Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Google Translate
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 26.4.2015
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.0824USD   27.454CZK   0.71590GBP   301.48HUF   4.0131PLN   7.6075HRK . . . viac LOGIN

Noc múzeí a galérií 2014

Night of Museums and Galleries

Pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí múzeá a galérie pripravili jedinečnú možnosť navštíviť ich expozície a výstavy. Opäť s bohatým sprievodným programom pre malých aj veľkých. V roku 2014 pripadá Noc múzeí na 17. mája.

Ako bola Noc múzeí zorganizovaná v 2013: V BRATISLAVE STAČÍ RAZ ZAPLATIŤ

V prvom navštívenom múzeu / galérii zaplatíte vstupné, ktoré si daná inštitúcia zvolí a vystaví Vám svoju vstupenku. S touto vstupenkou budete mať už po celý deň bezplatné vstupné do všetkých ostatných múzeí a galérií.

VSTUPNÉ

Výšku vstupného si určí každá inštitúcia sama. So vstupenkou, kúpenou v prvej navštívenej inštitúcii, už máte do všetkých múzeí a galérií v Bratislave vstup zadarmo. DO podujaita sa zapája niekoľko desiatok múzeí a galérií.

Prvou návštevou vami vybraného múzea / galérie podporíte tú inštitúciu, ktorá vám je sympatická.

Máte tak možnosť určiť si sami, ktorému múzeu / galérii poputuje príspevok z vášho vstupného.

ŠPECIÁLNA DOPRAVA POČAS PODUJATIA

Partnerom Noci múzeí a galérií 2013 bol Dopravný podnik Bratislava, ktorý umožnil bezplatné cestovanie všetkými linkami MHD po celej Bratislave od siedmej večer do polnoci, so vstupenkou z ktoréhokoľvek múzea / galérie v Bratislave, kúpenej dňa 18.5.2013. Všetky múzeá a galérie po celej Bratislave si tak večer môžete vychutnať bez výdavkov na prepravu.

Spoločnosť Blue Danubue Tours zabezpečila svoje historické vláčiky, ktoré budú označené logom Noci múzeí a galérií a budú bezplatne každú celú hodinu (od 11tej do 22tej) premávať po trase SNM Vajanského nábrežie - SNG Rázusovo nábrežie - SNM Žižkova ulica - SNM Historické múzeum Bratislavský Hrad.

Spoločnosť Tuli pripravila svoje pohodlné vaky na ktoré si môžete prísť oddýchnuť po návštevách múzeí a galérií, pred Slovenské národné múzeum, na Vajanského nábreží 2.

Srdečne Vás pozývame na výbornú kávu od spoločnosti Julius Meinl, ktorú budú v popoludňajších hodinách bezplatne ponúkať milé hostesky, tiež pred sídelnom budovou SNM.

Prvou návštevou vami vybraného múzea a galérie podporíte tú inštitúciu, ktorá vám je sympatická. Máte tak možnosť určiť si sami, ktorému múzeu a galérii poputuje príspevok z vášho vstupného.

Pozrite si programy jednotlivých múzeí.

Vydané: 15. 5. 2013
Aktualizované: 24. 4. 2014
   
Reklama
<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2015, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR, SITA a Panoráma.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR, SITA, Panoráma.sk porušením autorského zákona.