

Cestujúceho v autobuse MHD ohrozoval útočným nožom, 21-ročný Senčan môže za tento čin stráviť až tri roky za mrežami. (Pravda)
Súrodencov jedenapolročného dievčatka, ktoré zomrelo v bratislavskej univerzitnej nemocnici na vážne infekčné ochorenie, sociálny úrad odoberie rodičom. (Pravda)
Iba trojročný chlapec spadol vo štvrtok ráno do potoka Bodva v osade Jasov v okrese Košice-okolie. (Pravda)
Vážna dopravná nehoda v ranných hodinách v Levoči si vyžiadala jednu obeť. Pri odbočke na Kurimany sa zrazilo osobné auto s nákladným. (Pravda)
Život 12-ročného chlapca sa tragicky skončil pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v stredu medzi obcou Hronské Kľačany a Levicami. (Pravda)
Na sedem rokov odňatia slobody nepodmienečne odsúdil prešovský súd bývalého policajta Jozefa P. za pohlavné zneužívania svojej dcéry. (Pravda)
Štyridsaťročného Norberta, ktorý je obvinený z vraždy 25-ročnej predavačky Andrey, v piatok Okresný súd Bratislava I vzal do väzby. (Pravda)
Obvinený vyhotovoval kópie audiovizuálnych diel a pomocou filehostingových serverov ich verejne sprístupnil. (Pravda)
V Bratislave v stredu večer osobný vlak zrazil dvojročného chlapca. Polícia vyšetruje ako sa dieťa dostalo k železničnej trati. (Pravda)
Policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre usmrtenie a ublíženie na zdraví v prípade tragickej nehody, pri ktorej v utorok v obci Ratnovce zomrela žena. (Pravda)
Do autobusovej zastávky v obci Ratnovce v okrese Piešťany, na ktorej zomrela 76-ročná žena, vrazil 20-ročný mladík z Hlohovca. Druhú ženu previezol vrtuľník do nemocnice. (Pravda)
Zamestnanci firmy na Betliarskej ulici v bratislavskej Petržalke našli v utorok ráno okolo 7.00 telo mladej ženy, ktorá nejavila známky života. (Pravda)
Vo vodnej nádrži v Krompachoch sa ešte v piatok popoludní utopil 17-ročný chlapec, z jeho usmrtenia obvinili rovnako starého Jána. (Pravda)
Policajti našli v aute v priestoroch benzínovej pumpy na Panónskej ceste v Bratislave telo 40-ročného Bratislavčana. (Pravda)
Mladý vodič zomrel pri nehode, ktorá sa stala v pondelok krátko pred polnocou na Americkej triede v Košiciach. (Pravda)
Po pondelkovej nočnej streľbe našli v jednom z bytov v bratislavskej Devínskej Novej Vsi mŕtveho 45-ročného muža. (Pravda)
Najskôr sa vyhrážal zbraňou žene, potom sa zabarikádoval v dome, odkiaľ ho musela polícia vyviesť. (Pravda)
Pri dopravnej nehode, pri ktorej sa v sobotu pred obedom v obci Haniska pri Prešove zrazili tri autá, sa zranilo šesť ľudí. (Pravda)
Českí turisti našli telesné pozostatky muža pod Končitým vrchom v Nízkych Tatrách. (Pravda)
V Gelnici na Turzovskej ulici došlo vo štvrtok napoludnie k roztržke medzi miestnymi obyvateľmi. Jeden z nich skončil s ťažkými zraneniami. (Pravda)

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.