Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Dnes je 5.8.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0973USD   27.055CZK   0.70275GBP   308.10HUF   4.1498PLN   7.5830HRK . . . viac LOGIN
Noviny
- Krimi

Po kliknutí na titulok sa zobrazí priamo stránka zdroja informácie.

Pravda

Na východe Slovenska došlo k tragédii, pri ktorej prišiel o život chlapček (2,5). Auto s dieťaťom vo vnútri vletelo do nádrže Ružín v okrese Gelnica. (Pravda)
Telo neznámeho približne 40-ročného muža vytiahli hasiči z rieky Dunaj v Bratislave. Na hladine rieky ho dopoludnia spozoroval náhodný okoloidúci. (Pravda)
Mladú Slovenku, ktorú už druhý deň hľadali vo Vysokých Tatrách, našli záchranári mŕtvu. Dievčina zrejme spadla z výšky, jej telo totiž našli pod stenou Satana v Mlynickej doline. (Pravda)
V záhrade pri rodinnom dome v obci Soľ na východe Slovenska polícia našla zakopané telíčko novorodenca. K činu sa priznala 32-ročná matka. (Pravda)
Takmer tri hodiny bola vo štvrtok dopoludnia neprejazdná diaľnica pri Trenčíne smerom na Bratislavu. (Pravda)
Prokuratúra v kalifornskom Santa Cruz v stredu obvinila 15-ročného mladíka zo znásilnenia, únosu a vraždy osemročného dievčatka. Chlapcovi hrozí doživotné väzenie. (Pravda)
Hasiči zo Spišskej Novej Vsi boli v stredu o štvrtej hodine popoludní vyslaní k požiaru v garáži do Spišského Hrušova. (Pravda)
Dvoch mužov z východného Slovenska, ktorí získavali mladé ženy na nútené sobáše v zahraničí, v týchto dňoch obvinili z obchodovania s ľuďmi. (Pravda)
V lokalite Hradisko pri Geraltove v Prešovskom kraji sa zrútil vojenský vrtuľník s trojčlennou posádkou. Jeden vojak nehodu neprežil, ďalší bojuje o život a tretí utrpel vážne zranenia. (Pravda)
Vo Veľkom Mederi našli v jednom byte tri mŕtvoly. Má ísť o manželov a ich syna. (Pravda)
Zo Zemplínskej Šíravy v Michalovskom okrese vytiahli v pondelok ráno telo sedemnásťročného chlapca. (Pravda)
Tragédiu, pri ktorej po údere bleskom zomrela 39-ročná žena a ďalších osem ľudí utrpelo zranenia, vyšetruje polícia. (Pravda)
Tragická dopravná nehoda sa stala v piatok ráno o 6:30 na ceste 1/18 smerom od obce Čaklov do Vranova nad Topľou, kde zahynula 53-ročná vodička. (Pravda)
Smrťou chodkyne sa skončila v pondelok večer tragická dopravná nehoda na diaľnici D1 v katastri obce Ladce v okrese Ilava. (Pravda)
Dôchodcu napadli, dobili a okradli v jeho vlastnom dome, útočníkov v priebehu 24 hodín policajti vypátrali. Z lúpeže a porušovania domovej slobody obvinili troch Jasovčanov. (Pravda)
Ústavný súd SR nevyhovie návrhu skupiny poslancov, ktorí žiadali o vyslovenie nesúladu ustanovení Zákona o pomoci v hmotnej núdzi s Ústavou SR. (Pravda)
V kanceláriách Slovenského Červeného kríža (SČK) na Miletičovej ulici v Bratislave úradoval zlodej. (Pravda)
Dve deti vo veku štyroch rokov v stredu popoludní vypadli z okna na Agátovej ulici v bratislavskej Dúbravke. (Pravda)
Z vraždy 60-ročnej ženy, ktorej telo našli v jednom z bytov na Lackovej ulici v Bratislave, obvinili 37-ročného občana Indickej a Slovenskej republiky. (Pravda)
Na Folklórnych slávnostiach pod Poľanou v Detve, ktoré sa konali minulý víkend, zbili drevenou palicou mladú Rómku. (Pravda)

Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.