Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 5.3.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1069USD   27.422CZK   0.72510GBP   305.36HUF   4.1397PLN   7.6585HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

Nový čas - krimi

Je motívom prijatia viny a trestu obava, že by sa začal preverovať jeho majetok? Kardiochirurg Viliam Fischer (76) chce dohodu. (Nový čas - krimi)
Kto sa v tom má vyznať? Byť odborníkom na víno je skutočný kumšt. (Nový čas - krimi)
Pilot formuly 1 Fernando Alonso sa po nedávnej nehode pri testoch na okruhu v Barcelone zobudil v roku 1995. (Nový čas - krimi)
Ivana Gottová (39) je vždy perfektne upravená, teraz však svojím vzhľadom vydesila aj vlastné dcéry. (Nový čas - krimi)
Po siedmich rokoch definitívne končí prvý slovenský denný seriál Panelák!  (Nový čas - krimi)
Zomrela ďalšia veľká láska... (Nový čas - krimi)
Fínsko bude tento rok na európskej pesničkovej súťaži reprezentovať punk-rocková skupina, v ktorej účinkujú mentálne postihnutí. (Nový čas - krimi)
Samovraždy mladých dievčat z posledných dní dávajú rodičom aj spoločnosti znepokojivý signál. Čia je to zodpovednosť a čo sa proti tomu dá robiť? (Nový čas - krimi)
V vraždy obžalovaného Jaroslava Dobiáša, označovaného médiami za Anjela smrti, vo štvrtok opäť priviedli pred trestný senát. Kráčal a sedel väčšinou so sklonenou hlavou. (Nový čas - krimi)
(Nový čas - krimi)

Pravda

Lavína v rakúskej lyžiarskej oblasti Sellraintal usmrtila 30-ročného Slováka. Muž bol od utorka nezvestný a horská služba ho našla v noci mŕtveho. (Pravda)
Prvý prázdninový deň sa v Piešťanoch začal tragicky. Iba 14-ročnú dievčinu našli doma s prestrelenou hlavou. (Pravda)
Požiar v priemyselnom areáli v Dubnici nad Váhom likviduje už viac ako tri hodiny 22 hasičov so siedmimi kusmi požiarnej techniky. (Pravda)
Z prečinu podvodu a obohatenia sa obvinili policajti 27-ročného Mariána zo Sobraniec. (Pravda)
Nitrianska nemocnica čelí podozreniu, že v prípade 17-ročnej Natálie zanedbala zdravotnú starostlivosť. Podnet na zariadenie podala matka dievčaťa. (Pravda)
Bývalého elitného policajta, ktorý figuroval v kauze zavlečenia Michala Kováča ml., uznal súd vinným za falšovanie zmeniek za 2,4 milióna eur. (Pravda)
Policajti zadržali piatich Rumunov, ktorí ukradli peniaze mužovi po tom, ako mu ponúkli opravu rímsy. (Pravda)
Policajti objasnili prípad nedovoleného prerušenia tehotenstva, v súvislosti s ktorým vzniesol vyšetrovateľ obvinenie 20-ročnému mladíkovi z Bratislavy. (Pravda)
Napriek zvýšenému lavínovému nebezpečenstvu sa cez víkend vybrali na výstup štyri ženy. Počas výstupu ich strhla lavína. Jedna z nich neprežila. (Pravda)
Policajti vyšetrujú prípad mŕtvej ženy, ktorú našli v priehrade Ružín II na východnom Slovensku. Zatkli aj podozrivého v prípade zabitia. (Pravda)
Policajti vyhovorili 24-ročnému Bratislavčanovi skok z bratislavského Mosta SNP do Dunaja. (Pravda)
Pre päťeurový úplatok lekárovi prežil 80-ročný dôchodca zrejme ťažké chvíle. Jeho prípad sa dostal dokonca aj na Najvyšší súd. Ťahanice po súdoch vyústili do rozsudku. (Pravda)
Polícia odhalila skupinu podvodníkov, ktorí pripravili o nehnuteľnosti ľahko ovplyvniteľné osoby. Dokonca držali nasilu v pivnici psychicky chorého muža. (Pravda)
Martinom otriasla rukojemnícka dráma, ktorú ukončili až policajti. Martinčan (29) totiž niekoľko hodín držal v byte svoju 75-ročnú starú mamu, ktorú ohrozoval nožom. (Pravda)
Svedkami streľby boli v sobotu podvečer obyvatelia jedného paneláku v Liptovskom Mikuláši. Vo vchode strieľal muž zo zbrane, ktorú mal v nelegálnej držbe. (Pravda)
Horskí záchranári pátrali v noci po 34-ročnom bežcovi poľskej národnosti, nadránom ho našli v oblasti Babej hory mŕtveho. (Pravda)
Osobné auto zišlo z diaľnice D1 v úseku medzi Trnavou a Bratislavou a v poli sa prevrátilo. Okrem vodiča boli v automobile dve deti. (Pravda)
V lyžiarskom stredisku v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách našli náhodní lyžiari vedľa zjazdovky v lokalite Čučoriedky ležať muža. (Pravda)
Tínedžerka s 11-ročným komplicom kradli v Turnianskej Novej Vsi . Na pozemku rodinného domu sa vlámali do šopy a odniesli si veci za viac ako tisíc eur. (Pravda)
Len 19-ročný Alfréd z bratislavskej Petržalky v utorok lúpežne prepadol na autobusovej stanici Mlynské Nivy v Bratislave 16-ročného chlapca. (Pravda)

