Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 18.4.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0814USD   27.486CZK   0.71990GBP   301.36HUF   4.0187PLN   7.5690HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

Pravda

Na Považí sa strieľalo. Do nemocnice v Považskej Bystrici prišiel popoludní postrelený vodič BMW, ktorému na sedadle spolujazdca ležal nehybný, ťažko zranený muž. (Pravda)
Z bratislavského mosta Lafranconi skočila do Dunaja 36-ročná žena. Bratislavským policajtom sa však podarilo zachrániť jej život. (Pravda)
Polícia vyšetruje prípad úmrtia neznámej ženy, ktorej telo bolo objavené v zhorenom aute. (Pravda)
Policajti rozložili skupinu, ktorá obchodovala s ľuďmi. Priekupníci využívali bezdomovcov či telesne postihnutých, bili ich, nútili ich žobrať, tehotnú ženu prinútili ísť na potrat. (Pravda)
Dopravná nehoda medzi Spišským Štvrtkom a Letanovcami si vyžiadala sedem zranených, z toho boli štyri deti. (Pravda)
Vážna dopravná nehoda sa stala dnes po poludní na ceste pri Rajeckej Lesnej. Vodič prešiel do protismeru, zišiel z cesty a narazil do stromu. (Pravda)
Strelec, ktorý strieľal v piatok večer v bratislavskej Rači, trafil aj auto, v ktorom sedela mladá žena a dieťa. Podozrivý vystrelil najmenej 19 ráz. (Pravda)
Z balkóna domu na Cigeľskej ulici v bratislavskej Rači sa strieľalo, vzápätí prijali policajti oznámenie, že sa strieľa aj na Rustaveliho ulici. (Pravda)
Policajti objasnili vraždu starú 12 rokov, vyšetrovateľ obvinil dve osoby. Motívom mal byť strach z odhalenia podvodu pri udelení príspevku na zriadenie chránenej dielne. (Pravda)
Pri nehode vo Zvolene sa zranili tri osoby, z nich sa ťažko zranila 83-ročná žena. K havárii došlo na križovatke pri obchodnom dome Mercury Market. (Pravda)
Ľudské telo je doposiaľ nezisteného pohlavia ani totožnosti. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. (Pravda)
Dvoch bezdomovcov niekto podpálil v Trenčíne, kým spali na zemi pred starou kotolňou. Bezcitný útočník ich polial benzínom a zapálil. (Pravda)
Minulý týždeň zomreli pod kolesami vlakov traja ľudia, z toho dvaja spáchali samovraždu. (Pravda)
Jedného mŕtveho a jedného ťažko zraneného horolezca našli v Skalnatej doline vo Vysokých Tatrách. (Pravda)
Na bratislavskom obchvate za výjazdom Letisko v smere do Senca sa zrazili tri osobné autá a kamión. K nehode došlo krátko pred 16.00 h. (Pravda)
Na Saratovskej ulici v bratislavskej Dúbravke sa zrazili autobus a osobné auto. Na mieste zasahuje deväť hasičov s dvoma kusmi techniky. (Pravda)
Polícia obvinila z ohrozovania výchovy mládeže 44-ročnú ženu z Považskej Bystrice, ktorá nedbala na školskú dochádzku svojej 16-ročnej dcéry. (Pravda)
Záchranári zasahovali na Hrebienku po tom, čo sa 74-ročná turistka pošmykla a niekoľkometrovým pádom si spôsobila tržné rany na hlave. (Pravda)
Chlapca sa hodinu záchranári snažili oživiť. Zraneniam nakoniec podľahol. Lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie. (Pravda)
Traja mladí ľudia zomreli pri nehode, ktorá sa stala v noci v Hnúšti v časti Likier. Auto vybeho na svah a narazilo do betónového múra. (Pravda)

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.