Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Dnes je 29.9.2016
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1225USD   27.023CZK   0.86208GBP   307.95HUF   4.2893PLN   7.5160HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Pravda

Prípad, na ktorý polícia uvalila embargo. Vyšetruje, za akých okolností zomrela trojročná Simonka zo Bzovskej Lehôtky Zatiaľ začala trestné stíhanie pre usmrtenie. (Pravda)
Za doteraz nezistených okolností zomrela v Trstenej (okr.Tvrdošín) 33-ročná žena a ročné dieťa sa zranilo. (Pravda)
Pri nedeľnej dopravnej nehode v okrese Rimavská Sobota zomrelo 2-ročné dievčatko. Potvrdila to banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová. (Pravda)
Trojročné dieťa z obce Bíňa v okrese Nové Zámky prišlo o život po tom, čo ho zasiahla elektrina. Tragická nehoda sa stala v rodinnom dome. (Pravda)
Pri Banskej Bystrici v lokalite Strelníky sa zrútil záchranársky vrtuľník spoločnosti ATE s trojčlennou posádkou a zranenou osobou. Všetci zahynuli. (Pravda)
Poľský horolezec prišiel o život po tom, čo ho zasypala kamenná lavína. (Pravda)
Policajti zisťujú totožnosť ďalšieho mŕtveho muža, ktorého v sobotu vytiahli z jazera Zlaté Piesky v Bratislave. (Pravda)
V Nitre sa v piatok dopoludnia na Kláštornej ulici strieľalo. Smrť jedného človeka potvrdila polícia. Ten dostal zásah do hlavy a hrudníka. Vražda sa odohrala pred penziónom Ambarella na Kláštorskej ulici na Zobore. (Pravda)
Medzi mestom Kaznějov a obcou Rybnice na severe Plzenského kraja sa popoludní zrútil vrtuľník. Pri nehode zahynuli dvaja muži vo veku 55 a 43 rokov. (Pravda)
Český speleológ zomrel cez víkend po závale v jaskyni na strednom Slovensku. Muž upadol do bezvedomia a zraneniam podľahol, informovala horská služba. (Pravda)
Polícia v nedeľu predpoludním prijala informáciu o nehybnom tele muža, ktoré sa nachádzalo pri železničnej trati pri Senci. (Pravda)
Polícia vyšetruje okolnosti tragédie po tom, ako dvojročný chlapec v obci Rohov (okres Senica) spadol z traktora a utrpel zranenia, ktorým podľahol. (Pravda)
Horskí záchranári pátrali od 27. júla spolu s poľskými kolegami po nezvestnom 39-ročnom poľskom turistovi, v sobotu 30. júla ho našli mŕtveho. (Pravda)
V jednom okamihu sa 11-ročnej Veronike zo Šale zmenil celý život. Práve keď si užívala letné prázdniny v tábore spolu s ďalšími deťmi, prišla zdrvujúca správa. (Pravda)
Počas silnej búrky zasiahol na hrebeni medzi Brestovou a Predným Salatínom blesk 36-ročného českého turistu. (Pravda)
Z bratislavského jazera Kuchajda vytiahli poobede telo mŕtveho muža doposiaľ neznámej totožnosti. (Pravda)
V domnení, že strieľa na diviaka, 52-ročný muž z obce Lukavica (okr. Bardejov) smrteľne zranil 37-ročného muža z obce Richvald. (Pravda)
Trojročné dieťa vypadlo za jazdy z vlaku medzi stanicami Olomouc a Zábřeh na Morave. Dieťa pád neprežilo. (Pravda)
Príslušníci hasičského a záchranného zboru ešte ráno dohášali požiar, ktorý krátko pred piatou hodinou zachvátil objekt píly neďaleko Kremnice smerom na Skalku. (Pravda)
Viceprimátor Ružomberka Oldrich Lauko podľahol v piatok ťažkým zraneniam. Tie utrpel v utorok 12. júla pri jazde na bicykli. (Pravda)

Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.