Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Patince

Letné termálne kúpalisko Patince

Patince, rekreačné stredisko pri rovnomennej obci, vzdialenej asi 17 kilometrov od Komárna, príjemne prekvapia každého, kto tam dávnejšie nebol. Od roku 2005 sa začala rozsiahla rekonštrukcia bazénov, športových areálov, pribudol nový hotel s rozsiahlym wellness centrom, vnútornými a vonkajším bazénom.

Letné termálne kúpalisko má štyri bazény (plavecký, detský, rekreačný, sedací). Bazény sa napĺňajú teplou vodou z termálneho prameňa, teplota sa v nich pohybuje od 24 do 37 stupňov Celzia.

Viac informácií - www.patincekupalisko.sk

Wellness centrum Patince

Wellness centrum, ktoré je v prevádzke od roku 2006, poskytuje ubytovanie v štvorhviezdičkovom hoteli. Ponúka športové ihriská (volejbalové, minigolfové), tenisové kurty a bowling. Vonkajší plavecký bazén je oddelený od areálu letného termálneho kúpaliska.

Wellness centrum Patince

Vo vnútorných priestoroch ponúka Wellness centrum tradičné kúpeľné techniky, ako vodnú terapiu, vírivý bazén, sedací bazén, fínske sauny, masáže rôznych druhov, bylinkovú saunu, parnú saunu, Kneippov kúpeľ, ľadovú miestnosť, bahenné zábaly a mnoho iných.

Jazierko v Patinciach

Rekreačný areál má veľké parkové a promenádové priestranstvá. Je tu aj jazero s ostrovčekmi, kde sa možno člnkovať, prevážať na vodných bicykloch a loviť ryby.

Neďaleko areálu, za cestou pri Dunaji, bol v zátoke otvorený prístav pre lode s vyhliadkovými plavbami.

Ďalšie info:

Kúpaliská a vodné plochy v Bratislave a na okolí

Vydané: 2005-06-22
Aktualizované: 2005-06-22

Kategórie: - Výlety, prechádzky