Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 16.12.2017
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1845USD   25.695CZK   0.88163GBP   314.07HUF   4.2220PLN   7.5478HRK . . . viac

Fotoreportáž z plavby do Múzea Danubiana

V roku 2012 boli obnovené víkendové plavby z centra Bratislavy do Galérie Danubiana na Čunovskej priehrade. Cestovný poriadok.

Rieka. Plavba. Kultúra. Relax. Tieto štyri atribúty spája projekt Loďou do múzea Danubiana a na Vodné dielo Čunovo. Výlet ponúka okrem zážitku z plavby loďou možnosť vychutnať si krásy okolitej prírody na brehoch rieky Dunaj, jedinečnú symbiózu výtvarných diel, modernej architektúry a prezentácie sochárskych diel v novozaloženom parku galérie moderného umenia Danubiana, či príležitosť návštíviť areál vodných športov v Čunove.
Fotoreportáž Panorámy.sk je zo slávnostnej plavby 7. júla 2010 s účasťou predstaviteľov Bratislavského samosprávneho kraja, Hlavného mesta SR Bratislavy, spoločnosti Via Danubia, s.r.o. a Slovenského vodohospodárskeho podniku š.p.

Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana
Vydané: 7. 7. 2010
Aktualizované: 7. 7. 2010
Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama
Mailujte adresu stránky

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.