Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

DVD Slovakia

DVD Slovakia

Nesmierne bohaté DVD o Slovensku, aké doposiaľ u nás chýbalo. Netradičný audiovizuálny zážitok, ktorý predstavuje Slovensko inak...

Darček pre tých, ktorým chcete ukázať hodnoty, ktoré ponúka naša zem pod Tatrami. DVD Slovakia je v slovenskej a anglickej verzii.

Základ DVD tvorí multimediálny projekt Esencia Slovenska zložený zo štyroch paralelných sedem-minútových filmov, ktoré sa navzájom dopĺňajú vo výslednom veľkoformátovom obraze a vytvárajú tak nezvyčajnú emocionálnu mozaiku o našej krajine. Vo zvuku dominuje hudba skladateľa Slavomíra Solovica, ktorého hudobný prejav je univerzálne zrozumiteľný všetkým, ktorí chcú spoznať Slovensko, jeho divokú prírodu, historické mestá, nevšedné ľudové tradície, UNESCO pamiatky, ale i Slovensko ako modernú európsku krajinu.

DVD Slovakia je obohatené o ďalšie zaujímavé krátke filmy a informácie, hymnu v obrazoch, grafiky o historickom vývoji a animácie, ktoré dopĺňajú celkový obraz o Slovensku.

DVD Slovensko a kultúra

Prvé, už vypredané DVD

DVD obsahuje trinásťminútový film známeho dokumentaristu Pavla Barabáša. Slovný doprovod je v štyroch jazykových verziách: slovenskej, anglickej, nemeckej a ruskej. Film sa zameriava na najkrajšie historické pamiatky a prírodné krásy Slovenska, z ktorých niektoré sú zapísané aj v Listine svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Predstaví pamätihodnosti Bratislavy, tradičnú architektúru obce Vlkolínec, Spišský hrad, jaskyne Slovenského krasu a ďalšie miesta.

OBJEDNAJTE TU:Order
DVD Slovakia
Cena: 9.90 EUR
Mierka: 0
Kategória: Dokumentárne filmy a cestopisy
Vydavateľ: K2 studio
Vydanie 1.
Rok vydania: 2016
ISBN: 0
Počet strán: 0
Nosič: DVD
Rozmery: 0.00 x 0.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Dokumentárne filmy a cestopisy

Vydané: 2015-01-15
Aktualizované: 2015-01-15

Kategórie: Knihy, literatúra - Fotopotulky, filmy, reportáže