Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Fotoreportáž z plavby do Múzea Danubiana

V roku 2012 boli obnovené víkendové plavby z centra Bratislavy do Galérie Danubiana na Čunovskej priehrade. Cestovný poriadok.

Rieka. Plavba. Kultúra. Relax. Tieto štyri atribúty spája projekt Loďou do múzea Danubiana a na Vodné dielo Čunovo. Výlet ponúka okrem zážitku z plavby loďou možnosť vychutnať si krásy okolitej prírody na brehoch rieky Dunaj, jedinečnú symbiózu výtvarných diel, modernej architektúry a prezentácie sochárskych diel v novozaloženom parku galérie moderného umenia Danubiana, či príležitosť návštíviť areál vodných športov v Čunove.
Fotoreportáž Panorámy.sk je zo slávnostnej plavby 7. júla 2010 s účasťou predstaviteľov Bratislavského samosprávneho kraja, Hlavného mesta SR Bratislavy, spoločnosti Via Danubia, s.r.o. a Slovenského vodohospodárskeho podniku š.p.

Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana

Ďalšie info:

Bratislavský online sprievodca

Vyhliadkové plavby po Dunaji

Pozvánka do galérie Danubiana: O lodiach a loďkách pod Bratislavou

Vydané: 2010-07-07
Aktualizované: 2010-07-07

Kategórie: Výlety, prechádzky