Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Dnes je 18.12.2017
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1806USD   25.678CZK   0.88253GBP   313.43HUF   4.2167PLN   7.5465HRK . . . viac
Noviny
- Správy z domova

PRAVDA

Približne štyridsať čertov v desivých maskách vykročilo Piešťanmi krátko po štvrť na šesť večer. (PRAVDA)
Dôvodom stiahnutia niektorých šarží lieku z trhu je podozrenie na možnú prítomnosť cudzorodých častíc v lieku. (PRAVDA)
Štvorhodinové bezplatné parkovanie pri nemocniciach prinieslo paradoxnú situáciu. (PRAVDA)
Vodiči motorových vozidiel do tri a pol tony si už môžu kúpiť nové elektronické diaľničné známky pre rok 2018. (PRAVDA)
Rieka Uh pri Lekárovciach dosiahla hranicu 8 metrov, čo je už tretí stupeň povodňovej situácie, a stále stúpa. (PRAVDA)
Premiér vychvaľoval svoju stranu, no dodal, že rieši, ako postupovať, aby Smer nepostihol rovnaký osud ako HZDS alebo SDKÚ. (PRAVDA)
Nestále a premenlivé počasie, ktoré ovplyvňuje Slovensko už niekoľko týždňov, ba mesiacov, bude pokračovať aj pred Vianocami. (PRAVDA)
Prečo sa tzv. autičkárov stále nepodarilo pochytať, vysvetľuje bývalý šéf policajných vyšetrovateľov Jaroslav Ivor. (PRAVDA)
Psychológ hovorí, že za podobným konaním bývajú dve hlavné príčiny: problémy z rodinného života alebo skratové konanie. (PRAVDA)
Šéf Matice Gešper zdôraznil, že budúci rok nás čakajú mnohé významné výročia a pri tej príležitosti pripraví viaceré podujatia. (PRAVDA)
Danka kritizovali opoziční poslanci aj preto, že počas návštevy Moskvy odmietol jednoznačne odsúdiť okupáciu Krymu Ruskom. (PRAVDA)
Komora však verí, že Drucker bude aktívnejší a príde s takými opatreniami, ktoré pocítia nielen pacienti, ale aj ostatní zdravotníci. (PRAVDA)
Súčasná úprava v prípade účasti zamestnanca na štrajku spôsobuje neprimeranú administratívnu záťaž pre zamestnanca aj pre zamestnávateľa. (PRAVDA)
Dvaja muži sa pokúšali ukradnúť Fabiu, na výzvy polície nereagovali. Pri pokuse o útek autom narážali do policajnej hliadky, zasahujúci policajti použili zbrane. (PRAVDA)
Zbrane kúpené vo firme z Partizánskeho opäť rezonovali vo svete. (PRAVDA)
Konšpiračnej teórii, že svet ovládajú tajné spolky, ktoré sa usilujú o totalitnú svetovládu, verí čoraz viac ľudí. Darí sa aj iným pochybným myšlienkam. (PRAVDA)
Z plánovanej zábavy sa stala kauza, nad ktorou niektorí ľudia len nechápavo krútia hlavou. (PRAVDA)
Istanbulský dohovor, ktorého hlavným cieľom je ochrana žien pred násilím, sa dočkal zatiaľ jedinej oficiálnej podpory z náboženských radov. (PRAVDA)
Spis v kauze Polomka sa vrátil na Okresný súd v Banskej Bystrici a sudca zrušil zatykač na Igora Šajgala. (PRAVDA)
Lekári apelujú na kompetentných, aby sa začali zaoberať načrtnutými problémami ešte pred 1. januárom 2018. (PRAVDA)

Denník N

1. SNS klamala aj o nemeckej ponuke. 2. Fico imituje plány pre školstvo. 3. Prelom v kauze Euro-Building + všetko dôležité z víkendu. (Denník N)
Najprv sám zažil dobrodružstvo pátrania po svojich predkoch a zistil, že na Slovensko prišli z Nemecka v 18. storočí, teraz v knihe ľuďom vysvetľuje, ako pátrať po rodinnej minulosti. (Denník N)
Členské krajiny EÚ stále nevedia nájsť spoločné riešenie pre azylovú politiku. Nájsť by ho chceli do júna budúceho roka. (Denník N)
Šikanovaného chlapca sa zastali americkí herci, v Hlohovci jazdí ekologický taxík pre ťažko chorých a vo Vatikáne odkryli zabudnuté maľby Raffaela Santiho. 7 dobrých správ, ktoré ste si tento týždeň možno nevšimli. (Denník N)
Dankov muž na ministerstve obrany Ján Hoľko tvrdil, že Nemci odmietali do výroby zapojiť slovenský priemysel. Z dokumentov, ktoré má Denník N k dispozícii, však vyplýva opak. (Denník N)
Pri čakaní na menovanie za ústavného sudcu upokojoval Mojmíra Mamojku premiér Robert Fico. Hovoril mu, že na ňom je s prezidentom dohodnutý. Fico exposlanca nielen nahovoril na to, aby kandidoval na ústavného sudcu, ale aj na to, aby išiel do politiky. (Denník N)
Radičová, Štrasser, Korda, Stach a Michalič vyberajú udalosť, prešľap i podcenený moment uplynulého týždňa. (Denník N)
Tri najdrahšie medy v teste boli z bratislavského Yeme, no ich antibakteriálny účinok bol na úrovni cukru. (Denník N)
V eurofondovej zákazke mesta Vranov nad Topľou vyšetrovateľ obvinil šesť osôb. Mestu hrozí, že bude musieť vrátiť 3,1 milióna eur. (Denník N)
Predseda parlamentu Andrej Danko pred členmi zahraničného výboru vysvetľoval prejav v ruskom parlamente. Ani po kritike neodsúdil ruskú agresiu na Ukrajine a ukradnutie Krymu. (Denník N)

Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama
Mailujte adresu stránky

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.