Panorama.sk
Horolezectvo
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Dokumenty týkajúce sa pohybu a bezpečnosti pri športovaní vo Vysokých Tatrách

V Mengusovskej doline
V Mengusovskej doline. Autor / zdroj: Vlado Bibel.

14. júna 2017 bol zverejnený Zoznam vyhradených miest na území Tatranského národného parku (TANAP), kde sa smie a nesmie v zmysle Zákona o ochrane prírody a krajiny vykonávať horolezectvo a skalolezectvo, skialpinizmus, zjazdové lyžovanie a snowboarding, bežecké lyžovanie, pohyb v sprievode oprávnenej osoby, lety na závesných klzákoch a kĺzavých padákoch.

PDF dokument: >>

Pokyny Horskej záchrannej služby z 15. júna 2016 týkajúce sa bezpečnosti osôb v horských oblastiach pri výkone organizovaných činností.

PDF dokument: >>

Stránka horolezeckého spolku JAMES, zoznamy inštruktorov pre lezecké činnosti a ďalšie dokumenty Metodickej komisie: >>

Správa Vysokých Tatier JAMES - aktivity smerujúce k zavedeniu a kontrole všeobecne akceptovaných pravidiel pri tvorbe nových ciest, pri istení a pri tvorbe komplexnej databázy tatranských ciest.

Vydané: 2017-06-16
Aktualizované: 2017-06-16

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.