Panorama.sk
Horolezectvo
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Dokumenty týkajúce sa pohybu a bezpečnosti pri športovaní vo Vysokých Tatrách

V Mengusovskej doline
V Mengusovskej doline. Autor / zdroj: Vlado Bibel.

14. júna 2017 bol zverejnený Zoznam vyhradených miest na území Tatranského národného parku (TANAP), kde sa smie a nesmie v zmysle Zákona o ochrane prírody a krajiny vykonávať horolezectvo a skalolezectvo, skialpinizmus, zjazdové lyžovanie a snowboarding, bežecké lyžovanie, pohyb v sprievode oprávnenej osoby, lety na závesných klzákoch a kĺzavých padákoch.

PDF dokument: >>

Pokyny Horskej záchrannej služby z 15. júna 2016 týkajúce sa bezpečnosti osôb v horských oblastiach pri výkone organizovaných činností.

PDF dokument: >>

Stránka horolezeckého spolku JAMES, zoznamy inštruktorov pre lezecké činnosti a ďalšie dokumenty Metodickej komisie: >>

Správa Vysokých Tatier JAMES - aktivity smerujúce k zavedeniu a kontrole všeobecne akceptovaných pravidiel pri tvorbe nových ciest, pri istení a pri tvorbe komplexnej databázy tatranských ciest.

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.