Panorama.sk
×
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Štyria škriatkovia a víla

Štyria škriatkovia a víla - obálka

Počuli ste už o Pikolovi, Ventovi, Fredovi a Soláriovi a o ich dôležitom poslaní na svete? Videli ste tancovať malú vílu Vivu po rozkvitnutej voňavej lúke? Že nie? Tak je potom tento čarovný rozprávkový príbeh práve pre vás! Zavedie vás do krajiny fantázie – na zelenú lúku, uprostred ktorej stojí starý košatý dub, svedok tohto prastarého príbehu. Zoznámite sa nielen so štyrmi škriatkami, ktorí točia kľukou zázračnej hracej skrinky s hudbou štyroch ročných období, malou vílou Vivou, ktorá najradšej tancuje na melódie milovaného jarného škriatka, ale aj so zlou rosničkou Futurou, ktorej chamtivosť zapríčiní, že svet sa zrazu obráti hore nohami! Všetko zlé sa nakoniec na dobré obráti, a tak má každé ročné obdobie opäť svoju nezameniteľnú melódiu. Jarnú, letnú, jesennú alebo zimnú...

Autorom rozprávkového príbehu, známeho aj v jeho rozhlasovej adaptácii, je Ján Uličiansky, ilustroval ju Peter Uchnár. Vyšla aj v anglickej verzii.

Kniha získala cenu v súťaži Najkrajšie knihy Slovenska 2009.

OBJEDNAJTE TU:Order
Štyria škriatkovia a víla - vypredané
Cena: 6.25 EUR
Mierka: 0
Kategória: Knihy pre deti a mládež
Vydavateľ: PERFEKT
Vydanie 1
Rok vydania: 2009
ISBN: 978-80-8046-448-6
Počet strán: 40
Tvrdá väzba
Rozmery: 188.00 x 245.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Knihy pre deti a mládež
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.