Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Popri Dunaji - cyklistický sprievodca Viedeň - Bratislava - Budapešť

Popri Dunaji

132-stranová brožúra prináša takmer tri desiatky podrobných cykloturistických máp, ktoré lemujú pridunajskú trasu Viedeň - Bratislava - Budapešť. Okrem popisu trás vyznačených na mapách nechýbajú v brožúre rady a postrehy autora Tomáša Hučka pre cykloturistov, krátky slovníček užitočných maďarských i nemeckých slov a tiež informácie o kultúrno-historických a prírodných atrakciách na trase. Tieto informácie z brožúry robia rýchleho a užitočného turistického sprievodcu. Viac sa na jeho stránkach dozviete o miestach ako sú prvé rakúske prihraničné mestečko Hainburg, antické pamiatky v starom rímskom sídle Carnuntum v obci Petronell, prírodná rezervácia Lobau pri Viedni. Popis atrakcií Viedne je kratučký, ale to je už mimo záberu cyklistického sprievodcu.

Sprievodca vyšiel v roku 1998 a dnes je už k dispozícii aj jeho rozšírené vydanie od iného autora nazvané V Bratislave a okolí.

Ďalšie info:

V Bratislave a okolí - Cyklistický sprievodca po bratislavských uliciach a humnách

Cyklistické trasy pri Dunaji pod Bratislavou

V opačnom smere, z Bratislavy na východ, sa viac dozvedáme o oblasti lužných lesov pod Bratislavou, o Győri, Mosonmagyaróvári, Komárne, Štúrove, Ostrihome, mestečku Tata, nechýba ani Visegrád a Szentendré. Finále je samozrejme v Budapešti. A komu to nestačí, môže si pozrieť celú trasu na 62-minútovej videokazete, ktorú autor tiež pripravil.

Popri Dunaji - videokazeta

Videokazeta zachytáva vyše 300 kilometrov bicyklovania po oboch brehoch Dunaja. Autor o nej píše nielen ako o doplnku ku knižnému prievodcovi, ale aj ako "zážitku a inšpirácii všetkým divákom, nielen cyklistom odhodlaným vyraziť popri Dunaji". Videokazeta je vo formáte VHS PAL, Color HiFi Stereo.

OBJEDNAJTE TU:Order
Popri Dunaji - cyklistický sprievodca na trase Viedeň - Bratislava - Budapešť (Vypredané)
Cena: 6.31 EUR
Mierka: 0
Kategória: Cykloturistické mapy a sprievodcovia
Vydavateľ: Tomáš Hučko
Vydanie 1.
Rok vydania: 2001
ISBN: 80-968583-4-3
Počet strán: 132
Mäkká väzba
Rozmery: 21.00 x 12.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Cykloturistické mapy a sprievodcovia

Vydané: 2003-05-07
Aktualizované: 2003-05-07

Kategórie: Výlety, prechádzky - Cyklistika