Webnoviny

Fernando Alonso si po precitnutí z bezvedomia nepamätal posledných dvadsať rokov svojho života. (Webnoviny)
Inšpekcia potvrdila, že jadrové palivo Westinghouse funguje v Juhoukrajinskej JE bez problémov. (Webnoviny)
Medzinárodný výbor pre boj s organizovaným zločinom, terorizmom a korupciou podal trestné oznámenie na Vladimíra Jánoša za vyhrážanie a týranie blízkej a zverenej osoby. Jánoš sa ho údajne dopustil proti svojej manželke a dcére. (Webnoviny)
Program otváracieho dňa premiérového vzájomného duelu týchto krajín sa začne o 15.00 hodine a uzavrie ho súboj Norberta Gombosa proti jednotke kádra Slovincov Blažovi Kavčičovi. (Webnoviny)
Kamarásovi v žalobe vyčítajú zneužitie dôverných informácií a nekalé obchodné praktiky. (Webnoviny)
Gazprom predtým upozornil, že ak nedostane nijakú platbu, už v piatok by mohol dodávky zastaviť. (Webnoviny)
Predsedníčka sesterských odborov hovorí najmä o zlej situácii na centrálnej jednotke intenzívnej starostlivosti. (Webnoviny)
Už 14. ročník festivalu, ktorý sa bude konať od 16. do 19. júla v areáli Dolných Vítkovic, navštívia tiež Clean Bandit, Rodrigo y Gabriela či kapela Zrní spolu s Janáčkovou filharmóniou Ostrava. (Webnoviny)
Verejnosť by sa pri navrhnutom znení zákona napríklad nedozvedela, kto stojí za firmou Prefto a profituje na zdravotnom poistení v poisťovni Dôvera. (Webnoviny)
Prípad Anjel smrť rieši okresný súd už po tretíkrát, keďže dva jeho rozsudky krajský súd zrušil. V oboch prípadoch vymerali pre zdravotníka 20 rokov za mrežami. (Webnoviny)
Indický minister Radžnath Singh uviedol, že dá príkaz na vyšetrenie, kto povolil režisérke hovoriť s jedným z obvinených mužov odsúdeným za brutálne znásilnenie na trest smrti. (Webnoviny)
V obci Rimavská Seč už nemajú najlepšie plateného starostu v regióne. Bývalá starostka poberala približne 2780 eur a jej plat bol vyšší ako mali primátori miest v okrese. (Webnoviny)
Košickí futbalisti napísali otvorený list o dlhoch klubu, výplaty im meškajú aj polroka. Prezident MFK Košice Blažej Podolák tieto informácie popiera. (Webnoviny)
Vodička auta vošla na železničné priecestie napriek svetelným a zvukovým znameniam ohlasujúcim vlak. (Webnoviny)
Hovoriť o návrhu Európskej únie sprísniť limit pre biopalivá z potravinárskych plodín na 6% je predčasné a konečný výsledok môže vyzerať úplne inak. (Webnoviny)
Vo viacerých oblastiach na juhu Ruska vrátane troch sporných území začala armáda rozsiahle vojenské cvičenie. Správa hovorí o nasadení vyše 2000 jednotiek protivzdušnej obrany a 500 kusov výzbroje. (Webnoviny)
Zdeno Chára je kapitánom Bruins od sezóny 2006/2007 a má zmluvu ešte na tri roky. (Webnoviny)
Prvú voňavú poštovú známku na Slovensku vydali v roku 2009, od toho roku Slovenská pošta tradične vydáva voňavé vianočné a veľkonočné známky. (Webnoviny)
Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair bude na novej pravidelnej linke z Bratislavy do Berlína lietať denne, teda sedemkrát týždenne. (Webnoviny)
Časť spodnej čeľuste s piatimi zubami, ktorej vek stanovili na 2,8 milióna rokov, je približne o 400-tisíc rokov staršia než doteraz najstaršie pozostatky zástupcu rodu Homo. (Webnoviny)

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.
NAJ.sk