Warning: file_get_contents(/var/www/panorama.sk/public_html/inc/metacont/sk/1932.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/panorama.sk/public_html/go/clanky/index.php on line 690
Panoráma.sk - Historický slovník slovenského jazyka (I. - VII.)
Panorama.sk
×
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Historický slovník slovenského jazyka (I. - VII.)

Historický slovník slovenského jazyka predstavuje slovenčinu z predspisovného obdobia od najstarších dôb tak, ako je zachovaná v rukopisoch i tlačených písaných slovenských jazykových pamiatkach a v starších latinských písomnostiach až po kodifikáciu spisovnej slovenčiny A. Bernolákom na konci 18. storočia. Toto dielo je určené nielen pre odbornú verejnosť z radov jazykovedcov, historikov, etnografov a odborníkov z ďalších historických a spoločenských vied, ale aj pre poslucháčov slovakistiky, slavistiky a ďalších historických disciplín na našich vysokých školách.

OBJEDNAJTE TU:Order
Historický slovník slovenského jazyka I. (A - J)
Cena: 17.49 EUR
Mierka: 0
Kategória: Slovenčina - učebnice
Vydavateľ: VEDA
Vydanie 0
Rok vydania: 1991
ISBN: 0
Počet strán: 536
Tvrdá väzba
Rozmery: 17.00 x 24.50 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Slovenčina - učebnice
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.