Panorama.sk
Horolezectvo
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

S lezením na Kršlenici v sektore Pes Filipes zatiaľ počkajte

Zo sektora Pes Filipes na malokarpatskej Kršlenici
Zo sektora Pes Filipes na malokarpatskej Kršlenici. Autor / zdroj: Marek Bálent.

Aktuálna informácia k sektoru Pes Filipes na Kršlenici.

Hlavný malokarpatský preisťovač Vlado Linek mi dnes napísal, že sektor Pes Filipes na Kršlenici ešte nie je otvorený, pretože nie je ešte hotový. Ráta s tým, že tam ešte sú lokre. Bude sa na ňom do júna ešte veľa robiť, takže by bolo dobré, keby sme mali ešte trpezlivosť.

"Asi budem musieť nechávať v každej ceste šnúrky označujúce, že to ešte nie je otvorené," píše Vlado Linek.

Jedenásť novo odistených ciest narátal v sektore Pes Filipes na Kršlenici v Malých Karpatoch Marek Bálent z Alpin Clubu Lokomotíva Bratislava. Cesty preistil Vlado Linek a spol. Marek ich zakreslil ich do PDF-sprievodcu. Stiahnite si ho a plánujte, či rekapitulujte, ale zatiaľ počkajte, kým Vlado Linek sektor vyhlási za pripravený. Odkaz na predbežného PDF-sprievodcu je nižšie.

Podrobnejšieho a úplnejšieho sprievodcu po Kršlenici a aj po ďalších lezeckých malokarpatských oblastiach pripravuje Vlado Linek. Mal by byť vydaný do konca júna.

Vlado Bibel

Pridaj komentárPripojte komentár

Vydané: 2015-05-04
Aktualizované: 2015-05-04

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.