Panorama.sk
Kempingy v Bratislave a na okolí
×
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Kempingy v Bratislave a na okolí

Zlaté piesky - Bratislava
Zlaté piesky - Bratislava. Autor / zdroj: Starz.

Turisti, ktorí v lete cestujú autom po Slovensku a rozhodli sa stráviť nejaký čas v Bratislave alebo na jej okolí v blízkosti vodných areálov vhodných na kúpanie, prípadne prechádzajú Bratislavou v rámci tranzitu na ceste do prímorských štátov, môžu na pobyt alebo na prenocovanie využiť autokempingy. Priamo v Bratislave je autokemping Zlaté piesky, nachádza sa na severovýchodnom okraji mesta, pri hlavnom ťahu na Žilinu. Divoká voda - Čunovo Kemping pri areáli vodných športov vytvorenom na čunovskej hrádzi, nad starým korytom Dunaja.

Záhorie Autoturisti prichádzajúci z Čiech, môžu využiť niekoľko kempingov na Záhorí. Buková Gazárka - Šaštín - Stráže (zrejme len ubytovanie v chatkách v roku 2017) Kamenný Mlyn - Plavecký Štvrtok (len pre karavany) Rudava - Malé Leváre Tomky - Borský Svätý Jur

V Podunajskej nížine Diakovce Jelka Senec - Slnečné jazerá, Akvapark Vincov Les

Na Žitnom ostrove Turisti, ktorí mieria na juhozápad Slovenska, majú na výber niekoľko autokempingov, ktoré sa nachádzajú prevažne pri termálnych kúpaliskách juhoslovenských miest. Dunajská Streda Komárno Štúrovo Veľký Meder

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.