Panorama.sk
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Angličtina pre pokročilých samoukov + CD

Angličtina pre pokročilých samoukov + CD - obálka

Výuka angličtiny pomocou sprievodcu a príbehov.

Knižka je pokračovaním učebnice Angličtina pre samoukov a je určená mierne pokročilým študentom. Učebnica vznikla s ohľadom na potreby študentov - samoukov.

Štruktúra lekcií je rovnaká ako v predchádzajúcej učebnici - v každej lekcii sa postupne zoznámite s pokročilou gramatikou a tematicky zameranou slovnou zásobou. Kniha je rozdelená na pätnásť lekcií, každá piata lekcia je opakovacia.

Na konci knihy je prehľad nepravidelných slovies, kľúč k cvičeniam a anglicko-slovenský slovníček. Súčasťou učebnice je CD s audionahrávkou vo formáte mp3, ktoré obsahuje všetky dôležité texty, slovíčka a frázy.

V učebnici sa znovu stretnete s postavami z Angličtiny pre samoukov, ktoré však postupne uvoľnia miesto postavám novým. Hlavná hrdinka knihy vás prevedie všetkými úskaliami pokročilej anglickej gramatiky a spolu s priateľmi vám ukáže, ako správne používať angličtinu v reálnych životných situáciách. Príbehy z jej života sú vtipné a napínavé, takže budete zvedavo listovať ďalšie lekcie, aby ste sa dozvedeli, ako sa vyvinie jej osud. Smejte sa, plačte a žite spolu s postavami. Zabudnite na to, že sa učíte. Na konci knihy budete prekvapení výsledkom.

Viac informácií:

Angličtina pre samoukov + CD (English is easy)

OBJEDNAJTE TU:Order
Angličtina pre pokročilých samoukov + CD - vypredané
Cena: 13.40 EUR
Mierka: 0
Kategória: Jazykové slovníky, cudzie jazyky
Vydavateľ: Eastone Books
Vydanie 1
Rok vydania: 2009
ISBN: 978-80-8109-109-4
Počet strán: 256
Mäkká väzba
Rozmery: 14.70 x 21.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Jazykové slovníky, cudzie jazyky
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.