Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Dnes je 28.10.2016
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0925USD   27.021CZK   0.89465GBP   309.09HUF   4.3245PLN   7.5010HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Pravda

Z bratislavského Mosta SNP v pondelok krátko po 21:00 skočil do Dunaja muž. Nájsť sa ho zatiaľ nepodarilo, pátracie akcie pokračujú. (Pravda)
Na rušnej rýchlostnej ceste R1 medzi Trnavou a Nitrou sa našlo auto s 38-ročným vodičom, ktorý mal prestrelenú hlavu. (Pravda)
V Zlatých Moravciach našli okolo jednej hodiny popoludní zastreleného príslušníka Národnej kriminálnej agentúry. (Pravda)
Policajná inšpekcia na východnom Slovensku vyšetruje vraždu, z ktorej je podozrivý policajt. Obeťou vraždy by mala byť jeho snúbenica. (Pravda)
Políciu v nemeckom meste Hannover privolal 19-ročný mladík, ktorý v kufri našiel živé bábätko a kostru dávnejšie narodeného iného dojčaťa. (Pravda)
Prípad, na ktorý polícia uvalila embargo. Vyšetruje, za akých okolností zomrela trojročná Simonka zo Bzovskej Lehôtky Zatiaľ začala trestné stíhanie pre usmrtenie. (Pravda)
Za doteraz nezistených okolností zomrela v Trstenej (okr.Tvrdošín) 33-ročná žena a ročné dieťa sa zranilo. (Pravda)
Pri nedeľnej dopravnej nehode v okrese Rimavská Sobota zomrelo 2-ročné dievčatko. Potvrdila to banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová. (Pravda)
Trojročné dieťa z obce Bíňa v okrese Nové Zámky prišlo o život po tom, čo ho zasiahla elektrina. Tragická nehoda sa stala v rodinnom dome. (Pravda)
Pri Banskej Bystrici v lokalite Strelníky sa zrútil záchranársky vrtuľník spoločnosti ATE s trojčlennou posádkou a zranenou osobou. Všetci zahynuli. (Pravda)
Poľský horolezec prišiel o život po tom, čo ho zasypala kamenná lavína. (Pravda)
Policajti zisťujú totožnosť ďalšieho mŕtveho muža, ktorého v sobotu vytiahli z jazera Zlaté Piesky v Bratislave. (Pravda)
V Nitre sa v piatok dopoludnia na Kláštornej ulici strieľalo. Smrť jedného človeka potvrdila polícia. Ten dostal zásah do hlavy a hrudníka. Vražda sa odohrala pred penziónom Ambarella na Kláštorskej ulici na Zobore. (Pravda)
Medzi mestom Kaznějov a obcou Rybnice na severe Plzenského kraja sa popoludní zrútil vrtuľník. Pri nehode zahynuli dvaja muži vo veku 55 a 43 rokov. (Pravda)
Český speleológ zomrel cez víkend po závale v jaskyni na strednom Slovensku. Muž upadol do bezvedomia a zraneniam podľahol, informovala horská služba. (Pravda)
Polícia v nedeľu predpoludním prijala informáciu o nehybnom tele muža, ktoré sa nachádzalo pri železničnej trati pri Senci. (Pravda)
Polícia vyšetruje okolnosti tragédie po tom, ako dvojročný chlapec v obci Rohov (okres Senica) spadol z traktora a utrpel zranenia, ktorým podľahol. (Pravda)
Horskí záchranári pátrali od 27. júla spolu s poľskými kolegami po nezvestnom 39-ročnom poľskom turistovi, v sobotu 30. júla ho našli mŕtveho. (Pravda)
V jednom okamihu sa 11-ročnej Veronike zo Šale zmenil celý život. Práve keď si užívala letné prázdniny v tábore spolu s ďalšími deťmi, prišla zdrvujúca správa. (Pravda)
Počas silnej búrky zasiahol na hrebeni medzi Brestovou a Predným Salatínom blesk 36-ročného českého turistu. (Pravda)

Aktuality

Muž z Moldavska sa pokúsil na Slovensko prepašovať poriadny balík cigariet. Tuhému fajčiarovi by toto množstvo vystačilo na celé roky. (Aktuality)
Chodci aj cyklisti sú za zníženej viditeľnosti povinní nosiť reflexné prvky. Polícia tvrdí, že jej cielom nie je pokutovať, ale naučiť ľudí, aby sa naučili chrániť si vlastný život a zdravie. (Aktuality)
Vjazd do Banskej Bystrice vodičom sťažuje zaseknutý kamión pod železničným mostom v mestskej časti Uľanka. (Aktuality)
V hlavnom meste sa od 28. do 30. októbra uskutoční Tatra summit, polícia upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia. (Aktuality)
Hlavný cestný ťah medzi Ružomberkom a Dolným Kubínom je už plne prejazdný. (Aktuality)
O 600 eur ľahšia je peňaženky vodiča, ktorý včera v Strážskom na východe Slovenska prekročil povolenú rýchlosť o vyše 60 km/h. (Aktuality)
Nové mapy kriminality ukazujú, že úroveň trestnej činnosti v posledných troch mesiacoch poklesla. Polícia má napriek tomu stále dostatok práce. (Aktuality)
O primeranosti policajného zásahu, počas ktorého policajt obúchal mladíka o auto na východe Slovenska, sa rozprúdila búrlivá diskusia na internete. (Aktuality)
Seredskí policajti odhalili počas hliadkovej služby drogy. V sobotu prichytili dvoch mužov so striekačkami v rukách. (Aktuality)
Bratislavskí hasiči dnes spustili rozsiahlu pátraciu akciu. V Dunaji pátrajú po neznámom človeku, ktorý chcel skokom do rieky pravdepodobne ukončiť svoj život. (Aktuality)
Policajti v Žilinskom kraji riešili minulý týždeň skoro 40 podnapitých vodičov. (Aktuality)
Ak Richardovi S. preukážu vinu, hrozí mu trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov. (Aktuality)
Chodec, ktorého dnes večer v Bratislave zrazilo auto prechádzal cez cestu mimo prechodu prechodcov. Najbližší nadchod bol vzdialený 10 až 15 metrov od miesta nešťastia. (Aktuality)
Motív konania 23-ročného muža bol útek od priateľky, ktorá ho údajne mala zavrieť doma a biť. (Aktuality)
Vranovský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre prečin krádeže a prečin porušovania domovej slobody. (Aktuality)
Páchateľ sa inšpiroval prípadom z USA. (Aktuality)
Rakúska polícia sa pobavila na dvoch nešikovných vlámačoch. (Aktuality)
Polícia v nočných hodinách našla v jednom z bytov v obci Rohožník v okrese Malacky nevládne telo 21–ročnej ženy, ktorá mala na tele viaceré bodné rany. V byte sa nachádzala aj zranená 53-ročná žena. (Aktuality)
Súd odročil pojednávanie na január 2017, pretože sa nedostavil predvolaný svedok. (Aktuality)
Zo žilinskej väzby prepustili Rolanda Szamaranského. Bol jedným z ôsmich mužov z dunajskostredskej skupiny, ktorých policajti zatkli v máji tohto roka. (Aktuality)

Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.