Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Hron - vodná turistika (Sprievodca)

Sled mapových listov - ukážka zo sprievodcu Hron
Hron - sprievodca - obálka

Komplexný sprievodca pre vodných turistov po nasplavovanejšej slovenskej rieke. Obsahuje všetky potrebné informácie pre človeka na vode či v sprievodnom vozidle. Celý tok Hrona nájdete na 16 mapových listoch s informačnými protistranami na kriedovom papieri v špirálovej väzbe. Sprievodcu dopĺňaju plány dvoch miest - Banskej Bystrice a Zvolena, tiež dve mapy chránených území - Burdy a Banskej Štiavnice a panoramatická 3D mapa Národného parku Nízke Tatry. Všeobecná časť sa venuje ochrane prírody, popisu a splavnosti Hrona, bezpečnosti plavby, potrebnému výstroju, plánovaniu splavov, možnostiam rybolovu na Hrone...Obsahuje aj odporúčané etapy a denné trasy.

Sled mapových listov - ukážka zo sprievodcu Hron

V mapách nájdete aj také detaily, ako je umiestnenie predajní potravín a pohostinstiev v obciach, benzínové čerpadlá, počet pilierov jednotlivých mostov, vhodné kotviská na doplnenie zásob, minerálne pramene, turistické chodníky s možnými cieľmi, prírodné, historické a kultúrne pozoruhodnosti. Samozrejme kilometráž, všetky hate, pereje, nebezpečné miesta, možné či obvyklé začiatky alebo ukončenia splavov, táboriská.

V textovo-obrazovej časti na úvod nájdete všeobecný popis daného úseku, v oranžovom ráme fotografie nebezpečných miest - hatí, prahov, mostov, perejí s podrobným popisom a odporúčaniami, ďalej popis obcí pri rieke a zaujímavostí v okolitej krajine s odporúčaniami, čo si pozrieť. Všetko doplnené farebnými inšpiratívnymi fotografiami, ktorých je celkom 158. Druhé aktualizované vydanie má menší, skladnejší formát A5 a predáva sa v ochrannom igelitovom vrecku.

OBJEDNAJTE TU:Order
Hron - vodná turistika (Sprievodca) - vypredané
Cena: 6.61 EUR
Mierka: 0
Kategória: Kanoistika, vodné športy
Vydavateľ: Panoráma.sk
Vydanie 2.
Rok vydania: 2007
ISBN: 80-89132-24-3
Počet strán: 58
Zviazané špirálou
Rozmery: 21.00 x 30.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Kanoistika, vodné športy

Vydané: 2006-03-22
Aktualizované: 2006-03-22