Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Akvapark Senec

Aquapark Senec

Akvapark Senec sa nachádza v známom letovisku Slnečných jazier v Senci, 25 km od Bratislavy. Má celoročnú prevádzku.

Areál ponúka po celý rok 6 bazénov a počas letnej sezóny sa ich počet zvyšuje na 12. Voda v bazénoch s výnimkou plaveckého bazéna je zohriata na 28-38 stupňov Celzia.

Podobne ako v iných akvaparkoch návštevník dostane čipový náramok, s ktorým môže kontrolovať dĺžku svojho pobytu v akvaparku. Priložením náramku na displeji umiestnenom v priestore skriniek na úschovu šatstva, zistí číslo svojej skrinky.

Aquapark Senec

V krytej hale sa nachádza rekreačný bazén s atrakciami, sedací bazén s teplotami vody 32° - 36°C, saunový komplex, je tam vstup do uzavretého tobogánu, ktorý vyúsťuje do vonkajšieho bazénu.

Aquapark Senec

V exteriéri akvaparku sa nachádza plavecký bazén s teplotou vody 26° - 28° C. Do najmenšieho vonkajšieho bazénu ústi kĺzačka a tobogán. V areáli je i plážové ihrisko a detské ihrisko. V roku 2007 pribudol detský bazén a tobogánová veža, ktorej najvyšší bod je vysoký 12 metrov. Z veže vychádzajú: Mississippi - červený tobogán dlhý 104 metrov, Green & Blue Speed - kamikadze šmýkačky pre milovníkov adrenalínu, Tsunami štvordráha pre preteky s priateľmi, Red & Yellow river - dve samostatné šmýkačky na bláznivú jazdu a Tornádo - lievik "space hole", čiže vesmírna diera.

Aquapark Senec

Ďalšie info:

Pobyty pri vode

Senec - Slnečné jazerá a akvapark

Vydané: 2005-03-23
Aktualizované: 2005-03-23

Kategórie: Výlety, prechádzky