Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Lanoland na Kolibe

Lanoland na Kolibe
Lanoland - Bratislava - Koliba

Bratislavská Koliba nie je len miestom pokojných nenáročných vychádzok, ale svoje si tam nájdu aj milovníci adrenalínových športov. Lanové centrum, známe ako Lanoland, ktoré sa nachádza neďaleko Cvičnej lúky, v bezprostrednej blízkosti bobovej dráhy, núka pekné športové zážitky pri prekonávaní strachu z výšky a pri tréningu obratnosti. Vysoké stromy, na ktorých sú zavesené laná, hojdačky, prekážky, tvoria prírodnú kulisu a súčasne aj cvičebné náradie nevšednej telocvične pre malých aj pre veľkých.

Pre menšie deti sú určené nízke lanové prekážky, hojdačky a lezecká stena. Modrý okruh so 16 lanovými prekážkami vo výške 4-6 metrov patrí predovšetkých deťom do 15 rokov. Červený okruh je náročnejší, je na ňom 24 lanových prekážok vo výške 6-10 metrov, a môžu si ho vybrať zdatnejší mladí ľudia a dospelí. Tímový okruh je pre dvojice alebo skupiny. Najťažší je je čierny okruh so 6 prekážkami.

Lanoland na Kolibe

Lanoland je otvorený počas sviatkov a víkendov. Odporúčame overiť si otváracie hodiny na stránkach centra. Počas prázdnin by mal byť otvorený aj v pracovných dňoch.

Aktuálne informácie o prevádzke a o cenníku môžete získať na telefónnom čísle 0948 000 968.
E-mail: info@lanoland.sk
WWW: www.lanoland.sk

Dopravné spojenie: Trolejbus číslo 203 na konečnú zastávku, odtiaľ približne 15 minút peši po ceste.

Ďalšie info:

Bratislavský online sprievodca

Vydané: 2008-08-04
Aktualizované: 2008-08-04

Kategórie: - Výlety, prechádzky